Mullauna 2

Venue Address
Tirana Street

Mitcham
Map Reference
J6 48
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
24/04/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 16     WNJ G12 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ G12 Vermont Vultures 1 40 
24/04/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 52     WNJ G12 Wattle Park Saints 2   def.   WNJ G12 Mitcham Thunder 3
26/04/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 39     FNJ B14 Vermont Vultures 5   def.   FNJ B14 Blackburn Vikings 2 33 
26/04/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 17     FNJ B14 Waverley 3   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 8 53 
26/04/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 19     FNJ B16 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 3 35 
26/04/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C) 28     FNJ B18 Ring Dingerz 1   def. by   FNJ B18 Huntingtower Heat 2 32 
27/04/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 23     GEBC X10 Nunawading Kangas 7   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 4
27/04/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 22     GEBC X10 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X10 E Bees 3 12 
27/04/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 70     GEBC B12 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B12 Spirit Magic 5 18 
27/04/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D) 36     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 8 51 
27/04/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 28     GEBC B12 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 9 26 
27/04/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4) 23     GEBC B12 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B12 Spirit Magic 4 16 
27/04/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C2) 18     GEBC B14 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 1 49 
27/04/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 20     GEBC B14 Waverley 11   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 6 18 
27/04/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D3) 9     GEBC B14 Ringwood Celtics 3   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 7 61 
27/04/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2) 10     GEBC B16 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 6 - Withdrawn 110519
27/04/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 33     GEBC B16 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 6 14 
27/04/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 50     GEBC G18 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 3 18 
27/04/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 34     GEBC B18 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B18 Huntingtower Heat 3 30 
27/04/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C) 52     GEBC B18 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 4 17 
27/04/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C) 27     GEBC B18 Wattle Park Saints 4   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 2 33 
01/05/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 70     WNJ G12 E Bees 1   def.   WNJ G12 Kingswood Wyverns 1 21 
01/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 41     WNJ G14 E Bees 2   def.   WNJ G14 Mitcham Thunder 1 20 
03/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 50     FNJ B14 Blackburn Vikings 2   def.   FNJ B14 Blackburn Vikings 1 37 
03/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 42     FNJ B14 Vermont Vultures 5   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 10 14 
03/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 45     FNJ B16 Eastside Magic 1   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 6 16 
03/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C) 90     FNJ B18 Nunawading Kangas 3   def.   FNJ B18 Mitcham Thunder 1 19 
04/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 5     GEBC X10 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC X10 Ringwood Celtics 2 14 
04/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 18     GEBC X10 Vermont Vultures 5   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 2 15 
04/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12D3) 10     GEBC B12 Spirit Magic 7   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 3 20 
04/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 7     GEBC B12 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 2 23 
04/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2) 11     GEBC B14 Spirit Magic 8   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 8 42 
04/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4) 42     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def.   GEBC B12 Spirit Magic 4 17 
04/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 31     GEBC G12 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC G12 Spirit Magic 2
04/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 30     GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 4 18 
04/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14C3) 41     GEBC B14 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 2 18 
04/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2) 31     GEBC B16 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B16 Waverley 6 28 
04/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D2) 43     GEBC B16 Heathmont Hornets 8   def.   GEBC B16 Spirit Magic 7 24 
04/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B2) 27     GEBC B16 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 3 31 
04/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 21     GEBC B18 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 2 38 
04/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18B2) 53     GEBC B18 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 2 31 
04/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C2) 49     GEBC B18 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B18 Donvale Dunkers 3 26 
08/05/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 25     WNJ G12 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ G12 E Bees 1 26 
08/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 10     WNJ G12 Mitcham Thunder 3   def. by   WNJ G12 Nunawading Kangas 3 52 
10/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 17     FNJ B14 Blackburn Vikings 1   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 10 20 
10/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 27     FNJ B14 E Bees 1   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 6 44 
10/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 37     FNJ B16 Heathmont Hornets 1   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 5 39 
10/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C) 26     FNJ B18 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B18 Wattle Park Saints 1 60 
11/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 2     GEBC X10 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 9 18 
11/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 4     GEBC X10 Waverley 5   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 2 12 
11/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12D4) 2     GEBC B12 Vermont Vultures 13   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 4 31 
11/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 41     GEBC B12 Ringwood Celtics 3   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 11 36 
11/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C4) 48     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 1 19 
11/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14D3) 23     GEBC B14 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 9 26 
11/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C3) 10     GEBC B14 Vermont Vultures 5   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 4 62 
11/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 23     GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 7 29 
11/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16C) 22     GEBC B16 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 3 24 
11/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2) 29     GEBC B16 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 4 25 
11/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 29     GEBC B16 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 6 50 
11/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 18D) 72     GEBC B18 Spirit Magic 3   def.   GEBC B18 E Bees 2 16 
11/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 47     GEBC B18 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B18 Donvale Dunkers 3 27 
15/05/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 6     WNJ G12 Wattle Park Saints 2   def. by   WNJ G12 Vermont Vultures 2 33 
15/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 11     WNJ G12 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ G12 Wattle Park Saints 1 30 
17/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 2     FNJ B14 Vermont Vultures 10   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 2
17/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 2     FNJ B14 Mitcham Thunder 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 8
17/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 2     FNJ B16 Blackburn Vikings 5   vs   FNJ B16 Vermont Vultures 5
17/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C) 2     FNJ B18 Vermont Vultures 3   vs   FNJ B18 Vermont Vultures 4
18/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 4     GEBC X10 Waverley Raiders 3   def. by   GEBC X10 Ringwood Celtics 2 32 
18/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 10     GEBC X10 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X10 Spirit Magic 8
18/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C) 20     GEBC X10 E Bees 2   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 2 12 
18/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 10     GEBC B12 E Bees 6   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 4 25 
18/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C3) 46     GEBC B12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 5 29 
18/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4) 39     GEBC B12 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 4 18 
18/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C2) 51     GEBC B14 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 9 18 
18/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 19     GEBC B14 Ringwood Celtics 3   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 4 30 
18/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D3) 24     GEBC B14 Spirit Magic 6   vs   GEBC B14 Nunawading Kangas 6 24 
18/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 18     GEBC B16 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 28 
18/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D2) 28     GEBC B16 Spirit Magic 7   def. by   GEBC B16 Waverley 7 32 
18/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B2) 37     GEBC B16 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC B16 Waverley Wildcats 2 44 
18/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 29     GEBC B18 Ringwood Celtics 3   def.   GEBC B18 Waverley Raiders 1 23 
18/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C2) 46     GEBC B18 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B18 Huntingtower Heat 2 36 
18/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 13     GEBC G18 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G18 Heathmont Hornets 1 19 
18/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C) 25     GEBC B18 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B18 Waverley Kings 1 37 
22/05/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 46     WNJ G12 Vermont Vultures 1   def.   WNJ G12 Mitcham Thunder 1 16 
22/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 21     WNJ G12 Vermont Vultures 2   def. by   WNJ G12 Nunawading Kangas 1 22 
24/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 32     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 9 13 
24/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 27     FNJ B16 Blackburn Vikings 5   def. by   FNJ B16 Heathmont Hornets 1 48 
24/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 33     FNJ B16 Nunawading Kangas 4   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 2 28 
24/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C) 27     FNJ B18 Vermont Vultures 3   def. by   FNJ B18 Blackburn Vikings 4 48 
25/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 6     GEBC X10 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 4 16 
25/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 17     GEBC X10 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 3
25/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 21     GEBC X10 Spirit Magic 8   def. by   GEBC X10 Waverley Wildcats 3 23 
25/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 14     GEBC B12 Heathmont Hornets 8   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 13
25/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D4) 23     GEBC B12 Spirit Magic 8   def.   GEBC B12 Waverley Raiders 4
25/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4) 19     GEBC B12 Wattle Park Saints 3   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 4 15 
25/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C3) 30     GEBC B14 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 3 26 
25/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 25     GEBC B14 Spirit Magic 6   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 4 22 
25/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D2) 32     GEBC B16 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC B16 Spirit Magic 7 12 
25/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D) 29     GEBC B16 Vermont Vultures 7   def. by   GEBC B16 Ringwood Celtics 1 51 
25/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B2) 23     GEBC B16 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 25 
25/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 32     GEBC B18 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 2 55 
25/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 20     GEBC B18 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B18 Ringwood Celtics 3 38 
25/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C) 20     GEBC B18 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 2 59 
25/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16A2) 43     GEBC B16 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 2 51 
25/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 24     GEBC B18 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 4 35 
29/05/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 52     WNJ G12 Nunawading Kangas 2   def.   WNJ G12 Vermont Vultures 2 27 
29/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 18     WNJ G14 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ G14 E Bees 3 35 
31/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 23     FNJ B14 Vermont Vultures 6   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 2 39 
31/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 46     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 Nunawading Kangas 3 29 
31/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 27     FNJ B16 Vermont Vultures 6   def.   FNJ B16 Heathmont Hornets 1 19 
31/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C) 25     FNJ B16 Blackburn Vikings 4   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 4 40 
01/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 10     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC X10 Donvale Dunkers 1 28 
01/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 15     GEBC X10 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 5 14 
01/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 13     GEBC X10 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 2
01/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 20     GEBC B12 Vermont Vultures 11   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 12 16 
01/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D) 53     GEBC B12 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B12 Spirit Magic 6 18 
01/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4) 11     GEBC B12 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 3 38 
01/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12C3) 27     GEBC B12 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 7 25 
01/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D) 32     GEBC B14 Spirit Magic 7   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 3 30 
01/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D2) 25     GEBC B14 Waverley Wildcats 4   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 8 34 
01/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2) 32     GEBC B16 Vermont Vultures 6   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 6 23 
01/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 33     GEBC B16 Spirit Magic 6   def.   GEBC B16 Spirit Magic 4 20 
01/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16D) 40     GEBC B16 Heathmont Hornets 8   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 5 34 
01/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 39     GEBC B18 Spirit Magic 3   def.   GEBC B18 Heathmont Hornets 2 32 
01/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C2) 29     GEBC B18 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B18 Huntingtower Heat 2 32 
01/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C) 33     GEBC B18 Ringwood Celtics 3   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 4 50 
05/06/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 26     WNJ G12 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ G12 Nunawading Kangas 1 23 
05/06/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14A) 57     WNJ G14 E Bees 1   def.   WNJ G14 Wattle Park Saints 1 17 
12/06/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 2     WNJ G12 E Bees 1   vs   WNJ G12 Wattle Park Saints 1
12/06/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 4     WNJ G12 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ G12 Nunawading Kangas 2 78 
14/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 26     FNJ B14 Nunawading Kangas 2   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 8 59 
14/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 28     FNJ B14 Nunawading Kangas 3   def.   FNJ B14 Wattle Park Saints 3 23 
14/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 24     FNJ B16 E Bees 2   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 5 23 
14/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C2) 64     FNJ B18 Nunawading Kangas 5   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 4 39 
15/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 9     GEBC X10 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 7 26 
15/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 12     GEBC X10 Vermont Vultures 8   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 5 29 
15/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 32     GEBC X10 Vermont Vultures 3   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 1
15/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 28     GEBC B12 Spirit Magic 8   def.   GEBC B12 Spirit Magic 7
15/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 19     GEBC B12 Spirit Magic 6   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 4
15/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4) 16     GEBC B12 Waverley 7   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 3 28 
15/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C2) 30     GEBC B14 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC B14 Waverley 6 34 
15/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 10     GEBC B14 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 6 24 
15/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14C2) 34     GEBC B14 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 4 14 
15/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2) 30     GEBC B16 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 2 29 
15/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 27     GEBC B16 Nunawading Kangas 7   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 7 36 
15/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B2) 35     GEBC B16 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 36 
15/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 23     GEBC B18 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 3 56 
15/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C) 28     GEBC B18 Spirit Magic 2   def.   GEBC B18 Ringwood Celtics 3 20 
15/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C) 30     GEBC B18 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 2 40 
15/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 48     GEBC B18 Spirit Magic 4   def.   GEBC B18 Ringwood Celtics 1 32 
19/06/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 2     WNJ G12 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ G12 Mitcham Thunder 2 46 
19/06/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 44     WNJ G14 Nunawading Kangas 1   def.   WNJ G14 Vermont Vultures 3 24 
21/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 26     FNJ B14 Blackburn Vikings 2   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 6 10 
21/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 36     FNJ B14 Vermont Vultures 9   def.   FNJ B14 Mitcham Thunder 1 17 
21/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C) 47     FNJ B16 Mitcham Thunder 1   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 5 22 
21/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C2) 63     FNJ B18 Nunawading Kangas 5   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 3 25 
22/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 10     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC X10 Waverley 7 20 
22/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 19     GEBC X10 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC X10 Spirit Magic 8 17 
22/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 16     GEBC X10 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 5 21 
22/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 18     GEBC B12 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 2 22 
22/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 23     GEBC B12 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 3 21 
22/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4) 7     GEBC B12 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 2 28 
22/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C2) 38     GEBC B14 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 3 23 
22/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 19     GEBC B14 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 6 34 
22/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14C2) 35     GEBC B14 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 4 21 
22/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C) 21     GEBC B16 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 2 45 
22/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 25     GEBC B16 Spirit Magic 6   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 7 29 
22/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16C3) 11     GEBC B16 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B16 E Bees 2 32 
22/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16C2) 19     GEBC B16 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 9 21 
22/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C2) 40     GEBC B18 Wattle Park Saints 4   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 3 42 
22/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16B) 37     GEBC B16 Eastside Warriors 3   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 2 28 
22/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C) 32     GEBC B18 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 2 69 
26/06/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 14     WNJ G12 Mitcham Thunder 3   def. by   WNJ G12 Mitcham Thunder 2 27 
26/06/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 34     WNJ G14 Blackburn Vikings 3   def.   WNJ G14 Vermont Vultures 3 11 
28/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 25     FNJ B14 Vermont Vultures 8   def.   FNJ B14 Blackburn Vikings 2 16 
28/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 31     FNJ B14 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 7 48 
28/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 49     FNJ B16 Vermont Vultures 5   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 5 40 
28/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 38     FNJ B16 Heathmont Hornets 1   def.   FNJ B16 E Bees 3 17 
29/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 6     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 7 30 
29/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 28     GEBC X10 Spirit Magic 8   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 5 13 
29/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 19     GEBC X10 Vermont Vultures 8   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 2 18 
29/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 28     GEBC B12 Ringwood Celtics 3   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 6
29/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 24     GEBC B12 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC B12 E Bees 5 27 
29/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C3) 22     GEBC B14 Vermont Vultures 9   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 2 26 
29/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C2) 33     GEBC B14 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 3 38 
29/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 17     GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B14 Spirit Magic 6 13 
29/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D) 26     GEBC B14 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 8 47 
29/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 16     GEBC B16 Spirit Magic 7   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 5 10 
29/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C2) 23     GEBC B16 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B16 Huntingtower Heat 3 44 
29/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16C) 34     GEBC B16 Spirit Magic 3   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 4 31 
29/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16B2) 56     GEBC B16 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 2 34 
29/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C2) 36     GEBC B18 Spirit Magic 4   def.   GEBC B18 Huntingtower Heat 2 34 
29/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C2) 56     GEBC B18 Spirit Magic 3   def.   GEBC B18 Heathmont Hornets 2 17 
29/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C) 66     GEBC B18 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 6 25 
13/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 16     GEBC X10 Waverley Raiders 3   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 4 10 
13/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 20     GEBC X10 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 5
13/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 16     GEBC X10 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC X08 Spirit Magic 10 15 
13/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 14     GEBC B12 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 12 21 
13/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 33     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 4 25 
13/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12D4) 42     GEBC B12 Spirit Magic 8   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 13 11 
13/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C4) 14     GEBC B14 Vermont Vultures 5   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 7 20 
13/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 24     GEBC B14 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 6 26 
13/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16C2) 33     GEBC B16 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC B16 Spirit Magic 5 30 
13/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C3) 34     GEBC B16 Spirit Magic 6   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 4 32 
13/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D2) 10     GEBC B16 Waverley 7   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 7
13/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B2) 44     GEBC B16 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 28 
13/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 37     GEBC B18 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 4 45 
13/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C2) 54     GEBC B18 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B18 Ringwood Celtics 1 47 
13/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C) 62     GEBC B18 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B18 Waverley 3 30 
17/07/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 45     WNJ G12 Nunawading Kangas 2   def.   WNJ G12 Vermont Vultures 1 16 
17/07/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 20     WNJ G14 Blackburn Vikings 2   def.   WNJ G14 Mitcham Thunder 1 16 
19/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 33     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Blackburn Vikings 2 18 
19/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 59     FNJ B14 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 9 12 
19/07/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 19     FNJ B16 Nunawading Kangas 4   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 3 48 
19/07/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C2) 38     FNJ B18 Ring Dingerz 1   def. by   FNJ B18 Vermont Vultures 4 52 
20/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 8     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC X10 Waverley Raiders 4 18 
20/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 8     GEBC X10 Vermont Vultures 5   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 6 14 
20/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C) 20     GEBC X10 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC X10 Waverley Raiders 1 19 
20/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 14     GEBC B12 Vermont Vultures 12   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 6 32 
20/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 23     GEBC B12 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC B12 Waverley 9 37 
20/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4) 35     GEBC B12 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 6 21 
20/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C2) 51     GEBC B14 Waverley 5   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 3 21 
20/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 60     GEBC B14 Spirit Magic 6   def.   GEBC B14 Ringwood Celtics 3 24 
20/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D2) 55     GEBC B16 Vermont Vultures 6   def.   GEBC B16 Waverley 7 10 
20/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C3) 55     GEBC B16 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC B16 Spirit Magic 6 34 
20/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 20     GEBC G18 Spirit Magic 3   def.   GEBC G18 Spirit Magic 4 11 
20/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 35     GEBC G18 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G16 Ringwood Celtics 1 28 
20/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 37     GEBC B18 Spirit Magic 4   def.   GEBC B18 Waverley Raiders 1 30 
20/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18B) 28     GEBC B18 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 1 31 
20/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C) 39     GEBC B18 Ringwood Celtics 3   def. by   GEBC B18 Vermont Vultures 6 48 
24/07/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 65     WNJ G12 Nunawading Kangas 2   def.   WNJ G12 Wattle Park Saints 1 17 
24/07/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 16     WNJ G14 Vermont Vultures 2   def. by   WNJ G14 Mitcham Thunder 1 26 
26/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 22     FNJ B14 Wattle Park Saints 2   def.   FNJ B14 Blackburn Vikings 2 21 
26/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 43     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def. by   FNJ B14 Wantirna South Devils 3 58 
26/07/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 37     FNJ B14 Waverley 3   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 3 38 
26/07/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C2) 72     FNJ B18 Vermont Vultures 4   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 3 40 
27/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10C2) 18     GEBC X10 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 3 19 
27/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C) 20     GEBC X10 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC X10 E Bees 2 22 
27/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 15     GEBC X10 Vermont Vultures 5   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 5 12 
27/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 53     GEBC B12 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 2 22 
27/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 35     GEBC B12 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 5 24 
27/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4) 18     GEBC B12 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 3 52 
27/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C2) 42     GEBC B14 Waverley 5   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 3 13 
27/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 41     GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B14 Waverley Raiders 4 21 
27/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D2) 16     GEBC B14 Heathmont Hornets 7   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 8 38 
27/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2) 25     GEBC B16 Heathmont Hornets 6   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 6 31 
27/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C) 52     GEBC B16 Vermont Vultures 5   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 4 44 
27/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 21     GEBC G18 Spirit Magic 4   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 3 19 
27/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 50     GEBC B18 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B18 Heathmont Hornets 2 17 
27/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C) 63     GEBC B18 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B18 Ringwood Celtics 3 24 
27/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C) 37     GEBC B18 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B18 Waverley Wildcats 1 75 
31/07/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 8     WNJ G12 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ G12 Wattle Park Saints 2 32 
31/07/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14A) 42     WNJ G14 Vermont Vultures 1   def. by   WNJ G14 Blackburn Vikings 1 51 
02/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 40     FNJ B14 Nunawading Kangas 2   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 6 58 
02/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 17     FNJ B14 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B14 Wantirna South Devils 3 35 
02/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C) 45     FNJ B16 Mitcham Thunder 1   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 4 34 
02/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 26     FNJ B16 Heathmont Hornets 1   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 6 45 
03/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 20     GEBC X10 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 4 15 
03/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 13     GEBC X10 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 6 15 
03/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 14     GEBC X10 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 5
03/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 21     GEBC B12 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 8 16 
03/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 36     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B12 Waverley 9 62 
03/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4) 20     GEBC B12 Waverley 7   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 6 41 
03/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C) 15     GEBC G12 Vermont Vultures 3   def.   GEBC G12 Spirit Magic 1
03/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14B) 50     GEBC B14 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B14 Whitehorse Mustangs 1 48 
03/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D3) 33     GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 4 13 
03/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2) 39     GEBC B16 Vermont Vultures 6   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 7 31 
03/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 50     GEBC B16 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 3 31 
03/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 18D) 43     GEBC B18 E Bees 2   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 4 18 
03/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 32     GEBC B18 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B18 Huntingtower Heat 2 49 
03/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C) 19     GEBC B18 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B18 Waverley Wildcats 1 24 
03/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C2) 34     GEBC B18 Waverley Raiders 1   def.   GEBC B18 Heathmont Hornets 2 24 
07/08/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 13     WNJ G12 Mitcham Thunder 2   def. by   WNJ G12 Wattle Park Saints 2 24 
07/08/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14A) 59     WNJ G14 Wattle Park Saints 1   def.   WNJ G14 Blackburn Vikings 1 31 
09/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 76     FNJ B14 Blackburn Vikings 2   def.   FNJ B14 Nunawading Kangas 2 25 
09/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 50     FNJ B14 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B14 Waverley 3 14 
09/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 33     FNJ B14 E Bees 1   def.   FNJ B14 Huntingtower Heat 1 22 
09/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 16     FNJ B16 E Bees 3   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 5 50 
10/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 11     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 4 23 
10/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 17     GEBC X10 Spirit Magic 8   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 6 10 
10/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 31     GEBC X10 Vermont Vultures 5   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 8 10 
10/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 25     GEBC B12 Vermont Vultures 12   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 8 14 
10/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C4) 20     GEBC B12 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 4 36 
10/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12C) 4     GEBC G12 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G12 Donvale Dunkers 1 39 
10/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14D2) 16     GEBC B14 Heathmont Hornets 7   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 9 36 
10/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 33     GEBC B14 Spirit Magic 6   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 6 32 
10/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D2) 33     GEBC B14 Huntingtower Heat 5   def.   GEBC B14 Spirit Magic 8 29 
10/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2) 41     GEBC B16 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B16 Spirit Magic 5 18 
10/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 33     GEBC B16 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 7 18 
10/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 29     GEBC B18 Spirit Magic 3   vs   GEBC B18 Donvale Dunkers 3 29 
10/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C) 33     GEBC B18 Ringwood Celtics 3   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 2 37 
14/08/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 32     WNJ G12 Mitcham Thunder 2   def.   WNJ G12 Mitcham Thunder 3 14 
14/08/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 9     WNJ G14 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ G14 Blackburn Vikings 3 20 
16/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 22     FNJ B14 Vermont Vultures 9   def. by   FNJ B14 Nunawading Kangas 3 38 
16/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 31     FNJ B14 Blackburn Vikings 2   def. by   FNJ B14 Nunawading Kangas 1 35 
16/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 28     FNJ B14 Vermont Vultures 6   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 8 46 
16/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 8     FNJ B16 Eastern Bulls 2   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 6 65 
17/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3) 11     GEBC X10 Waverley Raiders 3   def. by   GEBC X10 Waverley Raiders 4 19 
17/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 12     GEBC X10 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 2 14 
17/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 13     GEBC X10 Spirit Magic 8   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 3 22 
17/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 10     GEBC B12 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 6 14 
17/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C3) 20     GEBC B12 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 5 22 
17/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4) 36     GEBC B12 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 6 30 
17/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14D3) 48     GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B14 Ringwood Celtics 3 18 
17/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14C2) 23     GEBC B14 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 3 19 
17/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D3) 16     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 7 20 
17/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2) 18     GEBC B16 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 3 34 
17/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C) 43     GEBC B16 Vermont Vultures 5   def.   GEBC B16 Waverley 5 34 
17/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16C3) 24     GEBC B16 Nunawading Kangas 7   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 6 34 
17/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 28     GEBC B18 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B18 Wattle Park Saints 4 33 
17/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C2) 47     GEBC B18 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC B18 Spirit Magic 3 47 
21/08/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 12     WNJ G12 Nunawading Kangas 3   def. by   WNJ G12 Nunawading Kangas 2 52 
21/08/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 21     WNJ G14 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ G14 Blackburn Vikings 2 14 
23/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Vermont Vultures 5   vs   FNJ B14 Nunawading Kangas 2  
23/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Vermont Vultures 9   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 7  
23/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Nunawading Kangas 5   vs   FNJ B16 Blackburn Vikings 3  
23/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Blackburn Vikings 4   vs   FNJ B16 Vermont Vultures 2  
24/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3)   GEBC X10 Nunawading Kangas 7   vs   GEBC X10 Heathmont Hornets 4  
24/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2)   GEBC X10 Nunawading Kangas 6   vs   GEBC X10 Huntingtower Heat 3  
24/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2)   GEBC X10 Vermont Vultures 5   vs   GEBC X10 Spirit Magic 8  
24/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Donvale Dunkers 4   vs   GEBC B12 Spirit Magic 6  
24/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Heathmont Hornets 5   vs   GEBC B12 Donvale Dunkers 3  
24/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4)   GEBC B12 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC B12 Donvale Dunkers 2  
24/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Waverley 6   vs   GEBC B14 Nunawading Kangas 3  
24/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Ringwood Celtics 3   vs   GEBC B14 Spirit Magic 6  
24/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B)   GEBC B14 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC B14 Vermont Vultures 2  
24/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2)   GEBC B16 Nunawading Kangas 5   vs   GEBC B16 Donvale Dunkers 3  
24/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Waverley Raiders 5   vs   GEBC B16 Spirit Magic 7  
24/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC G18 Spirit Magic 2  
24/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C2)   GEBC B18 Donvale Dunkers 3   vs   GEBC B18 Spirit Magic 4  
24/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A2)   GEBC B16 Eastside Warriors 2   vs   GEBC B16 Wattle Park Saints 1  
28/08/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C)   WNJ G12 Mitcham Thunder 3   vs   WNJ G12 Wattle Park Saints 2  
28/08/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 Blackburn Vikings 2   vs   WNJ G14 Wattle Park Saints 2  
30/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Vermont Vultures 10   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 1  
30/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Nunawading Kangas 5   vs   FNJ B16 Blackburn Vikings 4  
30/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 Blackburn Vikings 5   vs   FNJ B16 Vermont Vultures 5  
30/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C2)   FNJ B18 Vermont Vultures 3   vs   FNJ B18 Vermont Vultures 4  
31/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X10D3)   GEBC X10 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC X10 Waverley Raiders 4  
31/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2)   GEBC X08 Spirit Magic 10   vs   GEBC X10 Nunawading Kangas 6  
31/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2)   GEBC X10 Vermont Vultures 5   vs   GEBC X10 Heathmont Hornets 2  
31/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Ringwood Celtics 2   vs   GEBC B12 Huntingtower Heat 6  
31/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC B12 Ashwood Wolves 3  
31/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12C)   GEBC G12 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC G12 Spirit Magic 1  
31/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Heathmont Hornets 5   vs   GEBC B14 Nunawading Kangas 3  
31/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D2)   GEBC B14 Wattle Park Saints 5   vs   GEBC B14 Spirit Magic 8  
31/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16C2)   GEBC B16 Donvale Dunkers 3   vs   GEBC B16 Waverley Raiders 2  
31/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2)   GEBC B16 Spirit Magic 5   vs   GEBC B16 Nunawading Kangas 5  
31/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G18 Heathmont Hornets 1   vs   GEBC G16/18 Waverley 2  
31/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 18C)   GEBC B18 Spirit Magic 2   vs   GEBC B18 Vermont Vultures 6  
31/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18B2)   GEBC B18 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC B18 Spirit Magic 1  
04/09/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B)   WNJ G12 Wattle Park Saints 1   vs   WNJ G12 Nunawading Kangas 1  
04/09/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14A)   WNJ G14 Blackburn Vikings 1   vs   WNJ G14 Vermont Vultures 1  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form