Fixtures & Results

Atthows Park 1

Venue Address:
Monier Road, Darra
Map Reference:
P11 197
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
02/02/19 (Sat) 17:00 (Mens Friendlies 2019)   Centenary Stormers BPL Res   vs   Toowong BPL Res  
02/02/19 (Sat) 19:00 (Mens Friendlies 2019)   Centenary Stormers BPL   vs   Toowong BPL  
09/02/19 (Sat) 17:00 (Mens Friendlies 2019)   Centenary Stormers BPL Res   vs   Ipswich City Cap 1 R  
09/02/19 (Sat) 19:00 (Mens Friendlies 2019)   Centenary Stormers BPL   vs   Ipswich City Cap 1  
09/03/19 (Sat) 17:00 (Premier League Reserves) 5     Centenary Stormers BPL Reserves   def.   The Gap BPL Reserves
09/03/19 (Sat) 19:00 (Premier League) 3     Centenary Stormers BPL   def. by   The Gap BPL
22/03/19 (Fri) 18:30 (Veto Mens City League 1) 3     Centenary Stormers MC1   def.   Capalaba Blue MC1
22/03/19 (Fri) 20:30 (Veto Mens City League 6 Gold) 1     Centenary Stormers MC6G   def. by   Toowong MC6G
23/03/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Tsunami   vs   Oxley United U8 Lynxs  
23/03/19 (Sat) 09:50 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Tornados   vs   Centenary Stormers U7 Storm  
23/03/19 (Sat) 09:50 (U9 Geckos South 1)   Centenary Stormers U9 Surge (Geckos)   vs   Capalaba U9 Simon (Gecko)  
23/03/19 (Sat) 09:50 (U9 Komodo Dragons South 1)   Centenary U9 Hurricanes (Komodo)   def.   Slacks Creek U9 Tigers (Goannas)  
23/03/19 (Sat) 10:40 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Hailstones (Goannas)   vs   Moggill U9 Brazil (Goannas)  
23/03/19 (Sat) 15:00 (Veto Mens City League 6 Silver) 3     Centenary Stormers MC6S   def.   Souths United MC6S
23/03/19 (Sat) 17:00 (Premier League Reserves) 2     Centenary Stormers BPL Reserves   def.   North Pine BPL Reserves
27/03/19 (Wed) 19:15 (Womens Legends) Centenary Stormers Legends   def. by   Slacks Creek Legends
30/03/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Twisters   vs   Oxley United U7 Kangaroos  
30/03/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Blizzards   vs   Moggill U8 Victory  
30/03/19 (Sat) 09:50 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Storm   vs   Lions FC U7 Silver Lions  
30/03/19 (Sat) 09:50 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Hailstones (Goannas)   vs   Taringa U9 Iguanas (Goannas)  
03/04/19 (Wed) 18:30 (Premier League Reserves) 6     Centenary Stormers BPL Reserves   def.   Toowong BPL Reserves
03/04/19 (Wed) 20:30 (Premier League) 1     Centenary Stormers BPL   def. by   Toowong BPL
06/04/19 (Sat) 17:00 (Premier League Reserves) 4     Centenary Stormers BPL Reserves   def.   Caboolture BPL Reserves
06/04/19 (Sat) 19:00 (Premier League) 3     Centenary Stormers BPL   def. by   Caboolture FC BPL
07/04/19 (Sun) 15:00 (Veto Womens City League 5 Gold) 1     Centenary WC5G   def. by   Holland Park Hawks WC5G
07/04/19 (Sun) 17:00 (Veto Mens City League 1) 2     Centenary Stormers MC1   vs   Samford Rangers MC1
10/04/19 (Wed) 19:15 (Womens Legends) 3     Centenary Stormers Legends   def.   Capalaba Legends
13/04/19 (Sat) 16:00 (Veto Mens City League 6 Gold) 1     Centenary Stormers MC6G   def. by   Annerley MC6G
13/04/19 (Sat) 18:00 (Veto Mens City League 6 Silver) 5     Centenary Stormers MC6S   def.   Logan City Kings MC6S
27/04/19 (Sat) 09:00 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Cyclones   vs   Lions FC Under 6 Lion Cubs  
27/04/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Twisters   vs   Oxley United U7 Dingoes  
27/04/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Tsunami   vs   Moggill U8 Phoenix  
27/04/19 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South 1)   Centenary U9 Hurricanes (Komodo)   vs   Annerley U9 Senegal (Komodo)  
27/04/19 (Sat) 09:50 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Gale Winds   vs   Ripley Valley U6 Raptors  
27/04/19 (Sat) 09:50 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Storm   vs   Lions FC U7 Orange Lions  
27/04/19 (Sat) 10:00 (U9 Geckos South 1)   Centenary Stormers U9 Surge (Geckos)   vs   Capalaba U9 Simon (Gecko)  
27/04/19 (Sat) 15:00 (Veto Womens City League 5 Gold) 1     Centenary WC5G   def. by   The Gap WC5G
27/04/19 (Sat) 17:00 (Veto Mens City League 4 Silver) 4     Centenary Stormers MC4S   def. by   Ipswich Knights MC4S
27/04/19 (Sat) 19:00 (Veto Mens City League 1) 5     Centenary Stormers MC1   def.   The Gap MC1
04/05/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Typhoons   vs   Centenary Stormers U7 Twisters  
04/05/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Blizzards   vs   Lions FC U8 Lion Eyes  
04/05/19 (Sat) 09:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Hailstones (Goannas)   vs   Oxley U9 Theo (Goannas)  
04/05/19 (Sat) 09:50 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Gale Winds   vs   Ripley Valley U6 Rebels  
04/05/19 (Sat) 09:50 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Tornados   vs   Oxley United U7 Devils  
04/05/19 (Sat) 10:30 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Cyclones   vs   Ripley Valley U6 Raptors  
04/05/19 (Sat) 17:00 (Premier League Reserves) 4     Centenary Stormers BPL Reserves   vs   Bayside United BPL Reserves
04/05/19 (Sat) 19:00 (Premier League) 1     Centenary Stormers BPL   def. by   Bayside United BPL
09/05/19 (Thu) 19:15 (Womens Legends) Centenary Stormers Legends   def. by   Redlands United Legends
10/05/19 (Fri) 20:30 (Veto Mens City League 6 Gold) 2     Centenary Stormers MC6G   def.   Bardon Latrobe MC6G
11/05/19 (Sat) 09:00 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Cyclones   vs   Centenary Stormers U6 Gale Winds  
11/05/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Twisters   vs   Oxley United U7 Kangaroos  
11/05/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Tsunami   vs   Centenary Stormers U8 Blizzards  
11/05/19 (Sat) 10:00 (U9 Geckos South 1)   Centenary Stormers U9 Surge (Geckos)   vs   Bayside U9 Storm (Gecko)  
11/05/19 (Sat) 10:00 (U9 Komodo Dragons South 1)   Centenary U9 Hurricanes (Komodo)   vs   Redlands U9 T2 Rams (Cross River)  
11/05/19 (Sat) 17:00 (Veto Mens City League 6 Silver) 6     Centenary Stormers MC6S   def.   Wolves FC MC6S
11/05/19 (Sat) 19:00 (Veto Mens City League 1) 1     Centenary Stormers MC1   vs   Toowong MC1
17/05/19 (Fri) 18:30 (Premier League Reserves) 3     Centenary Stormers BPL Reserves   def.   UQ FC BPL Reserves
17/05/19 (Fri) 20:30 (Premier League) 3     Centenary Stormers BPL   vs   UQ FC BPL
18/05/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Typhoons   vs   Lions FC U7 Golden Lions  
18/05/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Blizzards   vs   Oxley United U8 Tigers  
18/05/19 (Sat) 09:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Hailstones (Goannas)   vs   UQFC U9 Angels (Goannas)  
18/05/19 (Sat) 09:50 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Gale Winds   vs   Oxley Utd U6 Goannas  
18/05/19 (Sat) 09:50 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Thunder (Goannas)   vs   Taringa U9 Lizards (Goannas)  
18/05/19 (Sat) 10:40 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Cyclones   vs   Ripley Valley U6 Rebels  
18/05/19 (Sat) 17:00 (Veto Mens City League 4 Silver) 3     Centenary Stormers MC4S   def.   Bayside United MC4S
18/05/19 (Sat) 19:00 (Veto Womens City League 5 Gold) 5     Centenary WC5G   def.   Brisbane Knights WC5G
25/05/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Twisters   vs   Lions FC U7 Black Lions  
25/05/19 (Sat) 09:00 (U9 Geckos South 1)   Centenary Stormers U9 Surge (Geckos)   vs   Bethania Rams U9 Marino's (Gecko)  
25/05/19 (Sat) 10:00 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Tornados   vs   Lions FC U7 Orange Lions  
25/05/19 (Sat) 10:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Typhoons   vs   Oxley United U7 Crocs  
25/05/19 (Sat) 10:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Tsunami   vs   Moggill U8 Victory  
25/05/19 (Sat) 10:00 (U9 Komodo Dragons South 1)   Centenary U9 Hurricanes (Komodo)   vs   Southside Eagles U9 England (Komodo)  
29/05/19 (Wed) 19:15 (Womens Legends) 3     Centenary Stormers Legends   def.   Souths United Legends
01/06/19 (Sat) 09:00 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Cyclones   vs   Oxley Utd U6 Wombats  
01/06/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Storm   vs   Oxley United U7 Emus  
01/06/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Blizzards   vs   Moggill U8 Brooky Bear  
01/06/19 (Sat) 09:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Hailstones (Goannas)   vs   Taringa U9 Skinks (Goannas)  
01/06/19 (Sat) 09:50 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Gale Winds   vs   Oxley Utd U6 Bandicoots  
01/06/19 (Sat) 09:50 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Thunder (Goannas)   vs   Oxley U9 Theo (Goannas)  
01/06/19 (Sat) 15:00 (Veto Womens City League 5 Gold) 1     Centenary WC5G   def. by   Annerley WC5G
01/06/19 (Sat) 17:00 (Veto Mens City League 6 Silver) 2     Centenary Stormers MC6S   def.   Ipswich City MC6S
01/06/19 (Sat) 19:00 (Veto Mens City League 6 Gold) 4     Centenary Stormers MC6G   def.   Moggill MC6G
07/06/19 (Fri) 18:30 (Veto Mens City League 6 Gold) 2     Centenary Stormers MC6G   vs   Kangaroo Point Rovers MC6G
07/06/19 (Fri) 20:30 (Veto Mens City League 6 Silver) 3     Centenary Stormers MC6S   vs   Capalaba Yellow MC6S
08/06/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Twisters   vs   Oxley United U7 Crocs  
08/06/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Typhoons   vs   Lions FC U7 Blue Lions  
08/06/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Tsunami   vs   Lions FC U8 Lion Eyes  
08/06/19 (Sat) 10:00 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Storm   vs   Oxley United U7 Devils  
08/06/19 (Sat) 10:00 (U9 Geckos South 1)   Centenary Stormers U9 Surge (Geckos)   vs   Bayside U9 Hornets (Gecko)  
08/06/19 (Sat) 17:00 (Premier League Reserves) 5     Centenary Stormers BPL Reserves   def.   Grange Thistle BPL Reserves
08/06/19 (Sat) 19:00 (Premier League) Centenary Stormers BPL   def. by   Grange Thistle BPL
09/06/19 (Sun) 14:00 (U12 Brisbane Youth Premier League) 1     Centenary Stormers U12 BYPL   def. by   UQ FC U12 BYPL
09/06/19 (Sun) 16:00 (Veto Mens City League 4 Silver) 7     Centenary Stormers MC4S   def.   Park Ridge MC4S
09/06/19 (Sun) 18:00 (Veto Mens City League 1) 1     Centenary Stormers MC1   def. by   Olympic MC1
12/06/19 (Wed) 19:15 (Womens Legends) 1     Centenary Stormers Legends   def. by   Park Ridge Legends
15/06/19 (Sat) 09:00 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Cyclones   vs   Oxley Utd U6 Echidnas  
15/06/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Tornados   vs   Centenary Stormers U7 Storm  
15/06/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Blizzards   vs   Lions FC U8 Lions Mane  
15/06/19 (Sat) 09:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Thunder (Goannas)   vs   Lions FC U9 Lions Pride (Goannas)  
15/06/19 (Sat) 09:50 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Gale Winds   vs   Lions FC Under 6 Lions of Oz  
15/06/19 (Sat) 09:50 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Hailstones (Goannas)   vs   Lions FC U9 Lion Knights (Goannas)  
15/06/19 (Sat) 10:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Typhoons   vs   Oxley United U7 Kangaroos  
15/06/19 (Sat) 10:00 (U9 Komodo Dragons South 1)   Centenary U9 Hurricanes (Komodo)   vs   Souths United U9 Monsoons (Cross River)  
15/06/19 (Sat) 17:00 (Veto Mens City League 4 Silver) 3     Centenary Stormers MC4S   def.   Eagles FC MC4S
21/06/19 (Fri) 18:30 (Veto Mens City League 6 Gold) 4     Centenary Stormers MC6G   def.   Tarragindi MC6G
21/06/19 (Fri) 20:30 (Veto Mens City League 6 Silver) 1     Centenary Stormers MC6S   def. by   Rochedale Rovers MC6S
22/06/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Storm   vs   Lions FC U7 White Lions  
22/06/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Twisters   vs   Centenary Stormers U7 Typhoons  
22/06/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Tsunami   vs   Oxley United U8 Tigers  
22/06/19 (Sat) 09:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Thunder (Goannas)   vs   Centenary U9 Hailstones (Goannas)  
22/06/19 (Sat) 17:30 (Premier League Reserves) 1     Centenary Stormers BPL Reserves   def.   Brisbane Knights BPL Reserves
22/06/19 (Sat) 19:30 (Premier League) 2     Centenary Stormers BPL   def. by   Brisbane Knights BPL
23/06/19 (Sun) 13:00 (U12 Brisbane Youth Premier League) 2     Centenary Stormers U12 BYPL   def. by   Pine Hills U12 BYPL
23/06/19 (Sun) 15:00 (Veto Womens City League 5 Gold) 4     Centenary WC5G   def.   Bethania Rams WC5G
23/06/19 (Sun) 17:00 (Veto Mens City League 1) 1     Centenary Stormers MC1   def. by   Rochedale Rovers MC1
29/06/19 (Sat) 09:00 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Cyclones   vs   Lions FC Under 6 Lion Paws  
29/06/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Typhoons   vs   Lions FC U7 Black Lions  
29/06/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Blizzards   vs   Oxley United U8 Panthers  
29/06/19 (Sat) 09:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Hailstones (Goannas)   vs   Taringa U9 Monitors (Goannas)  
29/06/19 (Sat) 09:50 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Gale Winds   vs   Lions FC Under 6 Lion Whiskers  
29/06/19 (Sat) 10:00 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Tornados   vs   Oxley United U7 Emus  
29/06/19 (Sat) 10:00 (U9 Geckos South 1)   Centenary Stormers U9 Surge (Geckos)   vs   Slacks Creek U9 Tigers (Gecko)  
29/06/19 (Sat) 17:00 (Veto Mens City League 6 Gold) 1     Centenary Stormers MC6G   def. by   Mt Gravatt MC6G
29/06/19 (Sat) 19:00 (Veto Mens City League 6 Silver) 8     Centenary Stormers MC6S   def.   Slacks Creek MC6S
03/07/19 (Wed) 18:30 (Veto Mens City League 1) Centenary Stormers MC1   def. by   Annerley MC1
03/07/19 (Wed) 20:30 (Veto Mens City League 4 Silver) 1     Centenary Stormers MC4S   vs   Redlands United MC4S
13/07/19 (Sat) 15:00 (Veto Mens City League 4 Silver) 6     Centenary Stormers MC4S   def.   Ipswich City MC4S
13/07/19 (Sat) 17:00 (Premier League Reserves) 1     Centenary Stormers BPL Reserves   def. by   Albany Creek BPL Reserves
13/07/19 (Sat) 19:00 (Premier League) 1     Centenary Stormers BPL   def. by   Albany Creek BPL
17/07/19 (Wed) 19:15 (Womens Legends) 7     Centenary Stormers Legends   def.   Annerley Legends
20/07/19 (Sat) 09:00 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Cyclones   vs   Lions FC Under 6 Lion Whiskers  
20/07/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Twisters   vs   Lions FC U7 Blue Lions  
20/07/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Tsunami   vs   Moggill U8 Brooky Bear  
20/07/19 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South 1)   Centenary U9 Hurricanes (Komodo)   vs   Eastern Suburbs U9 Manchester United (Komodo)  
20/07/19 (Sat) 09:50 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Gale Winds   vs   Lions FC Under 6 Lion Cats  
20/07/19 (Sat) 10:00 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Storm   vs   Oxley United U7 Redbacks  
20/07/19 (Sat) 10:00 (U9 Geckos South 1)   Centenary Stormers U9 Surge (Geckos)   vs   Western Spirit U9 Eagles (Gecko)  
20/07/19 (Sat) 17:00 (Veto Mens City League 6 Silver) 3     Centenary Stormers MC6S   def.   Capalaba Blue MC6S
20/07/19 (Sat) 19:00 (Veto Mens City League 6 Gold) 1     Centenary Stormers MC6G   vs   UQFC MC6G
26/07/19 (Fri) 18:30 (Premier League Reserves) Centenary Stormers BPL Reserves   def. by   Taringa Rovers BPL Reserves
26/07/19 (Fri) 20:30 (Premier League) 1     Centenary Stormers BPL   vs   Taringa Rovers BPL
27/07/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Blizzards   vs   Moggill U8 Brooky Vipers  
27/07/19 (Sat) 09:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Hailstones (Goannas)   vs   Taringa U9 Lizards (Goannas)  
27/07/19 (Sat) 09:50 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Thunder (Goannas)   vs   UQFC U9 Lightning Strike (Goannas)  
27/07/19 (Sat) 17:00 (Veto Mens City League 4 Silver) 6     Centenary Stormers MC4S   def.   Logan Lightning MC4S
27/07/19 (Sat) 19:00 (Veto Mens City League 1 Plate) 1     Centenary Stormers MC1   def. by   UQFC Blue MC1
31/07/19 (Wed) 19:15 (Womens Legends) 5     Centenary Stormers Legends   def.   Slacks Creek Legends
02/08/19 (Fri) 19:30 (Premier League) 3     Centenary Stormers BPL   def.   North Pine BPL
03/08/19 (Sat) 09:00 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Cyclones   vs   Lions FC Under 6 Lion Tails  
03/08/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Twisters   vs   Lions FC U7 Golden Lions  
03/08/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Tsunami   vs   Lions FC U8 Lions Mane  
03/08/19 (Sat) 09:00 (U9 Geckos South 1)   Centenary Stormers U9 Surge (Geckos)   vs   Southside Eagles U9 Holland (Gecko)  
03/08/19 (Sat) 09:50 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Gale Winds   vs   Lions FC Under 6 Lion Cubs  
03/08/19 (Sat) 10:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Typhoons   vs   Oxley United U7 Dingoes  
03/08/19 (Sat) 10:00 (U9 Komodo Dragons South 1)   Centenary U9 Hurricanes (Komodo)   vs   Bayside U9 GOLD Komodo  
03/08/19 (Sat) 10:30 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Tornados   vs   Lions FC U7 White Lions  
03/08/19 (Sat) 15:00 (Veto Womens City League 5 Gold) 4     Centenary WC5G   def.   Eastern Suburbs WC5G
03/08/19 (Sat) 19:00 (Veto Mens City League 6 Silver) 3     Centenary Stormers MC6S   def.   Clairvaux MC6S
10/08/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Storm   vs   Lions FC U7 Silver Lions  
10/08/19 (Sat) 09:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Hailstones (Goannas)   vs   Lions FC U9 Lions Pride (Goannas)  
10/08/19 (Sat) 10:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Blizzards   vs   Centenary Stormers U8 Tsunami  
10/08/19 (Sat) 10:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Thunder (Goannas)   vs   Taringa U9 Skinks (Goannas)  
10/08/19 (Sat) 17:00 (Veto Womens City League 5 Gold) 1     Centenary WC5G   vs   Holland Park Hawks WC5G
10/08/19 (Sat) 19:00 (Veto Mens City League 4 Silver) 2     Centenary Stormers MC4S   def. by   Mooroondu City Red
11/08/19 (Sun) 18:00 (Veto Mens City League 1 Plate) 1     Centenary Stormers MC1   def. by   Redlands United White MC1
16/08/19 (Fri) 18:30 (Premier League Reserves) Centenary Stormers BPL Reserves   def. by   Acacia Ridge BPL Reserves
16/08/19 (Fri) 20:30 (Premier League) Centenary Stormers BPL   vs   Acacia Ridge BPL
17/08/19 (Sat) 09:00 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Cyclones   vs   Ripley Valley U6 Raptors  
17/08/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Twisters   vs   Oxley United U7 Dingoes  
17/08/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Tsunami   vs   Oxley United U8 Panthers  
17/08/19 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South 1)   Centenary U9 Hurricanes (Komodo)   vs   AC Carina U9 Roma (Komodo)  
17/08/19 (Sat) 10:00 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Tornados   vs   Oxley United U7 Redbacks  
17/08/19 (Sat) 10:00 (U9 Geckos South 1)   Centenary Stormers U9 Surge (Geckos)   vs   AC Carina U9 Parma (Gecko)  
17/08/19 (Sat) 17:00 (Veto Mens City League 6 Gold) 1     Centenary Stormers MC6G   def. by   North Brisbane MC6G
20/08/19 (Tue) 19:00 (Veto Womens City League 5 Gold)   Centenary WC5G   vs   Eastern Suburbs WC5G  
21/08/19 (Wed) 19:15 (Womens Legends) 3     Centenary Stormers Legends   def.   Capalaba Legends
24/08/19 (Sat) 09:00 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Gale Winds   vs   Centenary Stormers U6 Cyclones  
24/08/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Typhoons   vs   Centenary Stormers U7 Twisters  
24/08/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Blizzards   vs   Oxley United U8 Lynxs  
24/08/19 (Sat) 09:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Hailstones (Goannas)   vs   UQFC U9 Lightning Strike (Goannas)  
24/08/19 (Sat) 09:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Thunder (Goannas)   vs   Moggill U9 Roar (Goannas)  
24/08/19 (Sat)
(Semi Final 1)
19:00 (Veto Mens City League 4 Silver) 1     Centenary Stormers MC4S   def. by   Redlands United MC4S
28/08/19 (Wed) 19:00 (Womens Legends) Centenary Stormers Legends   def. by   UQFC Legends
30/08/19 (Fri) 18:30 (Veto Mens City League 1 Plate)   Centenary Stormers MC1   vs   The Gap MC1  
31/08/19 (Sat) 09:00 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Cyclones   vs   Ripley Valley U6 Rebels  
31/08/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Twisters   vs   Oxley United U7 Kangaroos  
31/08/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Tsunami   vs   Moggill U8 Brooky Vipers  
31/08/19 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South 1)   Centenary U9 Hurricanes (Komodo)   vs   Holland Park U9 (Komodo)  
31/08/19 (Sat) 10:00 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Storm   vs   Centenary Stormers U7 Tornados  
31/08/19 (Sat) 10:00 (U9 Geckos South 1)   Centenary Stormers U9 Surge (Geckos)   vs   Park Ridge U9 Pacers (Gecko)  
31/08/19 (Sat) 11:00 (U11 Komodo Dragons Brisbane 1)   Centenary U11 Thunder (Cross River)   vs   Albany Creek U11 Rangers (Cross River)  
07/09/19 (Sat) 09:00 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Cyclones   vs   Oxley Utd U6 Goannas  
07/09/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U7 Tornados   vs   Lions FC U7 Silver Lions  
07/09/19 (Sat) 09:00 (U7 Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U7 Typhoons   vs   Lions FC U7 Golden Lions  
07/09/19 (Sat) 09:00 (U8 Silver Western Suburbs Hub 2)   Centenary Stormers U8 Blizzards   vs   Moggill U8 Phoenix  
07/09/19 (Sat) 09:50 (U6 Western Suburbs Hub 1)   Centenary Stormers U6 Gale Winds   vs   Oxley Utd U6 Wombats  
07/09/19 (Sat) 10:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Thunder (Goannas)   vs   Lions FC U9 Lion Knights (Goannas)  
07/09/19 (Sat) 10:00 (U9 Goannas West Hub 1)   Centenary U9 Hailstones (Goannas)   vs   Moggill U9 Roar (Goannas)  
08/09/19 (Sun)
(Semi Final 2)
09:00 (McDonalds Under 15 Division 6)   Undecided   vs   Undecided  
08/09/19 (Sun)
(Semi Final 1)
11:00 (McDonalds Under 15 Division 6)   Undecided   vs   Undecided  
08/09/19 (Sun)
(Semi Final 2)
13:00 (McDonalds Under 15 Division 5)   Undecided   vs   Undecided  
08/09/19 (Sun)
(Semi Final 1)
15:00 (McDonalds Under 15 Division 5)   Undecided   vs   Undecided