Terry Reserve 1

Venue Address:
Hughes Dr, Albion Park
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
29/04/17 (Sat) 11:00 (FSC 18 Division 1) 1     Albion Park White Eagles 18-1   vs   Corrimal Rangers 18-1
29/04/17 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) 1     Albion Park White Eagles   vs   Corrimal Rangers
29/04/17 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League First Grade) 4     Albion Park White Eagles   def.   Corrimal Rangers
30/04/17 (Sun) 08:30 (WIN Network 15 Division 3) Albion Park 15-3   def. by   Kiama 15-3
30/04/17 (Sun) 10:00 (WIN Network 15 Division 1) 3     Albion Park 15-1   def.   Bulli 15-1
06/05/17 (Sat) 08:30 (WIN Network 14 Division 2) 2     Albion Park 14-2   vs   Shellharbour 14-2
06/05/17 (Sat) 09:50 (WIN Network 13 Division 1) 3     Albion Park 13-1   def.   Highlands 13-1
06/05/17 (Sat) 11:10 (WIN Network 14 Division 4) 1     Albion Park 14-4   vs   Unanderra 14-4
07/05/17 (Sun) 08:30 (WIN Network 17 Division 1) Albion Park 17-1   def. by   Wollongong 17-1
07/05/17 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 3) 1     Albion Park W3   def. by   Thirroul W3
07/05/17 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 2) 1     Albion Park W2   vs   Thirroul W2
07/05/17 (Sun) 14:00 (The Builders Club Womens Division 1) 12     Albion Park W1   def.   Thirroul Blue W1
13/05/17 (Sat) 08:30 (WIN Network 13 Division 3) 3     Albion Park 13-3   def.   Lakeside 13-3
13/05/17 (Sat) 09:50 (WIN Network 13 Division 4) 1     Albion Park 13-4   def.   Unanderra 13-4
14/05/17 (Sun) 08:30 (WIN Network 15 Division 3) 2     Albion Park 15-3   def.   Lakeside 15-3
14/05/17 (Sun) 11:00 (FSC 18 Division 1) Albion Park White Eagles 18-1   vs   Kemblawarra Fury 18-1
14/05/17 (Sun) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) Albion Park White Eagles   def. by   Kemblawarra Fury
14/05/17 (Sun) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League First Grade) 2     Albion Park White Eagles   def. by   Kemblawarra Fury
17/05/17 (Wed) 19:00 (The Builders Club Womens Division 1) 1     Albion Park W1   def.   Woonona W1
20/05/17 (Sat) 08:30 (WIN Network 15 Division 1) 4     Albion Park 15-1   def.   Lake Heights 15-1
20/05/17 (Sat) 09:50 (WIN Network 14 Division 4) Albion Park 14-4   def. by   Helensburgh 14-4
27/05/17 (Sat) 08:30 (WIN Network 13 Division 1) Albion Park 13-1   def. by   Figtree 13-1
27/05/17 (Sat) 11:00 (FSC 18 Division 1) Albion Park White Eagles 18-1   def. by   Tarrawanna Blueys 18-1
27/05/17 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) 2     Albion Park White Eagles   vs   Tarrawanna Blueys
27/05/17 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League First Grade) Albion Park White Eagles   vs   Tarrawanna Blueys
28/05/17 (Sun) 08:30 (WIN Network 15 Division 1) 6     Albion Park 15-1   def.   Wollongong 15-1
28/05/17 (Sun) 10:00 (WIN Network 16 Division 2) 1     Albion Park 16-2   def. by   Russell Vale 16-2
01/06/17 (Thu) 19:30 (FSC 21 Women's ) 6     Albion Park 18-W1   def.   Wests 21W
03/06/17 (Sat) 08:30 (WIN Network 14 Division 2) 1     Albion Park 14-2   vs   Lake Heights 14-2
03/06/17 (Sat) 11:00 (FSC 18 Division 1) 3     Albion Park White Eagles 18-1   def.   Port Kembla 18-1
03/06/17 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) 1     Albion Park White Eagles   vs   Port Kembla
03/06/17 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League First Grade) Albion Park White Eagles   def. by   Port Kembla
04/06/17 (Sun) 08:30 (WIN Network 17 Division 1) 4     Albion Park 17-1   def.   Shellharbour 17-1
04/06/17 (Sun) 10:00 (WIN Network 15 Women's Division 1) Albion Park 15W-2   def. by   Russell Vale 15W-1
04/06/17 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 3) 1     Albion Park W3   def. by   Oak Flats Wildcats W3
04/06/17 (Sun) 14:00 (The Builders Club Womens Division 2) Albion Park W2   def. by   Dandaloo W2
10/06/17 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) Albion Park White Eagles   def. by   Wollongong United
10/06/17 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League First Grade) 2     Albion Park White Eagles   def.   Wollongong United
12/06/17 (Mon) 12:15 (Fraternity Club Youth Cup) Albion Park White Eagles   def. by   Woonona
12/06/17 (Mon) 14:30 (Fraternity Club Bert Bampton Cup) 4     Albion Park White Eagles   def.   Woonona
17/06/17 (Sat)
(Round 2 Catch Up)
08:30 (WIN Network 15 Division 1) 2     Albion Park 15-1   def. by   Kiama 15-1
17/06/17 (Sat) 11:00 (FSC 18 Division 1) Albion Park White Eagles 18-1   def. by   Thirroul Thunder 18-1
17/06/17 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) 12     Albion Park White Eagles   def.   Picton Rangers
17/06/17 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League First Grade) 2     Albion Park White Eagles   def.   Picton Rangers
18/06/17 (Sun) 08:30 (WIN Network 17 Division 1) 2     Albion Park 17-1   def.   Figtree 17-1
18/06/17 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 3) 2     Albion Park W3   def.   Kiama Quarriers W3
18/06/17 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 2) 6     Albion Park W2   def.   Bulli Blue W2
24/06/17 (Sat) 11:00 (FSC 18 Division 1) 2     Albion Park White Eagles 18-1   def.   South Coast United 18-1
24/06/17 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) 4     Albion Park White Eagles   def.   South Coast United
24/06/17 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League First Grade) Albion Park White Eagles   def. by   South Coast United
25/06/17 (Sun) 08:30 (WIN Network 15 Division 1) 3     Albion Park 15-1   def.   Figtree 15-1
25/06/17 (Sun) 10:00 (WIN Network 15 Division 3) 1     Albion Park 15-3   def. by   Figtree 15-3
28/06/17 (Wed) 18:00 (FSC 21 Women's ) 2     Albion Park 18-W1   vs   Balgownie 21W
28/06/17 (Wed)
(Round 12 catch up)
20:00 (The Builders Club Womens Division 1) 3     Albion Park W1   def.   Kiama Quarriers W1
01/07/17 (Sat) 08:30 (WIN Network 13 Division 1) 10     Albion Park 13-1   def.   Coniston 13-1
01/07/17 (Sat)
(Round 10 Catch Up)
09:50 (WIN Network 15 Division 1) 3     Albion Park 15-1   def.   Woonona 15-1
01/07/17 (Sat)
(Round 10 Catch Up)
11:20 (WIN Network 15 Division 3) 3     Albion Park 15-3   def.   Shellharbour 15-3
02/07/17 (Sun) 08:30 (WIN Network 17 Division 1) 2     Albion Park 17-1   def. by   Port Kembla 17-1
02/07/17 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 3) 1     Albion Park W3   def.   Russell Vale Pink O30
02/07/17 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 2) 2     Albion Park W2   def. by   University W2
08/07/17 (Sat) 11:00 (FSC 18 Division 1) 5     Albion Park White Eagles 18-1   def.   Cringila Lions 18-1
08/07/17 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) Albion Park White Eagles   def. by   Cringila Lions
08/07/17 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League First Grade) 2     Albion Park White Eagles   def.   Cringila Lions
13/07/17 (Thu) 19:00 (The Builders Club Womens Division 2) 1     Albion Park W2   vs   Helensburgh W2
15/07/17 (Sat) 08:30 (WIN Network 13 Division 4) 2     Albion Park 13-4   def.   Shellharbour 13-4
15/07/17 (Sat) 09:50 (WIN Network 13 Division 3) 2     Albion Park 13-3   def.   Figtree 13-3
16/07/17 (Sun) 08:30 (WIN Network 16 Division 2) Albion Park 16-2   def. by   Shellharbour 16-2
16/07/17 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 3) 1     Albion Park W3   def.   Helensburgh W3
19/07/17 (Wed) 20:00 (The Builders Club Womens Division 1) 3     Albion Park W1   def.   Balgownie W1
22/07/17 (Sat) 08:30 (WIN Network 13 Division 1) Albion Park 13-1   def. by   Shellharbour 13-1
22/07/17 (Sat) 11:00 (FSC 18 Division 1) 1     Albion Park White Eagles 18-1   vs   Wollongong Olympic 18-1
22/07/17 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) 1     Albion Park White Eagles   def. by   Wollongong Olympic
22/07/17 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League First Grade) Albion Park White Eagles   def. by   Wollongong Olympic
23/07/17 (Sun) 09:00 (FSC 21 Women's ) 1     Albion Park 18-W1   def.   Thirroul 21W
23/07/17 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 3) 3     Albion Park W3   def.   Fernhill FC W3
23/07/17 (Sun) 13:00 (The Builders Club Womens Division 2) 2     Albion Park W2   def.   Wests W2
23/07/17 (Sun) 15:00 (The Builders Club Womens Division 1) 3     Albion Park W1   def.   Fernhill FC W1
25/07/17 (Tue) 19:00 (FSC 18 Division 1) 4     Albion Park White Eagles 18-1   def.   Wollongong United 18-1
29/07/17 (Sat) 08:30 (WIN Network 14 Division 4) Albion Park 14-4   def. by   Lakeside 14-4
29/07/17 (Sat) 09:50 (WIN Network 13 Division 3) 1     Albion Park 13-3   vs   Dapto 13-3
29/07/17 (Sat) 11:10 (WIN Network 13 Division 4) 1     Albion Park 13-4   def. by   South Coast United 13-4
29/07/17 (Sat)
(Round 14 Catch Up)
14:00 (The Builders Club Womens Division 1) 8     Albion Park W1   def.   University W1
30/07/17 (Sun) 08:30 (WIN Network 15 Division 3) 12     Albion Park 15-3   def.   Shellharbour 15-3
30/07/17 (Sun) 10:00 (WIN Network 15 Women's Division 2) Albion Park 15W-2   def. by   Thirroul 15W-2
30/07/17 (Sun) 11:30 (WIN Network 17 Division 1) 1     Albion Park 17-1   def. by   Wollongong 17-1
05/08/17 (Sat) 08:30 (WIN Network 13 Division 1) 1     Albion Park 13-1   vs   Port Kembla 13-1
05/08/17 (Sat) 09:50 (WIN Network 13 Division 3) 3     Albion Park 13-3   def.   Dapto 13-3
05/08/17 (Sat) 11:10 (WIN Network 14 Division 2) 4     Albion Park 14-2   def.   Dapto 14-2
06/08/17 (Sun) 08:30 (WIN Network 15 Women's Division 2) 1     Albion Park 15W-2   def.   Balgownie 15W-2
06/08/17 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 3) Albion Park W3   def. by   University W3
06/08/17 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 2) 3     Albion Park W2   def.   Tarrawanna W2
06/08/17 (Sun) 14:00 (The Builders Club Womens Division 1) 5     Albion Park W1   def.   Tarrawanna W1
12/08/17 (Sat) 08:30 (WIN Network 13 Division 4) 1     Albion Park 13-4   def. by   Balgownie 13-4
12/08/17 (Sat) 11:00 (FSC 18 Division 1) 1     Albion Park White Eagles 18-1   def. by   Woonona 18-1
12/08/17 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) 1     Albion Park White Eagles   def. by   Woonona
12/08/17 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League First Grade) 1     Albion Park White Eagles   def.   Woonona
13/08/17 (Sun) 08:30 (WIN Network 15 Women's Division 2) Albion Park 15W-2   vs   Figtree 15W-2
13/08/17 (Sun) 10:00 (WIN Network 16 Division 2) Albion Park 16-2   def. by   Russell Vale 16-2
13/08/17 (Sun) 11:30 (WIN Network 13 Girls Division 1) Albion Park 13G-1   def. by   Coledale 13G-1
13/08/17 (Sun) 14:00 (The Builders Club Womens Division 1) 3     Albion Park W1   def.   Thirroul White W1
26/08/17 (Sat) 08:30 (WIN Network 14 Division 1) 1     South Coast United Blue 14-1   def.   Coniston 14-1
26/08/17 (Sat) 10:30 (WIN Network 14 Division 1) 1     Wollongong 14-1   def.   Highlands 14-1
02/09/17 (Sat)
(Preliminary)
08:30 (WIN Network 14 Division 3) 1     Warilla 14-3   def. by   Tarrawanna 14-3
02/09/17 (Sat)
(Preliminary)
10:30 (WIN Network 14 Division 1) 1     Highlands 14-1   def. by   South Coast United Blue 14-1
03/09/17 (Sun)
(Preliminary)
09:30 (The Builders Club Womens Division 3) Oak Flats Wildcats W3   def. by   Russell Vale Pink O30
03/09/17 (Sun)
(Preliminary)
11:45 (The Builders Club Womens Division 2) Helensburgh W2   def. by   University W2
03/09/17 (Sun)
(Preliminary)
14:00 (The Builders Club Womens Division 1) 1     Tarrawanna W1   def.   Woonona W1
14/10/17 (Sat) 09:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Soccer Ninjas (Emerald)   vs   Rhinos (Bottle)  
14/10/17 (Sat) 10:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Rhinos (Bottle)   vs   Little Rascals (Red)  
21/10/17 (Sat) 09:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Little Neymars (Royal)   vs   Stingers (White)  
21/10/17 (Sat) 10:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Park Amigos (Lime)   vs   Stingers (White)  
28/10/17 (Sat) 09:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Little Rascals (Red)   vs   Young Guns (Navy)  
28/10/17 (Sat) 10:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Young Guns (Navy)   vs   The Messi Kids (Azure)  
04/11/17 (Sat) 09:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Little Neymars (Royal)   vs   Soccer Ninjas (Emerald)  
04/11/17 (Sat) 10:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Lightning Madrid (Orange)   vs   Little Neymars (Royal)  
11/11/17 (Sat) 09:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Little Rascals (Red)   vs   The Messi Kids (Azure)  
11/11/17 (Sat) 10:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Little Rascals (Red)   vs   Little Neymars (Royal)  
18/11/17 (Sat) 09:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   The Messi Kids (Azure)   vs   Soccer Ninjas (Emerald)  
18/11/17 (Sat) 10:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Rhinos (Bottle)   vs   Soccer Ninjas (Emerald)  
25/11/17 (Sat) 09:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Rhinos (Bottle)   vs   Lightning Madrid (Orange)  
25/11/17 (Sat) 10:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Lightning Madrid (Orange)   vs   Soccer Ninjas (Emerald)  
02/12/17 (Sat) 09:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Park Amigos (Lime)   vs   Little Rascals (Red)  
02/12/17 (Sat) 10:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Young Guns (Navy)   vs   Park Amigos (Lime)  
09/12/17 (Sat) 09:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   The Messi Kids (Azure)   vs   Little Neymars (Royal)  
09/12/17 (Sat) 10:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Stingers (White)   vs   The Messi Kids (Azure)  
16/12/17 (Sat) 09:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Little Rascals (Red)   vs   Little Neymars (Royal)  
16/12/17 (Sat) 10:00 (Summer Football - 6&7 Terry Reserve)   Little Neymars (Royal)   vs   Soccer Ninjas (Emerald)