GESAC Crt 1

Venue Address
200 East Boundary Road

Bentleigh East
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
12/10/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 7 boys) Brighton Wolves U14 Boys Wild Wolves   def. by   Brighton Wolves U14 Boys Wolverines 43 
12/10/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 3 boys) 8     Brighton Wolves U14 Boys Timber Wolves   def. by   Moorabbin Magic Sharks 39 
12/10/19 (Sat) 12:45 (under 14 div 1 boys) 31     Brighton Wolves U14 Boys Black Wolves   def. by   Lakers Burgundy 38 
12/10/19 (Sat) 13:30 (under 14 div 2 boys) 49     Brighton Wolves U14 Boys Snow Wolves   def.   Lakers Gold 21 
12/10/19 (Sat) 14:30 (under 16 div 5 boys) 29     Lakers Ruby   vs   Brighton Wolves U16 Boys Brown Wolves 29 
12/10/19 (Sat) 15:15 (under 16 div 2 boys) 41     Moorabbin Magic Wizards   def.   Lakers Red 18 
12/10/19 (Sat) 16:00 (under 16 div 1 boys) 69     Lakers Navy   def.   JETS Boys U16 Nate 30 
12/10/19 (Sat) 16:45 (under 18 div 5 boys) 30     U18 Saints - Chargers   def. by   JETS Boys U18 Nick Z 31 
12/10/19 (Sat) 17:30 (under 18 div 4 boys) 24     Brighton Wolves U18 Boys Arctic Wolves   def. by   JETS Boys U18 Greg 32 
12/10/19 (Sat) 18:15 (under 18 div 2 boys) 31     JETS Boys U18 Xavier   def. by   Lakers Navy 38 
13/10/19 (Sun) 09:00 (under 12 div 5 girls) 40     U12 Saints - Lions   def.   Moorabbin Magic Pandas
13/10/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 3 girls) 24     Moorabbin Magic Vipers   def.   Brighton Wolves U12 Girls Silver Wolves 14 
13/10/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 4 girls) 23     JETS Girls U12 Chad   def.   Carnegie Chargers
13/10/19 (Sun) 11:15 (under 12 div 1 girls) 19     U12 Saints - Saints   def.   JETS Girls U12 Ryan 10 
13/10/19 (Sun) 12:00 (under 14 div 3 girls) 12     Lakers Crimson   def. by   U14 Saints - Saints 32 
13/10/19 (Sun) 12:45 (under 14 div 1 girls) 40     Lakers Blue   def.   JETS Girls U14 Steve 23 
13/10/19 (Sun) 13:30 (under 16 div 1 girls) 45     Lakers Scarlet   def.   JETS Girls U16 Peter 26 
13/10/19 (Sun) 14:30 (under 18 div 2 girls) 12     JETS Girls U18 Chris R   def. by   Brighton Wolves U18 Girls Blue Wolves 16 
13/10/19 (Sun) 15:15 (under 18 div 1 girls) 49     Lakers Maroon   def.   RAPTORS U18 GIRLS (Kathy) 28 
13/10/19 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 34     Scalpers (Gremlins)   def. by   WAVERLEY 36 
13/10/19 (Sun) 16:45 (under 20 div 1 boys) 6     Scalpers (Trusler)   def. by   Brighton Wolves U20 Boys Pack Wolves 39 
13/10/19 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 5) 28     Brighton Wolves Mens Classic Pack Wolves   def. by   RAPTORS MENS CLASSIC (Sana) 33 
13/10/19 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 1) 56     Vicious & Delicious   def.   JETS Mens Classic Black 41 
13/10/19 (Sun) 19:00 (O35 Men Sunday) 22     NADA Raptors   def. by   THE CHIEFS 25 
13/10/19 (Sun) 19:45 (Mens Classic div 2) 33     Lakers Uncaged   def.   Brighton Wolves Mens Classic Werewolves 31 
13/10/19 (Sun) 20:30 (Mens Classic div 2) 28     Stingers   def.   JETS Mens Classic Tropical Jets 26 
14/10/19 (Mon) 17:00 (under 10 div 1 boys) 23     Brighton Wolves U10 Boys Arctic Wolves   def.   Lakers Navy 12 
14/10/19 (Mon) 17:40 (under 10 div 2 boys) 2     Scalpers (Lightning)   def. by   Brighton Wolves U10 Boys Pack Wolves 10 
19/10/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 7 boys) 14     Brighton Wolves U14 Boys Wild Wolves   def. by   Lakers Magenta 18 
19/10/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 3 boys) 39     Viking Warriors   def.   JETS Boys U14 Theo 27 
19/10/19 (Sat) 12:45 (under 14 div 1 boys) 44     Wizard Warriors   def. by   Lakers Burgundy 46 
19/10/19 (Sat) 13:30 (under 16 div 8 boys) 31     RAPTORS U16 BOYS (Black)   def.   RAPTORS U16 BOYS (Adrian) 22 
19/10/19 (Sat) 14:30 (under 16 div 5 boys) 19     Beena Warriors   def. by   Brighton Wolves U16 Boys Brown Wolves 23 
19/10/19 (Sat) 15:15 (under 16 div 3 boys) 62     Scalpers (Nott)   def.   St Peters Warriors
19/10/19 (Sat) 16:00 (under 16 div 2 boys) 35     Lakers Blue   vs   Moorabbin Magic Wizards 35 
19/10/19 (Sat) 16:45 (under 18 div 4 boys) 25     Lakers Flame   def. by   JETS Boys U18 Greg 38 
19/10/19 (Sat) 17:30 (under 16 div 1 boys) 30     Moorabbin Magic Blazers   def. by   U16 Saints - Saints 32 
19/10/19 (Sat) 18:15 (under 18 div 2 boys) 40     Brighton Wolves U18 Boys Timber Wolves   def.   Kawhi Me A River 32 
20/10/19 (Sun) 09:00 (under 12 div 5 girls) 24     U12 Saints - Tigers   def.   Brighton Wolves U12 Girls Blue Wolves
20/10/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 3 girls) 35     JETS Girls U12 Amy & Arden   def.   Lakers Crimson
20/10/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 1 girls) 18     JETS Girls U12 Ryan   def.   Lakers Gold 13 
20/10/19 (Sun) 11:15 (under 14 div 3 girls) 27     Brighton Wolves U14 Girls Black Wolves   def. by   Lakers Crimson 28 
20/10/19 (Sun) 12:00 (under 16 div 3 girls) 18     Scalpers (McArdle)   def. by   Brighton Wolves U16 Girls Grey Wolves 36 
20/10/19 (Sun) 12:45 (under 16 div 4 girls) 10     Lakers Magenta   def. by   Brighton Wolves U16 Girls Snow Wolves 39 
20/10/19 (Sun) 13:30 (under 16 div 4 girls) 8     Maccabi Fever   def. by   JETS Girls U16 Adam 19 
20/10/19 (Sun) 14:30 (under 16 div 2 girls) 37     Lakers Navy   def.   U16 Saints - Devils 17 
20/10/19 (Sun) 15:15 (under 18 div 1 girls) 65     Lakers Scarlet   def.   Brighton Wolves U18 Girls Snow Wolves 18 
20/10/19 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 32     U20 Saints - Storm   def. by   Caulfield Bears U20 45 
20/10/19 (Sun) 16:45 (Womens Classic div 2) 22     JETS Womens Glenn   def. by   Classic Saints - Devils 36 
20/10/19 (Sun) 17:30 (Womens Classic div 1) 34     Ballers   def.   Vicious and Delicious 13 
20/10/19 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 5) 20     Brighton Wolves Mens Classic Pack Wolves   def. by   JETS Mens Classic Green 38 
20/10/19 (Sun) 19:00 (Mens Classic div 4) 33     Brick Wallers   def. by   The Shumps 37 
20/10/19 (Sun) 19:45 (O35 Men Sunday) 35     Crusty Raptors   def.   Heat 20 
20/10/19 (Sun) 20:30 (Mens Classic div 1) 43     Saint Chos   def.   Titans 22 
21/10/19 (Mon) 17:00 (under 10 div 1 boys) 10     Lakers Burgundy   def. by   JETS Boys U10 Ofer 30 
21/10/19 (Mon) 17:40 (under 10 div 2 boys) 19     Lakers Gold   def.   Scalpers (Lightning)

Bendigo Bank

Physio Sports

Bentleigh RSL

KIA