Three Kings Reserve 1

Venue Address
Grahame Breed Drive

Three Kings
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
06/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Navy) 1     Three Kings Utd 12/3N Robinson   def. by   Onehunga Mangere Utd AFC 12/3S Mustangs
06/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Purple) 1     Three Kings Utd 12/1A Blue   def.   Bucklands Beach AFC 12/1B White
13/05/17 (Sat) 10:00 (Grading 12th Lime) 1     Three Kings Utd 12/2B Hewett   def. by   Metro FC 12/2A Falcons
13/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Blue) 4     Three Kings Utd 12/1A Chamberlain   def.   Bay Olympic 12/1A Panthers
13/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th White) 11     Three Kings Utd 12/3N Teal   def.   Ellerslie AFC 12/4S Green
13/05/17 (Sat) 12:00 (Grading 12th Crimson) 5     Three Kings Utd 12/2A Raynor [Silver]   def.   Bay Olympic 12/3N Ruapehus
13/05/17 (Sat) 12:00 (Grading 12th Navy) 11     Three Kings Utd 12/2B Spencer   def.   Onehunga Mangere Utd AFC 12/3S Mustangs
20/05/17 (Sat) 10:00 (Grading 12th Navy) 8     Three Kings Utd 12/2B Spencer   def.   Three Kings Utd 12/3N Robinson
20/05/17 (Sat) 10:00 (Grading 12th White) 4     Three Kings Utd 12/3N Teal   def.   Three Kings Utd 12/4N Orange
20/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Crimson) 4     Three Kings Utd 12/2A Raynor [Silver]   def.   Ellerslie AFC 12/3N White
20/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Lime) 2     Three Kings Utd 12/2B Hewett   def.   Eastern Suburbs AFC 12/2A Black
20/05/17 (Sat) 12:00 (Girls Grading 13th Division 1 City) Three Kings Utd G13/2 Green   def. by   Papatoetoe AFC G13/1 Pixies 16 
20/05/17 (Sat) 12:00 (Grading 12th Blue) 1     Three Kings Utd 12/1A Chamberlain   def. by   Eastern Suburbs AFC 12/P Gold
20/05/17 (Sat) 13:00 (Girls 13th Premier) Three Kings Utd G13/P Philpot   def. by   Hibiscus Coast G13/P Cyra
27/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Navy) Three Kings Utd 12/3N Robinson   vs   Waiheke Utd AFC 12/3N Moose
27/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th White) 3     Three Kings Utd 12/4N Orange   def.   Bay Olympic 12/4N K2's
27/05/17 (Sat) 12:00 (Girls Grading 13th Division 1 Town) 3     Three Kings Utd G13/1 Perry   def.   Central Utd 13/2 Starlings
27/05/17 (Sat) 12:00 (Grading 12th Purple) 3     Three Kings Utd 12/1A Blue   def.   Central Utd 12/1B (SPC) Searchfield
10/06/17 (Sat) 10:00 (Championship 11th Grade Division 2A) 1     Three Kings Utd 11/2A Restall   def. by   Waiheke Utd AFC 11/2A Dragonflies
10/06/17 (Sat) 10:00 (Championship 11th Grade Division 3B) 8     Three Kings Utd 11/3B Treleaven   def.   Beachlands Maraetai AFC 11/3B Fusion
10/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 3N) 2     Three Kings Utd 12/3N Teal   vs   Bay Olympic 12/3N Ruapehus
10/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 4N) 1     Three Kings Utd 12/4N Orange   def. by   Bay Olympic 12/4N K2's
10/06/17 (Sat) 12:00 (Championship 12th Grade Division 1A) 6     Three Kings Utd 12/1A Chamberlain   def.   Papakura City FC 12/1A Juventus
10/06/17 (Sat) 12:00 (Girls 13th Premier) 1     Three Kings Utd G13/P Philpot   vs   Bucklands Beach AFC G13/P Yellow
10/06/17 (Sat) 13:00 (Girls Championship 13th Grade Division 1) 3     Three Kings Utd G13/1 Perry   def.   Beachlands Maraetai AFC G13/1 Magic
17/06/17 (Sat) 10:00 (Championship 12th Grade Division 3N) Three Kings Utd 12/3N Robinson   def. by   Three Kings Utd 12/3N Teal
17/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 1A) 3     Three Kings Utd 12/1A Blue   def. by   Western Springs 12/1A Verde
17/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 2B) 6     Three Kings Utd 12/2B Hewett   def.   Western Springs 12/2B Strikers
17/06/17 (Sat) 12:00 (Girls 13th Premier) 2     Three Kings Utd G13/P Philpot   def.   Eastern Suburbs AFC G13/P Lilywhites
17/06/17 (Sat) 12:00 (Girls Championship 13th Grade Division 2) 4     Three Kings Utd G13/2 Green   def.   Central Utd 13/2 Starlings
24/06/17 (Sat) 10:00 (Girls Championship 12th Grade Division 1)   Three Kings Utd G12/1 Garcia   vs   Ellerslie AFC G12/1 Red  
24/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 1A)   Three Kings Utd 12/1A Chamberlain   vs   Ellerslie AFC 12/1A Black  
24/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 3N)   Three Kings Utd 12/3N Teal   vs   Waiheke Utd AFC 12/3N Moose  
24/06/17 (Sat) 12:00 (Championship 12th Grade Division 2A)   Three Kings Utd 12/2A Raynor [Silver]   vs   Western Springs 12/2A Jedis  
24/06/17 (Sat) 12:00 (Championship 12th Grade Division 2B)   Three Kings Utd 12/2B Spencer   vs   Papatoetoe AFC 12/2B Warriors  
01/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C Watson [Silver]   vs   Papatoetoe United FC 10/1C Sharks  
01/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 A)   Three Kings Utd 10/2A Barker (White)   vs   Eastern Suburbs AFC 10/2A Green  
01/07/17 (Sat) 11:00 (Championship 11th Grade Division 2A)   Three Kings Utd 11/2A Restall   vs   Fencibles 11/2A Mansour  
01/07/17 (Sat) 11:00 (Championship 11th Grade Division 3B)   Three Kings Utd 11/3B Fleming   vs   Bay Olympic 11/3B Jets  
01/07/17 (Sat) 12:00 (Girls Championship 13th Grade Division 2)   Three Kings Utd G13/2 Green   vs   Eastern Suburbs AFC G13/2 Yellow  
08/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C Watson [Silver]   vs   Three Kings Utd 10/1C McKay [Green]  
08/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 A)   Three Kings Utd 10/2A Barker (White)   vs   Drury Utd 10/2A Condors  
22/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C Hacket [Blue]   vs   Waiuku AFC 10/1C Dragons  
22/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Three Kings Utd 10/2B Sudhakar (Teal)   vs   Western Springs 10/2B Brava  
22/07/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C McKay [Green]   vs   Metro FC 10/1C Phoenix  
22/07/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 2 A)   Three Kings Utd 10/2A Kurzeja [Black]   vs   Fencibles 10/2A Blundell  
29/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 A)   Three Kings Utd 10/2A Barker (White)   vs   SAR 10/2A PRIDE  
29/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Three Kings Utd 10/2B Sudhakar (Teal)   vs   Bay Olympic 10/2B Tornadoes  
29/07/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C Hacket [Blue]   vs   Papatoetoe United FC 10/1C Sharks  
05/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C McKay [Green]   vs   Three Kings Utd 10/1C Hacket [Blue]  
05/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 A)   Three Kings Utd 10/2A Kurzeja [Black]   vs   Ellerslie AFC 10/2A Gold  
05/08/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C Watson [Silver]   vs   Metro FC 10/1C Phoenix  
12/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 A)   Three Kings Utd 10/2A Barker (White)   vs   Fencibles 10/2A Blundell  
12/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Three Kings Utd 10/2B Sudhakar (Teal)   vs   Eastern Suburbs AFC 10/2B Blue  
12/08/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C Hacket [Blue]   vs   Eastern Suburbs AFC 10/1C Yellow  
19/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C Watson [Silver]   vs   Three Kings Utd 10/1C Hacket [Blue]  
19/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 A)   Three Kings Utd 10/2A Barker (White)   vs   Three Kings Utd 10/2A Kurzeja [Black]  
26/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 A)   Three Kings Utd 10/2A Kurzeja [Black]   vs   Drury Utd 10/2A Condors  
26/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Three Kings Utd 10/2B Sudhakar (Teal)   vs   SAR 10/2B WILDCATS  
26/08/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C McKay [Green]   vs   Eastern Suburbs AFC 10/1C Yellow  

What's hot in Auckland Football?

NZ Football News