T.B.A.

Venue Address
Venue is yet to be announced


Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
06/04/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   Eagle Vale St Andrews   vs   Moorebank Rams  
06/04/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   St Johns Eagles (2)   vs   Campbelltown Warriors  
06/04/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   Milperra Colts   vs   St Christophers (2)  
07/04/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Marconi Mustangs   vs   Newtown Jnr Jets  
07/04/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Ryde Eastwood Hawks (W)   vs   Moorebank Rams  
07/04/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Earlwood Saints   vs   Narrabeen Sharks  
07/04/19 (Sun) 07:00 (2019 SOUTH EASTERN OPEN AGE GOLD) Paddington Colts   def. by   Como Jannali Crocodiles 17 
07/04/19 (Sun) 07:00 (2019 SOUTH EASTERN UNDER 13 BRONZE (EASTERN)) Bondi United   def. by   Botany Rams (W) 17 
13/04/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   Campbelltown Warriors   vs   Milperra Colts  
13/04/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   Moorebank Rams   vs   St Johns Eagles (2)  
13/04/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   St Christophers (2)   vs   Eagle Vale St Andrews  
14/04/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Moorebank Rams   vs   Earlwood Saints  
14/04/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Newtown Jnr Jets   vs   Ryde Eastwood Hawks (W)  
14/04/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Narrabeen Sharks   vs   Marconi Mustangs  
27/04/19 (Sat) 07:00 (2019 COMBINED GIRLS UNDER 16) 17     Asquith Magpies   def.   Cromer Kingfishers
27/04/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   Milperra Colts   vs   Moorebank Rams  
27/04/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   St Johns Eagles (2)   vs   Eagle Vale St Andrews  
27/04/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   St Christophers (2)   vs   Campbelltown Warriors  
28/04/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Ryde Eastwood Hawks (W)   vs   Narrabeen Sharks  
28/04/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Marconi Mustangs   vs   Earlwood Saints  
28/04/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Moorebank Rams   vs   Newtown Jnr Jets  
28/04/19 (Sun) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN OPEN AGE WOMEN) 17     St Johns Eagles   def.   All Saints Toongabbie Tigers
04/05/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   Eagle Vale St Andrews   vs   Milperra Colts  
04/05/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   Moorebank Rams   vs   Campbelltown Warriors  
04/05/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   St Johns Eagles (2)   vs   St Christophers (2)  
05/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Narrabeen Sharks   vs   Newtown Jnr Jets  
05/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Earlwood Saints   vs   Ryde Eastwood Hawks (W)  
05/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Marconi Mustangs   vs   Moorebank Rams  
11/05/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   Milperra Colts   vs   St Johns Eagles (2)  
11/05/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   St Christophers (2)   vs   Moorebank Rams  
11/05/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE)   Campbelltown Warriors   vs   Eagle Vale St Andrews  
11/05/19 (Sat) 13:10 (2019 NORTHERN U12 GOLD ) 18     Pennant Hills Cherrybrook   def. by   Berowra Wallabies 20 
12/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Moorebank Rams   vs   Narrabeen Sharks  
12/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Ryde Eastwood Hawks (W)   vs   Marconi Mustangs  
12/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Newtown Jnr Jets   vs   Earlwood Saints  
19/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Moorebank Rams   vs   Ryde Eastwood Hawks (W)  
19/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Newtown Jnr Jets   vs   Marconi Mustangs  
19/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Narrabeen Sharks   vs   Earlwood Saints  
19/05/19 (Sun) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 17 GOLD) 10     East Campbelltown   def. by   De La Salle 38 
26/05/19 (Sun)
(Semi Final 2)
07:00 (2019 BLUES TAG UNDER 13 SILVER (SOUTHERN))   Undecided   vs   Undecided  
26/05/19 (Sun)
(Semi Final 1)
07:00 (2019 BLUES TAG UNDER 13 SILVER (SOUTHERN))   Undecided   vs   Undecided  
26/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 18 GOLD) Clovelly Crocodiles   def. by   St Johns Eagles 17 
26/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Marconi Mustangs   vs   Narrabeen Sharks  
26/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Ryde Eastwood Hawks (W)   vs   Newtown Jnr Jets  
26/05/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Earlwood Saints   vs   Moorebank Rams  
01/06/19 (Sat) 07:00 (2019 BLUES TAG NORTHERN U/13) 30     Cromer Kingfishers   def.   Mona Vale Raiders (2)
02/06/19 (Sun)
(Preliminary)
07:00 (2019 BLUES TAG UNDER 13 SILVER (SOUTHERN))   Undecided   vs   Undecided  
02/06/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Newtown Jnr Jets   vs   Moorebank Rams  
02/06/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Narrabeen Sharks   vs   Ryde Eastwood Hawks (W)  
02/06/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Earlwood Saints   vs   Marconi Mustangs  
09/06/19 (Sun)
(Grand Final)
07:00 (2019 BLUES TAG UNDER 13 SILVER (SOUTHERN))   Undecided   vs   Undecided  
16/06/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Ryde Eastwood Hawks (W)   vs   Earlwood Saints  
16/06/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Moorebank Rams   vs   Marconi Mustangs  
16/06/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Newtown Jnr Jets   vs   Narrabeen Sharks  
23/06/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Earlwood Saints   vs   Newtown Jnr Jets  
23/06/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Narrabeen Sharks   vs   Moorebank Rams  
23/06/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Marconi Mustangs   vs   Ryde Eastwood Hawks (W)  
29/06/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE) 28     Eagle Vale St Andrews   def.   Moorebank Rams 12 
29/06/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 SILVER) 50     East Campbelltown Eagles (2)   def.   Bankstown Bulls
29/06/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 14 GOLD) 18     East Campbelltown Eagles   def.   Bankstown Bulls (1)
30/06/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Earlwood Saints   vs   Narrabeen Sharks  
30/06/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Ryde Eastwood Hawks (W)   vs   Moorebank Rams  
30/06/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER)   Marconi Mustangs   vs   Newtown Jnr Jets  
30/06/19 (Sun) 07:00 (2019 NORTH EASTERN UNDER 17 SILVER) Arncliffe Scots   def. by   Newtown Jnr Jets 17 
06/07/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 BRONZE) Campbelltown Warriors   vs   Milperra Colts
28/07/19 (Sun) 07:00 (2019 BLUES TAG COMBINED UNDER 15 ) 17     Mona Vale   def.   Arncliffe Scots
03/08/19 (Sat) 07:00 (2019 SOUTH WESTERN UNDER 13 SILVER) 20     East Campbelltown Eagles (2)   def.   Hinchinbrook Hornets 14 
03/08/19 (Sat) 16:50 (2019 BLUES TAG MEN OVER 35 SILVER) 17     Cronulla Caringbah Sharks   def.   Como Jannali
11/08/19 (Sun) 07:00 (2019 COMBINED UNDER 20 SILVER) Marconi Mustangs   def. by   Earlwood Saints 17 
11/08/19 (Sun) 07:00 (2019 SOUTH EASTERN OPEN AGE GOLD) Hurstville United   def. by   Gymea Gorillas 17 
13/08/19 (Tue) 01:00 (2019 BLUES TAG UNDER 13 SILVER (SOUTHERN)) Gymea Gorillas   vs   St Joseph's
13/08/19 (Tue) 01:00 (2019 BLUES TAG UNDER 13 SILVER (SOUTHERN)) De La Salle (1)   vs   De La Salle (2)
24/08/19 (Sat)
(Semi Final 2)
07:00 (2019 BLUES TAG COMBINED UNDER 17)   Moorebank Rams   vs   Milperra Colts  
07/09/19 (Sat)
(Grand Final)
07:00 (2019 BLUES TAG COMBINED UNDER 17)   Undecided   vs   Moorebank Rams