Football West

UWA Sports Park C

Venue Address:
McGillivrary Oval, McGillivrary Road, Shenton Park
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
07/04/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters Over 45 South B) 1     UWA Nedlands FC (B)   def. by   Sporting Warriors
07/04/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters South Division 1) 4     UWA Nedlands FC   def.   Spearwood Dalmatinac SC
14/04/19 (Sun) 12:00 (Belt Up Metro North Division 1) 1     UWA Nedlands FC   vs   Ishtar United FC
28/04/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters South Division 1) 5     UWA Nedlands FC   def.   Rockingham United FC
05/05/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 1) 1     UWA Nedlands FC   def.   Alexander Florina FC
12/05/19 (Sun) 08:00 (18s - Div 3) 1     UWA Nedlands FC   vs   Wembley Downs SC
12/05/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters Over 45 South B) 1     UWA Nedlands FC (B)   def. by   Subiaco AFC Bears
19/05/19 (Sun) 08:00 (18s - Div 5) 4     UWA Nedlands FC   def.   Westside FC
19/05/19 (Sun) 11:00 (15s - North Div 2) 3     UWA Nedlands FC   def.   Tuart Hill JSC (White)
19/05/19 (Sun) 12:00 (Belt Up Masters South Division 1) 1     UWA Nedlands FC   def. by   Murdoch Uni Melville FC
26/05/19 (Sun) 08:00 (18s - Div 3) 4     UWA Nedlands FC   def.   Whitford City FC
26/05/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 1) 1     UWA Nedlands FC   vs   Hamersley Rovers SC
02/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters South Division 1) 4     UWA Nedlands FC   def.   Baldivis SC
09/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters South Division 1) 1     UWA Nedlands FC   vs   BrOzzy
16/06/19 (Sun) 08:00 (18s - Div 3) 3     UWA Nedlands FC   def.   Subiaco AFC
16/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters Over 45 South B) 1     UWA Nedlands FC (B)   def. by   Curtin University FC
16/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Metro North Division 4) 2     UWA Nedlands FC   def. by   North Beach SC
22/06/19 (Sat) 09:00 (13s - Cup) 2     Perth Glory FC NPL   def.   Inglewood United FC NPL
23/06/19 (Sun) 11:00 (18s - Div 5) 3     UWA Nedlands FC   vs   Hamersley Rovers JFC
23/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters Over 45 South B) 3     UWA Nedlands FC (B)   def. by   Leeming Strikers SC
30/06/19 (Sun) 14:00 (Belt Up Masters South Division 1) 1     UWA Nedlands FC   def. by   Forrestfield United SC
14/07/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 1) 1     UWA Nedlands FC   def. by   Yokine Eagles SC
21/07/19 (Sun) 10:00 (16s - Div 1) 5     UWA Nedlands FC   def.   Ellenbrook United FC
21/07/19 (Sun) 11:00 (18s - Div 3) 2     UWA Nedlands FC   def. by   Quinns FC
28/07/19 (Sun) 08:00 (18s - Div 5) 2     UWA Nedlands FC   vs   Woodvale FC
28/07/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters Over 45 South B) 1     UWA Nedlands FC (B)   def. by   MUM FC (B)
04/08/19 (Sun) 12:00 (18s - Div 3) 2     UWA Nedlands FC   vs   Murdoch University Melville FC
04/08/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters Over 45 South B) 1     UWA Nedlands FC (B)   def. by   Sporting Warriors
04/08/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters South Division 1) 2     UWA Nedlands FC   def.   Fremantle City
11/08/19 (Sun) 08:00 (18s - Div 5) 4     UWA Nedlands FC   def.   Woodvale FC
11/08/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 1) UWA Nedlands FC   def. by   Whitford City FC
18/08/19 (Sun) 08:00 (18s - Div 3) 3     UWA Nedlands FC   def.   Canning City FC
18/08/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters South Division 1) 6     UWA Nedlands FC   def.   Canning City FC
25/08/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 1) 4     UWA Nedlands FC   def.   Wembley Downs Soccer Club
01/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters Over 45 South B) 2     UWA Nedlands FC (B)   def. by   Subiaco AFC Bears
01/09/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Metro North Division 4) 6     UWA Nedlands FC   def.   Kingsley SC
08/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 1) 4     UWA Nedlands FC   def.   Black Stars
08/09/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters South Division 1) 3     UWA Nedlands FC   def.   Armadale SC
15/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 1) UWA Nedlands FC   vs   Joondalup City FC
22/09/19 (Sun) 11:00 (Belt Up Masters South Division 1) 2     UWA Nedlands FC   def. by   Sporting Warriors 3 
30/09/19 (Mon) 08:30 (CW 13s Boys Mooy) 2     Albany   def.   Hedland
30/09/19 (Mon) 09:35 (CW 13s Boys Mooy) 4     Goldfields   def.   Karratha
30/09/19 (Mon) 10:40 (CW 15s Boys Kruse) 4     Geraldton   def.   Hedland
30/09/19 (Mon) 11:55 (CW 13s Boys Mooy) 1     Hedland   def. by   Geraldton
30/09/19 (Mon) 13:00 (CW 13s Boys Mooy) Karratha   def. by   Newman
30/09/19 (Mon) 14:05 (CW 15s Boys Kruse) 2     Hedland   def. by   Peel
30/09/19 (Mon) 16:00 (CW 15s Boys Risdon) Goldfields   vs   LNJSA
01/10/19 (Tue) 08:30 (CW 13s Boys Mooy) 3     Hedland   def.   Karratha
01/10/19 (Tue) 09:35 (CW 13s Boys Mooy) 5     Esperance   def.   Peel
01/10/19 (Tue) 10:40 (CW 13s Boys Mooy) 3     Geraldton   def.   LNJSA
01/10/19 (Tue) 12:45 (CW 15s Boys Kruse) Geraldton   def. by   Peel
01/10/19 (Tue) 14:30 (CW 15s Boys Kruse) 2     Goldfields   def.   LNJSA
01/10/19 (Tue) 15:45 (CW 13s Boys Mooy) Goldfields   def. by   Newman
02/10/19 (Wed) 08:30 (CW 13s Boys Mooy) 1     Hedland   def. by   LNJSA
02/10/19 (Wed) 09:40 (CW 17s Girls McCallum) 1     Albany   def. by   Geraldton
02/10/19 (Wed) 11:00 (CW 15s Boys Risdon) 3     Albany   def.   Karratha
02/10/19 (Wed) 12:20 (CW 15s Boys Risdon) 2     Goldfields   vs   LNJSA
02/10/19 (Wed) 13:40 (CW 13s Boys Mooy) Hedland   def. by   Goldfields
02/10/19 (Wed) 14:45 (CW 15s Boys Risdon) 2     Goldfields   def.   Karratha
02/10/19 (Wed) 16:00 (CW 14s Girls Kerr) Karratha   def. by   Albany
03/10/19 (Thu) 08:30 (CW 13s Boys Mooy) 1     Carnarvon   def. by   Esperance 11 
03/10/19 (Thu) 09:40 (CW 15s Boys Kruse) 2     Hedland   def. by   LNJSA
03/10/19 (Thu) 10:50 (CW 17s Boys Sainsbury) CCJSA   def. by   LNJSA
03/10/19 (Thu) 12:10 (CW 13s Boys Mooy) Esperance   vs   Goldfields
03/10/19 (Thu) 14:00 (CW 13s Boys Mooy) Hedland   def. by   Newman
03/10/19 (Thu) 15:10 (CW 13s Boys Mooy) Goldfields   vs   LNJSA
04/10/19 (Fri) 08:30 (CW 15s Boys Kruse) 3     Peel   def.   LNJSA
04/10/19 (Fri) 09:45 (CW 15s Boys Risdon)   CCJSA   vs   Undecided  
04/10/19 (Fri) 11:00 (CW 17s Boys Sainsbury)   Goldfields   vs   CCJSA  
04/10/19 (Fri) 12:15 (CW 13s Boys Mooy)   Hedland   vs   Peel