Football West

Maida Vale Reserve 1

Venue Address:
Acacia Rd, Maida Vale
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
31/03/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metropolitan Cup) 24     Riverside Christian FC   def.   Murray District Rangers (SDV1)
31/03/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Metropolitan Cup) 3     Kalamunda United (SDV1)   def.   Westside FC (NDV4)
07/04/19 (Sun) 10:30 (18s - Div 4) 3     Kalamunda United FC   def. by   Northern City FC
07/04/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 3 Reserves) 3     Kalamunda United FC   def.   La Fiamma
07/04/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 3) 10     Kalamunda United FC   def.   La Fiamma
22/04/19 (Mon) 13:00 (Belt Up Metropolitan Cup) 5     Riverside Christian FC   def.   Victoria Park (SPrem)
22/04/19 (Mon) 13:00 (Belt Up Metropolitan Cup) 1     Kalamunda United (SDV1)   def. by   Cracovia White Eagles (NDV4)
28/04/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 3 Reserves) 2     Kalamunda United FC   def.   Woodvale FC
28/04/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 3) 3     Kalamunda United FC   vs   Woodvale FC
05/05/19 (Sun) 09:00 (18s - Div 4) Kalamunda United FC   def. by   Gosnells City FC
12/05/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 3 Reserves) 2     Kalamunda United FC   vs   Canning City FC
12/05/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 3) 8     Kalamunda United FC   def.   Canning City FC
02/06/19 (Sun) 08:30 (5s-7s ALDI Clusters)   Kalamunda United FC (7s)   vs   Football West - Clusters 10  
02/06/19 (Sun) 09:15 (5s-7s ALDI Clusters)   Kalamunda United FC (5s/6s)   vs   Football West - Clusters 10  
02/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 3 Reserves) 8     Kalamunda United FC   def.   Maccabi SC
02/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 3) 3     Kalamunda United FC   def.   Maccabi SC
09/06/19 (Sun) 08:30 (5s-7s ALDI Clusters)   Kalamunda United FC (7s)   vs   Football West - Clusters 10  
09/06/19 (Sun) 09:15 (5s-7s ALDI Clusters)   Kalamunda United FC (5s/6s)   vs   Football West - Clusters 10  
16/06/19 (Sun) 08:30 (5s-7s ALDI Clusters)   Kalamunda United FC (7s)   vs   Football West - Clusters 10  
16/06/19 (Sun) 09:15 (5s-7s ALDI Clusters)   Kalamunda United FC (5s/6s)   vs   Football West - Clusters 10  
16/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 3 Reserves) 2     Kalamunda United FC   def.   Forrestfield United SC
16/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 3) 2     Kalamunda United FC   def. by   Forrestfield United SC
23/06/19 (Sun) 08:30 (5s-7s ALDI Clusters)   Kalamunda United FC (7s)   vs   Football West - Clusters 10  
23/06/19 (Sun) 09:15 (5s-7s ALDI Clusters)   Kalamunda United FC (5s/6s)   vs   Football West - Clusters 10  
29/06/19 (Sat) 15:15 (Belt Up Metropolitan Cup) 2     Riverside Christian FC   def. by   Kalgoorlie College FC
07/07/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 3 Reserves) 1     Kalamunda United FC   def. by   Lynwood United FC
07/07/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 3) 3     Kalamunda United FC   def.   Lynwood United FC
21/07/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 3 Reserves) 1     Kalamunda United FC   def. by   Baldivis SC
21/07/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 3) 1     Kalamunda United FC   def. by   Baldivis SC
04/08/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 3 Reserves) Kalamunda United FC   def. by   Mandurah City FC
04/08/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 3) Kalamunda United FC   def. by   Mandurah City FC
07/08/19 (Wed) 19:00 (Women Metro South Division 2) 3     Port Kennedy SC   def.   Kalamunda United FC
14/08/19 (Wed) 19:30 (Belt Up Masters South Division 2) 5     Kalamunda United FC   def.   Murdoch University Melville FC
18/08/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 3 Reserves) 4     Kalamunda United FC   def.   Kingsley SC
18/08/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 3) 3     Kalamunda United FC   def.   Kingsley SC
25/08/19 (Sun) 10:00 (16s - Girls Div 2) 1     Kalamunda United FC   def. by   Murdoch Uni Melville FC
01/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 3 Reserves) 1     Kalamunda United FC   def.   Yanchep United FC
01/09/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 3) 3     Kalamunda United FC   vs   Yanchep United FC
08/09/19 (Sun) 09:00 (16s - Girls Div 1) 3     Northern Redbacks SC   def.   Balcatta FC
08/09/19 (Sun) 10:45 (16s - Girls Div 1) 3     Murdoch Uni Melville FC   def.   Fremantle City FC
08/09/19 (Sun) 12:20 (18s Girls - Div 1) 1     Quinns FC   def. by   Northern Redback SC
15/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 3 Reserves) 2     Kalamunda United FC   def.   Olympic Kingsway SC
15/09/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 3) 1     Kalamunda United FC   def. by   Olympic Kingsway SC 6 
19/09/19 (Thu) 19:15 (Belt Up Masters South Division 2) 2     Kalamunda United FC   vs   South Perth United SC