F.F.V - Participation Programs

Clifton Park (S) - S7 Pitch 2

Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
09/10/17 (Mon) 17:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - U16 Boys B Grade) 2     The Metatarsals   def. by   Brunny Bunnies
09/10/17 (Mon) 18:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade) 5     Bellends FC   def.   RMIT Redbacks FC
09/10/17 (Mon) 19:15 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) Brunswick Zebras Div 4 Team (Mon)   def. by   Deathly Hallows
09/10/17 (Mon) 20:00 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) Redbacks   def. by   Oak Park FC
09/10/17 (Mon) 20:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 2     Alphington Blue Tongues   def. by   Sausage Wranglers
09/10/17 (Mon) 21:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 1     Artemis   vs   Brunswick Zebras
10/10/17 (Tue) 18:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 8     ZOMBIES   def.   Craig's List
10/10/17 (Tue) 18:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 2     Tinnie Weasleys   def. by   Goal in One
10/10/17 (Tue) 19:30 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade) 10     Los Siete Amigos   def.   Sirens #2
10/10/17 (Tue) 20:15 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade) 2     Sirens #1   vs   The Mixed Bunch
10/10/17 (Tue) 21:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 1     99 Problems But The Pitch Ain't 1   vs   Ballers
10/10/17 (Tue) 21:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) Red Falcons   def. by   Ketaqueens 11 
11/10/17 (Wed) 17:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Under 14 Girls) 3     Zebbies 14 A   def.   Essendon Royals SC
11/10/17 (Wed) 18:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Mixed) Jamie Durie's Jury Duty   def. by   Chicken Cesar Salah
11/10/17 (Wed) 19:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade) 2     MD FC   def.   No Fuchs Given
11/10/17 (Wed) 19:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 2     Tequila Mockingbirds   def.   Super 7s
11/10/17 (Wed) 20:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 1     Zebs   def. by   House of Red Cards
11/10/17 (Wed) 21:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 1     East Kew   def. by   The Big Lewandowski
11/10/17 (Wed) 21:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 2     Carlton Azzurri   def. by   Northwhat
12/10/17 (Thu) 17:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Girls B Grade) 5     Zebbies 12   def.   Falcons
12/10/17 (Thu) 18:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U14 Boys B Grade) 3     PH FC   def.   Birrarung Gold
12/10/17 (Thu) 19:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men B Grade) 5     The T Jones All Stars   def.   Trojan FC
12/10/17 (Thu) 19:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men B Grade) 3     Mark Hanly FC   def. by   RMIT FC
12/10/17 (Thu) 20:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women ) 2     Tricky Martin   def.   Hera
12/10/17 (Thu) 21:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women ) Moonee Valley Knights   def. by   Let's get Messi
12/10/17 (Thu) 21:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 4     NMBG and Allies   def.   Post-Match Brews
15/10/17 (Sun) 13:50 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls) Birrarung All Stars   def. by   Mighty Dragons
15/10/17 (Sun) 14:40 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys) 13     Brunswick United   def.   North Fitzroy Dragons
15/10/17 (Sun) 15:30 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys) 2     Magnificent Seven   def. by   The Pokemons
15/10/17 (Sun) 16:20 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 1     MSC   def. by   Derby County
15/10/17 (Sun) 17:10 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls) 2     Darebin Falcons Purple   def.   Falcons
16/10/17 (Mon) 17:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - U16 Boys B Grade) 1     Brunny Bunnies   vs   ABCDE FC
16/10/17 (Mon) 18:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade) 4     RMIT Redbacks FC   def.   Retro Rats
16/10/17 (Mon) 19:15 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 1     Deathly Hallows   def.   Artemis
16/10/17 (Mon) 20:00 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 5     Sausage Wranglers   def.   Redbacks
16/10/17 (Mon) 20:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 0     Oak Park FC   def. by   Brunswick Zebras Div 4 Team (Mon) 3 
16/10/17 (Mon) 21:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 1     Brunswick Zebras   def.   Alphington Blue Tongues
17/10/17 (Tue) 18:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 2     Ballers   def.   Red Falcons
17/10/17 (Tue) 18:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 2     Ketaqueens   def.   99 Problems But The Pitch Ain't 1
17/10/17 (Tue) 19:30 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 2     Craig's List   def. by   Tinnie Weasleys
17/10/17 (Tue) 20:15 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 4     Goal in One   def.   ZOMBIES
17/10/17 (Tue) 21:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade) The Mixed Bunch   def. by   Los Siete Amigos
17/10/17 (Tue) 21:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade) 3     Sirens #2   vs   Sirens #1
18/10/17 (Wed) 17:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Under 14 Girls) 4     Ken Girlz U14   def.   Zebbistas
18/10/17 (Wed) 18:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Mixed) 3     Chicken Cesar Salah   def.   Hildas Dos Santos
18/10/17 (Wed) 19:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade) 3     EUFC   vs   Football Music Culture
18/10/17 (Wed) 19:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) Brunswick Zebras Div 4 Team (Wed)   def. by   Tequila Mockingbirds
18/10/17 (Wed) 20:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 4     House of Red Cards   def.   Queens
18/10/17 (Wed) 21:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) MUSC   def. by   Spud Bud
18/10/17 (Wed) 21:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 2     Two Goals One Cup   def.   East Kew
19/10/17 (Thu) 17:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Girls B Grade) 6     J.E.T.S   def.   Darebin Falcons
19/10/17 (Thu) 18:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U14 Boys B Grade) 3     Birrarung Gold   vs   The Brunzvics
19/10/17 (Thu) 19:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) Fake Madrid   def. by   Pitch Perfect
19/10/17 (Thu) 19:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men B Grade) 5     Boot Boys   def.   Mark Hanly FC
19/10/17 (Thu) 20:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 2     Keith's No.1   def.   Biohazard
19/10/17 (Thu) 21:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women ) 5     Soccer Fam Bam   def.   Moonee Valley Knights
19/10/17 (Thu) 21:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women ) 1     Hera   def. by   FC Clifton Hill
22/10/17 (Sun) 13:00 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls) Birrarung All Stars   def. by   Darebin Falcons Purple
22/10/17 (Sun) 14:40 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls) 2     Yarra Jets Red   vs   Falcons
22/10/17 (Sun) 15:30 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys) The Pokemons   def. by   Panna United 10 
22/10/17 (Sun) 16:20 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys) 1     North Fitzroy Dragons   def. by   Magnificent Seven 10 
22/10/17 (Sun) 17:10 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 2     Derby County   def.   MGFC
23/10/17 (Mon) 17:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - U16 Boys B Grade) 11     Raiders FC   def.   Brunny Bunnies
23/10/17 (Mon) 18:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade) Melbourne Uni Metro 2s   def. by   RMIT Redbacks FC
23/10/17 (Mon) 19:15 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) Brunswick Zebras Div 4 Team (Mon)   def. by   Sausage Wranglers
23/10/17 (Mon) 20:00 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) Redbacks   def. by   Brunswick Zebras
23/10/17 (Mon) 20:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) Alphington Blue Tongues   def. by   Artemis
23/10/17 (Mon) 21:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 1     Deathly Hallows   def. by   Oak Park FC
24/10/17 (Tue) 18:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade) 7     Los Siete Amigos   def.   Sirens #1
24/10/17 (Tue) 18:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade) 5     Sirens #2   def.   The Mixed Bunch
24/10/17 (Tue) 19:30 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 3     99 Problems But The Pitch Ain't 1   def.   Red Falcons
24/10/17 (Tue) 20:15 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 3     Ballers   def.   Ketaqueens
24/10/17 (Tue) 21:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 3     ZOMBIES   vs   Tinnie Weasleys
24/10/17 (Tue) 21:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 2     Craig's List   def. by   Goal in One
25/10/17 (Wed) 17:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Under 14 Girls) 3     Jets   def.   Zebbies 14 A
25/10/17 (Wed) 18:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Mixed) 1     Gresleys   def. by   Chicken Cesar Salah
25/10/17 (Wed) 19:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade) 2     Show me the Mane   def.   MD FC
25/10/17 (Wed) 19:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 1     Brunswick Zebras Div 4 Team (Wed)   def. by   House of Red Cards
25/10/17 (Wed) 20:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 3     Zebs   def.   Tequila Mockingbirds
25/10/17 (Wed) 21:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) Rainbow Chaser kFc   def. by   Northwhat
25/10/17 (Wed) 21:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 2     MUSC   def. by   The Big Lewandowski
26/10/17 (Thu) 17:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Girls B Grade) 3     Le Falcons   def. by   Zebbies 12
26/10/17 (Thu) 18:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U14 Boys B Grade) 2     The Stripes   def. by   Birrarung Gold
26/10/17 (Thu) 19:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 1     Post-Match Brews   def. by   Fake Madrid
26/10/17 (Thu) 19:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men B Grade) 1     Trojan FC   def. by   Boot Boys
26/10/17 (Thu) 20:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men B Grade) 2     The T Jones All Stars   def.   RMIT FC
26/10/17 (Thu) 21:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women ) 1     Tricky Martin   def. by   Soccer Fam Bam
26/10/17 (Thu) 21:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women ) Arselona   def. by   FC Clifton Hill
29/10/17 (Sun) 13:50 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys) 8     Brunswick United   def.   The Pokemons
29/10/17 (Sun) 14:40 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls) 4     Yarra Jets Red   def.   Birrarung All Stars
29/10/17 (Sun) 15:30 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls) Falcons   def. by   Mighty Dragons
29/10/17 (Sun) 16:20 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Boys) Fitzroy Of The Rovers   def. by   Turin Colts 13 
29/10/17 (Sun) 17:10 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 2     MGFC   def.   Man-chest-hair United
30/10/17 (Mon) 17:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - U16 Boys B Grade) 4     Brunny Bunnies   vs   The Metatarsals
30/10/17 (Mon) 18:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade) 5     RMIT Redbacks FC   def.   Bellends FC
30/10/17 (Mon) 19:15 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) Brunswick Zebras   def. by   Brunswick Zebras Div 4 Team (Mon)
30/10/17 (Mon) 20:00 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 1     Alphington Blue Tongues   def. by   Deathly Hallows
30/10/17 (Mon) 20:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 2     Sausage Wranglers   def.   Oak Park FC
30/10/17 (Mon) 21:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 3     Artemis   def.   Redbacks
31/10/17 (Tue) 18:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 2     Goal in One   def. by   Tinnie Weasleys
31/10/17 (Tue) 18:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) Craig's List   def. by   ZOMBIES
31/10/17 (Tue) 19:30 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade) 3     The Mixed Bunch   def.   Sirens #1
31/10/17 (Tue) 20:15 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade) 2     Sirens #2   def. by   Los Siete Amigos
31/10/17 (Tue) 21:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 5     Ketaqueens   def.   Red Falcons
31/10/17 (Tue) 21:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) Ballers   def. by   99 Problems But The Pitch Ain't 1
01/11/17 (Wed) 17:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Under 14 Girls) Essendon Royals SC   def. by   Ken Girlz U14
01/11/17 (Wed) 18:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Mixed) 7     Chicken Cesar Salah   def.   Jamie Durie's Jury Duty
01/11/17 (Wed) 19:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 1     MUSC   def. by   Carlton Azzurri
01/11/17 (Wed) 19:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 1     Spud Bud   vs   Northwhat
01/11/17 (Wed) 20:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 3     Zebs   def.   Brunswick Zebras Div 4 Team (Wed)
01/11/17 (Wed) 21:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 1     Tequila Mockingbirds   def.   Queens
01/11/17 (Wed) 21:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 2     East Kew   def.   Rainbow Chaser kFc
02/11/17 (Thu) 17:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Girls B Grade) 6     Zebbies 12   def.   Darebin Falcons
02/11/17 (Thu) 18:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U14 Boys B Grade) 1     Birrarung Gold   def. by   PH FC
02/11/17 (Thu) 19:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 1     Post-Match Brews   def. by   NMBG and Allies
02/11/17 (Thu) 19:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 4     Fake Madrid   vs   Pitch Perfect
02/11/17 (Thu) 20:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men B Grade) CCFC   def. by   Trojan FC
02/11/17 (Thu) 21:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 5     Keith's No.1   def.   The Mighty Morphin Flower Arrangers
02/11/17 (Thu) 21:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women ) 2     Arselona   def.   Hera
08/11/17 (Wed) 17:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Under 14 Girls) Zebbistas   def. by   Jets
08/11/17 (Wed) 18:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Mixed) Hildas Dos Santos   def. by   Chicken Cesar Salah
08/11/17 (Wed) 19:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) Two Goals One Cup   def. by   Carlton Azzurri
08/11/17 (Wed) 19:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 1     Brunswick Zebras Div 4 Team (Wed)   vs   Super 7s
08/11/17 (Wed) 20:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 2     House of Red Cards   vs   Tequila Mockingbirds
08/11/17 (Wed) 21:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 7     Spud Bud   def.   The Big Lewandowski
08/11/17 (Wed) 21:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade) 3     The Flying Hellfish   def.   No Fuchs Given
09/11/17 (Thu) 17:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Girls B Grade) J.E.T.S   def. by   Zebbies 12
09/11/17 (Thu) 18:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U14 Boys B Grade) 9     The Brunzvics   def.   Birrarung Gold
09/11/17 (Thu) 19:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women ) Hera   def. by   Soccer Fam Bam
09/11/17 (Thu) 19:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 5     NMBG and Allies   def.   Fake Madrid
09/11/17 (Thu) 20:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men B Grade) RMIT FC   def. by   CCFC
09/11/17 (Thu) 21:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men B Grade) 2     The T Jones All Stars   vs   Boot Boys
09/11/17 (Thu) 21:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women ) Tricky Martin   def. by   FC Clifton Hill
12/11/17 (Sun) 13:00 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls) 1     Mighty Dragons   def. by   Darebin Falcons Purple
12/11/17 (Sun) 13:50 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls) 3     Yarra Jets Red   def.   Darebin Falcons Purple
12/11/17 (Sun) 14:40 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys) 4     The Pokemons   def. by   Paco Rams
12/11/17 (Sun) 16:20 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys) 1     Magnificent Seven   def. by   Brunswick United
12/11/17 (Sun) 17:10 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 5     Derby County   def.   Sunday Carlton Azzurri
13/11/17 (Mon) 17:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - U16 Boys B Grade) 4     ABCDE FC   def.   Brunny Bunnies
13/11/17 (Mon) 18:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade) 1     Retro Rats   def. by   RMIT Redbacks FC
13/11/17 (Mon) 19:15 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 1     Brunswick Zebras Div 4 Team (Mon)   vs   Artemis
13/11/17 (Mon) 20:00 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) Redbacks   def. by   Alphington Blue Tongues
13/11/17 (Mon) 20:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 1     Oak Park FC   vs   Brunswick Zebras
13/11/17 (Mon) 21:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) 5     Deathly Hallows   def.   Sausage Wranglers
14/11/17 (Tue) 18:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 2     99 Problems But The Pitch Ain't 1   def. by   Ketaqueens
14/11/17 (Tue) 18:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) Red Falcons   def. by   Ballers
14/11/17 (Tue) 19:30 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 2     ZOMBIES   vs   Goal in One
14/11/17 (Tue) 20:15 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 3     Tinnie Weasleys   def.   Craig's List
14/11/17 (Tue) 21:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade) Sirens #1   vs   Sirens #2
14/11/17 (Tue) 21:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade) 6     Los Siete Amigos   def.   The Mixed Bunch
15/11/17 (Wed)
(Playoff)
17:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Under 14 Girls) 1     Essendon Royals SC   def. by   Zebbistas
15/11/17 (Wed) 18:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Mixed) 3     Chicken Cesar Salah   vs   Gresleys
15/11/17 (Wed) 19:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) Two Goals One Cup   def. by   Rainbow Chaser kFc
15/11/17 (Wed)
(5th Place Playoff (1st Leg))
19:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 3     Super 7s   def.   Brunswick Zebras Div 4 Team (Wed)
15/11/17 (Wed)
(Semi Final)
20:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade) 4     Zebs   def.   Tequila Mockingbirds
15/11/17 (Wed) 21:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade) EUFC   vs   The Flying Hellfish
15/11/17 (Wed) 21:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 1     MUSC   def. by   Northwhat
16/11/17 (Thu)
(Playoff)
17:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Girls B Grade) 2     J.E.T.S   vs   Darebin Falcons
16/11/17 (Thu) 18:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U14 Boys B Grade) 4     Birrarung Gold   def.   The Stripes
16/11/17 (Thu) 19:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women ) 3     Arselona   def.   Tricky Martin
16/11/17 (Thu) 19:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 2     Pitch Perfect   def. by   NMBG and Allies
16/11/17 (Thu) 20:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed) 1     Fake Madrid   vs   Post-Match Brews
16/11/17 (Thu)
(Semi Final)
21:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men B Grade) 1     CCFC   def. by   RMIT FC
16/11/17 (Thu) 21:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 5     Keith's No.1   def.   Redbacks FC
19/11/17 (Sun) 13:00 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls) 1     Birrarung All Stars   def. by   Falcons
19/11/17 (Sun) 13:50 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls) 2     Yarra Jets Red   def. by   Mighty Dragons
19/11/17 (Sun) 14:40 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys) 4     Brunswick United   def.   Panna United
19/11/17 (Sun) 16:20 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys) 3     North Fitzroy Dragons   def. by   The Pokemons 12 
19/11/17 (Sun) 17:10 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade) 1     MGFC   def. by   MSC
20/11/17 (Mon) 17:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - U16 Boys B Grade) 2     Brunny Bunnies   def. by   Raiders FC
20/11/17 (Mon) 18:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade) 1     RMIT Redbacks FC   def.   Melbourne Uni Metro 2s
20/11/17 (Mon) 19:15 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) Brunswick Zebras   def. by   Sausage Wranglers
20/11/17 (Mon) 20:00 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) Redbacks   def. by   Deathly Hallows 10 
20/11/17 (Mon) 20:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) Alphington Blue Tongues   def. by   Brunswick Zebras Div 4 Team (Mon)
20/11/17 (Mon) 21:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade) Artemis   def. by   Oak Park FC
21/11/17 (Tue) 18:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade)   The Mixed Bunch   vs   Sirens #2  
21/11/17 (Tue) 18:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade)   Sirens #1   vs   Los Siete Amigos  
21/11/17 (Tue) 19:30 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade)   Ketaqueens   vs   Ballers  
21/11/17 (Tue) 20:15 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade)   Red Falcons   vs   99 Problems But The Pitch Ain't 1  
21/11/17 (Tue) 21:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed)   Goal in One   vs   Craig's List  
21/11/17 (Tue) 21:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed)   Tinnie Weasleys   vs   ZOMBIES  
22/11/17 (Wed)
(3rd Place Playoff)
17:30 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Under 14 Girls)   Zebbies 14 A   vs   Zebbistas  
22/11/17 (Wed)
(3rd Place)
18:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Mixed)   Hildas Dos Santos   vs   Jamie Durie's Jury Duty  
22/11/17 (Wed)
(5th Place Playoff (2nd Leg))
19:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade)   Brunswick Zebras Div 4 Team (Wed)   vs   Super 7s  
22/11/17 (Wed) 19:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade)   Show me the Mane   vs   Football Music Culture  
22/11/17 (Wed) 20:25 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade)   Spud Bud   vs   Carlton Azzurri  
22/11/17 (Wed) 21:05 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade)   The Big Lewandowski   vs   Rainbow Chaser kFc  
22/11/17 (Wed) 21:45 (Wednesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade)   MD FC   vs   The Flying Hellfish  
23/11/17 (Thu)
(3rd Place Playoff)
17:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Girls B Grade)   Le Falcons   vs   J.E.T.S  
23/11/17 (Thu)
(3rd Place Playoff)
18:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - U14 Boys B Grade)   Birrarung Gold   vs   The Stripes  
23/11/17 (Thu) 19:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women )   Soccer Fam Bam   vs   FC Clifton Hill  
23/11/17 (Thu) 19:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women )   Hera   vs   Vonny Rot Femme Bot Magpies  
23/11/17 (Thu) 20:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed)   Post-Match Brews   vs   Pitch Perfect  
23/11/17 (Thu)
(5th Place Playoff (2nd Leg))
21:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men B Grade)   Mark Hanly FC   vs   Trojan FC  
23/11/17 (Thu)
(Final)
21:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men B Grade)   The T Jones All Stars   vs   RMIT FC  
26/11/17 (Sun)
(Playoff)
13:00 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls)   Falcons   vs   Birrarung All Stars  
26/11/17 (Sun)
(Semi Final)
13:50 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls)   Mighty Dragons   vs   Yarra Jets Red  
26/11/17 (Sun)
(5th Place Playoff (1st Leg))
14:40 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys)   Magnificent Seven   vs   North Fitzroy Dragons  
26/11/17 (Sun)
(Semi Final)
16:20 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys)   Paco Rams   vs   The Pokemons  
26/11/17 (Sun) 17:10 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade)   FC Hanibear   vs   Sunday Carlton Azzurri  
27/11/17 (Mon)
(3rd Place Playoff)
17:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - U16 Boys B Grade)   Brunny Bunnies   vs   The Metatarsals  
27/11/17 (Mon)
(3rd Place Playoff)
18:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men A Grade)   Retro Rats   vs   Melbourne Uni Metro 2s  
27/11/17 (Mon) 19:15 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade)   Deathly Hallows   vs   Brunswick Zebras  
27/11/17 (Mon) 20:00 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade)   Sausage Wranglers   vs   Artemis  
27/11/17 (Mon) 20:45 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade)   Oak Park FC   vs   Alphington Blue Tongues  
27/11/17 (Mon) 21:30 (Monday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women C Grade)   Brunswick Zebras Div 4 Team (Mon)   vs   Redbacks  
28/11/17 (Tue)
(3rd Place Playoff)
18:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed)   3rd Place   vs   4th Place  
28/11/17 (Tue)
(Final)
18:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Mixed)   1st Place   vs   2nd Place  
28/11/17 (Tue)
(3rd Place Playoff)
19:30 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade)   3rd Place   vs   4th Place  
28/11/17 (Tue)
(Final)
20:15 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women A Grade)   1st Place   vs   2nd Place  
28/11/17 (Tue)
(3rd Place Playoff)
21:00 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade)   3rd Place   vs   4th Place  
28/11/17 (Tue)
(Final)
21:45 (Tuesday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women B Grade)   1st Place   vs   2nd Place  
30/11/17 (Thu) 19:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women )   Hera   vs   Let's get Messi  
30/11/17 (Thu)
(Third Place Playoff)
19:45 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade)   3rd Place   vs   4th Place  
30/11/17 (Thu) 20:25 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Women )   Moonee Valley Knights   vs   Arselona  
30/11/17 (Thu)
(Final)
21:05 (Thursday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade)   Keith's No.1   vs   2nd Place  
03/12/17 (Sun)
(3rd Place Playoff)
13:00 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls)   2nd or 3rd Place   vs   4th or 5th Place  
03/12/17 (Sun)
(Final)
13:50 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U10 Girls)   Darebin Falcons Purple   vs   2nd or 3rd Place  
03/12/17 (Sun)
(5th Place Playoff (2nd Leg))
14:40 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys)   North Fitzroy Dragons   vs   Magnificent Seven  
03/12/17 (Sun)
(Final)
16:20 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - U12 Boys)   1st or 4th Place   vs   2nd or 3rd Place  
03/12/17 (Sun) 17:10 (Sunday - Brunswick (Clifton Park) - Open Men C Grade)   Derby County   vs   FC Hanibear