Capital Football

ANU Sports Centre - Court 1

Venue Address:
North Road, Acton
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
16/10/17 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1) Cunning Stunts   def. by   UNCO FC 11 
16/10/17 (Mon) 18:45 (Futsal Women's Div 1) 6     FSU   def.   Wanderers
16/10/17 (Mon) 19:30 (Futsal Women's Div 1) 3     Lets Get Messi   def. by   SFU 11 
16/10/17 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 2 North) 1     Snapperheads   def. by   Worldies FC
16/10/17 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 2 North) 5     Canberra Kangaroos   def.   Timberwolves
18/10/17 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 1     Yoza   def. by   PSGORNU FC 13 
18/10/17 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 4     Occasionally United   def. by   Ristevski United 16 
18/10/17 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 7     Old Skool   def.   Boythes FC
18/10/17 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 7     99 Problems but the Pitch Aint One   def. by   The Carpets 10 
18/10/17 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 12     Here for Beer   def.   Half Volley Swaz Top Bins FC 10 
20/10/17 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 5     GSC   def. by   Young Mooys
20/10/17 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 11     Jager Bombers   def.   Pelicans United
20/10/17 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 9     North FC   def.   Team Harmony
20/10/17 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 4     2 Goals 1 Cup   def.   Inter Mivan
20/10/17 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 4     Yaya FC   vs   Screaming Eagles FC
23/10/17 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1) 4     Wanderers   def. by   Pelicans
23/10/17 (Mon) 18:45 (Futsal Men's Div 2 North) 12     Philly's Angels   def.   Jets
23/10/17 (Mon) 19:30 (Futsal Men's Div 1 North) 6     North Canberra Untouchables   def.   Washed
23/10/17 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 1 North) 15     Gunners   def.   FC Fresh
23/10/17 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 1 North) 8     Knights   def.   Timberwolves
25/10/17 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 3     NCU Eagles   def. by   Muchachos
25/10/17 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 3     Glebe Park Poodles   def. by   Murder on Zidane's Floor 11 
25/10/17 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 12     Substandard Liege   def.   Grapes
25/10/17 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 7     PB&J   def.   Waluigis
25/10/17 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 2     Sporting JOMA   def. by   The GOATs
27/10/17 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 3     Team Harmony   def.   2 Goals 1 Cup
27/10/17 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 7     Inter Mivan   def.   Yaya FC
27/10/17 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 2     Young Mooys   def. by   Jager Bombers
27/10/17 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 4     Pelicans United   def. by   North FC 14 
27/10/17 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 5     Screaming Eagles FC   def.   Jets
30/10/17 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1) 10     Pelicans   def.   SFU
30/10/17 (Mon) 18:45 (Futsal Women's Div 1) 3     Lets Get Messi   def. by   Cunning Stunts
30/10/17 (Mon) 19:30 (Futsal Women's Div 1) 1     FSU   def.   UNCO FC
30/10/17 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 1 North) 4     FC Cartel   def. by   Knights
01/11/17 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 4     Occasionally United   def. by   The Carpets
01/11/17 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 9     Here for Beer   def.   Yoza
01/11/17 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 7     Old Skool   def.   Half Volley Swaz Top Bins FC
01/11/17 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 4     99 Problems but the Pitch Aint One   def. by   PSGORNU FC
01/11/17 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 10     OAF Pumas   def.   Boythes FC
03/11/17 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 5 North ANU (grading)) 3     Football Connect White   def. by   Unreal Madrid
03/11/17 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 5 North ANU (grading)) 1     Football Connect Blue   def. by   The Offside Trap
03/11/17 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 5 North ANU (grading)) 12     Cactus 2.0   def.   Pimp Squad
03/11/17 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 5 North ANU (grading)) 6     Murder on Zidane's Floor   def.   Cesc and the City
03/11/17 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 5 North ANU (grading)) 9     Not-So Athletic   def.   K FC
06/11/17 (Mon) 18:00 (Futsal Men's Div 1 North) 10     North Canberra Untouchables   def.   Knights
06/11/17 (Mon) 18:45 (Futsal Men's Div 1 North) 3     Los Juanderers   def.   Washed
06/11/17 (Mon) 19:30 (Futsal Men's Div 1 North) 3     Gunners   def. by   Timberwolves
06/11/17 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 1 North) 7     FC Fresh   def. by   FC Cartel 10 
06/11/17 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 2 North) 5     Brotato Chips   def. by   Pure Magnetite
08/11/17 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 13     PB&J   def.   King's V
08/11/17 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 6     Substandard Liege   def.   North Canberra Untouchables
08/11/17 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 1     NCU Eagles   def. by   Grapes
08/11/17 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) Glebe Park Poodles   def. by   Giroud Let The Dogs Out
08/11/17 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 11     Sporting JOMA   def.   The Tangas
10/11/17 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 8     Jager Bombers   def.   Team Harmony
10/11/17 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 3     GSC   def. by   Pelicans United
10/11/17 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 7     Yaya FC   def.   Jets
10/11/17 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 7     2 Goals 1 Cup   def.   Screaming Eagles FC
10/11/17 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   North FC   vs   Inter Mivan  
13/11/17 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1) 1     Cunning Stunts   def. by   FSU 11 
13/11/17 (Mon) 18:45 (Futsal Women's Div 1) 3     UNCO FC   vs   Pelicans
13/11/17 (Mon) 19:30 (Futsal Women's Div 1) 5     SFU   def.   Wanderers
13/11/17 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 2 North) 10     Worldies FC   def.   Brotato Chips
15/11/17 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 7     99 Problems but the Pitch Aint One   def. by   Here for Beer 15 
15/11/17 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 6     Old Skool   def.   Yoza
15/11/17 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 3     NCU Eagles   def. by   The Tangas
15/11/17 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 3     Muchachos   def. by   Giroud Let The Dogs Out
15/11/17 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 11     PB&J   def.   CTOG Blues
17/11/17 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 5 North ANU Gold) 6     Football Connect White   def.   K FC
17/11/17 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 5 North ANU Gold) Football Connect Blue   def. by   Balotellitubbies
17/11/17 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 5 North ANU Gold) 2     Petr Cech Yourself   def. by   The Vindicators
17/11/17 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 5 North ANU Gold) 5     Scoops Is On   def.   Tree FC
17/11/17 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 5 North ANU Gold) 1     The Offside Trap   def. by   Pimp Squad
20/11/17 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1) 7     Pelicans   def.   Cunning Stunts
20/11/17 (Mon) 18:45 (Futsal Men's Div 2 North) 6     Sat Nav's Scemos   def. by   Timberwolves
20/11/17 (Mon) 19:30 (Futsal Men's Div 1 North) 10     Timberwolves   def.   Los Juanderers
20/11/17 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 1 North) 7     Knights   def.   Gunners
20/11/17 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 1 North) 8     Washed   def.   FC Fresh
22/11/17 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 7     Waluigis   def.   Grapes
22/11/17 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) The GOATs   def. by   Giroud Let The Dogs Out
22/11/17 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 5     Murder on Zidane's Floor   def.   The Tangas
22/11/17 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 5     Muchachos   def.   King's V
22/11/17 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 2     NCU Eagles   def. by   North Canberra Untouchables
24/11/17 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 6     GSC   def. by   Inter Mivan
24/11/17 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 12     Jager Bombers   def.   Screaming Eagles FC
24/11/17 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 19     North FC   def.   Jets
24/11/17 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 3     2 Goals 1 Cup   def. by   Yaya FC
24/11/17 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 5     Young Mooys   def. by   Team Harmony
27/11/17 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1) 2     Lets Get Messi   def. by   Pelicans 11 
27/11/17 (Mon) 18:45 (Futsal Women's Div 1) 3     UNCO FC   def.   SFU
27/11/17 (Mon) 19:30 (Futsal Women's Div 1) 6     Cunning Stunts   vs   Wanderers
27/11/17 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 2 North) 6     Snapperheads   def.   Brotato Chips
27/11/17 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 1 North) 3     Washed   def. by   FC Cartel 10 
04/12/17 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1) 1     Pelicans   vs   FSU
04/12/17 (Mon) 18:45 (Futsal Men's Div 2 North) 5     PigDogs   def. by   Timberwolves
04/12/17 (Mon) 19:30 (Futsal Men's Div 1 North) 4     Timberwolves   vs   Washed
04/12/17 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 1 North) 11     Knights   def.   FC Fresh
04/12/17 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 1 North) 4     North Canberra Untouchables   def.   Los Juanderers
06/12/17 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 4     Occasionally United   def. by   Here for Beer 10 
06/12/17 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 9     Old Skool   def.   99 Problems but the Pitch Aint One
06/12/17 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 13     OAF Pumas   def.   Yoza
06/12/17 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 4     Boythes FC   def. by   Half Volley Swaz Top Bins FC 10 
06/12/17 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU) 16     Ristevski United   def.   PSGORNU FC
08/12/17 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 5 North ANU Blue) 13     Not-So Athletic   def.   Unreal Madrid
08/12/17 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 5 North ANU Blue) 6     Murder on Zidane's Floor   def.   Cactus 2.0
08/12/17 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) Inter Mivan   def. by   2 Goals 1 Cup
08/12/17 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 3     Screaming Eagles FC   def. by   Yaya FC
08/12/17 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Team Harmony   vs   North FC  
11/12/17 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1) 6     SFU   def.   Lets Get Messi
11/12/17 (Mon) 18:45 (Futsal Women's Div 1) 1     Wanderers   def. by   FSU
11/12/17 (Mon) 19:30 (Futsal Women's Div 1) 6     UNCO FC   def.   Cunning Stunts
11/12/17 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 2 North) 5     Timberwolves   def.   Philly's Angels
11/12/17 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 1 North) 5     North Canberra Untouchables   def.   FC Fresh
13/12/17 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 10     Giroud Let The Dogs Out   def.   The Tangas
13/12/17 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 8     Grapes   def.   King's V
13/12/17 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 7     NCU Eagles   def.   Sporting JOMA
13/12/17 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 14     The GOATs   def.   CTOG Blues
13/12/17 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed) 6     Murder on Zidane's Floor   vs   Substandard Liege
15/12/17 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 1     Jager Bombers   vs   Yaya FC
15/12/17 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 9     Young Mooys   def.   Screaming Eagles FC
15/12/17 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 5     North FC   def.   2 Goals 1 Cup
15/12/17 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 8     GSC   def.   Jets
15/12/17 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri) 7     Pelicans United   def.   Inter Mivan
22/01/18 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1)   FSU   vs   SFU  
22/01/18 (Mon) 18:45 (Futsal Men's Div 2 North)   Philly's Angels   vs   Canberra Kangaroos  
22/01/18 (Mon) 19:30 (Futsal Men's Div 1 North)   Washed   vs   North Canberra Untouchables  
22/01/18 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 1 North)   Timberwolves   vs   Knights  
22/01/18 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 1 North)   FC Fresh   vs   Gunners  
24/01/18 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   Glebe Park Poodles   vs   NCU Eagles  
24/01/18 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   PB&J   vs   Murder on Zidane's Floor  
24/01/18 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   CTOG Blues   vs   Waluigis  
24/01/18 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   King's V   vs   Giroud Let The Dogs Out  
29/01/18 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1)   Cunning Stunts   vs   Lets Get Messi  
29/01/18 (Mon) 18:45 (Futsal Women's Div 1)   UNCO FC   vs   FSU  
29/01/18 (Mon) 19:30 (Futsal Women's Div 1)   SFU   vs   Pelicans  
29/01/18 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 2 North)   Brotato Chips   vs   Sat Nav's Scemos  
29/01/18 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 1 North)   Los Juanderers   vs   FC Fresh  
31/01/18 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   OAF Pumas   vs   99 Problems but the Pitch Aint One  
31/01/18 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Ristevski United   vs   Here for Beer  
31/01/18 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   The Carpets   vs   PSGORNU FC  
31/01/18 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Boythes FC   vs   Yoza  
31/01/18 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Occasionally United   vs   Old Skool  
02/02/18 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 5 North ANU Blue)   Cesc and the City   vs   Cactus 2.0  
02/02/18 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 5 North ANU Blue)   Cabbage   vs   Team Stanley  
02/02/18 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Yaya FC   vs   North FC  
02/02/18 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Inter Mivan   vs   Young Mooys  
02/02/18 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Jets   vs   Jager Bombers  
05/02/18 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1)   Pelicans   vs   UNCO FC  
05/02/18 (Mon) 18:45 (Futsal Men's Div 2 North)   Worldies FC   vs   Timberwolves  
05/02/18 (Mon) 19:30 (Futsal Men's Div 1 North)   Washed   vs   Los Juanderers  
05/02/18 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 1 North)   Timberwolves   vs   Gunners  
05/02/18 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 1 North)   FC Cartel   vs   FC Fresh  
07/02/18 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   North Canberra Untouchables   vs   CTOG Blues  
07/02/18 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   Waluigis   vs   NCU Eagles  
07/02/18 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   The Tangas   vs   PB&J  
07/02/18 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   Giroud Let The Dogs Out   vs   Sporting JOMA  
07/02/18 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   Grapes   vs   Glebe Park Poodles  
09/02/18 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Pelicans United   vs   Jets  
09/02/18 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Young Mooys   vs   Yaya FC  
09/02/18 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Team Harmony   vs   Screaming Eagles FC  
09/02/18 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   GSC   vs   2 Goals 1 Cup  
09/02/18 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Jager Bombers   vs   North FC  
12/02/18 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1)   UNCO FC   vs   Wanderers  
12/02/18 (Mon) 18:45 (Futsal Women's Div 1)   Lets Get Messi   vs   FSU  
12/02/18 (Mon) 19:30 (Futsal Women's Div 1)   Cunning Stunts   vs   Pelicans  
12/02/18 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 2 North)   Pure Magnetite   vs   Brotato Chips  
12/02/18 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 1 North)   FC Fresh   vs   Washed  
14/02/18 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   OAF Pumas   vs   Occasionally United  
14/02/18 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Boythes FC   vs   99 Problems but the Pitch Aint One  
14/02/18 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Ristevski United   vs   Old Skool  
14/02/18 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   The Carpets   vs   Here for Beer  
14/02/18 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Half Volley Swaz Top Bins FC   vs   Yoza  
16/02/18 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 5 North ANU Blue)   Chris' Kumquats   vs   Murder on Zidane's Floor  
16/02/18 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 5 North ANU Blue)   Cabbage   vs   Cactus 2.0  
16/02/18 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Screaming Eagles FC   vs   Inter Mivan  
16/02/18 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Jets   vs   Team Harmony  
16/02/18 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   2 Goals 1 Cup   vs   Young Mooys  
19/02/18 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1)   SFU   vs   UNCO FC  
19/02/18 (Mon) 18:45 (Futsal Men's Div 2 North)   Sat Nav's Scemos   vs   Philly's Angels  
19/02/18 (Mon) 19:30 (Futsal Men's Div 1 North)   Timberwolves   vs   FC Fresh  
19/02/18 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 1 North)   North Canberra Untouchables   vs   Gunners  
19/02/18 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 1 North)   FC Cartel   vs   Washed  
21/02/18 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   Substandard Liege   vs   PB&J  
21/02/18 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   CTOG Blues   vs   Sporting JOMA  
21/02/18 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   North Canberra Untouchables   vs   Glebe Park Poodles  
21/02/18 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   King's V   vs   NCU Eagles  
21/02/18 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   The Tangas   vs   Muchachos  
23/02/18 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Pelicans United   vs   2 Goals 1 Cup  
23/02/18 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Inter Mivan   vs   Jets  
23/02/18 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   GSC   vs   Jager Bombers  
23/02/18 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Team Harmony   vs   Yaya FC  
23/02/18 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Young Mooys   vs   North FC  
26/02/18 (Mon) 18:00 (Futsal Women's Div 1)   Lets Get Messi   vs   Wanderers  
26/02/18 (Mon) 18:45 (Futsal Women's Div 1)   Cunning Stunts   vs   SFU  
26/02/18 (Mon) 19:30 (Futsal Women's Div 1)   FSU   vs   Pelicans  
26/02/18 (Mon) 20:15 (Futsal Men's Div 2 North)   PigDogs   vs   Brotato Chips  
26/02/18 (Mon) 21:00 (Futsal Men's Div 1 North)   Los Juanderers   vs   North Canberra Untouchables  
28/02/18 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Old Skool   vs   The Carpets  
28/02/18 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   99 Problems but the Pitch Aint One   vs   Half Volley Swaz Top Bins FC  
28/02/18 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Here for Beer   vs   PSGORNU FC  
28/02/18 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   OAF Pumas   vs   Ristevski United  
28/02/18 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Occasionally United   vs   Boythes FC  
02/03/18 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 5 North ANU Blue)   Unreal Madrid   vs   Cabbage  
02/03/18 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 5 North ANU Blue)   Chris' Kumquats   vs   Cesc and the City  
02/03/18 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Screaming Eagles FC   vs   Pelicans United  
02/03/18 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   2 Goals 1 Cup   vs   Jager Bombers  
02/03/18 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Inter Mivan   vs   Team Harmony  
05/03/18 (Mon)
(Semi Final 1)
18:45 (Futsal Women's Div 1)   Undecided   vs   Undecided  
05/03/18 (Mon)
(Semi Final 2)
19:30 (Futsal Women's Div 1)   Undecided   vs   Undecided  
05/03/18 (Mon)
(Semi Final 1)
20:15 (Futsal Men's Div 1 North)   Undecided   vs   Undecided  
07/03/18 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   Sporting JOMA   vs   Glebe Park Poodles  
07/03/18 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   PB&J   vs   NCU Eagles  
07/03/18 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   Substandard Liege   vs   Muchachos  
07/03/18 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   CTOG Blues   vs   Murder on Zidane's Floor  
07/03/18 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   North Canberra Untouchables   vs   The GOATs  
14/03/18 (Wed) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   Substandard Liege   vs   The Tangas  
14/03/18 (Wed) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   Murder on Zidane's Floor   vs   The GOATs  
14/03/18 (Wed) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   Sporting JOMA   vs   North Canberra Untouchables  
14/03/18 (Wed) 20:15 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Ristevski United   vs   The Carpets  
14/03/18 (Wed) 21:00 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Occasionally United   vs   PSGORNU FC  
16/03/18 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Yaya FC   vs   Screaming Eagles FC  
16/03/18 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   North FC   vs   Team Harmony  
16/03/18 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   2 Goals 1 Cup   vs   Inter Mivan  
16/03/18 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Jager Bombers   vs   Pelicans United  
16/03/18 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   GSC   vs   Young Mooys  
19/03/18 (Mon)
(Grand Final)
18:45 (Futsal Men's Div 2 North)   Undecided   vs   Undecided  
19/03/18 (Mon)
(Grand Final)
19:30 (Futsal Women's Div 1)   Undecided   vs   Undecided  
19/03/18 (Mon)
(Grand Final)
20:15 (Futsal Men's Div 1 North)   Undecided   vs   Undecided  
21/03/18 (Wed)
(Semi Final 1)
18:45 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Undecided   vs   Undecided  
21/03/18 (Wed)
(Semi Final 2)
19:30 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Undecided   vs   Undecided  
23/03/18 (Fri) 18:00 (Futsal Men's Div 5 North ANU Blue)   Murder on Zidane's Floor   vs   Unreal Madrid  
23/03/18 (Fri) 18:45 (Futsal Men's Div 5 North ANU Blue)   Cabbage   vs   Not-So Athletic  
23/03/18 (Fri) 19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Pelicans United   vs   GSC  
23/03/18 (Fri) 20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Team Harmony   vs   Jager Bombers  
23/03/18 (Fri) 21:00 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Screaming Eagles FC   vs   2 Goals 1 Cup  
28/03/18 (Wed)
(Grand Final)
18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Wed)   Undecided   vs   Undecided  
28/03/18 (Wed)
(Grand Final)
19:30 (Futsal Men's Div 3 North ANU)   Undecided   vs   Undecided  
06/04/18 (Fri)
(Semi Final 1)
18:00 (Futsal Men's Div 5 North ANU Gold)   Undecided   vs   Undecided  
06/04/18 (Fri)
(Semi Final 1)
18:45 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Undecided   vs   Undecided  
06/04/18 (Fri)
(Semi Final 2)
19:30 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Undecided   vs   Undecided  
06/04/18 (Fri)
(Semi Final 1)
20:15 (Futsal Men's Div 5 North ANU Blue)   Undecided   vs   Undecided  
13/04/18 (Fri)
(Grand Final)
18:00 (Futsal Men's Div 5 North ANU Gold)   Undecided   vs   Undecided  
13/04/18 (Fri)
(Grand Final)
18:45 (Futsal Mixed Div 2)   Undecided   vs   Undecided  
13/04/18 (Fri)
(Grand Final)
19:30 (Futsal Men's Div 5 North ANU Blue)   Undecided   vs   Undecided  
13/04/18 (Fri)
(Grand Final)
20:15 (Futsal Men's Div 4 North ANU Fri)   Undecided   vs   Undecided