Football Federation Tasmania

Aurora 5

Venue Address:
Creek Road, New Town
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
14/09/18 (Fri) 16:30 (Futsal U8 Boys) 19     Bromigos   def.   Uni Yellow Lions
14/09/18 (Fri) 17:40 (Futsal U14 Girls) Choccy Milk   def. by   Taroona White
14/09/18 (Fri) 18:15 (Futsal U16 Girls) 2     Goal Diggers   def.   Ogilvie Diamonds
14/09/18 (Fri) 18:50 (Futsal U12 Girls) 1     Belle-Mont   def.   Young Matildas
14/09/18 (Fri) 20:05 (Futsal U16 Boys) 1     Hardly Athletic   def. by   BackEndExplorers
16/09/18 (Sun) 15:15 (Futsal Social Womens) 5     Bits N Pieces   def.   NFI
16/09/18 (Sun) 16:00 (Futsal Social Womens) 8     Mixed Bag   def.   Tottenham Hotchicks
16/09/18 (Sun) 16:45 (Futsal Social Womens) 3     Hoppers Wanderers   def. by   Tropicana
16/09/18 (Sun) 17:30 (Futsal Premier Women) 2     Hamlet's Army   def. by   RGT
16/09/18 (Sun) 18:15 (Futsal Premier Men) 5     Afghan Eagles   def.   Wakandas**t
21/09/18 (Fri) 16:30 (Futsal U8 Boys) 3     Quick Kickers Jnr   def.   Bromigos
21/09/18 (Fri) 17:40 (Futsal U14 Girls) 1     Choccy Milk   def. by   Maroon Rebels
21/09/18 (Fri) 18:15 (Futsal U16 Girls) Goal Diggers   def. by   White Warriors
21/09/18 (Fri) 20:05 (Futsal U16 Boys) 6     Hardly Athletic   def.   Spinnen Linen United
23/09/18 (Sun) 15:15 (Futsal Social Womens) 3     Bits N Pieces   def. by   Tottenham Hotchicks 13 
23/09/18 (Sun) 16:00 (Futsal Social Womens) Hoppers Wanderers   def. by   Red Skins
23/09/18 (Sun) 16:45 (Futsal Social Womens) NFI   def. by   Tropicana 10 
23/09/18 (Sun) 17:30 (Futsal Premier Women) 12     Flaming Marshmallows   def.   RGT
23/09/18 (Sun) 18:15 (Futsal Premier Men) 3     Wakandas**t   def.   Rhodesey Raiders
28/09/18 (Fri) 16:30 (Futsal U8 Boys) 2     Bromigos   def. by   Strikers
28/09/18 (Fri) 17:05 (Futsal U10 Boys Div A) 8     Princes Street Ninjas   def.   Electric Shots Orange
28/09/18 (Fri) 17:40 (Futsal U10 Girls) 3     Girl Power   def. by   Southern Stars
28/09/18 (Fri) 18:15 (Futsal U12 Girls) 1     Choccy Milk Jr   vs   Blue Panthers
28/09/18 (Fri) 18:50 (Futsal U12 Girls) Young Matildas   def. by   Diamonds
28/09/18 (Fri) 19:30 (Futsal U14 Girls) 4     Fusions   def.   Ogilvie Evans
28/09/18 (Fri) 20:05 (Futsal U15 Boys) 7     Spat Boy The Return   def.   Jesters
28/09/18 (Fri) 20:40 (Futsal U16 Boys) 5     Hardly Athletic   def.   McDope
30/09/18 (Sun) 15:15 (Futsal Social Womens) 4     Tropicana   def.   Tottenham Hotchicks
30/09/18 (Sun) 16:00 (Futsal Social Womens) 1     NFI   def. by   Red Skins 19 
30/09/18 (Sun) 16:45 (Futsal Social Womens) 1     Bits N Pieces   def. by   Mixed Bag
30/09/18 (Sun) 17:30 (Futsal Premier Women) 9     Flaming Marshmallows   def.   Hamlet's Army
30/09/18 (Sun) 18:15 (Futsal Premier Men) 1     Afghan Eagles   def. by   Rhodesey Raiders 20 
30/09/18 (Sun) 19:00 (Futsal Social Men Div A) 5     Hobart Knights   def.   Dirty Mike & the Boys
30/09/18 (Sun) 19:45 (Futsal Social Men Div B) 2     Why You So Bad FC   def. by   Exeter Gently 10 
30/09/18 (Sun) 20:30 (Futsal Social Men Div F) 4     Hardly Athletic   def.   Dale
30/09/18 (Sun) 21:15 (Futsal Social Men Div E) 3     Wolves   def.   Benders
07/10/18 (Sun) 15:15 (Futsal Social Womens) 4     Tottenham Hotchicks   def. by   Red Skins
07/10/18 (Sun) 16:00 (Futsal Social Womens) NFI   def. by   Hoppers Wanderers
07/10/18 (Sun) 16:45 (Futsal Social Womens) 4     Tropicana   def. by   Mixed Bag
07/10/18 (Sun) 17:30 (Futsal Premier Women) 3     RGT   def. by   6:45 by the Freeway
07/10/18 (Sun) 18:15 (Futsal Premier Men) 7     Wakandas**t   def. by   Hobart Crusaders
07/10/18 (Sun) 19:00 (Futsal Social Men Div B) 3     Josh Dingjan's Double XLs   def.   Mitch FC
07/10/18 (Sun) 19:45 (Futsal Social Men Div G) 10     Frogs   def.   Ryan & His Friends
07/10/18 (Sun) 20:30 (Futsal Social Men Div D) 3     Very Hungry Taderpillar   def. by   Just Gonna Send it
07/10/18 (Sun) 21:15 (Futsal Social Men Div E) 6     Wolves   def.   The What
14/10/18 (Sun) 15:15 (Futsal Social Womens) 9     Tottenham Hotchicks   def.   Hoppers Wanderers
14/10/18 (Sun) 16:00 (Futsal Social Womens) 11     Tropicana   def.   Bits N Pieces
14/10/18 (Sun) 16:45 (Futsal Social Womens) 6     Red Skins   def.   Mixed Bag
14/10/18 (Sun) 17:30 (Futsal Premier Women) 2     Hamlet's Army   def. by   6:45 by the Freeway 11 
14/10/18 (Sun) 18:15 (Futsal Premier Men) 14     Old School   def.   Law Abiding Sigurddsons
14/10/18 (Sun) 19:00 (Futsal Social Men Div C) 2     Hot as Coles   def. by   United FC
14/10/18 (Sun) 19:45 (Futsal Social Men Div A) 6     Dirty Mike & the Boys   def. by   Fabrica De Jabon La Corona
14/10/18 (Sun) 20:30 (Futsal Social Men Div E) 7     Senior Cheers   def.   The What
14/10/18 (Sun) 21:15 (Futsal Social Men Div E) 2     We'll Get There   def. by   Sultans 14 
19/10/18 (Fri) 16:30 (Futsal U8 Boys) Quick Kickers Jnr   def. by   Strikers
19/10/18 (Fri) 17:05 (Futsal U10 Boys Div A) 1     Soho Superstars   def. by   Princes Street Ninjas
19/10/18 (Fri) 17:40 (Futsal U10 Girls) Girl Power   def. by   Perfect Players
19/10/18 (Fri) 18:15 (Futsal U12 Girls) 4     Zebra Rockstars   def.   Blue Panthers
19/10/18 (Fri) 18:50 (Futsal U12 Girls) Belle-Mont   def. by   Diamonds
19/10/18 (Fri) 19:30 (Futsal U14 Girls) 1     Clarence United   def. by   Ogilvie Evans
19/10/18 (Fri) 20:05 (Futsal U15 Boys) 2     Jesters   def. by   Nelson FC
19/10/18 (Fri) 20:40 (Futsal U16 Boys) 2     BackEndExplorers   def. by   Probably Not Aye
21/10/18 (Sun) 14:30 (Futsal Social Men Div G) 4     Stats a Stat   def.   Cameron Reid
21/10/18 (Sun) 15:15 (Futsal Social Womens) 7     Red Skins   def.   Bits N Pieces
21/10/18 (Sun) 16:00 (Futsal Social Womens) 14     Tottenham Hotchicks   def.   NFI
21/10/18 (Sun) 16:45 (Futsal Social Womens) 7     Mixed Bag   def.   Hoppers Wanderers
21/10/18 (Sun) 17:30 (Futsal Premier Women) 3     Flaming Marshmallows   def. by   6:45 by the Freeway
21/10/18 (Sun) 18:15 (Futsal Premier Men) 5     Neuer Gonna Give You Up   def. by   Hobart Crusaders 12 
21/10/18 (Sun) 19:00 (Futsal Social Men Div A) 4     Hobart Knights   def. by   Fabrica De Jabon La Corona 15 
21/10/18 (Sun) 19:45 (Futsal Social Men Div A) 7     Pig Dogz   def.   Eagles Futsal
21/10/18 (Sun) 20:30 (Futsal Social Men Div G) 6     Frogs   def.   Wholesome
21/10/18 (Sun) 21:15 (Futsal Social Men Div E) 1     Senior Cheers   def. by   Wolves
26/10/18 (Fri) 16:30 (Futsal U8 Boys) 2     Bromigos   vs   Quick Kickers Jnr
26/10/18 (Fri) 17:05 (Futsal U10 Boys Div B) Fast Strikers   def. by   Quick Kickers
26/10/18 (Fri) 17:40 (Futsal U10 Girls) 1     Feisty Pumpkins   vs   Perfect Players
26/10/18 (Fri) 18:15 (Futsal U12 Girls) 3     Diamonds   def.   Choccy Milk Jr
26/10/18 (Fri) 18:50 (Futsal U12 Girls) 1     Belle-Mont   def. by   Blue Panthers
26/10/18 (Fri) 19:30 (Futsal U14 Girls) 3     Clarence United   def.   Taroona White
26/10/18 (Fri) 20:05 (Futsal U15 Boys) 9     Bale Me Out   def.   Jesters
26/10/18 (Fri) 20:40 (Futsal U16 Boys) 2     Spinnen Linen United   def. by   Probably Not Aye
28/10/18 (Sun) 15:15 (Futsal Social Womens) 10     Red Skins   def.   Tropicana
28/10/18 (Sun) 16:00 (Futsal Social Womens) 3     Hoppers Wanderers   def. by   Bits N Pieces
28/10/18 (Sun) 16:45 (Futsal Social Womens) 18     Mixed Bag   def.   NFI
28/10/18 (Sun) 17:30 (Futsal Premier Women) 4     Mean Machine   def. by   6:45 by the Freeway 12 
28/10/18 (Sun) 18:15 (Futsal Premier Men) 6     Neuer Gonna Give You Up   def. by   Carn South
28/10/18 (Sun) 19:00 (Futsal Social Men Div C) 5     Hot as Coles   def.   Llalanas in Pajamas
28/10/18 (Sun) 19:45 (Futsal Social Men Div A) 2     Hobart Knights   def. by   Space Aliens 12 
28/10/18 (Sun) 20:30 (Futsal Social Men Div G) 7     Stats a Stat   def.   Wholesome
02/11/18 (Fri) 16:30 (Futsal U8 Boys) 1     Strikers   vs   Bromigos
02/11/18 (Fri) 17:05 (Futsal U10 Boys Div B) 3     Fast Strikers   def. by   Supa Strikers
02/11/18 (Fri) 17:40 (Futsal U10 Girls) 11     Feisty Pumpkins   def.   Girl Power
02/11/18 (Fri) 18:15 (Futsal U12 Girls) 1     Diamonds   def. by   Zebra Rockstars
02/11/18 (Fri) 18:50 (Futsal U12 Girls) 1     Belle-Mont   def. by   Choccy Milk Jr
02/11/18 (Fri) 19:30 (Futsal U14 Girls) Choccy Milk   def. by   Taroona White
02/11/18 (Fri) 20:05 (Futsal U15 Boys) 1     Jesters   def. by   Spat Boy The Return
02/11/18 (Fri) 20:40 (Futsal U16 Boys) 1     Spinnen Linen United   def. by   Lambordeeney
04/11/18 (Sun) 15:15 (Futsal Social Womens) 1     NFI   def.   Bits N Pieces
04/11/18 (Sun) 16:00 (Futsal Social Womens) 6     Tropicana   def.   Hoppers Wanderers
04/11/18 (Sun) 16:45 (Futsal Social Womens) 6     Tottenham Hotchicks   def. by   Mixed Bag
04/11/18 (Sun) 17:30 (Futsal Premier Women) 4     Hamlet's Army   def. by   Flaming Marshmallows
04/11/18 (Sun) 18:15 (Futsal Premier Men) 9     Hobart Crusaders   def.   Carn South
04/11/18 (Sun) 19:00 (Futsal Social Men Div A) 4     Pig Dogz   def. by   Victorious Secret
04/11/18 (Sun) 19:45 (Futsal Social Men Div C) 7     United FC   vs   Dosa Boys
04/11/18 (Sun) 20:30 (Futsal Social Men Div E) 6     Kaka Do You Love Me   vs   Wolves
09/11/18 (Fri) 16:30 (Futsal U8 Boys) 17     Bromigos   def.   Uni Yellow Lions
09/11/18 (Fri) 17:05 (Futsal U10 Boys Div A) Princes Street Ninjas   def. by   COM Strikers
09/11/18 (Fri) 17:40 (Futsal U10 Girls) 2     Southern Stars   def. by   Lightning Bolts
09/11/18 (Fri) 18:15 (Futsal U10 Girls) 4     Zebra Zoomers   def.   Zebra Zombies
09/11/18 (Fri) 18:50 (Futsal U12 Girls) 2     Blue Panthers   def.   Diamonds
09/11/18 (Fri) 19:30 (Futsal U14 Girls) 1     Clarence United   def. by   Fusions
09/11/18 (Fri) 20:05 (Futsal U15 Boys) 5     Bale Me Out   def. by   Spat Boy The Return
09/11/18 (Fri) 20:40 (Futsal U16 Boys) 2     Taroona   def. by   You
11/11/18 (Sun) 15:15 (Futsal Social Womens) 4     Tottenham Hotchicks   vs   Bits N Pieces
11/11/18 (Sun) 16:00 (Futsal Social Womens) 7     Red Skins   def.   Hoppers Wanderers
11/11/18 (Sun) 16:45 (Futsal Social Womens) 5     Tropicana   def.   NFI
11/11/18 (Sun) 17:30 (Futsal Premier Women) 4     Hamlet's Army   def. by   Mean Machine 12 
11/11/18 (Sun) 18:15 (Futsal Premier Men) 8     Hobart Crusaders   vs   Boca Raton
11/11/18 (Sun) 19:00 (Futsal Social Men Div C) 7     United FC   def. by   Its Deelicious
11/11/18 (Sun) 19:45 (Futsal Social Men Div F) 4     Dale   def. by   Abusement Park
11/11/18 (Sun) 20:30 (Futsal Social Men Div G) 13     Stats a Stat   def.   Limpers of Futsal
11/11/18 (Sun) 21:15 (Futsal Social Men Div E) 3     Sultans   def.   Wolves
16/11/18 (Fri) 16:30 (Futsal U8 Boys) 5     Quick Kickers Jnr   def.   Bromigos
16/11/18 (Fri) 17:05 (Futsal U10 Boys Div B) Fast Strikers   def. by   Electric Shots Black
16/11/18 (Fri) 17:40 (Futsal U10 Girls) Southern Stars   def. by   Zebra Zombies
16/11/18 (Fri) 18:15 (Futsal U12 Girls) 2     Choccy Milk Jr   vs   Blue Panthers
16/11/18 (Fri) 18:50 (Futsal U12 Girls) Belle-Mont   def. by   Zebra Rockstars
16/11/18 (Fri) 19:30 (Futsal U14 Girls) 3     Fusions   def. by   Maroon Rebels
16/11/18 (Fri) 20:05 (Futsal U15 Boys) 3     Jesters   def. by   Bale Me Out
16/11/18 (Fri) 20:40 (Futsal U16 Boys) 2     Probably Not Aye   def. by   You
18/11/18 (Sun) 15:15 (Futsal Social Womens) 3     Tottenham Hotchicks   vs   Tropicana
18/11/18 (Sun) 16:00 (Futsal Social Womens) 3     Red Skins   def.   NFI
18/11/18 (Sun) 16:45 (Futsal Social Womens) 7     Mixed Bag   def.   Bits N Pieces
18/11/18 (Sun) 17:30 (Futsal Premier Women) 7     Flaming Marshmallows   def.   Mean Machine
18/11/18 (Sun) 18:15 (Futsal Premier Men) 3     Afghan Eagles   def. by   Bothwell Rabbits 12 
18/11/18 (Sun) 19:00 (Futsal Social Men Div C) 3     Romasexuals   def.   Hot as Coles
18/11/18 (Sun) 19:45 (Futsal Social Men Div D) 9     JerryHatricks   def.   Michael Scott Paper Company
18/11/18 (Sun) 20:30 (Futsal Social Men Div E) 3     Wolves   def.   We'll Get There
23/11/18 (Fri) 16:30 (Futsal U8 Boys) 1     Bromigos   vs   Strikers
23/11/18 (Fri) 17:05 (Futsal U10 Boys Div A) 9     Waynes Warriors   def.   Red Ravers
23/11/18 (Fri) 17:40 (Futsal U10 Girls) 1     Lightning Bolts   def. by   Girl Power
23/11/18 (Fri) 18:15 (Futsal U12 Girls) 9     Zebra Rockstars   def.   Blue Panthers
23/11/18 (Fri) 18:50 (Futsal U12 Girls) 3     Belle-Mont   def.   Diamonds
23/11/18 (Fri) 19:30 (Futsal U14 Girls) 1     Maroon Rebels   def.   Ogilvie Smashers
23/11/18 (Fri) 20:05 (Futsal U15 Boys) 4     Bale Me Out   def.   Nelson FC
23/11/18 (Fri) 20:40 (Futsal U16 Boys) 4     Hardly Athletic   vs   Bateson's XI
25/11/18 (Sun) 15:15 (Futsal Social Womens) 2     Red Skins   vs   Tottenham Hotchicks
25/11/18 (Sun) 16:00 (Futsal Mixed Div A) 5     ABCDE FC   def.   Purple Haze
25/11/18 (Sun) 16:45 (Futsal Social Womens) 4     Mixed Bag   def. by   Tropicana
25/11/18 (Sun) 17:30 (Futsal Premier Women) 5     Hamlet's Army   def. by   RGT
25/11/18 (Sun) 18:15 (Futsal Premier Men) 4     Afghan Eagles   def. by   Boca Raton
25/11/18 (Sun) 19:00 (Futsal Social Men Div C) 5     United FC   def. by   6ix9 Nil
25/11/18 (Sun) 19:45 (Futsal Social Men Div A) 3     Space Aliens   def.   Eagles Futsal
25/11/18 (Sun) 20:30 (Futsal Social Men Div E) 6     Wolves   def.   Beach Boys
30/11/18 (Fri) 16:30 (Futsal U8 Boys) 4     Quick Kickers Jnr   def. by   Strikers
30/11/18 (Fri) 17:05 (Futsal U10 Boys Div A) 4     COM Strikers   vs   Soho Superstars
30/11/18 (Fri) 17:40 (Futsal U10 Girls) 4     Strikers   def.   ROAR
30/11/18 (Fri) 18:15 (Futsal U12 Girls) 3     Diamonds   def.   Choccy Milk Jr
30/11/18 (Fri) 18:50 (Futsal U12 Girls) Belle-Mont   def. by   Blue Panthers
30/11/18 (Fri) 19:30 (Futsal U14 Girls) 3     Taroona White   def.   Ogilvie Smashers
30/11/18 (Fri) 20:05 (Futsal U15 Boys) Jesters   def. by   Nelson FC
30/11/18 (Fri) 20:40 (Futsal U16 Boys) 2     BackEndExplorers   def.   Hardly Athletic
02/12/18 (Sun) 15:15 (Futsal Social Womens) 6     Bits N Pieces   def.   Tropicana
02/12/18 (Sun) 16:00 (Futsal Social Womens) 3     Hoppers Wanderers   def.   Tottenham Hotchicks
02/12/18 (Sun) 16:45 (Futsal Social Womens) 5     Mixed Bag   def.   Red Skins
02/12/18 (Sun) 17:30 (Futsal Premier Women) 8     Flaming Marshmallows   def.   RGT
02/12/18 (Sun) 18:15 (Futsal Premier Men) 7     Hobart Crusaders   def.   Law Abiding Sigurddsons
02/12/18 (Sun) 19:00 (Futsal Social Men Div A) 3     Pig Dogz   def. by   Space Aliens
02/12/18 (Sun) 19:45 (Futsal Social Men Div A) 8     Fabrica De Jabon La Corona   def.   Dirty Mike & the Boys
02/12/18 (Sun) 20:30 (Futsal Social Men Div F) 8     Hardly Athletic   def.   Dale
02/12/18 (Sun) 21:15 (Futsal Social Men Div E) Benders   def. by   Wolves
07/12/18 (Fri) 16:30 (Futsal U8 Boys) 2     Bromigos   def. by   Quick Kickers Jnr
07/12/18 (Fri) 17:05 (Futsal U10 Boys Div A) 3     Waynes Warriors   vs   Princes Street Ninjas
07/12/18 (Fri) 17:40 (Futsal U10 Girls) 1     Southern Stars   def. by   Perfect Players
07/12/18 (Fri) 18:15 (Futsal U12 Girls)   Diamonds   vs   Zebra Rockstars  
07/12/18 (Fri) 18:50 (Futsal U12 Girls) 4     Blue Panthers   def.   Young Matildas
07/12/18 (Fri) 19:30 (Futsal U14 Girls) 1     Choccy Milk   def. by   Maroon Rebels
07/12/18 (Fri) 20:05 (Futsal U15 Boys) 6     Bale Me Out   def.   Jesters
07/12/18 (Fri) 20:40 (Futsal U16 Boys) 3     Probably Not Aye   vs   Lambordeeney
09/12/18 (Sun)
(Semi Final 1)
15:15 (Futsal Mixed Div A) 11     ABCDE FC   def.   Olympia Girls
09/12/18 (Sun)
(Semi Final 1)
16:00 (Futsal Social Men Div G) 14     Stats a Stat   def.   Scrambled Legs
09/12/18 (Sun)
(Semi Final 1)
16:45 (Futsal Social Men Div F) 9     Wolf Hounds   def.   Chris & the Nandans
09/12/18 (Sun)
(Semi Final 1)
17:45 (Futsal Social Men Div D) 7     Wan Bissaka   def.   JerryHatricks
09/12/18 (Sun)
(Semi Final 1)
18:30 (Futsal Premier Men) 5     Rhodesey Raiders   def.   Bothwell Rabbits
09/12/18 (Sun)
(Semi Final 2)
19:40 (Futsal Social Men Div E) 2     Wolves   def. by   Mike's Fictitious Side Foot
14/12/18 (Fri)
(Semi Final 1)
16:30 (Futsal U7 Boys) 2     Cheeky Cheetahs   def. by   Red Dragons
14/12/18 (Fri)
(Semi Final 1)
17:05 (Futsal U10 Girls) 7     Zebra Zoomers   def.   Perfect Players
14/12/18 (Fri)
(Semi Final 1)
17:40 (Futsal U14 Girls) 5     Fusions   def.   Clarence United
14/12/18 (Fri)
(Semi Final 1)
18:15 (Futsal U11 Boys Div A) 6     Quickshots   def.   Southern Strikers B
14/12/18 (Fri)
(Semi Final 1)
18:50 (Futsal U12 Boys Div A) 4     Devious Devils   def.   Sonic Strikers
14/12/18 (Fri)
(Semi Final 1)
19:30 (Futsal U14 Boys Div A) 11     The Herd   def.   Mini Mad Dogs
14/12/18 (Fri)
(Semi Final 1)
20:05 (Futsal U15 Boys) 10     Bale Me Out   def.   Jesters
15/12/18 (Sat)
(Grand Final)
16:30 (Futsal U7 Boys)   Red Dragons   vs   Super Strikers  
15/12/18 (Sat)
(Grand Final)
17:05 (Futsal U10 Boys Div B)   Electric Shots Black   vs   Quick Kickers  
15/12/18 (Sat)
(Grand Final)
17:40 (Futsal U12 Boys Div A)   Devious Devils   vs   Strikers  
15/12/18 (Sat)
(Grand Final)
18:15 (Futsal U14 Boys Div A)   Undecided   vs   Undecided  
15/12/18 (Sat)
(Grand Final)
18:50 (Futsal U16 Girls)   Blue Raccoons   vs   Ogilvie Townsend  
16/12/18 (Sun)
(Grand Final)
15:15 (Futsal Mixed Div A)   ABCDE FC   vs   Purple Haze  
16/12/18 (Sun)
(Grand Final)
16:00 (Futsal Social Men Div G)   Stats a Stat   vs   Kenny  
16/12/18 (Sun)
(Grand Final)
16:45 (Futsal Social Men Div F)   Wolf Hounds   vs   Abusement Park  
16/12/18 (Sun)
(Grand Final)
17:45 (Futsal Social Men Div D)   Wan Bissaka   vs   Michael Scott Paper Company  
16/12/18 (Sun)
(Grand Final)
18:30 (Futsal Premier Men)   Rhodesey Raiders   vs   Joff N'Co's  
16/12/18 (Sun)
(Grand Final)
19:15 (Futsal Social Men Div A)   Fabrica De Jabon La Corona   vs   Victorious Secret