Football West

Britannia Reserve A

Venue Address:
Britannia Rd, Mt Hawthorn
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
07/04/19 (Sun) 10:00 (14s - Div 1) 1     Floreat Athena FC DV1   def. by   Sorrento FC DV1
14/04/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters North Division 1) 3     Floreat Athena   def. by   Joondalup United FC
28/04/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) Floreat Athena FC   def. by   Peel United SC
28/04/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 2     Floreat Athena FC   def. by   Peel United SC
08/05/19 (Wed) 19:00 (Belt Up Masters Cup)   Floreat Athena FC (NDV1)   vs   Olympic Kingsway (NDV1)  
12/05/19 (Sun) 09:30 (14s - Div 1) 1     Floreat Athena FC DV1   def. by   Murdoch Uni Melville FC DV1
12/05/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 2     Floreat Athena FC   def.   Perth Hills United FC
12/05/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 3     Floreat Athena FC   def.   Perth Hills United FC
19/05/19 (Sun) 09:00 (Belt Up Amateur Reserves Cup) Floreat Athena FC   def. by   North Perth United SC
19/05/19 (Sun) 11:00 (Belt Up Amateur Cup) 3     Floreat Athena FC   def.   North Perth United SC
25/05/19 (Sat) 09:00 (14s - Cup) 9     Floreat Athena FC DV1   def.   Port Kennedy SC (14SDV2)
25/05/19 (Sat) 10:30 (14s - Cup) 1     Floreat Athena FC NPL   def. by   Joondalup City FC NPL
26/05/19 (Sun) 08:45 (13s - Div 2) 4     Floreat Athena FC   def.   Subiaco AFC
26/05/19 (Sun) 09:00 (8s Blue - Emus/Bilbies)   Floreat Athena FC   vs   Subiaco AFC (Gold)  
26/05/19 (Sun) 10:00 (14s - Div 1) Floreat Athena FC DV1   def. by   Perth SC DV1
26/05/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 3     Floreat Athena FC   def.   Noranda City FC
26/05/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 1     Floreat Athena FC   def. by   Noranda City FC
02/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters North Division 1) 1     Floreat Athena   def.   Wembley Downs SC
08/06/19 (Sat) 10:00 (14s - Cup) 1     Floreat Athena FC DV1   def. by   Joondalup United FC DV1
08/06/19 (Sat) 11:15 (13s - Cup) 7     Floreat Athena FC NPL   def.   Stirling Lions SC NPL
09/06/19 (Sun) 09:00 (13s - Div 2) Floreat Athena FC   def. by   Murdoch Uni Melville FC
09/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 5     Floreat Athena FC   def.   Ballajura AFC
09/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 3     Floreat Athena FC   def.   Ballajura AFC
16/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters North Division 1) 2     Floreat Athena   def. by   Quinns FC
23/06/19 (Sun) 08:30 (13s - Div 2) 2     Floreat Athena FC   def. by   Canning City FC
23/06/19 (Sun) 10:00 (8s Yellow - Wombats)   Floreat Athena FC   vs   Bassendean Caledonian FC  
23/06/19 (Sun) 10:15 (14s - Div 1) Floreat Athena FC DV1   def. by   Olympic Kingsway SC DV1
23/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 2     Floreat Athena FC   vs   Carramar FC
23/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 1     Floreat Athena FC   def. by   Carramar FC
30/06/19 (Sun) 08:00 (13s - Div 2) 2     Floreat Athena FC   def.   Balcatta FC
30/06/19 (Sun) 09:00 (8s Yellow - Wombats)   Floreat Athena FC   vs   Infant Jesus SC  
30/06/19 (Sun) 11:00 (10s Blue (Metro))   Floreat Athena FC   vs   Curtin University FC  
07/07/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters North Division 1) 3     Floreat Athena   def.   Joondanna Blues FC
21/07/19 (Sun) 09:00 (5s-7s ALDI Clusters)   Floreat Athena FC (7s)   vs   Football West - Clusters 5  
21/07/19 (Sun) 09:45 (5s-7s ALDI Clusters)   Floreat Athena FC (5s/6s)   vs   Football West - Clusters 5  
21/07/19 (Sun) 11:30 (14s - Div 1) Floreat Athena FC DV1   def. by   Subiaco AFC DV1
21/07/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 1     Floreat Athena FC   def.   Curtin University FC
21/07/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 3     Floreat Athena FC   def.   Curtin University FC
28/07/19 (Sun) 08:15 (13s - Div 2) Floreat Athena FC   def. by   Dianella JSC
28/07/19 (Sun) 09:00 (5s-7s ALDI Clusters)   Floreat Athena FC (7s)   vs   Football West - Clusters 5  
28/07/19 (Sun) 09:45 (5s-7s ALDI Clusters)   Floreat Athena FC (5s/6s)   vs   Football West - Clusters 5  
28/07/19 (Sun) 10:45 (8s Yellow - Wombats)   Floreat Athena FC   vs   Subiaco AFC  
04/08/19 (Sun) 08:15 (13s - Div 2) Floreat Athena FC   def. by   Warnbro Strikers SC
04/08/19 (Sun) 09:00 (5s-7s ALDI Clusters)   Floreat Athena FC (7s)   vs   Football West - Clusters 5  
04/08/19 (Sun) 09:45 (5s-7s ALDI Clusters)   Floreat Athena FC (5s/6s)   vs   Football West - Clusters 5  
04/08/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 3     Floreat Athena FC   vs   Fraser Park FC
04/08/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) Floreat Athena FC   def. by   Fraser Park FC
11/08/19 (Sun) 09:00 (8s Yellow - Wombats)   Floreat Athena FC   vs   Wembley Downs SC  
18/08/19 (Sun) 08:15 (13s - Div 2) Floreat Athena FC   def. by   Gosnells City FC
18/08/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters North Division 1) Floreat Athena   def. by   ECU Joondalup SC
25/08/19 (Sun) 08:15 (14s - Div 1) 1     Floreat Athena FC DV1   vs   Ellenbrook United FC DV1
25/08/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) Floreat Athena FC   def. by   North Beach SC
25/08/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 5     Floreat Athena FC   def.   North Beach SC
30/08/19 (Fri) 18:30 (13s - Div 2) 1     Floreat Athena FC   vs   Forrestfield United SC
01/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters North Division 1) 6     Floreat Athena   def.   Sorrento
06/09/19 (Fri) 18:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 3     Floreat Athena FC   def.   Stirling Lions SC
06/09/19 (Fri) 20:00 (Belt Up Amateur Division 2) 1     Floreat Athena FC   def.   Stirling Lions SC
11/09/19 (Wed) 19:30 (Belt Up Masters North Division 1) 2     Floreat Athena   def.   Olympic Kingsway SC
15/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters North Division 1) 2     Floreat Athena   vs   Carramar FC