Judy Masters Oval 2

Venue Address
Para Street
Balgownie

Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
14/04/12 (Sat) 08:30 (Under 12 Division 4) 1     Balgownie   def. by   Dapto
14/04/12 (Sat) 09:30 (Under 11 Cup) Balgownie 2nd   def. by   Lakeside 14 
14/04/12 (Sat) 10:40 (Under 12 Cup) 1     Balgownie   def.   Albion Park
15/04/12 (Sun) 08:30 (Under 16/17 Girls Division 1) Balgownie 17   def. by   Fernhill 17
15/04/12 (Sun) 10:00 (Under 12 Girls Cup) 3     Balgownie   def. by   Woonona
21/04/12 (Sat) 08:30 (Under 11 Cup)   Balgownie 1st   vs   Coniston  
21/04/12 (Sat) 09:40 (Under 12 Plate)   Balgownie 3rd   vs   Helensburgh  
22/04/12 (Sun) 08:30 (Under 15 Girls Cup) 7     Balgownie   def.   Russell Vale
22/04/12 (Sun) 10:00 (Under 13 Girls Cup) 3     Balgownie   def.   Albion Park
22/04/12 (Sun) 11:10 (Under 13 Division 1) 6     Balgownie Black   def.   Unanderra
22/04/12 (Sun) 12:30 (Under 16/17 Girls Division 1) 1     Thirroul 17   def. by   Balgownie 17
28/04/12 (Sat) 08:30 (Under 12 Plate) 2     Balgownie 3rd   def.   Corrimal
28/04/12 (Sat) 09:40 (Under 11 Cup) Balgownie 1st   def. by   Figtree 1st
29/04/12 (Sun) 08:30 (Under 15 Cup) 1     Balgownie   def. by   Figtree 1st
29/04/12 (Sun) 10:00 (Under 15 Girls Cup) 8     Balgownie   def.   Coledale 2nd
29/04/12 (Sun) 11:30 (Under 14 Girls Division 1) 4     Balgownie   def.   Dapto Blue
05/05/12 (Sat) 08:30 (Under 11 Division 3)   Balgownie   vs   Thirroul  
05/05/12 (Sat) 09:30 (Under 12 Division 4) 1     Balgownie   def. by   Woonona
05/05/12 (Sat) 10:40 (Under 12 Division 1) 3     Balgownie   def.   Albion Park
12/05/12 (Sat) 08:30 (Under 13 Division 3) 4     Balgownie   def.   Dapto
12/05/12 (Sat) 09:40 (Under 12 Division 3) 3     Balgownie   vs   Oak Flats
26/05/12 (Sat) 08:30 (Under 12 Division 3) Balgownie   def. by   Corrimal
26/05/12 (Sat) 09:40 (Under 11 Division 1) Balgownie   vs   Figtree
26/05/12 (Sat) 11:00 (Under 11 Division 3) Balgownie   def. by   Dapto
27/05/12 (Sun) 08:30 (Under 15 Division 1) 5     Balgownie   def.   Shellharbour Blue
27/05/12 (Sun) 10:00 (Under 15 Girls Division 2) 1     Balgownie   def.   Albion Park
02/06/12 (Sat) 08:30 (Under 11 Division 1) 3     Balgownie   def.   Port Kembla
02/06/12 (Sat) 09:40 (Under 12 Division 3) 2     Balgownie   def.   Helensburgh
02/06/12 (Sat) 10:50 (Under 12 Division 4) 1     Balgownie   vs   Albion Park
03/06/12 (Sun) 08:30 (Under 12 Girls Division 1) 2     Balgownie   def. by   Unanderra
09/06/12 (Sat) 09:40 (Under 11 Division 3) Balgownie   def. by   Russell Vale 11 
16/06/12 (Sat) 08:30 (Under 12 Division 3) Balgownie   vs   Wollongong
16/06/12 (Sat) 09:40 (Under 11 Division 1) Balgownie   vs   Wollongong
16/06/12 (Sat) 10:50 (Under 12 Division 1) Balgownie   vs   Thirroul
17/06/12 (Sun) 08:30 (Under 15 Girls Division 2) Balgownie   vs   Russell Vale
17/06/12 (Sun) 10:00 (Under 17 Divsion 1) Balgownie   vs   Figtree Red
17/06/12 (Sun) 11:30 (Under 16/17 Girls Division 2) Balgownie 16   vs   Coledale 17
23/06/12 (Sat) 08:30 (Under 12 Division 3) Balgownie   def. by   Unanderra
23/06/12 (Sat) 09:40 (Under 11 Division 1) 1     Balgownie   def.   Woonona
23/06/12 (Sat) 11:00 (Under 11 Division 3) Balgownie   def. by   Unanderra
23/06/12 (Sat) 12:00 (Under 12 Division 1) 3     Balgownie   def.   Figtree
24/06/12 (Sun) 08:30 (Under 15 Girls Division 2) 2     Balgownie   def.   Bulli
24/06/12 (Sun) 12:00 (Under 14 Girls Division 1) 5     Balgownie   def.   Unanderra
30/06/12 (Sat) 08:30 (Under 12 Division 4) 1     Balgownie   vs   Thirroul
08/07/12 (Sun)
(Grand Final)
10:30 (Under 11 Girls Cup) Balgownie Black   def. by   Shellharbour
08/07/12 (Sun)
(Grand Final)
12:00 (Under 13 Girls Cup) Bulli   def. by   Unanderra
08/07/12 (Sun)
(Grand Final)
13:30 (Under 15 Girls Cup) 3     Figtree 1st   def.   Woonona Red 0 
14/07/12 (Sat) 08:30 (Under 12 Division 1) 1     Balgownie   def.   Lakeside
14/07/12 (Sat) 09:30 (Under 13 Division 1) Unanderra   def. by   Balgownie Black
15/07/12 (Sun) 08:30 (Under 15 Division 1) 1     Balgownie   def.   Unanderra Maroon
15/07/12 (Sun) 09:50 (Under 16/17 Girls Division 1) 1     Balgownie 17   vs   Figtree 17
15/07/12 (Sun) 11:30 (Under 13 Division 1) 3     Balgownie White   def.   Unanderra
21/07/12 (Sat) 08:30 (Under 11 Division 3) Balgownie   def. by   Tarrawanna
21/07/12 (Sat) 09:40 (Under 12 Division 4) 3     Balgownie   def.   Lakeside
21/07/12 (Sat) 10:50 (Under 12 Division 1) 2     Balgownie   def.   Albion Park
28/07/12 (Sat) 08:30 (Under 11 Division 1) 2     Balgownie   def.   Coniston
28/07/12 (Sat) 09:40 (Under 12 Division 3) 1     Balgownie   def. by   Coledale
28/07/12 (Sat) 10:40 (Under 11 Division 3) Balgownie   def. by   Oak Flats
29/07/12 (Sun) 08:30 (Under 15 Division 1) 2     Balgownie   def.   Tarrawanna
29/07/12 (Sun) 10:00 (Under 15 Girls Division 2) 3     Balgownie   vs   Dapto
29/07/12 (Sun) 11:30 (Under 14 Girls Division 1) 5     Balgownie   def.   Dapto Yellow
29/07/12 (Sun) 12:40 (Under 11 Girls Division 1) 1     Balgownie Black   def.   Shellharbour
04/08/12 (Sat) 08:30 (Under 12 Division 4) Balgownie   def. by   Port Kembla
11/08/12 (Sat) 08:30 (Under 13 Division 1) 1     Balgownie White   vs   Russell Vale
11/08/12 (Sat) 09:40 (Under 14 Division 1) 1     Balgownie   vs   Albion Park
11/08/12 (Sat) 11:00 (Under 11 Division 3) 1     Balgownie   def.   Warilla
12/08/12 (Sun) 08:30 (Under 15 Division 1) 4     Balgownie   def.   Figtree
18/08/12 (Sat) 08:30 (Under 12 Division 4) 1     Balgownie   def.   Coniston
18/08/12 (Sat) 09:40 (Under 11 Division 1) 3     Balgownie   def.   Albion Park
18/08/12 (Sat) 10:50 (Under 12 Division 3) Balgownie   def. by   Shellharbour