Fixtures & Results

Don Randall Oval 2

Venue Address:
34 Andrew Street, Lota
Map Reference:
P12 163
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
21/04/18 (Sat) 09:00 (U9 Girls South)   Bayside United U9 Diamonds (Girls)   vs   Southside Eagles U9 France (Girls)  
21/04/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Brothers (Goanna)   vs   Redlands United U9 Chelsea (Goannas)  
21/04/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1)   Bayside United U9 Black (Komodo)   vs   Redlands United U9 Celtic (Komodo)  
21/04/18 (Sat) 10:15 (U10 Komodo Dragons South 1)   Bayside United U10 Gold (Komodos)   vs   Mt Gravatt U10 (Komodo)  
21/04/18 (Sat) 10:15 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Leopards (Girls)   vs   Ipswich City U11 (Girls)  
21/04/18 (Sat) 11:30 (McDonalds Under 13 Division 4 South) Bayside U13 Div 4 Sth   def. by   Jimboomba U13 Div 4
21/04/18 (Sat) 12:50 (McDonalds Under 13 Division 2 Girls) 1     Bayside United U13 Div 2 Girls   vs   Mitchelton U13 Div 2 Girls
21/04/18 (Sat) 14:15 (Mens Under 18 Division 1 - Silver) 4     Bayside United U18 Div 1   def.   Logan Lightning U18 Div 1
22/04/18 (Sun) 09:00 (McDonalds Under 14 Division 1 ) Bayside United U14 Div 1   def. by   Logan FC U14 Div 1
22/04/18 (Sun) 14:00 (McDonalds Under 16 Division 1) Bayside United U16 Div 1   def. by   Slacks Creek U16 Div 1
22/04/18 (Sun) 16:00 (Mens City League 3 Silver) 1     Bayside Utd City 3   def.   Souths United City 3
23/04/18 (Mon) 19:00 (McDonalds Under 13 Division 1) Bayside U13 Div 1   def. by   Rochedale U13 Div 1
28/04/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Roar (Goannas)   vs   Wolves FC U9 Werewolves (Goanna)  
28/04/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Brothers (Goanna)   vs   Wolves FC U9 Warriors (Goannas)  
28/04/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Red (Goannas)   vs   Capalaba U9 Mooy (Goannas)  
28/04/18 (Sat) 11:15 (U11 Komodo Dragons Brisbane 2)   Bayside United U11 (Komodo)   vs   Wolves FC U11 Academy (Cross River)  
05/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Girls South)   Bayside United U9 Diamonds (Girls)   vs   Annerley FC U9 Matildas (Girls)  
05/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Brothers (Goanna)   vs   Bayside United U9 Roar (Goannas)  
05/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1)   Bayside United U9 Gold (Komodo)   vs   Tarragindi Tigers U9 Gold (Komodo)  
05/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1)   Bayside United U9 Black (Komodo)   vs   Victoria Point U9 Red (Komodo)  
05/05/18 (Sat) 10:15 (U10 Geckos South Hub 1)   Bayside United U10 (Geckos)   vs   Mooroondu FC U10 Barcelona (Gecko)  
05/05/18 (Sat) 10:15 (U10 Komodo Dragons South 1)   Bayside United U10 Gold (Komodos)   vs   Park Ridge U10 Pride (Komodo)  
05/05/18 (Sat) 11:15 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Leopards (Girls)   vs   Eastern Suburbs U11 Sapphires (Girls)  
12/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Roar (Goannas)   vs   Capalaba U9 Wright (Goannas)  
12/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Skylanders (Goannas)   vs   Redlands United U9 Everton (Goannas)  
12/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Red (Goannas)   vs   Wolves FC U9 Werewolves (Goanna)  
12/05/18 (Sat) 10:15 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Phoenix (Girls)   vs   Ipswich City U11 (Girls)  
12/05/18 (Sat) 10:15 (U11 Komodo Dragons Brisbane 2)   Bayside United U11 (Komodo)   vs   Brisbane City FC U11 (Komodo)  
12/05/18 (Sat) 11:30 (McDonalds Under 13 Division 1) 3     Bayside U13 Div 1   def.   Southside Eagles U13 Div 1
19/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Girls South)   Bayside United U9 Diamonds (Girls)   vs   Southside Eagles U9 Netherlands (Girls)  
19/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Brothers (Goanna)   vs   Bayside United U9 Red (Goannas)  
19/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1)   Bayside United U9 Gold (Komodo)   vs   Southside Eagles U9 Brazil (Komodo)  
19/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1)   Bayside United U9 Black (Komodo)   vs   Holland Park U9 Spain (Komodo)  
19/05/18 (Sat) 10:15 (U10 Geckos South Hub 1)   Bayside United U10 (Geckos)   vs   Tarragindi Tigers U10 Green (Gecko)  
19/05/18 (Sat) 10:15 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Leopards (Girls)   vs   Holland Park Hawks U11 Herons (Girls)  
20/05/18 (Sun) 11:00 (McDonalds Under 15 Division 5) 3     Bayside MBBC U15 Div 5   def.   Pine Hills U15 Div 5
26/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Girls South)   Bayside United U9 Diamonds (Girls)   vs   Holland Park Hawks U9 Doves (Girls)  
26/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Red (Goannas)   vs   Capalaba U9 Wright (Goannas)  
26/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Roar (Goannas)   vs   Redlands United U9 Chelsea (Goannas)  
26/05/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1)   Bayside United U9 Black (Komodo)   vs   Eastern Suburbs U9 South Korea (Komodo)  
26/05/18 (Sat) 09:50 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Skylanders (Goannas)   vs   Bayside United U9 Brothers (Goanna)  
26/05/18 (Sat) 10:00 (U11 Komodo Dragons Brisbane 2)   Bayside United U11 (Komodo)   vs   Holland Park Hawks U11 Roar (Komodo)  
26/05/18 (Sat) 11:00 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Leopards (Girls)   vs   Southside Eagles U11 Girls  
26/05/18 (Sat) 13:30 (McDonalds Under 13 Division 1) Bayside U13 Div 1   def. by   Holland Park U13 Div 1
02/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Roar (Goannas)   vs   Tarragindi Tigers U9 Black (Goanna)  
02/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Red (Goannas)   vs   Olympic FC U9 Blue (Goannas)  
02/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1)   Bayside United U9 Gold (Komodo)   vs   Annerley FC U9 Brazil (Komodo)  
02/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 2)   Bayside United U9 Black (Komodo)   vs   Holland Park U9 Greece (Komodo)  
02/06/18 (Sat) 09:50 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Skylanders (Goannas)   vs   Mooroondu FC U9 Celtic (Goannas)  
02/06/18 (Sat) 10:00 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Phoenix (Girls)   vs   Logan Lightning U11 Pink (Girls)  
02/06/18 (Sat) 11:00 (U10 Geckos South Hub 1)   Bayside United U10 (Geckos)   vs   Western Spirit U10 Comets (Geckos)  
02/06/18 (Sat) 11:00 (U10 Komodo Dragons South 1)   Bayside United U10 Gold (Komodos)   vs   Victoria Point U10 Red (Komodo)  
02/06/18 (Sat) 12:10 (McDonalds Under 13 Division 4 South) Bayside U13 Div 4 Sth   def. by   Mooroondu U13 Div 4
02/06/18 (Sat) 13:30 (McDonalds Under 13 Division 2 Girls) Bayside United U13 Div 2 Girls   def. by   Bardon Latrobe U13 Div 2 Girls
09/06/18 (Sat) 09:00 (U10 Geckos South Hub 1)   Bayside United U10 (Geckos)   vs   AC Carina U10 Genoa (Geckos)  
09/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Brothers (Goanna)   vs   Victoria Point U9 Blue (Goanna)  
09/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Roar (Goannas)   vs   Bayside United U9 Red (Goannas)  
09/06/18 (Sat) 10:00 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Phoenix (Girls)   vs   Holland Park Hawks U11 Herons (Girls)  
16/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Girls South)   Bayside United U9 Diamonds (Girls)   vs   Southside Eagles U9 Belgium (Girls)  
16/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Red (Goannas)   vs   Southside Eagles U9 Germany (Goanna)  
16/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1)   Bayside United U9 Gold (Komodo)   vs   Tarragindi Tigers U9 Gold (Komodo)  
16/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 2)   Bayside United U9 Black (Komodo)   vs   Redlands United U9 Roar (Komodo)  
16/06/18 (Sat) 10:00 (U10 Komodo Dragons South 1)   Bayside United U10 Gold (Komodos)   vs   Tarragindi Tigers U10 Gold (Komodo)  
16/06/18 (Sat) 10:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Skylanders (Goannas)   vs   Bayside United U9 Brothers (Goanna)  
16/06/18 (Sat) 11:00 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Leopards (Girls)   vs   Bayside United U11 Phoenix (Girls)  
16/06/18 (Sat) 11:00 (U11 Komodo Dragons Brisbane 2)   Bayside United U11 (Komodo)   vs   UQFC U11 Blue (Cross River)  
23/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Brothers (Goanna)   vs   Redlands United U9 Arsenal (Goannas)  
23/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Roar (Goannas)   vs   Eastern Suburbs U9 Mexico (Goannas)  
23/06/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1)   Bayside United U9 Gold (Komodo)   vs   Olympic FC U9 Gold (Komodo)  
23/06/18 (Sat) 10:00 (U10 Komodo Dragons South 1)   Bayside United U10 Gold (Komodos)   vs   Southside Eagles U10 England (Komodo)  
23/06/18 (Sat) 12:30 (McDonalds Under 13 Division 1) 1     Bayside U13 Div 1   vs   Redlands U13 Div 1
30/06/18 (Sat) 12:10 (McDonalds Under 13 Division 2 Girls) 1     Bayside United U13 Div 2 Girls   def. by   Pine Rivers Athletic U13 Div 2 Girls
21/07/18 (Sat) 09:00 (U9 Girls South)   Bayside United U9 Diamonds (Girls)   vs   Holland Park Hawks U9 Matildas (Girls)  
21/07/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Skylanders (Goannas)   vs   Redlands United U9 Everton (Goannas)  
21/07/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Red (Goannas)   vs   Tarragindi Tigers U9 Orange (Goanna)  
21/07/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 2)   Bayside United U9 Black (Komodo)   vs   Slacks Creek U9 Tigers (Komodo)  
21/07/18 (Sat) 10:15 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Leopards (Girls)   vs   Logan Lightning U11 Pink (Girls)  
21/07/18 (Sat) 10:15 (U11 Komodo Dragons Brisbane 2)   Bayside United U11 (Komodo)   vs   Albany Creek U11 (Cross River)  
21/07/18 (Sat) 12:10 (McDonalds Under 13 Division 4 South) Bayside U13 Div 4 Sth   def. by   Western Spirit U13 Div 4 Sth
21/07/18 (Sat) 13:30 (McDonalds Under 13 Division 2 Girls) 2     Bayside United U13 Div 2 Girls   def.   Southside Eagles U13 Div 1 Girls
28/07/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Brothers (Goanna)   vs   Redlands United U9 Chelsea (Goannas)  
28/07/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Roar (Goannas)   vs   Olympic FC U9 Red (Goannas)  
28/07/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 2)   Bayside United U9 Black (Komodo)   vs   Southside Eagles U9 Spain (Komodo)  
28/07/18 (Sat) 10:10 (U10 Komodo Dragons South 1)   Bayside United U10 Gold (Komodos)   vs   Eastern Suburbs U10 Russia (Komodo)  
28/07/18 (Sat) 10:10 (U11 Komodo Dragons Brisbane 2)   Bayside United U11 (Komodo)   vs   Annerley FC U11 Germany (Komodo)  
28/07/18 (Sat) 11:10 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Phoenix (Girls)   vs   Southside Eagles U11 Girls  
28/07/18 (Sat) 12:15 (McDonalds Under 13 Division 1) Bayside U13 Div 1   def. by   UQFC U13 Div 1
04/08/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Skylanders (Goannas)   vs   Bayside United U9 MBBC (Goannas)  
04/08/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Red (Goannas)   vs   Annerley FC U9 Portugal (Goanna)  
04/08/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1)   Bayside United U9 Gold (Komodo)   vs   Tarragindi Tigers U9 Gold (Komodo)  
04/08/18 (Sat) 10:00 (U10 Geckos South Hub 1)   Bayside United U10 (Geckos)   vs   Tarragindi Tigers U10 Green (Gecko)  
04/08/18 (Sat) 10:00 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Phoenix (Girls)   vs   Eastern Suburbs U11 Sapphires (Girls)  
04/08/18 (Sat) 11:30 (McDonalds Under 13 Division 4 South) Bayside U13 Div 4 Sth   def. by   Eastern Suburbs U13 Div 4
05/08/18 (Sun) 09:00 (McDonalds Under 15 Division 5) 3     Bayside MBBC U15 Div 5   def.   Logan FC U15 Div 5
11/08/18 (Sat) 09:00 (U9 Girls South)   Bayside United U9 Diamonds (Girls)   vs   UQFC U9 Sapphires (Girls)  
11/08/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Skylanders (Goannas)   vs   Wolves FC U9 Wolverines (Goanna)  
11/08/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Red (Goannas)   vs   Annerley FC U9 Belgium (Goannas)  
11/08/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 2)   Bayside United U9 Black (Komodo)   vs   Southside Eagles U9 Spain (Komodo)  
11/08/18 (Sat) 10:00 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Leopards (Girls)   vs   Eagles FC U11 (Girls)  
11/08/18 (Sat) 11:00 (U10 Komodo Dragons South 1)   Bayside United U10 Gold (Komodos)   vs   Ipswich City U10 Kings (Komodo)  
11/08/18 (Sat) 11:00 (U11 Komodo Dragons Brisbane 2)   Bayside United U11 (Komodo)   vs   Western Pride U11 SDP (Cross River)  
11/08/18 (Sat) 12:30 (McDonalds Under 13 Division 1) 1     Bayside U13 Div 1   vs   Mitchelton U13 Div 1
18/08/18 (Sat) 09:00 (U9 Girls South)   Bayside United U9 Diamonds (Girls)   vs   Southside Eagles U9 France (Girls)  
18/08/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Roar (Goannas)   vs   Southside Eagles U9 Germany (Goanna)  
18/08/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1)   Bayside United U9 Gold (Komodo)   vs   Brisbane Knights U9 (Goannas)  
18/08/18 (Sat) 10:00 (U10 Geckos South Hub 1)   Bayside United U10 (Geckos)   vs   Western Spirit U10 Comets (Geckos)  
18/08/18 (Sat) 10:00 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Leopards (Girls)   vs   Ipswich City U11 (Girls)  
18/08/18 (Sat) 11:10 (McDonalds Under 13 Division 4 South) Bayside U13 Div 4 Sth   def. by   Jimboomba U13 Div 4
18/08/18 (Sat) 12:30 (McDonalds Under 13 Division 2 Girls) Bayside United U13 Div 2 Girls   def. by   New Farm United U13 Div 2 Girls
25/08/18 (Sat) 09:00 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Phoenix (Girls)   vs   Bayside United U11 Leopards (Girls)  
25/08/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Brothers (Goanna)   vs   Wolves FC U9 Werewolves (Goanna)  
25/08/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Red (Goannas)   vs   Olympic FC U9 Red (Goannas)  
25/08/18 (Sat) 10:00 (U10 Komodo Dragons South 1)   Bayside United U10 Gold (Komodos)   vs   Mt Gravatt U10 (Komodo)  
25/08/18 (Sat) 10:00 (U11 Komodo Dragons Brisbane 2)   Bayside United U11 (Komodo)   vs   Virginia Utd U11 Tsunami (Cross River)  
25/08/18 (Sat) 11:30 (McDonalds Under 13 Division 1) 2     Bayside U13 Div 1   def. by   Brisbane City U13 Div 1
01/09/18 (Sat) 09:00 (U9 Girls South)   Bayside United U9 Diamonds (Girls)   vs   Annerley FC U9 Matildas (Girls)  
01/09/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Roar (Goannas)   vs   Annerley FC U9 Portugal (Goanna)  
01/09/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1)   Bayside United U9 Gold (Komodo)   vs   Holland Park U9 Spain (Komodo)  
01/09/18 (Sat) 09:00 (U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 2)   Bayside United U9 Black (Komodo)   vs   Logan Lightning U9 United (Komodo)  
01/09/18 (Sat) 09:50 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Skylanders (Goannas)   vs   Redlands United U9 Arsenal (Goannas)  
01/09/18 (Sat) 10:00 (U10 Geckos South Hub 1)   Bayside United U10 (Geckos)   vs   Mooroondu FC U10 Barcelona (Gecko)  
01/09/18 (Sat) 11:00 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Leopards (Girls)   vs   Eastern Suburbs U11 Sapphires (Girls)  
01/09/18 (Sat) 14:00 (McDonalds Under 13 Division 2 Girls) 2     Bayside United U13 Div 2 Girls   vs   UQFC U13 Div 2 Girls
08/09/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas Redland Bay Hub)   Bayside United U9 Brothers (Goanna)   vs   Capalaba U9 Mooy (Goannas)  
08/09/18 (Sat) 09:00 (U9 Goannas South Brisbane Hub)   Bayside United U9 Red (Goannas)   vs   Annerley FC U9 Argentina (Goanna)  
08/09/18 (Sat) 10:00 (U11 Girls South)   Bayside United U11 Phoenix (Girls)   vs   Ipswich City U11 (Girls)  
08/09/18 (Sat) 10:00 (U11 Komodo Dragons Brisbane 2)   Bayside United U11 (Komodo)   vs   Souths United U11 Cobras (Komodo)