Football West

UWA Sports Park D

Venue Address:
McGillivrary Oval, Shenton Park
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
07/04/19 (Sun) 11:30 (15s - North Div 2) 18     UWA Nedlands FC   def.   Joondalup City FC
07/04/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 2) 9     UWA Nedlands FC   def.   Noranda City FC
07/04/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 South A) UWA Nedlands (A)   def. by   FC Shoalwater
07/04/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Metro North Division 4) 3     UWA Nedlands FC   def.   Whitford City FC
28/04/19 (Sun) 10:00 (15s - North Div 2) 1     UWA Nedlands FC   def. by   Ellenbrook United FC
28/04/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 2) 1     UWA Nedlands FC   vs   Westnam United FC
28/04/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 South A) 2     UWA Nedlands (A)   def.   MUM FC
28/04/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Metro North Division 4) 6     UWA Nedlands FC   def.   Hillarys FC
12/05/19 (Sun) 10:00 (15s - North Div 2) 2     UWA Nedlands FC   def. by   Woodvale FC
12/05/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 South A) 1     UWA Nedlands (A)   def. by   Port Kennedy SC
26/05/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 South A) 2     UWA Nedlands (A)   def. by   Fremantle City FC
02/06/19 (Sun) 11:00 (15s - North Div 2) 4     UWA Nedlands FC   def.   North Beach SC
02/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 2) 6     UWA Nedlands FC   def.   Marsh FC
02/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Metro North Division 4) 4     UWA Nedlands FC   vs   Hamersley Rovers SC
16/06/19 (Sun) 11:00 (15s - North Div 2) 3     UWA Nedlands FC   def. by   Tuart Hill JSC (Blue)
16/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 2) 2     UWA Nedlands FC   vs   Mindarie FC
16/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 South A) 5     UWA Nedlands (A)   def.   Perth Saints FC
23/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 2) 2     UWA Nedlands FC   def.   Morley-Windmills SC
23/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Metro North Division 4) 5     UWA Nedlands FC   def.   Noranda City FC
07/07/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 South A) 1     UWA Nedlands (A)   vs   Spearwood Dalmatinac
21/07/19 (Sun) 10:00 (15s - North Div 2) 6     UWA Nedlands FC   def.   Bassendean Caledonian FC
21/07/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 2) 1     UWA Nedlands FC   vs   Wembley Downs SC
21/07/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Metro North Division 4) 3     UWA Nedlands FC   def.   Morley-Windmills SC
28/07/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 South A) 5     UWA Nedlands (A)   def.   Forrestfield United SC
04/08/19 (Sun) 11:00 (15s - North Div 2) 3     UWA Nedlands FC   def.   Wembley Downs SC
04/08/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 2) 3     UWA Nedlands FC   def.   Sorrento Vikings
04/08/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 South A) 3     UWA Nedlands (A)   def.   FC Shoalwater
18/08/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 2) 2     UWA Nedlands FC   def. by   AFC Gortankaku
18/08/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Metro North Division 4) 2     UWA Nedlands FC   vs   Westside FC
25/08/19 (Sun) 11:00 (15s - North Div 2) UWA Nedlands FC   def. by   Whitford City FC
01/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 2) 7     UWA Nedlands FC   def.   Inglewood City FC
01/09/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 South A) 5     UWA Nedlands (A)   def.   Port Kennedy SC 1 
08/09/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 South A) 1     UWA Nedlands (A)   vs   Fremantle City FC
22/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Metro North Division 2) 2     UWA Nedlands FC   def. by   Whitford City
30/09/19 (Mon) 08:30 (CW 17s Girls McCallum) 1     Albany   vs   CCJSA
30/09/19 (Mon) 09:45 (CW 17s Boys Sainsbury) 8     Goldfields   def.   Peel
30/09/19 (Mon) 11:00 (CW 13s Boys Milligan) 2     Goldfields   def.   LNJSA
30/09/19 (Mon) 12:05 (CW 17s Boys Sainsbury) 1     Peel   def. by   LNJSA
30/09/19 (Mon) 13:20 (CW 17s Girls McCallum) 2     CCJSA   def. by   Geraldton
30/09/19 (Mon) 14:35 (CW 17s Girls McCallum) 1     Goldfields   vs   LNJSA
30/09/19 (Mon) 15:50 (CW 13s Boys Mooy) Esperance   def. by   Geraldton
01/10/19 (Tue) 08:30 (CW 15s Boys Kruse) 2     Peel   vs   Tom Price
01/10/19 (Tue) 09:45 (CW 17s Girls McCallum) Albany   def. by   Geraldton
01/10/19 (Tue) 11:00 (CW 17s Girls McCallum) 1     CCJSA   def. by   Goldfields
01/10/19 (Tue) 12:15 (CW 15s Boys Kruse) Tom Price   def. by   LNJSA
01/10/19 (Tue) 13:30 (CW 17s Girls McCallum) 2     Geraldton   def. by   LNJSA
01/10/19 (Tue) 14:45 (CW 17s Girls McCallum) Albany   def. by   Goldfields
02/10/19 (Wed) 08:30 (CW 13s Boys Mooy) 7     Geraldton   def.   Peel
02/10/19 (Wed) 09:40 (CW 17s Boys Sainsbury) 3     LNJSA   def.   Albany
02/10/19 (Wed) 11:00 (CW 17s Boys Sainsbury) Peel   def. by   CCJSA
02/10/19 (Wed) 12:20 (CW 15s Boys Kruse) 7     Goldfields   def.   Tom Price
02/10/19 (Wed) 13:35 (CW 17s Boys Sainsbury) 2     Karratha   def. by   Albany
02/10/19 (Wed) 14:50 (CW 17s Girls McCallum) 1     Goldfields   def.   Geraldton
02/10/19 (Wed) 16:05 (CW 13s Boys Mooy) Carnarvon   def. by   Goldfields
03/10/19 (Thu) 08:30 (CW 17s Boys Sainsbury) 1     Peel   def. by   Karratha
03/10/19 (Thu) 09:45 (CW 17s Girls McCallum) Geraldton   vs   LNJSA
03/10/19 (Thu) 11:00 (CW 14s Girls Kerr) Geraldton   def. by   Albany
03/10/19 (Thu) 12:05 (CW 15s Boys Risdon) 1     Albany   vs   LNJSA
03/10/19 (Thu) 13:20 (CW 17s Boys Sainsbury) 3     Karratha   def. by   CCJSA
03/10/19 (Thu) 14:35 (CW 14s Girls Kerr) Geraldton   def. by   Karratha
03/10/19 (Thu) 16:00 (CW 17s Girls McCallum) CCJSA   def. by   Goldfields
04/10/19 (Fri)
(FINAL)
08:30 (CW 13s Boys Milligan) 1     LNJSA   def.   Goldfields
04/10/19 (Fri)
(FINAL)
09:45 (CW 14s Girls Kerr) LNJSA   def. by   Albany
04/10/19 (Fri)
(FINAL)
11:00 (CW 13s Boys Mooy) 3     Geraldton   def.   LNJSA
04/10/19 (Fri) 12:15 (CW 13s Boys Mooy) 2     Esperance   def. by   Albany