Ballarat & District Soccer Association

Morshead #2 Synthetic

Venue Address:
Pleasant St, Redan
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
24/03/19 (Sun) 11:00 (Division 2 Open) 2     Sebastopol Vikings SC   def.   Daylesford & Hepburn United SC
24/03/19 (Sun) 13:00 (Division 1 Women) Forest Rangers SC   def. by   Ballarat SC
24/03/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Open) 4     Victoria Park SC   def.   Bacchus Marsh SC
29/03/19 (Fri) 18:15 (Under 15 Open) 5     Ballarat North United SC   def.   Victoria Park SC
29/03/19 (Fri) 20:15 (Under 17 Open) 6     Sebastopol Vikings SC   def.   Victoria Park SC
31/03/19 (Sun) 09:00 (Under 13 Open) 1     Victoria Park SC   def. by   Sebastopol Vikings SC
31/03/19 (Sun) 10:30 (Under 14 Open) 5     Forest Rangers   def.   Buninyong
31/03/19 (Sun) 12:00 (Under 15 Open) 9     Sebastopol Vikings SC   def.   Horsham & District SC
31/03/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Open) 1     Victoria Park SC   vs   Ballarat SC
05/04/19 (Fri) 18:15 (Under 17 Open) Ballarat North United SC   def. by   Sebastopol Vikings SC
05/04/19 (Fri) 20:15 (Division 1 Open) 2     Forest Rangers SC   def. by   Sebastopol Vikings SC
07/04/19 (Sun) 09:00 (Under 12 Open) 8     Sebastopol Vikings SC   def.   Bacchus Marsh SC
07/04/19 (Sun) 09:00 (Under12 Girls) 8     Ballarat City FC   def.   Ballarat North United SC
07/04/19 (Sun) 10:00 (Under 14 Open) Forest Rangers   def. by   Bacchus Marsh SC
07/04/19 (Sun) 11:30 (Under 14 Open) 1     Buninyong   def. by   Ballarat North United SC
07/04/19 (Sun) 13:00 (Division 2 Open) 2     Victoria Park SC   def. by   Sebastopol Vikings SC
07/04/19 (Sun) 15:00 (Division 2 Open) 1     Forest Rangers SC   def.   Daylesford & Hepburn United SC
12/04/19 (Fri) 18:15 (Division 2 Open) 4     Sebastopol Vikings SC   def.   Forest Rangers SC
12/04/19 (Fri) 20:15 (Division 2 Open) 4     Ballarat North United SC   def.   Ballarat SC
14/04/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Women) Victoria Park SC   def. by   Forest Rangers SC
26/04/19 (Fri) 18:15 (Under 17 Open) 1     Victoria Park SC   def. by   Ballarat SC
26/04/19 (Fri) 20:15 (Division 2 Open) 7     Forest Rangers SC   def.   Victoria Park SC
28/04/19 (Sun) 09:00 (Under 11 Mini Roos White)   Forest Rangers   vs   Victoria Park SC  
28/04/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC White   vs   Ballarat Red  
28/04/19 (Sun) 10:00 (U/9 Mini Roos White)   Forest Rangers   vs   Vikings FC Yellow  
28/04/19 (Sun) 10:00 (Under 11 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   Vikings FC  
28/04/19 (Sun) 10:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   BNUSC  
28/04/19 (Sun) 11:00 (Under12 Girls) 3     Ballarat City FC   def.   Daylesford & Hepburn United SC
28/04/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Open) 1     Sebastopol Vikings SC   def. by   Ballarat North United SC
03/05/19 (Fri) 18:15 (Under 17 Open) 1     Ballarat SC   vs   Sebastopol Vikings SC
03/05/19 (Fri) 20:15 (Division 1 Open) 3     Ballarat North United SC   def.   Forest Rangers SC
05/05/19 (Sun) 09:00 (U/7 Mini Roos)   BCFC   vs   Creswick SC White  
05/05/19 (Sun) 09:00 (U/8 Mini Roos )   BCFC Navy   vs   Forest Rangers  
05/05/19 (Sun) 09:00 (U/8 Mini Roos )   BCFC White   vs   BNU Black  
05/05/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC White   vs   Bacchus Marsh  
05/05/19 (Sun) 10:00 (Under 11 Mini Roos White)   BCFC Royal   vs   Bacchus Marsh Yellow  
05/05/19 (Sun) 10:00 (Under12 Girls) 2     Ballarat City FC   vs   Ballarat SC
05/05/19 (Sun) 11:30 (Under 12 Open) Forest Rangers SC   def. by   Creswick SC
05/05/19 (Sun) 11:30 (Under 12 Open) 3     Victoria Park SC   vs   Bacchus Marsh SC
05/05/19 (Sun) 13:00 (Under 13 Open) 2     Ballarat City FC   vs   Creswick SC
05/05/19 (Sun) 15:00 (Division 2 Open) 2     Forest Rangers SC   def.   Ballarat Red
10/05/19 (Fri) 18:15 (Under 15 Open) 2     Ballarat North United SC   def.   Sebastopol Vikings SC
10/05/19 (Fri) 20:15 (Division 2 Open) Ballarat North United SC   def. by   Sebastopol Vikings SC
12/05/19 (Sun) 09:00 (U/7 Mini Roos)   Vic Park Blue   vs   Ballarat Black  
12/05/19 (Sun) 09:00 (U/8 Mini Roos )   BCFC Navy   vs   Buninyong Black  
12/05/19 (Sun) 10:00 (U/9 Mini Roos White)   Forest Rangers   vs   BCFC Royal  
12/05/19 (Sun) 10:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   BNUSC  
12/05/19 (Sun) 11:00 (Under 16 Girls) 1     Buninyong   def. by   Bacchus Marsh SC
12/05/19 (Sun) 13:00 (Under 16 Girls) Ballarat SC   def. by   Ballarat North United SC 10 
19/05/19 (Sun) 09:00 (U/9 Mini Roos White)   BCFC Royal   vs   Creswick White  
19/05/19 (Sun) 09:00 (Under 11 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   Creswick Maroon  
19/05/19 (Sun) 10:00 (U/8 Mini Roos )   BCFC White   vs   BCFC Navy  
19/05/19 (Sun) 10:00 (Under 11 Mini Roos White)   BCFC Royal   vs   Vikings FC Yellow  
19/05/19 (Sun) 10:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC White   vs   BCFC Navy  
19/05/19 (Sun) 13:00 (Under 17 Open) 3     Victoria Park SC   vs   Sebastopol Vikings SC
19/05/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Open) 4     Victoria Park SC   def.   Sebastopol Vikings SC
26/05/19 (Sun) 09:00 (Under 11 Mini Roos White)   Vikings FC Yellow   vs   Creswick White  
26/05/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   Bacchus Marsh  
26/05/19 (Sun) 10:00 (Under 12 Open) 2     Sebastopol Vikings SC   def.   Victoria Park SC
26/05/19 (Sun) 11:00 (Under 17 Open) 1     Sebastopol Vikings SC   vs   Ballarat North United SC
26/05/19 (Sun) 13:30 (Division 2 Open) 2     Sebastopol Vikings SC   def.   Ballarat Red
26/05/19 (Sun) 15:30 (Division 1 Open) 12     Sebastopol Vikings SC   def.   Creswick SC
31/05/19 (Fri) 18:15 (Under 15 Open) 7     Sebastopol Vikings SC   def.   Victoria Park SC
31/05/19 (Fri) 19:45 (Division 1 Open) 5     Victoria Park SC   vs   Ballarat North United SC
02/06/19 (Sun) 09:00 (U/7 Mini Roos)   BCFC   vs   Vic Park Blue  
02/06/19 (Sun) 09:00 (Under 11 Mini Roos White)   BCFC Royal   vs   Ballarat White  
02/06/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   Daylesford  
02/06/19 (Sun) 10:00 (Under12 Girls) 2     Ballarat City FC   def.   Ballarat North United SC
02/06/19 (Sun) 11:00 (Under 13 Open) Ballarat City FC   def. by   Ballarat North United SC
02/06/19 (Sun) 12:30 (Under 16 Girls) 4     Ballarat City FC   def.   Bacchus Marsh SC
07/06/19 (Fri) 18:15 (Division 2 Open) 1     Ballarat SC   def.   Ballarat North United SC
07/06/19 (Fri) 20:15 (Division 2 Open) 1     Forest Rangers SC   def. by   Sebastopol Vikings SC
09/06/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Women) 1     Ballarat North United SC   def. by   Ballarat SC
14/06/19 (Fri) 18:15 (Under 17 Open) 2     Sebastopol Vikings SC   def.   Ballarat SC
16/06/19 (Sun) 09:00 (U/9 Mini Roos White)   BCFC Royal   vs   Vikings FC Yellow  
16/06/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC White   vs   Daylesford  
16/06/19 (Sun) 10:00 (U/8 Mini Roos )   BCFC Navy   vs   Vic Park Blue  
16/06/19 (Sun) 10:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   Ballarat Red  
16/06/19 (Sun) 11:00 (Under 11 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   Daylesford  
16/06/19 (Sun) 11:00 (Under12 Girls) 4     Ballarat City FC   def.   Daylesford & Hepburn United SC
16/06/19 (Sun) 12:00 (Under 16 Girls) 8     Ballarat City FC   def.   Ballarat North United SC
21/06/19 (Fri) 18:15 (Under 15 Open) 2     Sebastopol Vikings SC   vs   Ballarat North United SC
21/06/19 (Fri) 20:15 (Under 17 Open) 1     Ballarat North United SC   def. by   Ballarat SC
23/06/19 (Sun) 09:00 (U/7 Mini Roos)   Ballarat Black   vs   Creswick SC White  
23/06/19 (Sun) 09:00 (U/8 Mini Roos )   Vikings FC Blue   vs   Vikings FC Yellow  
23/06/19 (Sun) 09:00 (U/9 Mini Roos White)   Vikings FC Yellow   vs   Ballarat White  
23/06/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BNUSC   vs   BCFC Navy  
23/06/19 (Sun) 10:00 (U/7 Mini Roos)   Ballarat White   vs   Vic Park Blue  
23/06/19 (Sun) 10:00 (U/8 Mini Roos )   Bacchus Marsh   vs   Forest Rangers  
23/06/19 (Sun) 10:00 (U/9 Mini Roos White)   BNU White   vs   Creswick White  
23/06/19 (Sun) 10:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   Daylesford   vs   Bacchus Marsh  
23/06/19 (Sun) 11:00 (U/7 Mini Roos)   BCFC   vs   Ballarat Red  
23/06/19 (Sun) 11:00 (U/8 Mini Roos )   Vic Park Blue   vs   BCFC White  
23/06/19 (Sun) 11:00 (U/8 Mini Roos )   Ballarat Red   vs   Buninyong Black  
23/06/19 (Sun) 11:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   Horsham & District SC  
23/06/19 (Sun) 12:00 (U/8 Mini Roos )   BNU White   vs   BCFC Navy  
23/06/19 (Sun) 12:00 (U/8 Mini Roos )   BNU Black   vs   Creswick SC  
23/06/19 (Sun) 12:00 (U/9 Mini Roos White)   BCFC Royal   vs   Forest Rangers  
23/06/19 (Sun) 12:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   Ballarat Red   vs   BCFC White  
23/06/19 (Sun) 13:15 (Under12 Girls) 3     Ballarat City FC   def.   Ballarat SC
28/06/19 (Fri) 18:15 (Division 1 Open) 1     Sebastopol Vikings SC   def.   Forest Rangers SC
30/06/19 (Sun) 09:00 (Under 11 Mini Roos White)   BCFC Royal   vs   Victoria Park SC  
30/06/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   Daylesford  
30/06/19 (Sun) 10:00 (U/8 Mini Roos )   BCFC White   vs   BNU White  
30/06/19 (Sun) 11:00 (Under 15 Open) 10     Sebastopol Vikings SC   def.   Horsham & District SC
30/06/19 (Sun) 13:00 (Under 17 Open) 7     Sebastopol Vikings SC   def.   Victoria Park SC
30/06/19 (Sun) 15:00 (Division 2 Open) 4     Sebastopol Vikings SC   def.   Ballarat North United SC
30/06/19 (Sun) 17:00 (Division 1 Open) Ballarat North United SC   def. by   Daylesford & Hepburn United SC
05/07/19 (Fri) 18:15 (Division 2 Open) Victoria Park SC   def. by   Ballarat North United SC
05/07/19 (Fri) 20:15 (Division 2 Open) Forest Rangers SC   vs   Ballarat SC
07/07/19 (Sun) 13:00 (Division 2 Open) 4     Sebastopol Vikings SC   def.   Daylesford & Hepburn United SC
12/07/19 (Fri) 18:15 (Under 15 Open) Victoria Park SC   def. by   Ballarat SC
14/07/19 (Sun) 09:00 (U/8 Mini Roos )   BCFC Navy   vs   Creswick SC  
14/07/19 (Sun) 09:00 (U/8 Mini Roos )   BCFC White   vs   Bacchus Marsh  
14/07/19 (Sun) 09:00 (U/9 Mini Roos White)   BCFC Royal   vs   Ballarat White  
14/07/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC White   vs   Bacchus Marsh  
14/07/19 (Sun) 10:00 (Under 11 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   Ballarat Red  
14/07/19 (Sun) 10:00 (Under 11 Mini Roos White)   BCFC Royal   vs   Creswick White  
14/07/19 (Sun) 11:00 (Under 13 Open) Ballarat City FC   def. by   Daylesford & Hepburn United SC
14/07/19 (Sun) 12:30 (Under 16 Girls) 17     Ballarat City FC   def.   Buninyong
14/07/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Open) 3     Ballarat SC   def.   Maryborough SC
14/07/19 (Sun) 17:00 (Division 1 Open) 4     Victoria Park SC   def.   Creswick SC
19/07/19 (Fri) 18:15 (Under 13 Open) 1     Ballarat SC   def. by   Daylesford & Hepburn United SC
19/07/19 (Fri) 20:15 (Division 2 Open) 3     Ballarat SC   vs   Ballarat Red
21/07/19 (Sun) 09:00 (U/9 Mini Roos White)   BCFC Royal   vs   BNU White  
21/07/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   BCFC White  
21/07/19 (Sun) 10:00 (Under12 Girls) Ballarat SC   def. by   Ballarat City FC
21/07/19 (Sun) 11:30 (Under 13 Open) Ballarat City FC   def. by   Bacchus Marsh SC
21/07/19 (Sun) 13:00 (Division 2 Open) 2     Forest Rangers SC   def. by   Daylesford & Hepburn United SC
21/07/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Open) Ballarat SC   def. by   Daylesford & Hepburn United SC
21/07/19 (Sun) 17:00 (Division 1 Women) Victoria Park SC   def. by   Ballarat SC 10 
24/07/19 (Wed) 18:30 (Under 16 Girls) Ballarat SC   def. by   Ballarat City FC
26/07/19 (Fri) 18:15 (Under 15 Open) 7     Sebastopol Vikings SC   def.   Ballarat SC
26/07/19 (Fri) 20:15 (Division 2 Open) Ballarat North United SC   def. by   Ballarat SC
28/07/19 (Sun) 09:00 (U/8 Mini Roos )   BCFC Navy   vs   BNU Black  
28/07/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   Daylesford   vs   Ballarat Red  
28/07/19 (Sun) 10:00 (U/8 Mini Roos )   BCFC White   vs   Ballarat Red  
28/07/19 (Sun) 10:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC White   vs   BNUSC  
28/07/19 (Sun) 11:00 (Under 11 Mini Roos White)   BCFC Royal   vs   BNU Black  
28/07/19 (Sun) 13:00 (Division 2 Open) 1     Sebastopol Vikings SC   def. by   Forest Rangers SC
28/07/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Open) 6     Sebastopol Vikings SC   def.   Ballarat SC
28/07/19 (Sun) 17:00 (Division 1 Open) 1     Victoria Park SC   def. by   Daylesford & Hepburn United SC
02/08/19 (Fri) 18:15 (Under 17 Open) Ballarat North United SC   def. by   Sebastopol Vikings SC
04/08/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   Daylesford  
04/08/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC White   vs   BNUSC  
04/08/19 (Sun) 10:00 (Under 11 Mini Roos White)   BCFC Royal   vs   Vikings FC Yellow  
04/08/19 (Sun) 11:00 (Under12 Girls) 3     Ballarat City FC   def.   Daylesford & Hepburn United SC
04/08/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Open) 7     Sebastopol Vikings SC   def.   Victoria Park SC
09/08/19 (Fri) 18:15 (Under12 Girls) 2     Ballarat SC   def. by   Daylesford & Hepburn United SC
09/08/19 (Fri) 20:15 (Division 2 Open) 3     Victoria Park SC   vs   Ballarat SC
11/08/19 (Sun) 09:00 (Under 12 Open) Forest Rangers SC   def. by   Victoria Park SC
11/08/19 (Sun) 09:00 (Under 12 Open) 8     Sebastopol Vikings SC   def.   Bacchus Marsh SC
11/08/19 (Sun) 10:15 (Under 12 Open) 1     Ballarat SC   def. by   Ballarat North United SC
11/08/19 (Sun) 10:15 (Under12 Girls) 1     Ballarat City FC   def.   Ballarat SC
11/08/19 (Sun) 11:15 (Under 13 Open) 12     Sebastopol Vikings SC   def.   Creswick SC
11/08/19 (Sun) 13:00 (Division 2 Open) 1     Ballarat Red   def. by   Daylesford & Hepburn United SC
11/08/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Open) 2     Ballarat SC   def.   Bacchus Marsh SC
18/08/19 (Sun) 09:00 (U/8 Mini Roos )   BCFC Navy   vs   BCFC White  
18/08/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC White   vs   Ballarat Red  
18/08/19 (Sun) 10:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC Navy   vs   BNUSC  
18/08/19 (Sun) 11:00 (Under 16 Girls) 2     Ballarat City FC   def.   Ballarat SC
18/08/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Open) Creswick SC   def. by   Sebastopol Vikings SC 12 
23/08/19 (Fri) 18:15 (Under 13 Open) 2     Sebastopol Vikings SC   def.   Ballarat North United SC
23/08/19 (Fri) 20:15 (Under 15 Open) 7     Sebastopol Vikings SC   def.   Victoria Park SC
25/08/19 (Sun) 09:00 (U/8 Mini Roos )   Buninyong Black   vs   BCFC White  
25/08/19 (Sun) 09:00 (U/9 Mini Roos White)     Creswick White   vs   Ballarat White  
25/08/19 (Sun) 09:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   Daylesford   vs   BCFC Navy  
25/08/19 (Sun) 10:00 (U/8 Mini Roos )   Bacchus Marsh   vs   Creswick SC  
25/08/19 (Sun) 10:00 (U/9 Mini Roos White)   Vikings FC Yellow   vs   Forest Rangers  
25/08/19 (Sun) 10:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BCFC White   vs   Bacchus Marsh  
25/08/19 (Sun) 11:00 (U/8 Mini Roos )   Vikings FC Blue   vs   Forest Rangers  
25/08/19 (Sun) 11:00 (U/9 Mini Roos White)   BNU White   vs   BCFC Royal  
25/08/19 (Sun) 11:00 (Under 9 Mini Roos Blue)   BNUSC   vs   Ballarat Red  
25/08/19 (Sun) 12:00 (U/8 Mini Roos )   Vikings FC Yellow   vs   BCFC Navy  
25/08/19 (Sun) 12:00 (U/8 Mini Roos )   BNU White   vs   Ballarat Red  
25/08/19 (Sun) 12:00 (U/8 Mini Roos )   Vic Park Blue   vs   BNU Black  
25/08/19 (Sun) 13:00 (Division 1 Women) 5     Forest Rangers SC   def.   Victoria Park SC
25/08/19 (Sun) 15:00 (Division 1 Open) 13     Sebastopol Vikings SC   def.   Maryborough SC
25/08/19 (Sun) 17:00 (Division 1 Open) 11     Forest Rangers SC   def.   Creswick SC
31/08/19 (Sat)
(Semi Final 1)
09:00 (Under 12 Open) Sebastopol Vikings SC   def. by   Ballarat SC
31/08/19 (Sat)
(Semi Final 1)
09:00 (Under12 Girls) 4     Daylesford & Hepburn United SC   def.   Ballarat North United SC
31/08/19 (Sat)
(Semi Final 1)
10:30 (Under 14 Open) 1     Victoria Park SC   def.   Ballarat North United SC
31/08/19 (Sat)
(Semi Final 1)
12:30 (Under 16 Girls) 2     Ballarat SC   def.   Bacchus Marsh SC
31/08/19 (Sat)
(Semi Final 1)
14:30 (Division 1 Women) 3     Forest Rangers SC   def.   Victoria Park SC
31/08/19 (Sat)
(Semi Final 1)
17:00 (Division 1 Open) 2     Warrnambool Rangers FC   def. by   Ballarat North United SC
01/09/19 (Sun)
(Semi Final 2)
09:00 (Under 12 Open) 2     Creswick SC   def.   Ballarat North United SC
01/09/19 (Sun)
(Semi Final 2)
09:00 (Under12 Girls) 3     Ballarat City FC   def.   Ballarat SC
01/09/19 (Sun)
(Semi Final 2)
10:30 (Under 14 Open) 3     Bacchus Marsh SC   def.   Ballarat SC
01/09/19 (Sun)
(Semi Final 2)
12:30 (Under 17 Open) 3     Ballarat SC   def.   Sebastopol Vikings SC
01/09/19 (Sun)
(Semi Final 2)
15:15 (Division 2 Open) 1     Sebastopol Vikings SC   def. by   Ballarat SC
08/09/19 (Sun)
(Preliminary)
09:00 (Under 12 Open) 6     Ballarat North United SC   def.   Ballarat SC
08/09/19 (Sun)
(Preliminary)
09:00 (Under12 Girls) 2     Ballarat SC   def. by   Daylesford & Hepburn United SC
08/09/19 (Sun)
(Preliminary)
10:30 (Under 14 Open) 3     Ballarat SC   def.   Victoria Park SC
08/09/19 (Sun)
(Preliminary)
12:30 (Under 17 Open) Sebastopol Vikings SC   def. by   Ballarat North United SC
08/09/19 (Sun)
(Preliminary)
15:15 (Division 2 Open) 3     Sebastopol Vikings SC   def.   Ballarat North United SC
14/09/19 (Sat)
(Grand Final)
09:00 (Under12 Girls) 3     Ballarat City FC   def.   Daylesford & Hepburn United SC
14/09/19 (Sat)
(Grand Final)
09:15 (Under 12 Open) 6     Creswick SC   def.   Ballarat North United SC
14/09/19 (Sat)
(Grand Final)
10:45 (Under 13 Open) Daylesford & Hepburn United SC   def. by   Sebastopol Vikings SC
14/09/19 (Sat)
(Grand Final)
12:30 (Under 14 Open) 2     Bacchus Marsh SC   def. by   Ballarat SC
14/09/19 (Sat)
(Grand Final)
14:30 (Under 15 Open) 3     Sebastopol Vikings SC   def.   Ballarat North United SC