Reg Bartley Oval

Venue Address
Waratah St,

Rushcutters Bay
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
07/04/19 (Sun) 11:00 (O35 Division 2) 2     Dunbar Rovers FC O35 B   def.   Queens Park FC O35
07/04/19 (Sun) 13:00 (Men's Division 2) 3     Dunbar Rovers FC AAM2   def.   Coogee United FC AAM2 B
07/04/19 (Sun) 15:00 (Women's Championship) 2     Dunbar Rovers FC AAW Championship   def.   UNSW AAW Championship
14/04/19 (Sun) 11:00 (Women's Division 5) 1     Dunbar Rovers FC AAW5   vs   South East Eagles AAW5
14/04/19 (Sun) 13:00 (Women's Division 3) Dunbar Rovers FC AAW3   vs   Easts FC AAW3
28/04/19 (Sun) 09:00 (Men's Division 7) 2     Dunbar Rovers FC AAM7   vs   Waverley Old Boys AAM7
28/04/19 (Sun) 11:00 (Men's Division 8) 3     Dunbar Rovers FC AAM8   def. by   Waverley Old Boys AAM8
28/04/19 (Sun) 13:00 (Men's Division 6) 1     Dunbar Rovers FC AAM6   def.   Queens Park FC AAM6
05/05/19 (Sun) 09:00 (Men's Division 2) Dunbar Rovers FC AAM2   def. by   Maccabi Hakoah AAM2
05/05/19 (Sun) 11:00 (Men's Division 3) 4     Dunbar Rovers FC AAM3   vs   Waverley Old Boys AAM3 (U21)
05/05/19 (Sun) 13:00 (Men's Division 7) 2     Dunbar Rovers FC AAM7   def. by   Randwick City FC AAM7
12/05/19 (Sun) 09:00 (O45 Championship) 5     Dunbar Rovers FC O45 A CHAMP   def.   Coogee United FC O45 DIV2
12/05/19 (Sun) 11:00 (Men's Division 7) 1     Dunbar Rovers FC AAM7   def. by   South East Eagles AAM7
12/05/19 (Sun) 13:00 (O35 Division 2) 2     Dunbar Rovers FC O35 B   def. by   Coogee United FC O35 B
12/05/19 (Sun) 15:00 (Men's Division 1) 1     Dunbar Rovers FC AAM1 A   vs   Coogee United FC AAM1
15/05/19 (Wed) 17:25 (U13 Championship) 1     Dunbar Rovers FC U13 Blue   def. by   Maccabi Hakoah U13 A (S)
19/05/19 (Sun) 09:00 (Masters Trophy) 2     Dunbar Rovers FC O45 B DIV2   vs   Maroubra United O45 Green CHAMP
19/05/19 (Sun) 15:00 (Masters Cup) 2     Dunbar Rovers FC O35 B   def. by   Pagewood Botany FC O45 A CHAMP
26/05/19 (Sun) 09:00 (Women's Division 5) 2     Dunbar Rovers FC AAW5   def. by   Maccabi Hakoah AAW5
26/05/19 (Sun) 11:00 (Women's Division 3) 1     Dunbar Rovers FC AAW3   def.   UNSW AAW3
26/05/19 (Sun) 13:00 (Men's Division 8) 3     Dunbar Rovers FC AAM8   def.   UNSW AAM8
26/05/19 (Sun) 15:00 (Men's Division 6) 4     Dunbar Rovers FC AAM6   def. by   Maroubra United AAM6
28/05/19 (Tue) 19:15 (U13 Championship) 3     Maccabi Hakoah U13 B   def.   Maccabi Hakoah U13 A (S)
02/06/19 (Sun) 09:00 (Men's Division 7) 6     Dunbar Rovers FC AAM7   def.   Lokomotiv Cove FC AAM7
02/06/19 (Sun) 11:00 (Men's Division 3) Dunbar Rovers FC AAM3   def. by   Queens Park FC AAM3
02/06/19 (Sun) 13:00 (Masters Cup) 1     Dunbar Rovers FC O45 A CHAMP   def. by   Coogee United FC O35 B
02/06/19 (Sun) 15:00 (Men's Division 2) Dunbar Rovers FC AAM2   vs   Barnstoneworth United FC AAM2
14/07/19 (Sun) 09:00 (O45 Championship) 3     Dunbar Rovers FC O45 B DIV2   def.   Easts FC O45 CHAMP
14/07/19 (Sun) 13:00 (O45 Championship) 10     Dunbar Rovers FC O45 A CHAMP   def.   Redfern Raiders O45 CHAMP
17/07/19 (Wed) 19:40 (Men's Division 2) 4     Dunbar Rovers FC AAM2   def.   Coogee United FC AAM2 A
21/07/19 (Sun) 09:00 (Men's Division 8) 1     Dunbar Rovers FC AAM8   def. by   Pagewood Botany FC AAM8
21/07/19 (Sun) 11:00 (Women's Division 5 Playoff (5th to 8th)) 1     Dunbar Rovers FC AAW5   def. by   UNSW AAW5
21/07/19 (Sun) 13:00 (Women's Division 2) 4     Dunbar Rovers FC AAW2   def.   Pagewood Botany FC AAW2
21/07/19 (Sun) 15:00 (O35 Division 2) 2     Dunbar Rovers FC O35 B   vs   Queens Park FC O35
24/07/19 (Wed) 19:40 (Men's Division 1) Dunbar Rovers FC AAM1 B   def. by   Barnstoneworth United FC AAM1
25/07/19 (Thu) 19:30 (U13 Championship) 3     Maccabi Hakoah U13 A (S)   def.   Maccabi Hakoah U13 B
28/07/19 (Sun) 11:00 (Women's Division 3) 1     Dunbar Rovers FC AAW3   def.   Queens Park FC AAW3
28/07/19 (Sun) 13:00 (Men's Division 7 Playoff (5th to 8th)) 3     Dunbar Rovers FC AAM7   vs   Pagewood Botany FC AAM7
28/07/19 (Sun) 15:00 (Men's Division 1 Playoff (5th to 8th)) 2     Dunbar Rovers FC AAM1 B   def.   Heffron Hawks AAM1
31/07/19 (Wed) 17:45 (U15 Championship) Dunbar Rovers FC U15   def. by   Pagewood Botany FC U15 A
04/08/19 (Sun) 09:00 (Women's Division 3) 1     Dunbar Rovers FC AAW3   def. by   Heffron Hawks AAW4
04/08/19 (Sun) 11:00 (Men's Division 3) 1     Dunbar Rovers FC AAM3   def. by   Queens Park FC AAM3
04/08/19 (Sun) 13:00 (Men's Division 7 Playoff (5th to 8th)) 5     Dunbar Rovers FC AAM7   def.   Heffron Hawks AAM7
04/08/19 (Sun) 15:00 (Men's Division 1 Playoff (5th to 8th)) Dunbar Rovers FC AAM1 B   def. by   UNSW AAM1
07/08/19 (Wed) 17:45 (U15 Championship) Dunbar Rovers FC U15   def. by   Maccabi Hakoah U15 A (*)
11/08/19 (Sun) 15:00 (Women's Division 3) Dunbar Rovers FC AAW3   def. by   Lokomotiv Cove FC AAW3
18/08/19 (Sun) 09:00 (Men's Division 8) 2     Dunbar Rovers FC AAM8   def. by   South East Eagles AAM8
18/08/19 (Sun) 11:00 (Men's Division 6) 7     Dunbar Rovers FC AAM6   def.   Lions FC AAM6
18/08/19 (Sun) 13:00 (O45 Championship) 3     Dunbar Rovers FC O45 A CHAMP   def.   Maroubra United O45 Green CHAMP
18/08/19 (Sun) 15:00 (Women's Championship) 1     Dunbar Rovers FC AAW Championship   def.   Sydney Uni AAW Championship