Football West

Charles Riley Reserve A

Venue Address:
Williamson Way, North Beach
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
14/04/19 (Sun) 09:15 (14s - North Div 2) 2     North Beach SC   vs   Whitford City FC
14/04/19 (Sun) 10:30 (14s - North Div 3) 2     North Beach SC   def.   Wembley Downs SC
14/04/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters North Division 2) 3     North Beach SC   def.   Inglewood City FC
14/04/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 North A) 2     North Beach (A)   def.   Carramar FC
22/04/19 (Mon) 12:45 (Belt Up Amateur Reserves Cup) 5     North Beach SC   def.   Murdoch University Melville FC
22/04/19 (Mon) 15:00 (Belt Up Amateur Cup) 8     North Beach SC   def.   Murdoch University Melville FC
28/04/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 4     North Beach SC   vs   Curtin University FC
28/04/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 5     North Beach SC   def.   Curtin University FC
05/05/19 (Sun) 10:20 (14s - Girls Div 3) North Beach SC (Maroon)   def. by   Joondalup United FC
05/05/19 (Sun) 11:35 (16s - Girls Div 2) 4     North Beach SC   def.   Kalamunda United FC
05/05/19 (Sun) 13:10 (18s - Div 5) 2     North Beach SC   def. by   Hamersley Rovers JFC
05/05/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 North A) 1     North Beach (A)   def. by   Subiaco AFC Lions
12/05/19 (Sun) 08:30 (14s - Girls Div 2) 9     North Beach SC   def.   Hamersley Rovers JFC (White)
12/05/19 (Sun) 09:45 (15s - North Div 2) 2     North Beach SC   def. by   Ellenbrook United FC
12/05/19 (Sun) 11:10 (Belt Up Metro North Division 4) 5     North Beach SC   def.   Westside FC
12/05/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 3     North Beach SC   def.   Fraser Park FC
12/05/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 3     North Beach SC   vs   Fraser Park FC
19/05/19 (Sun) 09:20 (16s - Div 1) 9     North Beach SC   def.   Quinns FC
19/05/19 (Sun) 10:55 (16s - Div 3) 6     North Beach SC   def.   Belmont JSC
19/05/19 (Sun) 12:30 (15s - North Div 1) 2     North Beach SC   def.   Subiaco AFC
26/05/19 (Sun) 10:20 (14s - Girls Div 2) 4     North Beach SC   def.   Mindarie FC
26/05/19 (Sun) 11:35 (15s - North Div 2) 2     North Beach SC   def. by   Woodvale FC
26/05/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters North Division 2) 7     North Beach SC   def.   Olympic Kingsway SC
26/05/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 North A) 1     North Beach (A)   def. by   Bayswater City
02/06/19 (Sun) 11:10 (18s - Div 4) 3     North Beach SC   def.   Canning City FC
02/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 3     North Beach SC   def.   Floreat Athena FC
02/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 3     North Beach SC   def. by   Floreat Athena FC
09/06/19 (Sun) 10:20 (14s - Girls Div 3) 2     North Beach SC (Maroon)   def. by   Canning City FC
09/06/19 (Sun) 11:35 (15s - North Div 2) 2     North Beach SC   def.   Whitford City FC
09/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 4     North Beach SC   def.   Noranda City FC
09/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 2     North Beach SC   def. by   Noranda City FC
16/06/19 (Sun) 09:20 (14s - North Div 2) 2     North Beach SC   def.   Quinins FC
16/06/19 (Sun) 10:30 (14s - North Div 3) 2     North Beach SC   def.   Balga
16/06/19 (Sun) 11:40 (14s - Girls Div 2) 5     North Beach SC   def.   Subiaco AFC
16/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters North Division 2) 1     North Beach SC   def. by   Wanneroo City SC
16/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 North A) 1     North Beach (A)   vs   Hamersley Rovers SC
22/06/19 (Sat) (16s - Cup) North Beach SC (16DV2)   def.   Woodvale FC (DV3)
23/06/19 (Sun) 09:20 (18s - Div 5) 3     North Beach SC   def.   Curtin University FC
23/06/19 (Sun) 11:10 (18s - Div 4) 1     North Beach SC   vs   Murdoch University Melville FC
23/06/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 2     North Beach SC   def.   Stirling Lions SC
23/06/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 7     North Beach SC   def.   Stirling Lions SC
29/06/19 (Sat) 10:00 (16s - Div 1) 4     North Beach SC   def.   Noranda City FC
30/06/19 (Sun) 10:20 (14s - North Div 2) 2     North Beach SC   def.   Dianella JSC
30/06/19 (Sun) 12:00 (Belt Up Amateur Reserves Cup) 2     North Beach SC   def.   Queens Park SC
30/06/19 (Sun) 14:15 (Belt Up Amateur Cup) 5     North Beach SC   def. by   Carramar FC
07/07/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters North Division 2) 3     North Beach SC   def.   Balcatta FC
07/07/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 North B) 1     North Beach (B)   vs   Ellenbrook United FC
14/07/19 (Sun) 11:00 (Belt Up Masters North Division 2) 2     North Beach SC   vs   Quinns FC
14/07/19 (Sun) 12:45 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 2     North Beach SC   vs   East Perth FC
14/07/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 5     North Beach SC   def.   East Perth FC
21/07/19 (Sun) 10:15 (14s - North Div 2) 2     North Beach SC   def.   Subiaco AFC
21/07/19 (Sun) 11:30 (15s - North Div 2) 13     North Beach SC   def.   Westside FC
21/07/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 3     North Beach SC   def.   Westnam United
21/07/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 1     North Beach SC   vs   Westnam United
27/07/19 (Sat) 09:00 (18s Girls Cup) North Beach SC (GL18)   def. by   Wembley Downs SC (GL18)
28/07/19 (Sun) 09:20 (14s - Girls Div 3) 4     North Beach SC (Maroon)   def.   Fremantle City FC
28/07/19 (Sun) 10:30 (13s - North Div 1) 1     North Beach SC   def. by   Ashfield SC
28/07/19 (Sun) 11:45 (14s - North Div 3) 7     North Beach SC   def.   Tuart Hill JSC
28/07/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters North Division 2) 1     North Beach SC   vs   Yanchep United FC
28/07/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 North A) 4     North Beach (A)   def.   Dianella White Eagles SC
04/08/19 (Sun) 10:20 (13s - North Div 4) North Beach SC   def. by   Hamersley Rovers JFC (Black)
04/08/19 (Sun) 11:30 (15s - North Div 2) 1     North Beach SC   def. by   Bassendean Caledonian FC
04/08/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 3     North Beach SC   def.   Peel United SC
04/08/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) North Beach SC   vs   Peel United SC
11/08/19 (Sun) 09:50 (14s - North Div 2) North Beach SC   def. by   Whitford City FC
11/08/19 (Sun) 11:00 (18s - Div 4) 2     North Beach SC   def.   Kalamunda United FC
11/08/19 (Sun) 12:45 (16s - Div 3) 2     North Beach SC   def.   Aubin Grove United FC
11/08/19 (Sun) 14:30 (Belt Up Masters North Division 2) 1     North Beach SC   vs   Ballajura AFC 1 
17/08/19 (Sat) 10:00 (16s - Div 1) 1     North Beach SC   def. by   Ellenbrook United FC
18/08/19 (Sun) 11:00 (18s - Div 5) 5     North Beach SC   vs   Whitford City FC
18/08/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 2     North Beach SC   def.   Perth Hills United FC
18/08/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 2     North Beach SC   def.   Perth Hills United FC
25/08/19 (Sun) 10:15 (14s - North Div 2) North Beach SC   def. by   Carramar FC
25/08/19 (Sun) 11:30 (16s - Girls Div 2) 2     North Beach SC   vs   Gosnells City FC
25/08/19 (Sun) 13:15 (16s - Div 3) 9     North Beach SC   def.   Hamersley Rovers JFC (White)
25/08/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 North A) 1     North Beach (A)   def. by   Quinns FC (B)
01/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters North Division 2) 4     North Beach SC   def.   Noranda City FC
01/09/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 North A) 2     North Beach (A)   vs   Joondalup City FC
08/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 3     North Beach SC   def.   Ballajura AFC
08/09/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 11     North Beach SC   def.   Ballajura AFC
15/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Masters North Division 2) 1     North Beach SC   vs   Ellenbrook United FC
15/09/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters Over 45 North A) 2     North Beach (A)   def. by   Woodvale FC
22/09/19 (Sun) 13:00 (Belt Up Amateur Division 2 Reserves) 2     North Beach SC   vs   Carramar FC
22/09/19 (Sun) 15:00 (Belt Up Amateur Division 2) 3     North Beach SC   def.   Carramar FC