Rologas 4
Venue Address:
65 Taylor Street, Armidale
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
06/05/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Demon Knights Ninjas | vs | Norths United Red Firestarters | ||
06/05/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | TAS Terriers | vs | Norths United Red Pirates | ||
06/05/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Armidale City Westside White | vs | Walcha Brumbies | ||
13/05/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Demon Knights Longbows | vs | Norths United Red Lions | ||
13/05/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | Norths United Red Warriors | vs | Norths United Red Pirates | ||
13/05/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | East Armidale Geckos | vs | Armidale City Westside White | ||
20/05/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Norths United Red Goalseekers | vs | Demon Knights Ninjas | ||
20/05/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 6's) | TAS Triceratops | vs | South Armidale Starfish | ||
27/05/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | South Armidale Squirrels | vs | Guyra United White | ||
27/05/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | Norths United Red Frogs | vs | Norths United Little Reds | ||
27/05/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Demon Knights White Knights | vs | South Armidale Swordfish | ||
03/06/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Demon Knights Ninjas | vs | South Armidale Starfish | ||
03/06/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | Norths United Little Reds | vs | TAS Torpedoes | ||
03/06/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | TAS Terriers | vs | Walcha Brumbies | ||
17/06/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Norths United Red Firestarters | vs | South Armidale Squirrels | ||
17/06/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 6's) | Guyra United White | vs | TAS Tigers | ||
17/06/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | TAS Titans | vs | Demon Knights White Knights | ||
24/06/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Norths United Red Firestarters | vs | East Armidale Grasshoppers | ||
24/06/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 6's) | TAS Tigers | vs | TAS Triceratops | ||
24/06/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Norths United Red Pirates | vs | South Armidale Swordfish | ||
01/07/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Norths United Red Firestarters | vs | Norths United Red Goalseekers | ||
01/07/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | South Armidale Snakes | vs | Guyra United Orange | ||
22/07/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Walcha Vikings | vs | South Armidale Starfish | ||
22/07/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | Armidale City Westside White | vs | Walcha Lions | ||
22/07/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Norths United Red Frogs | vs | Demon Knights Squires | ||
22/07/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Norths United Red Pirates | vs | TAS Titans | ||
29/07/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | South Armidale Snakes | vs | Norths United Red Warriors | ||
05/08/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Norths United Red Lions | vs | Demon Knights Ninjas | ||
05/08/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | South Armidale Squirrels | vs | Demon Knights Swords | ||
05/08/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | South Armidale Swordfish | vs | Walcha Brumbies | ||
05/08/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Norths United Red Warriors | vs | Norths United Red Frogs | ||
12/08/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | South Armidale Starfish | vs | TAS Tigers | ||
12/08/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | South Armidale Swordfish | vs | East Armidale Geckos | ||
12/08/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Norths United Little Reds | vs | Norths United Red Pirates | ||
19/08/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | East Armidale Grasshoppers | vs | TAS Triceratops | ||
19/08/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 6's) | Walcha Vikings | vs | Demon Knights Ninjas | ||
19/08/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | TAS Terriers | vs | Walcha Lions | ||
26/08/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | East Armidale Grasshoppers | vs | Guyra United Orange | ||
26/08/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | East Armidale Geckos | vs | TAS Titans | ||
26/08/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Demon Knights Bows | vs | Norths United Little Reds | ||
02/09/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | East Armidale Grasshoppers | vs | Demon Knights Ninjas | ||
02/09/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 6's) | Walcha Vikings | vs | Norths United Red Lions | ||
02/09/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | South Armidale Swordfish | vs | Norths United Red Warriors | ||
09/09/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | TAS Triceratops | vs | Guyra United White | ||
09/09/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 6's) | South Armidale Starfish | vs | Norths United Red Firestarters | ||
09/09/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Demon Knights White Knights | vs | Norths United Red Warriors | ||
16/09/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | TAS Triceratops | vs | Demon Knights Longbows | ||
16/09/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | TAS Titans | vs | Norths United Red Warriors | ||
16/09/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | South Armidale Swordfish | vs | TAS Torpedoes |