GESAC Crt 2

Venue Address
200 East Boundary Road

Bentleigh East
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
12/10/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 4 boys) 33     Scalpers (McGeary)   vs   U14 Saints - Pacers 33 
12/10/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 6 boys) 20     Brighton Wolves U14 Boys White Wolves   def.   JETS Boys U14 Ron G
12/10/19 (Sat) 12:45 (under 14 div 2 boys) 14     Red Sox A   def. by   RAPTORS U14 BOYS (Nic) 40 
12/10/19 (Sat) 13:30 (under 16 div 7 boys) 12     U16 Saints - Panthers   def. by   Lakers Crimson 14 
12/10/19 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys) 41     Lakers Flame   def.   U16 Saints - Sonics 16 
12/10/19 (Sat) 15:15 (under 16 div 2 boys) 37     Brighton Wolves U16 Boys TimberWolves   def.   Lakers Blue 33 
12/10/19 (Sat) 16:00 (under 18 div 6 boys) 30     Alpha Warriors   def.   JETS Boys U18 Will 18 
12/10/19 (Sat) 16:45 (under 18 div 4 boys) 16     Lakers Flame   def. by   JETS Boys U18 Stan 38 
12/10/19 (Sat) 17:30 (under 18 div 3 boys) 36     Lakers Blue   def.   JETS Boys U18 Brad 31 
12/10/19 (Sat) 18:15 (under 18 div 3 boys) 32     JETS Boys U18 Olive   def.   JETS Boys U18 Molly 30 
13/10/19 (Sun) 09:00 (under 12 div 4 girls) 15     JETS Girls U12 Ohad   def. by   U12 Saints - Devils 18 
13/10/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 3 girls) 10     Brighton Wolves U12 Girls Arctic Wolves   def.   JETS Girls U12 Amy & Arden
13/10/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 5 girls) 40     U12 Saints - Bobcats   def.   Brighton Wolves U12 Girls Blue Wolves
13/10/19 (Sun) 11:15 (under 12 div 2 girls) 20     Lakers Magenta   def.   Brighton Wolves U12 Girls Red Wolves
13/10/19 (Sun) 12:00 (under 14 div 4 girls) 29     U14 Saints - Panthers   def.   RAPTORS U14 GIRLS (Amardeep/ Ramjot)
13/10/19 (Sun) 12:45 (under 14 div 1 girls) 31     Lakers Red   def.   JETS Girls U14 Simeon 16 
13/10/19 (Sun) 13:30 (under 16 div 2 girls) 34     Brighton Wolves U16 Girls Silver Wolves   def.   JETS Girls U16 Ryan
13/10/19 (Sun) 14:30 (under 16 div 1 girls) 14     U16 Saints - Saints   vs   Lakers Blue 14 
13/10/19 (Sun) 15:15 (under 18 div 2 girls) 20     Maccabi Dream   def.   JETS Girls U18 Zack 13 
13/10/19 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) Wolf Warriors   def. by   JETS Boys U20 Aqua 20 
13/10/19 (Sun) 16:45 (Womens Classic div 2) 31     RAPTORS WOMENS CLASSIC (Fiona)   def.   JETS Womens Glenn 18 
13/10/19 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 4) 40     McKBall   def.   Brick Wallers 37 
13/10/19 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 2) 38     Mighty Saints   def.   Classic Saints - Helou 37 
13/10/19 (Sun) 19:00 (O35 Men Sunday) 27     Heat   def.   The Rebels 19 
13/10/19 (Sun) 19:45 (Mens Classic div 3) 33     Aminu Acids   def. by   Bye Week 49 
13/10/19 (Sun) 20:30 (O35 Men Sunday)   Old Raptors   vs   Spectres  
14/10/19 (Mon) 17:00 (under 10 div 3 boys) 47     Scalpers (Tigers)   def.   JETS Boys U10 Peter W
14/10/19 (Mon) 17:40 (under 10 div 4 boys) 10     U10 Saints - Storm   def.   Blue Warriors
19/10/19 (Sat) 10:30 (under 14 div 7 boys)   RAPTORS U14 BOYS (Andrew J)   vs   Carnegie Chargers  
19/10/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 6 boys) 8     Brighton Wolves U14 Boys White Wolves   def. by   Brighton Wolves U14 Boys Red Wolves 28 
19/10/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 4 boys) 2     JETS Boys U14 Aiden   def. by   Lakers Crimson 23 
19/10/19 (Sat) 12:45 (under 14 div 4 boys) 29     Lakers Maroon   def. by   Scalpers (McGeary) 38 
19/10/19 (Sat) 13:30 (under 16 div 7 boys) 53     Lakers Sapphire   def.   RAPTORS U16 BOYS (Leon)
19/10/19 (Sat) 14:30 (under 14 div 8 boys) 6     Moorabbin Magic Lightning   def. by   Brighton Wolves U14 Boys Brown Wolves 43 
19/10/19 (Sat) 15:15 (under 16 div 4 boys)   Brighton Wolves U16 Boys Ghost Wolves   vs   JETS Boys U16 Alex Z  
19/10/19 (Sat) 16:00 (under 16 div 2 boys)   Scalpers (Bulls)   vs   Brighton Wolves U16 Boys Pack Wolves  
19/10/19 (Sat) 16:45 (under 18 div 5 boys)   Lakers Yellow   vs   JETS Boys U18 Andrew G  
19/10/19 (Sat) 17:30 (under 18 div 4 boys)   Moorabbin Magic Mavericks   vs   JETS Boys U18 Ash  
19/10/19 (Sat) 18:15 (under 18 div 3 boys)   JETS Boys U18 Molly   vs   U18 Saints - Tigers  
20/10/19 (Sun) 09:00 (under 12 div 4 girls)   JETS Girls U12 Chad   def.   JETS Girls U12 Zoe  
20/10/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 3 girls)   Brighton Wolves U12 Girls Silver Wolves   vs   Lakers Cobalt  
20/10/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 2 girls)   Moorabbin Magic Unicorns   vs   JETS Girls U12 Nir  
20/10/19 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls)   JETS Girls U14 Dannielle   vs   RAPTORS U14 GIRLS (Amardeep/ Ramjot)  
20/10/19 (Sun) 12:00 (under 14 div 4 girls)   JETS Girls U14 Vlad   vs   JETS Girls U14 Rob  
20/10/19 (Sun) 12:45 (under 14 div 1 girls)   JETS Girls U14 Simeon   vs   U14 Saints - Devils  
20/10/19 (Sun) 13:30 (under 16 div 2 girls)   Maccabi Warriors   vs   Brighton Wolves U16 Girls Arctic Wolves  
20/10/19 (Sun) 14:30 (under 18 div 2 girls)   Brighton Wolves U18 Girls Silver Wolves   vs   Brighton Wolves U18 Girls Blue Wolves  
20/10/19 (Sun) 15:15 (under 20 div 1 boys)   JETS Boys U20 Aqua   vs   Scalpers (Gremlins)  
20/10/19 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys)   JETS Boys U20 Mint   vs   Brighton Wolves U20 Boys Mountain Wolves  
20/10/19 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 5)   Vegtablegum   vs   The Burbs  
20/10/19 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 2)   JETS Mens Classic Tropical Jets   vs   Classic Saints - Helou  
20/10/19 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 2)   Stingers   vs   Providence Steamrollers  
20/10/19 (Sun) 19:00 (O35 Men Sunday)   Spectres   vs   TIGERS  
20/10/19 (Sun) 19:45 (O35 Men Sunday)   THE CHIEFS   vs   Old Raptors  
20/10/19 (Sun) 20:30 (Mens Classic div 1)   Flat Earth Society   vs   Smokin 3's  
21/10/19 (Mon) 17:00 (under 10 div 3 boys)   Mighty Warriors   vs   Brighton Wolves U10 Boys Snow Wolves  
21/10/19 (Mon) 17:40 (under 10 div 4 boys)   U10 Saints - Bears   vs   JETS Boys U10 Peter W  

Bendigo Bank

Physio Sports

Bentleigh RSL

KIA