Bentleigh Secondary College Crt 2

Venue Address
Clarence St

Bentleigh East
Map Reference
J3 77
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
18/04/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 8     Funbags   def. by   Scalpers Squaws 22 
18/04/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 29     Double Dribblers   def.   Relics 15 
18/04/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 30     Missing Chapters   def. by   Pandas 42 
18/04/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 47     Bentleigh Boomers   def.   JETS Mens Black 27 
21/04/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) JETS Boys U12 Jade   def. by   Lakers Scarlet 40 
21/04/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 1 boys) 55     Viking Warriors   def.   Lakers Burgundy 36 
21/04/18 (Sat) 11:15 (under 12 div 1 boys) 31     Black Wolves   def.   U12 Saints-Storm 25 
21/04/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 2 boys) 20     Raptors U14 Boys (AndrewS/ Jamie)   def. by   Raptors U14 Boys (Chris) 38 
21/04/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 2 boys) 18     Moorabbin Magic Pistons   def. by   Bentleigh Lakers - Burgundy 38 
21/04/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 6 boys) 26     Moorabbin Magic Bulls   def. by   Raptors U16 Boys (Drew) 29 
21/04/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 6 boys) 21     JETS Boys U16 Mint   def.   Lakers Cobalt
21/04/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 2 boys) 32     JETS Boys U16 Andrew E   def. by   Mustang Warriors 38 
21/04/18 (Sat) 16:00 (under 16 div 2 boys) 39     JETS Boys U16 Acqua   def.   JETS Boys U16 Black 16 
21/04/18 (Sat) 16:45 (under 16 div 2 boys) 17     Raptors U16 Boys (Richard)   def. by   Bentleigh Lakers - Amber 21 
21/04/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 2 boys) 38     Brighton Wolves U18 Boys Arctic Wolves   def.   Brighton Wolves U18 Boys Pack Wolves 14 
21/04/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 1 boys) 51     Lakers Red   def.   Brighton Wolves U18 Boys Mountain Wolves 31 
21/04/18 (Sat) 19:00 (under 18 div 1 boys) 24     Saints (Helou)   def. by   JETS Boys U18 Shay 35 
22/04/18 (Sun) 09:45 (under 12 div 2 girls) 5     Brighton Wolves U12 Girls Black Wolves   def. by   Saints-Lions 42 
22/04/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 3 girls) 14     Lakers Gold   def. by   Saints-Wildcats 16 
22/04/18 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 14     Lakers Aqua   def. by   U14 Saints-Devils 38 
22/04/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 4 girls) 14     JETS Girls U14 Geoff   def. by   Brighton Wolves U14 Girls Black Wolves 17 
22/04/18 (Sun) 12:45 (under 14 div 4 girls) 20     Maccabi Fever   def.   Lakers Flame 12 
22/04/18 (Sun) 13:30 (under 18 div 2 girls) 27     Raptors U18 Girls (Steve)   def. by   JETS Girls U18 Glenn 30 
22/04/18 (Sun) 14:30 (under 18 div 2 girls) 14     Saints-Wildcats   def. by   Lakers Crimson 36 
22/04/18 (Sun) 15:15 (under 20 div 1 boys) 36     Timberwolves   def.   Big Ballers Team 25 
22/04/18 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 50     JETS Boys U20   def.   Werewolves 23 
22/04/18 (Sun) 16:45 (Womens classic div 1) 17     Moorabbin Magic Mystics   def. by   Ball Breakers 26 
22/04/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 2) 39     Prussian Blue   def. by   Vicious & Delicious 46 
22/04/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 2) 34     Sesame Street   def.   RENEGADES 21 
22/04/18 (Sun) 19:00 (Mens Classic div 1) 49     UnderWolves   def.   Pickle Farmers 39 
23/04/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 4 boys) 6     Raptors U10 Boys (Black)   def.   Mighty Warriors
23/04/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 2 boys) 8     JETS Boys U10 Green   def. by   Brighton Wolves White Wolves 14 
23/04/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 2 boys) 12     U10 SAints-Bears   def. by   Moorabbin Magic Spurs 24 
23/04/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 1 boys) 10     Lakers Burgundy   def. by   Carnegie Crocs Blue 15 
23/04/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 1 boys) 20     JETS Boys U10 Darren B   def.   Hero Warriors
28/04/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 24     JETS Boys U12 James L   def.   Moorabbin Magic Magicians 15 
28/04/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 1 boys) 36     Lakers Navy   def.   U12 Saints-Storm 14 
28/04/18 (Sat) 11:15 (under 12 div 1 boys) 34     Viking Warriors   def. by   Moorabbin Magic Mighties 36 
28/04/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 2 boys) 35     Bentleigh Lakers - Burgundy   def.   Bentleigh Lakers - Red 29 
28/04/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 2 boys) 21     Raptors U14 Boys (Chris)   def. by   Moorabbin Magic Dragons 35 
28/04/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 6 boys) 34     Raptors U16 Boys (Drew)   def.   Alpha Warriors 14 
28/04/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 6 boys) 16     JETS Boys U16 Shamrock   def. by   JETS Boys U16 Ian 20 
28/04/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 6 boys) 9     Raptors U16 Boys (Nic)   def. by   Moorabbin Magic Bulls 62 
28/04/18 (Sat) 16:00 (under 16 div 2 boys) 28     JETS Boys U16 Black   def.   Raptors U16 Boys (Richard) 16 
28/04/18 (Sat) 16:45 (under 16 div 2 boys) 33     Bentleigh Lakers - Amber   def. by   JETS Boys U16 Acqua 36 
28/04/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 2 boys) 30     Brighton Wolves U18 Boys Silver Wolves   def. by   Saints 45 
28/04/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 2 boys) 27     Moorabbin Tigers Forbes   def. by   Brighton Wolves U18 Boys Red Wolves 33 
29/04/18 (Sun) 09:45 (under 12 div 2 girls) 31     Scalpers (Hornets)   def.   Lakers Red 11 
29/04/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 2 girls) 10     Brighton Wolves U12 Girls Arctic Wolves   def. by   Brighton Wolves U12 Girls Black Wolves 26 
29/04/18 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 24     Maccabi Dream   def.   Raptors U14 Girls (Purple)
29/04/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 4 girls) 2     Maccabi Liberty   def. by   Brighton Wolves U14 Girls Red Wolves 39 
29/04/18 (Sun) 12:45 (under 14 div 2 girls) 30     Lakers Crimson   def.   Maccabi Warriors 12 
29/04/18 (Sun) 13:30 (under 18 div 2 girls) 6     JETS Girls U18 Andy G   def. by   Raptors U18 Girls (Steve) 20 
29/04/18 (Sun) 14:30 (under 18 div 2 girls) 56     JETS Girls U18 Glenn   def.   Saints-Wildcats 14 
29/04/18 (Sun) 15:15 (under 18 div 1 girls) 29     JETS Girls U18 Jade   def. by   Lakers Scarlet 50 
29/04/18 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 34     U20 Saints-Saints   def.   JETS Boys U20 27 
29/04/18 (Sun) 16:45 (Womens classic div 1) 18     Moorabbin Magic Mystics   def. by   Ballers 33 
29/04/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 2) 34     RENEGADES   def. by   Prussian Blue 46 
29/04/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 1) 42     BMJ   def.   Titans 34 
29/04/18 (Sun) 19:00 (Mens Classic div 1) 35     JETS Mens Classic   def. by   UnderWolves 49 
30/04/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 4 boys) 10     Raptors U10 Boys (Black)   def.   JETS Boys U10 Nathaan
30/04/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 2 boys) 17     Brighton Wolves Timberwolves   def.   JETS Boys U10 Green
30/04/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 2 boys) 10     JETS Boys U10 Aaron   def. by   U10 SAints-Bears 14 
30/04/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 1 boys) 23     JETS Boys U10 Darren B   def.   Carnegie Crocodiles
30/04/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 1 boys) 2     Raptors U10 Boys (Orange)   def. by   Scalpers (United)
02/05/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 28     Peter Pirates   def.   Pink Brickettes
02/05/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 41     Hasbeenas   def.   St Finbar Scalpers Blue 27 
02/05/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 43     Magic All Stars   def.   St Finbars Scalpers 42 
02/05/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 32     JETS Mens Black   def. by   Brighton Old Wolves 36 
05/05/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 14     Raptors U12 Boys (Tyler/ Meghan)   def. by   JETS Boys U12 James L 33 
05/05/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 1 boys) 26     JETS Boys U12 Brooke   def. by   Lakers Burgundy 35 
05/05/18 (Sat) 11:15 (under 14 div 2 boys) 22     Moorabbin Magic Pistons   def. by   JETS Boys U14 Andrew R 25 
05/05/18 (Sat) 12:00 (under 12 div 1 boys) 21     Viking Warriors   def. by   Lakers Navy 22 
05/05/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 2 boys) 21     Scalpers (Nott)   def. by   Moorabbin Magic Dragons 24 
05/05/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 6 boys) 52     JETS Boys U16 Ian   def.   Raptors U16 Boys (Nic) 17 
05/05/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 6 boys) 19     U16 SAints-Cougars   def.   Lakers Cobalt 17 
05/05/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 6 boys) 14     Moorabbin Magic Rockets   def.   Lakers Flame 13 
05/05/18 (Sat) 16:00 (under 16 div 2 boys) 29     JETS Boys U16 Acqua   def. by   Mustang Warriors 33 
05/05/18 (Sat) 16:45 (under 16 div 2 boys) 15     Raptors U16 Boys (Richard)   def. by   Lakers Navy 38 
05/05/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 2 boys) 35     Saints   def.   Brighton Wolves U18 Boys Pack Wolves 18 
05/05/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 2 boys) 25     Brighton Wolves U18 Boys Grey Wolves   def. by   Scalpers (Powell) 41 
06/05/18 (Sun) 09:45 (under 10 div 3 girls) 4     JETS Girls U10 Tahlia & Hannah   def.   Scalpers (Hyland)
06/05/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 2 girls) 6     Brighton Wolves U12 Girls Black Wolves   def. by   JETS Girls U12 Tom H 21 
06/05/18 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 25     Brighton Wolves U14 Girls Black Wolves   def.   Lakers Flame 14 
06/05/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 4 girls) 32     JETS Girls U14 Geoff   def.   Maccabi Liberty
06/05/18 (Sun) 12:45 (under 14 div 2 girls) 10     Raptors U14 Girls (Megan)   def. by   Brighton Wolves U14 Girls Snow Wolves 15 
06/05/18 (Sun) 13:30 (under 16 div 2 girls) 17     Lakers Aqua   def. by   JETS Girls U16 Green 39 
06/05/18 (Sun) 14:30 (under 18 div 2 girls) 16     Scalpers (Silvey)   def.   JETS Girls U18 Phil 15 
06/05/18 (Sun) 15:15 (under 18 div 1 girls) 41     Brighton Wolves U18 Girls Timberwolves   def. by   JETS Girls U18 Jade 42 
06/05/18 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 31     St Kilda Force   def.   JETS Boys U20 27 
06/05/18 (Sun) 16:45 (under 20 div 1 boys) 35     U20 Saints-Saints   def. by   Timberwolves 40 
06/05/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 2) 41     Mighty Saints   def.   Lakers MCK 40 
06/05/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 3) 30     Saints (Abourizk)   def. by   Four Horseman 47 
06/05/18 (Sun) 19:00 (Mens Classic div 1) 30     Titans   vs   Saints Basketball Club 30 
07/05/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) 11     Lakers Magenta   def. by   Brighton Wolves Werewolves 14 
07/05/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 2 boys) 26     Scalpers (Lalor)   def.   Brighton Wolves Wolverines
07/05/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 2 boys) 18     Brighton Wolves White Wolves   def.   JETS Boys U10 Aaron 13 
07/05/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 1 boys) 9     Lakers Navy   def. by   JETS Boys U10 Darren B 25 
07/05/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 1 boys) 6     Scalpers (United)   def. by   Lakers Burgundy
09/05/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 35     Sapphires   def.   Pink Brickettes 14 
09/05/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 53     Moorabbin Magic Goodies   def.   St Finbar Scalpers Blue 15 
09/05/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 33     SPD's   def.   Fossil Fuels 22 
09/05/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 2) 26     Hasbeenas   def. by   Splitters 49 
12/05/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 12     JETS Boys U12 James L   def. by   Lakers Magenta 33 
12/05/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 1 boys) 54     Winter Wolves   def.   JETS Boys U12 Brooke 28 
12/05/18 (Sat) 11:15 (under 12 div 1 boys) 24     Scalpers (Panthers)   def. by   U12 Saints-Sonics 29 
12/05/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 2 boys) 45     Brighton Wolves - Wild Wolves   def.   Bentleigh Lakers - Burgundy 38 
12/05/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 2 boys) 16     Knight Warriors   def. by   Scalpers (Nott) 24 
12/05/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 6 boys) 35     Bentleigh Lakers - Magenta   def.   Moorabbin Magic Rockets
12/05/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 6 boys) 19     JETS Boys U16 Mint   def. by   JETS Boys U16 Ian 26 
12/05/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 6 boys) 23     JETS Boys U16 Shamrock   def.   U16 SAints-Cougars 22 
12/05/18 (Sat) 16:00 (under 16 div 2 boys) 35     Mustang Warriors   def.   Bentleigh Lakers - Amber 16 
12/05/18 (Sat) 16:45 (under 16 div 2 boys) 22     U16 Saints-Tigers   def. by   Lakers Navy 38 
12/05/18 (Sat) 17:30 (under 16 div 2 boys) 39     JETS Boys U16 Acqua   def.   Raptors U16 Boys (Richard) 29 
12/05/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 2 boys) 26     Brighton Wolves U18 Boys Silver Wolves   def. by   Brighton Wolves U18 Boys Arctic Wolves 34 
13/05/18 (Sun) 11:15 (under 12 div 2 girls) 26     JETS Girls U12 Andrew G   def.   JETS Girls U12 Glen K
13/05/18 (Sun) 12:00 (under 12 div 2 girls) 19     JETS Girls U12 Tom H   def. by   Raptors U12 Girls (Darren) 25 
13/05/18 (Sun) 12:45 (under 14 div 4 girls) 14     Raptors U14 Girls (Purple)   def. by   Brighton Wolves U14 Girls Black Wolves 43 
13/05/18 (Sun) 13:30 (under 14 div 4 girls) 20     Lakers Flame   def.   JETS Girls U14 Geoff
13/05/18 (Sun) 14:30 (under 18 div 2 girls) 18     JETS Girls U18 Phil   def.   Saints-Wildcats 17 
13/05/18 (Sun) 15:15 (under 18 div 2 girls) 14     JETS Girls U18 Andy G   def. by   Lakers Crimson 27 
13/05/18 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 65     Timberwolves   def.   JETS Boys U20 35 
13/05/18 (Sun) 16:45 (Womens classic div 1) 39     HEAT   def.   Classic Saints-Saints 28 
13/05/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 3) 42     Stingers   def.   Park 30 
13/05/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 2) 32     Vicious & Delicious   def. by   Lakers MCK 41 
13/05/18 (Sun) 19:00 (Mens Classic div 1) 44     JETS Mens Classic   def. by   Titans 47 
14/05/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) 11     U10 SAints-Bears   def. by   Brighton Wolves White Wolves 12 
14/05/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 2 boys) Brighton Wolves Wolverines   def. by   Brighton Wolves Timberwolves 28 
14/05/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 2 boys) 9     Raptors U10 Boys (Orange)   def.   Brighton Wolves Werewolves
14/05/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 1 boys) 4     Carnegie Crocs Blue   def. by   Scalpers (United)
14/05/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 1 boys) 22     Lakers Burgundy   def.   Hero Warriors 14 
16/05/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 28     Hot Mumma's   def.   Peter Pirates 26 
16/05/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 14     JETS Mens Mavericks   def. by   The Firelalls 18 
16/05/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 30     Bentleigh Boomers   def.   Hatch 47 22 
16/05/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 33     Brighton Arctic Wolves   def. by   Pandas 43 
19/05/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 16     Lakers Yellow   def. by   Star Warriors 26 
19/05/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 5 boys) 6     Scalpers (Warriors)   def. by   Pack Wolves 33 
19/05/18 (Sat) 11:15 (under 14 div 3 boys) 23     Moorabbin Magic Pistons   def. by   Bentleigh Lakers -Maroon 30 
19/05/18 (Sat) 12:00 (under 12 div 2 Boys) 28     Moorabbin Magic Titans   def.   U12 Saints-Titans 23 
19/05/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 5 boys) 26     JETS Boys U14 Black   def. by   Bentleigh Lakers - Yellow 27 
19/05/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 6 boys) 29     Lakers Blue   def.   U16 Boys Grey Wolves 20 
19/05/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys) 40     Scalpers (Heat)   def.   JETS Boys U16 Matt G 22 
19/05/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 3 boys) 27     Raptors U16 Boys (Richard)   def.   Bentleigh Lakers - aqua 26 
19/05/18 (Sat) 16:00 (under 16 div 1 boys) 29     Saints   def. by   Lakers Scarlet 55 
19/05/18 (Sat) 16:45 (under 18 div 4 boys) 38     Raptors U18 Boys (Amardeep)   def.   Bullits Aqua 32 
19/05/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 3 boys) 36     Saints Rising   def.   Lakers Magenta 20 
19/05/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 1 boys) 29     JETS Boys U18 Theo   def. by   Lakers Red 58 
20/05/18 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls) 14     Scalpers (Mitchell)   def.   JETS Girls U12 Tom K 13 
20/05/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 1 girls) 36     JETS Girls U12 Jade   def.   Lakers Blue 21 
20/05/18 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 27     JETS Girls U14 Geoff   def.   Lakers Aqua 10 
20/05/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 3 girls) 6     U14 Saints-Devils   def. by   JETS Girls U14 Russell 60 
20/05/18 (Sun) 12:45 (under 16 div 4 girls) 20     Lakers Crimson   def.   Maccabi Dream
20/05/18 (Sun) 13:30 (under 16 div 1 girls) 31     Lakers Scarlet   def. by   Brighton Wolves U16 Girls Arctic Wolves 39 
20/05/18 (Sun) 14:30 (under 16 div 3 girls) 21     JETS Girls U16 Chris R   def.   JETS Girls U16 Dannielle 10 
20/05/18 (Sun) 15:15 (under 18 div 1 girls) 21     Brighton Wolves U18 Girls Timberwolves   def.   Lakers Scarlet 15 
20/05/18 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 3) 27     Park   def. by   Four Horseman 30 
20/05/18 (Sun) 16:45 (Womens classic div 2 ) 10     Scalpers (Bertoncello)   def. by   Classic Saints-Devils 33 
20/05/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 2) 20     Brighton Blazers   vs   Prussian Blue 20 
20/05/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 1) 36     Titans   def.   Pickle Farmers 28 
20/05/18 (Sun) 19:00 (Mens Classic div 3) 37     Saints (Abourizk)   def.   Malcolm's All Stars 32 
21/05/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) 6     Lakers Magenta   def. by   Lakers Gold 18 
21/05/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 2 boys) 13     Scalpers (Lalor)   def.   Brighton Wolves Timberwolves 10 
21/05/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 2 boys) 20     Brighton Wolves Wild Wolves   def.   U10 SAints-Bears 11 
21/05/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 1 boys) 18     Moorabbin Magic Spurs   def.   Hero Warriors 11 
21/05/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 1 boys) 13     Lakers Navy   def.   Lakers Burgundy 10 
23/05/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 13     Sapphires   def. by   Hot Mumma's 19 
23/05/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 38     Dreamers   def.   St Finbar Scalpers Blue 26 
23/05/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 30     JETS Mens Black   def. by   Missing Chapters 35 
23/05/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 2) 14     Hasbeenas   def. by   Raptors O35 Men (Steve) 21 
26/05/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 14     Star Warriors   def. by   Lakers Red 16 
26/05/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 2 Boys) 26     U12 Saints-Titans   def.   Moorabbin Magic Stars 20 
26/05/18 (Sat) 11:15 (under 12 div 1 boys) 57     Black Wolves   def.   Scalpers (Panthers) 30 
26/05/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 6 boys) 32     Brighton Wolves - Pack Wolves   def.   Moorabbin Magic Meteors 10 
26/05/18 (Sat) 12:45 (under 12 div 2 Boys) 22     Red Sox A   def.   Moorabbin Magic Titans 18 
26/05/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 7 boys) 23     JETS Boys U16 Mint   def.   Moorabbin Magic Rockets 18 
26/05/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys) 20     Bentleigh Lakers - Red   def.   Lakers Gold 18 
26/05/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 3 boys) 45     Scalpers (Heat)   def.   Raptors U16 Boys (Richard) 23 
26/05/18 (Sat) 16:00 (under 18 div 4 boys) 21     Brighton Wolves U18 BOYS Werewolves   def. by   Lakers Crimson 42 
26/05/18 (Sat) 16:45 (under 18 div 3 boys) 42     Brighton Wolves U18 Boys Silver Wolves   def.   Harlem Money 36 
26/05/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 4 boys) 47     Bullits Aqua   def.   Saints (Young) 43 
26/05/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 1 boys) 32     Lakers Maroon   def. by   Lakers Navy 45 
27/05/18 (Sun) 09:45 (under 10 div 2 girls) Brighton Wolves U10 Girls Timberwolves   def. by   Raptors U10 Girls (SteveQ) 20 
27/05/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 5 girls) 4     Brighton Wolves U12 Girls Grey Wolves   def. by   Brighton Wolves U12 Girls White Wolves
27/05/18 (Sun) 11:15 (under 12 div 3 girls) 17     JETS Girls U12 Greg K   def.   Lakers Scarlet 14 
27/05/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 4 girls) 4     Maccabi Fever   def. by   Raptors U14 Girls (Purple) 16 
27/05/18 (Sun) 12:45 (under 14 div 2 girls) 6     Brighton Wolves U14 Girls Red Wolves   def. by   Raptors U14 Girls (Megan) 35 
27/05/18 (Sun) 13:30 (under 14 div 3 girls) 20     Brighton Wolves U14 Girls Grey Wolves   def. by   U14 Saints-Devils 22 
27/05/18 (Sun) 14:30 (under 16 div 3 girls) 19     Lakers Aqua   def.   Lakers Navy 11 
27/05/18 (Sun) 15:15 (under 18 div 2 girls) 23     Lakers Cobalt   def.   Lakers Crimson 12 
27/05/18 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 30     Big Ballers Team   def.   Timberwolves 19 
27/05/18 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 2) 34     Lakers MCK   def. by   Brighton Blazers 35 
27/05/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 4) 29     OLD CLASS   def. by   VPT Ballers 31 
27/05/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 1) 45     Sesame Street   def.   Pickle Farmers 36 
27/05/18 (Sun) 19:00 (Mens Classic div 1) 44     Titans   def.   Brighton Sanchos 36 
28/05/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) 10     Lakers Gold   def. by   Brighton Wolves White Wolves 14 
28/05/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 2 boys) 21     Brighton Wolves Wild Wolves   def.   JETS Boys U10 Aaron
28/05/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 2 boys) 17     Brighton Wolves Werewolves   def.   Brighton Wolves Timberwolves 14 
28/05/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 1 boys) 24     Moorabbin Magic Spurs   def.   Hero Warriors 12 
28/05/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 1 boys) 13     JETS Boys U10 Darren B   def. by   Lakers Burgundy 14 
30/05/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 8     Pink Brickettes   def. by   Funbags 16 
30/05/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 15     Moorabbin Magic Mushrooms   def. by   RED 20 
30/05/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 28     Brighton Old Wolves   vs   Magic All Stars 28 
30/05/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 37     St Finbars Scalpers   def.   Fossil Fuels 26 
02/06/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 20     Moorabbin Magic Nuggets   vs   JETS Boys U12 Greg K 20 
02/06/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 5 boys) 20     JETS Boys U12 Jay   vs   Carnegie Snakes 20 
02/06/18 (Sat) 11:15 (under 12 div 1 boys) 25     U12 Saints-Storm   def. by   JETS Boys U12 Brooke 28 
02/06/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 3 boys) 21     Raptors U14 Boys (AndrewS/ Jamie)   def. by   Moorabbin Magic Pistons 28 
02/06/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 3 boys) 30     U14 SAints-Chargers   def. by   JETS Boys U14 Andrew R 40 
02/06/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 7 boys) 22     Lakers Cobalt   def. by   Raptors U16 Boys (Nic) 27 
02/06/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys) 28     Bentleigh Lakers - Red   def.   U16 Boys Werewolves 20 
02/06/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 3 boys) 34     Bentleigh Lakers - aqua   def. by   U16 Boys Silver Wolves 53 
02/06/18 (Sat) 16:00 (under 18 div 4 boys) 15     Saints (McKenna)   def.   Lakers Crimson 12 
02/06/18 (Sat) 16:45 (under 18 div 3 boys) 33     BAYSIDE 75ers   def. by   Lakers Indigo 38 
02/06/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 4 boys) 33     Raptors U18 Boys (Amardeep)   def. by   Kawhi Me A River 39 
02/06/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 1 boys) 25     Lakers Navy   def. by   Lakers Red 51 
03/06/18 (Sun) 09:45 (under 10 div 1 girls) 10     St Peter's Red Sox   def. by   Saints-Panthers 11 
03/06/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 5 girls) 12     Brighton Wolves U12 Girls White Wolves   def.   JETS Girls U12 Dannielle
03/06/18 (Sun) 11:15 (under 12 div 3 girls) 11     Saints-Saints   def. by   Brighton Wolves U12 Girls Black Wolves 26 
03/06/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 2 girls) 39     Lakers Magenta   def.   Brighton Wolves U14 Girls Red Wolves 28 
03/06/18 (Sun) 12:45 (under 16 div 3 girls) 12     JETS Girls U16 Andy G   def. by   Lakers Aqua 36 
03/06/18 (Sun) 13:30 (under 16 div 3 girls) 22     Lakers Navy   def.   JETS Girls U16 Chris R 16 
03/06/18 (Sun) 14:30 (under 16 div 2 girls) 30     Saints-Panthers   def. by   Lakers Burgundy 40 
03/06/18 (Sun) 15:15 (under 18 div 2 girls) 29     JETS Girls U18 Glenn   def. by   Lakers Amber 31 
03/06/18 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 34     St Kilda Force   def.   Big Ballers Team 26 
03/06/18 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 3) 39     Scalpers (J-ballers)   def.   Park 37 
03/06/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 2) 52     Lakers MCK   def.   Mighty Saints 36 
03/06/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 1) 32     Sesame Street   def. by   Pickle Farmers 51 
03/06/18 (Sun) 19:00 (Mens Classic div 1) 36     Brighton Sanchos   def. by   BMJ 51 
04/06/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) 12     U10 SAints-Bears   vs   Lakers Magenta 12 
04/06/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 3 boys) 17     Brighton Wolves Wolverines   def.   Lakers Yellow
04/06/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 1 boys) 17     Hero Warriors   def.   Lakers Navy 16 
04/06/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 1 boys) 18     Lakers Burgundy   def.   Scalpers (United)
04/06/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 1 boys) 30     JETS Boys U10 Darren B   def.   Carnegie Crocs Blue
16/06/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 12     JETS Boys U12 Greg K   vs   Lakers Magenta 12 
16/06/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 5 boys) 10     Scalpers (Warriors)   def. by   Arctic Wolves 20 
16/06/18 (Sat) 11:15 (under 12 div 2 Boys) 29     Moorabbin Magic Titans   def. by   Lakers Blue 31 
16/06/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 6 boys) 22     Bentleigh Lakers - Aqua   def. by   Brighton Wolves - Brown Wolves 26 
16/06/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 3 boys) 28     JETS Boys U14 Andrew R   def. by   Raptors U14 Boys (AndrewS/ Jamie) 35 
16/06/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 3 boys) 34     Scalpers (Heat)   def. by   JETS Boys U16 Green 40 
16/06/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys) 26     JETS Boys U16 Matt G   def.   Bentleigh Lakers - Red 23 
16/06/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 1 boys) 33     U16 Boys Timberwolves   def. by   Panthers 53 
16/06/18 (Sat) 16:00 (under 18 div 4 boys) 23     Brighton Wolves U18 Boys Wolverines   def. by   Kawhi Me A River 26 
16/06/18 (Sat) 16:45 (under 18 div 3 boys) 29     Harlem Money   def.   Lakers Gold 25 
16/06/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 4 boys) 22     Lakers Crimson   def. by   Raptors U18 Boys (Amardeep) 29 
16/06/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 1 boys) 60     Lakers Red   def.   Saints (Mullin) 38 
17/06/18 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls) 8     JETS Girls U12 Vlad   def. by   Lakers Flame 26 
17/06/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 3 girls) 4     Brighton Wolves U12 Girls Arctic Wolves   def. by   Lakers Scarlet 22 
17/06/18 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 14     JETS Girls U14 Geoff   def. by   Raptors U14 Girls (Purple) 16 
17/06/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 1 girls) 32     Lakers Scarlet   def.   JETS Girls U14 Green 25 
17/06/18 (Sun) 12:45 (under 14 div 3 girls) 50     JETS Girls U14 Rob B   def.   JETS Girls U14 Theo 15 
17/06/18 (Sun) 13:30 (under 16 div 1 girls) 22     Lakers Scarlet   def. by   Lakers Flame 24 
17/06/18 (Sun) 14:30 (under 16 div 1 girls) 34     JETS Girls U16 Adam   def. by   Lakers Blue 36 
17/06/18 (Sun) 15:15 (under 20 div 1 boys) 26     Werewolves   def. by   Big Ballers Team 29 
17/06/18 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 63     Timberwolves   def.   U20 Saints-Saints 26 
17/06/18 (Sun) 16:45 (Womens classic div 1) 28     Classic Saints-Saints   def.   Classic Saints-Panthers 26 
17/06/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 2) 45     The Phantoms   def.   Lakers MCK 38 
17/06/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 3) 21     Black Panthers   def. by   Stingers 45 
17/06/18 (Sun) 19:00 (Mens Classic div 2) 42     Vicious & Delicious   def. by   Prussian Blue 47 
18/06/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) 14     Raptors U10 Boys (Orange)   def.   U10 SAints-Bears 10 
18/06/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 1 boys) 12     Carnegie Crocodiles   def.   Lakers Navy
18/06/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 2 boys) 12     Scalpers (Lalor)   def. by   Brighton Wolves Wild Wolves 13 
18/06/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 1 boys) 7     Hero Warriors   def. by   JETS Boys U10 Darren B 14 
18/06/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 1 boys) 9     Carnegie Crocs Blue   def. by   Lakers Burgundy 15 
20/06/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 26     JETS Womens Diamonds   def.   Hot Mumma's 22 
20/06/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 31     RED   def. by   St Finbar Scalpers Blue 35 
20/06/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 28     Hatch 47   def.   SPD's 15 
20/06/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 31     Pandas   def.   Bentleigh Boomers 23 
23/06/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 14     JETS Boys U12 Greg K   def.   Lakers Scarlet
23/06/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 2 Boys) 22     U12 Saints-Titans   vs   Moorabbin Magic Titans 22 
23/06/18 (Sat) 09:45 (under 12 div 1 boys) 17     U12 Saints-Storm   def. by   Black Wolves 22 
23/06/18 (Sat) 10:30 (under 14 div 6 boys) 27     Moorabbin Magic Meteors   def. by   JETS Boys U14 Guy 41 
23/06/18 (Sat) 11:15 (under 14 div 3 boys) 25     Raptors U14 Boys (AndrewS/ Jamie)   def. by   Bentleigh Lakers - Crimson 31 
23/06/18 (Sat) 12:00 (under 16 div 7 boys) 30     JETS Boys U16 Shamrock   def.   Lakers Cobalt 15 
23/06/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 3 boys) 24     Silver Wolves - Silver Wolves   def. by   Wizard Warriors 27 
23/06/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 4 boys) 10     JETS Boys U16 Black   def. by   Bentleigh Lakers - Red 34 
23/06/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 3 boys) 38     U16 Boys Silver Wolves   def.   Raptors U16 Boys (Richard) 24 
23/06/18 (Sat) 15:15 (under 18 div 4 boys) 26     Kawhi Me A River   def. by   Lakers Crimson 31 
23/06/18 (Sat) 16:00 (under 18 div 3 boys) 46     Lakers Gold   def. by   BAYSIDE 75ers 54 
23/06/18 (Sat) 16:45 (under 18 div 4 boys) 39     Brighton Wolves U18 Boys Wolverines   def.   Bullits Aqua 28 
23/06/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 1 boys) 47     Saints (Mullin)   def.   Saints (Helou) 39 
23/06/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 5 boys) 25     Saints - Hanna   def.   Saints - Storm 20 
24/06/18 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls) 22     Lakers Flame   def.   JETS Girls U12 Tom K
24/06/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 5 girls) 8     Scalpers (Mitchell)   def. by   Brighton Wolves U12 Girls White Wolves 14 
24/06/18 (Sun) 11:15 (under 12 div 3 girls) 23     Saints-Saints   def.   Saints-Wildcats 10 
24/06/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 4 girls) 6     Lakers Aqua   def. by   Lakers Yellow 22 
24/06/18 (Sun) 12:45 (under 14 div 3 girls) Brighton Wolves U14 Girls Grey Wolves   def. by   Scalpers (McArdle) 20 
24/06/18 (Sun) 13:30 (under 16 div 4 girls) 12     Lakers Crimson   def. by   JETS Girls U16 Dannielle 39 
24/06/18 (Sun) 14:30 (under 16 div 3 girls) 16     Saints-Devils   def. by   Brighton Wolves U16 Girls Snow Wolves 20 
24/06/18 (Sun) 15:15 (under 18 div 2 girls) 33     JETS Girls U18 Jade   def.   Lakers Amber 18 
24/06/18 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 4) VPT Ballers   def. by   Saints (Kane) 20 
24/06/18 (Sun) 16:45 (Womens classic div 2 ) 20     Moorabbin Magic Mystics   def.   Arctic Wolves
24/06/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 2) 42     Lakers MCK   def.   T-FAL 26 
24/06/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 3) 42     Blue Team   def.   Park 23 
24/06/18 (Sun) 19:00 (Mens Classic div 1) 64     Saints Basketball Club   def.   Sesame Street 58 
25/06/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) 5     Scalpers (Lalor)   def. by   Raptors U10 Boys (Orange) 13 
25/06/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 1 boys) 16     JETS Boys U10 Darren B   def. by   Moorabbin Magic Spurs 20 
25/06/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 4 boys) 8     JETS Boys U10 Georgia   def.   JETS Boys U10 David
25/06/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 1 boys) 9     Lakers Navy   def. by   Lakers Burgundy 24 
25/06/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 2 boys) 12     Brighton Wolves Wild Wolves   def.   Brighton Wolves White Wolves
27/06/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 25     JETS Womens Diamonds   def. by   Garden State All Stars 34 
27/06/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 15     VB Warriors   def. by   Moorabbin Magic Goodies 26 
27/06/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 24     Fossil Fuels   def. by   Pandas 30 
27/06/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 2) 27     Relics   def. by   Bentleigh Lakers 40 
18/07/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 40     JETS Womens Diamonds   def.   Funbags 18 
18/07/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 22     RED   def. by   Hasbeenas 25 
18/07/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 2) 19     St Finbar Scalpers Red   def. by   Brighton Arctic Wolves 37 
18/07/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 49     St Finbars Scalpers   def.   Magic All Stars 27 
21/07/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 18     Star Warriors   def. by   JETS Boys U12 Greg K 20 
21/07/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 2 Boys) 9     Carnegie Scorpians   def. by   U12 Saints-Titans 22 
21/07/18 (Sat) 11:15 (under 12 div 1 boys) 28     Winter Wolves   def.   Scalpers (Panthers) 21 
21/07/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 6 boys) 20     JETS Boys U14 Guy   def. by   Brighton Wolves - Brown Wolves 29 
21/07/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 3 boys) 31     Raptors U14 Boys (AndrewS/ Jamie)   def. by   Silver Wolves - Silver Wolves 37 
21/07/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 7 boys) 29     Alpha Warriors   def.   Moorabbin Magic Rockets 11 
21/07/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys) 29     JETS Boys U16 Black   def. by   U16 Boys Warrior Wolves 30 
21/07/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 3 boys) 24     Bentleigh Lakers - aqua   def. by   Scalpers (Heat) 49 
21/07/18 (Sat) 16:00 (under 18 div 4 boys) 28     Kawhi Me A River   def. by   Saints (Young) 35 
21/07/18 (Sat) 16:45 (under 18 div 3 boys) 20     JETS Boys U18 Matthew   def. by   Bullits ROyal 24 
21/07/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 4 boys) 26     Lakers Crimson   def. by   Bullits Aqua 31 
21/07/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 1 boys) 21     Brighton Wolves U18 Boys Mountain Wolves   def. by   Lakers Red 46 
22/07/18 (Sun) 09:00 (under 10 div 1 girls) 14     Lakers Blue   def.   Saints-Wildcats
22/07/18 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls) 18     Lakers Yellow   def.   Lakers Flame 12 
22/07/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 3 girls) 2     Brighton Wolves U12 Girls Arctic Wolves   def. by   Saints-Saints 28 
22/07/18 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 10     Maccabi Dream   def. by   Lakers Yellow 32 
22/07/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 3 girls) 14     U14 Saints-Devils   def. by   Lakers Crimson 46 
22/07/18 (Sun) 12:45 (under 14 div 4 girls) Maccabi Fever   def. by   JETS Girls U14 Geoff 20 
22/07/18 (Sun) 13:30 (under 16 div 4 girls) 9     Maccabi Dream   def. by   JETS Girls U16 Dannielle 31 
22/07/18 (Sun) 14:30 (under 18 div 3 girls) 35     Lakers Red   def.   JETS Girls U18 Phil 16 
22/07/18 (Sun) 15:15 (under 18 div 1 girls) 33     Lakers Scarlet   def. by   Lakers Blue 45 
22/07/18 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 32     Big Ballers Team   def.   JETS Boys U20 25 
22/07/18 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 2) 20     Vicious & Delicious   def.   T-FAL
22/07/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 3) 85     Blue Team   def.   Saints (Abourizk) 48 
22/07/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 3) 36     Black Panthers   def.   Malcolm's All Stars 23 
23/07/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) Brighton Wolves Werewolves   def. by   Scalpers (Lalor) 20 
23/07/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 2 boys) 6     JETS Boys U10 Aaron   def. by   Raptors U10 Boys (Orange) 11 
23/07/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 4 boys) JETS Boys U10 David   def. by   Lakers Blue
23/07/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 4 boys) 2     Raptors U10 Boys (Black)   def. by   JETS Boys U10 Georgia
23/07/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 2 boys) 6     Brighton Wolves White Wolves   def. by   Brighton Wolves Timberwolves 16 
25/07/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) Pink Brickettes   def. by   Scalpers Squaws 20 
25/07/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 40     St Finbar Scalpers Blue   def.   The Firelalls 15 
25/07/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 2) 13     Relics   def. by   Splitters 17 
25/07/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 25     Fossil Fuels   def. by   Missing Chapters 41 
28/07/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 56     JETS Boys U12 Greg K   def.   JETS Boys U12 James L
28/07/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 5 boys) 14     Moorabbin Magic Tornadoes   def. by   Scalpers (Warriors) 17 
28/07/18 (Sat) 11:15 (under 12 div 1 boys) 24     U12 Saints-Storm   def. by   Scalpers (Panthers) 39 
28/07/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 6 boys) 21     JETS Boys U14 Alice   def. by   Brighton Wolves - Brown Wolves 31 
28/07/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 3 boys) 31     Bentleigh Lakers -Maroon   def.   JETS Boys U14 Andrew R 20 
28/07/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 5 boys) 35     JETS Boys U16 Andrew R   def.   Bentleigh Lakers - Yellow 30 
28/07/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys) 26     JETS Boys U16 Matt G   def.   U16 Boys Werewolves 18 
28/07/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 3 boys) 20     JETS Boys U16 Lincoln   def.   U16 Boys Wolverines
28/07/18 (Sat) 16:00 (under 18 div 4 boys) 26     Lakers Crimson   def.   Brighton Wolves U18 Boys Wolverines 20 
28/07/18 (Sat) 16:45 (under 18 div 3 boys) 36     Harlem Money   def.   Lakers Magenta 28 
28/07/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 1 boys) 27     JETS Boys U18 Theo   def. by   JETS Boys U18 Shay 38 
28/07/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 4 boys) 23     Raptors U18 Boys (Amardeep)   def. by   Saints (Young) 39 
29/07/18 (Sun) 09:00 (under 10 div 2 girls) 4     Saints-Lions   def.   JETS Girls U10 Dannielle
29/07/18 (Sun) 09:45 (under 12 div 5 girls) 14     U12 Saints-Panthers   def.   JETS Girls U12 Dannielle
29/07/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 3 girls) 28     JETS Girls U12 Greg K   def.   Brighton Wolves U12 Girls Arctic Wolves
29/07/18 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 16     JETS Girls U14 Geoff   def. by   Lakers Yellow 28 
29/07/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 3 girls) 32     Scalpers (McArdle)   def.   U14 Saints-Devils 16 
29/07/18 (Sun) 12:45 (under 16 div 4 girls) 23     JETS Girls U16 Dannielle   def.   JETS Girls U16 Mint
29/07/18 (Sun) 13:30 (under 16 div 1 girls) 25     JETS Girls U16 Adam   def.   Lakers Scarlet 24 
29/07/18 (Sun) 14:30 (under 20 div 1 boys) 35     Big Ballers Team   def. by   Timberwolves 36 
29/07/18 (Sun) 15:15 (under 20 div 1 boys) 23     U20 Saints-Saints   def. by   St Kilda Force 32 
29/07/18 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 62     Werewolves   def.   JETS Boys U20 18 
29/07/18 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 2) 27     T-FAL   vs   Prussian Blue 27 
29/07/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 4) 32     Lakers Big Ballers   def.   slipping benjamins 26 
29/07/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 2) 62     Brighton Blazers   def.   RENEGADES 27 
30/07/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) 16     Lakers Magenta   def.   Scalpers (Lalor)
30/07/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 1 boys) 26     Carnegie Crocs Blue   def.   Scalpers (United)
30/07/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 1 boys) 11     Lakers Navy   def. by   Moorabbin Magic Spurs 25 
30/07/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 1 boys) 4     Carnegie Crocodiles   def. by   JETS Boys U10 Darren B 30 
30/07/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 2 boys) 18     U10 SAints-Bears   def.   JETS Boys U10 Aaron 10 
01/08/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 18     Garden State All Stars   def.   Peter Pirates 15 
01/08/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 10     Raptors O35 Men (Steve)   def. by   Double Dribblers 38 
01/08/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 36     Missing Chapters   def.   SPD's 29 
01/08/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 26     Hatch 47   def.   Bentleigh Boomers 15 
04/08/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 12     JETS Boys U12 Black   def.   Lakers Red 11 
04/08/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 5 boys) 21     Scalpers (Warriors)   def.   Lakers Maroon 18 
04/08/18 (Sat) 11:15 (under 14 div 6 boys) 19     Bentleigh Lakers - Aqua   def. by   JETS Boys U14 Alice 29 
04/08/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 6 boys) 49     Brighton Wolves - Brown Wolves   def.   Moorabbin Magic Meteors 18 
04/08/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 3 boys) 48     U14 SAints-Chargers   def.   Silver Wolves - Silver Wolves 19 
04/08/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 3 boys) 34     JETS Boys U16 Tony   def.   U16 Boys Wolverines 30 
04/08/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys) 37     JETS Boys U16 Matt G   def.   JETS Boys U16 Black 23 
04/08/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 3 boys) 14     JETS Boys U16 Lincoln   def. by   JETS Boys U16 Green 18 
04/08/18 (Sat) 16:00 (under 18 div 4 boys) 28     Bullits Aqua   def. by   Raptors U18 Boys (Amardeep) 49 
04/08/18 (Sat) 16:45 (under 18 div 3 boys) 43     Lakers Magenta   def.   BAYSIDE 75ers 42 
04/08/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 4 boys) 17     Saints (Young)   def. by   Lakers Crimson 26 
04/08/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 1 boys) 40     Brighton Wolves U18 Boys Mountain Wolves   def.   JETS Boys U18 Theo 34 
04/08/18 (Sat) 19:00 (under 18 div 2 boys) 44     Brighton Wolves U18 Boys Red Wolves   def.   Moorabbin Tigers Forbes 25 
05/08/18 (Sun) 09:00 (under 10 div 2 girls) 6     Brighton Wolves U10 Girls Timberwolves   vs   Saints-Bobcats
05/08/18 (Sun) 09:45 (under 12 div 1 girls) 24     JETS Girls U12 Steve H   def.   Lakers Aqua 19 
05/08/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 5 girls) 28     U12 Saints-Panthers   def.   Lakers Maroon
05/08/18 (Sun) 11:15 (under 12 div 4 girls) 18     JETS Girls U12 Vlad   def.   JETS Girls U12 Tom K 10 
05/08/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 3 girls) 14     Lakers Sapphire   def. by   Lakers Burgundy 20 
05/08/18 (Sun) 12:45 (under 18 div 3 girls) 11     Saints-Wildcats   def. by   Lakers Red 19 
05/08/18 (Sun) 13:30 (under 16 div 1 girls) 21     Lakers Flame   def. by   Lakers Blue 35 
05/08/18 (Sun) 14:30 (under 20 div 1 boys) 26     St Kilda Force   def. by   Big Ballers Team 36 
05/08/18 (Sun) 15:15 (under 20 div 1 boys) 32     JETS Boys U20   def. by   U20 Saints-Saints 36 
05/08/18 (Sun) 16:00 (Womens classic div 1) 19     Ballers   def. by   Classic Saints-Saints 28 
05/08/18 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 2) 41     RENEGADES   def. by   Lakers MCK 48 
05/08/18 (Sun) 17:30 (Womens classic div 1) Brighton Foxes   def. by   Vicious and Delicious 20 
05/08/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 2) 39     Vicious & Delicious   def. by   The Phantoms 57 
06/08/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) 8     Brighton Wolves Timberwolves   def. by   U10 SAints-Bears
06/08/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 4 boys) 4     Mighty Warriors   def. by   JETS Boys U10 Georgia
06/08/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 1 boys) 12     Hero Warriors   def. by   Lakers Navy 16 
06/08/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 1 boys) 2     Scalpers (United)   def. by   Carnegie Crocodiles 16 
06/08/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 2 boys) 8     JETS Boys U10 Aaron   def. by   Brighton Wolves White Wolves 21 
08/08/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 34     JETS Womens Diamonds   def.   Scalpers Squaws 13 
08/08/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 16     VB Warriors   def. by   Bentleigh Lakers 29 
08/08/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 18     Hatch 47   def. by   Brighton Old Wolves 23 
08/08/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 20     Fossil Fuels   def. by   SPD's 28 
11/08/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 20     Moorabbin Magic Nuggets   def.   Lakers Scarlet 11 
11/08/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 5 boys) 24     Blue Wolves   def.   Scalpers (Warriors)
11/08/18 (Sat) 11:15 (under 12 div 1 boys) 26     JETS Boys U12 Brooke   def. by   Winter Wolves 30 
11/08/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 6 boys) 49     Brighton Wolves - Brown Wolves   def.   Bentleigh Lakers - Aqua 18 
11/08/18 (Sat) 12:45 (under 16 div 7 boys) 22     Raptors U16 Boys (Nic)   def. by   JETS Boys U16 Mint 28 
11/08/18 (Sat) 13:30 (under 14 div 3 boys) 17     Brighton Wolves - Snow wolves   def. by   Raptors U14 Boys (AndrewS/ Jamie) 28 
11/08/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys) 27     Bentleigh Lakers - Red   def.   JETS Boys U16 Matt G 24 
11/08/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 3 boys) 44     JETS Boys U16 Lincoln   def.   JETS Boys U16 Tony 16 
11/08/18 (Sat) 16:00 (under 18 div 4 boys) 36     Saints (Young)   def.   Bullits Aqua 30 
11/08/18 (Sat) 16:45 (under 18 div 3 boys) 45     JETS Boys U18 Matthew   def.   Harlem Money 27 
12/08/18 (Sun) 09:00 (under 10 div 2 girls) 2     Saints-Bobcats   def. by   Scalpers (Suns) 12 
12/08/18 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls) 16     Lakers Yellow   def.   JETS Girls U12 Tom K
12/08/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 3 girls) 4     Brighton Wolves U12 Girls Arctic Wolves   def. by   Brighton Wolves U12 Girls Black Wolves 34 
12/08/18 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 35     Lakers Yellow   def.   JETS Girls U14 Theo 19 
12/08/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 3 girls) 36     Lakers Sapphire   def.   Brighton Wolves U14 Girls Grey Wolves 14 
12/08/18 (Sun) 12:45 (under 16 div 4 girls) 12     JETS Girls U16 Mint   def. by   Lakers Crimson 15 
12/08/18 (Sun) 13:30 (under 18 div 2 girls) 21     Scalpers (Silvey)   def. by   Raptors U18 Girls (Steve) 23 
12/08/18 (Sun) 14:30 (under 20 div 1 boys) 67     Timberwolves   def.   U20 Saints-Saints 27 
12/08/18 (Sun) 15:15 (Mens Classic div 4) 33     Wolf Gang   def.   Saints (Kane) 29 
12/08/18 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 31     Werewolves   def. by   Big Ballers Team 37 
12/08/18 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 2) 34     Vicious & Delicious   def. by   RENEGADES 63 
12/08/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 1) 60     Saints Basketball Club   def.   UnderWolves 54 
12/08/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 1) 44     BMJ   def.   Pickle Farmers 34 
13/08/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) 14     Scalpers (Lalor)   def. by   Brighton Wolves White Wolves 18 
13/08/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 1 boys) 14     Lakers Navy   def. by   JETS Boys U10 Darren B 25 
13/08/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 4 boys) 3     Raptors U10 Boys (Black)   def. by   JETS Boys U10 Nathaan
13/08/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 4 boys) 10     JETS Boys U10 Georgia   def.   JETS Boys U10 Peter H
13/08/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 2 boys) 22     Lakers Magenta   def.   JETS Boys U10 Aaron 14 
15/08/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 22     Scalpers Squaws   def.   Funbags 10 
15/08/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 37     Moorabbin Magic Goodies   def.   St Finbar Scalpers Red 23 
15/08/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 34     Magic All Stars   def.   Brighton Old Wolves 26 
15/08/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 19     Fossil Fuels   def. by   JETS Mens Black 29 
18/08/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 20     Lakers Scarlet   vs   Lakers Red 20 
18/08/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 2 Boys) 37     Moorabbin Magic Sharks   def.   Moorabbin Magic Titans 26 
18/08/18 (Sat) 11:15 (under 12 div 1 boys) 37     Lakers Navy   def.   JETS Boys U12 Brooke 18 
18/08/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 6 boys) 17     JETS Boys U14 Alice   def.   Moorabbin Magic Meteors 15 
18/08/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 3 boys) 37     Silver Wolves - Silver Wolves   def. by   JETS Boys U14 Andrew R 45 
18/08/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 5 boys) 26     Moorabbin Magic Bulls   def.   JETS Boys U16 Andrew R 25 
18/08/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys) 27     JETS Boys U16 Matt G   def.   U16 Boys Warrior Wolves 25 
18/08/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 3 boys) 38     U16 Boys Silver Wolves   def.   JETS Boys U16 Green 14 
18/08/18 (Sat) 16:00 (under 18 div 4 boys) 26     Brighton Wolves U18 BOYS Werewolves   def. by   Bullits Aqua 47 
18/08/18 (Sat) 16:45 (under 18 div 3 boys) 48     BAYSIDE 75ers   def.   JETS Boys U18 Black 46 
18/08/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 4 boys) 36     Brighton Wolves U18 Boys Wolverines   def.   Saints (Young) 19 
18/08/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 1 boys) 30     Lakers Maroon   def. by   Brighton Wolves U18 Boys Timberwolves 50 
19/08/18 (Sun) 09:00 (under 10 div 2 girls) 2     JETS Girls U10 Dannielle   def.   Saints-Bobcats
19/08/18 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls) 0     JETS Girls U12 Tom K   def. by   Lakers Flame 26 
19/08/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 3 girls) 20     JETS Girls U12 Glen K   def.   Lakers Red 12 
19/08/18 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 20     JETS Girls U14 Theo   def.   Maccabi Liberty 12 
19/08/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 3 girls) 15     Lakers Gold   def. by   Lakers Crimson 36 
19/08/18 (Sun) 12:45 (under 16 div 4 girls) 9     JETS Girls U16 Mint   def. by   JETS Girls U16 Dannielle 19 
19/08/18 (Sun) 13:30 (under 16 div 1 girls) 26     Brighton Wolves U16 Girls Arctic Wolves   def.   Lakers Flame 17 
19/08/18 (Sun) 14:30 (under 18 div 2 girls) 26     Raptors U18 Girls (Steve)   def.   Lakers Crimson 21 
19/08/18 (Sun) 15:15 (under 20 div 1 boys) 33     JETS Boys U20   def. by   Timberwolves 46 
19/08/18 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 3) 30     JETS Mens DLS   def. by   Stingers 38 
19/08/18 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 2) 45     Mighty Saints   def. by   Lakers MCK 53 
19/08/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 4) 20     Saints (Kane)   def.   VPT Ballers
19/08/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 2) 39     T-FAL   def.   RENEGADES 25 
20/08/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) 12     Brighton Wolves Timberwolves   def. by   Scalpers (Lalor) 14 
20/08/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 1 boys) 4     Scalpers (United)   def. by   Lakers Burgundy 16 
20/08/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 1 boys) 7     Carnegie Crocs Blue   def. by   JETS Boys U10 Darren B 23 
20/08/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 1 boys) 8     Lakers Navy   def. by   Carnegie Crocodiles 14 
20/08/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 2 boys) 10     Brighton Wolves White Wolves   def. by   U10 SAints-Bears 22 
22/08/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) 8     Pink Brickettes   def. by   Peter Pirates 37 
22/08/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 17     RED   def.   Raptors O35 Men (Steve) 13 
22/08/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 33     Missing Chapters   def.   St Finbars Scalpers 27 
22/08/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 20     SPD's   def. by   JETS Mens Black 32 
25/08/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 16     Lakers Yellow   def. by   Lakers Magenta 28 
25/08/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 5 boys) 30     Arctic Wolves   def.   Scalpers (Warriors) 16 
25/08/18 (Sat) 11:15 (under 12 div 1 boys) 47     Viking Warriors   def.   Scalpers (Panthers) 15 
25/08/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 6 boys) 14     Moorabbin Magic Meteors   def. by   Raptors U14 Boys (AndrewH/ Marc) 21 
25/08/18 (Sat) 12:45 (under 14 div 3 boys) 43     JETS Boys U14 Andrew R   def.   Wizard Warriors 26 
25/08/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 5 boys) 27     JETS Boys U16 Andrew R   vs   U16 Boys Mountain Wolves 27 
25/08/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys) 19     JETS Boys U16 Matt G   def. by   Lakers Gold 21 
25/08/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 3 boys) 26     Raptors U16 Boys (Richard)   def. by   Scalpers (Heat) 42 
25/08/18 (Sat) 16:00 (under 18 div 4 boys) 52     Saints (Young)   def.   Brighton Wolves U18 BOYS Werewolves 20 
25/08/18 (Sat) 16:45 (under 18 div 3 boys) 22     Lakers Gold   def. by   Lakers Magenta 40 
25/08/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 1 boys) 58     Saints (Mullin)   def.   Brighton Wolves U18 Boys Mountain Wolves 47 
25/08/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 1 boys) 36     Lakers Navy   def.   Lakers Maroon 35 
26/08/18 (Sun) 09:00 (under 10 div 2 girls) 15     Saints-Lions   vs   Saints-Bobcats 15 
26/08/18 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls) 15     JETS Girls U12 Lyn   vs   JETS Girls U12 Tom K 15 
26/08/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 3 girls) 1     Scalpers (Tuckers)   def. by   Saints-Saints 10 
26/08/18 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 12     Lakers Aqua   def. by   JETS Girls U14 Theo 13 
26/08/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 3 girls) 20     U14 Saints-Devils   def.   Brighton Wolves U14 Girls Grey Wolves 16 
26/08/18 (Sun) 12:45 (under 14 div 2 girls) 23     Raptors U14 Girls (Megan)   def.   Brighton Wolves U14 Girls Red Wolves
26/08/18 (Sun) 13:30 (under 16 div 2 girls) 36     JETS Girls U16 Green   def.   Lakers Gold 22 
26/08/18 (Sun) 14:30 (under 20 div 1 boys) 39     Big Ballers Team   def.   JETS Boys U20 21 
26/08/18 (Sun) 15:15 (under 20 div 1 boys) 37     Timberwolves   def.   St Kilda Force 25 
26/08/18 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 3) 16     Park   def. by   Malcolm's All Stars 22 
26/08/18 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 2) 39     Lakers MCK   def. by   The Phantoms 60 
26/08/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 4) 34     Lakers Big Ballers   def. by   BRICKHAUS 37 
26/08/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 3) 32     Scalpers (J-ballers)   def. by   Four Horseman 43 
27/08/18 (Mon) 16:15 (under 10 div 2 boys) 7     JETS Boys U10 Aaron   def. by   Brighton Wolves Wild Wolves 10 
27/08/18 (Mon) 17:00 (under 10 div 1 boys) 12     Carnegie Crocs Blue   def. by   Lakers Burgundy 18 
27/08/18 (Mon) 17:45 (under 10 div 1 boys) 7     Carnegie Crocodiles   def. by   Moorabbin Magic Spurs 15 
27/08/18 (Mon) 18:30 (under 10 div 4 boys) 6     Raptors U10 Boys (Black)   def. by   Brighton Wolves Brown Wolves 14 
27/08/18 (Mon) 19:15 (under 10 div 3 boys) 24     JETS Boys U10 Green   def.   Lakers Yellow
29/08/18 (Wed) 19:00 (O30 Women Div 1) Pink Brickettes   def. by   Sapphires 20 
29/08/18 (Wed) 19:45 (O35 Men div 2) 33     Double Dribblers   def.   Dreamers 23 
29/08/18 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) Missing Chapters   def. by   Hatch 47 20 
29/08/18 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 21     Fossil Fuels   def. by   St Finbars Scalpers 22 
01/09/18 (Sat) 08:15 (under 12 div 6 boys) 20     Lakers Yellow   def. by   Lakers Red 21 
01/09/18 (Sat) 09:00 (under 12 div 5 boys) 33     Scalpers (Warriors)   def.   Carnegie Snakes
01/09/18 (Sat) 11:15 (under 12 div 1 boys) 62     Viking Warriors   def.   Winter Wolves 34 
01/09/18 (Sat) 12:00 (under 14 div 7 boys) 6     Raptors U14 Boys (Nic)   def. by   Brighton Wolves - Blue Wolves 16 
01/09/18 (Sat) 12:45 (under 12 div 2 Boys) 35     Raptors U12 Boys (Nic)   def.   Red Sox A 13 
01/09/18 (Sat) 13:30 (under 16 div 7 boys) 20     JETS Boys U16 Shamrock   def.   U16 SAints-Cougars 13 
01/09/18 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys) 23     U16 Boys Werewolves   def.   JETS Boys U16 Matt G 18 
01/09/18 (Sat) 15:15 (under 16 div 3 boys) 41     Bentleigh Lakers - aqua   def.   Raptors U16 Boys (Richard) 38 
01/09/18 (Sat) 16:00 (under 18 div 4 boys) 30     Bullits Aqua   def. by   Brighton Wolves U18 Boys Wolverines 32 
01/09/18 (Sat) 16:45 (under 18 div 3 boys) 26     Lakers Magenta   def. by   JETS Boys U18 Matthew 28 
01/09/18 (Sat) 17:30 (under 18 div 4 boys) 24     Lakers Crimson   def. by   Kawhi Me A River 33 
01/09/18 (Sat) 18:15 (under 18 div 1 boys) 37     Lakers Red   def.   Lakers Navy 33 
02/09/18 (Sun) 09:00 (under 10 div 2 girls) 14     Saints-Bobcats   def.   Maccabi Warriors
02/09/18 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls) 32     Lakers Gold   def.   JETS Girls U12 Tom K
02/09/18 (Sun) 10:30 (under 12 div 3 girls) 8     Saints-Saints   def. by   Lakers Red 13 
02/09/18 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 21     JETS Girls U14 Theo   def.   Maccabi Fever 10 
02/09/18 (Sun) 12:00 (under 14 div 3 girls) 26     Lakers Burgundy   def.   U14 Saints-Devils
02/09/18 (Sun) 12:45 (under 14 div 2 girls) 35     Storm Warriors   def.   Brighton Wolves U14 Girls Timberwolves 12 
02/09/18 (Sun) 13:30 (under 18 div 2 girls) 25     Lakers Crimson   def.   Scalpers (Silvey)
02/09/18 (Sun) 14:30 (under 20 div 1 boys) 29     Timberwolves   def. by   Big Ballers Team 34 
02/09/18 (Sun) 15:15 (Mens Classic div 4) 16     Raptors CLASSIC Men (Tropicals)   def. by   Wolverines 33 
02/09/18 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 20     St Kilda Force   def.   U20 Saints-Saints
02/09/18 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 2) 46     RENEGADES   def.   Prussian Blue 43 
02/09/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 2) 37     Brighton Blazers   def.   The Phantoms 32 
02/09/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 1) 43     BMJ   def.   Titans 37 
03/09/18 (Mon)
(Semi Final 1)
17:00 (under 10 div 2 boys) 4     Scalpers (Lalor)   def. by   Brighton Wolves Timberwolves 10 
03/09/18 (Mon)
(Semi Final 1)
17:45 (under 10 div 2 boys) 9     Brighton Wolves Werewolves   def.   Raptors U10 Boys (Orange)
03/09/18 (Mon)
(Semi Final 1)
18:30 (under 10 div 1 boys) 8     Carnegie Crocs Blue   def.   Scalpers (United)
03/09/18 (Mon)
(Semi Final 1)
19:15 (under 10 div 1 boys) 24     Lakers Burgundy   def.   Carnegie Crocodiles 19 
08/09/18 (Sat)
(Semi Final 2)
11:15 (under 12 div 2 Boys) 29     Moorabbin Magic Sharks   def.   Raptors U12 Boys (Nic) 25 
08/09/18 (Sat)
(Semi Final 1)
12:00 (under 12 div 6 boys) 26     JETS Boys U12 Greg K   def.   JETS Boys U12 Black
08/09/18 (Sat)
(Semi Final 1)
12:45 (under 14 div 8 boys) 21     Raptors U14 Boys (Adrian)   def. by   Raptors U14 Boys (Roar) 26 
08/09/18 (Sat)
(Semi Final 1)
13:30 (under 16 div 6 boys) 20     Raptors U16 Boys (Drew)   def.   U16 SAints-Panthers 13 
08/09/18 (Sat)
(Semi Final 1)
14:30 (under 14 div 6 boys) 20     JETS Boys U14 Guy   def. by   Raptors U14 Boys (AndrewH/ Marc) 26 
08/09/18 (Sat)
(Semi Final 1)
15:15 (under 14 div 7 boys) 17     Bentleigh Lakers - Scarlet   def.   Scalpers (All Stars) 15 
08/09/18 (Sat)
(Semi Final 1)
16:00 (under 14 div 4 boys) 28     JETS Boys U14 Theo   def. by   U14 Saints-Sonics 31 
08/09/18 (Sat)
(Semi Final 1)
16:45 (under 16 div 7 boys) 23     Alpha Warriors   def.   JETS Boys U16 Ian 20 
08/09/18 (Sat)
(Semi Final 1)
17:30 (under 18 div 6 boys) 27     JETS Boys U18 Jordan/Luke   def.   Saints - Devils 15 
09/09/18 (Sun)
(Semi Final 1)
09:45 (under 10 div 2 girls) 8     JETS Girls U10 Anthony J   def.   Saints-Lions
09/09/18 (Sun)
(Semi Final 1)
10:30 (under 10 div 1 girls) 17     St Peter's Red Sox   def. by   JETS Girls U10 Ben & Nick 18 
09/09/18 (Sun)
(Semi Final 1)
11:15 (under 12 div 5 girls) 14     Maccabi Dream   def.   Lakers Maroon 11 
09/09/18 (Sun)
(Semi Final 1)
12:00 (under 12 div 3 girls) 7     JETS Girls U12 Greg K   def. by   Saints-Saints 16 
09/09/18 (Sun)
(Semi Final 1)
12:45 (under 14 div 4 girls) 20     JETS Girls U14 Geoff   def. by   Maccabi Dream 22 
09/09/18 (Sun)
(Semi Final 1)
13:30 (under 14 div 3 girls) 15     Brighton Wolves U14 Girls Black Wolves   def. by   Maccabi Warriors 21 
09/09/18 (Sun)
(Semi Final 1)
14:30 (under 16 div 3 girls) 15     Lakers Aqua   def.   Saints-Devils 14 
09/09/18 (Sun)
(Semi Final 1)
15:15 (under 16 div 2 girls) 8     JETS Girls U16 Shane   def. by   Lakers Gold 24 
09/09/18 (Sun)
(Semi Final 1)
16:00 (under 18 div 2 girls) 31     JETS Girls U18 Jade   def.   Raptors U18 Girls (Steve) 17 
09/09/18 (Sun)
(Semi Final 1)
16:45 (under 20 div 1 boys) 37     Werewolves   def.   St Kilda Force 31 
09/09/18 (Sun)
(Semi Final 1)
17:30 (Womens classic div 2 ) 20     Scalpers (Bertoncello)   def.   Classic Saints-Lions
10/09/18 (Mon)
(Preliminary)
17:00 (under 10 div 2 boys) 18     U10 SAints-Bears   def.   Brighton Wolves Timberwolves 15 
10/09/18 (Mon)
(Preliminary)
17:45 (under 10 div 4 boys) 16     Mighty Warriors   def.   Raptors U10 Boys (Black)
10/09/18 (Mon)
(Preliminary)
18:30 (under 10 div 3 boys) 8     Brighton Wolves Red Wolves   def. by   Moorabbin Magic Suns 18 
11/09/18 (Tue)
(Preliminary)
17:00 (under 12 div 6 boys) 23     Star Warriors   def.   JETS Boys U12 Greg K 18 
11/09/18 (Tue)
(Preliminary)
17:45 (under 12 div 2 Boys) 18     Red Sox A   def. by   Moorabbin Magic Stars 22 
11/09/18 (Tue)
(Preliminary)
18:30 (under 14 div 6 boys) 17     Brighton Wolves - Brown Wolves   def. by   Raptors U14 Boys (AndrewH/ Marc) 18 
11/09/18 (Tue)
(Preliminary)
19:15 (under 14 div 2 boys) 26     Scalpers (Nott)   def.   Brighton Wolves - Wild Wolves 23 
11/09/18 (Tue)
(Preliminary)
20:00 (under 16 div 2 boys) 30     Lakers Navy   def.   JETS Boys U16 Noel 18 
11/09/18 (Tue)
(Preliminary)
20:45 (under 18 div 2 boys) 36     Brighton Wolves U18 Boys Arctic Wolves   def.   Saints 22 
12/09/18 (Wed)
(Preliminary)
16:15 (under 10 div 1 girls) 6     JETS Girls U10 Izzy   def. by   Lakers Yellow
12/09/18 (Wed)
(Preliminary)
17:00 (under 12 div 3 girls) 10     Saints-Wildcats   def. by   Scalpers (Tuckers) 14 
12/09/18 (Wed)
(Preliminary)
17:45 (under 12 div 3 girls) 19     JETS Girls U12 Glen K   def.   Saints-Saints 10 
12/09/18 (Wed)
(Preliminary)
18:30 (under 14 div 2 girls) 11     Raptors U14 Girls (Megan)   def. by   Brighton Wolves U14 Girls Timberwolves 17 
12/09/18 (Wed)
(Preliminary)
19:15 (Mens Classic div 3) 31     Four Horseman   def.   Fear The Process 22 
12/09/18 (Wed)
(Preliminary)
20:00 (Mens Classic div 2) 37     Brighton Blazers   def.   Prussian Blue 25 
12/09/18 (Wed)
(Preliminary)
20:45 (O35 Men div 2) 27     Dreamers   def. by   Moorabbin Magic Goodies 39 

Bendigo Bank

Physio Sports

Bentleigh RSL

KIA