Diamond Valley 4

Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
22/01/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN E) 38     METALLICATZ   def.   St Helena Spartans 23 
22/01/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN E) 32     That's Amar'e   def. by   The Sheep 52 
22/01/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D) 22     Royals   def. by   Gods Gift To Women 23 
22/01/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D) 30     Pirates   def.   The Ducks 22 
22/01/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D) 26     True Blue   def.   B Sharps 19 
23/01/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B) 44     Gussetts   def.   Apollo (3) 36 
23/01/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B) 20     Bathroom Werx   def. by   Wolves 26 
23/01/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B) 53     Dizzy Stuff   def.   Yager Bombers 28 
23/01/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D) 25     Project 64   def. by   Half 7's 57 
23/01/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B) 37     Wattle Glen   def. by   Titans 38 
23/01/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E) 60     Titans   def.   Space Jam 16 
25/01/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 31     The Wong Squad   def.   Nutters 20 
25/01/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 27     Pirates   def.   The Pals 10 
25/01/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D) 29     St Marys (2)   def.   Nightshift 22 
25/01/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D) 32     Force Kings   def.   SHAFT 13 
25/01/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 51     Eastern Conference   def.   Scorpions 14 
25/01/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 40     Boro Kings   def.   Schooled 35 
29/01/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN E) 23     Rollers   def. by   Tarheels 33 
29/01/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN E) 33     Diamond Creek   def.   The Easybeats 21 
29/01/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D) 15     The Ducks   def. by   Gods Gift To Women 39 
29/01/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D) 41     Pirates   def.   Laurimar Thunder 36 
29/01/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D) 26     The Warriors   def. by   Royals 26 
30/01/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B) 28     Dingoes   def. by   Wolves 47 
30/01/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B) 39     Dizzy Stuff   def.   Titans 33 
30/01/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B) 39     Gussetts   def. by   Wattle Glen 43 
30/01/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D) 35     Project 64   def.   Fade 33 
30/01/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B) 40     Apollo (3)   def. by   Bathroom Werx 44 
30/01/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E) 24     Easy Beats   def. by   The Frogs 29 
01/02/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 29     Nightshift   def.   Pirates 24 
01/02/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 31     Force Kings   def.   Nutters
01/02/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D) 32     Eastern Conference   def.   The Wong Squad 18 
01/02/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D) 25     The Pals   def. by   Boro Kings 75 
01/02/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 32     St Marys (2)   def. by   1-Up 37 
01/02/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 19     SHAFT   def. by   Schooled 23 
02/02/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C) 37     Smurfs   def.   Pink Ladies 31 
02/02/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C) The Underdogs   def. by   Apollo (4) 20 
02/02/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B) 50     N.B.I.   def. by   Dragonz 50 
02/02/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C) 14     Bulls   def.   Ezzie's Team 12 
04/02/12 (Sat) 08:30 (W12 U10 Boys A) 8     U10 Boys Eltham North 1   def. by   U10 Boys St Mary's 1 32 
04/02/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys A) 49     U12 Boys Apollo 1   def.   U12 Boys Apollo 2 12 
04/02/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B) 48     U12 Boys Diamond Creek 2   def.   U12 Boys Apollo 3
04/02/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys A) 37     U14 Boys Greenhills 2   def.   U14 Boys Apollo 1 26 
04/02/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B) 58     U14 Boys Watsonia Warriors 1   def.   U14 Boys Apollo 4 21 
04/02/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B) 31     U16 Boys Eltham North 2   def.   U16 Boys Greenhills 2 24 
04/02/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B) 34     U16 Boys Hurstbridge 1   def.   U16 Boys St Mary's 2 28 
04/02/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys C) 42     U16 Boys Wattle Glen 1   def.   U16 Boys Wattle Glen 2 26 
04/02/12 (Sat) 15:10 (W12 U16 Boys C) 29     U16 Boys St Helena 3   def.   U16 Boys Hurstbridge 3 25 
04/02/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys C) 41     U18 Boys Eltham North 2   def.   U18 Boys Greenhills 3 17 
04/02/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C) 26     U18 Boys Watsonia Warriors 2   def. by   U18 Boys St Mary's 3 37 
04/02/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys D) Greenhills Boys U18 4   def. by   U18 Boys Watsonia Warriors 3 20 
05/02/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN E) 34     Tarheels   def. by   Multiple Scorgasms 40 
05/02/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN E) 31     Yarrambat (1)   def. by   Saints 32 
05/02/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D) 18     Smooth Movers   def. by   B Sharps 56 
05/02/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D) 31     The Warriors   def. by   Royals 36 
05/02/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D) 37     The Monstars   def. by   Gods Gift To Women 46 
06/02/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B) 61     Wattle Glen   def.   Yager Bombers 29 
06/02/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B) 34     Gussetts   def.   Apollo (3) 31 
06/02/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B) 28     Dingoes   def. by   Titans 37 
06/02/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D) 41     Greenhills 7   def.   Fade 34 
06/02/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B) 66     Dizzy Stuff   def.   Bathroom Werx 36 
06/02/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E) 34     Pirates   def.   Space Jam 26 
07/02/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C) 22     U12 Girls Watsonia Warriors 1   def. by   U12 Girls Laurimar Thunder 2 28 
07/02/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C) 28     U12 Girls St Helena 3   def.   U12 Girls St Mary's 3
07/02/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C) 2     U12 Girls Greenhills 2   def. by   U12 Girls Eltham North 2 28 
08/02/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls D) 9     U14 Girls St Helena 2   def. by   U14 Girls Diamond Creek 2 29 
08/02/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D) 18     U14 Girls St Mary's 3   def. by   U14 Girls Yarrambat 2 28 
08/02/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D) 30     U14 Girls St Helena 3   def.   U14 Girls Laurimar Thunder 1
08/02/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 10     The Pals   def. by   The Wong Squad 20 
08/02/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 46     St Marys (2)   def.   Nutters 24 
08/02/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D) 21     Pirates   def.   SHAFT 10 
08/02/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D) 55     Nightshift   def.   Scorpions 15 
08/02/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 39     Force Kings   def.   Schooled 27 
08/02/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 27     1-Up   def.   Eastern Conference 24 
09/02/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B) 34     U16 Girls St Mary's 2   def.   U16 Girls Apollo 3 23 
09/02/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B) 13     U16 Girls Yarrambat 1   def. by   U16 Girls St Mary's 3 32 
09/02/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C) 18     Apollo (4)   def.   Ezzie's Team 17 
09/02/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C) 25     Bulls   def.   Pink Ladies 11 
09/02/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B) 53     N.B.I.   def.   Watsonia Heights 46 
09/02/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C) 16     The Underdogs   def. by   Smurfs 30 
10/02/12 (Fri) 16:15 (W12 U10 Girls C) 25     U10 Girls St Mary's 3   def.   U10 Girls Laurimar Thunder 3
10/02/12 (Fri) 17:00 (W12 U10 Girls C) 20     U10 Girls Yarrambat 1   def.   U10 Girls St Martins 1
11/02/12 (Sat) 08:30 (W12 U10 Boys A) 14     U10 Boys Northern Saints 1   def. by   U10 Boys Greenhills 1 40 
11/02/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys A) 36     U12 Boys St Martins 1   def.   U12 Boys Cougars Blue 16 
11/02/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B) 31     U12 Boys Yarrambat 1   def. by   U12 Boys St Mary's 2 46 
11/02/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys A) 52     U14 Boys Northern Saints 1   def.   U14 Boys Diamond Creek 1 47 
11/02/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B) 28     U14 Boys St Thomas 2   def.   U14 Boys St Mary's 2 25 
11/02/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B) 18     U16 Boys Apollo 3   def. by   U16 Boys Laurimar Thunder 2 33 
11/02/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B) 21     U16 Boys Eltham North 2   def.   U16 Boys Heat 1 13 
11/02/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys B) 17     U16 Boys Northern Saints 3   def. by   U16 Boys Wattle Glen 1 42 
11/02/12 (Sat) 15:10 (W12 U16 Boys C) 33     U16 Boys Watsonia Warriors 1   def.   U16 Boys Greenhills 3 24 
11/02/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys C) 53     U18 Boys Plenty Knights 1   def.   U18 Boys Eltham North 2 33 
11/02/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C) 31     U18 Boys St Mary's 3   def.   U18 Boys Laurimar Thunder 1 18 
11/02/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys D) 26     U18 Boys St Helena 3   def.   U18 Boys Diamond Creek 3 22 
12/02/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN E) 50     The Longhorns   def. by   The Easybeats 50 
12/02/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN E) 33     Tarheels   def. by   The Sheep 50 
12/02/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D) 72     Royals   def.   True Blue 19 
12/02/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D) 68     Hurstbridge Hurricanes 1   def.   B Sharps 34 
12/02/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D) 32     The Ducks   def.   Screaming Pelicans 19 
12/02/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN E) 46     METALLICATZ   def.   Tomahawks 38 
13/02/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B) 83     Wattle Glen   def.   Titans 24 
13/02/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B) 44     Apollo (3)   def.   Wolves 31 
13/02/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B) 66     Bathroom Werx   def.   Yager Bombers 22 
13/02/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D) 14     Project 64   def. by   Greenhills 7 40 
13/02/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B) 54     Dizzy Stuff   def.   Dingoes 33 
13/02/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E) 38     The Frogs   def.   Flint Tropics 32 
14/02/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C) 11     U12 Girls Greenhills 1   def. by   U12 Girls Laurimar Thunder 2 18 
14/02/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C) 20     U12 Girls Watsonia Warriors 1   def.   U12 Girls Maharishi Magic 1
14/02/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C) 22     U12 Girls St Helena 3   def.   U12 Girls St Thomas 2
15/02/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls D) 10     U14 Girls Yarrambat 2   def. by   U14 Girls Watsonia Warriors 2 12 
15/02/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D) 17     U14 Girls Greenhills 1   def. by   U14 Girls Diamond Creek 2 20 
15/02/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D) 8     U14 Girls St Helena 2   def. by   U14 Girls Laurimar Thunder 1 14 
15/02/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 29     Force Kings   def.   Eastern Conference 16 
15/02/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 48     Nightshift   def.   Boro Kings 16 
15/02/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D) 37     1-Up   def.   Pirates 28 
15/02/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D) 23     Nutters   def. by   Schooled 23 
15/02/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 37     The Wong Squad   def.   Scorpions 15 
15/02/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) The Pals   def. by   SHAFT 20 
16/02/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B) 11     U16 Girls Eltham North 1   def. by   U16 Girls St Mary's 2 31 
16/02/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B) 16     U16 Girls Yarrambat 1   def. by   U16 Girls Apollo 3 40 
16/02/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C) 42     Smurfs   def.   The Inbetweeners
16/02/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C) 25     Bulls   def.   Ezzie's Team 24 
16/02/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B) 28     Breezers   def.   Apollo 22 
16/02/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C) 31     The Underdogs   def.   Apollo (4) 29 
17/02/12 (Fri) 16:15 (W12 U10 Girls C) 48     U10 Girls Yarrambat 1   def.   U10 Girls Hurstbridge 2
17/02/12 (Fri) 17:00 (W12 U10 Girls C) 4     U10 Girls St Helena 2   def. by   U10 Girls Yarrambat 3
18/02/12 (Sat) 08:30 (W12 U10 Boys A) 3     U10 Boys St Helena 1   def. by   U10 Boys Diamond Creek 1 36 
18/02/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys A) 45     U12 Boys St Mary's 1   def.   U12 Boys Apollo 2 17 
18/02/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B) 10     U12 Boys Yarrambat 1   def. by   U12 Boys Hurstbridge 1 40 
18/02/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys A) 55     U14 Boys Diamond Creek 2   def.   U14 Boys Plenty Knights 3 15 
18/02/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B) 17     U14 Boys Eltham North 2   def. by   U14 Boys St Mary's 2 81 
18/02/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B) 20     U16 Boys Wattle Glen 1   def. by   U16 Boys Apollo 3 33 
18/02/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B) 25     U16 Boys Northern Saints 1   def. by   U16 Boys Laurimar Thunder 2 25 
18/02/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys B) 15     U16 Boys Northern Saints 3   def. by   U16 Boys Diamond Creek 2 37 
18/02/12 (Sat) 15:10 (W12 U16 Boys C) 40     U16 Boys Eltham North 4   def.   U16 Boys Watsonia Warriors 1 28 
18/02/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys D) 21     U18 Boys St Helena 3   def. by   U18 Boys Diamond Creek 2 33 
18/02/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C) 36     U18 Boys Apollo 5   def. by   U18 Boys St Mary's 2 43 
18/02/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys C) 18     U18 Boys Diamond Creek 1   def. by   U18 Boys Apollo 4 23 
19/02/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN E) 33     The Longhorns   def.   St Helena Spartans 27 
19/02/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN E) 25     Rollers   def. by   Freeballers 37 
19/02/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D) 38     DoB   def.   Screaming Pelicans 19 
19/02/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D) 28     The Warriors   def. by   The Monstars 38 
19/02/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D) 30     Pirates   def.   Royals 28 
19/02/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN E) 25     Yarrambat (1)   def. by   Tune Squad 36 
20/02/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B) 67     Dingoes   def.   Yager Bombers 45 
20/02/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B) 68     Gussetts   def.   Wolves 40 
20/02/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B) 42     Dizzy Stuff   def.   Wattle Glen 31 
20/02/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D) 28     Nightshift   def. by   Half 7's 35 
20/02/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B) 27     Bathroom Werx   def. by   Titans 35 
20/02/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E) 28     Pirates   def. by   Flint Tropics 37 
21/02/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C) 17     U12 Girls St Helena 3   def.   U12 Girls Watsonia Warriors 1 10 
21/02/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C) 10     U12 Girls Laurimar Thunder 2   def.   U12 Girls Maharishi Magic 1
21/02/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C) 21     U12 Girls Laurimar Thunder 1   def.   U12 Girls St Helena 4 12 
22/02/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls D) 13     U14 Girls Hurstbridge 2   def. by   U14 Girls Laurimar Thunder 1 17 
22/02/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D) 17     U14 Girls Greenhills 1   def.   U14 Girls Yarrambat 2
22/02/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D) 28     U14 Girls St Thomas 2   def.   U14 Girls Watsonia Warriors 2 25 
22/02/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 25     SHAFT   def.   Scorpions 17 
22/02/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 38     St Marys (2)   def.   Schooled 18 
22/02/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D) 29     1-Up   def.   The Pals 20 
22/02/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D) 21     The Wong Squad   def.   Boro Kings 18 
22/02/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 50     Eastern Conference   def.   Nutters 18 
22/02/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 32     Force Kings   def.   Pirates 29 
23/02/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B) 27     U16 Girls Eltham North 1   def. by   U16 Girls Hurstbridge 2 34 
23/02/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B) 18     U16 Girls Yarrambat 1   def. by   U16 Girls St Mary's 2 37 
23/02/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C) 32     Smurfs   def.   Bulls 31 
23/02/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C) 35     Apollo (4)   def.   The Inbetweeners 11 
23/02/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B) 28     Ultimate   def.   Apollo 27 
23/02/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C) 30     Pink Ladies   def.   Ezzie's Team 27 
24/02/12 (Fri) 16:15 (W12 U10 Girls D) 6     U10 Girls Hurstbridge 2   def. by   U10 Girls Maharishi Magic 1
24/02/12 (Fri) 17:00 (W12 U10 Girls D) 2     U10 Girls St Martins 1   def. by   U10 Girls Yarrambat 3
25/02/12 (Sat) 08:30 (W12 U10 Boys B) 17     U10 Boys Plenty Knights 1   def. by   U10 Boys Apollo 2 19 
25/02/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys A) 22     U12 Boys St Martins 1   def.   U12 Boys Diamond Creek 2 19 
25/02/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B) 37     U12 Boys Yarrambat 1   def.   U12 Boys Greenhills 2 19 
25/02/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys A) 33     U14 Boys Wattle Glen 1   def.   U14 Boys St Mary's 2 32 
25/02/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B) 13     U14 Boys Watsonia Warriors 1   def. by   U14 Boys St Thomas 2 21 
25/02/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B) 35     U16 Boys Diamond Creek 1   def.   U16 Boys Apollo 2 29 
25/02/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B) 26     U16 Boys Greenhills 2   def. by   U16 Boys Laurimar Thunder 2 33 
25/02/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys B) 46     U16 Boys Eltham North 4   def.   U16 Boys Wattle Glen 1 30 
25/02/12 (Sat) 15:10 (W12 U16 Boys C) 32     U16 Boys Hurstbridge 3   def. by   U16 Boys Greenhills 3 33 
25/02/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys D) 31     U18 Boys St Thomas 2   def.   U18 Boys Diamond Creek 2 27 
25/02/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C) 34     U18 Boys Diamond Creek 1   def.   U18 Boys Greenhills 3 14 
25/02/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys C) 51     U18 Boys Watsonia Warriors 2   def.   U18 Boys Apollo 5 29 
26/02/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN E) 42     Yarrambat (1)   def.   The Easybeats 17 
26/02/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN E) 33     Tune Squad   def.   Hotshots 25 
26/02/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D) 28     Pirates   def. by   Gods Gift To Women 47 
26/02/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D) 31     The Ducks   def.   Hurstbridge Hurricanes 1 24 
26/02/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D) 23     DoB   def. by   B Sharps 31 
26/02/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN E) 46     Rollers   def.   St Helena Spartans 25 
27/02/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B) 68     Wattle Glen   def.   Wolves 33 
27/02/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B) 34     Titans   def.   Yager Bombers 15 
27/02/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B) 34     Apollo (3)   def. by   Dingoes 50 
27/02/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D) 28     Nightshift   def. by   Gasheaters 46 
27/02/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B) 41     Gussetts   def. by   Bathroom Werx 46 
27/02/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E) 37     Titans   def.   Rockstars 24 
28/02/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C) 9     U12 Girls Watsonia Warriors 2   def. by   U12 Girls St Thomas 2 22 
28/02/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C) 12     U12 Girls Greenhills 1   def.   U12 Girls St Helena 4 10 
28/02/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C) 32     U12 Girls Watsonia Warriors 1   def.   U12 Girls Laurimar Thunder 1 30 
29/02/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls D) 24     U14 Girls St Mary's 2   def.   U14 Girls Watsonia Warriors 2 17 
29/02/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D) 24     U14 Girls Greenhills 1   def.   U14 Girls Hurstbridge 2 18 
29/02/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D) 12     U14 Girls Yarrambat 2   def. by   U14 Girls Laurimar Thunder 1 31 
29/02/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 54     1-Up   def.   Schooled 33 
29/02/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 47     Boro Kings   def.   Scorpions 23 
29/02/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D) 28     Eastern Conference   def.   SHAFT 13 
29/02/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D) 34     St Marys (2)   def.   Force Kings 29 
29/02/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 28     Nightshift   def.   The Pals 15 
29/02/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 21     Pirates   def. by   The Wong Squad 30 
01/03/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B) 28     U16 Girls Yarrambat 1   def.   U16 Girls Watsonia Warriors 1 23 
01/03/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B) 15     U16 Girls Hurstbridge 2   def. by   U16 Girls Apollo 3 38 
01/03/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C) 25     The Underdogs   def.   Ezzie's Team 15 
01/03/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C) 44     Pink Ladies   def.   The Inbetweeners
01/03/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B) 31     St Thomas (2)   def. by   Chasers 45 
01/03/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C) 33     Smurfs   def.   Apollo (4) 18 
02/03/12 (Fri) 16:15 (W12 U10 Girls D) 4     U10 Girls St Helena 2   def. by   U10 Girls Laurimar Thunder 3
02/03/12 (Fri) 17:00 (W12 U10 Girls D) 4     U10 Girls Greenhills 2   def. by   U10 Girls Hurstbridge 2
03/03/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys A) 9     U12 Boys Eltham North 1   def. by   U12 Boys Apollo 1 45 
03/03/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B) 19     U12 Boys Wattle Glen 1   def. by   U12 Boys Greenhills 2 26 
03/03/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys A) 26     U14 Boys Diamond Creek 2   def. by   U14 Boys Northern Saints 2 36 
03/03/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B) 17     U14 Boys Yarrambat 1   def. by   U14 Boys St Mary's 2 34 
03/03/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B) 31     U16 Boys Diamond Creek 1   def.   U16 Boys Laurimar Thunder 2 30 
03/03/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B) 47     U16 Boys Heat 1   def.   U16 Boys Diamond Creek 2 22 
03/03/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys B) 16     U16 Boys Wattle Glen 1   def. by   U16 Boys Apollo 4 32 
03/03/12 (Sat) 15:10 (W12 U16 Boys C) 44     U16 Boys St Helena 3   def.   U16 Boys Greenhills 3 32 
03/03/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys D) 16     U18 Boys St Thomas 2   def. by   U18 Boys Greenhills 3 27 
03/03/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C) 41     U18 Boys Watsonia Warriors 3   def.   U18 Boys Apollo 5 29 
03/03/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys C) 42     U18 Boys Apollo 4   def.   U18 Boys St Mary's 2 28 
04/03/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN E) 39     Rollers   def.   Tomahawks 30 
04/03/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN E) 51     Whispering Eyes   def.   St Helena Spartans 45 
04/03/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D) 38     The Monstars   def.   Laurimar Thunder 31 
04/03/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D) 33     DoB   def. by   The Ducks 39 
04/03/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D) 30     Smooth Movers   def. by   Hurstbridge Hurricanes 1 55 
04/03/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN E) 31     The Easybeats   def.   Hotshots 23 
05/03/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B) 45     Gussetts   def. by   Dizzy Stuff 47 
05/03/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B) 32     Dingoes   def. by   Bathroom Werx 42 
05/03/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B) 71     Apollo (3)   def.   Yager Bombers 27 
05/03/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D) 29     Gasheaters   def. by   Half 7's 39 
05/03/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B) 45     Wolves   def.   Titans 15 
05/03/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E) 61     Titans   def.   Space Jam 29 
06/03/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C) 17     U12 Girls Laurimar Thunder 1   def. by   U12 Girls Maharishi Magic 1 17 
06/03/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C) 11     U12 Girls Greenhills 1   def. by   U12 Girls St Thomas 2 12 
06/03/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C) U12 Girls St Mary's 2   def. by   U12 Girls Watsonia Warriors 1 20 
07/03/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls D) 18     U14 Girls Greenhills 1   def.   U14 Girls Watsonia Warriors 2 11 
07/03/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D) 18     U14 Girls Yarrambat 2   def.   U14 Girls St Thomas 2 12 
07/03/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D) 25     U14 Girls St Mary's 2   def.   U14 Girls Laurimar Thunder 1
07/03/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 35     St Marys (2)   def.   The Pals 24 
07/03/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 23     The Wong Squad   def.   SHAFT 21 
07/03/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D) 29     Nutters   def. by   Scorpions 38 
07/03/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D) 35     Pirates   def.   Schooled 30 
07/03/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 28     Nightshift   def. by   1-Up 36 
07/03/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 26     Force Kings   def. by   Boro Kings 28 
08/03/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B) 12     U16 Girls Diamond Creek 1   def. by   U16 Girls St Mary's 2 34 
08/03/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B) 17     U16 Girls Watsonia Warriors 1   def. by   U16 Girls Apollo 3 44 
08/03/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C) 30     Apollo (4)   def.   Pink Ladies 23 
08/03/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C) 16     The Underdogs   def. by   Bulls 27 
08/03/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B) Addiction   def. by   Dragonz 20 
08/03/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C) 26     Smurfs   def. by   Ezzie's Team 29 
09/03/12 (Fri) 16:15 (W12 U10 Girls D) 2     U10 Girls St Helena 2   def. by   U10 Girls St Martins 1 10 
09/03/12 (Fri) 17:00 (W12 U10 Girls D) U10 Girls Eltham North 3   def. by   U10 Girls Laurimar Thunder 3 20 
13/03/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C) 23     U12 Girls Watsonia Warriors 1   def.   U12 Girls Our Ladies Rockets
13/03/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C) 18     U12 Girls St Helena 3   def.   U12 Girls Greenhills 1 10 
13/03/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C) 14     U12 Girls St Thomas 2   def.   U12 Girls Laurimar Thunder 2 13 
14/03/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls C) 16     U14 Girls Hurstbridge 1   def.   U14 Girls Apollo 3 11 
14/03/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D) 15     U14 Girls Yarrambat 2   def.   U14 Girls Hurstbridge 2
14/03/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D) 11     U14 Girls Watsonia Warriors 2   def. by   U14 Girls Laurimar Thunder 1 12 
14/03/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 23     Nightshift   def. by   Force Kings 25 
14/03/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 21     Eastern Conference   def. by   Pirates 23 
14/03/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D) 30     Nutters   def. by   Boro Kings 46 
14/03/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D) 30     1-Up   def. by   The Wong Squad 38 
14/03/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 19     The Pals   def. by   Schooled 26 
14/03/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 60     St Marys (2)   def.   Scorpions 18 
15/03/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B) 12     U16 Girls Watsonia Warriors 1   def. by   U16 Girls Hurstbridge 2 36 
15/03/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B) 29     U16 Girls Eltham North 1   def. by   U16 Girls Yarrambat 1 31 
15/03/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C) 12     Apollo (4)   def. by   Bulls 28 
15/03/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C) 20     Smurfs   def. by   Pink Ladies 22 
15/03/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B) 43     Mixups   def.   Dragonz 11 
15/03/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C) 37     The Underdogs   def.   The Inbetweeners 11 
16/03/12 (Fri) 16:15 (W12 U10 Girls C)   U10 Girls Apollo 2   vs   U10 Girls Laurimar Thunder 3  
16/03/12 (Fri) 17:00 (W12 U10 Girls D) 2     U10 Girls St Martins 1   def. by   U10 Girls Maharishi Magic 1
17/03/12 (Sat) 08:30 (W12 U10 Boys B) 19     U10 Boys Eltham North 2   def.   U10 Boys St Thomas 1 14 
17/03/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys A) 27     U12 Boys Greenhills 1   def. by   U12 Boys Apollo 1 36 
17/03/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B) 18     U12 Boys Wattle Glen 1   def. by   U12 Boys Cougars Blue 28 
17/03/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys B1) 14     U14 Boys Yarrambat 1   def. by   U14 Boys Greenhills 2 32 
17/03/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B1) 28     U14 Boys St Thomas 2   def.   U14 Boys St Mary's 2 19 
17/03/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B2) 19     U16 Boys Apollo 3   def. by   U16 Boys Northern Saints 4 31 
17/03/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys B2) 40     U16 Boys Diamond Creek 2   def.   U16 Boys Apollo 4 29 
17/03/12 (Sat) 15:10 (W12 U16 Boys B2) 28     U16 Boys Eltham North 4   def. by   U16 Boys Northern Saints 2 53 
17/03/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys D) 19     U18 Boys St Helena 3   def. by   U18 Boys St Thomas 2 35 
17/03/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C) 27     U18 Boys Yarrambat 1   def. by   U18 Boys St Mary's 2 28 
17/03/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys D) 46     U18 Boys Greenhills 3   def.   U18 Boys Eltham North 3 17 
18/03/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN E) 31     Yarrambat (1)   def.   Tomahawks 26 
18/03/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN E) 23     METALLICATZ   def. by   Multiple Scorgasms 25 
18/03/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D) 42     Hurstbridge Hurricanes 1   def.   True Blue 31 
18/03/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D) 29     Royals   def. by   Gods Gift To Women 47 
18/03/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D)   The Warriors   vs   Laurimar Thunder  
18/03/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN E) 32     The Longhorns   def. by   Tarheels 51 
19/03/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B) 44     Apollo (3)   def. by   Titans 46 
19/03/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B) 54     Wattle Glen   def.   Bathroom Werx 26 
19/03/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B) 53     Dizzy Stuff   def.   Wolves 32 
19/03/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D) 33     White Boy Fresh   def.   Muggers 28 
19/03/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B) 56     Gussetts   def.   Yager Bombers 31 
19/03/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E) 34     Rockstars   def. by   Easy Beats 35 
20/03/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C) 24     U12 Girls St Helena 3   def.   U12 Girls St Helena 4 16 
20/03/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C) 18     U12 Girls Laurimar Thunder 1   def.   U12 Girls Laurimar Thunder 2 17 
20/03/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C) 10     U12 Girls St Martins 1   def. by   U12 Girls St Thomas 2 26 
21/03/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls C) 18     U14 Girls St Mary's 2   def. by   U14 Girls Hurstbridge 1 21 
21/03/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D) 8     U14 Girls St Helena 2   def. by   U14 Girls Laurimar Thunder 1 12 
21/03/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D) 10     U14 Girls Yarrambat 2   def. by   U14 Girls St Thomas 2 34 
21/03/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 40     Pirates   def.   Nutters 26 
21/03/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 35     The Wong Squad   def.   Discovery Channel 25 
21/03/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D) 34     Force Kings   def.   The Pals 25 
21/03/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D) 54     St Marys (2)   def.   Eastern Conference 34 
21/03/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 40     Boro Kings   def.   SHAFT 16 
21/03/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 41     1-Up   def.   Scorpions 32 
22/03/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B) 19     U16 Girls Hurstbridge 2   def. by   U16 Girls Apollo 3 37 
22/03/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B) 17     U16 Girls Yarrambat 1   def. by   U16 Girls Diamond Creek 1 50 
22/03/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C) 7     The Underdogs   def. by   Pink Ladies 26 
22/03/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C) 32     Apollo (4)   def. by   Ezzie's Team 41 
22/03/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B) 32     N.B.I.   def. by   Dragonz 34 
22/03/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C) 21     Blancs   def. by   Bulls 30 
23/03/12 (Fri) 16:15 (W12 U10 Girls C) 7     U10 Girls Diamond Creek 1   def. by   U10 Girls Yarrambat 3
23/03/12 (Fri) 17:00 (W12 U10 Girls D) 8     U10 Girls St Helena 2   def.   U10 Girls Apollo 3
24/03/12 (Sat) 08:30 (W12 U10 Boys B) 22     U10 Boys St Mary's 2   def.   U10 Boys Apollo 2 20 
24/03/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys B) 35     U12 Boys St Mary's 2   def.   U12 Boys Apollo 2 24 
24/03/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B) 38     U12 Boys Eltham North 3   def.   U12 Boys Greenhills 2 23 
24/03/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys B1) 16     U14 Boys Diamond Creek 2   def. by   U14 Boys Apollo 1 24 
24/03/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B1) 42     U14 Boys St Helena 1   def.   U14 Boys St Mary's 2 26 
24/03/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B2) 45     U16 Boys Northern Saints 1   def.   U16 Boys Eltham North 4 21 
24/03/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys B2) 31     U16 Boys Diamond Creek 2   def. by   U16 Boys Northern Saints 4 44 
24/03/12 (Sat) 15:10 (W12 U16 Boys B2) 36     U16 Boys Apollo 4   def. by   U16 Boys Northern Saints 2 37 
24/03/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys C) 59     U18 Boys Diamond Creek 1   def.   U18 Boys St Mary's 3 32 
24/03/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C) U18 Boys Eltham North 2   def. by   U18 Boys Watsonia Warriors 3 20 
24/03/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys D) 32     U18 Boys St Thomas 2   def. by   U18 Boys Greenhills 3 33 
24/03/12 (Sat) 18:30 (W12 U18 Boys A2) 45     U18 Boys St Thomas 1   def.   U18 Boys Yarrambat 2 32 
25/03/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN E) 47     Rollers   def. by   Tarheels 49 
25/03/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN E) 46     Diamond Creek   def.   The Longhorns 36 
25/03/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D) 61     The Monstars   def.   DoB 41 
25/03/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D) 39     Laurimar Thunder   def.   Screaming Pelicans 31 
25/03/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D) 31     Gods Gift To Women   def.   B Sharps 22 
25/03/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN E) 27     Yarrambat (1)   def. by   Multiple Scorgasms 34 
26/03/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B) 51     Wolves   def.   Yager Bombers 12 
26/03/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B) 44     Dingoes   def. by   Wattle Glen 45 
26/03/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B) 46     Gussetts   def.   Titans 36 
26/03/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D) 39     Titans   def.   Muggers 29 
26/03/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B) 32     Apollo (3)   def. by   Dizzy Stuff 49 
26/03/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E) 49     Easy Beats   def.   The Frogs 43 
27/03/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C) 39     U12 Girls Watsonia Warriors 1   def.   U12 Girls St Thomas 2 10 
27/03/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C) 12     U12 Girls St Martins 1   def. by   U12 Girls Maharishi Magic 1 14 
27/03/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C) 18     U12 Girls Laurimar Thunder 1   def. by   U12 Girls Our Ladies Rockets 22 
28/03/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls C) 21     U14 Girls Hurstbridge 1   def.   U14 Girls Apollo 3 12 
28/03/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D) 26     U14 Girls St Helena 2   def.   U14 Girls St Thomas 2
28/03/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D) 19     U14 Girls Watsonia Warriors 2   def. by   U14 Girls St Helena 4 36 
28/03/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 36     Eastern Conference   def.   Boro Kings 32 
28/03/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 20     Force Kings   def.   1-Up
28/03/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D) 21     Schooled   def. by   Discovery Channel 41 
28/03/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D) 32     Pirates   def.   Scorpions 17 
28/03/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 29     Nutters   def.   SHAFT 20 
28/03/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 61     St Marys (2)   def.   The Wong Squad 24 
29/03/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B) 34     U16 Girls Diamond Creek 1   def.   U16 Girls St Mary's 3 32 
29/03/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B) 24     U16 Girls Eltham North 1   def. by   U16 Girls Hurstbridge 2 25 
29/03/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C) 21     Apollo (4)   def. by   Pink Ladies 26 
29/03/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C) 8     The Underdogs   def. by   Bulls
29/03/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B) N.B.I.   def. by   Watsonia Heights
29/03/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C) 33     Smurfs   def.   Ezzie's Team 24 
30/03/12 (Fri) 16:15 (W12 U10 Girls C) 20     U10 Girls Watsonia Warriors 2   def.   U10 Girls Laurimar Thunder 3
30/03/12 (Fri) 17:00 (W12 U10 Girls D) 3     U10 Girls Eltham North 3   def. by   U10 Girls St Helena 2 16 
31/03/12 (Sat) 08:30 (W12 U10 Boys B) 21     U10 Boys Eltham North 2   def.   U10 Boys Yarrambat 1 19 
31/03/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys B) 33     U12 Boys Hurstbridge 1   def.   U12 Boys Diamond Creek 2 14 
31/03/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B) 34     U12 Boys Wattle Glen 1   def.   U12 Boys Greenhills 3 14 
31/03/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys B1) 17     U14 Boys Yarrambat 1   def. by   U14 Boys Wattle Glen 1 18 
31/03/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B1) 22     U14 Boys St Helena 1   def.   U14 Boys Northern Saints 2 21 
31/03/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B2) U16 Boys Diamond Creek 2   def. by   U16 Boys Northern Saints 2
31/03/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys B2) 30     U16 Boys Northern Saints 1   def. by   U16 Boys Northern Saints 4 34 
31/03/12 (Sat) 15:10 (W12 U16 Boys B2) 16     U16 Boys Eltham North 4   def. by   U16 Boys Apollo 3 38 
31/03/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys C) 54     U18 Boys St Martins 1   def. by   U18 Boys St Mary's 3 57 
31/03/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C) 36     U18 Boys Diamond Creek 1   def.   U18 Boys Eltham North 2 32 
31/03/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys D) 18     U18 Boys St Helena 3   def. by   U18 Boys Greenhills 3 33 
31/03/12 (Sat) 18:30 (W12 U18 Boys A2) 34     U18 Boys Hurstbridge 1   def. by   U18 Boys Heat 1 35 
01/04/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN E) 31     The Sheep   def. by   Freeballers 65 
01/04/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN E) 34     The Longhorns   def. by   Whispering Eyes 51 
01/04/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D) 27     The Warriors   def.   Screaming Pelicans 21 
01/04/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D) 49     DoB   def.   Smooth Movers 14 
01/04/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D) 19     The Ducks   def. by   True Blue 28 
01/04/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN E) 27     METALLICATZ   def. by   Saints 33 
02/04/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B) 49     Gussetts   def.   Dingoes 32 
02/04/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B) 58     Dizzy Stuff   def.   Yager Bombers 29 
02/04/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B) 33     Bathroom Werx   def. by   Wolves 41 
02/04/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D) 37     Titans   def.   White Boy Fresh 29 
02/04/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B) 49     Apollo (3)   def.   Wattle Glen 38 
02/04/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E) 24     Pirates   def. by   Space Jam 26 
04/04/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 50     Schooled   def.   Scorpions 28 
04/04/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 36     1-Up   def.   SHAFT 34 
04/04/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D) 42     St Marys (2)   def.   Boro Kings 31 
04/04/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D) 43     Eastern Conference   def.   The Pals 26 
04/04/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D) 30     Force Kings   def.   The Wong Squad 22 
04/04/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D) 39     Nutters   def.   Discovery Channel 28 
05/04/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Blancs   vs   Ezzie's Team  
05/04/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C) The Underdogs   def. by   Smurfs 20 
05/04/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   Ultimate   vs   Watsonia Heights  
05/04/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C) 20     Bulls   def.   Pink Ladies
11/04/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Wong Squad   vs   Nutters  
11/04/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Pirates   vs   The Pals  
11/04/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D)   St Marys (2)   vs   Discovery Channel  
11/04/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Force Kings   vs   SHAFT  
11/04/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Eastern Conference   vs   Scorpions  
11/04/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Boro Kings   vs   Schooled  
12/04/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Bulls   vs   Pink Ladies  
12/04/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   The Underdogs   vs   Breezers  
12/04/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   Ultimate   vs   COSO  
12/04/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Blancs   vs   Ezzie's Team  
15/04/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN F)   The Longhorns   vs   The Easybeats  
15/04/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN F)   Rollers   vs   That's Amar'e  
15/04/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D)   Pirates   vs   The Ducks  
15/04/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D)   Laurimar Thunder   vs   Gods Gift To Women  
15/04/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D)   Royals   vs   Screaming Pelicans  
15/04/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN F)   St Helena Spartans   vs   Hotshots  
16/04/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B)   Dizzy Stuff   vs   Titans  
16/04/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B)   Apollo (3)   vs   Bathroom Werx  
16/04/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B)   Gussetts   vs   Wattle Glen  
16/04/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D)   Project 64   vs   Fade  
16/04/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B)   Dingoes   vs   Wolves  
16/04/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E)   The Frogs   vs   Flint Tropics  
17/04/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls St Helena 3   vs   U12 Girls St Martins 1  
17/04/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Laurimar Thunder 1   vs   U12 Girls St Helena 4  
17/04/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Watsonia Warriors 1   vs   U12 Girls Laurimar Thunder 2  
18/04/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls C)   U14 Girls Hurstbridge 1   vs   U14 Girls Diamond Creek 2  
18/04/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls Watsonia Warriors 2   vs   U14 Girls Laurimar Thunder 1  
18/04/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls St Thomas 2   vs   U14 Girls Hurstbridge 2  
18/04/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   1-Up   vs   Boro Kings  
18/04/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Eastern Conference   vs   Schooled  
18/04/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Force Kings   vs   Scorpions  
18/04/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D)   SHAFT   vs   Discovery Channel  
18/04/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   St Marys (2)   vs   Pirates  
18/04/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Pals   vs   Nutters  
19/04/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Eltham North 1   vs   U16 Girls St Mary's 3  
19/04/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Watsonia Warriors 1   vs   U16 Girls Apollo 3  
19/04/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Apollo (4)   vs   Ezzie's Team  
19/04/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Smurfs   vs   Pink Ladies  
19/04/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   Apollo   vs   The Ball Busters  
19/04/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   The Underdogs   vs   Blancs  
21/04/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Greenhills 2   vs   U12 Boys Cougars Blue  
21/04/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Eltham North 3   vs   U12 Boys Diamond Creek 2  
21/04/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys Watsonia Warriors 1   vs   U14 Boys Northern Saints 2  
21/04/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys Greenhills 2   vs   U14 Boys Apollo 1  
21/04/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Eltham North 4   vs   U16 Boys Northern Saints 4  
21/04/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Diamond Creek 2   vs   U16 Boys Apollo 3  
21/04/12 (Sat) 15:10 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Northern Saints 1   vs   U16 Boys Apollo 4  
21/04/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys Eltham North 2   vs   U18 Boys Laurimar Thunder 1  
21/04/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys Watsonia Warriors 3   vs   U18 Boys St Mary's 3  
21/04/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys D)   U18 Boys St Thomas 2   vs   U18 Boys Diamond Creek 2  
21/04/12 (Sat) 18:30 (W12 U18 Boys A2)   U18 Boys St Thomas 1   vs   U18 Boys Apollo 2  
22/04/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN F)   METALLICATZ   vs   Hotshots  
22/04/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN F)   Rollers   vs   Chicagi Bulls  
22/04/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D)   Royals   vs   B Sharps  
22/04/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D)   Smooth Movers   vs   True Blue  
22/04/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D)   Pirates   vs   DoB  
22/04/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN F)   Tarheels   vs   The Easybeats  
23/04/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B)   Wattle Glen   vs   Yager Bombers  
23/04/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B)   Gussetts   vs   Apollo (3)  
23/04/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B)   Dingoes   vs   Titans  
23/04/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D)   Greenhills 7   vs   Fade  
23/04/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B)   Dizzy Stuff   vs   Bathroom Werx  
23/04/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E)   Pirates   vs   Flint Tropics  
24/04/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Greenhills 1   vs   U12 Girls Laurimar Thunder 1  
24/04/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls St Helena 3   vs   U12 Girls St Thomas 2  
24/04/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Watsonia Warriors 1   vs   U12 Girls St Martins 1  
26/04/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Eltham North 1   vs   U16 Girls Apollo 3  
26/04/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Yarrambat 1   vs   U16 Girls Watsonia Warriors 1  
26/04/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   The Underdogs   vs   Smurfs  
26/04/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Apollo (4)   vs   Bulls  
26/04/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   Dragonz   vs   Chasers  
26/04/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Pink Ladies   vs   Ezzie's Team  
28/04/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Eltham North 3   vs   U12 Boys Watsonia Warriors 1  
28/04/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Hurstbridge 1   vs   U12 Boys Cougars Blue  
28/04/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys St Helena 1   vs   U14 Boys St Thomas 2  
28/04/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys Wattle Glen 1   vs   U14 Boys Greenhills 2  
28/04/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Apollo 4   vs   U16 Boys Northern Saints 4  
28/04/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Apollo 3   vs   U16 Boys Northern Saints 2  
28/04/12 (Sat) 15:10 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Northern Saints 1   vs   U16 Boys Diamond Creek 2  
28/04/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys Diamond Creek 1   vs   U18 Boys Watsonia Warriors 3  
28/04/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys St Martins 1   vs   U18 Boys Laurimar Thunder 1  
28/04/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys D)   U18 Boys Diamond Creek 2   vs   U18 Boys Diamond Creek 3  
28/04/12 (Sat) 18:30 (W12 U18 Boys A2)   U18 Boys Hurstbridge 1   vs   U18 Boys Greenhills 2  
29/04/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN F)   Rollers   vs   METALLICATZ  
29/04/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN F)   The Longhorns   vs   Hotshots  
29/04/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D)   Gods Gift To Women   vs   Hurstbridge Hurricanes 1  
29/04/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D)   Pirates   vs   True Blue  
29/04/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D)   The Monstars   vs   Smooth Movers  
29/04/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN F)   That's Amar'e   vs   St Helena Spartans  
30/04/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B)   Wattle Glen   vs   Titans  
30/04/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B)   Apollo (3)   vs   Wolves  
30/04/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B)   Bathroom Werx   vs   Yager Bombers  
30/04/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D)   Project 64   vs   Greenhills 7  
30/04/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B)   Dizzy Stuff   vs   Dingoes  
30/04/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E)   Budgie Smugglers   vs   Rockstars  
01/05/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Greenhills 1   vs   U12 Girls St Thomas 2  
01/05/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Laurimar Thunder 2   vs   U12 Girls Our Ladies Rockets  
01/05/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls St Martins 1   vs   U12 Girls St Helena 4  
02/05/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls C)   U14 Girls Greenhills 1   vs   U14 Girls Hurstbridge 1  
02/05/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls St Thomas 2   vs   U14 Girls Laurimar Thunder 1  
02/05/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls Yarrambat 2   vs   U14 Girls Watsonia Warriors 2  
02/05/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   St Marys (2)   vs   SHAFT  
02/05/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Pals   vs   Scorpions  
02/05/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Wong Squad   vs   Schooled  
02/05/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D)   1-Up   vs   Nutters  
02/05/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Pirates   vs   Boro Kings  
02/05/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Eastern Conference   vs   Discovery Channel  
03/05/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Watsonia Warriors 1   vs   U16 Girls Hurstbridge 2  
03/05/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Yarrambat 1   vs   U16 Girls St Mary's 3  
03/05/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Blancs   vs   Apollo (4)  
03/05/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   The Underdogs   vs   Pink Ladies  
03/05/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   Mixups   vs   Dragonz  
03/05/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Smurfs   vs   Bulls  
05/05/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys St Mary's 2   vs   U12 Boys Greenhills 3  
05/05/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Diamond Creek 2   vs   U12 Boys Apollo 2  
05/05/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys Watsonia Warriors 1   vs   U14 Boys St Thomas 2  
05/05/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys Yarrambat 1   vs   U14 Boys Diamond Creek 2  
05/05/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Northern Saints 1   vs   U16 Boys Apollo 3  
05/05/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Northern Saints 2   vs   U16 Boys Northern Saints 4  
05/05/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Eltham North 4   vs   U16 Boys Apollo 4  
05/05/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys St Martins 1   vs   U18 Boys Watsonia Warriors 3  
05/05/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys Apollo 5   vs   U18 Boys Laurimar Thunder 1  
05/05/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys D)   U18 Boys St Thomas 2   vs   U18 Boys Eltham North 3  
06/05/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN F)   St Helena Spartans   vs   Chicagi Bulls  
06/05/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN F)   Tarheels   vs   Hotshots  
06/05/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D)   The Warriors   vs   Smooth Movers  
06/05/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D)   B Sharps   vs   Screaming Pelicans  
06/05/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D)   Laurimar Thunder   vs   Hurstbridge Hurricanes 1  
06/05/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN F)   Rollers   vs   The Easybeats  
07/05/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B)   Dingoes   vs   Yager Bombers  
07/05/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B)   Gussetts   vs   Wolves  
07/05/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B)   Dizzy Stuff   vs   Wattle Glen  
07/05/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D)   Nightshift   vs   Half 7's  
07/05/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B)   Bathroom Werx   vs   Titans  
07/05/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E)   Budgie Smugglers   vs   Space Jam  
08/05/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls St Helena 3   vs   U12 Girls Laurimar Thunder 1  
08/05/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Greenhills 1   vs   U12 Girls Laurimar Thunder 2  
08/05/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Watsonia Warriors 1   vs   U12 Girls Maharishi Magic 1  
09/05/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls C)   U14 Girls St Helena 3   vs   U14 Girls Apollo 3  
09/05/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls Yarrambat 2   vs   U14 Girls St Helena 4  
09/05/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls Hurstbridge 2   vs   U14 Girls Laurimar Thunder 1  
09/05/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Pirates   vs   Discovery Channel  
09/05/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Force Kings   vs   Nutters  
09/05/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Eastern Conference   vs   The Wong Squad  
09/05/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Pals   vs   Boro Kings  
09/05/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   St Marys (2)   vs   1-Up  
09/05/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   SHAFT   vs   Schooled  
10/05/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Eltham North 1   vs   U16 Girls Watsonia Warriors 1  
10/05/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Hurstbridge 2   vs   U16 Girls St Mary's 3  
10/05/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Smurfs   vs   Breezers  
10/05/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Blancs   vs   Bulls  
10/05/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   Mixups   vs   Watsonia Heights  
10/05/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Apollo (4)   vs   Pink Ladies  
12/05/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Hurstbridge 1   vs   U12 Boys Wattle Glen 1  
12/05/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Diamond Creek 2   vs   U12 Boys Greenhills 2  
12/05/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys Apollo 1   vs   U14 Boys St Mary's 2  
12/05/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys St Helena 1   vs   U14 Boys Watsonia Warriors 1  
12/05/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Eltham North 4   vs   U16 Boys Diamond Creek 2  
12/05/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Northern Saints 1   vs   U16 Boys Northern Saints 2  
12/05/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Apollo 3   vs   U16 Boys Apollo 4  
12/05/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys Diamond Creek 1   vs   U18 Boys Laurimar Thunder 1  
12/05/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys Apollo 5   vs   U18 Boys St Mary's 3  
12/05/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys D)   U18 Boys Eltham North 3   vs   U18 Boys Diamond Creek 3  
13/05/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN F)   Tarheels   vs   That's Amar'e  
13/05/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN F)   The Easybeats   vs   St Helena Spartans  
13/05/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D)   Laurimar Thunder   vs   The Ducks  
13/05/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D)   Pirates   vs   The Monstars  
13/05/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D)   The Warriors   vs   True Blue  
13/05/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN F)   Rollers   vs   Hotshots  
14/05/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B)   Wattle Glen   vs   Wolves  
14/05/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B)   Titans   vs   Yager Bombers  
14/05/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B)   Apollo (3)   vs   Dingoes  
14/05/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D)   Nightshift   vs   Gasheaters  
14/05/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B)   Gussetts   vs   Bathroom Werx  
14/05/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E)   Rockstars   vs   Easy Beats  
15/05/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Greenhills 1   vs   U12 Girls Maharishi Magic 1  
15/05/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls St Helena 3   vs   U12 Girls Our Ladies Rockets  
15/05/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Watsonia Warriors 1   vs   U12 Girls St Helena 4  
16/05/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls C)   U14 Girls Diamond Creek 2   vs   U14 Girls Apollo 3  
16/05/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls St Thomas 2   vs   U14 Girls St Helena 4  
16/05/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls Watsonia Warriors 2   vs   U14 Girls Hurstbridge 2  
16/05/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Pals   vs   The Wong Squad  
16/05/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   St Marys (2)   vs   Nutters  
16/05/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Pirates   vs   SHAFT  
16/05/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Scorpions   vs   Discovery Channel  
16/05/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Force Kings   vs   Schooled  
16/05/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   1-Up   vs   Eastern Conference  
17/05/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Eltham North 1   vs   U16 Girls Yarrambat 1  
17/05/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls St Mary's 3   vs   U16 Girls Apollo 3  
17/05/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   The Underdogs   vs   Bulls  
17/05/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Smurfs   vs   Ezzie's Team  
17/05/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   Mixups   vs   Chasers  
17/05/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Breezers   vs   Apollo (4)  
19/05/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Watsonia Warriors 1   vs   U12 Boys Diamond Creek 2  
19/05/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Hurstbridge 1   vs   U12 Boys Apollo 2  
19/05/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys St Thomas 2   vs   U14 Boys Northern Saints 2  
19/05/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys Watsonia Warriors 1   vs   U14 Boys Wattle Glen 1  
19/05/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Diamond Creek 2   vs   U16 Boys Apollo 4  
19/05/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Eltham North 4   vs   U16 Boys Northern Saints 2  
19/05/12 (Sat) 15:10 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Apollo 3   vs   U16 Boys Northern Saints 4  
19/05/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys Watsonia Warriors 3   vs   U18 Boys Apollo 5  
19/05/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys St Martins 1   vs   U18 Boys Diamond Creek 1  
19/05/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys D)   U18 Boys Diamond Creek 2   vs   U18 Boys Eltham North 3  
19/05/12 (Sat) 18:30 (W12 U18 Boys A2)   U18 Boys St Thomas 1   vs   U18 Boys Greenhills 2  
20/05/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN F)   Rollers   vs   The Longhorns  
20/05/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN F)   METALLICATZ   vs   The Easybeats  
20/05/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D)   Smooth Movers   vs   B Sharps  
20/05/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D)   The Warriors   vs   Royals  
20/05/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D)   The Monstars   vs   Gods Gift To Women  
20/05/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN F)   Tarheels   vs   Chicagi Bulls  
21/05/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B)   Gussetts   vs   Dizzy Stuff  
21/05/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B)   Dingoes   vs   Bathroom Werx  
21/05/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B)   Apollo (3)   vs   Yager Bombers  
21/05/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D)   Gasheaters   vs   Half 7's  
21/05/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B)   Wolves   vs   Titans  
21/05/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E)   Easy Beats   vs   The Frogs  
22/05/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Greenhills 1   vs   U12 Girls St Martins 1  
22/05/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Laurimar Thunder 1   vs   U12 Girls Maharishi Magic 1  
22/05/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C)     U12 Girls St Thomas 2   vs   U12 Girls Our Ladies Rockets  
23/05/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls C)   U14 Girls St Mary's 2   vs   U14 Girls Diamond Creek 2  
23/05/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls St Thomas 2   vs   U14 Girls Watsonia Warriors 2  
23/05/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls Laurimar Thunder 1   vs   U14 Girls St Helena 4  
23/05/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Force Kings   vs   Eastern Conference  
23/05/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Boro Kings   vs   Discovery Channel  
23/05/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D)   1-Up   vs   Pirates  
23/05/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Nutters   vs   Schooled  
23/05/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Wong Squad   vs   Scorpions  
23/05/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Pals   vs   SHAFT  
24/05/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Hurstbridge 2   vs   U16 Girls Apollo 3  
24/05/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Yarrambat 1   vs   U16 Girls Diamond Creek 1  
24/05/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Breezers   vs   Pink Ladies  
24/05/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Smurfs   vs   Blancs  
24/05/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   Addiction   vs   Apollo  
24/05/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Bulls   vs   Ezzie's Team  
26/05/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Diamond Creek 2   vs   U12 Boys Cougars Blue  
26/05/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Watsonia Warriors 1   vs   U12 Boys Greenhills 3  
26/05/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys Diamond Creek 2   vs   U14 Boys Northern Saints 2  
26/05/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys St Thomas 2   vs   U14 Boys Wattle Glen 1  
26/05/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Northern Saints 1   vs   U16 Boys Eltham North 4  
26/05/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Apollo 4   vs   U16 Boys Northern Saints 2  
26/05/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Diamond Creek 2   vs   U16 Boys Northern Saints 4  
26/05/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys Eltham North 2   vs   U18 Boys Watsonia Warriors 3  
26/05/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys St Martins 1   vs   U18 Boys Apollo 5  
26/05/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys D)   U18 Boys St Helena 3   vs   U18 Boys Eltham North 3  
26/05/12 (Sat) 18:30 (W12 U18 Boys A2)   U18 Boys Hurstbridge 1   vs   U18 Boys Apollo 3  
27/05/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN F)   That's Amar'e   vs   The Easybeats  
27/05/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN F)   The Longhorns   vs   Tarheels  
27/05/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D)   Royals   vs   True Blue  
27/05/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D)   Hurstbridge Hurricanes 1   vs   B Sharps  
27/05/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D)   The Ducks   vs   Screaming Pelicans  
27/05/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN F)   METALLICATZ   vs   Chicagi Bulls  
28/05/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B)   Apollo (3)   vs   Titans  
28/05/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B)   Wattle Glen   vs   Bathroom Werx  
28/05/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B)   Dizzy Stuff   vs   Wolves  
28/05/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D)   White Boy Fresh   vs   Muggers  
28/05/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B)   Gussetts   vs   Yager Bombers  
28/05/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E)   Pirates   vs   Space Jam  
29/05/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls St Helena 4   vs   U12 Girls Maharishi Magic 1  
29/05/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Watsonia Warriors 1   vs   U12 Girls Our Ladies Rockets  
29/05/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls St Martins 1   vs   U12 Girls Laurimar Thunder 1  
30/05/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls C)   U14 Girls St Mary's 2   vs   U14 Girls Hurstbridge 1  
30/05/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls Yarrambat 2   vs   U14 Girls St Thomas 2  
30/05/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls Hurstbridge 2   vs   U14 Girls St Helena 4  
30/05/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   SHAFT   vs   Scorpions  
30/05/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   St Marys (2)   vs   Schooled  
30/05/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D)   1-Up   vs   The Pals  
30/05/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Wong Squad   vs   Boro Kings  
30/05/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Eastern Conference   vs   Nutters  
30/05/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Force Kings   vs   Pirates  
31/05/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Diamond Creek 1   vs   U16 Girls St Mary's 3  
31/05/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Eltham North 1   vs   U16 Girls Hurstbridge 2  
31/05/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Blancs   vs   Ezzie's Team  
31/05/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   The Underdogs   vs   Breezers  
31/05/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   Addiction   vs   COSO  
31/05/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Bulls   vs   Pink Ladies  
02/06/12 (Sat) 09:20 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Eltham North 3   vs   U12 Boys Greenhills 3  
02/06/12 (Sat) 10:10 (W12 U12 Boys B)   U12 Boys Hurstbridge 1   vs   U12 Boys St Mary's 2  
02/06/12 (Sat) 11:00 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys Yarrambat 1   vs   U14 Boys Greenhills 2  
02/06/12 (Sat) 11:50 (W12 U14 Boys B1)   U14 Boys St Thomas 2   vs   U14 Boys St Mary's 2  
02/06/12 (Sat) 12:40 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Diamond Creek 2   vs   U16 Boys Northern Saints 2  
02/06/12 (Sat) 13:30 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Northern Saints 1   vs   U16 Boys Northern Saints 4  
02/06/12 (Sat) 14:20 (W12 U16 Boys B2)   U16 Boys Eltham North 4   vs   U16 Boys Apollo 3  
02/06/12 (Sat) 16:00 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys St Martins 1   vs   U18 Boys St Mary's 3  
02/06/12 (Sat) 16:50 (W12 U18 Boys C)   U18 Boys Diamond Creek 1   vs   U18 Boys Eltham North 2  
02/06/12 (Sat) 17:40 (W12 U18 Boys D)   U18 Boys Diamond Creek 2   vs   U18 Boys Diamond Creek 3  
02/06/12 (Sat) 18:30 (W12 U18 Boys A2)   U18 Boys Yarrambat 2   vs   U18 Boys Apollo 2  
03/06/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN F)   Tarheels   vs   St Helena Spartans  
03/06/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN F)   That's Amar'e   vs   Chicagi Bulls  
03/06/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D)   DoB   vs   Screaming Pelicans  
03/06/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D)   The Warriors   vs   The Monstars  
03/06/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D)   Pirates   vs   Royals  
03/06/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN F)   The Longhorns   vs   METALLICATZ  
04/06/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B)   Wolves   vs   Yager Bombers  
04/06/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B)   Dingoes   vs   Wattle Glen  
04/06/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B)   Gussetts   vs   Titans  
04/06/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D)   Titans   vs   Muggers  
04/06/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B)   Apollo (3)   vs   Dizzy Stuff  
04/06/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E)   The Frogs   vs   Flint Tropics  
05/06/12 (Tue) 16:15 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Our Ladies Rockets   vs   U12 Girls Maharishi Magic 1  
05/06/12 (Tue) 17:00 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls St Helena 3   vs   U12 Girls St Helena 4  
05/06/12 (Tue) 17:45 (W12 U12 Girls C)   U12 Girls Greenhills 1   vs   U12 Girls Watsonia Warriors 1  
06/06/12 (Wed) 16:15 (W12 U14 Girls C)   U14 Girls Hurstbridge 1   vs   U14 Girls Apollo 3  
06/06/12 (Wed) 17:00 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls Watsonia Warriors 2   vs   U14 Girls St Helena 4  
06/06/12 (Wed) 17:45 (W12 U14 Girls D)   U14 Girls St Helena 2   vs   U14 Girls St Thomas 2  
06/06/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   1-Up   vs   Schooled  
06/06/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Boro Kings   vs   Scorpions  
06/06/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Eastern Conference   vs   SHAFT  
06/06/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D)   St Marys (2)   vs   Force Kings  
06/06/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Pals   vs   Discovery Channel  
06/06/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Pirates   vs   The Wong Squad  
07/06/12 (Thu) 17:10 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Eltham North 1   vs   U16 Girls St Mary's 3  
07/06/12 (Thu) 18:00 (W12 U16 Girls B)   U16 Girls Watsonia Warriors 1   vs   U16 Girls Apollo 3  
07/06/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   The Underdogs   vs   Blancs  
07/06/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Apollo (4)   vs   Ezzie's Team  
07/06/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   St Thomas (2)   vs   Dragonz  
07/06/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Smurfs   vs   Pink Ladies  
13/06/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   St Marys (2)   vs   The Pals  
13/06/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Wong Squad   vs   SHAFT  
13/06/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Nutters   vs   Scorpions  
13/06/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Pirates   vs   Schooled  
13/06/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   1-Up   vs   Discovery Channel  
13/06/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Force Kings   vs   Boro Kings  
14/06/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   The Underdogs   vs   Smurfs  
14/06/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Apollo (4)   vs   Bulls  
14/06/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   The Ball Busters   vs   Watsonia Heights  
14/06/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Blancs   vs   Breezers  
17/06/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN F)   Hotshots   vs   Chicagi Bulls  
17/06/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN F)   METALLICATZ   vs   St Helena Spartans  
17/06/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D)   Pirates   vs   Gods Gift To Women  
17/06/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D)   The Ducks   vs   Hurstbridge Hurricanes 1  
17/06/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D)   DoB   vs   B Sharps  
17/06/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN F)   The Longhorns   vs   That's Amar'e  
18/06/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B)   Gussetts   vs   Dingoes  
18/06/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B)   Dizzy Stuff   vs   Yager Bombers  
18/06/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B)   Bathroom Werx   vs   Wolves  
18/06/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D)   Titans   vs   White Boy Fresh  
18/06/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B)   Apollo (3)   vs   Wattle Glen  
18/06/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E)   Pirates   vs   Flint Tropics  
20/06/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Force Kings   vs   Discovery Channel  
20/06/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Eastern Conference   vs   Pirates  
20/06/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Nutters   vs   Boro Kings  
20/06/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D)   1-Up   vs   The Wong Squad  
20/06/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Pals   vs   Schooled  
20/06/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   St Marys (2)   vs   Scorpions  
21/06/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Breezers   vs   Ezzie's Team  
21/06/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Smurfs   vs   Bulls  
21/06/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   St Thomas (2)   vs   COSO  
21/06/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   The Underdogs   vs   Pink Ladies  
24/06/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN F)   The Longhorns   vs   The Easybeats  
24/06/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN F)   Rollers   vs   That's Amar'e  
24/06/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D)   The Monstars   vs   Laurimar Thunder  
24/06/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D)   DoB   vs   The Ducks  
24/06/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D)   Smooth Movers   vs   Hurstbridge Hurricanes 1  
24/06/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN F)   St Helena Spartans   vs   Hotshots  
25/06/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B)   Dingoes   vs   Wolves  
25/06/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B)   Dizzy Stuff   vs   Titans  
25/06/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B)   Gussetts   vs   Wattle Glen  
25/06/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D)   Project 64   vs   Fade  
25/06/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B)   Apollo (3)   vs   Bathroom Werx  
25/06/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E)   Budgie Smugglers   vs   Rockstars  
27/06/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Pirates   vs   Nutters  
27/06/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   The Wong Squad   vs   Discovery Channel  
27/06/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Force Kings   vs   The Pals  
27/06/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D)   St Marys (2)   vs   Eastern Conference  
27/06/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Boro Kings   vs   SHAFT  
27/06/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   1-Up   vs   Scorpions  
28/06/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Blancs   vs   Bulls  
28/06/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   The Underdogs   vs   Ezzie's Team  
28/06/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   Mixups   vs   N.B.I.  
28/06/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Smurfs   vs   Breezers  
01/07/12 (Sun) 17:00 (W12 SUNDAY MEN F)   METALLICATZ   vs   Hotshots  
01/07/12 (Sun) 17:45 (W12 SUNDAY MEN F)   Rollers   vs   Chicagi Bulls  
01/07/12 (Sun) 18:30 (W12 SUNDAY MEN D)   Hurstbridge Hurricanes 1   vs   True Blue  
01/07/12 (Sun) 19:15 (W12 SUNDAY MEN D)   Royals   vs   Gods Gift To Women  
01/07/12 (Sun) 20:00 (W12 SUNDAY MEN D)   The Warriors   vs   Laurimar Thunder  
01/07/12 (Sun) 20:45 (W12 SUNDAY MEN F)   Tarheels   vs   The Easybeats  
02/07/12 (Mon) 18:10 (W12 MONDAY MEN B)   Gussetts   vs   Apollo (3)  
02/07/12 (Mon) 19:00 (W12 MONDAY MEN B)   Dizzy Stuff   vs   Bathroom Werx  
02/07/12 (Mon) 19:50 (W12 MONDAY MEN B)   Dingoes   vs   Titans  
02/07/12 (Mon) 20:40 (W12 MONDAY MEN D)   Greenhills 7   vs   Fade  
02/07/12 (Mon) 21:30 (W12 MONDAY MEN B)   Wattle Glen   vs   Yager Bombers  
02/07/12 (Mon) 22:20 (W12 MONDAY MEN E)   Budgie Smugglers   vs   Space Jam  
04/07/12 (Wed) 18:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Eastern Conference   vs   Boro Kings  
04/07/12 (Wed) 19:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Force Kings   vs   1-Up  
04/07/12 (Wed) 20:00 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Schooled   vs   Discovery Channel  
04/07/12 (Wed) 20:45 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Pirates   vs   Scorpions  
04/07/12 (Wed) 21:30 (W12 WEDNESDAY MEN D)   Nutters   vs   SHAFT  
04/07/12 (Wed) 22:15 (W12 WEDNESDAY MEN D)   St Marys (2)   vs   The Wong Squad  
05/07/12 (Thu) 18:50 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Breezers   vs   Apollo (4)  
05/07/12 (Thu) 19:40 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Blancs   vs   Pink Ladies  
05/07/12 (Thu) 20:30 (W12 THURSDAY WOMEN A/B)   Apollo   vs   The Ball Busters  
05/07/12 (Thu) 21:20 (W12 THURSDAY WOMEN C)   Smurfs   vs   Ezzie's Team  

Poll

Club Links - Navbar

Choose a Club
--ABOVEADS--

PayMySport Registration Form

Ladder - Sidebar

External links

Notice Board - Sidebar

BOY KILLED IN GAME TODAY

Today.......