T.B.A.
Venue Address:
Venue is yet to be announced,
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20/04/24 (Sat) | 09:00 | (FICA U9) | Stormbirds Pink | vs | Stormbirds Orange | ||
31/05/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Palmerston Rovers Penguins | vs | Mindil Fire | ||
31/05/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Garuda | vs | Rowdettes | ||
31/05/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Palmerston Rovers Wanderers | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
01/06/24 (Sat) | 09:00 | (FICA U9) | Vikings RAIDERS | vs | Vikings HAMMERS | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | GPU Panthers White | vs | Port Darwin Wharfies | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Palmerston Rovers Jets | vs | Mindil Panthers | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | NAFA | vs | Azzurri United FC | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Casuarina Grey | vs | Mindil Tigers | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | GPU Panthers Black | vs | Mindil Crocs | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Port Darwin Sharks | vs | Darwin Olympic White | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | GPU Panthers Green | vs | Litchfield FC | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Hellenic | vs | Mindil Warriors | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Palmerston Rovers Glory | vs | Casuarina Black | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Mindil Tigers | vs | Darwin Olympic Red | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | NAFA Girls | vs | Port Darwin Wharfies | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | NAFA | vs | Litchfield FC | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Casuarina White | vs | Hellenic | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Darwin Olympic Gold | vs | Azzurri United Bellas | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Rowdettes | vs | Hellenic Angels | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Mindil Tigers | vs | Darwin Olympic Red | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Casuarina Black | vs | NAFA | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Casuarina White | vs | Azzurri United FC | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | GPU | vs | Palmerston Rovers Victory | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Azzurri United FC | vs | Darwin Olympic Red | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Casuarina FC | vs | Mindil Aces Black | ||
07/06/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Port Darwin Wharfies | vs | Darwin Olympic White | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Port Darwin Wharfies | vs | Azzurri United White | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Garuda | vs | GPU Tigers | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Crocs | vs | Darwin Olympic White | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Casuarina Black | vs | Darwin Hearts Yeti | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Storm | vs | Darwin Olympic Red | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Azzurri United Blue | vs | Litchfield | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Panthers | vs | Palmerston Rovers Knights | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Rowdettes | vs | Hellenic Angels | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Mindil Fire | vs | Palmerston Rovers Wanderers | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Garuda | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Port Darwin Wharfies | vs | Darwin Olympic Red | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Mindil Panthers | vs | GPU Panthers White | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Mindil Tigers | vs | Palmerston Rovers Jets | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Azzurri United FC | vs | Casuarina Grey | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Hellenic | vs | Palmerston Rovers Glory | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Mindil Warriors | vs | GPU Panthers Green | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Darwin Olympic White | vs | Casuarina Black | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Mindil Crocs | vs | Port Darwin Sharks | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Litchfield FC | vs | GPU Panthers Black | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | NAFA Girls | vs | Casuarina Silver | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Mindil Tigers | vs | Port Darwin Wharfies | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Darwin Olympic Red | vs | Hellenic | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Casuarina White | vs | Litchfield FC | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Mindil Fire | vs | Darwin Olympic Gold | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Rowdettes | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Darwin Olympic Red | vs | Casuarina Black | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | NAFA | vs | Mindil Tigers | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Palmerston Rovers Victory | vs | Casuarina White | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Azzurri United FC | vs | GPU | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Darwin Olympic Red | vs | Casuarina FC | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Port Darwin Wharfies | vs | Azzurri United FC | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Mindil Aces Black | vs | Darwin Olympic White | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Darwin Olympic Gold | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Hellenic Sapphires | vs | Hellenic Angels | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool A) | Litchfield Geckos | vs | Darwin Olympic Red | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Darwin Olympic Silver | vs | Port Darwin Barras | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Litchfield Snakes | vs | Casuarina Black | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Mindil Crocs | vs | GPU Pumas Black | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Palmerston Rovers City | vs | Hellenic Blue | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Palmerston Rovers Glory | vs | Darwin Olympic Black | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Mindil Fire | vs | Garuda Girls | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Azzurri United Bellas | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Litchfield FC | vs | GPU Lynx | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Palmerston Rovers City | vs | Hellenic Angels | ||
15/06/24 (Sat) | 09:00 | (FICA U9) | Stormbirds Blue | vs | Stormbirds Pink | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Panthers | vs | Litchfield | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Crocs | vs | Azzurri United White | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic White | vs | GPU Tigers | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Port Darwin Wharfies | vs | Azzurri United Blue | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Garuda | vs | NAFA | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic Red | vs | Palmerston Rovers Knights | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Storm | vs | Darwin Hearts Yeti | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Hellenic Angels | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Palmerston Rovers Penguins | vs | Palmerston Rovers Wanderers | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Mindil Fire | vs | Garuda | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Darwin Olympic Red | vs | Mindil Panthers | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Palmerston Rovers Jets | vs | Azzurri United FC | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Casuarina Grey | vs | NAFA | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | GPU Panthers White | vs | Mindil Tigers | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | GPU Panthers Black | vs | Mindil Warriors | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | GPU Panthers Green | vs | Hellenic | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Casuarina Black | vs | Mindil Crocs | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Port Darwin Sharks | vs | Litchfield FC | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Palmerston Rovers Glory | vs | Darwin Olympic White | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | NAFA Girls | vs | Darwin Olympic Red | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Casuarina White | vs | Mindil Tigers | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Casuarina Silver | vs | Port Darwin Wharfies | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | NAFA | vs | Hellenic | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Hellenic Angels | vs | Azzurri United Bellas | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Rowdettes | vs | Mindil Fire | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | NAFA | vs | Darwin Olympic Red | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Casuarina Black | vs | Mindil Tigers | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Azzurri United FC | vs | Palmerston Rovers Victory | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Casuarina White | vs | GPU | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Casuarina FC | vs | Port Darwin Wharfies | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Darwin Olympic White | vs | Azzurri United FC | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Mindil Aces Black | vs | Darwin Olympic Red | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Hellenic Sapphires | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Hellenic Angels | vs | Azzurri United Bellas | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool A) | Hellenic | vs | Litchfield Geckos | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Hellenic Blue | vs | Mindil Kangas | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Port Darwin Barras | vs | Palmerston Rovers Glory | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | GPU Pumas Black | vs | Palmerston Rovers City | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Casuarina Black | vs | Mindil Crocs | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Darwin Olympic Black | vs | Litchfield Snakes | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Litchfield FC | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Palmerston Rovers City | vs | Garuda Girls | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Hellenic Angels | ||
21/06/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Mindil Fire | vs | GPU Lynx | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Port Darwin Wharfies | vs | Mindil Panthers | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | GPU Panthers White | vs | Azzurri United FC | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Palmerston Rovers Jets | vs | NAFA | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Darwin Olympic Red | vs | Mindil Tigers | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | GPU Panthers Black | vs | Hellenic | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Darwin Olympic White | vs | Mindil Crocs | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Port Darwin Sharks | vs | Mindil Warriors | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Palmerston Rovers Glory | vs | GPU Panthers Green | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Casuarina Black | vs | Litchfield FC | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | NAFA | vs | Darwin Olympic Red | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | NAFA Girls | vs | Mindil Tigers | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Casuarina Silver | vs | Hellenic | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Litchfield FC | vs | Port Darwin Wharfies | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Darwin Olympic Gold | vs | Rowdettes | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Mindil Fire | vs | Hellenic Angels | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Darwin Olympic Red | vs | Mindil Tigers | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | NAFA | vs | Casuarina Black | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Azzurri United FC | vs | Casuarina White | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Palmerston Rovers Victory | vs | GPU | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Port Darwin Wharfies | vs | Mindil Aces Black | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Azzurri United FC | vs | Casuarina FC | ||
28/06/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Darwin Olympic Red | vs | Darwin Olympic White | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | NAFA | vs | GPU Panthers White | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Azzurri United FC | vs | Darwin Olympic Red | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Mindil Tigers | vs | Port Darwin Wharfies | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Casuarina Grey | vs | Palmerston Rovers Jets | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Litchfield FC | vs | Darwin Olympic White | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Mindil Crocs | vs | Palmerston Rovers Glory | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Mindil Warriors | vs | Casuarina Black | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | GPU Panthers Green | vs | GPU Panthers Black | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Hellenic | vs | Port Darwin Sharks | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Mindil Tigers | vs | NAFA | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Darwin Olympic Red | vs | Casuarina Silver | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Casuarina White | vs | NAFA Girls | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Hellenic | vs | Litchfield FC | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Mindil Fire | vs | Azzurri United Bellas | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Darwin Olympic Gold | vs | Hellenic Angels | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Mindil Tigers | vs | NAFA | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Casuarina Black | vs | Darwin Olympic Red | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Casuarina White | vs | Palmerston Rovers Victory | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | GPU | vs | Azzurri United FC | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Casuarina FC | vs | Darwin Olympic White | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Azzurri United FC | vs | Mindil Aces Black | ||
05/07/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Port Darwin Wharfies | vs | Darwin Olympic Red | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | GPU Panthers White | vs | Casuarina Grey | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Port Darwin Wharfies | vs | Azzurri United FC | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Darwin Olympic Red | vs | NAFA | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Mindil Panthers | vs | Mindil Tigers | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Casuarina Black | vs | Hellenic | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Mindil Crocs | vs | Litchfield FC | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Darwin Olympic White | vs | Mindil Warriors | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Port Darwin Sharks | vs | GPU Panthers Green | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | GPU Panthers Black | vs | Palmerston Rovers Glory | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Litchfield FC | vs | Darwin Olympic Red | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Casuarina Silver | vs | Mindil Tigers | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Port Darwin Wharfies | vs | Hellenic | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | NAFA | vs | Casuarina White | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Darwin Olympic Gold | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Hellenic Angels | vs | Rowdettes | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Darwin Olympic Red | vs | NAFA | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Mindil Tigers | vs | Casuarina Black | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Palmerston Rovers Victory | vs | Azzurri United FC | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | GPU | vs | Casuarina White | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Darwin Olympic White | vs | Port Darwin Wharfies | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Darwin Olympic Red | vs | Azzurri United FC | ||
12/07/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Mindil Aces Black | vs | Casuarina FC | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | GPU Jaguars White | vs | Palmerston Rovers Fury | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Azzurri United Romans | vs | Garuda | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Palmerston Rovers Wanderers | vs | GPU Jaguars Green | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Casuarina Black | vs | Litchfield Frogs | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Storm | vs | NAFA | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Panthers | vs | Azzurri United Blue | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Garuda | vs | Casuarina Black | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Palmerston Rovers Knights | vs | GPU Tigers | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic Red | vs | Azzurri United White | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Crocs | vs | Litchfield | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic White | vs | Darwin Hearts Yeti | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Rowdettes | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Hellenic Angels | vs | Mindil Fire | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Garuda | vs | Palmerston Rovers Penguins | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Palmerston Rovers Jets | vs | GPU Panthers White | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | NAFA | vs | Port Darwin Wharfies | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Azzurri United FC | vs | Mindil Panthers | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Casuarina Grey | vs | Darwin Olympic Red | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | GPU Panthers Green | vs | Casuarina Black | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Palmerston Rovers Glory | vs | Litchfield FC | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Hellenic | vs | Darwin Olympic White | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Mindil Warriors | vs | Mindil Crocs | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | GPU Panthers Black | vs | Port Darwin Sharks | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Mindil Tigers | vs | Litchfield FC | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Casuarina White | vs | Casuarina Silver | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Darwin Olympic Red | vs | Port Darwin Wharfies | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | NAFA Girls | vs | NAFA | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Darwin Olympic Gold | vs | Mindil Fire | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Rowdettes | vs | Azzurri United Bellas | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Mindil Tigers | vs | Darwin Olympic Red | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Casuarina Black | vs | NAFA | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Casuarina White | vs | Azzurri United FC | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | GPU | vs | Palmerston Rovers Victory | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Darwin Olympic White | vs | Mindil Aces Black | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Casuarina FC | vs | Darwin Olympic Red | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Azzurri United FC | vs | Port Darwin Wharfies | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Darwin Olympic Gold | vs | Hellenic Angels | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool A) | Litchfield Geckos | vs | Palmerston Rovers Knights | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Palmerston Rovers City | vs | Casuarina Black | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Mindil Kangas | vs | GPU Pumas Black | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Mindil Crocs | vs | Darwin Olympic Black | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Palmerston Rovers Glory | vs | Darwin Olympic Silver | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Litchfield Snakes | vs | Port Darwin Barras | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Hellenic Angels | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Garuda Girls | vs | Azzurri United Bellas | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | GPU Lynx | vs | Palmerston Rovers City | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Litchfield FC | vs | Mindil Fire | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Palmerston Rovers Wanderers | vs | Litchfield Frogs | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Azzurri United Romans | vs | Palmerston Rovers Fury | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Litchfield Snakes | vs | Garuda | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | GPU Jaguars White | vs | GPU Jaguars Green | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | GPU Tigers | vs | Azzurri United White | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic White | vs | NAFA | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Storm | vs | Casuarina Black | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic Red | vs | Litchfield | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Palmerston Rovers Knights | vs | Darwin Hearts Yeti | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Panthers | vs | Port Darwin Wharfies | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Crocs | vs | Azzurri United Blue | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Palmerston Rovers Penguins | vs | Hellenic Angels | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Mindil Fire | vs | Rowdettes | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Palmerston Rovers Wanderers | vs | Garuda | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Darwin Olympic Red | vs | Palmerston Rovers Jets | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Mindil Panthers | vs | NAFA | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Mindil Tigers | vs | Azzurri United FC | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Port Darwin Wharfies | vs | Casuarina Grey | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Mindil Crocs | vs | Hellenic | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Darwin Olympic White | vs | GPU Panthers Green | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Casuarina Black | vs | GPU Panthers Black | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Litchfield FC | vs | Mindil Warriors | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Port Darwin Sharks | vs | Palmerston Rovers Glory | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Port Darwin Wharfies | vs | Mindil Tigers | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Hellenic | vs | Darwin Olympic Red | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Casuarina Silver | vs | NAFA Girls | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Litchfield FC | vs | Casuarina White | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Mindil Fire | vs | Rowdettes | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Hellenic Angels | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | NAFA | vs | Mindil Tigers | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Darwin Olympic Red | vs | Casuarina Black | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Palmerston Rovers Victory | vs | Casuarina White | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Azzurri United FC | vs | GPU | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Azzurri United FC | vs | Darwin Olympic White | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Darwin Olympic Red | vs | Mindil Aces Black | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Port Darwin Wharfies | vs | Casuarina FC | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Darwin Olympic Gold | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Hellenic Sapphires | vs | Azzurri United Bellas | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool A) | GPU Pumas Green | vs | Litchfield Geckos | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Darwin Olympic Silver | vs | Litchfield Snakes | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Darwin Olympic Black | vs | Palmerston Rovers City | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | GPU Pumas Black | vs | Hellenic Blue | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Port Darwin Barras | vs | Mindil Crocs | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Casuarina Black | vs | Mindil Kangas | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Hellenic Angels | vs | Garuda Girls | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | GPU Lynx | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Mindil Fire | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Palmerston Rovers City | vs | Litchfield FC | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Litchfield Frogs | vs | GPU Jaguars White | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Casuarina Black | vs | Palmerston Rovers Wanderers | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Palmerston Rovers Fury | vs | Litchfield Snakes | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | GPU Jaguars Green | vs | Azzurri United Romans | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Palmerston Rovers Knights | vs | NAFA | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | GPU Tigers | vs | Litchfield | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Crocs | vs | Port Darwin Wharfies | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic Red | vs | Azzurri United Blue | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Azzurri United White | vs | Darwin Hearts Yeti | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Storm | vs | Garuda | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic White | vs | Casuarina Black | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Rowdettes | vs | Palmerston Rovers Penguins | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Hellenic Angels | vs | Palmerston Rovers Wanderers | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Mindil Fire | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | NAFA | vs | Mindil Tigers | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Palmerston Rovers Jets | vs | Port Darwin Wharfies | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | GPU Panthers White | vs | Darwin Olympic Red | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Casuarina Grey | vs | Mindil Panthers | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | GPU Panthers Green | vs | Mindil Crocs | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Palmerston Rovers Glory | vs | Mindil Warriors | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | GPU Panthers Black | vs | Darwin Olympic White | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Port Darwin Sharks | vs | Casuarina Black | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Hellenic | vs | Litchfield FC | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | NAFA | vs | Casuarina Silver | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Mindil Tigers | vs | Hellenic | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | NAFA Girls | vs | Litchfield FC | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Casuarina White | vs | Port Darwin Wharfies | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Rowdettes | vs | Darwin Olympic Gold | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Hellenic Angels | vs | Mindil Fire | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Casuarina Black | vs | Mindil Tigers | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | NAFA | vs | Darwin Olympic Red | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Azzurri United FC | vs | Palmerston Rovers Victory | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Casuarina White | vs | GPU | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Darwin Olympic White | vs | Darwin Olympic Red | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Casuarina FC | vs | Azzurri United FC | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Mindil Aces Black | vs | Port Darwin Wharfies | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Hellenic Angels | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Hellenic Sapphires | vs | Darwin Olympic Gold | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool A) | Litchfield Geckos | vs | Azzurri United Blue | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Palmerston Rovers City | vs | Port Darwin Barras | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Mindil Kangas | vs | Darwin Olympic Black | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Mindil Crocs | vs | Darwin Olympic Silver | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Litchfield Snakes | vs | Palmerston Rovers Glory | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Hellenic Blue | vs | Casuarina Black | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | GPU Lynx | vs | Hellenic Angels | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Mindil Fire | vs | Palmerston Rovers City | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Garuda Girls | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Litchfield FC | vs | Azzurri United Bellas | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Litchfield Snakes | vs | GPU Jaguars Green | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Azzurri United Romans | vs | Litchfield Frogs | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Garuda | vs | Palmerston Rovers Fury | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | GPU Jaguars White | vs | Casuarina Black | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | GPU Tigers | vs | Azzurri United Blue | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Crocs | vs | Mindil Panthers | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Hearts Yeti | vs | Litchfield | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic Red | vs | Port Darwin Wharfies | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic White | vs | Garuda | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Azzurri United White | vs | NAFA | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Palmerston Rovers Knights | vs | Casuarina Black | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Garuda | vs | Hellenic Angels | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Palmerston Rovers Wanderers | vs | Rowdettes | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Palmerston Rovers Penguins | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Mindil Tigers | vs | Casuarina Grey | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Azzurri United FC | vs | NAFA | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Mindil Panthers | vs | Palmerston Rovers Jets | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool A) | Port Darwin Wharfies | vs | GPU Panthers White | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Casuarina Black | vs | Palmerston Rovers Glory | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Mindil Crocs | vs | GPU Panthers Black | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Litchfield FC | vs | GPU Panthers Green | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Darwin Olympic White | vs | Port Darwin Sharks | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Mindil Warriors | vs | Hellenic | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Litchfield FC | vs | NAFA | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Port Darwin Wharfies | vs | NAFA Girls | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Darwin Olympic Red | vs | Mindil Tigers | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U13) | Hellenic | vs | Casuarina White | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Hellenic Angels | vs | Darwin Olympic Gold | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U13 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Mindil Fire | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | NAFA | vs | Casuarina Black | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool A) | Darwin Olympic Red | vs | Mindil Tigers | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Palmerston Rovers Victory | vs | GPU | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U14 Pool B) | Azzurri United FC | vs | Casuarina White | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Mindil Aces Black | vs | Azzurri United FC | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Darwin Olympic Red | vs | Port Darwin Wharfies | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U17) | Darwin Olympic White | vs | Casuarina FC | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Hellenic Angels | vs | Hellenic Sapphires | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Darwin Olympic Gold | vs | Azzurri United Bellas | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool A) | Litchfield Geckos | vs | Casuarina Silver | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Mindil Crocs | vs | Palmerston Rovers Glory | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Hellenic Blue | vs | Darwin Olympic Black | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | GPU Pumas Black | vs | Casuarina Black | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Palmerston Rovers City | vs | Darwin Olympic Silver | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Mindil Kangas | vs | Port Darwin Barras | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Hellenic Angels | vs | Litchfield FC | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Palmerston Rovers City | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Mindil Fire | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Garuda Girls | vs | GPU Lynx | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | GPU Jaguars Green | vs | Garuda | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Palmerston Rovers Wanderers | vs | GPU Jaguars White | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Litchfield Frogs | vs | Litchfield Snakes | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Casuarina Black | vs | Azzurri United Romans | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic White | vs | Mindil Storm | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Palmerston Rovers Knights | vs | Garuda | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Hearts Yeti | vs | Azzurri United Blue | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic Red | vs | Mindil Panthers | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Azzurri United White | vs | Casuarina Black | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Litchfield | vs | NAFA | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | GPU Tigers | vs | Port Darwin Wharfies | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Rowdettes | vs | Garuda | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Mindil Fire | vs | Palmerston Rovers Penguins | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Palmerston Rovers Wanderers | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Hellenic Angels | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Hellenic Sapphires | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool A) | Mindil Sharks | vs | Litchfield Geckos | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Darwin Olympic Silver | vs | Mindil Kangas | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Litchfield Snakes | vs | Mindil Crocs | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Darwin Olympic Black | vs | GPU Pumas Black | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Port Darwin Barras | vs | Hellenic Blue | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Palmerston Rovers Glory | vs | Palmerston Rovers City | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Mindil Fire | vs | Hellenic Angels | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | GPU Lynx | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Litchfield FC | vs | Garuda Girls | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Palmerston Rovers City | vs | Azzurri United Bellas | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Pool B) | Palmerston Rovers Phoenix | vs | Mindil Piranhas | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Pool B) | Casuarina White | vs | Palmerston Rovers Glory | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Garuda | vs | Litchfield Frogs | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Azzurri United Romans | vs | Palmerston Rovers Wanderers | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Palmerston Rovers Fury | vs | GPU Jaguars Green | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Litchfield Snakes | vs | Casuarina Black | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Litchfield | vs | Casuarina Black | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Azzurri United White | vs | Garuda | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | NAFA | vs | Azzurri United Blue | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Hearts Yeti | vs | Port Darwin Wharfies | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | GPU Tigers | vs | Mindil Panthers | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Palmerston Rovers Knights | vs | Mindil Storm | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic Red | vs | Mindil Crocs | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Garuda | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Palmerston Rovers Wanderers | vs | Mindil Fire | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Hellenic Angels | vs | Rowdettes | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Azzurri United Bellas | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Hellenic Angels | vs | Darwin Olympic Gold | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool A) | Palmerston Rovers Victory | vs | Litchfield Geckos | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Mindil Kangas | vs | Palmerston Rovers Glory | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Casuarina Black | vs | Darwin Olympic Black | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | GPU Pumas Black | vs | Port Darwin Barras | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Palmerston Rovers City | vs | Litchfield Snakes | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Hellenic Blue | vs | Darwin Olympic Silver | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | GPU Lynx | vs | Litchfield FC | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Garuda Girls | vs | Mindil Fire | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
23/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Hellenic Angels | vs | Palmerston Rovers City | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Casuarina Black | vs | Garuda | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | GPU Jaguars White | vs | Azzurri United Romans | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Litchfield Frogs | vs | Palmerston Rovers Fury | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Palmerston Rovers Wanderers | vs | Litchfield Snakes | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Litchfield | vs | Garuda | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Azzurri United White | vs | Mindil Storm | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Azzurri United Blue | vs | Casuarina Black | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Palmerston Rovers Knights | vs | Darwin Olympic White | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | GPU Tigers | vs | Mindil Crocs | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | NAFA | vs | Port Darwin Wharfies | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Hearts Yeti | vs | Mindil Panthers | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Palmerston Rovers Wanderers | vs | Palmerston Rovers Penguins | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Garuda | vs | Mindil Fire | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Hellenic Angels | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Darwin Olympic Gold | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Hellenic Sapphires | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool A) | Litchfield Geckos | vs | GPU Pumas Orange | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Mindil Crocs | vs | Palmerston Rovers City | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Port Darwin Barras | vs | Casuarina Black | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Palmerston Rovers Glory | vs | Hellenic Blue | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Litchfield Snakes | vs | Mindil Kangas | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Darwin Olympic Silver | vs | GPU Pumas Black | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Garuda Girls | vs | Palmerston Rovers City | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Litchfield FC | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Hellenic Angels | vs | Azzurri United Bellas | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | GPU Lynx | vs | Mindil Fire | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | GPU Jaguars Green | vs | Litchfield Frogs | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Litchfield Snakes | vs | GPU Jaguars White | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Garuda | vs | Palmerston Rovers Wanderers | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool B) | Palmerston Rovers Fury | vs | Casuarina Black | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Crocs | vs | Darwin Hearts Yeti | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Storm | vs | Litchfield | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic Red | vs | GPU Tigers | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Mindil Panthers | vs | NAFA | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Port Darwin Wharfies | vs | Casuarina Black | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Garuda | vs | Azzurri United Blue | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Darwin Olympic White | vs | Azzurri United White | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Palmerston Rovers Penguins | vs | Garuda | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Mindil Fire | vs | Hellenic Angels | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Rowdettes | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Hellenic Angels | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Girls) | Darwin Olympic Gold | vs | Hellenic Sapphires | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool A) | Port Darwin Wharfies | vs | Litchfield Geckos | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Darwin Olympic Black | vs | Port Darwin Barras | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Hellenic Blue | vs | Litchfield Snakes | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | GPU Pumas Black | vs | Palmerston Rovers Glory | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Mindil Kangas | vs | Mindil Crocs | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U7 Pool C) | Casuarina Black | vs | Darwin Olympic Silver | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Mindil Fire | vs | Litchfield FC | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Palmerston Rovers City | vs | GPU Lynx | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Garuda Girls | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Girls) | Port Darwin Wharfettes | vs | Hellenic Angels |