Blaxland Reserve

Venue Address
Old Illawarra Rd

Illawong
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
07/04/18 (Sat) 14:00 (SOUTH EASTERN UNDER 13 BRONZE (SOUTHERN)) 4     Aquinas Colts   def. by   St John Bosco 38 
07/04/18 (Sat) 15:00 (SOUTH EASTERN UNDER 13 GOLD (SOUTHERN)) 24     Aquinas Colts   def.   Como Jannali
14/04/18 (Sat) 11:25 (SOUTH EASTERN UNDER 13 BRONZE (SOUTHERN)) Como Jannali   def. by   Aquinas Colts 50 
14/04/18 (Sat) 12:30 (SOUTH EASTERN UNDER 13 GOLD (SOUTHERN)) 30     De La Salle 1   def.   Aquinas Colts
28/04/18 (Sat) 15:10 (SOUTH EASTERN UNDER 13 GOLD (SOUTHERN)) 16     Aquinas Colts   def.   Engadine Dragons 10 
05/05/18 (Sat) 13:20 (SOUTHERN OVER 35 LEAGUE TAG) 4     Menai   def. by   Kurnell Stingrays 68 
05/05/18 (Sat) 14:20 (SOUTHERN OVER 35 LEAGUE TAG) 12     Cronulla Caringbah   def. by   Aquinas 26 
06/05/18 (Sun) 13:30 (COMBINED UNDER 18 SILVER) 24     Menai Roosters   def.   Newtown Jnr Jets
06/05/18 (Sun) 15:00 (SOUTH EASTERN OPEN AGE SILVER ) 26     Aquinas Colts   def.   Bondi United 22 
12/05/18 (Sat) 15:00 (SOUTHERN OVER 35 LEAGUE TAG) 28     Aquinas   def.   Como Jannali 10 
13/05/18 (Sun) 10:00 (SOUTH EASTERN UNDER 14 SILVER (SOUTHERN)) Aquinas Colts   def. by   Arncliffe Scots 50 
13/05/18 (Sun) 11:10 (SOUTH EASTERN UNDER 15 BRONZE (SOUTHERN)) 20     Aquinas Colts   def.   Engadine Dragons 10 
13/05/18 (Sun) 12:20 (SOUTH EASTERN UNDER 15 SILVER (SOUTHERN)) 12     Engadine Dragons   def. by   St Joseph's 18 
13/05/18 (Sun) 13:30 (SOUTH EASTERN UNDER 16 SILVER) 12     Aquinas Colts   def. by   Bondi United U16 30 
20/05/18 (Sun) 12:30 (SOUTH EASTERN UNDER 14 SILVER (SOUTHERN)) 10     Aquinas Colts   def. by   Cronulla Caringbah Sharks 30 
20/05/18 (Sun) 14:00 (SOUTHERN OPEN AGE SILVER) 24     Aquinas Colts   def.   Renown United 10 
26/05/18 (Sat) 12:40 (SOUTH EASTERN UNDER 13 BRONZE (SOUTHERN)) 18     Aquinas Colts   def.   St John Bosco 16 
26/05/18 (Sat) 13:45 (SOUTH EASTERN UNDER 13 GOLD (SOUTHERN)) 16     Aquinas Colts   def. by   De La Salle 1 36 
26/05/18 (Sat) 15:00 (SOUTHERN OVER 35 LEAGUE TAG) 56     Aquinas   def.   Taren Point Titans
27/05/18 (Sun) 11:10 (SOUTH EASTERN UNDER 15 GOLD) 24     Aquinas Colts   def.   Maroubra 12 
27/05/18 (Sun) 12:20 (SOUTH EASTERN UNDER 16 SILVER) 10     Aquinas Colts   def. by   Arncliffe Scots 20 
27/05/18 (Sun) 13:40 (SOUTH EASTERN UNDER 16 GOLD) 36     Aquinas Colts   def.   Renown United 16 
27/05/18 (Sun) 15:00 (SOUTHERN OPEN AGE SILVER) 12     Aquinas Colts   def. by   St Joseph's 34 
03/06/18 (Sun) 12:30 (SOUTH EASTERN UNDER 15 BRONZE (SOUTHERN)) 18     Aquinas Colts   def.   De La Salle Caringbah
03/06/18 (Sun) 13:40 (SOUTH EASTERN UNDER 16 SILVER) 4     Aquinas Colts   def. by   Coogee Dolphins 22 
03/06/18 (Sun) 15:00 (SOUTHERN OPEN AGE SILVER) 28     Aquinas Colts   def.   Arncliffe Scots
10/06/18 (Sun) 10:00 (SOUTH EASTERN UNDER 14 SILVER (SOUTHERN)) 22     Aquinas Colts   vs   Gymea Gorillas 22 
10/06/18 (Sun) 11:10 (SOUTH EASTERN UNDER 15 BRONZE (SOUTHERN)) 36     Aquinas Colts   def.   Gymea Gorillas 14 
10/06/18 (Sun) 12:20 (SOUTH EASTERN UNDER 15 GOLD) Aquinas Colts   def. by   Coogee Randwick 48 
10/06/18 (Sun) 13:30 (SOUTH EASTERN UNDER 16 SILVER) 12     Aquinas Colts   def. by   Coogee Dolphins 24 
10/06/18 (Sun) 14:50 (SOUTH EASTERN UNDER 16 GOLD) 18     Aquinas Colts   def.   Coogee Randwick 12 
17/06/18 (Sun) 09:00 (SOUTH EASTERN UNDER 14 SILVER (SOUTHERN)) 16     Aquinas Colts   vs   De La Salle Caringbah 16 
17/06/18 (Sun) 10:10 (SOUTH EASTERN UNDER 15 BRONZE (SOUTHERN)) 10     Aquinas Colts   def. by   Como/St Patricks 25 
17/06/18 (Sun) 11:20 (SOUTH EASTERN UNDER 16 GOLD) 6     Aquinas Colts   def. by   Maroubra 40 
23/06/18 (Sat) 12:20 (SOUTH EASTERN UNDER 13 BRONZE (SOUTHERN))   Aquinas Colts   vs   Gymea Gorillas  
23/06/18 (Sat) 13:25 (SOUTH EASTERN UNDER 13 GOLD (SOUTHERN))   Aquinas Colts   vs   Gymea Gorillas  
23/06/18 (Sat) 14:40 (SOUTHERN OVER 35 LEAGUE TAG)   Aquinas   vs   Gymea Gorillas  
24/06/18 (Sun) 09:50 (SOUTH EASTERN UNDER 15 BRONZE (SOUTHERN))   Aquinas Colts   vs   Gymea Gorillas  
24/06/18 (Sun) 11:00 (SOUTH EASTERN UNDER 15 GOLD)   Aquinas Colts   vs   La Perouse United  
24/06/18 (Sun) 12:10 (SOUTH EASTERN UNDER 16 GOLD)   Aquinas Colts   vs   Engadine/Yarrawarrah/Bosco/Como  
24/06/18 (Sun) 13:30 (COMBINED UNDER 18 SILVER)   Menai Roosters   vs   Minto Cobras  
24/06/18 (Sun) 15:00 (SOUTHERN OPEN AGE SILVER)   Aquinas Colts   vs   Penshurst RSL  
01/07/18 (Sun) 10:00 (SOUTH EASTERN UNDER 14 SILVER (SOUTHERN))   Aquinas Colts   vs   Como/Yarrawarrah  
01/07/18 (Sun) 11:10 (SOUTH EASTERN UNDER 15 BRONZE (SOUTHERN))   Aquinas Colts   vs   Engadine Dragons  
01/07/18 (Sun) 12:20 (SOUTH EASTERN UNDER 16 SILVER)   Aquinas Colts   vs   Penshurst RSL  
01/07/18 (Sun) 13:40 (SOUTHERN OPEN AGE SILVER)   Aquinas Colts   vs   Renown United  
22/07/18 (Sun) 11:30 (SOUTH EASTERN UNDER 15 GOLD)   Aquinas Colts   vs   Concord Burwood  
22/07/18 (Sun) 12:40 (SOUTH EASTERN UNDER 16 SILVER)   Aquinas Colts   vs   Como/Engadine/Yarrawarrah/Bosco  
22/07/18 (Sun) 14:00 (SOUTH EASTERN UNDER 16 GOLD)   Aquinas Colts   vs   St Joseph's  
29/07/18 (Sun) 10:00 (SOUTH EASTERN UNDER 14 SILVER (SOUTHERN))   Aquinas Colts   vs   St Joseph's  
29/07/18 (Sun) 11:10 (SOUTH EASTERN UNDER 15 GOLD)   Aquinas Colts   vs   Paddington Colts U15  
29/07/18 (Sun) 12:20 (SOUTH EASTERN UNDER 16 GOLD)   Gymea Gorillas   vs   Aquinas Colts  
29/07/18 (Sun) 13:40 (SOUTHERN OPEN AGE SILVER)   Aquinas Colts   vs   Hurstville United