Wainoni Park 1 (TQ)

Venue Address
Greenhithe Road

Greenhithe
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
01/04/17 (Sat) 10:00 (SW 11th Div 4 Grading) Greenhithe Maximus 11/4   def. by   Warkworth Strikers 11/4
01/04/17 (Sat) 11:00 (SW 12th Div 2 Grading) 1     Greenhithe Spartans 12/3   def. by   Forrest Hill Roma 12/2
01/04/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 3 Grading) 3     Greenhithe Raptors 12/4   vs   West Auckland Strikers 12/4
08/04/17 (Sat) 10:00 (SW 11th Div 2 Grading) 1     Greenhithe Gunners 11/2   def. by   Te Atatu Leopards 11/2
08/04/17 (Sat) 11:00 (SW 12th Div 5 Grading) 1     Greenhithe Cruisers 12/5   def. by   Puhoi Mystics 12/5
08/04/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 1 Grading) Greenhithe Gold 12/1   def. by   East Coast Bays Fisher 12/1
29/04/17 (Sat) 10:00 (Girls Only 11th Blue Div Grading) Greenhithe Porcia 11G   def. by   Norwest Jets 11G 11 
29/04/17 (Sat) 11:00 (SW 11th Div 4 Grading) 3     Greenhithe Maximus 11/4   def.   Forrest Hill Villa 11/4
29/04/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 2 Grading) Greenhithe Spartans 12/3   def. by   Hibiscus Coast Rooney 12/2
06/05/17 (Sat) 10:00 (Girls Only 11th Black Div Grading) 4     Greenhithe Devils G11   def.   Birkenhead Blue Stars G11
06/05/17 (Sat) 11:00 (SW 11th Div 2 Grading) 1     Greenhithe Gunners 11/2   def. by   Hibiscus Coast Platini 11/2
06/05/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 1 Grading) 2     Greenhithe Gold 12/1   def.   Hibiscus Coast AFC 12/1
13/05/17 (Sat) 10:00 (SW 11th Div 4 Grading) 1     Greenhithe Maximus 11/4   def. by   Albany Hurricanes 11/4
13/05/17 (Sat) 11:00 (SW 12th Div 6 Grading ) Greenhithe Augustus 12/6   vs   Te Atatu Hawks 12/6
13/05/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 5 Grading) 2     Greenhithe Cruisers 12/5   def.   Glenfield Stingrays 12/5
13/05/17 (Sat) 13:00 (SW 12th Div 1 Grading) Greenhithe Gold 12/1   def. by   Waitakere City Spurs 12/1
20/05/17 (Sat) 10:00 (SW 11th Div 2 Grading) 2     Greenhithe Gunners 11/2   def.   Forrest Hill Hearns 11/2
20/05/17 (Sat) 11:00 (Girls Only 11th Black Div Grading) 3     Greenhithe Devils G11   def. by   Hibiscus Coast Stingers G11
20/05/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 3 Grading) Greenhithe Raptors 12/4   def. by   Hibiscus Coast Carlos 12/3
20/05/17 (Sat) 13:00 (SW 12th Div 2 Grading) 1     Greenhithe Spartans 12/3   def. by   Oratia Toffee's 12/1
27/05/17 (Sat) 10:00 (SW 11th Div 4 Grading) Greenhithe Maximus 11/4   def. by   Forrest Hill Leeds 11/4
27/05/17 (Sat) 11:00 (SW 12th Div 5 Grading) 3     Greenhithe Cruisers 12/5   def.   Waitemata Foxes 12/5
27/05/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 1 Grading) 2     Greenhithe Gold 12/1   def.   East Coast Bays Snelgar 12/2
03/06/17 (Sat) 10:00 (SW 11th Div 2 Grading) 2     Greenhithe Gunners 11/2   def.   East Coast Bays Malone 11/2
03/06/17 (Sat) 11:00 (Girls Only 11th Black Div Grading) 5     Greenhithe Devils G11   def.   Norwest Rockets G11
03/06/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 3 Grading) Greenhithe Raptors 12/4   def. by   Waitakere City Liverpool 12/3
03/06/17 (Sat) 13:00 (SW 12th Div 2 Grading) 1     Greenhithe Spartans 12/3   def. by   Warkworth Wanderers 12/2
10/06/17 (Sat) 10:00 (SW 11th Div 4 Grading) Greenhithe Maximus 11/4   def. by   East Coast Bays Sherwood 11/4
10/06/17 (Sat) 11:00 (SW 12th Div 1 Grading) Greenhithe Gold 12/1   def. by   Birkenhead Blackburn 12/1
10/06/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 6 Grading ) Greenhithe Augustus 12/6   vs   Waitakere City Chelsea 12/6
17/06/17 (Sat) 10:00 (SW 12th Div 5 Championship) Greenhithe Cruisers 12/5   def. by   East Coast Bays Oakes 12/5
17/06/17 (Sat) 11:00 (SW 12th Div 3 Championship) Greenhithe Spartans 12/3   def. by   East Coast Bays Finn 12/3
17/06/17 (Sat) 12:00 (SW 11th Div 2 Grading) 1     Greenhithe Gunners 11/2   vs   Norwest Hurricanes 11/2
24/06/17 (Sat) 10:00 (Girls 11th Div 1 Championship) 2     Greenhithe Devils G11   def. by   North Shore Chelsea 11G
24/06/17 (Sat) 11:00 (SW 12th Div 6 Championship) 1     Greenhithe Augustus 12/6   def. by   Waitakere City Chelsea 12/6
24/06/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 1 Championship) Greenhithe Gold 12/1   def. by   Forrest Hill Torino 12/1
24/06/17 (Sat) 13:00 (SW 12th Div 4 Championship) 6     Greenhithe Raptors 12/4   def.   Norwest France 12/4
01/07/17 (Sat) 09:00 (SW 11th Div 2 Championship) Greenhithe Gunners 11/2   def. by   Forrest Hill Chelsea 11/1
01/07/17 (Sat) 10:00 (Girls 11th Div 2 Championship) 1     Greenhithe Porcia 11G   def. by   Norwest Jets 11G
01/07/17 (Sat) 11:00 (SW 12th Div 4 Championship) 2     Greenhithe Raptors 12/4   def.   Waitemata Red Devils 12/4
01/07/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 1 Championship) Greenhithe Gold 12/1   def. by   Waitakere City Spurs 12/1
22/07/17 (Sat) 10:00 (SW 11th Div 2 Championship) 2     Greenhithe Gunners 11/2   def. by   Norwest Hurricanes 11/2
22/07/17 (Sat) 11:00 (SW 12th Div 1 Championship) Greenhithe Gold 12/1   def. by   Forrest Hill Juventus 12/1
22/07/17 (Sat) 13:00 (SW 12th Div 6 Championship) 1     Greenhithe Augustus 12/6   def. by   Forrest Hill Lazio 12/6
29/07/17 (Sat) 10:00 (Girls 11th Div 2 Championship) Greenhithe Porcia 11G   def. by   Birkenhead Blue Stars G11
29/07/17 (Sat) 11:00 (SW 12th Div 5 Championship) 2     Greenhithe Cruisers 12/5   def.   East Coast Bays Udy 12/5
29/07/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 3 Championship) 3     Greenhithe Spartans 12/3   def.   Waitakere City Liverpool 12/3
05/08/17 (Sat) 10:00 (Girls 11th Div 1 Championship) 3     Greenhithe Devils G11   def.   Norwest Rockets G11
05/08/17 (Sat)
(Rescheduled from 8/7)
11:00 (Girls 11th Div 2 Championship) Greenhithe Porcia 11G   def. by   Oratia Rock Stars 11G
05/08/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 1 Championship) 2     Greenhithe Gold 12/1   def. by   Oratia Toffee's 12/1
05/08/17 (Sat) 13:00 (SW 12th Div 4 Championship) 2     Greenhithe Raptors 12/4   def.   Oratia Glory 12/4
12/08/17 (Sat)
(Cup 1st Round)
10:00 (Girls 11th Div 2 Championship) 1     Greenhithe Porcia 11G   def. by   North Shore Reading G11
12/08/17 (Sat) 11:00 (SW 12th Div 5 Championship) 1     Greenhithe Cruisers 12/5   def. by   Puhoi Mystics 12/5
12/08/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 3 Championship) 4     Greenhithe Spartans 12/3   def.   Glenfield Sharks 12/3
19/08/17 (Sat) 10:00 (SW 11th Div 2 Championship) 3     Greenhithe Gunners 11/2   vs   East Coast Bays Malone 11/2
19/08/17 (Sat) 11:00 (SW 12th Div 1 Championship) Greenhithe Gold 12/1   vs   Forrest Hill Napoli 12/2
19/08/17 (Sat) 12:00 (SW 12th Div 4 Championship) 2     Greenhithe Raptors 12/4   def.   Albany Windsor 12/4
19/08/17 (Sat) 13:00 (SW 12th Div 6 Championship) 2     Greenhithe Augustus 12/6   vs   Kristin United Hammers 12/6
26/08/17 (Sat)
(Plate Final 2nd Leg)
10:00 (Girls 11th Div 2 Championship) Greenhithe Porcia 11G   def. by   Norwest Jets 11G
26/08/17 (Sat)
(Rescheduled from 8/7)
11:00 (SW 12th Div 5 Championship) 3     Greenhithe Cruisers 12/5   def. by   Forrest Hill Parma 12/5
26/08/17 (Sat)
(Rescheduled from 8/7)
12:00 (SW 12th Div 3 Championship) 4     Greenhithe Spartans 12/3   def.   Forrest Hill Inter 12/3
02/09/17 (Sat) 10:00 (SW 11th Div 5 Championship) Greenhithe Maximus 11/4   def. by   East Coast Bays Cooper 11/5