Coatesville Primary School

Venue Address
21 Mackie Road

Bentleigh East
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
13/10/18 (Sat) 08:15 (under 11 div 5 boys) 30     Legendary Warriors   def.   JETS Boys U11 David E
13/10/18 (Sat) 09:00 (under 11 div 5 boys) 15     Carnegie Chargers   def.   Moorabbin Magic Titans 11 
13/10/18 (Sat) 09:45 (under 11 div 5 boys) 50     Scalpers (Warriors)   def.   JETS Boys U11 Nathaan
13/10/18 (Sat) 10:30 (under 11 div 5 boys) 23     Lakers Yellow   def.   JETS Boys U11 Dave
13/10/18 (Sat) 11:15 (under 13 div 8 boys) 10     JETS Boys U13 White   def. by   Brighton Wolves U13 Boys Summer Wolves 32 
13/10/18 (Sat) 12:00 (under 13 div 8 boys) 27     Brighton Wolves u13 Boys Blue Wolves   def.   Lakers Flame 16 
13/10/18 (Sat) 12:45 (under 13 div 1 boys) 23     JETS Boys U13 Brooke   def. by   Brighton Wolves U13 Boys Timberwolves 39 
13/10/18 (Sat) 13:30 (under 15 div 5 boys) 15     JETS Boys U15 Guy   def. by   Moorabbin Magic Bulls 18 
13/10/18 (Sat) 14:30 (under 15 div 5 boys) 18     Scalpers (Jazz)   def.   Brighton Wolves U15 Boys Snow Wolves 11 
13/10/18 (Sat) 15:15 (under 15 div 2 boys) 36     Lakers Blue   def.   RAPTORS U15 BOYS (RICHARD/ DREW) 18 
13/10/18 (Sat) 16:00 (under 15 div 1 boys) 37     Scalpers (Heat)   def. by   JETS Boys U15 Brooke 55 
13/10/18 (Sat) 16:45 (under 17 div 6 boys) 48     JETS Boys U17 Glenn   def.   Lakers Flame 14 
13/10/18 (Sat) 17:30 (under 17 div 3 boys) 30     Brighton Wolves U17 Boys Wolverines   def.   St Kilda Banditos 24 
14/10/18 (Sun) 08:15 (under 9 div 2 girls) 22     Maccabi Warriors   def.   Moorabbin Magic Unicorns
14/10/18 (Sun) 09:00 (under 9 div 2 girls) 4     U9 Saints - Devils   def.   JETS Girls U09 Dannielle
14/10/18 (Sun) 09:45 (under 9 div 2 girls) Maccabi Dream   def. by   RAPTORS U9 GIRLS (STIRLING) 17 
14/10/18 (Sun) 10:30 (under 9 div 2 girls) 4     U9 Saints - Lions   def.   JETS Girls U09 Tahlia & Hannah
14/10/18 (Sun) 11:15 (under 13 div 2 girls) 65     Brighton Wolves U13 Girls Snow Wolves   def.   Brighton Wolves U13 Girls Black Wolves
14/10/18 (Sun) 12:00 (under 13 div 1 girls) 9     U13 Saints - Bobcats   def. by   U13 Saints - Devils 14 
14/10/18 (Sun) 12:45 (under 15 div 2 girls) 12     Lakers Cobalt   def. by   JETS Girls U15 Mark 35 
14/10/18 (Sun) 13:30 (under 17 div 3 girls) 29     Maccabi Warriors   def.   JETS Girls U17 Matthew 15 
14/10/18 (Sun) 14:30 (under 17 div 3 girls) 7     Lakers Navy   def. by   RAPTORS U17 GIRLS (KATHY) 28 
14/10/18 (Sun) 15:15 (under 19 div 1 boys) 20     Saints Rising   def.   Brighton Wolves U19 Boys Wolverines 18 
14/10/18 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 4) 16     JETS Mens Classic Luke & Jordon   def. by   slipping benjamins 48 
14/10/18 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 4) 32     Bayside Ballers   def. by   The Gentlemen 37 
14/10/18 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 3) 46     Saints (Helou)   def.   T-FAL 38 
14/10/18 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 2) 29     Big Ballers   def. by   The Phantoms 37 
20/10/18 (Sat) 08:15 (under 11 div 3 boys) 29     Brighton Wolves U11 Boys Arctic Wolves   def.   Lakers Crimson
20/10/18 (Sat) 09:00 (under 11 div 3 boys) 15     Brighton Wolves U11 Boys Silver Wolves   def. by   Viking Warriors 36 
20/10/18 (Sat) 09:45 (under 11 div 3 boys) 23     Moorabbin Magic Marvels   def.   Lakers Gold 14 
20/10/18 (Sat) 10:30 (under 13 div 8 boys) 26     RAPTORS U13 BOYS (CHANTELLE)   def.   Fighter Warriors
20/10/18 (Sat) 11:15 (under 13 div 8 boys) 34     Lakers Flame   def.   JETS Boys U13 White
20/10/18 (Sat) 12:00 (under 13 div 8 boys) 18     RAPTORS U13 BOYS (SPIRO)   def. by   Brighton Wolves u13 Boys Blue Wolves 46 
20/10/18 (Sat) 12:45 (under 13 div 7 boys) 5     Brighton Wolves U13 Boys Summer Wolves   def. by   Scalpers (All Stars) 33 
20/10/18 (Sat) 13:30 (under 13 div 7 boys) 19     Brighton Wolves U13 Boys Black Wolves   def.   JETS Boys U13 Josh 10 
20/10/18 (Sat) 14:30 (under 15 div 5 boys) 18     RAPTORS U15 BOYS (ORANGE)   def. by   JETS Boys U15 Tian 44 
20/10/18 (Sat) 15:15 (under 15 div 5 boys) 8     JETS Boys U15 Emerald   def. by   JETS Boys U15 Guy 29 
20/10/18 (Sat) 16:00 (under 15 div 4 boys) 36     Brighton Wolves U15 Boys Black Wolves   def.   Beena Warriors
20/10/18 (Sat) 16:45 (under 15 div 5 boys) 7     Saints Cougars   def. by   Scalpers (Jazz) 74 
20/10/18 (Sat) 17:30 (under 15 div 3 boys) 40     Brighton Wolves U15 Boys Wolverines   def.   Lakers Amber 29 
20/10/18 (Sat) 18:15 (under 17 div 5 boys) 26     Moorabbin Magic Griffins   def. by   Lakers Cobalt 32 
20/10/18 (Sat) 19:00 (under 17 div 3 boys) 39     JETS Boys U17 Nick E   def.   Lakers Gold 29 
21/10/18 (Sun) 08:15 (under 11 div 5 girls) 8     JETS Girls U11 Dannielle   vs   Maccabi Dream
21/10/18 (Sun) 09:00 (under 11 div 5 girls) 16     JETS Girls U11 Jemma & Lily   def.   Maccabi Warriors
21/10/18 (Sun) 09:45 (under 11 div 4 girls) 20     RAPTORS U11 GIRLS (AMARDEEP/ RAMJOT)   def.   Scalpers (Mitchell)
21/10/18 (Sun) 10:30 (under 11 div 4 girls) 5     JETS Girls U11 Amy & Arden   def. by   U11 Saints - Bobcats 11 
21/10/18 (Sun) 11:15 (under 11 div 4 girls) 5     U11 Saints - Lions   def. by   JETS Girls U11 Anthony J
21/10/18 (Sun) 12:00 (under 11 div 4 girls) 16     Brighton Wolves U11 Girls Snow Wolves   def.   Lakers Aqua 14 
21/10/18 (Sun) 12:45 (under 15 div 2 girls) 32     JETS Girls U15 Alistair   def.   Lakers Red 18 
21/10/18 (Sun) 13:30 (under 15 div 2 girls) 41     Brighton Wolves U15 Girls Blue Wolves   def.   JETS Girls U15 Andy G 16 
21/10/18 (Sun) 14:30 (under 17 div 3 girls) 20     JETS Girls U17 Matthew   def.   Lakers Navy 12 
21/10/18 (Sun) 15:15 (Mens Classic div 4) 65     St Kilda Force   def.   JETS Mens Classic Luke & Jordon 20 
21/10/18 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 4) 36     BRICKHAUS   def.   RAPTORS MEN TROPICALS 26 
21/10/18 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 3) 37     JETS Mens Classic Tropical JETS   def.   MCK HILLS 36 
27/10/18 (Sat) 08:15 (under 11 div 6 boys) 12     St Peters Magic   def.   JETS Boys U11 Jeremy
27/10/18 (Sat) 09:00 (under 11 div 6 boys)   Brighton Wolves U11 Boys Wolverines   vs   Moorabbin Magic All Stars  
27/10/18 (Sat) 09:45 (under 11 div 6 boys) 8     JETS Boys U11 Michael   def.   Lakers Cobalt
27/10/18 (Sat) 10:30 (under 11 div 6 boys) 15     Scalpers (Lalor)   def.   JETS Boys U11 Nathaan
27/10/18 (Sat) 11:15 (under 11 div 6 boys) 10     JETS Boys U11 David E   def. by   Brighton Wolves U11 Boys Werewolves 22 
27/10/18 (Sat) 12:00 (under 13 div 2 boys) 18     JETS Boys U13 Theo   def. by   Scalpers (Panthers) 33 
27/10/18 (Sat) 12:45 (under 13 div 1 boys) 22     RAPTORS U13 BOYS (ANDREW S/ JAMIE)   def. by   Brighton Wolves U13 Boys Wild Wolves 32 
27/10/18 (Sat) 13:30 (under 13 div 1 boys) 30     Lakers Burgundy   def. by   JETS Boys U13 Brooke 40 
27/10/18 (Sat) 14:30 (under 15 div 5 boys)   Lakers Scarlet   vs   St Kilda Banditos  
27/10/18 (Sat) 15:15 (under 15 div 4 boys) 47     JETS Boys U15 Andrew R   def.   JETS Boys U15 Belinda 23 
27/10/18 (Sat) 16:00 (under 15 div 2 boys) 33     Lakers Blue   def.   Moorabbin Magic Mustangs 28 
27/10/18 (Sat) 16:45 (under 15 div 1 boys) 44     Saints   def.   JETS Boys U15 Brooke 28 
27/10/18 (Sat) 17:30 (under 17 div 4 boys) 23     JETS Boys U17 Motti   def. by   Caulfield Bears 46 
27/10/18 (Sat) 18:15 (under 17 div 4 boys) 49     Saints - Storm   def.   JETS Boys U17 Ilya 18 
27/10/18 (Sat) 19:00 (under 17 div 4 boys)   St Kilda Banditos   vs   Saints - Devils  
27/10/18 (Sat) 19:45 (under 17 div 2 boys) 20     JETS Boys U17 Peter M   def. by   Brighton Wolves U17 Boys Red Wolves 57 
27/10/18 (Sat) 20:30 (under 17 div 3 boys) 15     Lakers Blue   def. by   Jcrew 91 
28/10/18 (Sun) 08:15 (under 9 div 1 girls) 14     Brighton Wolves U9 Girls Arctic Wolves   def.   U9 Saints - Saints
28/10/18 (Sun) 09:00 (under 9 div 1 girls) 3     U9 Saints - Panthers   def. by   JETS Girls U09 Nir 24 
28/10/18 (Sun) 09:45 (under 11 div 2 girls) 1     RAPTORS U11 GIRLS (DARREN/STEVE)   def. by   Lakers Flame 23 
28/10/18 (Sun) 10:30 (under 11 div 2 girls) 12     JETS Girls U11 Adam B   def.   Lakers Yellow 10 
28/10/18 (Sun) 11:15 (under 11 div 2 girls) 8     Lakers Gold   def. by   Brighton Wolves U11 Girls White Wolves 20 
28/10/18 (Sun) 12:00 (under 13 div 4 girls) Maccabi Fever   vs   RAPTORS U13 GIRLS (BIANCA/ BRONTE)
28/10/18 (Sun) 12:45 (under 13 div 2 girls) 17     Maccabi Warriors   def. by   Lakers Aqua 21 
28/10/18 (Sun) 13:30 (under 13 div 3 girls) 12     JETS Girls U13 Chris R   def. by   JETS Girls U13 Andrew G 26 
28/10/18 (Sun) 14:30 (under 15 div 4 girls) 2     Maccabi Fever   def. by   U15 Saints - Devils 35 
28/10/18 (Sun) 15:15 (under 15 div 3 girls) 16     Lakers Yellow   def.   JETS Girls U15 Gene 15 
28/10/18 (Sun) 16:00 (under 15 div 2 girls) 23     JETS Girls U15 Alistair   def.   Brighton Wolves U15 Girls Blue Wolves 10 
28/10/18 (Sun) 16:45 (under 15 div 2 girls) 24     U15 Saints - Saints   def.   Lakers Cobalt 12 
28/10/18 (Sun) 17:30 (under 17 div 2 girls) 17     Maccabi Warriors   def. by   Lakers Cobalt 23 
28/10/18 (Sun) 18:15 (under 19 div 1 boys) 33     King Warriors   def. by   RAPTORS U19 BOYS (MARIO) 40 
28/10/18 (Sun) 19:00 (under 19 div 1 boys) 22     Saints Rising   def.   Saints (McKenna) 14 
31/10/18 (Wed) 18:00 (O30 Women) 10     Scalpers Squaws   def. by   Petes Pirates 28 
31/10/18 (Wed) 18:45 (O35 Men div 3) 24     The Firelalls   def. by   VB Warriors 27 
31/10/18 (Wed) 19:30 (O35 Men div 2) 34     Splitters   def.   Dreamers 19 
31/10/18 (Wed) 20:15 (O35 Men div 1) 27     HATCH 47   def.   JETS Mens O35 Icemen 16 
10/11/18 (Sat) 08:15 (under 11 div 7 boys) 19     Brighton Wolves U11 Boys Grey Wolves   def.   Carnegie Chargers 10 
10/11/18 (Sat) 09:00 (under 11 div 6 boys) 8     St Peters Magic   def. by   Scalpers (Lalor) 28 
10/11/18 (Sat) 09:45 (under 11 div 4 boys) 22     Lakers Red   vs   Moorabbin Magic Tornadoes 22 
10/11/18 (Sat) 10:30 (under 11 div 3 boys) 13     Brighton Wolves U11 Boys Silver Wolves   def. by   Moorabbin Magic Marvels 42 
10/11/18 (Sat) 11:15 (under 11 div 1 boys) 24     Brighton Wolves U11 Boys Timberwolves   def. by   Brighton Wolves U11 Boys Snow Wolves 27 
10/11/18 (Sat) 12:00 (under 11 div 1 boys) 33     Brighton Wolves U11 Boys Black Wolves   def. by   Moorabbin Magic Spurs 36 
10/11/18 (Sat) 12:45 (under 13 div 5 boys) 60     JETS Boys U13 Steve   def.   Lakers Indigo 24 
10/11/18 (Sat) 13:30 (under 13 div 2 boys) 19     Lakers Blue   def. by   Knight Warriors 26 
10/11/18 (Sat) 14:30 (under 13 div 1 boys) 32     Brighton Wolves U13 Boys Timberwolves   def.   Lakers Burgundy 30 
10/11/18 (Sat) 15:15 (under 15 div 5 boys) 16     JETS Boys U15 Ben   def. by   Brighton Wolves U15 Boys Silver Wolves 51 
10/11/18 (Sat) 16:00 (under 15 div 4 boys) 27     Brighton Wolves U15 Boys White Wolves   def. by   Saints Sonics 46 
10/11/18 (Sat) 16:45 (under 15 div 3 boys) 43     Scalpers (Nott)   def.   JETS Boys U15 Will D 34 
10/11/18 (Sat) 17:30 (under 15 div 1 boys) 27     JETS Boys U15 Brooke   def. by   Moorabbin Magic Mavericks 34 
10/11/18 (Sat) 18:15 (under 17 div 6 boys) 52     Brighton Wolves U17 Boys Grey Wolves   def.   Wolf Warriors
10/11/18 (Sat) 19:00 (under 17 div 3 boys) 41     Lakers Crimson   def.   Jcrew 22 
11/11/18 (Sun) 09:00 (under 11 div 5 girls) 6     Maccabi Dream   vs   Maccabi Warriors
11/11/18 (Sun) 09:45 (under 11 div 4 girls) 8     JETS Girls U11 Anthony J   def. by   JETS Girls U11 Izzy 12 
11/11/18 (Sun) 10:30 (under 11 div 2 girls) 13     Brighton Wolves U11 Girls Arctic Wolves   def. by   Brighton Wolves U11 Girls White Wolves 20 
11/11/18 (Sun) 11:15 (under 13 div 4 girls) 14     Lakers Navy   def. by   Maccabi Dream 20 
11/11/18 (Sun) 12:00 (under 13 div 2 girls) 46     Brighton Wolves U13 Girls Timberwolves   def.   Lakers Aqua 12 
11/11/18 (Sun) 12:45 (under 15 div 4 girls) 17     Brighton Wolves U15 Girls Black Wolves   def.   Maccabi Dream 10 
11/11/18 (Sun) 13:30 (under 15 div 2 girls) 22     RAPTORS U15 GIRLS (DAMIAN T)   def.   Brighton Wolves U15 Girls Snow Wolves 14 
11/11/18 (Sun) 14:30 (under 17 div 1 girls) 33     JETS Girls U17 White   def.   Brighton Wolves U17 Girls Arctic Wolves 22 
11/11/18 (Sun) 15:15 (Mens Classic div 4) 28     Scumgang   def. by   Malcom's All-Stars 37 
11/11/18 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 2) 20     JETS Mens Classic Mint   def.   TEAM USA
11/11/18 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 2) 36     The Boysies   vs   Brighton Wolves Mens Classic Timberwolves 36 
17/11/18 (Sat) 08:15 (under 11 div 7 boys)   Star Warriors   vs   Lakers Maroon  
17/11/18 (Sat) 09:00 (under 11 div 6 boys) 10     Moorabbin Magic All Stars   def.   St Peters Magic
17/11/18 (Sat) 09:45 (under 11 div 4 boys) 4     Scalpers (United)   def. by   Moorabbin Magic Tornadoes 46 
17/11/18 (Sat) 10:30 (under 11 div 3 boys) 26     Lakers Gold   def.   Brighton Wolves U11 Boys Silver Wolves
17/11/18 (Sat) 11:15 (under 13 div 5 boys) 16     JETS Boys U13 Di   vs   JETS Boys U13 Steve 16 
17/11/18 (Sat) 12:00 (under 11 div 1 boys) 38     Brighton Wolves U11 Boys Black Wolves   def.   Brighton Wolves U11 Boys Timberwolves 25 
17/11/18 (Sat) 12:45 (under 13 div 2 boys) 35     Lakers Red   def. by   Lakers Blue 37 
17/11/18 (Sat) 13:30 (under 13 div 7 boys) 8     Fighter Warriors   def. by   Brighton Wolves U13 Boys Black Wolves 20 
17/11/18 (Sat) 14:30 (under 13 div 1 boys)   Lakers Burgundy   vs   Lakers Navy  
17/11/18 (Sat) 15:15 (under 15 div 5 boys) 30     Lakers Magenta   def.   Brighton Wolves U15 Boys Blue Wolves 10 
17/11/18 (Sat) 16:00 (under 15 div 4 boys) 6     Lakers Flame   def. by   Scalpers (Jazz) 32 
17/11/18 (Sat) 16:45 (under 15 div 3 boys) 13     Brighton Wolves U15 Boys Black Wolves   def. by   JETS Boys U15 Matt G 21 
17/11/18 (Sat) 17:30 (under 15 div 1 boys) 29     Moorabbin Magic Blazers   def. by   Lakers Burgundy 45 
17/11/18 (Sat) 18:15 (under 17 div 5 boys) 37     RAPTORS U17 BOYS (SANA)   def.   Moorabbin Magic Griffins 12 
17/11/18 (Sat) 19:00 (under 17 div 4 boys) 33     Saints - Devils   def. by   OMBC Panthers Andrew 41 
18/11/18 (Sun) 08:15 (under 9 div 2 girls) 10     Carnegie Chargers Navy   def.   Lakers Aqua
18/11/18 (Sun) 09:00 (under 11 div 5 girls) 15     U11 Saints - Devils   def.   Maccabi Dream
18/11/18 (Sun) 09:45 (under 11 div 4 girls) 4     JETS Girls U11 Izzy   def. by   Brighton Wolves U11 Girls Red Wolves
18/11/18 (Sun) 10:30 (under 11 div 2 girls) 27     Scalpers (Tuckers)   def.   Brighton Wolves U11 Girls Arctic Wolves 10 
18/11/18 (Sun) 11:15 (under 13 div 4 girls) 9     U13 Saints - Saints   def. by   Lakers Flame 11 
18/11/18 (Sun) 12:00 (under 13 div 2 girls) 16     Brighton Wolves U13 Girls Timberwolves   def. by   RAPTORS U13 GIRLS (ANDREW S) 31 
18/11/18 (Sun) 12:45 (under 15 div 4 girls) 9     Lakers Aqua   def. by   U15 Saints - Devils 22 
18/11/18 (Sun) 13:30 (under 15 div 2 girls) 20     JETS Girls U15 Mark   def. by   Brighton Wolves U15 Girls White Wolves 26 
18/11/18 (Sun) 14:30 (under 17 div 3 girls) 21     JETS Girls U17 Chris R   def. by   Brighton Wolves U17 Girls Red Wolves 25 
18/11/18 (Sun) 15:15 (under 19 div 1 boys) 25     Saints Rising   def.   Brighton Wolves U19 Boys Pack Wolves 22 
18/11/18 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 4) 41     Malcom's All-Stars   def.   Bentleigh Blazers 21 

Bendigo Bank

Physio Sports

Bentleigh RSL

KIA