Frankston Crt #4

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
22/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men) 43     Good Wide Open   def. by   Punjabi MC 61 
22/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 37     Bulls   def. by   Litt Up 49 
22/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 20     GKP Renegades (Sunday)   def.   I Can't Believe It's Not Butler
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 19     Old Skool Ballerz (Mon)   def. by   Score Review 35 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 49     Comeback Kings   def. by   Orange Justice 54 
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 63     Dave   def.   Everdaman 25 
23/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1) 40     Dead Giveaway   def. by   The Vipers 42 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 24     The Glaciers   def. by   The Sac Kings 35 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 40     Blazers   def.   Southside Vikings 19 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 31     The Peanuts   def. by   Miami Trainees 52 
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 24     Nightstalkers   def. by   Dazzling Divas 30 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 27     Gelogenics   def. by   Flying Saucy's 42 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 34     Nothing But Net   def.   Lesgoo 24 
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 83     Space Jam   def.   Net Assets 53 
26/09/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 51     Davy Jones' Locker   def.   Washington Generals 26 
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 23     Monstars   def. by   CPL 28 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 27     Bayside Sonics   def. by   Back Hanners 33 
26/09/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men B) 69     Gecko's   def. by   Easy Dubs 74 
29/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men) 37     Monstars (Sun)   def. by   Punjabi MC 47 
29/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 31     Burrito Bandits   def. by   Franklin Turtles 34 
29/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 31     Litt Up   def. by   I Can't Believe It's Not Butler 37 
29/09/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C) 34     Talking Dribble   def. by   Hellcats 42 
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 29     Who Needs J   def. by   ZF 31 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 52     Ballers   def.   Everdaman 28 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1) 25     The Swish Kebabs   def. by   Yeah The Boys 35 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 20     The G.O.A.T.S   def.   The Poets
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 40     Wham!   def.   Upotipotpon Utopians 31 
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 17     Blue Bandits   def. by   Dads Army 18 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 45     Rattlesnakes   def.   Hoops We Did It Again 38 
01/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 37     Got Not Much   def.   CTG 19 
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 25     Dazzling Divas   def.   Sunrises 21 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 35     The Jordies   def.   Wii Not Fit! 25 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 31     East High Wildcats   vs   Best Buds 31 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 58     Net Assets   def.   Backcourt Violators 31 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 38     The Young Bloods   def.   Low Expectations 34 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 37     Mini Me Giants (Thurs)   def. by   The Warriors 40 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 15     Bayside Sonics   def. by   Byron Ballers 43 
03/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 12     The Bean Bag Boys   def. by   Team Untz 59 
06/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 52     Litt Up   def. by   I want a McFlurry aye 60 
06/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 17     Just Play Rattlers   def. by   Punjabi MC 42 
06/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 52     GKP Renegades (Sunday)   def.   BAH 28 
06/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D) 28     Sunday Sesh   def.   Just Play Dragons 20 
07/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 10     Bayside Raiders Gomes   def. by   Rowellyn Rockets Wreckers 45 
07/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) Woodleigh Jaguars   def. by   Mt Eliza Meteors - Hoult 20 
07/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 16     Rowellyn Rockets Rebels   vs   Ballam Park Boomers (Smead) 16 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 30     The Drizzly Bears   def. by   Dave 36 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 36     Team Goose   def. by   Frankston Fastbreakers 73 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 36     Tropics   vs   Langy Boyz 36 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1) 36     KP Giants Thomas   def.   Dead Giveaway 35 
08/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 28     Chelsea Mudgutz   def.   Dads Army 10 
08/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 45     Vertical Smirk   def.   The Reapers 26 
08/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 27     Rogue Elephants   def.   The Peanuts 15 
08/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 53     Knights   def.   Juiced Up 35 
09/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B) 42     Ballam Park Boomers (Graham)   def.   Rowellyn Rockets Goats 26 
09/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 20     FB Raptors   def. by   Hoopsters 27 
09/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 39     Bobcats U16B Grant   def.   Langwarrin Wildcats Spurs 12 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 29     Sunrises   def. by   Burra's 35 
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 43     Net Assets   def. by   The Team of Dreams 48 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 17     Squirtle Squad   def. by   Kobe Kwan Kanobi 52 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1) 24     Purple Panthers   def. by   Flying Purple People Eaters 33 
10/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 30     FHS Cookies & Kareem   def.   Langwarrin Wildcats Rebels 26 
10/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 46     Ballam Park Boomers (Preston)   def. by   The Ringerz 62 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 39     Age! (Thurs)   def. by   The Young Bloods 45 
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 27     Prince and the Revolution   def. by   Brick City 36 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D2) 28     Word G   def.   Just Play Cougars 24 
10/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 27     Bayside Sonics   def. by   Davy Jones' Locker 29 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 22     Bobcats U08.6   def.   Langwarrin Wildcats U8 Pumas
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 5     Woodlands Warriors Unicorns   def. by   PBBC U08G Purple Storm
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 28     Bobcats U08.4   def.   Woodlands Warriors Storm 12 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 6     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def. by   Lazer Gems 20 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 22     St Anne's Avengers Tenner   def.   St John's Jaguars U/8 Girls
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) Mt Eliza Meteors - Grey   def. by   Derinya Dukes 23 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 21     Mt Eliza Meteors - Seal   def.   Belvedere Breakers - Gem 10 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 46     Overport Cavaliers   def.   Woodlands Warriors Rockets
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D3) 16     Mt Eliza Meteors - Emmett   def. by   Ballam Park Boomers (Rapana) 29 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C1) 15     Bayside Raiders Troy   def.   KP Giants G12's 11 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 10     Bayside Raiders Buckley   def.   St Anne's Avengers Noonan
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D2) 30     Woodleigh Ballers   def.   Lazer Bolts 23 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C1) 46     FB Warriors   def.   St Anne's Avengers Ary 26 
12/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D1) 14     Mt Eliza Meteors - Schonfelder   def. by   Storm Fire 34 
13/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 48     Wildcats   def.   I want a McFlurry aye 43 
13/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 30     Just Play Rattlers   def.   Good Wide Open 27 
13/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 33     Charged   def. by   Snacc Attacc 50 
13/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 42     Bulls   def. by   The Magikarps 75 
14/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 25     FB Opals   def. by   FHS Flames 39 
14/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C) 26     Skye Sonics - Corrigan   def. by   Woodleigh Vipers 36 
14/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) Woodleigh Jaguars   def. by   Bayside Raiders de Haan 20 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 39     Club   def.   The Nook 23 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 28     Comeback Kings   def.   Everdaman 16 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 70     Crave   def.   Charlies Angles 22 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1) 34     Zingoes   def. by   Bean Counters 36 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 28     Stay in Yo Lane   def.   Rogue Elephants 26 
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 20     Mad Ballers   def. by   Blue Bandits 28 
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 22     The Reapers   def. by   Jim's Balling 44 
15/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 34     CTG   def.   Knights 29 
16/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D) 18     Mt Eliza Meteors - Blennerhassett   def. by   KP Giants Rovers 39 
16/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 34     FHS Vipers   def.   Langwarrin Wildcats Blazers 22 
16/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 30     Bobcats U16B Grant   def. by   St John's Jets 44 
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 29     Burra's   def.   Mumma Bulls 26 
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) Shot Block Crusaders   def. by   Space Jam 20 
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 50     NQR   def.   Squirtle Squad 45 
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 27     Gelogenics   def. by   No Ballers 34 
17/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 42     FHS Lords   def. by   FB Raptors 67 
17/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 42     Bobcats U21B   def. by   Ballam Park Boomers (Preston) 73 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men B) 38     5 Guys Burgers and Fries   def. by   Heat 44 
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 34     CPL   def. by   Flaming Moes 44 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 23     Washington Generals   def. by   Air Ballers 46 
17/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 47     Below average   def.   The Young Bloods 34 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 22     Derinya Divas   def.   Mt Eliza Meteors - Bell 20 
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 16     Mt Eliza Meteors - King   def.   Bobcats U08.6 11 
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 28     Mt Eliza Meteors - Bignell   def.   Woodlands Warriors Knights
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 35     Storm Rebels   def.   PBC Giants
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 3     Storm Tigers   def. by   Woodlands Warriors Ninjas
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) Ballam Park Boomers (Big Reds)   def. by   Langwarrin Wildcats U8 Pumas 24 
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 34     Mt Eliza Meteors - Seal   def.   Woodlands Warriors Wildcats 11 
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 16     Derinya Wizards   def. by   Edithvale Pelicans (Pelican Power) 19 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D3) 18     Rowellyn Rockets Bardin   def. by   Derinya Daredevils 47 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C1) 19     Rowellyn Rockets Power   def. by   St John's Jaguars U/12 Girls Green 20 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 24     Overport Angels   def.   Ballam Park Boomers (Ridgway)
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B) 17     NPIRE Demons   def. by   Ballam Park Boomers (Smead) 29 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C1) 17     FHS Storm   def. by   Mt Eliza Meteors - Goodrick 20 
19/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D1) 21     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Mt Eliza Meteors - Schonfelder 22 
20/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 33     Wildcats   def. by   GKP Renegades (Sunday) 39 
20/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 35     No Fancy Stuff   def.   ShamWow 23 
20/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 24     Shootyashot   def. by   Silver County Knights 91 
20/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men) 58     Franklin Turtles   def.   Good Wide Open 33 
21/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 46     Ballam Park Boomers (Panthers)   def.   FHS Flames 38 
21/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 24     Rowellyn Rockets Wreckers   def. by   FB Phoenix 43 
21/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 14     Skye Sonics - Corrigan   def. by   PBC Pumas 37 
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 29     Wolfpack   def. by   Frankston Fastbreakers 32 
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 23     The Nook   def. by   Turkeys 34 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 42     Kukus   def. by   Langy Boyz 58 
21/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 41     Powercables   def.   ZF 31 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 31     Mini Me Giants (Tues)   def. by   Upotipotpon Utopians 37 
22/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 28     Neun Nyunts   def. by   Silver Spurs 41 
22/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 29     Duke Street   def. by   Jim's Balling 33 
22/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 43     Gaile's Finest   def.   CD Dingoes 42 
23/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 22     Bobcats U16.3B   def. by   Bayside Raiders Ulli 35 
23/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 39     Skye Sonics - Tigers   def. by   KP Giants Alderson 41 
23/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 46     Bobcats U16B Comerford   def.   Langwarrin Wildcats Spurs 20 
23/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 32     Nightstalkers   def.   The Jordettes 16 
23/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 30     Backcourt Violators   def. by   Squirtle Squad 41 
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 29     Awkward Turtles   def. by   The Tropics 38 
23/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 54     Gelogenics   def.   The Jordies 33 
24/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 34     KP Giants Cummins   def.   Space Jam 25 
24/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 42     Derinya Grizzlies   def. by   Bobcats U18.2B 58 
24/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 22     FB Crusaders   def. by   Langwarrin Wildcats Shooters 38 
24/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 30     CPL   def.   Los Swas 28 
24/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 32     Team Untz   def. by   Davy Jones' Locker 34 
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 29     Mini Me Giants (Thurs)   def.   Monstars 11 
24/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 32     Byron Ballers   def. by   Air Ballers 45 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 30     Bobcats U08.3   def.   Rowellyn Rockets Bullets
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 6     Derinya Draculas   def. by   Bobcats U08.4 35 
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 4     Mt Eliza Meteors - Johnstone   def. by   Rowellyn Rockets Unicorns 22 
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) Bobcats U08.2B   def. by   Mt Eliza Meteors - Stinson 16 
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 14     Woodlands Warriors Thunder   def.   Rowellyn Rockets Dragons 13 
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1) 17     Woodlands Warriors Pacers   def. by   Langwarrin Wildcats United 26 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - B) 5     Derinya Ladybugs   def. by   Woodlands Warriors Gems 21 
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 17     Lazer Thunder   def. by   Overport Cavaliers 33 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1) 16     St Jude's Flames   def.   Bayside Raiders Troy
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D3) 15     Mt Eliza Meteors - S Goodwill   def.   Mt Eliza Meteors - Robinson
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 14     Mt Eliza Meteors - Stanborough   def. by   Ballam Park Boomers (Ridgway) 17 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 21     Bayside Raiders Robinson   vs   Mt Eliza Meteors - Prendergast 21 
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C1) 32     Rowellyn Rockets   def. by   PBBC U14B Thunder 41 
26/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D1) 10     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Langwarrin Wildcats Destroyers 33 
27/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 48     GKP Renegades (Sunday)   def.   Velvet Thunder 44 
27/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 50     Punjabi MC   def.   Silver County Knights 47 
27/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 45     Franklin Turtles   def.   Monstars (Sun) 25 
27/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D) 26     Aquaballers   def. by   Average Joes 32 
28/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 31     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 13 
28/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C) 26     Rowellyn Rockets Rebels   def. by   Skye Sonics - Corrigan 29 
28/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 55     Bayside Raiders Gomes   def.   Rowellyn Rockets Rebounders 13 
28/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 32     Age! (Mon)   def. by   Team Goose 34 
28/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 27     Eagles   def.   Everybody Love Everybody 20 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 23     Tropics   def. by   Just Play Wolves 30 
28/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 58     B'Lilly Ballers   def.   Ball'n with ma bros 30 
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 34     Upotipotpon Utopians   def.   Blazers 33 
29/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 45     Venomenoms 2.0   def.   Stay in Yo Lane 34 
29/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) 50     Classic Stitch-up's   def. by   CD Dingoes 53 
29/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 51     The Glaciers   def.   Wham! 26 
30/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B) 55     Rowellyn Rockets Goats   def.   Woodlands Warriors Thunder 18 
30/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 61     FHS Vipers   def.   FHS Eagles 30 
30/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 36     Woodlands Warriors Legends   def.   Bobcats U16.3B 16 
30/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 41     Jetts   def.   Awkward Turtles 26 
30/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 62     Net Assets   def.   Squirtle Squad 53 
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 37     No Ballers   def.   The Jordies 24 
30/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 33     The Benchwarmers   def. by   Ravens 42 
31/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 66     Skye Sonics - Vella   def.   Ballam Park Boomers (Preston) 39 
31/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 29     KP Giants Cummins   def.   Woodleigh Wizards 18 
31/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 47     FHS Frosty Ballers   def.   Woodleigh Panthers 22 
31/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 26     Prince and the Revolution   vs   Flaming Moes 26 
31/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 49     Davy Jones' Locker   def.   The Dabasaurs 44 
31/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 41     Shakeyadrips   def. by   Gecko's 42 
31/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 22     STIGEF   vs   Washington Generals 22 
06/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B) 25     FHS Vipers   def. by   Rowellyn Rockets Goats 35 
06/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 20     Bobcats U16B Comerford   def. by   FHS Squad 26 
06/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 28     Woodlands Warriors Legends   def.   Hoopsters 17 
06/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 11     Peninsula   def. by   Mega Minx 19 
06/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 41     Chicken Noodle Hoops   def. by   Lesgoo 55 
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 37     NQR   def. by   Ballerz' 45 
06/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 24     No Ballers   def.   Wii Not Fit! 22 
07/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 29     Space Jam   def. by   Bobcats U18.1B 54 
07/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 39     PBBC U18B Raiders   def. by   The Ringerz 44 
07/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 37     Bobcats U21.2B   def.   FHS Cookies & Kareem 30 
07/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 50     The Dabasaurs   def. by   The Velvet Fog 60 
07/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 41     Back Hanners   def.   Byron Ballers 21 
07/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 53     The Warriors   def.   Steamed Hams 31 
07/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men B) 32     Hoops I Did It Again   def. by   5 Guys Burgers and Fries 39 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 42     Derinya Thunder   def.   Rowellyn Rockets Bullets 12 
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 4     Rowellyn Rockets Angels   def. by   PBC Giants 40 
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 2     Derinya Smashers   def. by   Overport Stars 38 
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 8     Mt Eliza Meteors - Grey   def. by   KP Giants - U8.2 14 
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 11     Woodlands Warriors Knights   vs   Woodlands Warriors Super Heroes 11 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C2) 23     Derinya Dodgers   def. by   Bobcats U10.3B 32 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 23     Derinya Demons   def. by   Overport Celtics 25 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D2) 32     Storm Lions   vs   Ballam Park Boomers (Rapana) 32 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1) 17     Woodlands Warriors Starletts   def. by   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway) 27 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D3) 28     Rowellyn Rockets Bardin   def.   Bayside Raiders McLaren 10 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D1) 13     Lazer Arrows   def. by   Storm Fire 46 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 29     Derinya Destroyers   def. by   St Joachim's Panthers 32 
09/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C1) 25     Mt Eliza Meteors - Goodrick   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 58 
09/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D1) 10     FHS Falcons   def. by   Belvedere Breakers - Stone 41 
10/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 44     Velvet Thunder   def. by   BAH 49 
10/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 32     Punjabi MC   def.   Burrito Bandits 19 
10/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 32     Andy's Angels   def. by   Monstars (Sun) 41 
10/11/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 40     Wildcats   def.   I Can't Believe It's Not Butler 34 
11/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 36     FHS Flames   def. by   Mt Eliza Meteors - Wade 37 
11/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 52     FB Phoenix   def.   Skye Sonics - Noonan 26 
11/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 19     Bobcats U21G   def. by   KP Giants Hunter 23 
11/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 31     Score Review   def. by   Club 44 
11/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 26     Port Royals   def. by   Turkeys 40 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 17     The G.O.A.T.S   def. by   Senior Shadows 74 
11/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 42     Powercables   def.   KP Giants Thomas 40 
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 28     Upotipotpon Utopians   def.   Vertical Smirk 22 
12/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 42     Venomenoms 2.0   def.   Hoops We Did It Again 31 
12/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 22     Mini Me Giants (Tues)   def. by   The Glaciers 26 
12/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 34     Honey Badgers   def. by   Easier Dubs 40 
13/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D) 30     FHS Squad   def.   Bobcats U16.3B 28 
13/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 34     Frankston Wolves   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 43 
13/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 33     FB Cavaliers   def.   Mt Eliza Meteors - Goodwill 19 
13/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2) 51     Dribbling Mess   def.   Nothing But Netflix 22 
13/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 30     Nothing But Net   def.   Ravens 29 
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 37     Flying Saucy's   def.   Gelogenics 25 
13/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 34     Satday Squad   def. by   Lesgoo 70 
14/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 35     Dad and Co   def. by   Coastal Royals Gold 79 
14/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 33     Langwarrin Wildcats Splashers   def. by   Space Jam 38 
14/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 34     Woodlands Warriors EMC   def. by   Langwarrin Wildcats Shooters 46 
14/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 26     The Velvet Fog   def. by   Air Ballers 38 
14/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 24     Monstars   def.   Los Swas 21 
14/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 40     Easy Dubs   def.   Oilers 37 
14/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 22     Team Untz   def.   STIGEF 21 
18/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 18     Mt Eliza Meteors - Hoult   def. by   FHS Flames 19 
18/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C) 32     PBC Pumas   def.   Rowellyn Rockets Rebounders
18/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 22     Bayside Raiders de Haan   def. by   Swampies 59 
18/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 24     Minimum Chips 2.0   def. by   Courgoes 42 
18/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 31     When's Smoko   def. by   Crave 55 
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 34     Juicy Goombas   def.   Kukus 30 
18/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 42     Super Troopers   def. by   Powercables 61 
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 31     The Glaciers   def.   Duke Street 20 
19/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 34     Slammers   def.   Gaile's Finest 28 
19/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 23     Upotipotpon Utopians   def. by   The Sac Kings 43 
19/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 34     The Peanuts   def. by   Venomenoms 2.0 40 
20/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 65     Bobcats U16B Browne   def.   Bayside Raiders Ulli 19 
20/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 36     FHS Vipers   def. by   FHS Breakerz 45 
20/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 45     FB Crusaders   def.   Langwarrin Wildcats Strikers 21 
20/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 12     Nightstalkers   def. by   Panthers 34 
20/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 38     Squirtle Squad   def. by   The Team of Dreams 40 
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 30     The Tropics   def. by   No Ballers 33 
20/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 20     Satday Squad   def.   Best Buds
21/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 42     Dad and Co   def. by   Dragons 47 
21/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 66     Derinya Legends   def.   Rowellyn Rockets Heat 53 
21/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 41     Bobcats U21B   def.   Bobcats U18B Allars 39 
21/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 48     Air Ballers   def.   Washington Generals 28 
21/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 36     Flaming Moes   def.   Brick City 33 
21/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 30     Rack Bros   def. by   Hoops I Did It Again 56 
21/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 29     Davy Jones' Locker   def. by   Back Hanners 36 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 38     Mt Eliza Meteors - Clerk   def.   St Anne's Avengers Tenner 12 
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 6     Rowellyn Rockets Rainbows   def. by   Woodlands Warriors Sparkles 26 
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 20     Overport Stars   def.   St John's Jaguars U/8 Boys Blue
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 27     KP Giants - U8.2   def.   St Anne's Avengers Red
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 20     Mt Eliza Meteors - Van Leeuwen   def.   Woodlands Warriors Storm
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 21     PBBC U10B Lakers   def.   Mt Eliza Meteors - Smith 15 
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 18     Overport Rebels   def.   Woodlands Warriors Shimmer 17 
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 34     Derinya Fire   def.   Bobcats U12B Brown 29 
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1) 20     Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   def. by   St Jude's Flames 22 
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1) 14     Langwarrin Wildcats Warriors   def. by   St Jude's Flames Gold 33 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 20     Overport Angels   def.   Langwarrin Wildcats Storm 10 
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 20     Rowellyn Rockets Boosters   def. by   PBBC U14B Rhinos 24 
23/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1) 26     Lazer Arrows   def.   Bayside Raiders Stubbs 19 
23/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C1) 37     Mt Eliza Meteors - Goodrick   def.   FHS Bounce 34 
24/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 54     GKP Renegades (Sunday)   def.   I want a McFlurry aye 52 
24/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C) 39     Spuds   def.   Frost 26 
24/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 61     Andy's Angels   def.   Just Play Rattlers 37 
24/11/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 34     Velvet Thunder   def. by   I Can't Believe It's Not Butler 35 
25/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 20     Lazer Stars   def. by   Mt Eliza Meteors - Hoult 35 
25/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 50     Mt Eliza Meteors - Gibson   def.   Bobcats U21G 29 
25/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 66     Swampies   def.   Langwarrin Wildcats Stars 14 
25/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 27     Everdaman   def. by   Wolfpack 28 
25/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 37     Port Royals   def. by   Eagles 56 
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 42     Charlies Angles   def. by   The Zombies 52 
25/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 37     Moose Knuckles   def. by   ZF 43 
26/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 43     Feanos   def.   Neun Nyunts 24 
26/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 37     Chelsea Mudgutz   def.   Upotipotpon Utopians 33 
26/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 38     Wham!   def. by   The Sac Kings 57 
27/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B) 40     FHS Breakerz   def. by   Rowellyn Rockets Goats 48 
27/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 42     FB Crusaders   def.   FHS Vipers 27 
27/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 31     Hoopsters   def.   KP Giants Rovers 27 
27/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 47     Wii Not Fit!   def.   The Tropics 21 
27/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 36     Jetts   def.   Gelogenics 28 
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 46     Ballerz'   def. by   Shot Block Crusaders 60 
27/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 62     Chicken Noodle Hoops   def.   Satday Squad 53 
28/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 52     Ballam Park Boomers (Preston)   def. by   Coastal Royals Gold 76 
28/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 62     Ballam Park Boomers (Tonks)   def. by   Skye Sonics - Vella 66 
28/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 64     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   FB Crusaders 41 
28/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 21     Byron Ballers   def. by   Washington Generals 38 
28/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 36     Steamed Hams   def. by   CPL 42 
28/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 34     Oilers   def. by   5 Guys Burgers and Fries 39 
28/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 45     Team Untz   def. by   The Dabasaurs 48 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 28     Mt Eliza Meteors - Margerison   def.   Rowellyn Rockets Angels 20 
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 18     Coastal Royals White   def. by   Derinya Smurfettes 29 
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 37     Mt Eliza Meteors - Bignell   def.   FB Warriors 17 
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 24     St Anne's Avengers Red   def.   St Anne's Avengers Blue
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 6     Bayside Raiders Knoop-Griffin   def.   Derinya Draculas
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1) 15     Lazer Boyz   def. by   Woodlands Warriors Pacers 22 
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 34     Lazer Bros   def. by   Skye Sonics - Paratene 54 
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D2) 12     Skye Sonics - Smith   def. by   Belvedere Breakers - Stuckey 22 
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1) 15     St Jude's Flames   def. by   Mt Eliza Meteors - Atkinson 35 
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1) 27     Lazer Force   def.   Overport Cavaliers 18 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 14     Langwarrin Wildcats Storm   def.   FHS Williams
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 27     Mt Eliza Meteors - Prendergast   def.   The Shadows Sharks 13 
30/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1) 34     Mt Eliza Meteors - Schonfelder   def.   FHS Falcons 19 
30/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C1) 23     FB Bulls   def. by   Ballam Park Boomers (Johnstone) 24 
01/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 43     The Magikarps   def.   I Can't Believe It's Not Butler 35 
01/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 14     Downtown Funky Stuff   def. by   No Fancy Stuff 35 
01/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 65     Silver County Knights   def.   Just Play Rattlers 23 
01/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men) 45     Good Wide Open   def.   Shootyashot 44 
02/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 40     Bayside Raiders Gomes   def.   Mt Eliza Meteors - Wade 34 
02/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 32     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def.   FHS Flames 20 
02/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 33     Mt Eliza Meteors - Hoult   def.   FB Rubies 25 
02/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 30     Age! (Mon)   def. by   Frankston Fastbreakers 53 
02/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 33     When's Smoko   def.   6 Bucks 26 
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 47     Charlies Angles   def.   Tune Squad 35 
02/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 63     Moose Knuckles   def.   KP Giants Thomas 55 
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 46     The Sac Kings   def.   Jim's Balling 18 
03/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 40     Classic Stitch-up's   def. by   Silver Spurs 50 
03/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 43     Wham!   def.   Chelsea Mudgutz 25 
03/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 31     The Gaels   def. by   Venomenoms 2.0 40 
04/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D) 41     Rowellyn Rockets Gold   def.   Bobcats U16B Grant 22 
04/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 51     St Joachim's Panthers - 4   def.   FHS Ballers 39 
04/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 34     Langwarrin Wildcats 76ers   def.   Langwarrin Wildcats Tigers 32 
04/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 32     Best Buds   def. by   Clueless 34 
04/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 30     Mega Minx   def. by   Shooting Stars 42 
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 60     Kobe Kwan Kanobi   def.   Space Jam (Trewhitt) 35 
04/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 31     Chicken Noodle Hoops   def. by   Ravens 48 
05/12/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 45     Coastal Royals Gold   vs   Skye Sonics - Vella 45 
05/12/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 73     FB All Stars   def.   Rowellyn Rockets Heat 57 
05/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 45     Woodlands Warriors EMC   def.   Bobcats U21.2B 33 
05/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 16     STIGEF   def. by   Byron Ballers 23 
05/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 41     Los Swas   def. by   bG 52 
05/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 41     Heat   def. by   Shakeyadrips 46 
05/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C1) 32     Monstars   def.   Prince and the Revolution 27 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 7     FB Opals   def. by   Woodlands Warriors Unicorns 12 
07/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 19     PBBC U08G Purple Storm   def.   Rowellyn Rockets Rainbows
07/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 26     Mt Eliza Meteors - Clerk   def.   Mt Eliza Meteors - Margerison 24 
07/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 8     Woodlands Warriors Super Heroes   def. by   Bayside Raiders Knoop-Griffin 12 
07/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 10     Woodlands Warriors Wasps   def.   Langwarrin Wildcats U8 Pumas
07/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1) 22     Rowellyn Rockets Rookies   def.   Baxter Buddies U10 16 
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 24     Belvedere Breakers - Gem   def. by   Bobcats U10 Knight 29 
07/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 38     Lazer Ninjas   def.   Lazer Thunder 16 
07/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1) 17     St John's Jaguars U/12 Girls Green   def.   Woodlands Warriors Sapphires
07/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1) 24     Edithvale Pelicans (Pelican Power)   def. by   Woodlands Warriors Vipers 32 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 9     FHS Williams   def. by   Rowellyn Rockets Storm 22 
07/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 50     Derinya Destroyers   def.   Bayside Raiders Robinson
07/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1) 40     Belvedere Breakers - Stone   def.   Lazer Arrows 20 
07/12/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C1) 36     Patterson Lakes Thunder   def.   FB Warriors 21 
08/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 38     I want a McFlurry aye   def. by   I Can't Believe It's Not Butler 46 
08/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C) 50     Frost   def. by   Hellcats 73 
08/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 29     Franklin Turtles   def.   Silver County Knights 27 
08/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men) 39     Shootyashot   def. by   Monstars (Sun) 41 
09/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 36     Rowellyn Rockets Wreckers   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 19 
09/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 60     FB Diamonds   def.   Mt Eliza Meteors - Rault 44 
09/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - A ) 58     FB Phoenix   def.   Skye Sonics - Gunn 33 
09/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 41     Score Review   def. by   Team Goose 48 
09/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 42     Everybody Love Everybody   def. by   Port Royals 50 
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 39     Senior Shadows   def.   Juicy Goombas 20 
09/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 38     Moose Knuckles   def.   Ball'n with ma bros 32 
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 51     The Sac Kings   def.   Vertical Smirk 32 
10/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 35     Honey Badgers   def. by   CD Dingoes 41 
10/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 45     Upotipotpon Utopians   def.   Mini Me Giants (Tues) 27 
10/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 46     Vipers   def. by   The Peanuts 55 
11/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D) 21     Bobcats U16B Grant   def. by   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett 44 
11/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 53     KP Giants Alderson   def.   FHS Breakerz 51 
11/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 20     Derinya United   def. by   St Anne's Avengers 26 
11/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 33     Jetts   def. by   No Ballers 60 
11/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 41     Backcourt Violators   def. by   The Team of Dreams 49 
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 36     The Tropics   def.   Awkward Turtles 30 
11/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 35     Monstars   def. by   Lesgoo 49 
12/12/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 20     The Ringerz   def.   Dad and Co
12/12/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 41     KP Giants Cummins   vs   Bobcats U18.1B 41 
12/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 42     Ballam Park Boomers (Preston)   def. by   Bobcats U18.2B 44 
12/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 43     bG   def. by   CPL 61 
12/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 45     Flames   vs   Brick City 45 
12/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 43     Hoops I Did It Again   def.   Gecko's 32 
12/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 23     Bayside Sonics   def. by   Age! (Thurs) 24 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 4     Woodlands Warriors Unicorns   def. by   St Anne's Avengers Tenner
14/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 8     Mt Eliza Meteors - King   vs   Bayside Raiders Knoop-Griffin
14/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 17     Woodlands Warriors Ninjas   def. by   KP Giants - U8.2 18 
14/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 28     Lazer Jets   def.   Mt Eliza Meteors - Grey 20 
14/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 12     Langwarrin Wildcats Lynx   def.   PBBC U08G Purple Storm 10 
14/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1) 10     Ballam Park Boomers (Rapana)   def. by   Lazer Boyz 11 
14/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 28     Bobcats U10B Brady   def. by   Lazer Bros 77 
14/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D1) 17     FB Phoenix   def.   PBC Wizards 11 
14/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1) 34     Bayside Raiders Troy   def.   Woodlands Warriors Starletts
14/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - B1) 34     Derinya Dragons   def. by   Storm Thunder 38 
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 11     Rowellyn Rockets Storm   def. by   St Anne's Avengers Noonan 22 
14/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 40     Mt Eliza Meteors - Cester   def.   PBBC U14B Rhinos 11 
14/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1) 28     FHS Thrashers   def. by   Lazer Rangers 40 
14/12/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C1) 25     FB Warriors   def. by   FHS Bounce 43 
15/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) Wildcats   def. by   The Magikarps 20 
15/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 58     GKP Renegades (Sunday)   def.   BAH 32 
15/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 35     Punjabi MC   def.   Monstars (Sun) 32 
15/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 20     Bulls   def.   I want a McFlurry aye
16/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) FHS Flames   def. by   Ballam Park Boomers (Panthers) 20 
16/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 52     Rowellyn Rockets Wreckers   def.   Lazer Stars 20 
16/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 80     Woodlands #SWAGGERS   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 22 
16/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 56     B'Lilly Ballers   def.   AirBallers 29 
16/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 52     Everybody Love Everybody   def.   Crave 39 
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 27     Senior Shadows   def.   Just Play Wolves 21 
16/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 28     Minimum Chips 2.0   def. by   Club 42 
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 21     Chelsea Mudgutz   def. by   Duke Street 30 
17/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 70     Slammers   def.   Easier Dubs 43 
17/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 33     Mini Me Giants (Tues)   def. by   Wham! 39 
17/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 62     Peninsula Bears   def.   The Peanuts 34 
18/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 20     Langwarrin Wildcats Tigers   def. by   KP Giants Rovers 33 
18/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 52     KP Giants Alderson   def.   Langwarrin Wildcats Strikers 39 
18/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 34     Bobcats U16.3B   def.   Bobcats U16B Comerford 24 
18/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 37     Awkward Turtles   def. by   Jetts 53 
18/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 63     Space Jam   def.   Shot Block Crusaders 47 
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 33     The Tropics   def.   Flying Saucy's 32 
18/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 69     Satday Squad   def.   Clueless 47 
19/12/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) Dragons   def. by   FHS Frosty Ballers 20 
19/12/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 80     Coastal Royals Gold   def.   Derinya Grizzlies 60 
19/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 48     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   Bobcats U21B 47 
19/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 22     TMC   def. by   The Rats 56 
19/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 30     Mini Me Giants (Thurs)   def. by   CPL 38 
19/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 38     Oilers   def.   Heat 32 
19/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 34     Team Untz   def. by   Back Hanners 41 
12/01/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 35     Litt Up   def. by   Bulls 62 
12/01/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 52     Punjabi MC   def.   Just Play Rattlers 41 
12/01/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) Andy's Angels   def. by   Burrito Bandits 20 
12/01/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D) Just Play Dragons   def. by   Sunday Sesh 20 
12/01/20 (Sun) 20:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 42     Talking Dribble   def.   Spuds 29 
13/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 46     Everdaman   def. by   Courgoes 53 
13/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 42     6 Bucks   def. by   Crave 53 
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 53     The Zombies   def.   Langy Boyz 49 
13/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 56     KP Giants Thomas   def.   Super Troopers 42 
14/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 22     Duke Street   def. by   The Sac Kings 28 
14/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 45     Feanos   def.   Gaile's Finest 31 
14/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 39     Redbacks Web (Tues)   def.   Jim's Balling 37 
14/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 29     Miami Trainees   def. by   The Peanuts 35 
15/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 53     Ravens   def.   Clueless 42 
15/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 38     Nothing But Net   def. by   Best Buds 46 
15/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) Awkward Turtles   vs   Flying Saucy's
15/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) Net Assets   vs   Space Jam (Trewhitt)
16/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 48     Prince and the Revolution   def.   bG 34 
16/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 48     Davy Jones' Locker   def.   Team Untz 37 
16/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 63     Easy Dubs   def.   Shakeyadrips 60 
16/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 62     Air Ballers   def.   Byron Ballers 30 
19/01/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 34     Spuds   def. by   Hellcats 53 
19/01/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 32     Downtown Funky Stuff   def.   Tiger Eyes 30 
19/01/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 68     Good Wide Open   def.   Just Play Rattlers 51 
19/01/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men) 38     Andy's Angels   def.   Shootyashot 31 
19/01/20 (Sun) 20:00 (S19/20 - Sunday Mixed D) 48     ShamWow   def.   Sunday Sesh 37 
20/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) Frankston Fastbreakers   def. by   Wolfpack 20 
20/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 29     Team Boloz   def. by   Everybody Love Everybody 30 
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 63     The Zombies   def.   Charlies Angles 36 
20/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 32     Moose Knuckles   def. by   AirBallers 33 
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 34     The Glaciers   def. by   Jim's Balling 53 
21/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 38     Silver Spurs   def.   Neun Nyunts 31 
21/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 30     Blazers   def. by   The Sac Kings 40 
21/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 40     CD Dingoes   def. by   Gaile's Finest 80 
22/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 25     No Ballers   def.   Awkward Turtles 21 
22/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 42     Ballerz'   def.   The Team of Dreams 34 
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 46     Flying Saucy's   def.   Gelogenics 28 
22/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 43     The Tropics   def.   The Jordies 18 
23/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 70     The Warriors   def.   Flames 52 
23/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 67     The Dabasaurs   def.   Davy Jones' Locker 37 
23/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 62     Gecko's   def.   Rack Bros 30 
23/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 29     Washington Generals   def.   STIGEF 19 
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 32     Vertical Smirk   def. by   Jim's Balling 51 
28/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 39     CD Dingoes   def.   Classic Stitch-up's 32 
28/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 34     Redbacks Web (Tues)   def. by   Wham! 40 
28/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 39     Rattlesnakes   def. by   Venomenoms 2.0 54 
29/01/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D) 28     Langwarrin Wildcats Spurs   def. by   FHS Pirates 33 
29/01/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 47     Ballam Park Boomers (Graham)   def.   Skye Sonics - Tigers 46 
29/01/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 40     St John's Jets   def.   Derinya United 16 
29/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 24     Jetts   def. by   Flying Saucy's 28 
29/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 18     Clueless   def. by   Bin Chickens 30 
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 40     Wii Not Fit!   def.   The Jordies 27 
29/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 20     Ballerz'   def.   Space Jam (Trewhitt)
30/01/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 45     Bobcats U18.2B   def.   FHS Frosty Ballers 25 
30/01/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 40     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Space Jam 55 
30/01/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 27     FB All Stars   def.   Langwarrin Wildcats Splashers 22 
30/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 58     The Velvet Fog   def.   The Dabasaurs 46 
30/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 36     Monstars   def. by   Mini Me Giants (Thurs) 42 
30/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 26     Easy Dubs   def.   Heat 19 
30/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) Byron Ballers   def. by   Back Hanners 20 
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 22     Bobcats U08.3   def.   Woodlands Warriors Gunners 16 
01/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 16     Bobcats U08G   def.   Rowellyn Rockets Rainbows
01/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 15     Woodlands Warriors Ninjas   def.   Bobcats U08.6 12 
01/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 14     Rowellyn Rockets Bolt   def. by   Mt Eliza Meteors - Grey 16 
01/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 8     Ballam Park Boomers (Williams)   def. by   Belvedere Breakers - McAsey 10 
01/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1) 20     FB All Stars   def.   Rowellyn Rockets Rookies 15 
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 25     Overport Celtics   def.   Derinya Swish 24 
01/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 28     Mt Eliza Meteors - David   def.   Derinya Stars 19 
01/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1) 18     Bobcats U12.1G   def.   Woodlands Warriors Starletts 12 
01/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1) 28     St Jude's Flames Gold   def. by   Lazer Force 32 
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) St Anne's Avengers Noonan   vs   Bayside Raiders Buckley
01/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 25     PBBC U14B Rhinos   def.   Mt Eliza Meteors - Prendergast 20 
01/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1) 22     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Bayside Raiders Vass 31 
01/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C1) 33     FHS Bounce   def. by   Ballam Park Boomers (Green Machine) 38 
02/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D) 30     ShamWow   def. by   No Fancy Stuff 47 
02/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 37     Good Wide Open   def. by   Franklin Turtles 48 
02/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 40     Silver County Knights   vs   Shootyashot 40 
02/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men) 48     Andy's Angels   def.   Punjabi MC 25 
03/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 25     Langwarrin Wildcats Stars   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 22 
03/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 27     Ballam Park Boomers (Panthers)   def. by   Ballam Park Boomers (O'Donohue) 33 
03/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 7     Bayside Raiders de Haan   def. by   Woodlands #SWAGGERS 55 
03/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 22     Team Goose   def. by   Age! (Mon) 41 
03/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 36     Old Skool Ballerz (Mon)   def. by   When's Smoko 39 
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 35     Just Play Wolves   def. by   Tropics 54 
03/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 37     AirBallers   def.   Ball'n with ma bros 29 
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 42     Wham!   def.   Blazers 36 
04/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 49     Easier Dubs   def.   Honey Badgers 47 
04/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 29     Mini Me Giants (Tues)   def. by   Vertical Smirk 64 
04/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3) 34     The Reapers   def. by   Don't Make Us Run 35 
05/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D) Bayside Raiders Ulli   def. by   Langwarrin Wildcats Spurs 20 
05/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 42     FHS Breakerz   def. by   FB Crusaders 55 
05/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 30     Langwarrin Wildcats 76ers   vs   Bobcats U16.2B 30 
05/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 32     Jetts   def.   Gelogenics 20 
05/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 32     Squirtle Squad   def. by   Net Assets 80 
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 26     Ravens   def. by   Nothing But Net 35 
05/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 29     Clueless   def. by   Monstars 36 
06/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 42     Dad and Co   def. by   FHS Frosty Ballers 46 
06/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 31     FHS Lords   def. by   FB All Stars 58 
06/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 68     Woodlands Warriors EMC   def.   FB Crusaders 36 
06/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 49     Air Ballers   def.   The Velvet Fog 42 
06/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 53     Flaming Moes   def.   Prince and the Revolution 22 
06/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 36     Oilers   def.   5 Guys Burgers and Fries 33 
06/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 28     STIGEF   def.   Team Untz 24 
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 15     FB Opals   def.   Rowellyn Rockets Angels 14 
08/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 14     Mt Eliza Meteors - King   def. by   Lazer Storm 18 
08/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 19     Woodlands Warriors Knights   def.   Mt Eliza Meteors - Stinson 17 
08/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 8     Lazer Jets   def. by   St Anne's Avengers Red 14 
08/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - C) 14     Skye Sonics - Willder   def.   Woodlands Warriors Super Sparks
08/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 17     Belvedere Breakers - Gem   def.   Derinya Demons 16 
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - B1) 30     St John's Jaguars U/10 Boys Blue   def.   Baxter Buddies U10 17 
08/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 28     Mt Eliza Meteors - David   def.   St Jude's Flames Gold 19 
08/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1) 17     Bayside Raiders Troy   def.   St Jude's Flames 11 
08/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1) 19     Edithvale Pelicans (Pelican Power)   def. by   Overport Cavaliers 22 
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 25     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def. by   Bayside Raiders Buckley 30 
08/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 31     PBBC U14B Rhinos   def.   PBBC U14B Bullets 23 
08/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1) 23     Lazer Rangers   def. by   Bayside Raiders Stubbs 25 
08/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C1) 25     Bobcats U14.1B   def. by   Ballam Park Boomers (Johnstone) 30 
09/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 48     Velvet Thunder   def.   GKP Renegades (Sunday) 46 
09/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 36     Silver County Knights   def.   Punjabi MC 35 
09/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 54     Monstars (Sun)   def.   Franklin Turtles 39 
09/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D) 51     Average Joes   def.   Aquaballers 20 
10/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 41     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 24 
10/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 15     Lazer Stars   def. by   Woodleigh Vipers 35 
10/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 41     Mt Eliza Meteors - Gibson   def.   KP Giants Hunter 19 
10/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 40     Team Goose   def.   Minimum Chips 2.0 33 
10/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 19     The Nook   def. by   Old Skool Ballerz (Mon) 37 
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 50     Senior Shadows   def.   The G.O.A.T.S 30 
10/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 61     B'Lilly Ballers   def.   Super Troopers 33 
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 30     Jim's Balling   def.   The Sac Kings 17 
11/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 30     Neun Nyunts   vs   Honey Badgers 30 
11/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 41     Blazers   def.   Upotipotpon Utopians 25 
11/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 53     Gaile's Finest   def.   Slammers 44 
12/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D) 22     Woodlands Warriors Jammers   def. by   Bayside Raiders Ulli 32 
12/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 41     Langwarrin Wildcats Strikers   def. by   FB Crusaders 59 
12/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 36     Langwarrin Wildcats Tigers   def.   Langwarrin Wildcats 76ers 33 
12/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 32     Flying Saucy's   def.   The Jordies 15 
12/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 30     No Ballers   def.   Gelogenics 22 
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 50     Ballerz'   def.   Space Jam (Trewhitt) 45 
12/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 55     Best Buds   def. by   Satday Squad 57 
13/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 53     Dad and Co   def. by   Derinya Grizzlies 61 
13/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 32     Rowellyn Rockets Heat   def. by   FB All Stars 44 
13/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 59     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   Bobcats U18B Allars 43 
13/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 24     Washington Generals   vs   Air Ballers 24 
13/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 31     Steamed Hams   def. by   The Warriors 39 
13/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 68     Easy Dubs   def.   Rack Bros 44 
13/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 33     Back Hanners   def. by   Davy Jones' Locker 60 
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 16     Mt Eliza Meteors - Margerison   def.   Rowellyn Rockets Angels
15/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 15     Langwarrin Wildcats Lynx   def.   Woodlands Warriors Sparkles 10 
15/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 19     Mt Eliza Meteors - Stinson   def.   KP Giants - U8.2 14 
15/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 7     Derinya Dangers   vs   Langwarrin Wildcats U8 Pumas
15/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 22     Rowellyn Rockets Starlets   def.   Woodlands Warriors Pink Diamonds 14 
15/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1) 20     St John's Jaguars U/10 Boys Blue   def. by   Minimbah Mavericks 21 
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 66     Bobcats U10B Henderson   def.   Lazer Bros 17 
15/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 31     Woodlands Warriors Vipers   def.   Lazer Force 29 
15/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1) 33     Mt Eliza Meteors - Atkinson   def.   Woodlands Warriors Sapphires
15/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - B) 35     Derinya Starlets   def.   Woodlands Warriors Angels 17 
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 32     Mt Eliza Meteors - Goodrick   def.   FHS Storm 23 
15/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 29     The Shadows Sharks   def. by   Derinya Destroyers 42 
15/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1) 51     Bayside Raiders Vass   def.   FHS Falcons 30 
15/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C1) 22     Bobcats U14.1B   def. by   Patterson Lakes Thunder 32 
16/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 31     BAH   def. by   Velvet Thunder 68 
16/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 37     Burrito Bandits   def. by   Punjabi MC 38 
16/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 20     Monstars (Sun)   def.   Andy's Angels
16/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D) 36     Sunday Sesh   def. by   Misfits 55 
17/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 34     Mt Eliza Meteors - Hoult   def.   Mt Eliza Meteors - Wade 21 
17/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 26     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def. by   Rowellyn Rockets Wreckers 29 
17/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 44     Bayside Raiders de Haan   def.   Bobcats U21G 26 
17/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 39     Team Goose   def.   Wolfpack 24 
17/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 43     Crave   def. by   When's Smoko 56 
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 39     Tune Squad   def.   Tropics 32 
17/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 32     B'Lilly Ballers   def. by   Powercables 45 
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 37     Chelsea Mudgutz   def. by   Blazers 41 
18/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 45     Peninsula Bears   def.   Vipers 35 
18/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 23     The Glaciers   def.   Mini Me Giants (Tues) 16 
18/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 27     Classic Stitch-up's   def. by   Slammers 41 
19/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   FHS Breakerz   vs   Rowellyn Rockets Goats  
19/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   FB Crusaders   vs   FHS Vipers  
19/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   St John's Jets   vs   St Anne's Avengers  
19/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1)   The Jordettes   vs   Nightstalkers  
19/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   The Benchwarmers   vs   Nothing But Net  
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Tropics   vs   Awkward Turtles  
19/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Chicken Noodle Hoops   vs   Satday Squad  
20/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   PBBC U18B Raiders   vs   Dad and Co  
20/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Woodleigh Wizards   vs   FHS Lords  
20/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Mt Eliza Meteors - Wilton   vs   Woodleigh Panthers  
20/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   Byron Ballers   vs   Washington Generals  
20/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Los Swas   vs   Monstars  
20/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Rack Bros   vs   Heat  
20/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Team Untz   vs   The Dabasaurs  
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Super Heroes   vs   Bayside Raiders Knoop-Griffin  
22/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3)   Coastal Royals White   vs   Bobcats U08G  
22/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   Derinya Dukes   vs   KP Giants - U8.2  
22/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7)   Woodlands Warriors Wasps   vs   Rowellyn Rockets Bolt  
22/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D1)   Lazer Girls   vs   Woodlands Warriors Pink Diamonds  
22/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1)   Woodlands Warriors Wildcats   vs   St John's Jaguars U/10 Boys Blue  
22/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A)   Overport Celtics   vs   Bobcats U10 Knight  
22/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - B)   Langwarrin Wildcats Fierce   vs   St Anne's Avengers White  
22/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1)   St John's Jaguars U/12 Girls Green   vs   Bobcats U12.1G  
22/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Mt Eliza Meteors - David   vs   Lazer Ninjas  
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D)   Ballam Park Boomers (Ridgway)   vs   Mt Eliza Meteors - Stanborough  
22/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3)   PBBC U14B Bullets   vs   Rowellyn Rockets Boosters  
22/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1)   Bayside Raiders Stubbs   vs   Lazer Arrows  
22/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C1)   FHS Storm   vs   Patterson Lakes Thunder  
23/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   I want a McFlurry aye   vs   GKP Renegades (Sunday)  
23/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Tiger Eyes   vs   Just Play Dragons  
23/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Burrito Bandits   vs   Good Wide Open  
23/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men)   Shootyashot   vs   Punjabi MC  
24/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Skye Sonics - Corrigan   vs   FB Opals  
24/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   St Joachim's Panthers   vs   Woodleigh Vipers  
24/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Bayside Raiders de Haan   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
24/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Courgoes   vs   Everdaman  
24/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Turkeys   vs   The Nook  
24/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Tune Squad   vs   Just Play Wolves  
24/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   Super Troopers   vs   ZF  
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Duke Street   vs   The Glaciers  
25/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Classic Stitch-up's   vs   Silver Spurs  
25/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Mini Me Giants (Tues)   vs   Jim's Balling  
25/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   Miami Trainees   vs   Peninsula Bears  
26/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D)   FHS Squad   vs   Bobcats U16B Comerford  
26/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   FHS Breakerz   vs   Skye Sonics - Tigers  
26/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   St Anne's Avengers   vs   Langwarrin Wildcats Tigers  
26/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   Awkward Turtles   vs   Jetts  
26/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   The Team of Dreams   vs   Squirtle Squad  
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Jordies   vs   No Ballers  
26/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Chicken Noodle Hoops   vs   Ravens  
27/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Langwarrin Wildcats Rebels   vs   Space Jam  
27/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Ballam Park Boomers (Tonks)   vs   Dad and Co  
27/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   FHS Cookies & Kareem   vs   Bobcats U21.2B  
27/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   STIGEF   vs   Byron Ballers  
27/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Brick City   vs   Flaming Moes  
27/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Easy Dubs   vs   Hoops I Did It Again  
27/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Davy Jones' Locker   vs   The Velvet Fog  
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4)   Woodlands Warriors Unicorns   vs   St Anne's Avengers Tenner  
29/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3)   Rowellyn Rockets Rainbows   vs   PBBC U08G Purple Storm  
29/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   Woodlands Warriors Knights   vs   Bobcats U08.6  
29/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7)   Derinya Giants   vs   Rowellyn Rockets Bolt  
29/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D1)   Rowellyn Rockets Opals   vs   Lazer Girls  
29/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1)   FB All Stars   vs   Langwarrin Wildcats United  
29/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - B)   PBC Redbacks   vs   Belvedere Breakers - Tanya  
29/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Derinya Dragons   vs   Derinya Fire  
29/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1)   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   vs   Bobcats U12.1G  
29/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Lazer Thunder   vs   Woodlands Warriors Vipers  
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D)   Overport Angels   vs   Ballam Park Boomers (Ridgway)  
29/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3)   Mt Eliza Meteors - Cester   vs   Derinya Destroyers  
29/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1)   FHS Falcons   vs   FHS Thrashers  
29/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C1)   FB Warriors   vs   St Anne's Avengers Ary  
01/03/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   I Can't Believe It's Not Butler   vs   The Magikarps  
01/03/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men)   Just Play Rattlers   vs   Silver County Knights  
01/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Shootyashot   vs   Good Wide Open  
01/03/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D)   No Fancy Stuff   vs   Downtown Funky Stuff  
02/03/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B)   Lazer Stars   vs   Ballam Park Boomers (Panthers)  
02/03/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Bayside Raiders Gomes   vs   St Joachim's Panthers  
02/03/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Swampies   vs   Bayside Raiders de Haan  
02/03/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Courgoes   vs   Score Review  
02/03/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   6 Bucks   vs   Crave  
02/03/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   The Zombies   vs   Langy Boyz  
02/03/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   ZF   vs   Powercables  
03/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Jim's Balling   vs   Upotipotpon Utopians  
03/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Gaels   vs   Stay in Yo Lane  
03/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Blazers   vs   Vertical Smirk  
03/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Honey Badgers   vs   CD Dingoes  
04/03/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bobcats U16.3B   vs   FHS Squad  
04/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   Ballam Park Boomers (Graham)   vs   FHS Vipers  
04/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   KP Giants Rovers   vs   Hoopsters  
04/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Tropics   vs   Gelogenics  
04/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Shot Block Crusaders   vs   Space Jam  
04/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Wii Not Fit!   vs   No Ballers  
04/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B)   Jetts   vs   The Jordies  
05/03/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   FB All Stars   vs   Space Jam  
05/03/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Ballam Park Boomers (Tonks)   vs   The Ringerz  
05/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Derinya Legends   vs   FHS Lords  
05/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   Bayside Sonics   vs   The Young Bloods  
05/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   CPL   vs   Steamed Hams  
05/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   5 Guys Burgers and Fries   vs   Hoops I Did It Again  
05/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   Bannos Bulls   vs   Low Expectations  
10/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Jim's Balling   vs   Vertical Smirk  
10/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Slammers   vs   Easier Dubs  
10/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Blazers   vs   Mini Me Giants (Tues)  
10/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Gaels   vs   Miami Trainees  
11/03/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   FB Crusaders   vs   Rowellyn Rockets Goats  
11/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16B Browne   vs   Langwarrin Wildcats Blazers  
11/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Hoopsters   vs   Woodlands Warriors Legends  
11/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   Gelogenics   vs   Flying Saucy's  
11/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Space Jam (Trewhitt)   vs   Kobe Kwan Kanobi  
11/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Jetts   vs   Wii Not Fit!  
11/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Satday Squad   vs   Clueless  
12/03/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Skye Sonics - Vella   vs   PBBC U18B Raiders  
12/03/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   KP Giants Cummins   vs   Langwarrin Wildcats Splashers  
12/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Woodleigh Panthers   vs   FB Raptors  
12/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   The Velvet Fog   vs   Washington Generals  
12/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   bG   vs   Los Swas  
12/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Oilers   vs   Easy Dubs  
12/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Team Untz   vs   Back Hanners  
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4)   Mt Eliza Meteors - Clerk   vs   FB Opals  
14/03/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 1)   Derinya Thunder   vs   FB Crusaders  
14/03/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   Bobcats U08.6   vs   Derinya Dukes  
14/03/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 3)   Woodlands Warriors Sparkles   vs   PBBC U08G Purple Storm  
14/03/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1)   Rowellyn Rockets Lightening Bolt   vs   Belvedere Breakers - Muller  
14/03/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B2)   Lazer Gunns   vs   Derinya Flames  
14/03/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A)   Derinya Demons   vs   Mt Eliza Meteors - Marsden  
14/03/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Derinya Stars   vs   Mt Eliza Meteors - David  
14/03/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1)   Woodlands Warriors Sapphires   vs   St John's Jaguars U/12 Girls Green  
14/03/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Woodlands Warriors Vipers   vs   Overport Cavaliers  
14/03/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D2)   St Joachim's Panthers   vs   Bobcats U14.8B  
14/03/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3)   Bayside Raiders Robinson   vs   Derinya Destroyers  
14/03/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1)   Lazer Arrows   vs   Belvedere Breakers - Stone  
14/03/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C1)   St Anne's Avengers Ary   vs   Ballam Park Boomers (Johnstone)