Langwarrin CRT#2

Venue Address
80 Warrandyte Road

Langwarrin
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
04/04/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D1) 20     Finessers   def.   Bayside Bandicoots
04/04/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Women D2) 4     Flying Saucy's   def. by   Wii Not Fit! 34 
04/04/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Mixed D1) 29     Organised Confusion   def.   East High Wildcats 19 
04/04/18 (Wed) 21:15 (W18 - Wednesday Women D2) 6     Mega Minx   def. by   Vicious and delicious 14 
05/04/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1) 37     Steamed Hams   def.   Blazers 28 
05/04/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1) 36     The Supremes   def. by   The Warriors 41 
05/04/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1) 30     Redbacks Web (Thurs)   def. by   The Dabasaurs 45 
05/04/18 (Thu) 21:15 (W18 - Thursday Men C2) 21     No Magic   def. by   GH50 39 
09/04/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2) 35     Football Friends   def. by   Team Goose 63 
09/04/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3) 33     Swamp Donkeys   def.   AirBallers 28 
09/04/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1) 51     CD Dingoes   def.   Frankston Wolfpack 17 
09/04/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1) 44     Vicious nd Delicious   def.   Langy Boyz 18 
11/04/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Women D2) 36     Peninsula   def.   Flying Saucy's 27 
11/04/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Women D2) 18     Mega Minx   def. by   White Iversons 34 
11/04/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Mixed D1) 29     The Giants   def. by   Mixed Nuts 43 
11/04/18 (Wed) 21:15 (W18 - Wednesday Women D2) 37     Wii Not Fit!   def.   Ice Vipers
12/04/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1) 20     Air Ballers   def.   Redbacks Web (Thurs)
12/04/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1) 52     Brick City   def.   Washington Generals 29 
12/04/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1) 52     5 Guys Burgers and Fries   def.   Age! (Thurs) 36 
16/04/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2) 48     Courgoes   def. by   Old Skool Ballerz (Mon) 58 
16/04/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3) 38     The Vipers   def. by   Sonics Booms 50 
16/04/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1) 33     Super Troopers   def.   Blaze 28 
16/04/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1) 53     Moose Knuckles   def.   Chillis 45 
18/04/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D1) 31     Organised Confusion   def. by   Cosmatic 36 
18/04/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Women D2) 16     Vicious and delicious   def. by   White Iversons 38 
18/04/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D2) 20     Flying Saucy's   def.   Ice Vipers 10 
19/04/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1) 28     Mighty Dux   def. by   Sinsation 31 
19/04/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1) 42     Prince and the Revolution   def.   The Supremes 29 
19/04/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1) 32     TMC   def.   Redbacks Web (Thurs) 25 
23/04/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2) 18     Rouston Hockets   def. by   The Gremlins 19 
23/04/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3) 22     Age! (Mon)   def. by   Sonics Booms 52 
23/04/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1) 47     CD Dingoes   def.   KP Giants Thomas 43 
23/04/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1) 23     Vicious nd Delicious   def. by   Ballers 29 
26/04/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1) 41     Sinsation   def. by   The Dabasaurs 57 
26/04/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1) 23     Flaming Moes   def. by   Milwaukee Bucks 38 
26/04/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1) 49     Air Ballers   def.   TMC 30 
30/04/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2) 36     The Gremlins   def. by   Courgoes 42 
30/04/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3) 16     NITRO   def. by   The Vipers 26 
30/04/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1) 36     Frankston Wolfpack   def.   Who Needs J 31 
30/04/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1) 12     thrown together   def. by   Vicious nd Delicious 28 
01/05/18 (Tue) 19:00 (W18 - Tuesday Men C2) 25     Young Bloods   def. by   Rejects 30 
01/05/18 (Tue) 19:45 (W18 - Tuesday Men D2) 57     The Glaciers   def.   V-TECH'S 28 
01/05/18 (Tue) 20:30 (W18 - Tuesday Men D1) 32     Those Guys   def.   The Bullets 14 
01/05/18 (Tue) 21:15 (W18 - Tuesday Men D2) 30     Just 4 Fun   def. by   Fortune and the spuds 36 
02/05/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D1) 48     Cosmatic   def.   Karingal Mad Monkeys 14 
02/05/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D2) 30     White Iversons   def.   Flying Purple People Eaters 22 
03/05/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men C2) 39     Bannos Bulls   def. by   No Magic 47 
03/05/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1) 23     Brick City   vs   The Supremes 23 
03/05/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1) 25     5 Guys Burgers and Fries   def. by   Sinsation 26 
07/05/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2) 28     The Gremlins   def. by   Old Skool Ballerz (Mon) 44 
07/05/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3) 22     Age! (Mon)   def. by   NITRO 30 
07/05/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1) 42     Bean Counters   def. by   CD Dingoes 44 
07/05/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1) 34     Chillis   def. by   Dave 39 
09/05/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D1) 33     Squeaky Sneaks   def. by   Cosmatic 50 
09/05/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2) 27     The Giants   def.   Bayside Bandicoots 20 
09/05/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1) 38     Dribbling Mess   def.   White Iversons 37 
10/05/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1) 20     Blazers   def. by   Air Ballers 31 
10/05/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1) 29     Prince and the Revolution   def.   Globo Gym Cobras 27 
10/05/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1) 63     The Dabasaurs   def.   Mighty Dux 41 
14/05/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2) 32     Football Friends   def. by   Here For Beers 34 
14/05/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C1) 60     JPS Blues   def.   Super Troopers 31 
14/05/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C3) 29     Sonics Booms   def. by   Swamp Donkeys 30 
14/05/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1) 39     Ballers   def.   Chillis 24 
16/05/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D2) 30     Bayside Bandicoots   def. by   Mixed Nuts 45 
16/05/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2) 22     Finessers   def. by   Karingal Mad Monkeys 26 
16/05/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1) 50     All Sorts   def.   Hoops! I did it again! (Hall)
16/05/18 (Wed) 21:15 (W18 - Wednesday Women C) 25     Hoops I did it again! (Lang)   def. by   Cadbury 30 
17/05/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C) 26     Bobcats U/18.3 Boys   def. by   Langwarrin Wildcats Shooters 33 
17/05/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C) 35     Langwarrin Wildcats Blizzards   def.   KP Giants Skilton 18 
17/05/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1) 36     Steamed Hams   def.   Air Ballers 22 
17/05/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men D2) 33     The Reapers   def. by   The Easy Beats 43 
17/05/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men B2) 28     Vintage Shemozzle   def. by   Fettucine Bolognese 35 
19/05/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 ) 16     Mt Eliza Meteors - Malcolm   def. by   Flinders Basketball Red 18 
19/05/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 ) 12     Bobcats U/08.2 Boys   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 18 
19/05/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 ) 10     Derinya Dingoes   def.   Lazer Charms
19/05/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C1 ) 10     Derinya DJ's   def.   Derinya Magic
19/05/18 (Sat) 11:30 (W18 - Boys U10 - C1) 25     Woodlands Warriors Rockets   def.   Storm Rangers 10 
19/05/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - C1) 25     Lazer Diamonds   def.   Mt Eliza Meteors - Rooney 16 
19/05/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 ) 31     Derinya Superstars   def.   Mt Eliza Meteors - McLean 22 
19/05/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - C1) 8     Bayside Raiders Dave   def. by   St Anne's Avengers White 10 
19/05/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - B ) 31     Woodlands Warriors Fire   def.   Derinya Hearts
19/05/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 ) 14     Overport Lawton   def. by   Mt Eliza Meteors - Orth 42 
19/05/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - C1 ) 23     FHS Twenties   vs   Woodlands Warriors Legends 23 
19/05/18 (Sat) 16:45 (W18 - Girls U14 - D ) 23     Rowellyn Rockets Rebels   def.   St Joachim's Panthers - 6 14 
19/05/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 ) 10     Baxter Basketball Club (2)   def. by   Derinya Thrashers 28 
19/05/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - D1 ) 31     Mt Eliza Meteors - McEvoy   def.   St Anne's Avengers Blue 18 
21/05/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men C1) 45     Bean Counters   def.   JPS Blues 32 
21/05/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3) 32     The Vipers   def. by   Swamp Donkeys 37 
21/05/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men D2) 68     6 Bucks   def.   Langy Boyz 23 
21/05/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1) 30     Chillis   def. by   Vicious nd Delicious 37 
23/05/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - B) 36     Rowellyn Rockets Jess   def. by   PBBC - Raiders 37 
23/05/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D1) 19     East High Wildcats   def. by   Drop Squad 40 
23/05/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2) 45     Mixed Nuts   def.   Organised Confusion 33 
23/05/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women C) 32     Trippin' balls   def. by   Cadbury 35 
24/05/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C) 41     Flinders Basketball Blue   def.   KP Giants Skilton 14 
24/05/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C) 34     Bobcats U/18.3 Boys   def. by   Big Ballers 38 
24/05/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1) 37     Air Ballers   def.   Sinsation 21 
24/05/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C2) 34     GH50   def.   No Magic 31 
24/05/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men B2) 40     Los Swas   def.   Fettucine Bolognese 28 
26/05/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 ) 4     Bobcats U/08.4 Boys   vs   Lazer Charms
26/05/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 ) 4     Langwarrin Wildcats Panthers   def. by   Lazer Blitz
26/05/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 ) 18     Mt Eliza Meteors - Malcolm   def.   Flinders Basketball Black
26/05/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C1 ) 4     Derinya Magic   def. by   Woodlands Warriors Starletts
26/05/18 (Sat) 11:30 (W18 - Boys U10 - C1) 6     Storm Rangers   def. by   Mt Eliza Meteors - Troy 12 
26/05/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - D) 10     Belvedere Boomers   def. by   KP Giants G12's 15 
26/05/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 ) 8     PBBC U/12 Girls Swish Sisters   def. by   Mt Eliza Meteors - Sullivan 15 
26/05/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - B ) 7     Langwarrin Wildcats Storm   def. by   Derinya Hearts 11 
26/05/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - C1) 15     Lazer Diamonds   def.   Mt Eliza Meteors - Cooper 13 
26/05/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 ) 23     Belvedere Breakers   def.   Derinya Dunkers 16 
26/05/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - D1 ) 17     Langwarrin Wildcats Hunters   def. by   Derinya United 32 
26/05/18 (Sat) 16:45 (W18 - Boys U14 - C1 ) 24     Woodlands Warriors Legends   def.   Rowellyn Rockets Gold 14 
26/05/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 ) 16     Bayside Raiders Brad   def. by   Langwarrin Sharks 19 
26/05/18 (Sat) 18:15 (W18 - Girls U14 - D ) 44     St Joachim's Panthers - 6   def.   KP Giants G14's 10 
28/05/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2) 31     Average Joes   def.   The Gremlins 20 
28/05/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3) 50     The Vipers   def.   Age! (Mon) 38 
28/05/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men D2) 39     Courgoes   def. by   Here For Beers 58 
28/05/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1) 59     Dave   def.   Karingal Knights 50 
30/05/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - D) G.O.A.T.S   def. by   St Anne's Avengers 20 
30/05/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D2) 53     The Giants   def.   Karingal Mad Monkeys 35 
30/05/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2) 21     Organised Confusion   def. by   Bayside Bandicoots 24 
30/05/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1) 20     White Iversons   vs   All Sorts 20 
31/05/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C) 39     FHS The Goats   def. by   Big Ballers 40 
31/05/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C) 38     Flinders Basketball Blue   def.   Langwarrin Wildcats Blizzards
31/05/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1) 36     Sinsation   def.   Mighty Dux 23 
31/05/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C2) 28     Loot Lakers   def. by   No Magic 36 
31/05/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men B2) 33     Monstars   def. by   Vintage Shemozzle 34 
02/06/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 ) 16     Woodlands Warriors Speedsters   def.   Flinders Basketball Black
02/06/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 ) 2     St Joachim's Panthers - 7   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson
02/06/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 ) 13     Bobcats U/08.4 Boys   def.   Derinya Dingoes 12 
02/06/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C1 ) 12     Woodlands Warriors Starletts   def.   Woodlands Warriors Gems
02/06/18 (Sat) 11:30 (W18 - Girls U10 - D ) 5     Ballam Park Boomers (Ridgway)   vs   Lazer Pearls
02/06/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - D) 13     Lazer Sparks   def. by   St John's Jaguars Grade 4/5 Girls 14 
02/06/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 ) 18     Bayside Raiders Kumnick   def.   PBBC U/12 Girls Swish Sisters 11 
02/06/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - C2 ) 4     Derinya Starlets   def. by   Flinders Basketball Red 17 
02/06/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - C1) 14     Mt Eliza Meteors - Carson   def.   Ballam Park Boomers (Bailey) 11 
02/06/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 ) 27     Bobcats U/12 Brady   def.   Mt Eliza Meteors - Orth 22 
02/06/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - C1 ) 12     Rowellyn Rockets Gold   def.   Derinya Strikers
02/06/18 (Sat) 16:45 (W18 - Girls U14 - D ) 8     KP Giants G14's   def. by   Rowellyn Rockets Rebels 26 
02/06/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 ) 10     Flinders Basketball Green   def. by   Mt Eliza Meteors - May 15 
02/06/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - D1 ) 23     Flinders Basketball Red   def.   Overport Cahill 22 
04/06/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D1) 54     Monstars   def.   Karingal Knights 23 
04/06/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men D1) 18     Chillis   def. by   Moose Knuckles 39 
04/06/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men D2) 28     Langy Boyz   def. by   Old Skool Ballerz (Mon) 51 
04/06/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men C1) 39     Blaze   def.   Who Needs J 25 
06/06/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - A) Ballam Park Boomers (Jacobs)   def. by   Dragons 20 
06/06/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed C) 47     Seda dubnation   def.   THE WORKS 22 
06/06/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2) 31     The Giants   def. by   Mixed Nuts 40 
06/06/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1) 17     Dart Squad   def. by   Wii Not Fit! 24 
07/06/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C) 25     Langwarrin Wildcats Splashers   def. by   Langwarrin Wildcats Blizzards 27 
07/06/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C) 29     FHS The Goats   def. by   Bobcats U/18.3 Boys 33 
07/06/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1) 28     Blazers   def. by   Steamed Hams 44 
07/06/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men D2) 23     The Young Bloods   def. by   The Easy Beats 35 
07/06/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1) 54     5 Guys Burgers and Fries   def.   Mighty Dux 37 
13/06/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - B) 39     Ballam Park Boomers (Opetaia)   def.   Bobcats U/16 Boys Lorenzo 20 
13/06/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D2) 49     Mixed Nuts   def.   Karingal Mad Monkeys 23 
13/06/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Women D1) 17     Dribbling Mess   def. by   Wii Not Fit! 35 
13/06/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women C) 30     Hoops I did it again! (Lang)   def.   Dazzling Divas 19 
14/06/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C) 17     Woodleigh Mantis   def. by   Bobcats U/18.3 Boys 45 
14/06/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - B) 46     Tune Squad   def. by   The Shadows Blaze 57 
14/06/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1) 45     Age! (Thurs)   def.   Mighty Dux 37 
14/06/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1) 34     Juiced Up   def. by   Globo Gym Cobras 36 
14/06/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1) 36     TMC   def. by   Air Ballers 49 
16/06/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Overport Thorogood   vs   Derinya Dingoes  
16/06/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   Mt Eliza Meteors - Wallace   vs   Lazer Dragons  
16/06/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Woodlands Warriors Speedsters   vs   Mt Eliza Meteors - Malcolm  
16/06/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C1 )   St John's Jaguars U/10 Girls Purple   vs   Woodlands Warriors Gems  
16/06/18 (Sat) 11:30 (W18 - Boys U10 - C1)   Langwarrin Wildcats Warriors   vs   Derinya Wizards  
16/06/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - D)   Lakers Aqua   vs   Skye Sonics - Liszka  
16/06/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 )   Mt Eliza Meteors - McLean   vs   Derinya Starlets  
16/06/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - C2 )   Mt Eliza Meteors - Sullivan   vs   Flinders Basketball Red  
16/06/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - C1)   Ballam Park Boomers (Bailey)   vs   St Anne's Avengers White  
16/06/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 )   Storm Heat   vs   Langwarrin Wildcats Rookies  
16/06/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - C1 )   Derinya Strikers   vs   Baxter Basketball Club  
16/06/18 (Sat) 16:45 (W18 - Girls U14 - D )   KP Giants G14's   vs   Bobcats U/14.3 Girls  
16/06/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 )   Mt Eliza Meteors - May   vs   Derinya Thrashers  
16/06/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - D1 )   Bobcats U/14.2   vs   Belvedere Breakers Muller  
18/06/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2)   Here For Beers   vs   The Gremlins  
18/06/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3)   NITRO   vs   Swamp Donkeys  
18/06/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1)   Blaze   vs   Super Troopers  
18/06/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1)   thrown together   vs   Chillis  
20/06/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - C2)   Langwarrin Wildcats Rebels   vs   KP Giants Cummins  
20/06/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D2)   Bayside Bandicoots   vs   Mixed Nuts  
20/06/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2)   Finessers   vs   Karingal Mad Monkeys  
20/06/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1)   Krackerz   vs   Dribbling Mess  
21/06/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C)   Flinders Basketball Blue   vs   Langwarrin Wildcats Shooters  
21/06/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C)   FHS The Goats   vs   Woodleigh Mantis  
21/06/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1)   Age! (Thurs)   vs   The Dabasaurs  
21/06/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1)   Prince and the Revolution   vs   Brick City  
21/06/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1)   Steamed Hams   vs   Sinsation  
23/06/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Langwarrin Wildcats Pumas   vs   Mt Eliza Meteors - Malcolm  
23/06/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   St Joachim's Panthers - 7   vs   Langwarrin Wildcats Panthers  
23/06/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   Lazer Blitz   vs   Woodlands Warriors Supergirls  
23/06/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C1 )   Lazer Angels   vs   St John's Jaguars U/10 Girls Purple  
23/06/18 (Sat) 11:30 (W18 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Strikers   vs   Derinya Wizards  
23/06/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - D)   Mt Eliza Meteors - Alston   vs   Bayside Raiders Troy  
23/06/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 )   Rowellyn Rockets - Wahine   vs   Derinya Superstars  
23/06/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - B )   Ballam Park Boomers (Cresp)   vs   Derinya Hearts  
23/06/18 (Sat) 14:30 (W18 - Boys U12 - D2 )   Mt Eliza Meteors - Beck   vs   Flinders Basketball Green  
23/06/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 )   Bobcats U/12 Brady   vs   Belvedere Breakers  
23/06/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - C1 )   Baxter Basketball Club   vs   Langwarrin Wildcats Blazers  
23/06/18 (Sat) 16:45 (W18 - Girls U14 - D )   Bobcats U/14.3 Girls   vs   St Joachim's Panthers - 6  
23/06/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 )   Derinya Thrashers   vs   Bayside Raiders Brad  
23/06/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - D1 )   St Anne's Avengers Blue   vs   Flinders Basketball Red  
25/06/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2)   Old Skool Ballerz (Mon)   vs   The Pink Boys  
25/06/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3)   AirBallers   vs   Age! (Mon)  
25/06/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1)   JPS Blues   vs   CD Dingoes  
25/06/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1)   Ballers   vs   Vicious nd Delicious  
27/06/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - D)   St Anne's Avengers   vs   KP Giants B16's  
27/06/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D1)   Squeaky Sneaks   vs   Misfits  
27/06/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2)   The Giants   vs   Finessers  
27/06/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1)   Peninsula   vs   Krackerz  
28/06/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C)   FHS The Goats   vs   KP Giants Skilton  
28/06/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C)   Langwarrin Wildcats Splashers   vs   Langwarrin Wildcats Shooters  
28/06/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1)   Blazers   vs   Age! (Thurs)  
28/06/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C2)   Loot Lakers   vs   Bannos Bulls  
28/06/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men B2)   The Bomb Squad   vs   Los Swas  
30/06/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Woodlands Warriors Rockettes   vs   Bobcats U/08.4 Boys  
30/06/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   Mt Eliza Meteors - Wallace   vs   Mt Eliza Meteors - Theobald  
30/06/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Langwarrin Wildcats Pumas   vs   Woodlands Warriors Speedsters  
30/06/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C1 )   Bayside Raiders JD   vs   Lazer Angels  
30/06/18 (Sat) 11:30 (W18 - Boys U10 - C1)   Langwarrin Wildcats Warriors   vs   Storm Rangers  
30/06/18 (Sat) 12:15 (W18 - Boys U12 - D2 )   Mt Eliza Meteors - Prendergast   vs   Mt Eliza Meteors - Beck  
30/06/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 )   Mt Eliza Meteors - Rooney   vs   Mt Eliza Meteors - Sullivan  
30/06/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - B )   Ballam Park Boomers (Cresp)   vs   Skye Sonics - Bennett  
30/06/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - C1)   Langwarrin Wildcats Storm   vs   Mt Eliza Meteors - Cooper  
30/06/18 (Sat) 15:15 (W18 - Girls U12 - D)   Mt Eliza Meteors - Alston   vs   Bobcats U/12 Girls Bugeja  
30/06/18 (Sat) 16:00 (W18 - Girls U14 - B )   Ballam Park Boomers (Smead)   vs   Derinya Sapphires  
30/06/18 (Sat) 16:45 (W18 - Girls U14 - D )   St Joachim's Panthers - 6   vs   Rowellyn Rockets Rebels  
30/06/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 )   St Joachim's Panthers - 1   vs   Langwarrin Sharks  
30/06/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - D1 )   Belvedere Breakers Muller   vs   Overport Cahill  
02/07/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2)   Rouston Hockets   vs   The Gremlins  
02/07/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3)   Sonics Booms   vs   AirBallers  
02/07/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1)   CD Dingoes   vs   Bean Counters  
02/07/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1)   Monstars   vs   Vicious nd Delicious  
04/07/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D1)   Drop Squad   vs   Cosmatic  
04/07/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2)   Organised Confusion   vs   Bayside Bandicoots  
04/07/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1)   Dart Squad   vs   Nightstalkers  
05/07/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1)   Steamed Hams   vs   Age! (Thurs)  
05/07/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1)   The Supremes   vs   Brick City  
05/07/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1)   Sinsation   vs   5 Guys Burgers and Fries  
09/07/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2)   Team Goose   vs   Rouston Hockets  
09/07/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C2)   B'Lilly Ballers   vs   The Process  
09/07/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1)   PARC Panthers   vs   KP Giants Thomas  
09/07/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1)   Chillis   vs   Ballers  
11/07/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D1)   Squeaky Sneaks   vs   East High Wildcats  
11/07/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2)   The Giants   vs   Mixed Nuts  
11/07/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1)   Wii Not Fit!   vs   Dart Squad  
12/07/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1)   Air Ballers   vs   Blazers  
12/07/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1)   Globo Gym Cobras   vs   Prince and the Revolution  
12/07/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1)   Mighty Dux   vs   The Dabasaurs  
16/07/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2)   Football Friends   vs   Team Goose  
16/07/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3)   Thunder   vs   Age! (Mon)  
16/07/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men D1)   Ballers   vs   Karingal Knights  
16/07/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men C1)   JPS Blues   vs   Bean Counters  
18/07/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - D)   Langwarrin Wildcats Tyson   vs   Langwarrin Wildcats Strikers  
18/07/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D1)   Cosmatic   vs   Squeaky Sneaks  
18/07/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2)   Bayside Bandicoots   vs   The Giants  
18/07/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women C)   Trippin' balls   vs   Panthers  
19/07/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C)   Langwarrin Wildcats Splashers   vs   Big Ballers  
19/07/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C)   Woodleigh Mantis   vs   KP Giants Skilton  
19/07/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1)   Air Ballers   vs   Steamed Hams  
19/07/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1)   Flaming Moes   vs   Juiced Up  
19/07/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D2)   The Reapers   vs   Codgers  
21/07/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Overport Press   vs   Woodlands Warriors Speedsters  
21/07/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   Lazer Blitz   vs   St Joachim's Panthers - 7  
21/07/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Woodlands Warriors Rockettes   vs   Overport Thorogood  
21/07/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C2 )   Rowellyn Rockets Patto   vs   PBBC U/10 Girls Bobcats  
21/07/18 (Sat) 11:30 (W18 - Boys U10 - C1)   Mt Eliza Meteors - Troy   vs   Overport Davies  
21/07/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - D)   St John's Jaguars Grade 4/5 Girls   vs   Lakers Aqua  
21/07/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 )   Mt Eliza Meteors - McLean   vs   Flinders Basketball Red  
21/07/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - B )   Langwarrin Wildcats Fierce   vs   Derinya Hearts  
21/07/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - C1)   Langwarrin Wildcats Storm   vs   Mt Eliza Meteors - Carson  
21/07/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 )   Derinya Dunkers   vs   Bobcats U/12 Brady  
21/07/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - C1 )   Woodlands Warriors Red   vs   Rowellyn Houston Rockets  
21/07/18 (Sat) 16:45 (W18 - Boys U14 - D1 )   Flinders Basketball Red   vs   Belvedere Breakers Muller  
21/07/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 )   St Joachim's Panthers - 1   vs   Flinders Basketball Green  
21/07/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - D1 )   Mt Eliza Meteors - McEvoy   vs   Langwarrin Wildcats Hunters  
23/07/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men C3)   Thunder   vs   NITRO  
23/07/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3)   AirBallers   vs   Swamp Donkeys  
23/07/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1)   Super Troopers   vs   KP Giants Thomas  
23/07/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D2)   Courgoes   vs   The Pink Boys  
25/07/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - C2)   FHS Heat   vs   Langwarrin Wildcats Rebels  
25/07/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Women B)   No Ballers   vs   Gelogenics  
25/07/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2)   Karingal Mad Monkeys   vs   Finessers  
25/07/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1)   Dribbling Mess   vs   Nightstalkers  
26/07/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C)   Woodleigh Mantis   vs   Langwarrin Wildcats Blizzards  
26/07/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C)   Langwarrin Wildcats Shooters   vs   Big Ballers  
26/07/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1)   Sinsation   vs   Air Ballers  
26/07/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1)   The Warriors   vs   Washington Generals  
26/07/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men B2)   The Bomb Squad   vs   Fettucine Bolognese  
28/07/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Overport Thorogood   vs   Flinders Basketball Red  
28/07/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   Lazer Blitz   vs   Lazer Dragons  
28/07/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Langwarrin Wildcats Pumas   vs   Overport Press  
28/07/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C1 )   Derinya Magic   vs   Derinya DJ's  
28/07/18 (Sat) 11:30 (W18 - Boys U10 - C1)   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow   vs   Woodlands Warriors Strikers  
28/07/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - D)   St John's Jaguars Grade 4/5 Girls   vs   KP Giants G12's  
28/07/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 )   St Jude's Flames   vs   PBBC U/12 Girls Swish Sisters  
28/07/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - B )   Lazer Starlights   vs   Mt Eliza Meteors - Scarpella  
28/07/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - C1)   Woodlands Warriors Pearls   vs   Mt Eliza Meteors - Carson  
28/07/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 )   Derinya Dunkers   vs   Langwarrin Wildcats Rookies  
28/07/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - D1 )   Flinders Basketball Red   vs   Ballam Park Boomers (McDonald)  
28/07/18 (Sat) 16:45 (W18 - Boys U14 - D2 )   Bayside Raiders Brad   vs   Storm Fire  
28/07/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 )   The Shadows Vortex   vs   Flinders Basketball Green  
28/07/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - C1 )   Bobcats U/14.3 Boys   vs   Woodlands Warriors Red  
30/07/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men C1)   JPS Blues   vs   KP Giants Thomas  
30/07/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men B2)   Windsox   vs   Ninkasi  
30/07/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C3)   Sonics Booms   vs   The Vipers  
30/07/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1)   Ballers   vs   Dave  
01/08/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - D)   Langwarrin Wildcats Strikers   vs   Woodlands Warriors Jammers  
01/08/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed C)   Space Jam (Trewhitt)   vs   Seda dubnation  
01/08/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2)   Organised Confusion   vs   Mixed Nuts  
01/08/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1)   All Sorts   vs   White Iversons  
02/08/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C)   Langwarrin Wildcats Shooters   vs   Bobcats U/18.3 Boys  
02/08/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C)   KP Giants Skilton   vs   Langwarrin Wildcats Blizzards  
02/08/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1)   Mighty Dux   vs   Sinsation  
02/08/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C2)   GH50   vs   Billy and the Cloneasaurus  
02/08/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D2)   Codgers   vs   Bayside Sonics  
04/08/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Langwarrin Wildcats Pumas   vs   Lazer Charms  
04/08/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   Mt Eliza Meteors - Theobald   vs   Lazer Dragons  
04/08/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Woodlands Warriors Rockettes   vs   Flinders Basketball Red  
04/08/18 (Sat) 10:45 (W18 - Boys U10 - C1)   Flinders Basketball Blue   vs   Woodlands Warriors Strikers  
04/08/18 (Sat) 11:30 (W18 - Girls U10 - C1 )   Woodlands Warriors Starletts   vs   Derinya Magic  
04/08/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - D)   Bayside Raiders Troy   vs   Bobcats U/12.2 Girls  
04/08/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 )   St Jude's Flames   vs   Flinders Basketball Red  
04/08/18 (Sat) 13:45 (W18 - Boys U12 - D1 )   Ballam Park Boomers (McDonald)   vs   Laker 76ers  
04/08/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - C1)   Ballam Park Boomers (Bailey)   vs   Derinya Devils  
04/08/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 )   St Joachim's Panthers - 2   vs   Langwarrin Wildcats Rookies  
04/08/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - D2 )   Mt Eliza Meteors - May   vs   St John's Jaguars U/14 Boys  
04/08/18 (Sat) 16:45 (W18 - Girls U14 - D )   KP Giants G14's   vs   Bobcats U/14.3 Girls  
04/08/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - C1 )   FHS Twenties   vs   Bobcats U/14.3 Boys  
04/08/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - D1 )   Belvedere Breakers Muller   vs   Mt Eliza Meteors - McEvoy  
06/08/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D3)   Everybody Love Everybody   vs   Phoenix  
06/08/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3)   Sonics Booms   vs   Age! (Mon)  
06/08/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1)   Super Troopers   vs   Blaze  
06/08/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1)   Moose Knuckles   vs   Karingal Knights  
08/08/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - D)   Langwarrin Wildcats Tyson   vs   KP Giants B16's  
08/08/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D1)   Cosmatic   vs   Drop Squad  
08/08/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2)   Bayside Bandicoots   vs   Organised Confusion  
08/08/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1)   White Iversons   vs   Dribbling Mess  
09/08/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C)   KP Giants Skilton   vs   Flinders Basketball Blue  
09/08/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C)   Big Ballers   vs   Bobcats U/18.3 Boys  
09/08/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1)   Blazers   vs   Steamed Hams  
09/08/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1)   Prince and the Revolution   vs   The Supremes  
09/08/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D2)   Codgers   vs   Selleck's Recoating  
11/08/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Woodlands Warriors Rockettes   vs   Flinders Basketball Black  
11/08/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   Woodlands Warriors Supergirls   vs   Lazer Blitz  
11/08/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Overport Press   vs   Lazer Charms  
11/08/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C1 )   Woodlands Warriors Gems   vs   Woodlands Warriors Starletts  
11/08/18 (Sat) 11:30 (W18 - Boys U10 - C1)   Overport Davies   vs   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow  
11/08/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - D)   Bayside Raiders Troy   vs   Mt Eliza Meteors - Alston  
11/08/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 )   Derinya Superstars   vs   Rowellyn Rockets - Wahine  
11/08/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - B )   Ballam Park Boomers (Cresp)   vs   Mt Eliza Meteors - Scarpella  
11/08/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - C1)   Derinya Devils   vs   Mt Eliza Meteors - Cooper  
11/08/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 )   St Jude's Flames Green   vs   Derinya Dunkers  
11/08/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - C1 )   Woodlands Warriors Legends   vs   FHS Twenties  
11/08/18 (Sat) 16:45 (W18 - Girls U14 - D )   Rowellyn Rockets Rebels   vs   PBC Warriors  
11/08/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 )   St John's Jaguars U/14 Boys   vs   Langwarrin Sharks  
11/08/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - D1 )   Bobcats U/14.2   vs   Langwarrin Wildcats Hunters  
13/08/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men C3)   Thunder   vs   Sonics Booms  
13/08/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3)   AirBallers   vs   Age! (Mon)  
13/08/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men D2)   Langy Boyz   vs   6 Bucks  
13/08/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men C1)   Bean Counters   vs   KP Giants Thomas  
15/08/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - D)   St Anne's Avengers   vs   Woodlands Warriors Jammers  
15/08/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D2)   Organised Confusion   vs   Karingal Mad Monkeys  
15/08/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2)   Mixed Nuts   vs   The Giants  
15/08/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1)   Dart Squad   vs   Nightstalkers  
16/08/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C)   Big Ballers   vs   FHS The Goats  
16/08/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C)   Langwarrin Wildcats Blizzards   vs   Flinders Basketball Blue  
16/08/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men C1)   Brick City   vs   The Warriors  
16/08/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1)   Juiced Up   vs   Globo Gym Cobras  
16/08/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1)   The Dabasaurs   vs   5 Guys Burgers and Fries  
18/08/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Overport Press   vs   Derinya Dingoes  
18/08/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   St John's Jaguars U/8 Gold   vs   Mt Eliza Meteors - Wallace  
18/08/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Flinders Basketball Red   vs   Flinders Basketball Black  
18/08/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C1 )   St John's Jaguars U/10 Girls Purple   vs   Woodlands Warriors Gems  
18/08/18 (Sat) 11:30 (W18 - Boys U10 - C1)   Mt Eliza Meteors - Troy   vs   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow  
18/08/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - D)   KP Giants G12's   vs   Belvedere Boomers  
18/08/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 )   Bayside Raiders Kumnick   vs   Mt Eliza Meteors - Sullivan  
18/08/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - B )   Mt Eliza Meteors - Scarpella   vs   Flinders Basketball Green  
18/08/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - C1)   Langwarrin Wildcats Storm   vs   Woodlands Warriors Pearls  
18/08/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 )   Ballam Park Boomers (Johnston)   vs   Storm Heat  
18/08/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - C1 )   Rowellyn Rockets Gold   vs   Woodlands Warriors Legends  
18/08/18 (Sat) 16:45 (W18 - Girls U14 - D )   St Joachim's Panthers - 6   vs   Rowellyn Rockets Rebels  
18/08/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 )   St Joachim's Panthers - 1   vs   The Shadows Vortex  
18/08/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - D1 )   Ballam Park Boomers (McDonald)   vs   St Anne's Avengers Blue  
20/08/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D1)   Vicious nd Delicious   vs   Monstars  
20/08/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3)   Sonics Booms   vs   AirBallers  
20/08/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1)   PARC Panthers   vs   Super Troopers  
20/08/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D2)   Here For Beers   vs   Courgoes  
22/08/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - B)   Bobcats U/16.3   vs   Ballam Park Boomers (Graham)  
22/08/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D1)   Express Alert   vs   East High Wildcats  
22/08/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2)   Karingal Mad Monkeys   vs   Mixed Nuts  
22/08/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1)   Krackerz   vs   Dribbling Mess  
23/08/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C)   Langwarrin Wildcats Blizzards   vs   Langwarrin Wildcats Splashers  
23/08/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U23 - B)   Tropics   vs   Woodleigh Tigers  
23/08/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1)   Age! (Thurs)   vs   The Dabasaurs  
23/08/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1)   Washington Generals   vs   Flaming Moes  
23/08/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1)   Steamed Hams   vs   Sinsation  
25/08/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Flinders Basketball Red   vs   Mt Eliza Meteors - Malcolm  
25/08/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   Bobcats U/08.2 Boys   vs   St John's Jaguars U/8 Gold  
25/08/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Lazer Charms   vs   Derinya Dingoes  
25/08/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C1 )   Lazer Angels   vs   St John's Jaguars U/10 Girls Purple  
25/08/18 (Sat) 11:30 (W18 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Strikers   vs   Derinya Wizards  
25/08/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - D)   St John's Jaguars Grade 4/5 Girls   vs   Lazer Sparks  
25/08/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - B )   Lazer Starlights   vs   Langwarrin Wildcats Fierce  
25/08/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - C2 )   Flinders Basketball Red   vs   Derinya Starlets  
25/08/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - C1)   Woodlands Warriors Angels   vs   St Anne's Avengers White  
25/08/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 )   Overport Lawton   vs   Ballam Park Boomers (Johnston)  
25/08/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - C1 )   Derinya Strikers   vs   Rowellyn Rockets Gold  
25/08/18 (Sat) 16:45 (W18 - Boys U14 - D1 )   Ballam Park Boomers (McDonald)   vs   Belvedere Breakers Muller  
25/08/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 )   Storm Fire   vs   Derinya Thrashers  
25/08/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - D1 )   Bobcats U/14.2   vs   Mt Eliza Meteors - McEvoy  
27/08/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men C2)   The Process   vs   gayfs all stars  
27/08/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3)   Swamp Donkeys   vs   Sonics Booms  
27/08/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men D2)   Old Skool Ballerz (Mon)   vs   Langy Boyz  
27/08/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1)   Monstars   vs   thrown together  
29/08/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - D)   KP Giants B16's   vs   KP Giants Knighton  
29/08/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Mixed D1)   Express Alert   vs   Misfits  
29/08/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D2)   Karingal Mad Monkeys   vs   Finessers  
29/08/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1)   Nightstalkers   vs   Hoops! I did it again! (Hall)  
30/08/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C)   Bobcats U/18.3 Boys   vs   Woodleigh Mantis  
30/08/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C)   Flinders Basketball Blue   vs   Langwarrin Wildcats Splashers  
30/08/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1)   Blazers   vs   Age! (Thurs)  
30/08/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men C1)   Milwaukee Bucks   vs   The Warriors  
30/08/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1)   Air Ballers   vs   Mighty Dux  
01/09/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Lazer Charms   vs   Bobcats U/08.4 Boys  
01/09/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   Lazer Dragons   vs   Mt Eliza Meteors - Wallace  
01/09/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Flinders Basketball Black   vs   Mt Eliza Meteors - Malcolm  
01/09/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C1 )   Bayside Raiders JD   vs   Lazer Angels  
01/09/18 (Sat) 11:30 (W18 - Boys U10 - C1)   Langwarrin Wildcats Warriors   vs   Storm Rangers  
01/09/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - D)   Skye Sonics - Liszka   vs   Lakers Aqua  
01/09/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 )   Bayside Raiders Kumnick   vs   Derinya Superstars  
01/09/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - C1)   Langwarrin Wildcats Storm   vs   Woodlands Warriors Angels  
01/09/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - C1)   Mt Eliza Meteors - Cooper   vs   Bayside Raiders Dave  
01/09/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 )   Langwarrin Wildcats Rookies   vs   Storm Heat  
01/09/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - C1 )   Baxter Basketball Club   vs   Derinya Strikers  
01/09/18 (Sat) 16:45 (W18 - Girls U14 - D )   Rowellyn Rockets Rebels   vs   KP Giants G14's  
01/09/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 )   Langwarrin Sharks   vs   Bayside Raiders Vass  
01/09/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - D1 )   Belvedere Breakers Muller   vs   Overport Cahill  
03/09/18 (Mon) 19:00 (W18 - Monday Men D2)   Wolfpack   vs   Average Joes  
03/09/18 (Mon) 19:45 (W18 - Monday Men C3)   Thunder   vs   Age! (Mon)  
03/09/18 (Mon) 20:30 (W18 - Monday Men C1)   Bean Counters   vs   JPS Blues  
03/09/18 (Mon) 21:15 (W18 - Monday Men D1)   Moose Knuckles   vs   Monstars  
05/09/18 (Wed) 18:15 (W18 - Boys U16 - D)   St Anne's Avengers   vs   Langwarrin Wildcats Strikers  
05/09/18 (Wed) 19:00 (W18 - Wednesday Women D2)   Wine Time   vs   Flying Purple People Eaters  
05/09/18 (Wed) 19:45 (W18 - Wednesday Mixed D1)   Misfits   vs   Squeaky Sneaks  
05/09/18 (Wed) 20:30 (W18 - Wednesday Women D1)   Hoops! I did it again! (Hall)   vs   Peninsula  
06/09/18 (Thu) 17:30 (W18 - Boys U18 - C)   Flinders Basketball Blue   vs   Langwarrin Wildcats Shooters  
06/09/18 (Thu) 18:15 (W18 - Boys U18 - C)   FHS The Goats   vs   Woodleigh Mantis  
06/09/18 (Thu) 19:00 (W18 - Thursday Men D1)   Steamed Hams   vs   Age! (Thurs)  
06/09/18 (Thu) 19:45 (W18 - Thursday Men D2)   Codgers   vs   Mini Me Giants (Thurs)  
06/09/18 (Thu) 20:30 (W18 - Thursday Men D1)   Sinsation   vs   5 Guys Burgers and Fries  
08/09/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Flinders Basketball Black   vs   Woodlands Warriors Speedsters  
08/09/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   Mt Eliza Meteors - Dobson   vs   Bobcats U/08.2 Boys  
08/09/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Derinya Dingoes   vs   Bobcats U/08.4 Boys  
08/09/18 (Sat) 10:45 (W18 - Girls U10 - C1 )   Derinya DJ's   vs   Bayside Raiders JD  
08/09/18 (Sat) 11:30 (W18 - Boys U10 - C1)   Flinders Basketball Blue   vs   Derinya Wizards  
08/09/18 (Sat) 12:15 (W18 - Girls U12 - D)   Bobcats U/12 Girls Bugeja   vs   KP Giants G12's  
08/09/18 (Sat) 13:00 (W18 - Girls U12 - C2 )   Derinya Starlets   vs   Mt Eliza Meteors - Rooney  
08/09/18 (Sat) 13:45 (W18 - Girls U12 - B )   Langwarrin Wildcats Fierce   vs   Derinya Hearts  
08/09/18 (Sat) 14:30 (W18 - Girls U12 - C1)   Langwarrin Wildcats Storm   vs   Lazer Diamonds  
08/09/18 (Sat) 15:15 (W18 - Boys U12 - B2 )   Mt Eliza Meteors - Orth   vs   Overport Lawton  
08/09/18 (Sat) 16:00 (W18 - Boys U14 - C1 )   Langwarrin Wildcats Blazers   vs   Baxter Basketball Club  
08/09/18 (Sat) 16:45 (W18 - Girls U14 - D )   Bobcats U/14.3 Girls   vs   KP Giants G14's  
08/09/18 (Sat) 17:30 (W18 - Boys U14 - D2 )   St Joachim's Panthers - 1   vs   Bayside Raiders Brad  
08/09/18 (Sat) 18:15 (W18 - Boys U14 - D1 )   Bobcats U/14.2   vs   St Anne's Avengers Blue  
15/09/18 (Sat) 08:30 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Derinya Dingoes   vs   Overport Thorogood  
15/09/18 (Sat) 09:15 (W18 - Mixed U8 - Div 6 )   Mt Eliza Meteors - Theobald   vs   Lazer Dragons  
15/09/18 (Sat) 10:00 (W18 - Mixed U8 - Div 4 )   Mt Eliza Meteors - Malcolm   vs   Woodlands Warriors Speedsters