Broadmeadows Basketball Stadium 3

Venue Address
1 Tanderrum Way

Broadmeadows
Phone
9309 5655
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
04/04/18 (Wed) 18:45 (Wednesday B Grade Mens) 50     The Honeybadgers   def.   Rain Makers 31 
04/04/18 (Wed) 19:30 (Wednesday B Grade Mens) 31     Cookies and Kareem   def.   Fuglies 27 
04/04/18 (Wed) 20:15 (Wednesday D Grade Mens) 33     Make A Swish Foundation   def.   Veterans 30 
09/04/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 29     Chino Hills   def. by   Pantherz 37 
09/04/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 56     Stallions   def.   Jorge and Friends 39 
09/04/18 (Mon) 20:15 (Monday D Grade Mens) 27     Toon Squad   def. by   The Arabs Are Here 45 
09/04/18 (Mon) 21:00 (Monday C Grade Mens) 18     Bank Shot   def. by   Mix Kebabs 21 
11/04/18 (Wed) 18:45 (Wednesday A Grade Mens) 63     Showtime   def. by   Bronxwood 66 
11/04/18 (Wed) 19:30 (Wednesday B Grade Mens) 44     Rain Makers   def.   Brick City 38 
11/04/18 (Wed) 20:15 (Wednesday B Grade Mens) 31     Fuglies   def. by   The Brodies 36 
16/04/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 42     Jorge and Friends   def. by   Chino Hills 62 
16/04/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 26     Team Efnik   def. by   The Originals 35 
16/04/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 42     Pantherz   def. by   Stallions 50 
16/04/18 (Mon) 21:00 (Monday B Grade Mens) 53     Allmacs   def.   THE GLADIATORS 29 
16/04/18 (Mon) 21:45 (Monday D Grade Mens) 30     Pirates   def.   Strathmore Knights 26 
18/04/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 40     Stags & Vixens   def.   Shot Callers 36 
18/04/18 (Wed) 19:30 (Wednesday B Grade Mens) 31     Fuglies   def. by   Rain Makers 33 
18/04/18 (Wed) 20:15 (Wednesday B Grade Mens) 62     Brick City   def.   Mighty Morphin Power Rangers 51 
18/04/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 46     The Brodies   def.   Cookies and Kareem 33 
23/04/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 34     Allmacs   def. by   Pantherz 45 
23/04/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 44     Jorge and Friends   def. by   Team Efnik 57 
23/04/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 52     Stallions   def.   Chino Hills 37 
23/04/18 (Mon) 21:00 (Monday B Grade Mens) 28     THE GLADIATORS   def. by   The Originals 37 
23/04/18 (Mon) 21:45 (Monday D Grade Mens) 34     Buzz City   def.   Toon Squad 30 
30/04/18 (Mon) 18:45 (Monday C Grade Mens) 32     24 Nuggets For $10   vs   Bank Shot 32 
30/04/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 40     Team Efnik   def. by   Stallions 48 
30/04/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 32     The Originals   def.   Jorge and Friends 25 
30/04/18 (Mon) 21:00 (Monday B Grade Mens) 42     Pantherz   def.   THE GLADIATORS 40 
30/04/18 (Mon) 21:45 (Monday B Grade Mens) 40     Chino Hills   def. by   Allmacs 62 
02/05/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 15     Wildcats   def. by   Stags & Vixens 54 
02/05/18 (Wed) 19:30 (Wednesday B Grade Mens) 57     Northern Silverbacks   def.   Fuglies 55 
02/05/18 (Wed) 20:15 (Wednesday B Grade Mens) 34     Rain Makers   def. by   The Brodies 64 
02/05/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 50     Cookies and Kareem   def.   Brick City 26 
02/05/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 25     The Unfits   def. by   Loading... 35 
07/05/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 33     Team Efnik   def. by   Chino Hills 64 
07/05/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 26     The Originals   def. by   Pantherz 42 
07/05/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 44     Jorge and Friends   def. by   Allmacs 57 
07/05/18 (Mon) 21:00 (Monday B Grade Mens) 28     THE GLADIATORS   def. by   Stallions 84 
07/05/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) 32     Toon Squad   def. by   Strathmore Knights 40 
09/05/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 28     Wildcats   def. by   Shot Callers 46 
09/05/18 (Wed) 19:30 (Wednesday B Grade Mens) 21     The Brodies   def. by   The Honeybadgers 51 
09/05/18 (Wed) 20:15 (Wednesday B Grade Mens) 17     Brick City   def. by   Boats and Dafoes 23 
09/05/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 49     Shoot n Hope   def. by   Northern Silverbacks 55 
09/05/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 28     Loading...   def.   The Shamrockers 27 
12/05/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 15     Greenvale Timberwolves   def.   Greenvale Queens
12/05/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 48     Roxburgh Magpies   def.   Greenvale Taipans
12/05/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 11     Greenvale Starlights   def. by   Roxburgh Magpies 23 
12/05/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 36     SUBC-B121   def.   SUBC-B129 14 
12/05/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 14     TLS ANGELS   def. by   SUBC-G141 24 
12/05/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 32     Greenvale Shooters   def.   Roxburgh Magpies (1) 28 
12/05/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 23     Greenvale Fever   def. by   SUBC-G161 46 
12/05/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 20     Greenvale Scorpions   def. by   SUBC-B169 61 
12/05/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 48     Greenvale Diamonds   def.   SUBC-G191 10 
12/05/18 (Sat) 16:00 (U19AB Mantello Motor Group Under 19 A Boys) 43     SUBC-B197   def. by   Gladstone Park Sharks 61 
12/05/18 (Sat) 16:50 (U19AB Mantello Motor Group Under 19 A Boys) 37     All Saints RED   def.   All Saints WHITE 26 
14/05/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 44     Stallions   def.   The Originals 38 
14/05/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 52     Chino Hills   def.   THE GLADIATORS 25 
14/05/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 37     Pantherz   def.   Jorge and Friends 32 
14/05/18 (Mon) 21:00 (Monday B Grade Mens) 50     Allmacs   def.   Team Efnik 28 
14/05/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) 30     The Arabs Are Here   def.   Toon Squad 23 
16/05/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 38     Fambam   def.   Stags & Vixens 37 
16/05/18 (Wed) 19:30 (Wednesday B Grade Mens) 41     Boats and Dafoes   def.   The Brodies 34 
16/05/18 (Wed) 20:15 (Wednesday B Grade Mens) 51     Northern Silverbacks   def.   Rain Makers 35 
16/05/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 31     Brick City   def. by   Shoot n Hope 44 
16/05/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 63     The Unfits   def.   Cougar nation 47 
19/05/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 30     TLS VIXENS   def.   Gladstone Park Rockets
19/05/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 22     SUBC-B101   def. by   Roxburgh Magpies 23 
19/05/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 4     Greenvale Stars   def. by   SUBC-G123 64 
19/05/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 29     TLS RAPTORS   def.   SUBC-B129 19 
19/05/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 12     Greenvale Brumbies   def. by   St Fidelis 51 
19/05/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 40     TLS JETS   def.   Roxburgh Magpies (1) 15 
19/05/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 25     OPS 1   def.   Greenvale Fever 22 
19/05/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 34     TLS HEAT   def. by   All Saints 59 
19/05/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 6     SUBC-G191   def. by   OPS 1 41 
19/05/18 (Sat) 16:00 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 26     SUBC-B192   def. by   SUBC-B195 54 
19/05/18 (Sat) 16:50 (U19AB Mantello Motor Group Under 19 A Boys) 32     All Saints WHITE   def. by   SUBC-B197 39 
21/05/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 33     Team Efnik   vs   Pantherz 33 
21/05/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 27     The Originals   def. by   Chino Hills 41 
21/05/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 45     Stallions   def. by   Allmacs 58 
21/05/18 (Mon) 21:00 (Monday B Grade Mens) 22     THE GLADIATORS   def. by   Jorge and Friends 29 
21/05/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) 23     Buzz City   def. by   The Arabs Are Here 41 
23/05/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 34     Quattro   def. by   Stags & Vixens 37 
23/05/18 (Wed) 19:30 (Wednesday B Grade Mens) 41     The Brodies   def.   Northern Silverbacks 38 
23/05/18 (Wed) 20:15 (Wednesday B Grade Mens) 53     The Honeybadgers   def.   Brick City 27 
23/05/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 34     Cookies and Kareem   def.   Boats and Dafoes 21 
23/05/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 32     The MVPs   def.   All Star Hooligans 26 
26/05/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 11     OPS 1   def. by   Greenvale Timberwolves 17 
26/05/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 15     Roxburgh Magpies   def. by   Gladstone Park Raiders 35 
26/05/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 11     OPS 1   def. by   TLS LYNX 31 
26/05/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 16     Greenvale Sharks   def. by   SUBC-B121 31 
26/05/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 19     Greenvale Brumbies   def. by   TLS LIGHTNING 32 
26/05/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 66     Greenvale Eagles   def.   TLS SHARKS 16 
26/05/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 15     OPS 1   def. by   Greenvale United 43 
26/05/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 30     Greenvale Hawks   def. by   SUBC-B161 31 
26/05/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 20     OPS 1   def. by   Greenvale Diamonds 27 
26/05/18 (Sat) 16:00 (U19AB Mantello Motor Group Under 19 A Boys) 74     TLS CELTICS   def.   Gladstone Park Jets 37 
26/05/18 (Sat) 16:50 (U19AB Mantello Motor Group Under 19 A Boys) 53     Roxburgh Magpies (1)   def.   TLS TORPEDOES 38 
28/05/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 49     Pantherz   def.   Chino Hills 36 
28/05/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 56     Jorge and Friends   def.   Stallions 53 
28/05/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 55     Allmacs   def.   The Originals 30 
28/05/18 (Mon) 21:00 (Monday B Grade Mens) 45     Team Efnik   def. by   Dun Diddlers 60 
28/05/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) 20     Green Birds   def. by   Roly Poly 35 
30/05/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 41     Stags & Vixens   def.   Roxburgh magpies 35 
30/05/18 (Wed) 19:30 (Wednesday B Grade Mens) 34     Northern Silverbacks   def. by   The Honeybadgers 60 
30/05/18 (Wed) 20:15 (Wednesday B Grade Mens) 28     Brick City   def. by   The Brodies 37 
30/05/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 35     Boats and Dafoes   def. by   Rain Makers 42 
30/05/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 33     Dunder Mifflin Paper Company   def. by   The MVPs 36 
02/06/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 4     OPS 2   def. by   Greenvale Storm 30 
02/06/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 8     SUBC-B101   def. by   SUBC-B107 23 
02/06/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 16     Greenvale Starlights   def. by   SUBC-G123 18 
02/06/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 31     Greenvale Lakers   def.   SUBC-B129 20 
02/06/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 40     TLS ANGELS   def.   SUBC-G142
02/06/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 32     Greenvale Shooters   def.   SUBC-B142 31 
02/06/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 36     TLS STARS   def.   OPS 1
02/06/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 31     Greenvale Scorpions   def. by   All Saints 53 
02/06/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 24     Gladstone Park Power   def. by   SUBC-G192 32 
02/06/18 (Sat) 16:00 (U19AB Mantello Motor Group Under 19 A Boys) 25     All Saints RED   def. by   TLS CELTICS 26 
02/06/18 (Sat) 16:50 (U19AB Mantello Motor Group Under 19 A Boys) 42     All Saints WHITE   def. by   Roxburgh Magpies (1) 49 
04/06/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 65     Chino Hills   def.   Jorge and Friends 49 
04/06/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 25     The Originals   def. by   Team Efnik 36 
04/06/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 33     Stallions   def. by   Pantherz 35 
04/06/18 (Mon) 21:00 (Monday B Grade Mens) 26     Dun Diddlers   def. by   Allmacs 71 
04/06/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) 31     Green Birds   def. by   Wideload 55 
06/06/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 44     Stags & Vixens   def. by   Fiu Dynasty 53 
06/06/18 (Wed) 19:30 (Wednesday B Grade Mens) 20     The Brodies   def.   Shoot n Hope
06/06/18 (Wed) 20:15 (Wednesday B Grade Mens) 45     Brick City   def. by   Rain Makers 47 
06/06/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 47     Cookies and Kareem   def.   Northern Silverbacks 36 
06/06/18 (Wed) 21:45 (Wednesday B Grade Mens) 63     The Honeybadgers   def.   Boats and Dafoes 24 
13/06/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 45     Stags & Vixens   def.   Wildcats 35 
13/06/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 50     Fiu Dynasty   def.   Shot Callers 44 
13/06/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 22     Quattro   def. by   Roxburgh magpies 29 
13/06/18 (Wed) 21:00 (Wednesday D Grade Mens) 27     Dunder Mifflin Paper Company   def. by   The Shamrockers 39 
13/06/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 28     Air Ballers   def. by   Loading... 40 
16/06/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) TLS VIXENS   def. by   Greenvale Timberwolves 32 
16/06/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 5     SUBC-B107   def. by   Gladstone Park Raiders 43 
16/06/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 2     Greenvale Stars   def. by   Greenvale Starlights 28 
16/06/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 25     TLS RAPTORS   def. by   Greenvale Lakers 39 
16/06/18 (Sat) 11:50 (U14BG Mantello Motor Group Under 14 B Girls) 13     TLS KITTENS   def. by   OPS 2 21 
16/06/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 51     TLS JETS   def.   Greenvale Shooters 38 
16/06/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 42     Greenvale United   def.   Greenvale Fever 11 
16/06/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 45     TLS HEAT   def.   Greenvale Scorpions 25 
18/06/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 69     Chino Hills   def.   Stallions 43 
18/06/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 46     Team Efnik   def.   Jorge and Friends 32 
18/06/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 45     Pantherz   def. by   Allmacs 59 
18/06/18 (Mon) 21:00 (Monday B Grade Mens) 24     The Originals   def. by   Dun Diddlers 29 
18/06/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) 52     Strathmore Knights   def.   Green Birds 34 
20/06/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 43     Shot Callers   def. by   Stags & Vixens 55 
20/06/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 31     Roxburgh magpies   def.   Wildcats 20 
20/06/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 48     Fambam   def.   Quattro 26 
20/06/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 36     The Brodies   def.   Rain Makers 28 
20/06/18 (Wed) 21:45 (Wednesday B Grade Mens) 35     Boats and Dafoes   def. by   Northern Silverbacks 45 
23/06/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 25     OPS 1   def.   SUBC-G102 23 
23/06/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 8     OPS 3   def. by   Gladstone Park Raiders 42 
23/06/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 23     Gladstone Park Eagles   def.   Roxburgh Magpies 21 
23/06/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 31     OPS 1   def. by   SUBC-B122 36 
23/06/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 35     St Fidelis   def.   SUBC-G141 19 
23/06/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 72     St Fidelis Black   def.   SUBC-B142
23/06/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 44     St Fidelis   def.   SUBC-G161 34 
23/06/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 38     Gladstone Park Lightning   def. by   SUBC-B169 39 
23/06/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 28     Gladstone Park Power   def.   OPS 2 10 
23/06/18 (Sat) 16:00 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 39     SUBC-B195   def.   Greenvale Jets 26 
23/06/18 (Sat) 16:50 (U19AB Mantello Motor Group Under 19 A Boys) 60     OPS 1   def.   All Saints WHITE 26 
25/06/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 27     Jorge and Friends   def. by   The Originals 41 
25/06/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 64     Stallions   def.   Team Efnik 53 
25/06/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 54     Allmacs   def. by   Chino Hills 68 
25/06/18 (Mon) 21:00 (Monday B Grade Mens) 35     Dun Diddlers   def.   Pantherz 31 
25/06/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) 35     No Stars   def.   Buzz City 29 
27/06/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 50     Fambam   def.   Roxburgh magpies 35 
27/06/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 49     Fiu Dynasty   def.   Quattro 30 
27/06/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 27     Shot Callers   def.   Wildcats 18 
27/06/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 33     Boats and Dafoes   def.   Brick City 22 
27/06/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 21     Tortellini   def. by   The Shamrockers 48 
30/06/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 3     Gladstone Park Rockets   def. by   SUBC-G101 11 
30/06/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 33     Roxburgh Magpies   def.   SUBC-B107 12 
30/06/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 38     Gladstone Park Panthers   def.   OPS 1
30/06/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 19     Titans   def. by   Greenvale Sharks 40 
30/06/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 31     OPS 1   def.   Greenvale Brumbies 18 
30/06/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 26     OPS 1   def. by   Greenvale Eagles 54 
30/06/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 19     St Fidelis   def. by   Rebels 22 
30/06/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 30     Ravens   def. by   Greenvale Hawks 44 
30/06/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 70     SUBC-G192   def.   OPS 1 16 
30/06/18 (Sat) 16:00 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 32     TLS WARRIORS   vs   Greenvale Jets 32 
30/06/18 (Sat) 16:50 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 43     TLS TORPEDOES   def.   Greenvale Lions 33 
02/07/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 43     Chino Hills   vs   Team Efnik 43 
02/07/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 54     Stallions   def.   Dun Diddlers 32 
02/07/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 58     Allmacs   def.   Jorge and Friends 43 
02/07/18 (Mon) 21:00 (Monday E Grade Mens) 30     The Arabs Are Here   def.   Green Birds 29 
02/07/18 (Mon) 21:45 (Monday B Grade Mens) 39     Pantherz   def.   The Originals 28 
04/07/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 28     Stags & Vixens   def. by   Fambam 52 
04/07/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 41     Wildcats   def. by   Fiu Dynasty 52 
04/07/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) Quattro   def. by   Shot Callers 20 
04/07/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 42     The Honeybadgers   def.   Cookies and Kareem 25 
04/07/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 33     Loading...   def.   The Unfits 26 
09/07/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 46     Dun Diddlers   def. by   Chino Hills 64 
09/07/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 45     The Originals   def. by   Stallions 52 
09/07/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 26     Jorge and Friends   def. by   Pantherz 54 
09/07/18 (Mon) 21:00 (Monday B Grade Mens) 37     Team Efnik   def. by   Allmacs 54 
09/07/18 (Mon) 21:45 (Monday D Grade Mens) 52     Seirin   def.   Power Rangers 34 
11/07/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 20     Stags & Vixens   def.   Quattro
11/07/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 63     Fambam   def.   Shot Callers 45 
11/07/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 43     Fiu Dynasty   def.   Roxburgh magpies 37 
11/07/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 31     Boats and Dafoes   def. by   Cookies and Kareem 47 
11/07/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 23     The MVPs   def. by   Dunder Mifflin Paper Company 42 
14/07/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 31     Gladstone Park Falcons   def.   TLS VIXENS
14/07/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 34     SUBC-B105   def.   OPS 3
14/07/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 29     SUBC-G123   def.   TLS LYNX
14/07/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 26     SUBC-B129   def. by   SUBC-B121 39 
14/07/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 4     SUBC-G142   def. by   TLS LIGHTNING 55 
14/07/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 21     Roxburgh Magpies (1)   def. by   TLS SHARKS 38 
14/07/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 10     OPS 1   def. by   St Fidelis 53 
14/07/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 39     All Saints   def. by   SUBC-B161 47 
14/07/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 34     OPS 2   def.   TLS MAGIC
14/07/18 (Sat) 16:00 (U19AB Mantello Motor Group Under 19 A Boys) 39     TLS CELTICS   def. by   Roxburgh Magpies (1) 58 
14/07/18 (Sat) 16:50 (U19AB Mantello Motor Group Under 19 A Boys) 35     Gladstone Park Jets   def. by   OPS 1 38 
16/07/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 32     Jorge and Friends   def. by   Dun Diddlers 46 
16/07/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 29     Chino Hills   def. by   The Originals 36 
16/07/18 (Mon) 20:15 (Monday E Grade Mens) 31     The Arabs Are Here   def. by   Roly Poly 33 
16/07/18 (Mon) 21:00 (Monday E Grade Mens) 35     No Stars   def.   The Office 24 
16/07/18 (Mon) 21:45 (Monday C Grade Mens) La Trobe University 2   def. by   Mix Kebabs 20 
18/07/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 45     Roxburgh magpies   def.   Stags & Vixens 30 
18/07/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 52     Quattro   def.   Wildcats 36 
18/07/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 41     Fiu Dynasty   def. by   Fambam 45 
18/07/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 28     The Brodies   def.   Brick City 26 
18/07/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 29     White Mambas   def. by   Air Ballers 33 
21/07/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 9     Greenvale Storm   def. by   Greenvale Queens 12 
21/07/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 6     OPS 3   def. by   SUBC-B107 13 
21/07/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 8     Greenvale Starlights   def. by   Gladstone Park Panthers 10 
21/07/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 22     Greenvale Lakers   def. by   Titans 25 
21/07/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 27     TLS ANGELS   vs   OPS 1 27 
21/07/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 24     Greenvale Shooters   def. by   OPS 1 76 
21/07/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 33     SUBC-G161   def.   TLS STARS 22 
21/07/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 40     Greenvale Scorpions   def.   Ravens 20 
21/07/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 29     SUBC-G191   def.   TLS MAGIC 21 
21/07/18 (Sat) 16:00 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 36     OPS 2   def. by   Greenvale Jets 48 
21/07/18 (Sat) 16:50 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 45     TLS TORPEDOES   def.   Greenvale Cobras 36 
23/07/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 50     Chino Hills   def.   Pantherz 27 
23/07/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 38     Stallions   def. by   Jorge and Friends 65 
23/07/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 19     The Originals   def. by   Allmacs 63 
23/07/18 (Mon) 21:00 (Monday E Grade Mens) 31     The Office   def.   Green Birds 30 
23/07/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) 33     Toon Squad   def.   The Arabs Are Here 20 
25/07/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 62     Fiu Dynasty   def.   Stags & Vixens 49 
25/07/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 58     Fambam   def.   Wildcats 17 
25/07/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 36     Shot Callers   def. by   Roxburgh magpies 50 
25/07/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 30     Boats and Dafoes   def. by   The Honeybadgers 67 
25/07/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 46     Cougar nation   def. by   Dunder Mifflin Paper Company 52 
28/07/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 37     Greenvale Storm   def.   OPS 2
28/07/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 35     Gladstone Park Raiders   def.   Roxburgh Magpies 23 
28/07/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 33     TLS LYNX   def.   OPS 1 13 
28/07/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 28     SUBC-B121   def.   Greenvale Sharks 24 
28/07/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 60     TLS LIGHTNING   def.   Greenvale Brumbies 19 
28/07/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 14     TLS SHARKS   def. by   Greenvale Eagles 97 
28/07/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 20     SUBC-G161   def.   Rebels
28/07/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 24     SUBC-B161   def. by   Greenvale Hawks 54 
28/07/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 13     TLS MAGIC   def. by   Greenvale Diamonds 45 
28/07/18 (Sat) 16:00 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 28     Greenvale Lions   def. by   SUBC-B195 35 
28/07/18 (Sat) 16:50 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 36     TLS WARRIORS   def. by   SUBC-B198 37 
30/07/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 45     Jorge and Friends   def. by   Chino Hills 57 
30/07/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 35     Team Efnik   def. by   The Originals 38 
30/07/18 (Mon) 20:15 (Monday E Grade Mens) 26     Green Birds   def. by   No Stars 39 
30/07/18 (Mon) 21:00 (Monday E Grade Mens) 40     The Office   def.   Mustangs 34 
30/07/18 (Mon) 21:45 (Monday B Grade Mens) 48     Pantherz   def. by   Stallions 62 
01/08/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 44     Wildcats   def. by   Stags & Vixens 65 
01/08/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 26     Roxburgh magpies   def.   Quattro 24 
01/08/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 40     Shot Callers   def.   Fiu Dynasty 38 
01/08/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 50     Brick City   def.   Northern Silverbacks 40 
01/08/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 28     Dunder Mifflin Paper Company   vs   Wilsons 28 
04/08/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 1     SUBC-G101   def. by   Gladstone Park Falcons 20 
04/08/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 12     SUBC-B107   def.   SUBC-B101
04/08/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 12     Greenvale Stars   def. by   Gladstone Park Eagles 53 
04/08/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 16     TLS RAPTORS   def. by   OPS 1 48 
04/08/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 20     Greenvale Flames   def.   St Fidelis
04/08/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 23     TLS JETS   def. by   St Fidelis Black 52 
04/08/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 27     Greenvale United   def. by   St Fidelis 30 
04/08/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 44     TLS HEAT   def.   Gladstone Park Lightning 27 
04/08/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) SUBC-G191   def. by   OPS 1 20 
04/08/18 (Sat) 16:00 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 60     TLS TORPEDOES   def.   TLS WARRIORS 43 
04/08/18 (Sat) 16:50 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 29     SUBC-B195   def. by   OPS 2 35 
06/08/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 36     Stallions   def. by   Chino Hills 72 
06/08/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 35     Dun Diddlers   def. by   The Originals 43 
06/08/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 61     Allmacs   def.   Pantherz 37 
06/08/18 (Mon) 21:00 (Monday E Grade Mens) 49     Strathmore Knights   def.   The Office 45 
06/08/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) 55     Roly Poly   def.   Green Birds 25 
08/08/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 29     Stags & Vixens   def. by   Shot Callers 52 
08/08/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 34     Wildcats   def. by   Roxburgh magpies 43 
08/08/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 24     Quattro   def. by   Fambam 53 
08/08/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 45     Northern Silverbacks   def.   Boats and Dafoes 43 
08/08/18 (Wed) 21:45 (Wednesday C Grade Mens) 61     Harlem Heat   def. by   Mighty Morphin Power Rangers 71 
11/08/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 12     SUBC-G101   def. by   SUBC-G102 13 
11/08/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 26     Gladstone Park Raiders   def.   SUBC-B107
11/08/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 21     Gladstone Park Panthers   def.   Roxburgh Magpies 17 
11/08/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 11     Titans   def. by   SUBC-B122 21 
11/08/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 23     OPS 1   def.   SUBC-G141 16 
11/08/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 65     OPS 1   def.   SUBC-B142 19 
11/08/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 24     OPS 1   def. by   SUBC-G161 37 
11/08/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 27     Ravens   def. by   SUBC-B169 57 
11/08/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 20     Rebels Blue   def.   OPS 1
11/08/18 (Sat) 16:00 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 41     Greenvale Cobras   def.   Greenvale Lions 35 
11/08/18 (Sat) 16:50 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 49     SUBC-B195   def. by   TLS TORPEDOES 62 
13/08/18 (Mon) 18:45 (Monday E Grade Mens) 71     Wideload   def.   Green Birds 27 
13/08/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 45     Pantherz   def.   Dun Diddlers 42 
13/08/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 43     Chino Hills   def. by   Allmacs 66 
13/08/18 (Mon) 21:00 (Monday E Grade Mens) 68     The Office   def.   The Arabs Are Here 31 
13/08/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) 36     No Stars   def. by   Roly Poly 55 
15/08/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 39     Wildcats   def.   Shot Callers 37 
15/08/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 35     Quattro   def. by   Fiu Dynasty 42 
15/08/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 37     Roxburgh magpies   def. by   Fambam 38 
15/08/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 79     Rain Makers   def.   Cookies and Kareem 43 
15/08/18 (Wed) 21:45 (Wednesday B Grade Mens) 35     The Brodies   def. by   The Honeybadgers 42 
18/08/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) Greenvale Queens   def. by   Greenvale Timberwolves 24 
18/08/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 2     Greenvale Warriors   def. by   SUBC-B107
18/08/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 53     TLS LYNX   def.   Greenvale Stars 21 
18/08/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 35     SUBC-B121   def.   TLS RAPTORS 34 
18/08/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 32     TLS LIGHTNING   vs   Greenvale Flames 32 
18/08/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 42     TLS SHARKS   def. by   TLS JETS 72 
18/08/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 16     TLS STARS   def. by   Greenvale United 45 
18/08/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 47     SUBC-B161   def.   TLS HEAT 43 
18/08/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 21     Greenvale Diamonds   def. by   Rebels Blue 70 
18/08/18 (Sat) 16:00 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 55     TLS TORPEDOES   def.   SUBC-B198 20 
18/08/18 (Sat) 16:50 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 48     OPS 2   def.   Greenvale Lions 36 
20/08/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 35     Team Efnik   def. by   Chino Hills 56 
20/08/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 31     The Originals   def.   Pantherz 22 
20/08/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 39     Jorge and Friends   def. by   Allmacs 70 
20/08/18 (Mon) 21:00 (Monday E Grade Mens) 75     Roly Poly   def.   The Office 31 
20/08/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) The Arabs Are Here   def. by   No Stars 20 
22/08/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 45     Fambam   def. by   Stags & Vixens 61 
22/08/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 54     Fiu Dynasty   def.   Wildcats 42 
22/08/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 36     Shot Callers   def.   Quattro 28 
22/08/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 56     Northern Silverbacks   def.   Rain Makers 52 
22/08/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 24     White Mambas   def. by   Tortellini 37 
25/08/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 22     Greenvale Queens   def.   Greenvale Storm 16 
25/08/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 4     SUBC-B107   def. by   Roxburgh Magpies 17 
25/08/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 22     SUBC-G123   def.   Gladstone Park Eagles 12 
25/08/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 26     SUBC-B129   def. by   OPS 1 28 
25/08/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 7     SUBC-G142   def. by   St Fidelis 60 
25/08/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 16     Roxburgh Magpies (1)   def. by   St Fidelis Black 46 
25/08/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 18     Rebels   def. by   St Fidelis 44 
25/08/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 66     All Saints   def.   Gladstone Park Lightning 28 
25/08/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 54     Greenvale Diamonds   def.   OPS 2 18 
25/08/18 (Sat) 16:00 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 25     SUBC-B198   def. by   OPS 2 59 
25/08/18 (Sat) 16:50 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 32     Greenvale Lions   def. by   TLS TORPEDOES 45 
27/08/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 50     Chino Hills   def.   Dun Diddlers 30 
27/08/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) Stallions   vs   The Originals
27/08/18 (Mon) 20:15 (Monday E Grade Mens) 20     Strathmore Knights   def.   The Arabs Are Here
27/08/18 (Mon) 21:00 (Monday E Grade Mens) 40     The Office   def. by   Wideload 58 
27/08/18 (Mon) 21:45 (Monday B Grade Mens) 67     Allmacs   def.   Team Efnik 50 
29/08/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 29     Quattro   def. by   Stags & Vixens 46 
29/08/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 38     Roxburgh magpies   def.   Fiu Dynasty 31 
29/08/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 37     Shot Callers   def. by   Fambam 50 
29/08/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 39     The Brodies   def. by   Northern Silverbacks 48 
29/08/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 31     Tortellini   def. by   The MVPs 46 
01/09/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 32     SUBC-G102   def.   OPS 1 17 
01/09/18 (Sat) 09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 9     OPS 3   def. by   SUBC-B105 35 
01/09/18 (Sat) 10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 19     Roxburgh Magpies   def. by   Greenvale Starlights 22 
01/09/18 (Sat) 11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 24     SUBC-B122   def. by   Greenvale Lakers 30 
01/09/18 (Sat) 11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 26     SUBC-G141   def.   TLS ANGELS 18 
01/09/18 (Sat) 12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 46     SUBC-B142   vs   Greenvale Shooters 46 
01/09/18 (Sat) 13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 41     SUBC-G161   def.   Greenvale Fever 33 
01/09/18 (Sat) 14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 77     SUBC-B169   def.   Greenvale Scorpions 28 
01/09/18 (Sat) 15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 12     TLS MAGIC   def. by   Rebels Blue 74 
01/09/18 (Sat) 16:00 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) Greenvale Lions   vs   SUBC-B198
01/09/18 (Sat) 16:50 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 33     OPS 2   def. by   Greenvale Cobras 39 
03/09/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 71     Team Efnik   def.   Pantherz 55 
03/09/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 29     The Originals   def. by   Chino Hills 61 
03/09/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 43     Stallions   def. by   Allmacs 69 
03/09/18 (Mon) 21:00 (Monday E Grade Mens) 43     Buzz City   def.   The Office 30 
03/09/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) 55     No Stars   def.   Toon Squad 26 
05/09/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 59     Stags & Vixens   def.   Roxburgh magpies 36 
05/09/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 26     Fambam   def. by   Fiu Dynasty 40 
05/09/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 32     Wildcats   def.   Quattro 29 
05/09/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 35     Brick City   vs   The Brodies 35 
05/09/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 61     The MVPs   def.   Cougar nation 43 
08/09/18 (Sat)
(Elimination Final 2)
08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 7     Greenvale Queens   def. by   SUBC-G101 17 
08/09/18 (Sat)
(Elimination Final 1)
09:20 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 23     OPS 1   def.   Greenvale Warriors
08/09/18 (Sat)
(Qualifying Final 2)
10:10 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 13     Greenvale Starlights   def.   TLS LYNX
08/09/18 (Sat)
(Qualifying Final 2)
11:00 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 30     Greenvale Lakers   def. by   OPS 1 31 
08/09/18 (Sat)
(Qualifying Final 2)
11:50 (U14AG Mantello Motor Group Under 14 A Girls) 33     OPS 1   def.   TLS ANGELS 25 
08/09/18 (Sat)
(Qualifying Final 2)
12:40 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 31     Greenvale Shooters   def. by   TLS SHARKS 39 
08/09/18 (Sat)
(Qualifying Final 2)
13:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 19     TLS STARS   def. by   Roxburgh Magpies (2) 23 
08/09/18 (Sat)
(Qualifying Final 2)
14:20 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 41     Ravens   def. by   TLS HEAT 46 
08/09/18 (Sat)
(Qualifying Final 2)
15:10 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 39     Gladstone Park Power   def.   OPS 1 18 
08/09/18 (Sat)
(Qualifying Final 2)
16:00 (U19AB Mantello Motor Group Under 19 A Boys) 41     Gladstone Park Jets   def.   SUBC-B197 32 
08/09/18 (Sat)
(Qualifying Final 2)
16:50 (U19BB Mantello Motor Group Under 19 B Boys) 73     Greenvale Cobras   def.   SUBC-B198 36 
10/09/18 (Mon) 18:45 (Monday B Grade Mens) 37     Pantherz   def. by   Chino Hills 52 
10/09/18 (Mon) 19:30 (Monday B Grade Mens) 24     Jorge and Friends   def. by   Stallions 60 
10/09/18 (Mon) 20:15 (Monday B Grade Mens) 77     Allmacs   def.   The Originals 39 
10/09/18 (Mon) 21:00 (Monday E Grade Mens) 33     Mustangs   def. by   Green Birds 37 
10/09/18 (Mon) 21:45 (Monday E Grade Mens) 47     The Office   def.   Toon Squad 38 
12/09/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed) 50     Stags & Vixens   def. by   Fiu Dynasty 59 
12/09/18 (Wed) 19:30 (Wednesday Open Mixed) 42     Roxburgh magpies   def.   Shot Callers 39 
12/09/18 (Wed) 20:15 (Wednesday Open Mixed) 38     Wildcats   def. by   Fambam 64 
12/09/18 (Wed) 21:00 (Wednesday B Grade Mens) 56     The Honeybadgers   def.   Boats and Dafoes 29 
12/09/18 (Wed) 21:45 (Wednesday D Grade Mens) 31     All Star Hooligans   def. by   Air Ballers 34 
15/09/18 (Sat) 08:30 (U8BM Mantello Motor Group Under 8's B Mixed) 15     OPS 1   def.   Greenvale Lil' Devils 12 
15/09/18 (Sat)
(Preliminary)
09:20 (U10BB Mantello Motor Group Under 10 B Boys) 9     Greenvale Cubs   def. by   TLS GIANTS 15 
15/09/18 (Sat)
(Preliminary)
10:10 (U12BG Mantello Motor Group Under 12 B Girls) 16     SUBC-G122   def.   TLS FLAMES 10 
15/09/18 (Sat)
(Preliminary 2)
11:00 (U16CB Mantello Motor Group Under 16 C Boys) 28     Greenvale Bulls   def. by   TLS HAWKS 32 
15/09/18 (Sat)
(Preliminary 2)
11:50 (U14BG Mantello Motor Group Under 14 B Girls) 13     OPS 2   def. by   Gladstone Park Flames 26 
15/09/18 (Sat)
(Preliminary 1)
12:40 (U14CB Mantello Motor Group Under 14 C Boys) 34     Greenvale Little Montys   def.   SUBC-B148 22 
15/09/18 (Sat)
(Preliminary)
13:30 (U16BG Mantello Motor Group Under 16 B Girls) 33     OPS 2   def.   Roxburgh Magpies (1) 28 
15/09/18 (Sat)
(Preliminary 1)
14:20 (U16CB Mantello Motor Group Under 16 C Boys) 21     Greenvale Pythons   def. by   TLS HORNETS 31 
15/09/18 (Sat)
(Preliminary 1)
15:10 (U16BB Mantello Motor Group Under 16 B Boys) 33     Greenvale Dribblers   def.   Titans 27 
15/09/18 (Sat)
(Preliminary 1)
16:00 (U19CB Mantello Motor Group Under 19 C Boys) 25     Titans   def. by   OPS 4 27 
17/09/18 (Mon)
(Elimination Final)
18:45 (Monday C Grade Mens) 58     Bank Shot   def.   24 Nuggets For $10 35 
17/09/18 (Mon)
(Qualifying Final)
19:30 (Monday C Grade Mens) 42     Riddell Road Breezers   def.   Mix Kebabs 36 
17/09/18 (Mon)
(Qualifying Final 2)
20:15 (Monday D Grade Mens) 43     Big Bello Ballerz   def.   Globo Gym 41 
17/09/18 (Mon)
(Qualifying Final 1)
21:00 (Monday D Grade Mens) 32     Seirin   def.   Northside Stags 30 
19/09/18 (Wed)
(Elimination Final 1)
18:45 (Wednesday D Grade Mens) 57     Dunder Mifflin Paper Company   def.   Wilsons 51 
19/09/18 (Wed)
(Qualifying Final 1)
19:30 (Wednesday D Grade Mens) 33     The Shamrockers   def. by   The MVPs 39 
19/09/18 (Wed)
(Qualifying Final 2)
20:15 (Wednesday C Grade Mens) 41     Tilted Towers   def. by   Green Street Hooligans 42 
19/09/18 (Wed)
(Qualifying Final 2)
21:00 (Wednesday D Grade Mens) 22     Loading...   def. by   The Unfits 23 
22/09/18 (Sat) 08:30 (U10AG Mantello Motor Group Under 10 A Girls) 15     TLS VIXENS   def.   SUBC-G101 10 
22/09/18 (Sat) 09:30 (U10AB Mantello Motor Group Under 10 A Boys) 15     Roxburgh Magpies   def.   SUBC-B107 10 
22/09/18 (Sat) 10:30 (U12AG Mantello Motor Group Under 12 A Girls) 16     Greenvale Starlights   def.   TLS LYNX 12 
22/09/18 (Sat) 11:30 (U12AB Mantello Motor Group Under 12 A Boys) 34     OPS 1   def.   Greenvale Lakers 30 
22/09/18 (Sat) 12:30 (U14BG Mantello Motor Group Under 14 B Girls) 32     Greenvale Rockets   def.   Gladstone Park Flames 23 
22/09/18 (Sat) 13:30 (U14AB Mantello Motor Group Under 14 A Boys) 28     TLS SHARKS   def. by   Greenvale Shooters 29 
22/09/18 (Sat) 14:30 (U16AG Mantello Motor Group Under 16 A Girls) 20     Roxburgh Magpies (2)   def. by   TLS STARS 53 
22/09/18 (Sat) 15:30 (U16AB Mantello Motor Group Under 16 A Boys) 40     TLS HEAT   def.   Ravens 35 
22/09/18 (Sat) 16:30 (U19AG Mantello Motor Group Under 19 A Girls) 20     Gladstone Park Power   def.   OPS 1 13 
22/09/18 (Sat) 17:30 (U19AB Mantello Motor Group Under 19 A Boys) 44     Gladstone Park Jets   def.   SUBC-B197 42 
24/09/18 (Mon)
(Preliminary 2)
18:45 (Monday E Grade Mens)   Mustangs   vs   Toon Squad  
24/09/18 (Mon)
(Preliminary 1)
19:30 (Monday D Grade Mens)   Northside Stags   vs   Pacoe United  
26/09/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed)   Shot Callers   vs   Stags & Vixens  
26/09/18 (Wed)
(Preliminary 1)
19:30 (Wednesday C Grade Mens)   Undecided   vs   Undecided  
01/10/18 (Mon) 18:45 (Monday D Grade Mens)   Big Bello Ballerz   vs   Undecided  
01/10/18 (Mon) 19:45 (Monday D Grade Mens)   Seirin   vs   Undecided  
03/10/18 (Wed) 18:45 (Wednesday Open Mixed)   Shot Callers   vs   Wildcats  
03/10/18 (Wed) 19:45 (Wednesday C Grade Mens)   Undecided   vs   Undecided  

Club Links - Navbar

Broncos Sponsors