Huapai Reserve 2

Venue Address
Cnr State Highway 16 and Tapu Road

Huapai
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
01/04/17 (Sat) 10:00 (Girls Only 09th Grading)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   Hibiscus Coast Erceg 9th Grade Girls  
01/04/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Kawau Div Grading)   Norwest Belgium 9th Grade   def.   East Coast Bays Critchley 9th Grade  
01/04/17 (Sat) 10:30 (Girls Only 09th Grading)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   Hibiscus Coast Erceg 9th Grade Girls  
01/04/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Kawau Div Grading)   Norwest Belgium 9th Grade   def.   East Coast Bays Critchley 9th Grade  
01/04/17 (Sat) 11:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Scotland 9th Grade   def. by   Glen Eden United UFO'S 9th Grade  
01/04/17 (Sat) 11:00 (SW 10th Brazil Div A Grading)   Norwest Brazil 10th Grade   vs   Ranui Swanson Dragons 10th Grade A  
01/04/17 (Sat) 11:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Scotland 9th Grade   def. by   Glen Eden United UFO'S 9th Grade  
01/04/17 (Sat) 11:30 (SW 10th Brazil Div A Grading)   Norwest Brazil 10th Grade   vs   Ranui Swanson Dragons 10th Grade A  
01/04/17 (Sat) 12:00 (Girls Premier 14th Grade)   Norwest United Emeralds 14GP   vs   Fencibles United Felton 14GP  
02/04/17 (Sun) 11:00 (AFF/NFF Women's Championship)   Norwest Barker WCH   vs   Western Springs Development WCH  
08/04/17 (Sat) 12:00 (HW 13th Div 1 Grading) 6     Norwest Portugal 13/1   def.   Ranui Swanson Strikers 13/1
08/04/17 (Sat) 13:15 (Girls Premier 16th Grade)   Norwest United Glory 16GP   vs   Bucklands Beach Yellow 16GP  
09/04/17 (Sun) 10:45 (NFF Women's 2nd Division 2017) 2     Norwest United W2   def. by   Hibiscus Coast AA's W2
29/04/17 (Sat) 10:00 (Girls Only 09th Grading)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   Te Atatu Jewels 9th Grade Girls  
29/04/17 (Sat) 10:30 (Girls Only 09th Grading)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   Te Atatu Jewels 9th Grade Girls  
29/04/17 (Sat) 11:00 (SW 10th Brazil Div A Grading)   Norwest Brazil 10th Grade   vs   East Coast Bays Carr 10th Grade A  
29/04/17 (Sat) 11:30 (SW 10th Brazil Div A Grading)   Norwest Brazil 10th Grade   vs   East Coast Bays Carr 10th Grade A  
29/04/17 (Sat) 12:00 (Girls Premier 14th Grade)   Norwest United Emeralds 14GP   vs   Western Springs Monaco 14GP  
29/04/17 (Sat) 14:45 (NFF O35s 5th Division 2017) 1     Norwest United New O35/5   def.   Glenfield Cobwebs O35/5
30/04/17 (Sun) 10:45 (NFF Women's 2nd Division 2017) Norwest United W2   def. by   Glenfield Gazelles W2 11 
06/05/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Kawau Div Grading)   Norwest Italy 9th Grade   vs   Birkenhead Barnsley 9th Grade B3  
06/05/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Chile 9th Grade   vs   Waitemata Wizards 9th Grade  
06/05/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Kawau Div Grading)   Norwest Italy 9th Grade   vs   Birkenhead Barnsley 9th Grade B3  
06/05/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Chile 9th Grade   vs   Waitemata Wizards 9th Grade  
06/05/17 (Sat) 11:00 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Columbia 10th Grade   vs   West Auckland Thunders 10th Grade Div 2  
06/05/17 (Sat) 11:00 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Paraguay 10th Grade   vs   Glen Eden United Asteroids 10th Grade  
06/05/17 (Sat) 11:30 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Columbia 10th Grade   vs   West Auckland Thunders 10th Grade Div 2  
06/05/17 (Sat) 11:30 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Paraguay 10th Grade   vs   Glen Eden United Asteroids 10th Grade  
06/05/17 (Sat) 12:00 (HW 13th Div 1 Grading) 3     Norwest Portugal 13/1   def.   Greenhithe The Centurions 13/1
06/05/17 (Sat) 13:15 (AFF/NFF 19th Saturday League)   Norwest Stenning 19Sat   def. by   Western Springs Calender Boys 19Sat  
07/05/17 (Sun) 11:00 (AFF/NFF Women's Championship)   Norwest Barker WCH   vs   Birkenhead United WCH  
13/05/17 (Sat) 10:00 (Girls 10th Div Orange Grading)   Norwest Rubies 10Girls   vs   Forrest Hill Ferns 10Girls  
13/05/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Karekare Div Grading)   Norwest Ireland 9th Grade   vs   West Auckland Jets 9th Grade B  
13/05/17 (Sat) 10:30 (Girls 10th Div Orange Grading)   Norwest Rubies 10Girls   vs   Forrest Hill Ferns 10Girls  
13/05/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Karekare Div Grading)   Norwest Ireland 9th Grade   vs   West Auckland Jets 9th Grade B  
13/05/17 (Sat) 11:00 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Paraguay 10th Grade   vs   Waitemata Valencia 10th Grade  
13/05/17 (Sat) 11:30 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Paraguay 10th Grade   vs   Waitemata Valencia 10th Grade  
13/05/17 (Sat) 12:00 (Girls Premier 14th Grade)   Norwest United Emeralds 14GP   vs   Forrest Hill Hotshots 14GP  
13/05/17 (Sat) 14:45 (NFF O35s 5th Division 2017) 8     Norwest United New O35/5   def.   Greenhithe Rebels O35/5
14/05/17 (Sun) 10:45 (NFF Women's 2nd Division 2017) 2     Norwest United W2   def.   Takapuna Social W2
20/05/17 (Sat) 10:00 (Girls Only 09th Grading)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   Forrest Hill Milford Rolston 9th Grade Girls A  
20/05/17 (Sat) 10:00 (Girls Only 11th Blue Div Grading) Norwest Jets 11G   def. by   North Shore Chelsea 11G
20/05/17 (Sat) 10:30 (Girls Only 09th Grading)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   Forrest Hill Milford Rolston 9th Grade Girls A  
20/05/17 (Sat) 13:00 (AFF/NFF 19th Saturday League)   Norwest Stenning 19Sat   vs   Ellerslie Gold 19Sat  
27/05/17 (Sat) 10:00 (Girls 10th Div Orange Grading)   Norwest Rubies 10Girls   vs   Hibiscus Coast Stars 10Girls  
27/05/17 (Sat) 10:00 (Girls Only 11th Black Div Grading) Norwest Rockets G11   vs   Birkenhead Blue Stars G11
27/05/17 (Sat) 10:30 (Girls 10th Div Orange Grading)   Norwest Rubies 10Girls   vs   Hibiscus Coast Stars 10Girls  
27/05/17 (Sat) 11:00 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Columbia 10th Grade   vs   Oratia Thunder 10th Grade  
27/05/17 (Sat) 11:30 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Columbia 10th Grade   vs   Oratia Thunder 10th Grade  
27/05/17 (Sat) 13:00 (Girls Premier 14th Grade)   Norwest United Emeralds 14GP   vs   Northland FC 14GP  
27/05/17 (Sat) 14:15 (NFF Girls 17th Divs 1 & 2 Grading) 1     Norwest Hotshots 17G/2   def. by   Hibiscus Coast Scorpions 17G/2
28/05/17 (Sun) 10:45 (NFF Women's 2nd Division 2017) 1     Norwest United W2   def. by   West Auckland Reserves W2
28/05/17 (Sun) 13:00 (AFF/NFF Women's Championship)   Norwest Barker WCH   vs   Waitemata WCH  
03/06/17 (Sat) 10:00 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE-GRADED)   Norwest Rubies 10Girls   vs   Warkworth Diamonds 10Girls  
03/06/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Kawau Div Grading)   Norwest Belgium 9th Grade   vs   Albany Black Boots 9th Grade  
03/06/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Kawau Div Grading)   Norwest Italy 9th Grade   vs   Glenfield Pumas 9th Grade B/C  
03/06/17 (Sat) 10:30 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE-GRADED)   Norwest Rubies 10Girls   vs   Warkworth Diamonds 10Girls  
03/06/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Kawau Div Grading)   Norwest Belgium 9th Grade   vs   Albany Black Boots 9th Grade  
03/06/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Kawau Div Grading)   Norwest Italy 9th Grade   vs   Glenfield Pumas 9th Grade B/C  
03/06/17 (Sat) 11:00 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Columbia 10th Grade   vs   Glen Eden United Rockets 10th Grade  
03/06/17 (Sat) 11:00 (SW 10th Brazil Div A Grading)   Norwest Brazil 10th Grade   vs   Waitakere City 10th Grade 1  
03/06/17 (Sat) 11:30 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Columbia 10th Grade   vs   Glen Eden United Rockets 10th Grade  
03/06/17 (Sat) 11:30 (SW 10th Brazil Div A Grading)   Norwest Brazil 10th Grade   vs   Waitakere City 10th Grade 1  
03/06/17 (Sat) 12:00 (HW 13th Div 1 Championship) Norwest Portugal 13/1   def. by   Waitemata 13/1
04/06/17 (Sun) 10:45 (NFF Women's Second Division Cup 2017) Norwest United W2   def. by   Ranui Swanson W2
10/06/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)     Norwest Chile 9th Grade   vs   Norwest Scotland 9th Grade  
10/06/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Chile 9th Grade   vs   Norwest Scotland 9th Grade  
10/06/17 (Sat) 12:00 (Girls Premier 14th Grade)   Norwest United Emeralds 14GP   vs   Three Kings Utd Metzger 14GP  
10/06/17 (Sat) 13:15 (Girls Premier 16th Grade)   Norwest United Glory 16GP   vs   Ellerslie AFC Black 16GP  
10/06/17 (Sat)
(Mast Leg Plate QF)
14:45 (NFF Masters Legends Cup 2017) 2     Norwest United New O35/5   def.   Hibiscus Heroes O35/4
17/06/17 (Sat)
(Supplementary Fixture)
10:00 (Girls Only 11th Blue Div Grading) 5     Norwest Jets 11G   def.   Greenhithe Porcia 11G
17/06/17 (Sat) 10:00 (SW 10th Anawhata Div B RE GRADED)   Norwest Holland 10th Grade   vs   Norwest Columbia 10th Grade  
17/06/17 (Sat) 10:00 (SW 10th Bethells Div C RE GRADED)   Norwest Paraguay 10th Grade   vs   Oratia Thunder 10th Grade  
17/06/17 (Sat) 10:30 (SW 10th Anawhata Div B RE GRADED)   Norwest Holland 10th Grade   vs   Norwest Columbia 10th Grade  
17/06/17 (Sat) 10:30 (SW 10th Bethells Div C RE GRADED)   Norwest Paraguay 10th Grade   vs   Oratia Thunder 10th Grade  
17/06/17 (Sat) 11:30 (Girls Premier 16th Grade)   Norwest United Glory 16GP   vs   Hibiscus Coast Blaze 16GP  
17/06/17 (Sat) 14:45 (NFF O35s 5th Division 2017) 1     Norwest United New O35/5   def. by   Hibiscus Nemesis O35/5
18/06/17 (Sun) 10:45 (NFF Women's 2nd Division 2017) Norwest United W2   def. by   Warkworth W2
24/06/17 (Sat) 10:00 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   Forrest Hill Milford Vospers 9th Grade Girls B  
24/06/17 (Sat) 10:00 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE-GRADED)   Norwest Rubies 10Girls   vs   North Shore Bristol 10Girls  
24/06/17 (Sat) 10:00 (SW 10th Anawhata Div B RE GRADED)   Norwest Columbia 10th Grade   vs   Glen Eden United Rockets 10th Grade  
24/06/17 (Sat) 10:30 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   Forrest Hill Milford Vospers 9th Grade Girls B  
24/06/17 (Sat) 10:30 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE-GRADED)   Norwest Rubies 10Girls   vs   North Shore Bristol 10Girls  
24/06/17 (Sat) 10:30 (SW 10th Anawhata Div B RE GRADED)   Norwest Columbia 10th Grade   vs   Glen Eden United Rockets 10th Grade  
24/06/17 (Sat) 12:00 (Girls Premier 14th Grade)   Norwest United Emeralds 14GP   vs   Fencibles United Felton 14GP  
24/06/17 (Sat) 13:15 (HW 13th Div 3 Championship) 1     Norwest Greece 13/3   vs   Hibiscus Coast Costa 13/3
01/07/17 (Sat) 09:00 (SW 09th Kaipara Div RE GRADED)   Norwest Belgium 9th Grade   vs   Forrest Hill Milford Spoonley 9th Grade A  
01/07/17 (Sat) 09:30 (SW 09th Kaipara Div RE GRADED)   Norwest Belgium 9th Grade   vs   Forrest Hill Milford Spoonley 9th Grade A  
01/07/17 (Sat) 11:00 (SW 10th Harbour Div B RE GRADED)   Norwest Brazil 10th Grade   vs   Forrest Hill Milford Italy 10th Grade B  
01/07/17 (Sat) 11:30 (SW 10th Harbour Div B RE GRADED)   Norwest Brazil 10th Grade   vs   Forrest Hill Milford Italy 10th Grade B  
01/07/17 (Sat) 12:00 (HW 13th Div 1 Championship) 3     Norwest Portugal 13/1   vs   Ranui Swanson Strikers 13/1
01/07/17 (Sat) 13:15 (AFF/NFF 19th Saturday League)   Norwest Stenning 19Sat   def.   Albany Windsor 19Sat  
01/07/17 (Sat) 15:00 (NFF O35s 2nd Div CHAMPIONSHIP) 2     Norwest United O35/2   def.   Albany Catimba XP O35/2
08/07/17 (Sat)
(MATCH POSTPONED)
10:00 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   North Shore Sunderland 9th Grade Girls  
08/07/17 (Sat)
(MATCH POSTPONED)
10:30 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   North Shore Sunderland 9th Grade Girls  
08/07/17 (Sat)
(MATCH POSTPONED)
11:00 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE-GRADED)   Norwest Rubies 10Girls   vs   Forrest Hill Ferns 10Girls  
08/07/17 (Sat)
(MATCH POSTPONED)
11:30 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE-GRADED)   Norwest Rubies 10Girls   vs   Forrest Hill Ferns 10Girls  
16/07/17 (Sun)
(Div 2 Plate Semi-Final)
10:45 (NFF Women's Second Division Cup 2017) Norwest United W2   def. by   Glenfield Gazelles W2
22/07/17 (Sat)
(MATCH POSTPONED)
11:00 (SW 10th Anawhata Div B RE GRADED)   Norwest Columbia 10th Grade   vs   Waitemata Barcelona 10th Grade  
22/07/17 (Sat)
(MATCH POSTPONED)
11:00 (SW 10th Harbour Div B RE GRADED)   Norwest Brazil 10th Grade   vs   Birkenhead Birkdale 10th Grade B3  
22/07/17 (Sat)
(MATCH POSTPONED)
11:30 (SW 10th Anawhata Div B RE GRADED)   Norwest Columbia 10th Grade   vs   Waitemata Barcelona 10th Grade  
22/07/17 (Sat)
(MATCH POSTPONED)
11:30 (SW 10th Harbour Div B RE GRADED)   Norwest Brazil 10th Grade   vs   Birkenhead Birkdale 10th Grade B3  
22/07/17 (Sat) 14:45 (NFF O35s 5th Division 2017) 5     Norwest United New O35/5   def.   Forrest Hill Titans O35/5
23/07/17 (Sun) 13:00 (AFF/NFF Women's Championship)   Norwest Barker WCH   vs   Manukau City WCH  
29/07/17 (Sat) 10:00 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   West Auckland 9th Grade GIRLS ONLY  
29/07/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Hokianga Div RE GRADED)   Norwest Italy 9th Grade   vs   East Coast Bays Honey 9th Grade  
29/07/17 (Sat) 10:30 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   West Auckland 9th Grade GIRLS ONLY  
29/07/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Hokianga Div RE GRADED)   Norwest Italy 9th Grade   vs   East Coast Bays Honey 9th Grade  
29/07/17 (Sat) 11:00 (SW 10th Anawhata Div B RE GRADED)   Norwest Holland 10th Grade   vs   Ranui Swanson Dragons 10th Grade A  
29/07/17 (Sat) 11:00 (SW 10th Bethells Div C RE GRADED)   Norwest Paraguay 10th Grade   vs   Waitemata Valencia 10th Grade  
29/07/17 (Sat) 11:30 (SW 10th Anawhata Div B RE GRADED)   Norwest Holland 10th Grade   vs   Ranui Swanson Dragons 10th Grade A  
29/07/17 (Sat) 11:30 (SW 10th Bethells Div C RE GRADED)   Norwest Paraguay 10th Grade   vs   Waitemata Valencia 10th Grade  
29/07/17 (Sat) 12:00 (Girls Premier 14th Grade)   Norwest United Emeralds 14GP   vs   Forrest Hill Hotshots 14GP  
05/08/17 (Sat) 10:00 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE-GRADED)   Norwest Rubies 10Girls   vs   Oratia Gazelles 10th Grade Girls  
05/08/17 (Sat) 10:30 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE-GRADED)   Norwest Rubies 10Girls   vs   Oratia Gazelles 10th Grade Girls  
05/08/17 (Sat) 11:00 (SW 09th Motuihe Div RE GRADED)   Norwest Scotland 9th Grade   vs   Waitemata Wizards 9th Grade  
05/08/17 (Sat) 11:30 (SW 09th Motuihe Div RE GRADED)   Norwest Scotland 9th Grade   vs   Waitemata Wizards 9th Grade  
05/08/17 (Sat)
(Rescheduled from 22/7)
12:00 (HW 14th Div 1 Championship) 6     Norwest Uruguay 14/1   def.   Birkenhead Barbarians 14/1
05/08/17 (Sat) 13:15 (AFF/NFF 19th Saturday League)   Norwest Stenning 19Sat   vs   Bay Olympic 19Sat  
06/08/17 (Sun) 10:45 (NFF Women's 2nd Division 2017) 1     Norwest United W2   def. by   Takapuna AUT Titans W2
12/08/17 (Sat) 10:00 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   Oratia Green Machines 9th Grade Girls  
12/08/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Hokianga Div RE GRADED)   Norwest Italy 9th Grade   vs   Ranui Swanson Valley Boys 9th Grade A  
12/08/17 (Sat) 10:30 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Force 9th Grade Girls   vs   Oratia Green Machines 9th Grade Girls  
12/08/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Hokianga Div RE GRADED)   Norwest Italy 9th Grade   vs   Ranui Swanson Valley Boys 9th Grade A  
12/08/17 (Sat)
(Rescheduled from 8/7)
11:00 (SW 10th Anawhata Div B RE GRADED)   Norwest Columbia 10th Grade   vs   Te Atatu Broncos 10th Grade  
12/08/17 (Sat)
(Rescheduled from 8/7)
11:30 (SW 10th Anawhata Div B RE GRADED)   Norwest Columbia 10th Grade   vs   Te Atatu Broncos 10th Grade  
12/08/17 (Sat)
(Masters Divisional Cup R1)
14:45 (NFF Masters Divisional Cup) 4     Norwest United New O35/5   def.   Glen Eden Black O45/1
19/08/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div RE GRADED)   Norwest Ireland 9th Grade   vs   Waitakere City Porto 9th Grade 3  
19/08/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div RE GRADED)   Norwest Scotland 9th Grade   vs   ORATIA TERMINATORS  
19/08/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div RE GRADED)   Norwest Ireland 9th Grade   vs   Waitakere City Porto 9th Grade 3  
19/08/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div RE GRADED)   Norwest Scotland 9th Grade   vs   ORATIA TERMINATORS  
19/08/17 (Sat) 11:00 (SW 09th Kaipara Div RE GRADED)   Norwest Belgium 9th Grade   vs   Birkenhead Balmoral 9th Grade B1  
19/08/17 (Sat) 11:00 (SW 10th Harbour Div B RE GRADED)   Norwest Brazil 10th Grade   vs   Albany Redbacks 10th Grade B  
19/08/17 (Sat) 11:30 (SW 09th Kaipara Div RE GRADED)   Norwest Belgium 9th Grade   vs   Birkenhead Balmoral 9th Grade B1  
19/08/17 (Sat) 11:30 (SW 10th Harbour Div B RE GRADED)   Norwest Brazil 10th Grade   vs   Albany Redbacks 10th Grade B  
19/08/17 (Sat)
(Cup Semi Final)
13:00 (HW 15th Div 1 Championship) Norwest Mexico 15/1   def. by   Warkworth All Stars 15/1
19/08/17 (Sat)
(Mast Div Cup Semi Final)
14:45 (NFF Masters Divisional Cup) 3     Norwest United New O35/5   def.   Albany Originals O45/1
20/08/17 (Sun) 10:45 (NFF Women's 2nd Division 2017) 1     Norwest United W2   vs   Ranui Swanson W2
26/08/17 (Sat) 10:00 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE-GRADED)   Norwest Rubies 10Girls   vs   Oratia All Stars 10Girls  
26/08/17 (Sat)
(Rescheduled from 8/7)
10:00 (SW 09th Hokianga Div RE GRADED)   Norwest Italy 9th Grade   vs   Greenhithe Strikers 9th Grade A  
26/08/17 (Sat) 10:30 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE-GRADED)   Norwest Rubies 10Girls   vs   Oratia All Stars 10Girls  
26/08/17 (Sat)
(Rescheduled from 8/7)
10:30 (SW 09th Hokianga Div RE GRADED)   Norwest Italy 9th Grade   vs   Greenhithe Strikers 9th Grade A  
26/08/17 (Sat)
(Rescheduled from 8/7)
12:00 (Girls Premier 16th Grade)   Norwest United Glory 16GP   vs   Western Springs Chelsea 16GP  
26/08/17 (Sat)
(Re-scheduled from 17 June)
14:45 (NFF O35s 2nd Div CHAMPIONSHIP) 2     Norwest United O35/2   vs   North Shore Right Track O35/2