FIXTURE CANCELLED

Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
01/04/17 (Sat)
(Greenhithe withdrawn from Competition)
10:00 (HW 13th Div 4 Grading)   Norwest Greece 13/3   vs   Greenhithe Augustus 12/6  
01/04/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Waitemata Sunderland   def. by   Waitemata Wizards 9th Grade  
01/04/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Waitemata Sunderland   def. by   Waitemata Wizards 9th Grade  
01/04/17 (Sat)
(Norwest Sapphires withdrawn from Competition)
11:00 (NFF Girls Only 13th Championship)   Ranui Swanson Firebirds 13G   vs   Norwest Sapphires 13G  
01/04/17 (Sat)
(FIXTURE CANCELLED)
14:45 (NFF O35s 1st/2nd Grading Group A)   Waitakere Bosch Car Services O35/1   vs   Albany Catimba XP O35/2  
08/04/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Chile 9th Grade   vs   Waitemata Sunderland  
08/04/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Chile 9th Grade   vs   Waitemata Sunderland  
08/04/17 (Sat)
(Norwest Sapphires withdrawn from Competition)
11:00 (NFF Girls Only 13th Championship)   Norwest Sapphires 13G   vs   Norwest Stormers 13G  
08/04/17 (Sat)
(Greenhithe withdrawn from Competition)
12:00 (HW 13th Div 4 Grading)   Greenhithe Augustus 12/6   vs   Albany AJHS Flames 13/4  
08/04/17 (Sat)
(FIXTURE CANCELLED)
14:45 (NFF O35s 1st/2nd Grading Group A)   Forrest Hill Zephyr O35/2   vs   Norwest United O35/2  
22/04/17 (Sat)
(FIXTURE CANCELLED)
14:45 (NFF O35s 1st/2nd Grading Group B)   Birkenhead Cavheads O35/2   vs   Warkworth O35/2  
29/04/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Waitemata Sunderland   vs   Glen Eden United UFO'S 9th Grade  
29/04/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Waitemata Sunderland   vs   Glen Eden United UFO'S 9th Grade  
29/04/17 (Sat)
(Norwest Sapphires withdrawn from Competition)
11:00 (NFF Girls Only 13th Championship)   North Shore Italy 13G   vs   Norwest Sapphires 13G  
29/04/17 (Sat)
(Greenhithe withdrawn from Competition)
12:00 (HW 13th Div 4 Grading)   Hibiscus Coast Neymar 13/3   vs   Greenhithe Augustus 12/6  
29/04/17 (Sat)
(FIXTURE CANCELLED)
14:45 (NFF MEN'S FRIENDLIES 2017)   Norwest United O35/2   vs   Glen Eden Blue O35/3  
29/04/17 (Sat)
(FIXTURE CANCELLED)
14:45 (NFF O35s 1st/2nd Grading Group A)   Norwest United O35/2   vs   East Coast Bays Cosmos O35/1  
29/04/17 (Sat)
(FIXTURE CANCELLED)
14:45 (NFF O35s 1st/2nd Grading Group A)   Forrest Hill Zephyr O35/2   vs   Waitakere Bosch Car Services O35/1  
06/05/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Waitakere City PSG 9th Grade 4   vs   Waitemata Sunderland  
06/05/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Waitakere City PSG 9th Grade 4   vs   Waitemata Sunderland  
06/05/17 (Sat)
(Norwest Sapphires withdrawn from Competition)
11:00 (NFF Girls Only 13th Championship)   Norwest Sapphires 13G   vs   Hibiscus Coast Coasties 13G  
06/05/17 (Sat)
(Greenhithe withdrawn from Competition)
12:00 (HW 13th Div 4 Grading)   Greenhithe Augustus 12/6   vs   West Auckland Dragons 13/4  
13/05/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Waitemata Sunderland   vs   Ranui Swanson Lions 9th Grade C  
13/05/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Waitemata Sunderland   vs   Ranui Swanson Lions 9th Grade C  
27/05/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Waitemata Sunderland   vs   ORATIA RANGERS  
27/05/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Waitemata Sunderland   vs   ORATIA RANGERS  
03/06/17 (Sat)
(Supplementary Fixture)
10:00 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Waitemata Valencia 10th Grade   vs   Te Atatu Colts 10th Grade  
03/06/17 (Sat)
(Supplementary Fixture)
10:30 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Waitemata Valencia 10th Grade   vs   Te Atatu Colts 10th Grade  
03/06/17 (Sat) 13:30 (HW 15th Div 1 Championship)   North Shore Ecuador 15/2   vs   Warkworth All Stars 15/1  
10/06/17 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Te Atatu Tigers 9th Grade   vs   Waitemata Sunderland  
10/06/17 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)     Te Atatu Tigers 9th Grade   vs   Waitemata Sunderland  
05/08/17 (Sat)
(Supplementary Fixture)
12:00 (HW 14th Div 1 Championship)   Albany Development 14/1   vs   Te Atatu Panthers 14/1  
12/08/17 (Sat)
(FRIENDLY (Cancelled))
13:00 (NFF MEN'S FRIENDLIES 2017)   Albany Watsons Heroes M7   vs   Albany Catimba M6  
12/08/17 (Sat)
(FRIENDLY (Cancelled))
13:00 (NFF MEN'S FRIENDLIES 2017)   Forrest Hill Shorians M3   vs   Albany North End M6  
12/08/17 (Sat)
(FRIENDLY (Cancelled))
14:45 (NFF MEN'S FRIENDLIES 2017)   Birkenhead Rutledge M6   vs   Birkenhead Barons M6  
26/08/17 (Sat)
(Supplementary Fixture)
09:30 (Whangarei 12th Div 1 Championship)   Marist Pirates Wh12/1   vs   Onerahi Gold Wh12/1  
26/08/17 (Sat)
(Supplementary Fixture)
12:00 (Girls Premier 14th Grade)   Forrest Hill Hotshots 14GP   vs   Norwest United Emeralds 14GP  
02/09/17 (Sat) 10:00 (Far North 10th Div A RE GRADED)   Kerikeri Jnr Blues FN10   vs   Kerikeri Orcas FN10  
02/09/17 (Sat) 10:30 (Far North 10th Div A RE GRADED)   Kerikeri Jnr Blues FN10   vs   Kerikeri Orcas FN10  
02/09/17 (Sat)
(Supplementary Fixture)
10:30 (Northland 17th Div 1 Championship)   Kamo Black N17/1   vs   Mangawhai N17/1