Football South Coast
Return to FSC Website
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Football South Coast
/
RMB Lawyers Community League Masters Division 1
Filter by season
2023 - 2024
2022 - 2023
2022
2021 - 2022
2021
2020 - 2021
2020
2019
2018 - 2019
2018
2017
Filter by competition
Select a Competition
Illawarra Mercury Premier League First Grade
Illawarra Mercury Premier League Under 23
Illawarra Mercury Premier League Youth Grade
WGC Cranes District League First Grade
WGC Cranes District League Reserve Grade
WGC Cranes District League Youth Grade
Bert Bampton Cup
Youth Cup
RMB Lawyers Community League Division 1 First Grade
RMB Lawyers Community League Division 1 Second Grade
RMB Lawyers Community League Division 2 First Grade
RMB Lawyers Community League Division 2 Second Grade
RMB Lawyers Community League Masters Division 1
RMB Lawyers Community League Masters Division 2
RMB Lawyers Community League Masters Division 3
RMB Lawyers Community League Masters Division 4
RMB Lawyers Community League Masters Division 5
Womens Youth League
The Builders Club Womens Division 1
The Builders Club Womens Division 2
The Builders Club Womens Division 3
The Builders Club Womens Division 4
The Builders Club Womens Division 5
WIN Network 12 Girls Division 1
WIN Network 12 Division 1
WIN Network 12 Division 2
WIN Network 12 Division 3
WIN Network 12 Division 4
WIN Network 13 Division 1
WIN Network 13 Division 2
WIN Network 13 Division 3
WIN Network 13 Division 4
WIN Network 13 Girls Division 1
WIN Network 13 Girls Division 2
WIN Network 14 Division 1
WIN Network 14 Division 2
WIN Network 14 Division 3
WIN Network 14 Girls Division 2
WIN Network 15 Division 1
WIN Network 15 Division 2
WIN Network 15 Division 3
WIN Network 15 Women's Division 1
WIN Network Men's 16 Division 1
WIN Network Men's 16 Division 2
WIN Network Men's 16 Division 3
WIN Network 16 Women's Division 1
WIN Network 16 Women's Division 2
WIN Network Men's 17/18 Division 1
WIN Network Men's 17/18 Division 2
WIN Network 10&11 Girls Miniroos
WIN Network 6 MiniRoos
WIN Network 7 MiniRoos
WIN Network 8 MiniRoos
WIN Network 9 Mini Roos (2)
WIN Network 10 Miniroos
WIN Network 11 Miniroos
Fixtures & Results
RMB Lawyers Community League Masters Division 1
Fixtures
Results
Table
Leading Goal Scorers
Sync to Calendar
Change stats grouping
Scoring Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
GOALS
YC
RC
B Smith
Bulli Masters M1
23
26
A Lyall
Sweat Hogs M1
21
20
J Faulks
Balgownie St Elias Old Boys M1
20
20
O Sekuloski
Coniston Veterans M1
19
17
T Cabassi
Russell Vale United M1
18
14
C Halios-Lewis
Balgownie St Elias Old Boys M1
20
10
R Paterson
Bulli Masters M1
23
10
D Manganaro
Sweat Hogs M1
20
9
B Bell
Sweat Hogs M1
19
7
J Turner
Balgownie St Elias Old Boys M1
17
6
P Silveri
Coniston Veterans M1
20
6
S Hanlon
Russell Vale United M1
12
6
A Hay
Bulli Masters M1
23
5
D Davies
Bulli Masters M1
23
5
J Craig
Coniston Veterans M1
20
5
M Warren
Sweat Hogs M1
21
5
P Butler
Russell Vale United M1
18
5
D Hawke
Bulli Masters M1
23
4
D Scozzafava
Bulli Masters M1
23
4
J Mladenoski
Coniston Veterans M1
20
4
K Loveday
Sweat Hogs M1
20
4
M Roodenrys
Bulli Masters M1
23
4
P Lynam
Balgownie St Elias Old Boys M1
19
4
A Keep
Sweat Hogs M1
21
3
B Grbevski
Coniston Veterans M1
18
3
D Martin
Bulli Masters M1
23
3
J Zakara
Balgownie St Elias Old Boys M1
21
3
P Barlow
Bulli Masters M1
23
3
T Bujaroski
Coniston Veterans M1
19
3
A Davis
Balgownie St Elias Old Boys M1
21
2
A Whiteman
Bulli Masters M1
23
2
B Kostovski
Port City Pumas M1
18
2
C Sheppard
Balgownie St Elias Old Boys M1
17
2
D Taylor
Sweat Hogs M1
13
2
D Donnelly
Bulli Masters M1
23
2
K Plaatjies
Bulli Masters M1
23
2
M Callahan
Sweat Hogs M1
21
2
R Facci
Balgownie St Elias Old Boys M1
20
2
T Mahanidis
Port City Pumas M1
17
2
A Palma
Port City Pumas M1
18
1
A Bernal-Gutierrez
Balgownie St Elias Old Boys M1
21
1
A Esteves
Balgownie St Elias Old Boys M1
17
1
A Ferri
Port City Pumas M1
18
1
A Hobeika
Russell Vale United M1
18
1
A Forte
Balgownie St Elias Old Boys M1
19
1
A Mcgonigle
Sweat Hogs M1
21
1
B Edwards
Coniston Veterans M1
18
1
B Leitch
Balgownie St Elias Old Boys M1
21
1
B Tesanovic
Sweat Hogs M1
19
1
B Woods
Sweat Hogs M1
21
1
1
C English
Russell Vale United M1
18
1
D Paine
Sweat Hogs M1
18
1
D Burleigh
Balgownie St Elias Old Boys M1
21
1
D Graovac
Port City Pumas M1
17
1
G Ashburner
Sweat Hogs M1
18
1
G Sandona
Balgownie St Elias Old Boys M1
21
1
H Bowmaker
Coniston Veterans M1
18
1
J Daniels
Russell Vale United M1
18
1
J Dogan
Port City Pumas M1
18
1
J Brown
Port City Pumas M1
18
1
J Miranda
Balgownie St Elias Old Boys M1
20
1
M Sigmund
Coniston Veterans M1
19
1
M Chiodo
Port City Pumas M1
18
1
M Panozzo
Coniston Veterans M1
20
1
P Todoroski
Coniston Veterans M1
17
1
P Naumovski
Port City Pumas M1
17
1
R Arrowsmith
Sweat Hogs M1
20
1
R Pitman
Russell Vale United M1
18
1
R Bozinoski
Coniston Veterans M1
20
1
R Miller
Sweat Hogs M1
21
1
S Duffy
Sweat Hogs M1
19
1
T Maddox
Russell Vale United M1
14
1
T Luck
Sweat Hogs M1
19
1
A Mcleish
Bulli Masters M1
23
A Riddell
Russell Vale United M1
6
A Pan
Balgownie St Elias Old Boys M1
19
A Cutler
Balgownie St Elias Old Boys M1
20
A Rose
Russell Vale United M1
12
B Srbinoski
Coniston Veterans M1
4
B Wray
Balgownie St Elias Old Boys M1
15
C Moane
Bulli Masters M1
23
C Page
Russell Vale United M1
18
C Clarkson
Russell Vale United M1
18
D Sikora
Port City Pumas M1
7
D Gildea
Coniston Veterans M1
20
E D Noro
Port City Pumas M1
18
F Barila
Port City Pumas M1
17
G Tzaneros
Port City Pumas M1
18
I Porter
Balgownie St Elias Old Boys M1
1
I Redpath
Balgownie St Elias Old Boys M1
21
J Rathbone
Port City Pumas M1
18
J Bell
Sweat Hogs M1
19
J Hegarty
Bulli Masters M1
23
J Karlson
Bulli Masters M1
23
J Ayala
Port City Pumas M1
12
J Georgievski
Coniston Veterans M1
19
J Koumakis
Port City Pumas M1
17
J Holl
Bulli Masters M1
23
K Krajisnik
Port City Pumas M1
18
L Gibson
Coniston Veterans M1
5
L Shanahan
Sweat Hogs M1
2
M Begley
Coledale Beroccas M1
17
M Mccormack
Russell Vale United M1
16
M Loxton
Russell Vale United M1
18
M Smart
Russell Vale FC M1
22
1
M Bee
Russell Vale United M1
11
M Lechowicz
Sweat Hogs M1
3
O Kerr
Port City Pumas M1
18
P Purcell
Balgownie St Elias Old Boys M1
21
P Cate
Coniston Veterans M1
3
R Golebiewski
Russell Vale United M1
11
S Williams
Sweat Hogs M1
16
S Peterson
Russell Vale United M1
16
T Sengul
Balgownie St Elias Old Boys M1
21
* Player played for multiple teams in same competition