Fixtures/Results

2018 Under 16 Div 1

Scoring Summary

Player Name Team M G TIB MG
Anthony Mirto Carrara 16 Div 2 4 3 2
Charlie Coad Carrara 16 Div 2 7 3 3
Ethan Sekac Tweed Coolangatta 16 Div 1 15 3 3
Jed Foggo Tweed Coolangatta 16 Div 1 10 3 3
Jimmy Duggan Carrara 16 Div 2 6 3 2
Max Salisbury Tweed Coolangatta 16 Div 1 11 3 3
Nicholas Ratcliff Tweed Coolangatta 16 Div 1 6 3 3
Ryan Thomas Tweed Coolangatta 16 Div 1 5 3 3
Samuel Longson Carrara 16 Div 2 6 3 2
Seamus Robinson Tweed Coolangatta 16 Div 1 14 3 3
Isaak Meighan Carrara 16 Div 2 6 2 1
Jarred Mills Carrara 16 Div 2 7 2 1
Kel Shaw Tweed Coolangatta 16 Div 1 10 2 2
Oliver Churchill Tweed Coolangatta 16 Div 1 14 2 2
Samuel Wheatley Burleigh 16 Div 1 13 2 1
Ty Vance Carrara 16 Div 2 2 2 2
Ben Gordon Tweed Coolangatta 16 Div 1 12 1 1
Bodhi Uwland Burleigh 16 Div 1 11 1 1
Connor Forman-Keenan Tweed Coolangatta 16 Div 1 13 1 1
Ernest Taylor Carrara 16 Div 2 6 1 1
Finn Baldwin Carrara 16 Div 2 3 1 1
Harrison Kirkwood Tweed Coolangatta 16 Div 1 13 1 1
Jamie Whitehead Carrara 16 Div 2 4 1 1
Jeff Lynch Burleigh 16 Div 1 8 1 1
Jesse (c16) Mcleod Burleigh 16 Div 1 12 1 1
Keshava Raju Tweed Coolangatta 16 Div 1 12 1 1
Kyle Winter Burleigh 16 Div 1 11 1 1
Lachlan Hecker Tweed Coolangatta 16 Div 1 10 1 1
Luke Mcfarlane Carrara 16 Div 2 2 1 1
Max Smith Burleigh 16 Div 1 8 1 1
Monte Ruff Burleigh 16 Div 1 14 1 1
Taj Baldwin Carrara 16 Div 2 6 1 1
Tom Johnston Burleigh 16 Div 1 11 1 1
Travis Lavender Tweed Coolangatta 16 Div 1 13 1 1
Zachary Coote Carrara 16 Div 2 6 1 1
Aaron Densley Broadbeach 16 Div 1 11
Aidan Clayton Labrador 16 Div 1 9
Alex Pettiona Labrador 16 Div 1 15
Alexander Mackechnie Broadbeach 16 Div 1 9
Alexander Stocker-Hoida Labrador 16 Div 1 14
Angus Darcey Carrara 16 Div 2 1
Arden Booker Tweed Coolangatta 16 Div 1 2
Austen Younger Tweed Coolangatta 16 Div 1 3
Austin Dickie Broadbeach 16 Div 1 17
Bailey Brown Labrador 16 Div 1 7
Bailey Gorry Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 4
Bailey Reeves Broadbeach 16 Div 1 3
Ben Morgan Labrador 16 Div 1 9
Billy Evers Labrador 16 Div 1 11
Billy Walker Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 6
Blake Williams Labrador 16 Div 1 14
Braeden Cooper Burleigh 16 Div 1 15
Braithan Wright Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 6
Brayden Field Southport 16 Div 1 2
Brayden Taylor Broadbeach 16 Div 1 10
Brayden Templer Carrara 16 Div 2 1
Brinn Little Palm Beach Currumbin 16 Div 1 11
Bryn Evans Palm Beach Currumbin 16 Div 1 12
Bryn Larkin Burleigh 16 Div 1 14
Cade Gregory Southport 16 Div 1 17
Cai Cooper Ormeau 16 Div 2 7
Caleb Bailey Ormeau 16 Div 2 4
Caleb Jones Broadbeach 16 Div 1 6
Callum Henderson Carrara 16 Div 2 2
Callum Munro Palm Beach Currumbin 16 Div 1 16
Callum Todd Palm Beach Currumbin 16 Div 1 2
Callum Van Den Driest Palm Beach Currumbin 16 Div 1 13
Cameron Gillespie Ormeau 16 Div 2 7
Campbell Krummenacher Broadbeach 16 Div 1 17
Carlton Wagener Carrara 16 Div 2 1
Carson Johnston Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 2
Carson Trengrove Ormeau 16 Div 2 8
Carter Thomas Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 2
Chad Currey Southport 16 Div 1 18
Charles Anthony Darcey Carrara 16 Div 2 5
Charles Passmore Palm Beach Currumbin 16 Div 1 16
Christopher Griffin Southport 16 Div 1 9
Conall Barrett Tweed Coolangatta 16 Div 1 12
Connar Robson Broadbeach 16 Div 1 17
Connor Dunne Palm Beach Currumbin 16 Div 1 17
Connor Garrett Ormeau 16 Div 2 8
Connor Matheson Burleigh 16 Div 1 15
Connor Vincent Southport 16 Div 1 19
Cooper Clarkson Palm Beach Currumbin 16 Div 1 16
Cooper Jenkins Burleigh 16 Div 1 13
Cooper Parkes Burleigh 16 Div 1 3
Cougar Kilby Carrara 16 Div 2 1
Dakoda Gribble Southport 16 Div 1 3
Daniel Lequesne Broadbeach 16 Div 1 17
Daniel Talbot Carrara 16 Div 2 7
Darby Scott Broadbeach 16 Div 1 15
Darcy Christoffel Labrador 16 Div 1 13
Darcy Winter Palm Beach Currumbin 16 Div 1 6
Dean Hepburn Carrara 16 Div 2 1
Declan Playfair Labrador 16 Div 1 14
Dezmond Cutter Ormeau 16 Div 2 8
Diesel Drury Tweed Coolangatta 16 Div 1 6
Dominic Mason Carrara 16 Div 2 7
Drew Proctor Ormeau 16 Div 2 1
Dylan Libbis Broadbeach 16 Div 1 9
Dylan Stonehouse Burleigh 16 Div 1 14
Elexis Rodger Labrador 16 Div 1 1
Eli Mayne Ormeau 16 Div 2 7
Elijah Nankivell Southport 16 Div 1 19
Elijah Phelps Southport 16 Div 1 3
Elliott Dowker Palm Beach Currumbin 16 Div 1 1
Ethan (c16) Lennen Palm Beach Currumbin 16 Div 1 15
Ethan Berger Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 7
Ethan Fletcher Palm Beach Currumbin 16 Div 1 4
Ethan Rogers Broadbeach 16 Div 1 9
Ethan White Labrador 16 Div 1 12
Ezekiel Stortenbeker Burleigh 16 Div 1 1
Ezra Hayes Palm Beach Currumbin 16 Div 1 11
Finley Smith Broadbeach 16 Div 1 14
Finn Brown Southport 16 Div 1 14
Finn Crethar Tweed Coolangatta 16 Div 1 9
Finn Sellars Palm Beach Currumbin 16 Div 1 15
Flynn Petersons Palm Beach Currumbin 16 Div 1 9
Flynn Wolsey (c16) Southport 16 Div 1 13
Geoffrey Boyd Carrara 16 Div 2 1
Geoffrey Boyd Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 7
Giorgio De Vito Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 3
Hamilton Howard Southport 16 Div 1 15
Hamish Clayton Labrador 16 Div 1 14
Harrison Rowles Southport 16 Div 1 10
Harrison Ryan Ormeau 16 Div 2 2
Harrison Sharp Tweed Coolangatta 16 Div 1 1
Harrison Spittle Carrara 16 Div 2 1
Harrison Tonks Broadbeach 16 Div 1 14
Harry Cross-Winston Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 5
Harry Mohring Carrara 16 Div 2 7
Hayden Randall Labrador 16 Div 1 3
Henry Brent Southport 16 Div 1 4
Hugh Munro Palm Beach Currumbin 16 Div 1 1
Hunter Brough Labrador 16 Div 1 11
Isaac Dunn Palm Beach Currumbin 16 Div 1 12
Jack Barwick Tweed Coolangatta 16 Div 1 14
Jack Bowen Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 7
Jack Macfarlane Southport 16 Div 1 8
Jack Mcneill Ormeau 16 Div 2 3
Jack Neil Ormeau 16 Div 2 5
Jack Robinson Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 7
Jack Steele Burleigh 16 Div 1 7
Jackson Jukes Broadbeach 16 Div 1 11
Jackson Row Broadbeach 16 Div 1 17
Jacob Kennedy Tweed Coolangatta 16 Div 1 12
Jacob Murray Ormeau 16 Div 2 4
Jai Hoff Broadbeach 16 Div 1 16
Jaiden Dowling Labrador 16 Div 1 9
Jake Langmaid Ormeau 16 Div 2 8
Jake Thomas Gooch Labrador 16 Div 1 14
Jake Tye Labrador 16 Div 1 13
Jake Weir Tweed Coolangatta 16 Div 1 10
James Creighton Southport 16 Div 1 5
James Field Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 7
James Finn Palm Beach Currumbin 16 Div 1 15
James Smith Southport 16 Div 1 10
Jamison Allan Broadbeach 16 Div 1 17
Jared Farmer Burleigh 16 Div 1 1
Jason Wyer Palm Beach Currumbin 16 Div 1 14
Jay Taylor Hansford Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 6
Jayden Turner Labrador 16 Div 1 9
Jayden O'Rourke Tweed Coolangatta 16 Div 1 1
Jaydn Scott Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 5
Jaylan Walsh Burleigh 16 Div 1 7
Jed Riddle Southport 16 Div 1 1
Jeremee Anderson Burleigh 16 Div 1 7
Jesse Harris Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 6
Joe (c14) Fogden Ormeau 16 Div 2 4
John Gander Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 2
Jonah Semmler Broadbeach 16 Div 1 16
Jordan Gill Southport 16 Div 1 17
Jordan Opperman Broadbeach 16 Div 1 2
Jordan Vassallo Southport 16 Div 1 3
Josh Lloyd Labrador 16 Div 1 13
Joshua Beaman Palm Beach Currumbin 16 Div 1 17
Joshua Beardshall Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 6
Joshua Salerno Broadbeach 16 Div 1 4
Joshua Scullion Broadbeach 16 Div 1 1
Joshua Zanker-Close Ormeau 16 Div 2 5
Jye Lockett Southport 16 Div 1 14
Kahn Balshaw Palm Beach Currumbin 16 Div 1 12
Kai Davis Palm Beach Currumbin 16 Div 1 1
Kai Trevaskis Labrador 16 Div 1 14
Kaleb Baines Southport 16 Div 1 1
Kane Mckewin Carrara 16 Div 2 2
Kayden Doherty Southport 16 Div 1 4
Kayden Nicotera Southport 16 Div 1 6
Keegan Gill Broadbeach 16 Div 1 15
Kelsey Forster Ormeau 16 Div 2 8
Kobi Harris Southport 16 Div 1 9
Konrad Schenk Palm Beach Currumbin 16 Div 1 6
Kurtis Van Breemen Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 7
Ky Lynch Palm Beach Currumbin 16 Div 1 3
Ky Molony Palm Beach Currumbin 16 Div 1 16
Kye Jorgensen Labrador 16 Div 1 2
Kyle Mcnamara Southport 16 Div 1 4
Kyle Richardson Ormeau 16 Div 2 5
Kyriacos Antoniou Burleigh 16 Div 1 9
Lachlan Jolley Palm Beach Currumbin 16 Div 1 11
Lachlan Kennedy Carrara 16 Div 2 1
Lachlan O'Connor Southport 16 Div 1 2
Leonardo Griffo Burleigh 16 Div 1 4
Liam Howe Burleigh 16 Div 1 7
Liam Goddard Ormeau 16 Div 2 8
Liam Gorman Southport 16 Div 1 4
Liam Holland Burleigh 16 Div 1 14
Liam Lambert Broadbeach 16 Div 1 15
Liam Maxwell Palm Beach Currumbin 16 Div 1 11
Liam Suddes Palm Beach Currumbin 16 Div 1 12
Liam Tootell Carrara 16 Div 2 1
Lleyton (c16) Cottrell Southport 16 Div 1 14
Lochie Howell Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 6
Lochlan Dalrymple Ormeau 16 Div 2 6
Louis Pain Labrador 16 Div 1 11
Lucas Mann Southport 16 Div 1 1
Lucas Mitchell Broadbeach 16 Div 1 9
Luka Crane Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 7
Lukas Wilson Tweed Coolangatta 16 Div 1 6
Luke Oates Tweed Coolangatta 16 Div 1 11
Luke (c14) Brokenshire Ormeau 16 Div 2 2
Luke Coombes Labrador 16 Div 1 13
Luke Helmore-Jarrell Tweed Coolangatta 16 Div 1 10
Luke Jefferies Tweed Coolangatta 16 Div 1 10
Luke O'Brien Broadbeach 16 Div 1 1
Mackenzie Riddle Southport 16 Div 1 15
Malachi (c16) Dumas Tweed Coolangatta 16 Div 1 11
Matthew Gloster Southport 16 Div 1 12
Matthew Hammans Burleigh 16 Div 1 5
Matthew Janse Van Rensburg Carrara 16 Div 2 6
Max White Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 3
Maximus Bamberry Ormeau 16 Div 2 8
Michael Kyne Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 5
Mitchell Bell Southport 16 Div 1 16
Mitchell Bird Palm Beach Currumbin 16 Div 1 6
Mitchell Pointing Southport 16 Div 1 1
Mitchell Pryor Labrador 16 Div 1 12
Mitchell Wilkin Southport 16 Div 1 1
Nathan Agnew Carrara 16 Div 2 1
Nathan Agnew Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 7
Nathan Nunes Labrador 16 Div 1 12
Nathan Rana Smith Broadbeach 16 Div 1 16
Nic Rumbles Southport 16 Div 1 1
Nicholas Watson Tweed Coolangatta 16 Div 1 1
Nicholas Zanker-Close Ormeau 16 Div 2 8
Nick Ball Tweed Coolangatta 16 Div 1 1
Nick Tyson Southport 16 Div 1 15
Nicolas Brabazon Ormeau 16 Div 2 8
Noah Cottrell Southport 16 Div 1 17
Noah Chapman Burleigh 16 Div 1 13
Noah Dunstone Carrara 16 Div 2 1
Noah Dunstone Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 7
Noah Swan Ormeau 16 Div 2 6
Oliver Rojo Palm Beach Currumbin 16 Div 1 12
Oliver Thackwell Burleigh 16 Div 1 1
Olivier Taylor Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 6
Oscar Clarke Tweed Coolangatta 16 Div 1 1
Oscar Stephens Palm Beach Currumbin 16 Div 1 13
Owen (c16) Burns Burleigh 16 Div 1 14
Patrick Mcfarlane Carrara 16 Div 2 7
Rhys Nicholls Southport 16 Div 1 12
Riley Dyer Labrador 16 Div 1 15
Riley Fuller Labrador 16 Div 1 14
Riley Green Broadbeach 16 Div 1 6
Riley Johnson Southport 16 Div 1 3
Riley Vamplew Labrador 16 Div 1 1
Rockford Dorrough Burleigh 16 Div 1 9
Ryan Erglis Burleigh 16 Div 1 11
Ryan Grey Burleigh 16 Div 1 9
Ryan Hosking Labrador 16 Div 1 14
Ryan Sergi Palm Beach Currumbin 16 Div 1 7
Sage Maxwell Palm Beach Currumbin 16 Div 1 17
Sam Hope Southport 16 Div 1 10
Sam Lequesne Broadbeach 16 Div 1 8
Samuel Clohesy Tweed Coolangatta 16 Div 1 10
Samuel Mercer Southport 16 Div 1 3
Samuel Nash Labrador 16 Div 1 10
Sean Duffy Carrara 16 Div 2 6
Seth Wynd Carrara 16 Div 2 7
Shakir Hammadi Broadbeach 16 Div 1 9
Shaun Regan Palm Beach Currumbin 16 Div 1 15
Taj Presser Southport 16 Div 1 15
Thomas Littlewood Tweed Coolangatta 16 Div 1 4
Thomas Hofert Southport 16 Div 1 13
Thomas Mcfarlane Carrara 16 Div 2 1
Thomas Milde Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 5
Thomas Wass Burleigh 16 Div 1 2
Tyler Ashcroft Burleigh 16 Div 1 5
Tyler Philipson Ormeau 16 Div 2 8
Will Ashcroft Southport 16 Div 1 12
William Bernet Tweed Coolangatta 16 Div 1 14
William Stone Tweed Coolangatta 16 Div 1 10
William Suhr Broadbeach 16 Div 1 16
Yoda Brzezinski Burleigh 16 Div 1 6
Zac Scullion Broadbeach 16 Div 1 2
Zach Nussey Burleigh 16 Div 1 8
Zachary Hanley Ormeau 16 Div 2 4
Zachary Smith Broadbeach 16 Div 1 10
Zane Bowser Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 7
Zayne Allsop Carrara 16 Div 2 6

* Player played for multiple teams in same competition

Club Links