Fixtures/Results

2018 under 16 Div 2

Scoring Summary

Player Name Team M G TIB MG
Oliver Churchill Tweed Coolangatta 16 Div 2 11 11 4
Ryan Thomas Tweed Coolangatta 16 Div 2 13 6 4
Oscar Clarke Tweed Coolangatta 16 Div 2 14 4 1
Oliver Thackwell Burleigh 16 Div 2 3 3 3
Blake Miller Burleigh 16 Div 2 3 2 1
Ezekiel Stortenbeker Burleigh 16 Div 2 4 2 2
Jayden O'Rourke Tweed Coolangatta 16 Div 2 11 2 1
Kyriacos Antoniou Burleigh 16 Div 2 1 2 2
Marlin Corbett Tweed Coolangatta 16 Div 2 6 2 2
Ben Gordon Tweed Coolangatta 16 Div 2 5 1 1
Harrison Sharp Tweed Coolangatta 16 Div 2 9 1 1
Jack Steele Burleigh 16 Div 2 5 1 1
Jacob Kennedy Tweed Coolangatta 16 Div 2 15 1 1
Jayden Turner Tweed Coolangatta 16 Div 2 1 1 1
Jaylan Walsh Burleigh 16 Div 2 5 1 1
Keshava Raju Tweed Coolangatta 16 Div 2 8 1 1
Luke Helmore-Jarrell Tweed Coolangatta 16 Div 2 9 1 1
Matthew Hammans Burleigh 16 Div 2 4 1 1
Max Dalgleish Tweed Coolangatta 16 Div 2 13 1 1
Nicholas Watson Tweed Coolangatta 16 Div 2 14 1 1
Owen (c16) Burns Burleigh 16 Div 2 1 1 1
Ryan Grey Burleigh 16 Div 2 2 1 1
Thomas Wass Burleigh 16 Div 2 4 1 1
William Saunders Tweed Coolangatta 16 Div 2 9 1 1
Adyn Bognuda Palm Beach Currumbin 16 Div 2 15
Aidan Holland Tweed Coolangatta 16 Div 2 1
Aiden Wilhelmsen Palm Beach Currumbin 16 Div 2 14
Alexander Mackechnie Broadbeach 16 Div 2 11
Anthony Macfarlane Southport 16 Div 2 17
Anthony Mirto Carrara 16 Div 2 6
Arden Booker Tweed Coolangatta 16 Div 2 15
Austen Younger Tweed Coolangatta 16 Div 2 12
Bailey Gorry Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Bailey Vassallo Southport 16 Div 2 17
Ben Jones Southport 16 Div 2 16
Billy Walker Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Brad Ashton Broadbeach 16 Div 2 5
Braithan Wright Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 8
Brandon Jones Burleigh 16 Div 2 3
Braxtyn (c14) Hanley Ormeau 16 Div 2 2
Brayden Taylor Broadbeach 16 Div 2 5
Brendan Tunks Tweed Coolangatta 16 Div 2 8
Brenden Knight Palm Beach Currumbin 16 Div 2 3
Brody Romeo Southport 16 Div 2 14
Bryn Evans Palm Beach Currumbin 16 Div 2 9
Cade Gregory Southport 16 Div 2 7
Cai Cooper Ormeau 16 Div 2 5
Caleb Bailey Ormeau 16 Div 2 5
Callum Henderson Carrara 16 Div 2 1
Callum Todd Palm Beach Currumbin 16 Div 2 9
Cameron Gillespie Ormeau 16 Div 2 2
Carson Trengrove Ormeau 16 Div 2 1
Carter Thomas Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Chad Currey Southport 16 Div 2 2
Charles Anthony Darcey Carrara 16 Div 2 6
Charlie Coad Carrara 16 Div 2 6
Cody Nieass Southport 16 Div 2 7
Connor Garrett Ormeau 16 Div 2 6
Connor Matheson Burleigh 16 Div 2 1
Cooper Parkes Burleigh 16 Div 2 3
Cougar Kilby Carrara 16 Div 2 3
Dakoda Gribble Southport 16 Div 2 17
Daniel Talbot Carrara 16 Div 2 7
Daniel Thompson Tweed Coolangatta 16 Div 2 12
Darcy Christoffel Tweed Coolangatta 16 Div 2 1
Dean Hepburn Carrara 16 Div 2 1
Declan Playfair Tweed Coolangatta 16 Div 2 1
Dezmond Cutter Ormeau 16 Div 2 6
Dominic Mason Carrara 16 Div 2 5
Drew James Southport 16 Div 2 16
Drew Proctor Ormeau 16 Div 2 2
Dylan Libbis Broadbeach 16 Div 2 4
Eli Mayne Ormeau 16 Div 2 3
Elijah Nankivell Southport 16 Div 2 12
Elijah Phelps Southport 16 Div 2 14
Elliott Dowker Palm Beach Currumbin 16 Div 2 14
Ernest Taylor Carrara 16 Div 2 6
Ethan Radley Palm Beach Currumbin 16 Div 2 14
Ethan Berger Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Ethan Carrick Broadbeach 16 Div 2 1
Ethan Fletcher Palm Beach Currumbin 16 Div 2 10
Ethan Klem Palm Beach Currumbin 16 Div 2 15
Ethan Rogers Broadbeach 16 Div 2 9
Ethan Shovelton Carrara 16 Div 2 1
Ethan Wilson Palm Beach Currumbin 16 Div 2 13
Ezra Hayes Palm Beach Currumbin 16 Div 2 6
Fernando Benn Palm Beach Currumbin 16 Div 2 15
Finley Neylan Tweed Coolangatta 16 Div 2 9
Finley Smith Broadbeach 16 Div 2 6
Finley Stanger Palm Beach Currumbin 16 Div 2 13
Finn Baldwin Carrara 16 Div 2 1
Finn Crethar Tweed Coolangatta 16 Div 2 10
Geoffrey Boyd Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 8
Giorgio De Vito Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 8
Hamilton Howard Southport 16 Div 2 11
Harper Bourke Palm Beach Currumbin 16 Div 2 13
Harris Bamberry Ormeau 16 Div 2 1
Harrison Ryan Ormeau 16 Div 2 4
Harry Cross-Winston Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Harry Mohring Carrara 16 Div 2 7
Harry Ross Palm Beach Currumbin 16 Div 2 13
Hayden Beale Palm Beach Currumbin 16 Div 2 14
Henry Brent Southport 16 Div 2 12
Hezekiah Cora Tweed Coolangatta 16 Div 2 14
Isaac Dunn Palm Beach Currumbin 16 Div 2 9
Isaak Meighan Carrara 16 Div 2 7
Jack Bowen Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Jack Dunlop Ormeau 16 Div 2 2
Jack Foggo Tweed Coolangatta 16 Div 2 1
Jack Kimpton Southport 16 Div 2 1
Jack Macfarlane Southport 16 Div 2 17
Jack Mcneill Ormeau 16 Div 2 5
Jack Neil Ormeau 16 Div 2 6
Jack Robinson Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 7
Jackson Jukes Broadbeach 16 Div 2 4
Jackson Straughan Burleigh 16 Div 2 2
Jacob Murray Ormeau 16 Div 2 5
Jacob Wilson Tweed Coolangatta 16 Div 2 9
Jake Butterworth Southport 16 Div 2 13
Jake Langmaid Ormeau 16 Div 2 5
Jake Rogers Broadbeach 16 Div 2 5
Jake Secombe Southport 16 Div 2 2
James Field Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Jamie Whitehead Carrara 16 Div 2 7
Jamison Allan Broadbeach 16 Div 2 10
Jared Farmer Burleigh 16 Div 2 4
Jarred Mills Carrara 16 Div 2 7
Jarrod Wilson Palm Beach Currumbin 16 Div 2 12
Jason Wyer Palm Beach Currumbin 16 Div 2 9
Jaxon Jurd Broadbeach 16 Div 2 11
Jay Taylor Hansford Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 2
Jaydn Scott Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 7
Jeff Lynch Burleigh 16 Div 2 5
Jeremee Anderson Burleigh 16 Div 2 4
Jesse Harris Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Jimmy Duggan Carrara 16 Div 2 7
John Gander Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 1
Jonah Semmler Broadbeach 16 Div 2 8
Jordan Gill Southport 16 Div 2 15
Jordan Opperman Broadbeach 16 Div 2 11
Jordan Vassallo Southport 16 Div 2 17
Josh Hetherington Palm Beach Currumbin 16 Div 2 14
Joshua Beardshall Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Joshua Salerno Broadbeach 16 Div 2 10
Joshua Scullion Broadbeach 16 Div 2 8
Joshua Zanker-Close Ormeau 16 Div 2 2
Kahn Balshaw Palm Beach Currumbin 16 Div 2 7
Kai Davis Palm Beach Currumbin 16 Div 2 3
Kai Schultz Palm Beach Currumbin 16 Div 2 9
Kane Mckewin Carrara 16 Div 2 7
Kayden Doherty Southport 16 Div 2 10
Kayden Nicotera Southport 16 Div 2 15
Keegan Gill Broadbeach 16 Div 2 5
Kegan Morton Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 3
Kel Shaw Tweed Coolangatta 16 Div 2 7
Kelsey Forster Ormeau 16 Div 2 4
Kieran Guest Southport 16 Div 2 4
Kobi Harris Southport 16 Div 2 14
Konrad Schenk Palm Beach Currumbin 16 Div 2 13
Kurtis Green Broadbeach 16 Div 2 4
Kurtis Van Breemen Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 8
Ky Lynch Palm Beach Currumbin 16 Div 2 13
Kyle Richardson Ormeau 16 Div 2 1
Kyle Winter Burleigh 16 Div 2 4
Lachlan O'Connor Southport 16 Div 2 11
Leonardo Griffo Burleigh 16 Div 2 2
Liam Goddard Ormeau 16 Div 2 5
Liam Gorman Southport 16 Div 2 2
Liam Holland Burleigh 16 Div 2 4
Liam Suddes Palm Beach Currumbin 16 Div 2 6
Liam Tootell Carrara 16 Div 2 4
Lochie Howell Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Lochlan Dalrymple Ormeau 16 Div 2 4
Louis Pain Tweed Coolangatta 16 Div 2 1
Luca Brock Tweed Coolangatta 16 Div 2 1
Lucas Brooks Palm Beach Currumbin 16 Div 2 13
Lucas Mann Southport 16 Div 2 8
Lucas Mitchell Broadbeach 16 Div 2 10
Luka Crane Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Lukas Wilson Tweed Coolangatta 16 Div 2 5
Luke Oates Tweed Coolangatta 16 Div 2 3
Luke (c14) Brokenshire Ormeau 16 Div 2 3
Luke Coombes Tweed Coolangatta 16 Div 2 1
Luke Jefferies Tweed Coolangatta 16 Div 2 2
Luke Mcfarlane Carrara 16 Div 2 1
Luke O'Brien Broadbeach 16 Div 2 11
Mathew Walkerden Tweed Coolangatta 16 Div 2 5
Matthew Janse Van Rensburg Carrara 16 Div 2 4
Max Bailey Broadbeach 16 Div 2 1
Max Shackley Broadbeach 16 Div 2 8
Max White Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 2
Maximus Bamberry Ormeau 16 Div 2 5
Michael Kyne Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 5
Mitchell Bird Palm Beach Currumbin 16 Div 2 8
Mitchell Day Palm Beach Currumbin 16 Div 2 1
Mitchell Pointing Southport 16 Div 2 16
Mitchell Wilkin Southport 16 Div 2 16
Nathan Agnew Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 5
Nathan Nunes Tweed Coolangatta 16 Div 2 1
Ned Williams Palm Beach Currumbin 16 Div 2 14
Nic Rumbles Southport 16 Div 2 17
Nicholas Zanker-Close Ormeau 16 Div 2 6
Nick Ball Tweed Coolangatta 16 Div 2 14
Nick Tyson Southport 16 Div 2 2
Nicolas Brabazon Ormeau 16 Div 2 1
Noah Cottrell Southport 16 Div 2 3
Noah Dunstone Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Noah Ramiah Ormeau 16 Div 2 2
Noah Swan Ormeau 16 Div 2 6
Olivier Taylor Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 6
Oscar Stephens Palm Beach Currumbin 16 Div 2 8
Patrick Mcfarlane Carrara 16 Div 2 7
Riley Dyer Tweed Coolangatta 16 Div 2 1
Riley Green Broadbeach 16 Div 2 11
Riley Vamplew Tweed Coolangatta 16 Div 2 1
Rockford Dorrough Burleigh 16 Div 2 5
Rory Schaefer Palm Beach Currumbin 16 Div 2 11
Ryan Erglis Burleigh 16 Div 2 1
Rylan Matthews Broadbeach 16 Div 2 4
Sage Maxwell Palm Beach Currumbin 16 Div 2 1
Sam Lequesne Broadbeach 16 Div 2 11
Samuel Longson Carrara 16 Div 2 6
Samuel Mercer Southport 16 Div 2 1
Samuel Wheatley Burleigh 16 Div 2 1
Sasha Hayes Palm Beach Currumbin 16 Div 2 1
Sean Duffy Carrara 16 Div 2 7
Seth Catanese Southport 16 Div 2 7
Seth Wynd Carrara 16 Div 2 7
Shakir Hammadi Broadbeach 16 Div 2 5
Taine Dawson Broadbeach 16 Div 2 4
Taiquin Hayes Burleigh 16 Div 2 1
Tait Fraser Burleigh 16 Div 2 3
Taj Baldwin Carrara 16 Div 2 6
Taj Presser Southport 16 Div 2 12
Thomas Littlewood Tweed Coolangatta 16 Div 2 3
Thomas Leeds Broadbeach 16 Div 2 4
Thomas Mcfadden Broadbeach 16 Div 2 6
Thomas Milde Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Thomas Muller Burleigh 16 Div 2 4
Tom Johnston Burleigh 16 Div 2 5
Travis Lavender Tweed Coolangatta 16 Div 2 11
Trey Kake Palm Beach Currumbin 16 Div 2 6
Tyler Ashcroft Burleigh 16 Div 2 1
Tyler Philipson Ormeau 16 Div 2 6
Tyson Edwards Tweed Coolangatta 16 Div 2 15
Will Georgakopoulos Tweed Coolangatta 16 Div 2 6
William Ryan Burleigh 16 Div 2 2
Zac Scullion Broadbeach 16 Div 2 8
Zac Wilkinson Broadbeach 16 Div 2 3
Zachary Coote Carrara 16 Div 2 7
Zachary Hanley Ormeau 16 Div 2 6
Zane Bowser Pacific Pines/Surfers 16 Div 2 9
Zayne Allsop Carrara 16 Div 2 7

* Player played for multiple teams in same competition

Club Links