FIXTURES/RESULTS

2018 Under 11 Boys North Term 2

Player Name Team Name M Last HSDATE HS HSOPP HSVENUE TA
Alessandro Dos Santos Hounds 1 2018-05-05 2018-05-05 08:30:00 2 Eagles NALC - Gepps Cross
Antony Barresi Hounds 1 2018-05-05
Archie Cunningham-Brown Redwings 8 2018-06-30 2018-05-05 08:30:00 1 North Adelaide NALC - Gepps Cross
Bailey Hoppo Roosters 3 2018-05-26
Blake Bilsborow Bears 6 2018-06-30 2018-06-23 08:30:00 2 Eagles ETPLC - Patterson Reserve
Blake Goddard Redwings 8 2018-06-30 2018-05-19 08:30:00 4 Burnside NALC - Gepps Cross
Brayth Morris Roosters 3 2018-05-26
Caeydin Stock Roosters 3 2018-05-26
Cooper Hoppo Roosters 3 2018-05-26
Elliott Blackmore Eagles 1 2018-05-05
Fletcher Higgs Bears 6 2018-06-30 2018-06-23 08:30:00 2 Eagles ETPLC - Patterson Reserve
Gustaw Czechowicz Bears 6 2018-06-30 2018-06-30 08:30:00 4 East Torrens Payneham ETPLC - Patterson Reserve
Harry Zajaczkowski Hounds 1 2018-05-05 2018-05-05 08:30:00 2 Eagles NALC - Gepps Cross
Jackson Poland Redwings 8 2018-06-30 2018-05-26 08:30:00 5 Blackfriars ETPLC - Patterson Reserve
Jacob Short Hounds 1 2018-05-05
Jesse Gerner Eagles 1 2018-05-05
Jett Hayes-Hill Redwings 6 2018-06-30 2018-06-30 08:30:00 2 Burnside ETPLC - Patterson Reserve
Jett Tape Roosters 3 2018-05-26
Jordan Wong Redwings 7 2018-06-30 2018-06-16 08:30:00 4 North Adelaide ETPLC - Patterson Reserve
Loe Barcelon Roosters 3 2018-05-26
Mitchell Weymar Roosters 1 2018-05-26
Nathan Bishop Hounds 1 2018-05-05 2018-05-05 08:30:00 1 Eagles NALC - Gepps Cross
Oliver Nolan Hounds 1 2018-05-05
Oscar Dixon Bears 6 2018-06-30 2018-05-19 08:30:00 1 East Torrens Payneham NALC - Gepps Cross
Oscar Nechvoglod Bears 4 2018-06-02 2018-05-19 08:30:00 1 East Torrens Payneham NALC - Gepps Cross
Quillien Bleakley Bears 5 2018-06-30 2018-06-30 08:30:00 5 East Torrens Payneham ETPLC - Patterson Reserve
Riley Lai Roosters 3 2018-05-26
Ryece Waller Eagles 1 2018-05-05
Toby Vickery Redwings 7 2018-06-23 2018-05-19 08:30:00 3 Burnside NALC - Gepps Cross
Vasilis Papagiannis Eagles 1 2018-05-05

Ladder

2018 Men's State League
POS TEAM PTS
1 Glenelg 64
2 Brighton 52
3 Burnside 48
4 Woodville 40
5 North Adelaide 32
6 East Torrens Payneham 20
7 Sturt 20

Ladder

2018 Women's State League
POS TEAM PTS
1 Woodville 44
2 Brighton 44
3 Glenelg 42
4 Wilderness 26
5 Burnside 18
6 Sturt 6