John Paul College Crt #1

Venue Address
161 McMahons Road

Frankston
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 15     Storm Rangers   def.   Lazer Bullets
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C2) 26     Overport Bullets   def.   Bobcats U10.1B 10 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D1) 20     Rowellyn Rockets Rangers   def.   Ballam Park Boomers (Western Greys)
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 31     PBBC U10G Sandhurst Storm   def.   Mt Eliza Meteors - Wallace
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1) 32     St John's Jaguars U/10 Boys Blue   def.   Minimbah Mavericks 14 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2) 20     Rowellyn Rockets Fire   def. by   Mt Eliza Meteors - Cooper 21 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - C) 11     Rowellyn Rockets Cubs   def. by   Belvedere Breakers - Tanya 16 
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D1) Ballam Park Boomers (Western Greys)   def. by   Mt Eliza Meteors - D Hill 20 
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - C1) 21     FB United   def.   Woodlands Warriors Timber Wolves
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 22     Bayside Raiders Klan   def.   Rowellyn Rockets Starlets 10 
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C2) 9     Derinya Dodgers   def. by   Derinya Matrix 14 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - C1) 10     Mt Eliza Meteors - Smith   def. by   Bayside Raiders Kidney 14 
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 12     Mt Eliza Meteors - Worrall   def.   Rowellyn Rockets Cubs
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 7     Bobcats U10.1B   def. by   Lazer Flyers 16 
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - D1) 8     PBBC U10G Patto Legends   vs   Woodlands Warriors Pink Diamonds
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B2) 18     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   FB United 17 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - C1) 35     Mt Eliza Meteors - David   def.   Woodlands Warriors Vipers 27 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Mt Eliza Meteors - Dennis   vs   Skye Sonics - Ericksen  
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D1)   Derinya Hurricanes   vs   Mt Eliza Meteors - D Hill  
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C2)   Bobcats U10B Howden   vs   Mt Eliza Meteors - Leeves  
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - D1)   Lazer Girls   vs   Bayside Raiders Klan  
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B2)   Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford   vs   FB United  
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1)   Rowellyn Rockets Rookies   vs   Langwarrin Wildcats United  
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Mt Eliza Meteors - Dennis   vs   Woodlands Warriors Dunkers  
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Woodlands Warriors Whytes   vs   Lazer Racers  
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D2)   St John's Jaguars U/10 Boys Red   vs   Overport Bulls  
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - C2)   Bobcats U10.3B   vs   Bobcats U10.1B  
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Woodlands Warriors Devils   vs   Mt Eliza Meteors - Wallace  
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1)   Baxter Buddies U10   vs   Woodlands Warriors Wildcats