Langwarrin CRT#2

Venue Address
80 Warrandyte Road

Langwarrin
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
08/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) PBBC Hornets   def. by   Spurs 20 
08/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 44     Super Troopers   def.   Comeback Kings 30 
08/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 32     Heaps Good   def. by   Phoenix 54 
08/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) 30     The Drizzly Bears   def.   Minimum Chips 2.0 23 
09/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 30     Juiced Up   def. by   Knights 36 
09/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 24     Blue Bandits   def. by   Southside Vikings 31 
09/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 21     The Gaels   def. by   Feanos 53 
10/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 18     Mega Minx   def. by   Frankston Tropics 20 
10/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 20     Immabe   def.   Pegasus
10/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 20     Dart Squad   def.   Hoops & Heels
11/04/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 19     HufflePuffleGriffendoff   def. by   Codgers 35 
11/04/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 34     The Velvet Fog   def. by   Steamed Hams 36 
11/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 42     Brick City   def. by   bG 53 
15/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 41     Phoenix   def. by   Sosig 57 
15/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 30     Super Troopers   def.   Wristy's 27 
15/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 37     Eagles   def.   Achilles Heel 16 
15/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) 22     Duke Street   def. by   ZF 41 
16/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 33     Those Guys   def.   Hoops We Did It Again 29 
16/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 31     Bike Squad   def.   Beer Money 23 
16/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 38     MARJ Mavericks   def.   Feanos 26 
17/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 41     Panthers   def.   Randoms 21 
17/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 39     Karingal Mad Monkeys   def.   Alley-Oopsies 21 
17/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 20     Shooting Stars   def.   Purple Panthers
18/04/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 41     Selleck's Recoating   def.   The Rats 31 
18/04/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 33     Redbacks Web (Thurs)   def.   Moneyshot 29 
18/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 32     BP Kickers   def. by   Codgers 39 
18/04/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 50     The Easy Beats   def. by   Jackson 5 53 
23/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 36     Skye Bombers   def.   Fortune and the spuds 29 
23/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 49     Mad Ballers   def.   The Cobras 19 
23/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 26     Slammers   def. by   Young Bloods 41 
27/04/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) 10     Derinya Starlights   def.   Derinya Divas
27/04/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 8     Overport Devils   def. by   Derinya Smurfs 37 
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 30     Mt Eliza Meteors - Crouch   def.   Mt Eliza Meteors - Bignell
27/04/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 20     Bobcats U08.5   def.   Mt Eliza Meteors - Bourke
27/04/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 2     Overport Taipans   def. by   Woodlands Warriors Vikings 24 
27/04/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C2) 13     Flinders Basketball Sapphires   def.   Mt Eliza Meteors - Stalker
27/04/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D1) 4     St John's Jaguars U/12 Girls Purple   def. by   Belvedere Breakers - Harper 12 
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1) 63     Laker 76ers   def.   Lazer Sharks
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D2) 5     Skye Sonics - Smith   def. by   Overport Magic
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - D2) 4     Mt Eliza Meteors - Archibald   def. by   Derinya Unicorns 26 
27/04/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C2) 10     Lazer Arrows   def. by   Derinya Storm 40 
27/04/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C1) 22     Flinders Basketball Bulls   vs   Mt Eliza Meteors - Goodrick 22 
27/04/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - D3) 26     Flinders Basketball Braves   def. by   St Anne's Avengers Murfett 33 
29/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 35     Sosig   def. by   Spurs 48 
29/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 42     Wristy's   def.   B'Lilly Ballers 39 
29/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 46     Phoenix   def.   Achilles Heel 21 
29/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) 35     Swamp Donkeys   def. by   The Drizzly Bears 42 
30/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 35     Juiced Up   def.   Torstie 26 
30/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 60     Classic Stitch-up's   def. by   1992 Dream Team 85 
30/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 26     Southside Vikings   def. by   The Reapers 38 
01/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 24     Bobcats U16.3B   def. by   Bobcats U16B Browne 31 
01/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 14     Dribbling Mess   def. by   Mega Minx 35 
01/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 28     Immabe   def.   The Benchwarmers 27 
01/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 15     Panthers   def. by   All Sorts 31 
02/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 35     Woodleigh Panthers   def. by   Skye Sonics - Dowell 41 
02/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 42     The Young Bloods   def.   Dropkick Murphys 19 
02/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 43     Loot Lakers   def.   The Dabasaurs 36 
02/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 33     Age! (Thurs)   def. by   Bayside Sonics 35 
02/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 45     Codgers   def.   Jackson 5 27 
04/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 24     Rowellyn Rockets Bullets   def.   Lazer Storm
04/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 16     Lazer Gems   def.   Bobcats U08G
04/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 1     Derinya Smashers   def. by   Bobcats U08.4 38 
04/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 12     Woodlands Warriors Storm   def.   Woodlands Warriors Knights
04/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 6     PBBC U10G Sandhurst Storm   def. by   Bobcats U10G 11 
04/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2) 37     Ballam Park Boomers (Rapana)   def.   Rowellyn Rockets Cruz
04/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 9     Ballam Park Boomers (Rapana)   def. by   Rowellyn Rockets Fire 25 
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1) 14     Storm Lions   def. by   St Anne's Avengers Red 23 
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D2) 17     Mt Eliza Meteors - Farrow   def.   Derinya Magic
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - D1) 12     Mt Eliza Meteors - Mackay   def.   KP Giants G12's
04/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C2) 37     Langwarrin Wildcats Claws   def. by   FHS Storm 39 
04/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D3) 20     The Shadows Sharks   def. by   Lazer Bolts 33 
04/05/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - C1) 36     Rowellyn Rockets   def.   Belvedere Breakers - Stone
06/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 37     Spurs   def. by   Everybody Love Everybody 66 
06/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 31     Moose Knuckles   def.   Razorlight 22 
06/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 22     Heaps Good   def. by   Turkeys 60 
06/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) 23     Age! (Mon)   def. by   Vicious nd Delicious 33 
07/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 17     Got Not Much   def. by   Skye Bombers 33 
07/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 26     Mad Ballers   def. by   Beer Money 37 
07/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 56     1992 Dream Team   def.   Gaile's Finest 55 
08/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 27     Rowellyn Rockets Gold   def.   Woodlands Warriors Jammers 23 
08/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 29     Hoops & Heels   def.   Nightstalkers 22 
08/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 62     Dribbling Mess   def.   Sippers 27 
08/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 39     Peninsula   def.   Shooting Stars 34 
09/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 38     Bobcats U18.1B   def.   Langwarrin Wildcats Rebels 33 
09/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 14     Dropkick Murphys   def. by   BP Kickers 26 
09/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 27     Steamed Hams   def. by   Washington Generals 28 
09/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 43     Milwaukee Bucks   def.   Back Hanners 29 
09/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 33     The Easy Beats   def. by   Codgers 41 
11/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) Mt Eliza Meteors - Johnstone   def. by   Derinya Divas
11/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 3     Lazer Dragons   def. by   Lazer Storm 10 
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 20     Woodlands Warriors Ninjas   def.   Bobcats U08.7
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 8     Derinya Shooting Stars   def. by   Skye Sonics - Willder 11 
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2) 10     Derinya Matrix   def. by   Overport Taipans 22 
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U10 - D) 11     Belvedere Breakers - Tanya   def. by   St Anne's Avengers Ary 12 
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C3) 37     Flinders Basketball Celtics   def.   Mt Eliza Meteors - Judkins 12 
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D2) 4     Derinya Unicorns   def. by   PBC Wizards 24 
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C2) 20     Bobcats U12.1G   def.   Ballam Park Boomers (Adams) 10 
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 23     Woodlands Warriors Opals   def.   Bobcats U14G Bugeja
11/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 16     The Shadows Sharks   def. by   Derinya Destroyers 26 
11/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - B1) 34     Flinders Basketball Strikers   def.   St Joachim's Panthers - Black Panthers
11/05/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - D1) 25     Overport Spurs   def.   Mt Eliza Meteors - Cester 16 
13/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 40     Spurs   def. by   Team Goose 62 
13/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 34     AirBallers   def.   B'Lilly Ballers 29 
13/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 31     Phoenix   def. by   Turkeys 36 
13/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 37     Chillis   def. by   Courgoes 40 
14/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 26     Honey Badgers   def. by   MARJ Mavericks 32 
14/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 22     Bike Squad   def.   Southside Vikings 11 
14/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 50     Torstie   def.   Wham! 35 
15/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 24     Langwarrin Wildcats Tigers   def. by   Bobcats U16B Grant 27 
15/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 59     Shot Block Crusaders   def.   Mc Ballers 20 
15/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 35     Bayside Bandicoots   def.   Organised Confusion 28 
15/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 19     Savages   def. by   Panthers 20 
16/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 42     FHS The Goats   def.   KP Giants Cummins 22 
16/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 41     Langwarrin Wildcats Splashers   def.   Langwarrin Wildcats Rebels 35 
16/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 20     The Rats   def. by   Codgers 37 
16/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 36     The Hustle   def. by   Bayside Sonics 40 
16/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 30     Monstars   def.   Flames 22 
16/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 37     The Young Bloods   def.   The Reapers 30 
18/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) 4     Derinya Starlights   def. by   Belvedere Breakers - Campbell 14 
18/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 3) 18     Langwarrin Wildcats Panthers   def.   Skye Sonics - Bennett
18/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 12     Rowellyn Rockets Bolt   vs   Woodlands Warriors Raptors 12 
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 12     St John's Jaguars U/8 Boys   def. by   NPIRE Demons 14 
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2) 13     Bobcats U10.3B   def. by   Lazer Boyz 22 
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1) 4     Overport Thunder   def. by   KP Giants G10's 12 
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D1) 10     Skye Sonics - Smith   def.   Lazer Angels
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 6     St Anne's Avengers Blue   def. by   Mt Eliza Meteors - Archibald 16 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C2) 38     Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   def.   Bayside Raiders JD
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - D) 2     Skye Sonics - Armstrong   def. by   Derinya Hearts 18 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 18     Flinders Basketball Braves   def.   Mt Eliza Meteors - Prendergast
18/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 19     Bobcats U14.1B   def. by   Flinders Basketball Strikers 41 
18/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D1) 36     Langwarrin Wildcats Destroyers   def.   Overport Spurs 33 
20/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 33     Everybody Love Everybody   def. by   6 Bucks 39 
20/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 29     Moose Knuckles   def.   Super Troopers 23 
20/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 45     Turkeys   def. by   The Gremlins 46 
20/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 37     OS Raptors   def.   Western University Dolphins 34 
21/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 31     Torstie   def.   Fortune and the spuds 23 
21/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 41     Man Can Clam   def. by   Slammers 42 
21/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 14     Mad Ballers   def. by   Upotipotpon Utopians 25 
22/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 9     Rowellyn Rockets Gold   def. by   St Anne's Avengers 43 
22/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 45     Next Sub   def. by   Kobe Kwan Kanobi 55 
22/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 14     Randoms   def. by   All Sorts 26 
22/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 20     Alley-Oopsies   def. by   Ice Vipers 29 
23/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 31     Langwarrin Wildcats Magic   def. by   Derinya Legends 51 
23/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 38     Langwarrin Wildcats Splashers   def.   G.O.A.T.S 26 
23/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 26     Dropkick Murphys   def. by   Jackson 5 46 
23/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 44     The Dabasaurs   def.   King Cobras 42 
23/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 41     The Supremes   def.   Gecko's 34 
23/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 38     Codgers   def.   Karingal Knights 28 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 6     Woodlands Warriors Unicorns   def. by   Mt Eliza Meteors - Clerk 10 
25/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 14     Derinya Dark Birds   def.   Mt Eliza Meteors - Crouch
25/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 16     Woodlands Warriors Raptors   def.   Belvedere Breakers - Moore 15 
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 4     Woodlands Warriors Knights   def. by   Woodlands Warriors Ninjas
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 2     Skye Sonics - Willder   def. by   Derinya Dragonflies 10 
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2) 17     Woodlands Warriors Hornets   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D1) 17     Mt Eliza Meteors - Farrow   def.   Langwarrin Wildcats Ladybirds 10 
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 2     Mt Eliza Meteors - Archibald   def. by   Derinya Unicorns 16 
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C2) 22     Mt Eliza Meteors - Gardener   def.   St Jude's Flames 10 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C1) 25     Derinya Dunkers   def. by   St Anne's Avengers Quinn 30 
25/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 30     Mt Eliza Meteors - Prendergast   def.   PBBC U14B Bullets 11 
25/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 35     Woodlands Warriors Red   def.   St John's Jaguars U/14 Boys Red 25 
25/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C2) 16     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def.   Rowellyn Rockets Storm 14 
27/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 28     The Gremlins   def. by   Team Goose 48 
27/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 21     Comeback Kings   def. by   Razorlight 35 
27/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 23     Phoenix   def. by   Globogym 61 
27/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 59     Orange Justice   def.   Old Skool Ballerz (Mon) 37 
28/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 31     Fortune and the spuds   def.   The Sac Kings 21 
28/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 20     The Cobras   def. by   Mad Ballers 32 
28/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 48     Gaile's Finest   def.   Honey Badgers 34 
29/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 26     St Anne's Avengers   def. by   Langwarrin Wildcats Tigers 32 
29/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 24     Randoms   def. by   Hoops & Heels 27 
29/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 67     Chicken Noodle Hoops   def.   Ice Vipers 17 
29/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 26     Wii Not Fit!   def. by   Flying Saucy's 32 
30/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 43     Skye Sonics - Vella   def.   Woodleigh Buckets 29 
30/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 82     Easy Dubs   def.   Woodleigh Panthers 28 
30/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 45     Codgers   def.   HufflePuffleGriffendoff 27 
30/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 27     Washington Generals   def.   Dun Gud 25 
30/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 57     bG   def.   The Warriors 31 
30/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 56     The Easy Beats   def.   Selleck's Recoating 51 
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) 16     Belvedere Breakers - Campbell   def.   PBC Giants 12 
01/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 20     Mt Eliza Meteors - Reid   def.   St John's Jaguars U/8 Boys
01/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 14     Belvedere Breakers - Moore   def.   Mt Eliza Meteors - Bignell 13 
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 18     Woodlands Warriors Ninjas   def.   Mt Eliza Meteors - Bourke
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 6     PBBC U10G Sandhurst Storm   def. by   Bobcats U10G 12 
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) 16     Woodlands Warriors Vikings   vs   Woodlands Warriors Dunkers 16 
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - C2) 20     Woodlands Warriors Cobras   def.   Derinya Dodgers 11 
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 10     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def.   PBC Wizards
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C2) 7     Mt Eliza Meteors - Broadfoot   def. by   Mt Eliza Meteors - Mackay 16 
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C1) 21     Mt Eliza Meteors - Wilton   def. by   Flinders Basketball Bulls 27 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 28     Bayside Raiders Wells   def.   Ballam Park Boomers (Jacobs) 17 
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 31     Woodlands Warriors X   def. by   Bayside Raiders Richard 38 
01/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C2) 18     Rowellyn Rockets Storm   def. by   Coastal Royals White 32 
03/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 47     Team Goose   def.   6 Bucks 30 
03/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 34     B'Lilly Ballers   def. by   Wristy's 43 
03/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 48     Turkeys   def.   Sosig 42 
03/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 57     Bricklayers   def.   Frankston Wolfpack 45 
04/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 45     Skye Bombers   def.   Torstie 31 
04/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 31     Mad Ballers   def. by   Southside Vikings 34 
04/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 41     Feanos   def.   Man Can Clam 29 
05/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 35     Langwarrin Wildcats Tigers   def. by   Bobcats U16B Browne 37 
05/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 37     Immabe   def.   Organised Confusion 20 
05/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 40     Dribbling Mess   def.   Peninsula Dolphins 38 
05/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 33     Awkward Turtles   def.   Hoops & Heels 26 
06/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 48     Flinders Basketball Crusaders   def.   Langwarrin Wildcats Magic 16 
06/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 47     Langwarrin Wildcats Rebels   def. by   Bobcats U18.3B 70 
06/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 25     BP Kickers   def. by   The Young Bloods 27 
06/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 28     Codgers   def.   The Reapers 17 
06/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 37     Oilers   def. by   Supersonics 45 
06/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 28     Dropkick Murphys   def. by   The Easy Beats 67 
11/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 20     Neun Nyunts   def.   Slammers
11/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 29     The Reapers   def.   Upotipotpon Utopians 26 
11/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 38     The Sac Kings   def.   Juiced Up 32 
12/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 20     Derinya United   def. by   Bobcats U16B Browne 29 
12/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 60     Kobe Kwan Kanobi   def.   Ballerz' 29 
12/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 40     Shooting Stars   def.   Peninsula Dolphins 25 
12/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 13     Dart Squad   def. by   Savages 22 
13/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 47     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   PBBC Sixers U18B Allars 34 
13/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 60     Skye Sonics - Dowell   def.   Spaghetti Meatballs Fettucine 38 
13/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 36     Karingal Knights   def. by   Jackson 5 62 
13/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 23     King Cobras   def. by   Air Ballers 44 
13/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 31     Codgers   def. by   Selleck's Recoating 48 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 26     Bobcats U08.4   def.   Overport Devils 13 
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 19     PBC Giants   def.   Rowellyn Rockets Lightening Bolt
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 11     Rowellyn Rockets Bolt   def.   Woodlands Warriors Thunder
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) St Anne's Avengers Bright   def. by   Woodlands Warriors Super Heroes
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 20     Derinya Dragonflies   def.   St Anne's Avengers Ary
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) 9     Flinders Basketball United   def.   Woodlands Warriors Vikings
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D1) 4     St Anne's Avengers Rust   def. by   St John's Jaguars U/10 Boys Red
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 28     Derinya Dabbers   def.   Bayside Raiders JD
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - B) 16     Lazer Diamonds   def.   Derinya Starlets
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - B2) 8     Bobcats U12.2B   def. by   Derinya Dragons 31 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B1) 23     Lazer Nitro   def. by   Woodlands Warriors Red 43 
15/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 24     The Shadows Sharks   def. by   Woodlands Warriors Sharks 30 
15/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C2) 20     Mt Eliza Meteors - McGrath   def.   Langwarrin Wildcats Storm 10 
17/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 40     6 Bucks   def.   Globogym 34 
17/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 48     Super Troopers   def.   The Nook 28 
17/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 51     The Gremlins   def.   Eagles 39 
17/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 32     Black Panthers   def. by   Chillis 33 
18/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 52     Stay in Yo Lane   def. by   Classic Stitch-up's 75 
18/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 27     The Reapers   def. by   Southside Vikings 32 
18/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 39     Neun Nyunts   def. by   1992 Dream Team 46 
19/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 36     Langwarrin Wildcats Strikers   def.   Mt Eliza Meteors - Arnott 17 
19/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 27     Mixed Bag   def. by   Mixed Nuts 37 
19/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 56     Alley-Oopsies   def.   Under Dogs
19/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 30     Burra's   def.   Randoms 24 
20/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 51     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   Flinders Basketball Crusaders 33 
20/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 62     Ballam Park Boomers (Preston)   def.   Skye Sonics - Vella 55 
20/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 33     Jackson 5   def. by   The Young Bloods 36 
20/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 38     The Supremes   def.   Flames 28 
20/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 31     Dun Gud   def.   Mini Me Giants (Thurs) 29 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 18     Woodlands Warriors Speedsters   def. by   Rowellyn Rockets Lightning 24 
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 3) 6     Lazer Demons   def. by   Bobcats U08.6
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 10     Mt Eliza Meteors - Bignell   def.   Storm Tigers
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 2     Woodlands Warriors Super Heroes   def. by   Derinya Smashers
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 16     Derinya Shooting Stars   def.   St Anne's Avengers Blue
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) 13     Mt Eliza Meteors - Dennis   def.   Flinders Basketball United
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2) 8     Bayside Raiders JD   def. by   St Jude's Flames 18 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 13     Lazer Angels   def.   St Anne's Avengers Blue
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D1) 6     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def. by   Woodlands Warriors Starletts 15 
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C2) 14     Derinya Hearts   def. by   Bayside Raiders Dave 15 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 24     Ballam Park Boomers (Smith)   def.   Mt Eliza Meteors - Prendergast 12 
22/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 27     FHS Ankle Breakers   def.   Woodlands Warriors X 23 
22/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C1) 23     St Anne's Avengers Quinn   def. by   Mt Eliza Meteors - Wilton 46 
24/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 44     Globogym   vs   Sosig 44 
24/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 50     Basketbrawlers   def.   Razorlight 28 
24/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 39     Team Goose   def.   Tune Squad 27 
24/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1) 26     KP Giants Thomas   def. by   Who's Hook 28 
25/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 19     Miami Trainees   def. by   Rogue Elephants 40 
25/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 34     Bike Squad   def.   Blue Bandits 22 
25/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 40     Young Bloods   def.   Neun Nyunts 36 
26/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 31     Bayside Raiders Jake   def.   FHS Vipers 30 
26/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women A / B) 19     Jetts   def. by   Splash Sisters 39 
26/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 74     Chicken Noodle Hoops   def.   Dunkin Donuts 19 
26/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 23     Clueless   def. by   Wii Not Fit! 32 
27/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 45     FHS The Goats   def.   Bobcats U18.3B 36 
27/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 37     Langwarrin Wildcats Rebels   def.   Bobcats U18.1B 35 
27/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 20     Codgers   def.   BP Kickers
27/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 33     Low Expectations   def. by   Loot Lakers 39 
27/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 43     bG   def. by   Gecko's 50 
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) 4     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def. by   Derinya Starlights
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 10     Bobcats U08.4   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 12 
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 11     Lazer Blitz   def.   Rowellyn Rockets Bolt
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 4     Lazer Demons   def. by   Derinya Bulls
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 6     Skye Sonics - Willder   def. by   Derinya Dragonflies 14 
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) Overport Bullets   def. by   Derinya Flames 19 
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D3) 19     KP Giants Horton   def.   Lazer Bullets
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D2) 6     Bobcats U12.3B   def. by   Bayside Raiders Robinson 18 
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C1) 19     Lazer Hearts   def.   Woodlands Warriors Sapphires 16 
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C2) 13     St Jude's Flames   def. by   Mt Eliza Meteors - Broadfoot 14 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 24     Bobcats U14.8B   vs   Derinya Destroyers 24 
29/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 47     Bobcats U14.1B   def.   Lazer Nitro 22 
29/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C2) 13     PBC Pumas   def. by   Bayside Raiders Dave 14 
01/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 34     Sosig   def. by   Eagles 41 
01/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 25     AirBallers   def. by   Wristy's 37 
01/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 41     6 Bucks   vs   Spurs 41 
01/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 53     Dave   def.   Orange Justice 33 
02/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 46     Got Not Much   def.   The Sac Kings 21 
02/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 36     Upotipotpon Utopians   def.   The Cobras 24 
02/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 42     Feanos   def.   Venomenons 27 
03/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 45     Kobe Kwan Kanobi   def.   Space Jam 34 
03/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 44     Next Sub   def.   Mixed Nuts 32 
03/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 20     Nightstalkers   def. by   Awkward Turtles 22 
04/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 50     The Easy Beats   def. by   The Young Bloods 54 
04/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 34     Steamed Hams   def.   Air Ballers 20 
04/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 20     Codgers   def.   Word G
08/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 34     Everybody Love Everybody   def.   Globogym 32 
08/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 20     Moose Knuckles   def.   The Nook
08/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 22     Tune Squad   vs   Eagles 22 
08/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 47     Bricklayers   def.   Courgoes 44 
09/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 29     Got Not Much   def.   Knights 18 
09/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 28     Bike Squad   def. by   Beer Money 29 
09/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 27     Man Can Clam   def. by   Feanos 32 
10/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 44     Mixed Nuts   def. by   Space Jam 84 
10/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 29     Organised Confusion   def.   Bayside Bandicoots 28 
10/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 23     Dazzling Divas   def. by   Dart Squad 34 
11/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 51     Karingal Knights   def.   The Easy Beats 48 
11/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 42     Bayside Sonics   def. by   Age! (Thurs) 45 
11/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 30     Brick City   def. by   Supersonics 32 
15/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 56     Phoenix   def.   Sosig 46 
15/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 33     Comeback Kings   def. by   Basketbrawlers 35 
15/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 58     Spurs   def.   Tune Squad 48 
15/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 25     Black Panthers   def. by   Western University Dolphins 49 
16/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 28     Knights   def.   Juiced Up 26 
16/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 24     Blue Bandits   def. by   Southside Vikings 39 
16/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 28     The Peanuts   def.   Miami Trainees 23 
17/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 26     Derinya United   def. by   Langwarrin Wildcats Tigers 28 
17/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 39     Ballerz'   def. by   Kobe Kwan Kanobi 56 
17/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 31     Burra's   def.   Panthers 20 
17/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 31     Mc Ballers   def. by   Space Jam (Trewhitt) 58 
18/07/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 50     PBBC Sixers U18B Allars   def.   Bobcats U18.3B 34 
18/07/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 32     Langwarrin Wildcats Rebels   def. by   Langwarrin Wildcats Splashers 50 
18/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 30     Codgers   def.   The Young Bloods 24 
18/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 54     Bayside Sonics   def.   The Hustle 21 
18/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 42     The Rats   def.   Word G 21 
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) 6     Rowellyn Rockets Angels   vs   Derinya Starlights
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 14     Mt Eliza Meteors - Crouch   def. by   Langwarrin Wildcats Panthers 23 
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 24     Bobcats U08.5   def.   Woodlands Warriors Thunder
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 14     Woodlands Warriors Ninjas   def.   Overport Stars
20/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 2     Derinya Shooting Stars   def. by   Woodlands Warriors Pink Diamonds 21 
20/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) 16     Bobcats U10.3B   def. by   Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford 37 
20/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 34     Bobcats U12B Tigers   def.   Rowellyn Rockets Rovers 20 
20/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 26     Woodlands Warriors Starletts   def.   Skye Sonics - Smith
20/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C1) 34     Bayside Raiders Gaskell   def. by   Ballam Park Boomers (Shortt) 37 
20/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - D1) 6     Langwarrin Wildcats Ladybirds   vs   Ballam Park Boomers (Adams)
20/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U12 - D2) 5     Mt Eliza Meteors - Thompson   def. by   Woodlands Warriors Strikers 18 
20/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 26     Overport Spurs   def.   Lazer Arrows 16 
20/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - B1) 31     FHS Ankle Breakers   def.   Woodlands Warriors Wizards 15 
20/07/19 (Sat) 18:15 (W19 - Girls U14 - C2) 39     Derinya Hearts   def.   Rowellyn Rockets Storm
22/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 28     Everybody Love Everybody   def. by   Spurs 53 
22/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 29     B'Lilly Ballers   def.   AirBallers 19 
22/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 23     Turkeys   def. by   Eagles 26 
22/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 32     Wolfpack   def.   Old Skool Ballerz (Mon) 24 
23/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 45     Slammers   def. by   Man Can Clam 47 
23/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 21     Bike Squad   def. by   The Cobras 34 
23/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 40     Fortune and the spuds   def.   Wham! 34 
24/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 34     Lazer Hoopsters   def.   St Joachim's Panthers - 4 29 
24/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 37     Backcourt Violators   def.   Mixed Bag 34 
24/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 18     Peninsula Dolphins   def. by   Mega Minx 34 
24/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 43     Clueless   def.   All Sorts 20 
25/07/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 38     G.O.A.T.S   def. by   Langwarrin Wildcats Splashers 42 
25/07/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 72     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   Derinya Legends 66 
25/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 32     Word G   def. by   Dropkick Murphys 36 
25/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 34     The Reapers   def.   Jackson 5 24 
25/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 38     Gecko's   def.   The Supremes 31 
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) 8     Mt Eliza Meteors - Johnstone   def.   Rowellyn Rockets Angels
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 5     Lazer Dragons   def. by   NPIRE Demons 12 
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 22     Bobcats U08.5   def.   Langwarrin Wildcats Cubs 16 
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 4     St John's Jaguars U/8 Boys   def. by   Bobcats U08.4 19 
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 3     Skye Sonics - Willder   def. by   Mt Eliza Meteors - Worrall 10 
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) 6     Woodlands Warriors Timber Wolves   def. by   Bobcats U10.3B
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D1) 12     Rowellyn Rockets Rangers   def.   St Anne's Avengers Rust
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 2     Ballam Park Boomers (Adams)   def. by   Woodlands Warriors Starletts 22 
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C2) 21     Bobcats U12.1G   def.   Derinya Dabbers 11 
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - C2) 36     Lazer Force   def.   PBC Strikers 14 
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 25     Woodlands Warriors Sharks   def. by   Ballam Park Boomers (Smith) 27 
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 40     Bobcats U14.1B   def.   St Joachim's Panthers - Black Panthers 23 
27/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C2) 26     Coastal Royals White   def.   Langwarrin Wildcats Storm 18 
27/07/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - D2) 17     Bayside Raiders Stubbs   def. by   Bayside Raiders Vass 29 
29/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Boys U10 - A) 21     Bobcats U10B Henderson   def.   Derinya Swish
29/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 24     Phoenix   def. by   Everybody Love Everybody 29 
29/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 23     Super Troopers   def. by   Moose Knuckles 48 
29/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 46     Gladiators   def. by   Ay Lmao 47 
29/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 38     Dave   def.   Frankston Wolfpack 24 
30/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 28     Fortune and the spuds   def. by   Skye Bombers 44 
30/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 27     Bike Squad   def.   Mad Ballers 15 
30/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 33     Honey Badgers   def. by   Gaile's Finest 39 
31/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 21     St Anne's Avengers   def.   Woodlands Warriors Jammers 20 
31/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 45     Shot Block Crusaders   def. by   Backcourt Violators 50 
31/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 32     Immabe   def.   Dunkin Donuts 26 
31/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 21     Randoms   def.   Dart Squad 20 
01/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U23 - A) 102     Easy Dubs   def.   Bobcats U23.2B 51 
01/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 24     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Langwarrin Wildcats Splashers 55 
01/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) The Easy Beats   def. by   Selleck's Recoating 20 
01/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 36     Codgers   def.   Word G 29 
01/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 43     The Warriors   def.   bG 33 
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 17     Woodlands Warriors Raptors   def.   Langwarrin Wildcats Leopards 16 
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 3     Derinya Divas   def. by   Mt Eliza Meteors - Johnstone 10 
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 12     Langwarrin Wildcats Jaguars   def. by   Bobcats U08.5 23 
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1) 14     St Anne's Avengers O'Dell   def.   Woodlands Warriors Cubs 12 
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 6     Woodlands Warriors Pink Diamonds   def.   Mt Eliza Meteors - Moylan
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) 12     Mt Eliza Meteors - Dennis   def.   Skye Sonics - Ericksen
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D1) 7     Ballam Park Boomers (Adams)   vs   PBC Wizards
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 28     Rowellyn Rockets Stardust   def.   St John's Jaguars U/12 Girls Purple 10 
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - C1) 13     Derinya Dunkers   def. by   Patterson Lakes Thunder 38 
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C2) 12     KP Giants G12's   def. by   Derinya Dabbers 14 
03/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 34     Woodlands Warriors Sharks   def.   Ballam Park Boomers (Jacobs) 17 
03/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 30     Woodlands Warriors Wizards   def.   St John's Jaguars U/14 Boys Red 28 
03/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C2) 18     Mt Eliza Meteors - McGrath   def. by   PBC Pumas 22 
05/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 50     Team Goose   def. by   Spurs 65 
05/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 15     Razorlight   def. by   Comeback Kings 28 
05/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 49     Turkeys   def.   Phoenix 41 
05/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 48     Courgoes   def.   Chillis 23 
06/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 33     Torstie   def. by   Juiced Up 43 
06/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 23     The Cobras   def. by   Beer Money 33 
06/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 25     Gaile's Finest   def. by   1992 Dream Team 40 
07/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 39     Bobcats U16B Browne   def.   Woodlands Warriors Jammers 16 
07/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 20     Space Jam   def.   Mixed Bag
07/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 54     The Benchwarmers   def.   Karingal Mad Monkeys 15 
07/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 15     Dazzling Divas   def. by   Awkward Turtles 22 
08/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 28     KP Giants Cummins   def. by   PBBC Sixers U18B Allars 53 
08/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 31     Langwarrin Wildcats Magic   def. by   Langwarrin Wildcats Rebels 52 
08/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 26     Age! (Thurs)   def.   JayHawks 24 
08/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 32     King Cobras   def. by   The Dabasaurs 56 
08/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 30     Flaming Moes   def. by   5 Guys Burgers and Fries 35 
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) 10     Rowellyn Rockets Unicorns   def.   Derinya Divas
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 27     Mt Eliza Meteors - Dobson   def.   Langwarrin Wildcats Panthers
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 1) 8     Derinya Smurfettes   def. by   St Anne's Avengers O'Dell 28 
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 10     Woodlands Warriors Storm   def.   Woodlands Warriors Ninjas
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 22     Mt Eliza Meteors - Worrall   def.   Bobcats U10G
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) 9     Lazer Boomers   def. by   Ballam Park Boomers (Rapana) 21 
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U10 - C1) 2     St John's Jaguars U/10 Girls Green   def. by   Overport Thunder
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 16     St Anne's Avengers White   def. by   Mt Eliza Meteors - Carson 20 
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C2) 4     Bayside Raiders JD   def. by   Mt Eliza Meteors - Gardener 30 
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B1) 34     FHS Ankle Breakers   def.   Lazer Nitro 27 
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 22     Derinya Destroyers   def.   PBBC U14B Bullets 16 
10/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 26     St Joachim's Panthers - Black Panthers   def. by   Bayside Raiders Richard 32 
10/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C2) 10     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def. by   PBC Pumas 60 
10/08/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - C1) 56     Mt Eliza Meteors - Dobson   def.   Derinya Dunkers
12/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 40     6 Bucks   def.   Everybody Love Everybody 38 
12/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 29     Wristy's   def. by   B'Lilly Ballers 33 
12/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 50     The Gremlins   def.   Turkeys 36 
12/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 47     Western University Dolphins   def.   Wolfpack 21 
13/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 33     Skye Bombers   def.   Got Not Much 17 
13/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 46     Beer Money   def.   Mad Ballers 29 
13/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 35     The Cobras   def. by   The Reapers 70 
14/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 33     St Joachim's Panthers - 4   def.   St Anne's Avengers 21 
14/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 36     Semi Pro   def.   Dunkin Donuts 25 
14/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 19     Alley-Oopsies   def. by   Bayside Bandicoots 47 
14/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 18     Dazzling Divas   def. by   Burra's 29 
15/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) Woodleigh Wizards   def. by   Langwarrin Wildcats Splashers 20 
15/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 29     Cobras   def. by   Spaghetti Meatballs Fettucine 60 
15/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 58     Selleck's Recoating   def.   Word G 40 
15/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 32     The Easy Beats   def. by   Codgers 35 
15/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 22     Monstars   def. by   Brick City 30 
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) 10     Belvedere Breakers - Campbell   def.   Rowellyn Rockets Unicorns
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 6     Mt Eliza Meteors - Reid   def. by   Langwarrin Wildcats Panthers 11 
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 2) 9     Bobcats U08.4   def.   Derinya Dark Birds
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 2     Mt Eliza Meteors - Bourke   def. by   Overport Stars 15 
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) Mt Eliza Meteors - Moylan   def. by   St Anne's Avengers Ary 16 
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B) 22     Mt Eliza Meteors - Rowe   def.   Woodlands Warriors Angels 13 
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D1) 17     PBC Wizards   vs   Mt Eliza Meteors - Farrow 17 
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 6     St John's Jaguars U/12 Girls Purple   def. by   Derinya Magic 10 
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C2) 22     Mt Eliza Meteors - Gardener   def.   Mt Eliza Meteors - Mackay 12 
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C1) 32     Belvedere Breakers - Polglase   def.   Mt Eliza Meteors - Goodrick 31 
17/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 26     Woodlands Warriors Sharks   def.   PBBC U14B Bullets 12 
17/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 36     St John's Jaguars U/14 Boys Red   def.   Woodlands Warriors Red 22 
17/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C2) 13     Langwarrin Wildcats Storm   def. by   Mt Eliza Meteors - McGrath 46 
19/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 40     Team Goose   def. by   The Gremlins 52 
19/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 20     The Nook   def. by   Super Troopers 52 
19/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 39     Globogym   def.   Phoenix 32 
19/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 52     Courgoes   def. by   Orange Justice 62 
20/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 45     Neun Nyunts   def.   1992 Dream Team 27 
20/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 44     Rogue Elephants   def.   Hoops We Did It Again 37 
20/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 32     Wham!   def. by   Torstie 54 
21/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 21     Lazer Hoopsters   def. by   St Anne's Avengers 23 
21/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 36     Mixed Nuts   def. by   Space Jam 100 
21/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 28     Ice Vipers   def.   Dunkin Donuts 24 
21/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 9     Savages   def. by   Wii Not Fit! 41 
22/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) KP Giants Cummins   def. by   Ballam Park Boomers (Tonks) 20 
22/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 37     Woodleigh Wizards   def.   Rowellyn Rockets Heat 22 
22/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 44     Codgers   def.   Jackson 5 28 
22/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 20     The Rats   def.   The Young Bloods
22/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 31     Flaming Moes   def.   Back Hanners 20 
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 25     Woodlands Warriors Speedsters   def.   Rowellyn Rockets Lightning 17 
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 6     Lazer Storm   def. by   Overport Devils 26 
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 10     Langwarrin Wildcats Jaguars   def.   Woodlands Warriors Thunder
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4) 21     Derinya Draculas   def.   Mt Eliza Meteors - Bignell
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 1     Bobcats U10G   def. by   St Anne's Avengers Blue 10 
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) 7     Bobcats U10.3B   def. by   Mt Eliza Meteors - Dennis 30 
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D1) 30     Mt Eliza Meteors - Farrow   def.   Skye Sonics - Smith
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 24     Lazer Angels   def.   St Anne's Avengers Blue
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - C1) 10     Patterson Lakes Thunder   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 32 
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C2) 4     Bobcats U12.1G   def. by   KP Giants G12's
24/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 14     Ballam Park Boomers (Jacobs)   def. by   Bayside Raiders Wells 23 
24/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 41     Bayside Raiders Richard   def.   Woodlands Warriors X 19 
24/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C2) 35     Coastal Royals White   def.   Mt Eliza Meteors - McGrath 20 
24/08/19 (Sat) 18:15 (W19 - Girls U14 - C2) 10     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def. by   Langwarrin Wildcats Storm 12 
26/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 38     6 Bucks   def. by   Team Goose 52 
26/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 52     Basketbrawlers   def.   Razorlight 20 
26/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 47     Sosig   def. by   Turkeys 56 
26/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) Frankston Wolfpack   def. by   Courgoes 20 
27/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 20     Fortune and the spuds   def. by   Torstie 26 
27/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 38     Upotipotpon Utopians   def.   Mad Ballers 28 
27/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 36     Venomenons   def. by   MARJ Mavericks 42 
28/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 15     Bobcats U16B Browne   def. by   St Anne's Avengers 35 
28/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 66     Next Sub   def.   Ballerz' 38 
28/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 26     Semi Pro   def. by   Pump 27 
28/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 25     Wii Not Fit!   def. by   Awkward Turtles 27 
29/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 31     PBBC Sixers U18B Allars   def. by   Langwarrin Wildcats Shooters 44 
29/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 35     The Rats   vs   The Easy Beats 35 
29/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 42     Air Ballers   def.   King Cobras 33 
29/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 20     Codgers   def.   Dropkick Murphys
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) 4     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def. by   Belvedere Breakers - Campbell 18 
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 8     Mt Eliza Meteors - Crouch   def. by   Derinya Dark Birds 17 
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 14     Woodlands Warriors Thunder   def.   Rowellyn Rockets Bolt 13 
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) Bobcats U08.7   def. by   Derinya Smashers 12 
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 9     St Anne's Avengers Ary   def. by   Derinya Dragonflies 10 
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C1) 30     Mt Eliza Meteors - Waixel   def.   Woodlands Warriors Rockets 20 
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D2) 10     Derinya Magic   vs   Derinya Unicorns 10 
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 8     Derinya Diamonds   def. by   St Jude's Flames 20 
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 26     Langwarrin Wildcats Ninjas   def.   Derinya Daredevils 23 
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1) 38     Langwarrin Wildcats Destroyers   def. by   Langwarrin Wildcats Claws 52 
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1) 30     Derinya Dunkers   def.   Langwarrin Wildcats Sharks 20 
31/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 54     Woodlands Warriors Red   def.   Lazer Nitro 20 
31/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D3) 32     Woodlands Warriors Sharks   def.   The Shadows Sharks 19 
31/08/19 (Sat) 18:15 (W19 - Girls U14 - C2) 13     PBC Pumas   def. by   Bayside Raiders Dave 15 
02/09/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D2) 30     Globogym   def. by   6 Bucks 36 
02/09/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 34     AirBallers   def. by   Wristy's 38 
02/09/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 39     Eagles   def. by   The Gremlins 49 
02/09/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 24     Tropics   def. by   Team Boloz 39 
03/09/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 25     The Sac Kings   def. by   Fortune and the spuds 35 
03/09/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 34     Mad Ballers   def.   The Cobras 31 
03/09/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 33     MARJ Mavericks   def.   Young Bloods 17 
04/09/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 30     Derinya United   def.   Langwarrin Wildcats Tigers 16 
04/09/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 46     Organised Confusion   def.   Immabe 42 
04/09/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 44     Next Sub   def.   Mixed Nuts 33 
04/09/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 45     Flying Saucy's   def.   Dazzling Divas 33 
05/09/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 40     Bobcats U18.2B   def. by   Skye Sonics - Vella 65 
05/09/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 25     Jackson 5   def. by   The Rats 41 
05/09/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 22     Bannos Bulls   def. by   Team Untz 37 
05/09/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 69     Oilers   def.   The Warriors 23 
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 12     Lazer Dragons   def. by   St Joachim's Panthers - 8 32 
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 9     NPIRE Demons   def. by   Langwarrin Wildcats Panthers 18 
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 2     Storm Tigers   def. by   Mt Eliza Meteors - Bignell 10 
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 8     Overport Stars   def. by   Woodlands Warriors Storm 24 
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 6     Woodlands Warriors Unicorns   def. by   Rowellyn Rockets Rainbows 17 
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - D1) 32     Woodlands Warriors Starletts   def.   Skye Sonics - Smith 10 
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2) 10     Mt Eliza Meteors - Mackay   def. by   Belvedere Breakers - Harper 13 
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 4     St Anne's Avengers Blue   def. by   Rowellyn Rockets Stardust 29 
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D1) 5     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def. by   Ballam Park Boomers (Adams)
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C1) 18     Mt Eliza Meteors - Wilton   def. by   Flinders Basketball Bulls 35 
07/09/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 24     Mt Eliza Meteors - Prendergast   def. by   Ballam Park Boomers (Smith) 27 
07/09/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 30     Woodlands Warriors X   def.   FHS Ankle Breakers 21 
07/09/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C2) 48     Derinya Hearts   def.   Rowellyn Rockets Storm
14/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 14     Rowellyn Rockets Rainbows   def.   PBBC U08G Purple Storm
14/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 15     St John's Jaguars U/8 Boys   def.   Lazer Dragons 12 
14/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 8     Mt Eliza Meteors - Bignell   def. by   Langwarrin Wildcats Cubs 28 
14/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 6     Woodlands Warriors Ninjas   def. by   Woodlands Warriors Knights
14/09/19 (Sat) 11:35 (W19 - Girls U08 - Div 2) 11     Rowellyn Rockets Angels   vs   Rowellyn Rockets Lightening Bolt 11 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
12:25 (W19 - Girls U10 - C2) 10     Skye Sonics - Willder   def.   Mt Eliza Meteors - Worrall
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
13:15 (W19 - Boys U10 - D1) 12     Derinya Matrix   def.   Mt Eliza Meteors - Malcolm 11 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
14:05 (W19 - Boys U12 - D1) 17     Bayside Raiders Paul   def.   Langwarrin Wildcats Rangers 15 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
14:55 (W19 - Girls U12 - C1) 22     St Anne's Avengers White   def.   Woodlands Warriors Sapphires 14 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
15:45 (W19 - Girls U12 - C2) 36     St Jude's Flames   def.   Derinya Dabbers 20 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
16:35 (W19 - Girls U14 - C2) 15     Bayside Raiders Dave   def. by   Derinya Hearts 29 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
17:25 (W19 - Girls U14 - C1) 23     Penbank Panthers   def.   Woodlands Warriors Tigers 16