Knox School 1

Venue Address
220 Burwood Hwy

Wantirna South
Map Reference
E10 63
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
20/04/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 10     FNJ B12 Blackburn Vikings 3   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 2-Withdrawn 1/05/18
20/04/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 31     FNJ B14 E Bees 1   def. by   FNJ B14 Wantirna South Devils 1 40 
20/04/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 32     FNJ B16 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 3 53 
20/04/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 24     FNJ B16 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 6 37 
20/04/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A) 34     FNJ B18 Waverley 2   def.   FNJ B18 Ankle Takers 1 31 
21/04/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 33     GEBC X10 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 4
21/04/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C) 16     GEBC X10 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 1 12 
21/04/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 21     GEBC X10 Vermont Vultures 2   def.   GEBC X10 Wattle Park Saints 1 10 
21/04/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D2) 15     GEBC B12 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 9 24 
21/04/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 18     GEBC B12 Waverley 4   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 6 20 
21/04/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 14B/B2) 33     GEBC G14 Waverley 3   def.   GEBC G14 Waverley 4 16 
21/04/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14C/C2) 23     GEBC G14 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G14 Huntingtower Heat 3
21/04/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14A2) 24     GEBC B14 Waverley 3   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 1 43 
21/04/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16C3) 25     GEBC B16 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 6 28 
21/04/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16D2) 29     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 3 19 
21/04/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16C) 24     GEBC B16 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 4 20 
27/04/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 21     FNJ B12 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B12 Vermont Vultures 4 22 
27/04/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 29     FNJ B14 E Bees 2   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 1 32 
27/04/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 33     FNJ B16 Blackburn Vikings 4   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 2 58 
27/04/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 38     FNJ B16 Nunawading Kangas 2   def.   FNJ B16 Eastside Magic 1 22 
27/04/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A) 12     FNJ B18 Waverley 1   def.   FNJ B18 Waverley Raiders 1
28/04/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 14     GEBC X10 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 3 20 
28/04/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C) 37     GEBC X10 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC X10 Ashwood Wolves 3
28/04/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 26     GEBC X10 Vermont Vultures 2   def.   GEBC X10 Spirit Magic 2 21 
28/04/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D2) 14     GEBC B12 Waverley 10   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 7 14 
28/04/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 35     GEBC B12 Eastern Bulls 2   def.   GEBC B12 Spirit Magic 6 18 
28/04/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 14C3) 54     GEBC B14 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B14 St Benedicts 1 10 
28/04/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14C2) 13     GEBC B14 Waverley 8   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 3 60 
28/04/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14A2) 25     GEBC B14 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 1 40 
28/04/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16C3) 23     GEBC B16 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 6 29 
28/04/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16D3) 9     GEBC B16 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B16 Ashy Bulls 1 14 
28/04/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16C) 22     GEBC B16 Waverley 3   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 3 27 
28/04/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Boys 16B) 22     GEBC B16 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 3 26 
04/05/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 14C) 30     FNJ B14 Waverley 3   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 5 37 
04/05/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 37     FNJ B14 Stingers 1   def.   FNJ B14 E Bees 2 27 
04/05/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 26     FNJ B16 Wattle Park Saints 1   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 1 44 
04/05/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 34     FNJ B16 Eastside Magic 1   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 6 31 
04/05/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 16C2) 20     FNJ B16 Ring Dingerz 1   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 1 41 
05/05/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 30     GEBC X10 Spirit Magic 6   def.   GEBC X10 Waverley Raiders 4
05/05/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B) 34     GEBC X10 Eastern Bulls 2   def.   GEBC X10 Wattle Park Saints 2 25 
05/05/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 14     GEBC X10 Waverley 2   def. by   GEBC X10 Ashwood Wolves 1 38 
05/05/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D2) 21     GEBC B12 Waverley 9   vs   GEBC B12 E Bees 6 21 
05/05/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 14D) 15     GEBC B14 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 3 17 
05/05/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14C) 12     GEBC B14 Waverley 6   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 1 31 
05/05/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14D2) 37     GEBC B14 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC B14 E Bees 3 25 
05/05/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16C) 39     GEBC B16 Nunawading Kangas 9   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 4 26 
05/05/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16B) 42     GEBC B16 Wattle Park Saints 3   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 2 27 
05/05/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16C) 26     GEBC B16 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC B16 Ashwood Wolves 2 30 
05/05/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Boys B18C) 20     GEBC B18 Eastside Warriors 2   def. by   GEBC B18 Waverley Wildcats 1 35 
11/05/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 18     FNJ B12 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B12 Wattle Park Saints 1 23 
11/05/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 33     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B14 Nunawading Kangas 2 27 
11/05/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 58     FNJ B16 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 2 44 
11/05/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 38     FNJ B16 Vermont Vultures 6   def.   FNJ B16 Eastern Bulls 2 35 
11/05/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A) 30     FNJ B18 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B18 Waverley 1 15 
12/05/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10C) 12     GEBC X10 Waverley Raiders 2   def. by   GEBC X10 E Bees 2 22 
12/05/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C) 13     GEBC X10 Vermont Vultures 8   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 3 16 
12/05/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 21     GEBC X10 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC X10 Eastern Bulls 1 23 
12/05/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D2) 15     GEBC B12 E Bees 6   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 6 27 
12/05/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 36     GEBC B12 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B12 Waverley 6 30 
12/05/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 14C) 41     GEBC B14 Waverley 5   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 5
12/05/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D4) 35     GEBC B14 Waverley 10   def.   GEBC B14 Waverley 12
12/05/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14C3) 20     GEBC B14 Vermont Vultures 7   def. by   GEBC B14 Waverley 9 21 
12/05/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16C2) 32     GEBC B16 E Bees 3   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 5 33 
12/05/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16D3) 19     GEBC B16 Vermont Vultures 7   def. by   GEBC B16 Waverley Raiders 5 29 
12/05/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16C3) 37     GEBC B16 Huntingtower Heat 5   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 6 22 
18/05/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 16     FNJ B12 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B12 E Bees 1 16 
18/05/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 16     FNJ B14 E Bees 2   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 1 37 
18/05/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 21     FNJ B16 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B16 Ashy Basketball Club 1 37 
18/05/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 49     FNJ B16 Blackburn Vikings 3   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 1 43 
18/05/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A) 45     FNJ B18 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B18 Blackburn Vikings 1 45 
19/05/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 18     GEBC X10 Waverley Raiders 4   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 3 11 
19/05/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2) 19     GEBC X10 Vermont Vultures 5   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 2 13 
19/05/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10C) 31     GEBC X10 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC X10 Waverley Raiders 2
19/05/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Mixed X10C2) 14     GEBC X10 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 2 20 
19/05/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 21     GEBC B12 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B12 Eastern Bulls 2 32 
19/05/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Boys 12C3) 5     GEBC B12 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 4 58 
19/05/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14B2) 23     GEBC B14 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 1 39 
19/05/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14B) 34     GEBC B14 Wattle Park Saints 3   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 2 33 
19/05/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Girls 14C/C2) 9     GEBC G14 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G14 Spirit Magic 2 31 
19/05/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C3) 50     GEBC B16 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 6 16 
19/05/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16C) 23     GEBC B16 Huntingtower Heat 4   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 5 30 
19/05/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Girls 16/18B/B2) 25     GEBC G16 Vermont Vultures 2   vs   GEBC G16/18 Waverley 1 25 
25/05/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 35     FNJ B12 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 1 14 
25/05/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 26     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B14 Waverley 1 50 
25/05/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 16     FNJ B16 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 4 35 
25/05/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 28     FNJ B16 Eastside Magic 1   def.   FNJ B16 Eastern Bulls 2 24 
25/05/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A) 39     FNJ B18 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B18 Waverley 2 22 
26/05/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 22     GEBC X10 Waverley Raiders 4   def.   GEBC X10 Wattle Park Saints 3
26/05/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2) 18     GEBC X10 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC X10 Spirit Magic 4 10 
26/05/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10D2) 16     GEBC X10 Waverley Wildcats 4   def.   GEBC X10 E Bees 3
26/05/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D2) 21     GEBC B12 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B12 Waverley 10 19 
26/05/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 7     GEBC B12 Spirit Magic 6   def. by   GEBC B12 Waverley Raiders 2 44 
26/05/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Boys 12C2) 14     GEBC B12 E Bees 4   def. by   GEBC B12 Ashwood Wolves 2 21 
26/05/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 10C/C2) 28     GEBC G10 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G10 Heathmont Hornets 2
26/05/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14C/C2) 19     GEBC G14 Waverley 4   def.   GEBC G14 Huntingtower Heat 3 12 
26/05/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14B) 6     GEBC B14 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 2 45 
26/05/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14D) 29     GEBC B14 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 8 31 
26/05/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C3) 24     GEBC B16 Wattle Park Saints 4   vs   GEBC B16 Waverley Wildcats 2 24 
26/05/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16D2) 26     GEBC B16 Ashy Bulls 1   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 4 28 
01/06/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 4     FNJ B12 Wattle Park Saints 1   def. by   FNJ B12 Vermont Vultures 3 31 
01/06/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 50     FNJ B14 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B14 Wantirna South Devils 1 28 
01/06/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 24     FNJ B16 Blackburn Vikings 1   def. by   FNJ B16 Nunawading Kangas 3 35 
01/06/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C2) 16     FNJ B16 Ring Dingerz 1   def. by   FNJ B16 West Philly 1 29 
01/06/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A) 65     FNJ B18 Eastern Cobras 1   def.   FNJ B18 Waverley 2 29 
02/06/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 19     GEBC X10 Vermont Vultures 10   def.   GEBC X10 Waverley 7
02/06/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C2) 13     GEBC X10 Waverley 6   def. by   GEBC X10 Donvale Dunkers 1 14 
02/06/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 33     GEBC X10 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 1 15 
02/06/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D2) 37     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def.   GEBC B12 E Bees 6 21 
02/06/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 34     GEBC B12 Waverley 6   def.   GEBC B12 E Bees 4 25 
02/06/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 14D) 37     GEBC B14 Huntingtower Heat 5   def.   GEBC B14 E Bees 3 26 
02/06/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14B2) 32     GEBC B14 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC B14 Waverley Wildcats 1 22 
02/06/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14B) 36     GEBC B14 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B14 Waverley Raiders 1 29 
02/06/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16C3) 45     GEBC B16 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC B16 E Bees 2 38 
02/06/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C2) 29     GEBC B16 Waverley 3   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 5 30 
02/06/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16B) 38     GEBC B16 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 29 
02/06/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Boys B18C) 26     GEBC B18 E Bees 1   def. by   GEBC B18 Waverley 3 36 
08/06/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 50     FNJ B12 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B12 Nunawading Kangas 1 13 
08/06/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 49     FNJ B14 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B14 E Bees 1 37 
08/06/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 35     FNJ B16 Wattle Park Saints 2   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 1 33 
08/06/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 26     FNJ B16 Nunawading Kangas 4   def. by   FNJ B16 Eastside Magic 1 27 
15/06/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 34     FNJ B12 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B12 Blackburn Vikings 5 10 
15/06/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 51     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 1 23 
15/06/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 2     FNJ B16 Wattle Park Saints 2   vs   FNJ B16 Nunawading Kangas 3
15/06/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 40     FNJ B16 Ringwood Thunder 1   def.   FNJ B16 Eastside Magic 1 35 
15/06/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A) 29     FNJ B18 Eastern Cobras 1   def. by   FNJ B18 The Gators 1 32 
16/06/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D2) 16     GEBC X10 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC X10 E Bees 3 13 
16/06/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C) 23     GEBC X10 E Bees 2   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 2 17 
16/06/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Boys 12D2) 26     GEBC B12 Waverley 10   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 7 14 
16/06/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D2) 26     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def.   GEBC B12 Waverley Raiders 4 19 
16/06/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 27     GEBC B12 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B12 Waverley Raiders 2 34 
16/06/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 14D) 20     GEBC B14 E Bees 3   def. by   GEBC B14 Huntingtower Heat 3 36 
16/06/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14C/C2) GEBC G14 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G14 Waverley 4 47 
16/06/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14D3) 31     GEBC B14 Waverley Raiders 3   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 9 11 
16/06/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16D2) 13     GEBC B16 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 6 27 
16/06/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16B2) 38     GEBC B16 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 9 21 
16/06/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16B) 47     GEBC B16 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 2 20 
16/06/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Boys B18D) 27     GEBC B18 Waverley 4   def. by   GEBC B18 Huntingtower Heat 3 31 
22/06/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 23     FNJ B12 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B12 Eastern Bulls 1 21 
22/06/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 46     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Nunawading Kangas 1 28 
22/06/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 67     FNJ B16 Blackburn Vikings 4   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 2 52 
22/06/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 53     FNJ B16 Eastern Bulls 2   def.   FNJ B16 Ringwood Thunder 1 37 
22/06/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A) 26     FNJ B18 Waverley Raiders 1   def. by   FNJ B18 Ankle Takers 1 31 
23/06/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 10     GEBC X10 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC X10 Wattle Park Saints 3 18 
23/06/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C) 17     GEBC X10 E Bees 2   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 9 31 
23/06/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 25     GEBC X10 Spirit Magic 2   vs   GEBC X10 E Bees 1 25 
23/06/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D2) 33     GEBC B12 Waverley Raiders 4   def.   GEBC B12 E Bees 6 22 
23/06/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 17     GEBC B12 Waverley 4   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 2 41 
23/06/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Boys 14D) 25     GEBC B14 Huntingtower Heat 5   def.   GEBC B14 Eastern Bulls 2 17 
23/06/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12B/B2) 26     GEBC G12 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC G12 Vermont Vultures 1 25 
23/06/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14C/C2) 6     GEBC G14 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G14 Wattle Park Saints 2 18 
23/06/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14A2) 39     GEBC B14 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC B14 Eastern Bulls 1 53 
23/06/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16D) 21     GEBC B16 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 5 38 
23/06/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C) 40     GEBC B16 Waverley Raiders 1   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 3 28 
23/06/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16D2) 40     GEBC B16 Waverley Raiders 4   def.   GEBC B16 Waverley 4 28 
29/06/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 23     FNJ B12 Eastern Bulls 1   def.   FNJ B12 Blackburn Vikings 5 10 
29/06/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 29     FNJ B14 Stingers 1   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 1 44 
29/06/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 23     FNJ B16 Wattle Park Saints 1   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 3 47 
29/06/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 37     FNJ B16 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 4 21 
29/06/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 45     FNJ B16 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B16 Comets 1 48 
30/06/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D2) 2     GEBC X10 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 4 34 
30/06/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B) 6     GEBC X10 Vermont Vultures 7   def. by   GEBC X10 Waverley Wildcats 2 19 
30/06/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 16     GEBC X10 E Bees 1   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 1 19 
30/06/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D) 18     GEBC B12 Waverley 8   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 5 16 
30/06/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12B/B2) 43     GEBC B12 Vermont Vultures 3   def.   GEBC B12 Waverley 3 41 
30/06/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Boys 12C2) 23     GEBC B12 E Bees 4   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 5 25 
30/06/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 14C3) 20     GEBC B14 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC B14 Waverley 9 34 
30/06/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D) 13     GEBC B14 Nunawading Kangas 8   def. by   GEBC B14 E Bees 3 36 
30/06/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14C) 38     GEBC B14 E Bees 1   def.   GEBC B14 Spirit Magic 4 25 
30/06/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16D) 39     GEBC B16 Waverley Raiders 3   def.   GEBC B16 Eastern Bulls 1 35 
30/06/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C3) 30     GEBC B16 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 4 45 
30/06/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16D) 50     GEBC B16 Spirit Magic 5   def.   GEBC B16 Ashy Vipers 1
14/07/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 15     GEBC X10 Waverley Raiders 3   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 10
14/07/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C) 2     GEBC X10 E Bees 2   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 6 25 
14/07/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 24     GEBC X10 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC X10 E Bees 1 16 
14/07/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D2) 17     GEBC B12 Huntingtower Heat 4   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 3 31 
14/07/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12D2) 22     GEBC B12 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC B12 E Bees 6 20 
14/07/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10B/B2) 14     GEBC G10 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC G10 Wattle Park Saints 2
14/07/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 12C2) 11     GEBC B12 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B12 E Bees 4 44 
14/07/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D) 23     GEBC B14 E Bees 3   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 7 27 
14/07/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14D) 27     GEBC B14 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC B14 Eastern Bulls 2 17 
14/07/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14C) 34     GEBC B14 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC B14 Spirit Magic 4 31 
14/07/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C2) 45     GEBC B16 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 5 23 
14/07/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16C3) 47     GEBC B16 Huntingtower Heat 6   def.   GEBC B16 E Bees 2 22 
20/07/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 17     FNJ B12 St Benedicts 1   def. by   FNJ B12 Nunawading Kangas 1 23 
20/07/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 65     FNJ B14 Stingers 1   def.   FNJ B14 Wantirna South Devils 1 21 
20/07/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 42     FNJ B16 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B16 Ashy Basketball Club 1 44 
20/07/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 30     FNJ B16 Ringwood Thunder 1   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 1 46 
20/07/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A) 26     FNJ B18 Waverley Raiders 1   def. by   FNJ B18 Eastern Cobras 1 35 
21/07/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 31     GEBC X10 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC X10 Waverley Raiders 3
21/07/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C) 11     GEBC X10 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC X10 E Bees 2 10 
21/07/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Boys 12D2) 17     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def. by   GEBC B12 Waverley Wildcats 3 18 
21/07/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C2) 20     GEBC B12 E Bees 4   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 3 24 
21/07/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C) 25     GEBC B12 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC B12 Waverley Raiders 1 54 
21/07/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Boys 12C) 44     GEBC X10 Vermont Vultures X10   def.   GEBC B12 Waverley 6 15 
21/07/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 14C3) 21     GEBC B14 Vermont Vultures 7   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 4 24 
21/07/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D) 27     GEBC B14 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 4 21 
21/07/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14B) 35     GEBC B14 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 1 32 
21/07/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14C3) 36     GEBC B14 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC B14 Waverley 8
21/07/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C3) 41     GEBC B16 E Bees 2   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 4 32 
21/07/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16B) 39     GEBC B16 Waverley 2   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 3 25 
21/07/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Boys B18D) 29     GEBC B18 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B18 Waverley 4 26 
27/07/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 16     FNJ B12 Vermont Vultures 4   def. by   FNJ B12 Blackburn Vikings 3 28 
27/07/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 50     FNJ B14 Waverley 1   def.   FNJ B14 Wantirna South Devils 1 20 
27/07/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 19     FNJ B16 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 3 38 
27/07/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 47     FNJ B16 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B16 Eastside Magic 1 24 
27/07/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A) 30     FNJ B18 Waverley 2   vs   FNJ B18 The Gators 1 30 
28/07/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 15     GEBC X10 Vermont Vultures 10   def. by   GEBC X10 Wattle Park Saints 4 24 
28/07/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C) 12     GEBC X10 E Bees 2   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 8 17 
28/07/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A) 30     GEBC X10 Eastern Bulls 2   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 2 29 
28/07/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D2) 22     GEBC B12 Waverley 10   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 3 17 
28/07/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 18     GEBC B12 E Bees 4   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 2 43 
28/07/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Boys 12C) 32     GEBC B12 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 4 21 
28/07/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 14D3) 16     GEBC B14 Wattle Park Saints 5   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 5 14 
28/07/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D) 20     GEBC B14 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC B14 Huntingtower Heat 5 35 
28/07/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14B) 50     GEBC B14 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B14 Waverley Raiders 1 36 
28/07/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16C3) 35     GEBC B16 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 25 
28/07/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16B) 29     GEBC B16 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B16 Waverley 2 24 
28/07/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16B) 41     GEBC B16 Vermont Vultures 6   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 2 40 
28/07/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Boys B18C2) 31     GEBC B18 Waverley Kings 1   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 5 34 
03/08/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 41     FNJ B12 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B12 Blackburn Vikings 5
03/08/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 51     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 E Bees 1 27 
03/08/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 17     FNJ B16 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 3 32 
03/08/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 24     FNJ B16 Eastern Bulls 2   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 1 42 
03/08/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 23B) 27     FNJ B23 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B23 Nunawading Kangas 2 28 
04/08/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D2) 24     GEBC X10 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC X10 E Bees 3
04/08/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C2) 12     GEBC X10 Spirit Magic 8   def.   GEBC X10 Waverley 5 10 
04/08/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 31     GEBC X10 Spirit Magic 2   def.   GEBC X10 Waverley 2 15 
04/08/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D3) 51     GEBC B12 Waverley 9   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 5 26 
04/08/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 30     GEBC B12 Waverley 4   def.   GEBC B12 Spirit Magic 5 26 
04/08/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Boys 14D4) 40     GEBC B14 Waverley 11   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 12 28 
04/08/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 14D3) 23     GEBC B14 Waverley Raiders 3   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 5
04/08/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D2) 29     GEBC B14 Wattle Park Saints 6   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 6 18 
04/08/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14A2) 35     GEBC B14 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 1 39 
04/08/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Girls 14B/B2) 19     GEBC G14 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G14 Vermont Vultures 1 62 
04/08/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16B) 18     GEBC B16 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 36 
04/08/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16D3) 13     GEBC B16 E Bees 4   def. by   GEBC B16 Waverley Raiders 5 20 
04/08/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Boys B18B) 33     GEBC B18 Vermont Vultures 2   def.   GEBC B18 East Burwood Rams 1 32 
10/08/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 23     FNJ B12 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B12 Nunawading Kangas 1 24 
10/08/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 23     FNJ B14 E Bees 1   def. by   FNJ B14 Waverley 1 41 
10/08/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 32     FNJ B16 Blackburn Vikings 4   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 3 27 
10/08/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 39     FNJ B16 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B16 Ringwood Goats 1 25 
10/08/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A) 45     FNJ B18 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B18 Eastern Cobras 1 28 
11/08/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 8     GEBC X10 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 10 20 
11/08/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C2) 8     GEBC X10 Waverley 6   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 5 18 
11/08/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 42     GEBC X10 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC X10 E Bees 1 24 
11/08/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C) 36     GEBC B12 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 2 20 
11/08/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 20     GEBC B12 Waverley 4   def. by   GEBC B12 E Bees 4 26 
11/08/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10C/C2) 3     GEBC G10 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC G10 Heathmont Hornets 1 15 
11/08/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12C/C2) 8     GEBC G12 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC G12 Ashwood Wolves 4 29 
11/08/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14B/B2) 28     GEBC G14 Waverley 3   def. by   GEBC G14 Waverley Wildcats 1 29 
11/08/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14B2) 45     GEBC B14 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 5 32 
11/08/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16C3) 17     GEBC B16 E Bees 2   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 6 27 
11/08/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C2) 46     GEBC B16 E Bees 3   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 5 32 
11/08/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16B) 28     GEBC B16 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 2 20 
11/08/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Boys 16B) 30     GEBC B16 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 6 43 
17/08/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 28     FNJ B12 Blackburn Vikings 4   def.   FNJ B12 Blackburn Vikings 3 22 
17/08/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A) 39     FNJ B14 Waverley 1   def.   FNJ B14 Nunawading Kangas 1 38 
17/08/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 30     FNJ B16 Nunawading Kangas 2   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 3 24 
17/08/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 42     FNJ B16 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 3 46 
17/08/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A) 63     FNJ B18 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B18 Waverley 2 21 
18/08/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 18     GEBC X10 Wattle Park Saints 3   def.   GEBC X10 Ashwood Wolves 3 10 
18/08/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C) 30     GEBC X10 Vermont Vultures 9   def.   GEBC X10 E Bees 2 12 
18/08/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Boys 12D3) 41     GEBC B12 Waverley 9   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 5 19 
18/08/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D2) 19     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 3 16 
18/08/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 41     GEBC B12 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B12 Waverley 4 29 
18/08/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Boys 12D2) 24     GEBC B12 E Bees 6   def. by   GEBC B12 Waverley Raiders 4 28 
18/08/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 14B/B2) 13     GEBC G14 Waverley 5   def. by   GEBC G14 Ringwood Celtics 1 37 
18/08/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14C/C2) 15     GEBC G14 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G14 Waverley 6 12 
18/08/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14B2) 38     GEBC B14 Nunawading Kangas 3   vs   GEBC B14 Waverley Raiders 2 38 
18/08/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16C3) 42     GEBC B16 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC B16 E Bees 2 20 
18/08/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16D2) 26     GEBC B16 Waverley 4   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 4 23 
18/08/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 22     GEBC G16/18 Eastern Bulls 4   def. by   GEBC G16 Vermont Vultures 3 35 
24/08/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C)   FNJ B12 Blackburn Vikings 2   vs   FNJ B12 Vermont Vultures 3  
24/08/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Waverley 1   vs   FNJ B14 Stingers 1  
24/08/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2)   FNJ B16 Blackburn Vikings 1   vs   FNJ B16 Wattle Park Saints 2  
24/08/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Vermont Vultures 6   vs   FNJ B16 Wantirna South Devils 1  
24/08/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A)   FNJ B18 Ankle Takers 1   vs   FNJ B18 Waverley Raiders 1  
25/08/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D2)   GEBC X10 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC X10 Nunawading Kangas 6  
25/08/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C2)   GEBC X10 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC X10 Waverley Raiders 2  
25/08/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10B)   GEBC X10 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC X10 Waverley 3  
25/08/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C)   GEBC B12 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC X10 Vermont Vultures X10  
25/08/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Spirit Magic 5   vs   GEBC B12 E Bees 4  
25/08/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Donvale Dunkers 3   vs   GEBC B12 Waverley Raiders 4  
25/08/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 14C/C2)   GEBC G14 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC G14 spirit Magic 3  
25/08/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14C/C2)   GEBC G14 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC G14 Heathmont Hornets 1  
25/08/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Eastern Bulls 1   vs   GEBC B14 Waverley 4  
25/08/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16C3)   GEBC B16 Donvale Dunkers 4   vs   GEBC B16 Huntingtower Heat 6  
25/08/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Waverley Raiders 4   vs   GEBC B16 Ashy Bulls 1  
25/08/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16 St Benedicts 1   vs   GEBC G16/18 Eastern Bulls 4  
31/08/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C)   FNJ B12 E Bees 1   vs   FNJ B12 Vermont Vultures 2  
31/08/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B14 Stingers 1  
31/08/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2)   FNJ B16 Blackburn Vikings 1   vs   FNJ B16 Wattle Park Saints 1  
31/08/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Nunawading Kangas 4   vs   FNJ B16 Wantirna South Devils 1  
31/08/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A)   FNJ B18 Waverley Raiders 1   vs   FNJ B18 Waverley 2  
01/09/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10C)   GEBC X10 Vermont Vultures 9   vs   GEBC X10 Donvale Dunkers 2  
01/09/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Vermont Vultures 5   vs   GEBC X10 Waverley Raiders 1  
01/09/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Waverley 10   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 7  
01/09/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC X10 Spirit Magic 4  
01/09/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 E Bees 6   vs   GEBC B12 Waverley Wildcats 3  
01/09/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 12A/A2)   GEBC B12 Ashwood Wolves 1   vs   GEBC B12 Whitehorse Mustangs 1  
01/09/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14C/C2)   GEBC G14 Waverley 6   vs   GEBC G14 Heathmont Hornets 1  
01/09/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Waverley Wildcats 2   vs   GEBC B14 Vermont Vultures 5  
01/09/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14B)   GEBC B14 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC B14 Nunawading Kangas 2  
01/09/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16D)   GEBC B16 Ashy Vipers 1   vs   GEBC B16 Eastern Bulls 1  
01/09/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16 Vermont Vultures 3   vs   GEBC G16/18 Waverley 2  
07/09/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C)   FNJ B12 Mitcham Thunder 1   vs   FNJ B12 Blackburn Vikings 4  
07/09/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B14 Waverley 1  
07/09/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2)   FNJ B16 Blackburn Vikings 1   vs   FNJ B16 Ashy Basketball Club 1  
07/09/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Wantirna South Devils 1   vs   FNJ B16 Ringwood Thunder 1  
07/09/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18A)   FNJ B18 Eastern Cobras 1   vs   FNJ B18 Waverley Raiders 1  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form