Forest Hill 1

Venue Address
Mahoneys Road

East Burwood
Map Reference
C5 62
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
26/04/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 17     FNJ B12 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B12 Eastern Bulls 1 46 
26/04/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 34     FNJ B14 E Bees 1   def.   FNJ B14 Nunawading Kangas 3 32 
26/04/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 35     FNJ B16 Boom Boys 1   def. by   FNJ B16 Nunawading Kangas 3 44 
26/04/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 31     FNJ B18 Ankle Takers 2   def. by   FNJ B18 Vermont Vultures 2 33 
26/04/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18C) 52     FNJ B18 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B18 Wattle Park Saints 2 27 
27/04/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 1     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 10 32 
27/04/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D) GEBC X10 Waverley 7   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 6 32 
27/04/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 22     GEBC B10 Ashwood Wolves 1   vs   GEBC X10 Ringwood Celtics 1 22 
27/04/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 13     GEBC B12 Waverley 10   def.   GEBC B12 Spirit Magic 7
27/04/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 7     GEBC G10 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G10 Heathmont Hornets 1 14 
27/04/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 9     GEBC G10 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC G10 E Bees 1 23 
27/04/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C) 6     GEBC G12 Waverley 5   def. by   GEBC G12 Waverley 4 30 
27/04/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C2) 21     GEBC G10 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 3 10 
27/04/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14B) 65     GEBC G14 Glen Iris Scorpions 1   def.   GEBC G14 Wattle Park Saints 1 12 
27/04/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14B) 29     GEBC B14 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC B14 Ringwood Celtics 1 25 
27/04/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C) 25     GEBC B16 Waverley 5   def. by   GEBC B16 Ashy Vipers 1 36 
27/04/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2) 41     GEBC B16 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 1 29 
27/04/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 30     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC G18 Spirit Magic 3 16 
27/04/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 4     GEBC G18 Spirit Magic 4   def. by   GEBC G18 St Benedicts 1 35 
27/04/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18D) 31     GEBC B18 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B18 Eastern Bulls 1 41 
29/04/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 36     WNJ X08 Vermont Vultures 1-Withdrawn-020519   def.   WNJ X08 Vermont Vultures 2
29/04/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) 12     WNJ G10 E Bees 1   def.   WNJ G10 Vermont Vultures 1
29/04/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 8     WNJ B10 Wattle Park Saints 4   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 4 18 
03/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 21     FNJ B12 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B12 E Bees 1 39 
03/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 51     FNJ B14 Wantirna South Devils 3   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 9 13 
03/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C) 15     FNJ B16 E Bees 2   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 3 47 
03/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 15     FNJ B16 Heathmont Hornets 1   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 4 36 
03/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 35     FNJ B18 Ankle Takers 2   def.   FNJ B18 Wattle Park Saints 3 14 
03/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 37     FNJ B23 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B23 Wattle Park Saints 1 47 
04/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 15     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC X08 Spirit Magic 2 15 
04/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10B) 22     GEBC B10 Eastern Bulls 1   def.   GEBC X10 Spirit Magic 3 15 
04/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 34     GEBC X10 Vermont Vultures 2   def.   GEBC X10 Wattle Park Saints 1 14 
04/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10C2) 4     GEBC X10 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC X10 Donvale Dunkers 2 31 
04/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 17     GEBC G10 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC G10 Huntingtower Heat 3-Withdrawn 60519
04/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 8     GEBC G10 E Bees 1   def. by   GEBC G10 Spirit Magic 1 12 
04/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2) 30     GEBC B12 Waverley 3   def.   GEBC B12 Eastern Bulls 1 21 
04/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C2) 24     GEBC G12 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G12 Heathmont Hornets 2
04/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B) 28     GEBC B14 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 2 33 
04/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 14     GEBC G14 Waverley 3   def. by   GEBC G14 E Bees 2 15 
04/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B3) 28     GEBC B16 West Philly 1   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 2 12 
04/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 46     GEBC G16 Eastern Bulls 2   def.   GEBC G16/18 Vermont Vultures 3 20 
04/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16B3) 16     GEBC B16 Waverley 4   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 5 47 
04/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 45     GEBC G16 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G16/18 Waverley 4 15 
04/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C) 23     GEBC B18 Wattle Park Saints 4   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 1 49 
04/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C) 27     GEBC B18 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 2 28 
06/05/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 4     WNJ X08 Vermont Vultures 2   def. by   WNJ X08 Nunawading Kangas 1 14 
06/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) 16     WNJ G10 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ G10 Mitcham Thunder 1 21 
06/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 23     WNJ B10 Vermont Vultures 4   def.   WNJ B10 Heathmont Hornets 1
10/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 22     FNJ B12 E Bees 1   def.   FNJ B12 Eastern Bulls 1 19 
10/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 8     FNJ B14 Kingswood Wyverns 1   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 8 40 
10/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 40     FNJ B16 Nunawading Kangas 1   vs   FNJ B16 Ringwood Thunder 1 40 
10/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 32     FNJ B18 Ankle Takers 2   def.   FNJ B18 Blackburn Vikings 3 27 
10/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 47     FNJ B18 Nunawading Kangas 2   def.   FNJ B18 Wattle Park Saints 3 32 
10/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C) FNJ B18 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 3 10 
11/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 32     GEBC X08 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 2
11/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D2) 15     GEBC B10 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC X10 Spirit Magic 7 12 
11/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C) 44     GEBC X10 Waverley 4   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 6
11/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 18     GEBC B12 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC B12 Waverley Raiders 3 53 
11/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) GEBC G10 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G10 Waverley Raiders 1 20 
11/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C) 6     GEBC G10 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC G10 Eastern Bulls 2 20 
11/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C) 29     GEBC G12 Eastern Bulls 2   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 4 11 
11/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 12B2) 29     GEBC B12 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 3 27 
11/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B) 54     GEBC B14 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B14 Whitehorse Mustangs 1 25 
11/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 16     GEBC G14 E Bees 2   def. by   GEBC G14 Waverley Wildcats 1 34 
11/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A2) 39     GEBC B16 Eastside Warriors 2   def. by   GEBC B16 Huntingtower Heat 1 41 
11/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B3) 13     GEBC B16 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B16 West Philly 1 55 
11/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 15     GEBC G16/18 Waverley 3   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 2 50 
13/05/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 10     WNJ X08 Vermont Vultures 2   def.   WNJ X08 Mitcham Thunder 1
13/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) 2     WNJ G08 Vermont Vultures 2G   def. by   WNJ G10 Wattle Park Saints 1 44 
13/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 9     WNJ B10 Wattle Park Saints 2   def. by   WNJ B10 E Bees 1 28 
17/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 11     FNJ B12 Wattle Park Saints 1   def. by   FNJ B12 E Bees 1 41 
17/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 43     FNJ B14 Falcons 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 7 17 
17/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C) 29     FNJ B16 E Bees 2   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 6 18 
17/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A) 49     FNJ B16 Ringwood Thunder 1   def. by   FNJ B16 Waverley Wizards 1 60 
17/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 76     FNJ B18 Eastern Bulls 1   def.   FNJ B18 Wattle Park Saints 3 41 
17/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C) 50     FNJ B18 Nunawading Kangas 5   def.   FNJ B18 Huntingtower Heat 2 43 
18/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Waverley 2   def.   GEBC X08 Spirit Magic 3
18/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D) 17     GEBC X10 E Bees 3   vs   GEBC X10 Donvale Dunkers 3 17 
18/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 20     GEBC X10 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 6 18 
18/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 12     GEBC B12 Vermont Vultures 10   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 6 33 
18/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 8     GEBC G10 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC G10 Waverley Wildcats 1
18/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 24     GEBC G10 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC G10 Wattle Park Saints 1
18/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A) 41     GEBC B12 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B12 Waverley 2 27 
18/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C) 5     GEBC G12 Waverley 5   def. by   GEBC G12 Heathmont Hornets 2 35 
18/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 12B2) 44     GEBC B12 Vermont Vultures 2   def.   GEBC B12 Eastern Bulls 1 36 
18/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 4     GEBC G14 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G14 E Bees 3 28 
18/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C2) 24     GEBC B16 Ashy Bulls 2   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 5 42 
18/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 16     GEBC G16/18 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC G16 Ashwood Wolves 3 19 
18/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16C) 31     GEBC B16 Ashy Vipers 1   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 4 49 
18/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A) 31     GEBC B16 Eastside Warriors 1   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 1 39 
18/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C) 42     GEBC B18 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC B18 Wattle Park Saints 4 38 
18/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C) 6     GEBC B18 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 1 33 
20/05/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 8     WNJ X08 Heathmont Hornets 2   def. by   WNJ X08 Heathmont Hornets 1 12 
20/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) 21     WNJ G10 Wattle Park Saints 1   vs   WNJ G10 Wattle Park Saints 2 21 
20/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 34     WNJ B10 Vermont Vultures 2   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 6
24/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 44     FNJ B12 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B12 Mitcham Thunder 1 35 
24/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 49     FNJ B14 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B14 E Bees 1 16 
24/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 24     FNJ B16 Blackburn Vikings 4   def. by   FNJ B16 Eastside Magic 1 41 
24/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B) 43     FNJ B16 E Bees 3   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 1 98 
24/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A) 40     FNJ B18 Ankle Takers 1   def.   FNJ B18 East Burwood Rams 1 30 
24/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 34     FNJ B18 Nunawading Kangas 2   def.   FNJ B18 Blackburn Vikings 3 12 
25/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 3
25/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D2) 4     GEBC X10 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC X10 E Bees 4 24 
25/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 12     GEBC X10 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 5 18 
25/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Girls 10C) 16     GEBC G10 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC G10 Waverley Wildcats 1
25/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 10     GEBC G10 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC G10 Nunawading Kangas 1
25/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12C2) 21     GEBC G12 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G12 Vermont Vultures 3 30 
25/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A) 32     GEBC B12 E Bees 1   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 2 19 
25/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3) 29     GEBC G14 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G14 Spirit Magic 2
25/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14C4) 31     GEBC B14 St Benedicts 1   def.   GEBC B14 Waverley 8 25 
25/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 38     GEBC G14 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC G14 Huntingtower Heat 2 10 
25/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 14B) 21     GEBC G14 E Bees 3   def.   GEBC G14 Spirit Magic 1 17 
25/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16C) 27     GEBC B16 Eastern Bulls 1   vs   GEBC B16 Spirit Magic 3 27 
25/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 9     GEBC G16/18 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G18 Heathmont Hornets 1 33 
25/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16B3) 40     GEBC B16 Blackburn 1   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 5 37 
25/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C2) 29     GEBC B16 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 4 25 
25/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 24     GEBC B18 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B18 Waverley Raiders 1 35 
27/05/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 4     WNJ X08 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ X08 Heathmont Hornets 2
27/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) 22     WNJ G10 Nunawading Kangas 1   def.   WNJ G10 E Bees 1
27/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 6     WNJ B10 Wattle Park Saints 2   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 2 36 
31/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 34     FNJ B12 Eastern Bulls 2   def. by   FNJ B12 E Bees 1 37 
31/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16B) 46     FNJ B16 Nunawading Kangas 3   def.   FNJ B16 Huntingtower Heat 1 18 
31/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 36     FNJ B16 Stingers 1   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 1 26 
31/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A) 55     FNJ B16 Blackburn Vikings 2   def.   FNJ B16 Ringwood Thunder 1 43 
31/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 16B) 31     FNJ B16 West Philly 1   def.   FNJ B16 Waverley Wizards 1 30 
31/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 22     FNJ B18 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 2 46 
01/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 27     GEBC X08 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3
01/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D) 4     GEBC X10 Waverley Raiders 2   def. by   GEBC X10 E Bees 3 26 
01/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 11     GEBC X10 Waverley 3   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 4 16 
01/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 20     GEBC B12 E Bees 6   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 2 16 
01/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 16     GEBC G10 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G10 Waverley Raiders 1
01/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 20     GEBC G10 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC G10 Eastern Bulls 2
01/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C) 6     GEBC G12 Waverley 5   def. by   GEBC G12 Ashwood Wolves 2 29 
01/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C) GEBC G10 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC G12 Huntingtower Heat 3 33 
01/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 19     GEBC G14 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G14 Spirit Magic 3 37 
01/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14B) 20     GEBC G14 Waverley 2   def. by   GEBC G14 Heathmont Hornets 3 33 
01/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C) 26     GEBC B16 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B16 Waverley 5 29 
01/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 39     GEBC G16 E Bees 1   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 2 19 
01/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 30     GEBC G16/18 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G16 Eastside Warriors 1 36 
01/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16B3) 21     GEBC B16 Waverley 3   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 5 44 
01/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 31     GEBC B16 E Bees 2   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 4 15 
01/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18D) 16     GEBC B18 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B18 E Bees 2 36 
03/06/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 7     WNJ X08 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ X08 Heathmont Hornets 1 26 
03/06/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) WNJ G10 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ G10 Wattle Park Saints 2 31 
03/06/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 10     WNJ B10 Wattle Park Saints 4   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 2 31 
07/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 30     FNJ B12 Eastern Bulls 1   def.   FNJ B12 E Bees 1 29 
07/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 37     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 Huntingtower Heat 1 16 
07/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 30     FNJ B14 Blackburn Vikings 2   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 10 15 
07/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 18     FNJ B16 Heathmont Hornets 1   def. by   FNJ B16 E Bees 2 27 
07/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 42     FNJ B18 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B18 Huntingtower Heat 1 29 
14/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 25     FNJ B14 Falcons 1   def.   FNJ B14 Blackburn Vikings 2 23 
14/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C) 35     FNJ B16 Blackburn Vikings 4   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 5 24 
14/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 52     FNJ B16 Vermont Vultures 6   def.   FNJ B16 Eastern Bulls 2
14/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B) 68     FNJ B16 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B16 Huntingtower Heat 1 18 
14/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 20     FNJ B18 Wattle Park Saints 4   def. by   FNJ B18 Ankle Takers 2 49 
14/06/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) FNJ B18 Vermont Vultures 2   vs   FNJ B18 Vermont Vultures 1
15/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 11     GEBC X08 Waverley 5   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3
15/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D) 15     GEBC X10 E Bees 3   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 3 12 
15/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 22     GEBC X10 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC X10 Ringwood Celtics 1 15 
15/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 12     GEBC B12 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC B12 Waverley Wildcats 3 13 
15/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 7     GEBC G10 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G10 Nunawading Kangas 1
15/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 45     GEBC G10 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC G10 Vermont Vultures 1
15/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A) 26     GEBC B12 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 1 45 
15/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C) 6     GEBC G12 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC G12 Donvale Dunkers 1 19 
15/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 12C2) 20     GEBC G12 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC G12 Ashwood Wolves 2 17 
15/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 24     GEBC G14 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC G14 Waverley 3 24 
15/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C2) 26     GEBC B16 Ashy Bulls 2   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 5 30 
15/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16C) 31     GEBC B16 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 4 39 
15/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 17     GEBC G16/18 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G18 Heathmont Hornets 1 41 
15/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A2) 29     GEBC B16 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC B16 West Philly 1 26 
15/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C) 55     GEBC B18 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B18 Waverley 3 32 
15/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C) 18     GEBC B18 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B18 Waverley Kings 1 47 
17/06/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 9     WNJ X08 Heathmont Hornets 2   def.   WNJ X08 Vermont Vultures 2
17/06/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 46     WNJ B10 E Bees 1   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 3 11 
17/06/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 24     WNJ B10 Vermont Vultures 2   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 4 10 
21/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 25     FNJ B12 Mitcham Thunder 2   def. by   FNJ B12 Eastern Bulls 1 31 
21/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 53     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 Kingswood Wyverns 1 26 
21/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C) 27     FNJ B16 Vermont Vultures 4   def.   FNJ B16 Joeys Boys 1 24 
21/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 2     FNJ B16 Eastern Bulls 2   vs   FNJ B16 Heathmont Hornets 1
21/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 2     FNJ B18 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B18 Vermont Vultures 1
21/06/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C) 2     FNJ B18 Blackburn Vikings 3   vs   FNJ B18 Wattle Park Saints 2
22/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Waverley 1   def. by   GEBC X08 Waverley 3 12 
22/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C) 26     GEBC X10 Waverley Raiders 1   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 2 16 
22/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 21     GEBC X10 Waverley 2   def.   GEBC X10 Ringwood Celtics 1 18 
22/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 9     GEBC B12 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 6 32 
22/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 12     GEBC G10 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G10 E Bees 1 22 
22/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2) 12     GEBC G10 Waverley 1   vs   GEBC G10 Ashwood Wolves 2 12 
22/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 10C) 6     GEBC G10 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC G10 Waverley Wildcats 2
22/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C) 16     GEBC G12 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC G12 Waverley 4
22/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B) 43     GEBC B14 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B14 Wattle Park Saints 2 34 
22/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 30     GEBC G14 Waverley 4   def.   GEBC G14 Heathmont Hornets 1
22/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 14B) 19     GEBC G14 Waverley 2   def. by   GEBC G14 E Bees 3 28 
22/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2) GEBC B16 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC B16 Wattle Park Saints 1
22/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 23     GEBC G16/18 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G16/18 Waverley 1 24 
22/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16D2) 32     GEBC B16 Waverley 7   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 6 48 
22/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16B3) 27     GEBC B16 Waverley 3   def. by   GEBC B16 Blackburn 1 54 
22/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C) 30     GEBC B18 Waverley Kings 1   def.   GEBC B18 Waverley Wildcats 1 23 
24/06/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 39     WNJ X08 Heathmont Hornets 1   def.   WNJ G08 Vermont Vultures 2G
24/06/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) 20     WNJ G10 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ G10 Vermont Vultures 1 13 
24/06/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 41     WNJ B10 Vermont Vultures 2   def.   WNJ B10 E Bees 1
28/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 21     FNJ B12 Eastern Bulls 2   def. by   FNJ B12 Mitcham Thunder 2 29 
28/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 42     FNJ B14 Wattle Park Saints 3   def.   FNJ B14 Huntingtower Heat 1 20 
28/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 49     FNJ B16 West Philly 1   def.   FNJ B16 Huntingtower Heat 1 12 
28/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C) 23     FNJ B18 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B18 Ashwood Wolves 1 24 
28/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B) 58     FNJ B23 Nunawading Kangas 3   def.   FNJ B23 Syndal Storm 1 13 
28/06/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C) 43     FNJ B18 Ashy Makers 1   def.   FNJ B18 Blackburn Vikings 3 36 
29/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC X08 Spirit Magic 3
29/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D) 10     GEBC B10 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 3 14 
29/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 13     GEBC X10 Waverley 3   def. by   GEBC X10 Wattle Park Saints 1 28 
29/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D) 25     GEBC B12 Vermont Vultures 9   def.   GEBC B12 Waverley Raiders 2 22 
29/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 19     GEBC G10 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G10 Waverley Wildcats 1
29/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2) 19     GEBC G10 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G10 Huntingtower Heat 2
29/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 10     GEBC G12 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G12 Ashwood Wolves 2 36 
29/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12B) 20     GEBC G12 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC G12 E Bees 1 39 
29/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14C3) 17     GEBC B14 Waverley Wildcats 5   def. by   GEBC B14 Ringwood Celtics 2 46 
29/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 34     GEBC G14 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC G14 Waverley Wildcats 1 17 
29/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 14B) 14     GEBC G14 E Bees 3   vs   GEBC G14 Heathmont Hornets 3 14 
29/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 12     GEBC G16 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 2 37 
29/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16C2) 31     GEBC B16 Ashy Bulls 2   def.   GEBC B16 Spirit Magic 5 18 
29/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A2) 32     GEBC B16 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 2 35 
29/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16B) 40     GEBC B16 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC B16 Eastside Warriors 3 27 
29/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 41     GEBC B18 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 3 47 
13/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 30     GEBC X08 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC X08 Waverley 2 12 
13/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D) 30     GEBC X10 Vermont Vultures 7   def.   GEBC X10 E Bees 3 14 
13/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 35     GEBC X10 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B10 Eastern Bulls 1 27 
13/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C4) 44     GEBC B12 Wattle Park Saints 3   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 4 16 
13/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 16     GEBC G10 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC G10 Wattle Park Saints 2 12 
13/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 14     GEBC G10 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC G10 Huntingtower Heat 1
13/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A) 2     GEBC B12 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC B12 Waverley 1
13/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D) 15     GEBC B14 E Bees 5   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 8 22 
13/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B) 34     GEBC B14 Whitehorse Mustangs 1   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 2 40 
13/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14B) 29     GEBC G14 Waverley 2   def.   GEBC G14 Heathmont Hornets 2 20 
13/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 19     GEBC B16 E Bees 2   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 7 36 
13/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 20     GEBC G16/18 Waverley 4   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 3 27 
13/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 18     GEBC G16/18 Waverley 1   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1 31 
13/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16C2) 21     GEBC B16 Ashy Bulls 2   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 4 22 
13/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C) 18     GEBC B16 Vermont Vultures 5   def. by   GEBC B16 Ashy Vipers 1 34 
13/07/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C) 38     GEBC B18 Waverley Kings 1   def.   GEBC B18 Ringwood Celtics 3 20 
15/07/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 11     WNJ X08 Wattle Park Saints 1   def. by   WNJ X08 Waverley 1 14 
15/07/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) 11     WNJ G10 E Bees 1   def. by   WNJ G10 Mitcham Thunder 1 30 
15/07/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 26     WNJ B10 E Bees 1   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 6 14 
19/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 41     FNJ B12 Eastern Bulls 1   def.   FNJ B12 Eastern Bulls 2 18 
19/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 44     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 E Bees 1 17 
19/07/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 51     FNJ B16 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B16 Wattle Park Saints 2 23 
19/07/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 36     FNJ B16 Blackburn Vikings 5   def.   FNJ B16 E Bees 3 15 
19/07/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 28     FNJ B18 Ankle Takers 2   def. by   FNJ B18 East Burwood Rams 1 35 
19/07/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C2) 34     FNJ B18 Nunawading Kangas 5   def.   FNJ B18 Huntingtower Heat 2 23 
20/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 13     GEBC X08 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 1 12 
20/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D) 22     GEBC X10 E Bees 3   def.   GEBC B10 Ashwood Wolves 2 17 
20/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 16     GEBC X10 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 5 22 
20/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C4) 13     GEBC B12 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 4 22 
20/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 11     GEBC G10 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC G10 Waverley Wildcats 1
20/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C) 33     GEBC B14 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC B14 Spirit Magic 3 17 
20/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A) 37     GEBC B12 Waverley 2   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 2 27 
20/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C) 8     GEBC G12 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G12 Waverley 4 18 
20/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B) 30     GEBC B14 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 2 35 
20/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D) 59     GEBC B16 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 5 31 
20/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 14D) 38     GEBC B14 Waverley 10   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 8 22 
20/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 31     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC G16 Eastern Bulls 2 32 
20/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 48     GEBC B18 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 2 42 
20/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18D) 46     GEBC B18 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B18 Waverley Kings 2 27 
20/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 40     GEBC B18 Eastside Warriors 2   def. by   GEBC B18 Waverley 1 53 
20/07/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 23A) 40     GEBC B23 Eastside Warriors 1   def.   GEBC B23 Vermont Vultures 1 38 
22/07/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 22     WNJ X08 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ X08 Vermont Vultures 2 12 
22/07/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) 17     WNJ G10 E Bees 1   def. by   WNJ G10 Nunawading Kangas 1 20 
22/07/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 17     WNJ B10 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 6 23 
26/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 24     FNJ B12 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B12 Mitcham Thunder 2 28 
26/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 20     FNJ B14 Nunawading Kangas 3   def.   FNJ B14 E Bees 1 17 
26/07/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 43     FNJ B16 Stingers 1   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 2 40 
26/07/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 23     FNJ B16 Vermont Vultures 5   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 6 38 
26/07/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 41     FNJ B18 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 1 34 
26/07/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C) 41     FNJ B18 Wattle Park Saints 2   def.   FNJ B18 Mitcham Thunder 1 26 
27/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 22     GEBC X08 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC X08 Waverley 2 15 
27/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D) 8     GEBC B10 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 9 19 
27/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 23     GEBC X10 Waverley 2   def.   GEBC X10 Spirit Magic 3 11 
27/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 27     GEBC B12 Vermont Vultures 11   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 3 19 
27/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 2     GEBC G10 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC G10 Wattle Park Saints 2 19 
27/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 28     GEBC G10 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC G10 Vermont Vultures 1
27/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 10C) 17     GEBC G10 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G10 Nunawading Kangas 2 12 
27/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C2) 14     GEBC G12 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G12 Ashwood Wolves 2 29 
27/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 16     GEBC G14 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G14 Spirit Magic 3 20 
27/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 13     GEBC G14 Waverley 3   def. by   GEBC G14 Heathmont Hornets 1 16 
27/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B2) 37     GEBC B16 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 3 51 
27/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B) 33     GEBC B16 E Bees 1   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 2 37 
27/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 33     GEBC G18 Vales Basketball 1   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 1 16 
27/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16C) 22     GEBC B16 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC B16 Ashy Vipers 1 30 
27/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C2) 24     GEBC B16 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B16 Ashy Bulls 2 34 
27/07/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 45     GEBC B18 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC B18 Wattle Park Saints 4 29 
29/07/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 13     WNJ X08 Wattle Park Saints 1   def.   WNJ X08 Nunawading Kangas 1
29/07/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) 9     WNJ G10 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ G10 Wattle Park Saints 1 17 
29/07/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 25     WNJ B10 Wattle Park Saints 3   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 3
02/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12C) 31     FNJ B12 St Benedicts 1   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 2 30 
02/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 23     FNJ B14 Vermont Vultures 9   def. by   FNJ B14 Huntingtower Heat 1 24 
02/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 34     FNJ B16 Nunawading Kangas 3   def.   FNJ B16 Monash BBB 1 33 
02/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C) 16     FNJ B18 Blackburn Vikings 3   def. by   FNJ B18 Ashwood Wolves 1 34 
02/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 25     FNJ B18 Waverley Kings 2   def.   FNJ B18 Nunawading Kangas 2 23 
02/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C2) 51     FNJ B18 Vermont Vultures 4   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 5 81 
03/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 36     GEBC X08 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC X08 Waverley 3 15 
03/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 18     GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 6
03/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 27     GEBC B10 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC X10 Wattle Park Saints 1 24 
03/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C2) 20     GEBC B12 Waverley Raiders 3   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 2 24 
03/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 13     GEBC G10 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC G10 Nunawading Kangas 1
03/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 9     GEBC G10 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC G10 Ashwood Wolves 1 36 
03/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 27     GEBC G12 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC G12 Ringwood Celtics 1
03/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12A) 23     GEBC G12 Waverley 2   def.   GEBC G12 Eastern Bulls 1 19 
03/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 19     GEBC G14 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G14 Huntingtower Heat 1 28 
03/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C3) 23     GEBC G14 E Bees 2   def.   GEBC G14 Vermont Vultures 3
03/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D3) 34     GEBC B16 Waverley 9   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 13 
03/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18A) 23     GEBC G16/18 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 1 17 
03/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 10     GEBC G16/18 Waverley 4   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 4 14 
03/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A2) 31     GEBC B16 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 1 28 
03/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C2) 24     GEBC B16 Ashy Bulls 2   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 9 31 
03/08/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B2) 44     GEBC B18 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B18 Ashwood Wolves 1 29 
05/08/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 22     WNJ X08 Heathmont Hornets 2   def.   WNJ X08 Mitcham Thunder 1 11 
05/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) 9     WNJ G10 Vermont Vultures 1   def. by   WNJ G10 Wattle Park Saints 1 51 
05/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 31     WNJ B10 Wattle Park Saints 2   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 4 12 
09/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 34     FNJ B12 Eastern Bulls 2   def. by   FNJ B12 Eastern Bulls 1 39 
09/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 41     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 Waverley 2 23 
09/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 33     FNJ B16 Nunawading Kangas 2   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 2 30 
09/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 26     FNJ B16 E Bees 2   def. by   FNJ B16 Heathmont Hornets 1 28 
09/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 38     FNJ B18 Eastern Bulls 1   def.   FNJ B18 East Burwood Rams 1 35 
09/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C2) 29     FNJ B18 Ring Dingerz 1   def.   FNJ B18 Waverley 1 26 
10/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 15     GEBC X08 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 1 18 
10/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C) 12     GEBC X10 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC X10 E Bees 2 22 
10/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 34     GEBC X10 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC X10 Waverley Wildcats 2 10 
10/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 21     GEBC B12 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 6 25 
10/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 8     GEBC G10 Nunawading Kangas 1   vs   GEBC G10 Waverley Wildcats 1
10/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C) 13     GEBC G10 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC G10 Waverley Wildcats 2 27 
10/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A) 53     GEBC B12 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC B12 E Bees 1 25 
10/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C) 14     GEBC G12 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 1 24 
10/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 12A) 38     GEBC G12 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 1 25 
10/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C3) 13     GEBC G14 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC G14 E Bees 2 19 
10/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D3) 24     GEBC B16 Wattle Park Saints 4   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 5 28 
10/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B2) 23     GEBC B16 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 4 45 
10/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 45     GEBC G16/18 Vermont Vultures 2   def.   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1 31 
12/08/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 10     WNJ X08 Waverley 1   def.   WNJ X08 Vermont Vultures 2
12/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) 6     WNJ G10 Vermont Vultures 1   def. by   WNJ G10 Mitcham Thunder 1 20 
12/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 10     WNJ B10 Vermont Vultures 6   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 3 24 
16/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 30     FNJ B12 Mitcham Thunder 2   def.   FNJ B12 Eastern Bulls 1 26 
16/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 28     FNJ B14 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B14 Waverley 3 35 
16/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 35     FNJ B16 Nunawading Kangas 2   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 1 31 
16/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 36     FNJ B16 Heathmont Hornets 1   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 5 17 
16/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 37     FNJ B18 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B18 Wattle Park Saints 1 54 
16/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 16     FNJ B18 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 2 36 
17/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3
17/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3) 16     GEBC X10 Nunawading Kangas 7   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 4 12 
17/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10D) 22     GEBC X10 E Bees 3   def.   GEBC X10 Spirit Magic 7 12 
17/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10B) 14     GEBC X10 Waverley 3   def. by   GEBC B10 Ashwood Wolves 1 17 
17/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C4) 18     GEBC B12 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC B12 Ringwood Celtics 1 18 
17/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C) 28     GEBC B12 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 3 43 
17/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 10A/B) 17     GEBC G10 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC G10 Spirit Magic 1 17 
17/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14B2) 27     GEBC B14 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B14 Waverley 4 46 
17/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 12C) 16     GEBC G12 Waverley 4   def.   GEBC G12 Spirit Magic 1 15 
17/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14C4) 29     GEBC B14 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC B14 St Benedicts 1 31 
17/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 14B) 31     GEBC G14 E Bees 3   def.   GEBC G14 Spirit Magic 1 24 
17/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16C) 47     GEBC B16 Ashy Vipers 1   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 4 18 
17/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 29     GEBC G16 Eastside Warriors 1   def.   GEBC G16 Eastern Bulls 2 28 
17/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16C2) 19     GEBC B16 Ashy Bulls 2   vs   GEBC B16 Waverley Raiders 2 19 
17/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18B2) 38     GEBC B18 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 2 26 
19/08/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) WNJ X08 Vermont Vultures 2   def. by   WNJ X08 Heathmont Hornets 2 12 
19/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A) 15     WNJ G10 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ G10 E Bees 1 25 
19/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 35     WNJ B10 Vermont Vultures 2   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 4
23/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A)   FNJ B12 Eastern Bulls 2   vs   FNJ B12 Mitcham Thunder 2  
23/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B14 Wantirna South Devils 3  
23/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B)   FNJ B16 Vermont Vultures 3   vs   FNJ B16 Boom Boys 1  
23/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 Vermont Vultures 6   vs   FNJ B16 E Bees 3  
23/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Wattle Park Saints 4   vs   FNJ B18 Waverley Kings 2  
23/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Ankle Takers 2   vs   FNJ B18 Nunawading Kangas 2  
24/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Huntingtower Heat 6   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 5  
24/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D)   GEBC X10 Waverley 5   vs   GEBC X10 Vermont Vultures 7  
24/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B)   GEBC X10 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC X10 Waverley 3  
24/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 E Bees 5   vs   GEBC B12 Huntingtower Heat 4  
24/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C)   GEBC G10 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC G10 E Bees 1  
24/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B)   GEBC G10 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC G10 Eastern Bulls 1  
24/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC G10 Spirit Magic 2  
24/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C)   GEBC G12 Waverley 4   vs   GEBC G12 Vermont Vultures 3  
24/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC G14 E Bees 2  
24/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2)   GEBC B16 Waverley Raiders 2   vs   GEBC B16 Heathmont Hornets 9  
24/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C)   GEBC B16 Eastern Bulls 1   vs   GEBC B16 Vermont Vultures 5  
24/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2)   GEBC B16 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC B16 Spirit Magic 2  
24/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A)   GEBC G18 South Camberwell Basketball Club 1   vs   GEBC G18 Huntingtower Heat 1  
26/08/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08)   WNJ X08 Wattle Park Saints 1   vs   WNJ X08 Vermont Vultures 2  
26/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A)   WNJ G10 Nunawading Kangas 1   vs   WNJ G10 E Bees 1  
26/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C)   WNJ B10 Vermont Vultures 4   vs   WNJ B10 Vermont Vultures 6  
30/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A)   FNJ B12 Eastern Bulls 1   vs   FNJ B12 Eastern Bulls 2  
30/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Mitcham Thunder 1   vs   FNJ B14 Huntingtower Heat 1  
30/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B)   FNJ B16 Boom Boys 1   vs   FNJ B16 Wattle Park Saints 2  
30/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 E Bees 3   vs   FNJ B16 Heathmont Hornets 1  
30/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18C)   FNJ B18 Mitcham Thunder 1   vs   FNJ B18 Wattle Park Saints 2  
30/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C2)   FNJ B18 Huntingtower Heat 2   vs   FNJ B18 Ring Dingerz 1  
31/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 E Bees 1   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 3  
31/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10A/A2)   GEBC X10 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC X10 Spirit Magic 2  
31/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Nunawading Kangas 3   vs   GEBC X10 Heathmont Hornets 1  
31/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Nunawading Kangas 6   vs   GEBC B12 Waverley Wildcats 3  
31/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C)   GEBC G10 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC G10 Nunawading Kangas 2  
31/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B)   GEBC G10 Eastern Bulls 1   vs   GEBC G10 Ashwood Wolves 1  
31/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A)   GEBC B12 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC B12 Nunawading Kangas 1  
31/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C)   GEBC G12 Eastern Bulls 2   vs   GEBC G12 Waverley 4  
31/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B)   GEBC B14 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC B14 Whitehorse Mustangs 1  
31/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2)   GEBC G14 Vermont Vultures 2   vs   GEBC G14 Waverley 3  
31/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC B16 Vermont Vultures 7  
31/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B3)   GEBC B16 Blackburn 1   vs   GEBC B16 Heathmont Hornets 3  
31/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2)   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC G16/18 Waverley 1  
02/09/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08)   WNJ X08 Heathmont Hornets 2   vs   WNJ X08 Heathmont Hornets 1  
02/09/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Girls 10A)   WNJ G10 Wattle Park Saints 1   vs   WNJ G10 Nunawading Kangas 1  
02/09/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C)   WNJ B10 Vermont Vultures 3   vs   WNJ B10 Wattle Park Saints 2  
06/09/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A)   FNJ B12 Eastern Bulls 1   vs   FNJ B12 Mitcham Thunder 2  
06/09/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 9  
06/09/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Nunawading Kangas 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 10  
06/09/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 Vermont Vultures 5   vs   FNJ B16 Eastern Bulls 2  
06/09/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Huntingtower Heat 1   vs   FNJ B18 Vermont Vultures 2  
13/09/19 (Fri)
(Elimination Final 1)
17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B)   Undecided   vs   Undecided  
13/09/19 (Fri) 18:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   Undecided   vs   Undecided  
13/09/19 (Fri)
(Elimination Final 1)
19:00 (W19 FRIDAY Boys 16C)   Undecided   vs   Undecided  
13/09/19 (Fri)
(Elimination Final 1)
20:00 (W19 FRIDAY Boys 18C)   Undecided   vs   Undecided  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form