Forest Hill 1

Venue Address
Mahoneys Road

East Burwood
Map Reference
C5 62
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
16/04/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 32     WNJ X08 Blackburn Vikings 1   def.   WNJ X08 East Burwood Rams 1
16/04/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 34     WNJ B10 Waverley 2   def.   WNJ B10 Blackburn Vikings 5
16/04/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10C2) 36     WNJ B10 Wattle Park Saints 3   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 6
16/04/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 14     WNJ G10 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ G10 Wattle Park Saints 1 18 
20/04/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 32     FNJ B12 Blackburn Vikings 1   vs   FNJ B12 Falcons 1 32 
20/04/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14C) 39     FNJ B14 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B14 Wattle Park Saints 5
20/04/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 65     FNJ B16 Blackburn Vikings 3   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 2 37 
20/04/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 28     FNJ B16 Vermont Vultures 5   def. by   FNJ B16 West Philly 1 53 
20/04/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2) 18     FNJ B18 Blackburn Vikings 2   def. by   FNJ B18 The Gators 1 23 
21/04/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) GEBC X10 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 6 49 
21/04/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2) 10     GEBC X10 Waverley 4   def.   GEBC X10 E Bees 2
21/04/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A) 41     GEBC X10 Waverley 1   def.   GEBC X10 Eastern Bulls 1 15 
21/04/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C4) 24     GEBC B12 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC B12 Waverley Wildcats 2 32 
21/04/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C) 57     GEBC B12 Waverley 3   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 3
21/04/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10A) 36     GEBC G10 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G10 Wattle Park Saints 1
21/04/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12B/B2) 37     GEBC G12 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G12 E Bees 3 10 
21/04/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D) 28     GEBC B14 Waverley Wildcats 4   vs   GEBC B14 Vermont Vultures 6 28 
21/04/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14C) 51     GEBC B14 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B14 Ashwood Wolves 2 15 
21/04/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14C3) 34     GEBC B14 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B14 St Benedicts 1 14 
21/04/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16D2) 24     GEBC B16 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 4 22 
21/04/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 23     GEBC G16/18 Waverley 2   def.   GEBC G16/18 Eastern Bulls 4 22 
23/04/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) WNJ X08 East Burwood Rams 1   def. by   GEBC X08 Eastern Bulls 3 15 
23/04/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 4     WNJ B10 Blackburn Vikings 5   def. by   WNJ B10 Blackburn Vikings 3 14 
23/04/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10C2) 12     WNJ B10 Vermont Vultures 4   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 5
23/04/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 4     WNJ G10 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ G10 Wattle Park Saints 1 11 
27/04/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 30     FNJ B12 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B12 Blackburn Vikings 2 28 
27/04/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14C) 8     FNJ B14 Blackburn Vikings 3   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 5 47 
27/04/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16B/B2) 68     FNJ B16 Comets 1   def.   FNJ B16 Ringwood Thunder 1 33 
27/04/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 27     FNJ B16 Wattle Park Saints 1   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 3 61 
27/04/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 16C) 37     FNJ B16 Huntingtower Heat 1   def.   FNJ B16 Ringwood Goats 1 35 
28/04/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 28     GEBC X10 Spirit Magic 6   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 4
28/04/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B) 21     GEBC X10 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 3 23 
28/04/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A) 71     GEBC X10 Vermont Vultures X10   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 1 24 
28/04/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D3) 20     GEBC B12 Waverley 12   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 4 19 
28/04/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Girls 10B/B2) 14     GEBC G10 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC G10 E Bees 1
28/04/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10A) 15     GEBC G10 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC G10 Huntingtower Heat 1 23 
28/04/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12B/B2) 20     GEBC G12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC G12 Ashwood Wolves 3 15 
28/04/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14C/C2) 18     GEBC G14 Waverley 6   def. by   GEBC G14 Huntingtower Heat 2 21 
28/04/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14B2) 43     GEBC B14 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B14 Waverley Wildcats 2 16 
28/04/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14A2) 39     GEBC B14 Waverley 3   def. by   GEBC B14 Blackburn 1 64 
28/04/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16D2) 17     GEBC B16 Waverley 4   vs   GEBC B16 Waverley Raiders 4 17 
28/04/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 33     GEBC G16/18 Waverley 1   def.   GEBC G16/18 Spirit Magic 4 12 
28/04/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 17     GEBC G16 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC G16 St Benedicts 1 29 
30/04/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 10     WNJ X08 Blackburn Vikings 1   def. by   WNJ X08 Vermont Vultures 1 16 
30/04/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) WNJ B10 Wattle Park Saints 6   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 4 46 
30/04/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10C2) 24     WNJ B10 Blackburn Vikings 4   def.   WNJ B10 Blackburn Vikings 5
30/04/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 33     WNJ G10 Nunawading Kangas 1   def.   WNJ G10 Vermont Vultures 2
04/05/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 14     FNJ B12 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B12 Wantirna South Devils 1 39 
04/05/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14C) 9     FNJ B14 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 5 76 
04/05/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 14B) 13     FNJ B14 Nunawading Kangas 2   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 1 55 
04/05/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 51     FNJ B16 Ringwood Goats 1   def.   FNJ B16 E Bees 1 31 
04/05/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2) 23     FNJ B18 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B18 Wattle Park Saints 1 48 
05/05/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 32     GEBC X10 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC X10 Waverley Wildcats 5
05/05/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2) 10     GEBC X10 Waverley 4   def. by   GEBC X10 Ringwood Celtics 1 27 
05/05/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10B2) 44     GEBC X10 Vermont Vultures 5   def.   GEBC X10 Waverley Raiders 2
05/05/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C4) 15     GEBC B12 E Bees 5   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 3 22 
05/05/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C) 27     GEBC B12 Waverley 3   def.   GEBC B12 E Bees 3 17 
05/05/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 12C/C2) 24     GEBC G12 Waverley 3   def.   GEBC G12 Donvale Dunkers 1 20 
05/05/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12B/B2) 4     GEBC G12 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G12 Huntingtower Heat 1 46 
05/05/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14C/C2) 4     GEBC G14 Waverley 6   def. by   GEBC G14 Spirit Magic 2 36 
05/05/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14C2) 10     GEBC B14 Waverley 8   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 7 46 
05/05/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16D2) 22     GEBC B16 Waverley 4   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 5 30 
05/05/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16B2) 32     GEBC B16 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B16 E Bees 1 22 
05/05/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 38     GEBC G16/18 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC G16/18 Spirit Magic 3 16 
05/05/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 26     GEBC G16 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G16/18 Huntingtower Heat 3 14 
07/05/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 30     WNJ X08 Vermont Vultures 1   def.   WNJ X08 Whitehorse Mustangs 1
07/05/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 13     WNJ B10 Blackburn Vikings 5   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 4 16 
07/05/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10B) 20     WNJ B10 Vermont Vultures 2   def. by   WNJ B10 Heathmont Hornets 1 25 
07/05/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Boys B10C) 14     WNJ X10 East Burwood Rams 1   def.   WNJ B10 Blackburn Vikings 4
11/05/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 32     FNJ B12 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B12 Vermont Vultures 3 22 
11/05/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 28     FNJ B14 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B14 Waverley 2 18 
11/05/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 38     FNJ B16 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B16 Comets 1 49 
11/05/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 32     FNJ B16 Eastside Magic 1   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 1 40 
11/05/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2) 34     FNJ B18 Blackburn Vikings 3   def.   FNJ B18 East Burwood Rams 1 13 
12/05/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 28     GEBC X10 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 3 16 
12/05/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10A) 17     GEBC X10 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC X10 Spirit Magic 1 13 
12/05/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 16     GEBC X10 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC X10 Waverley 2 30 
12/05/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C4) 8     GEBC B12 Wattle Park Saints 4   def. by   GEBC B12 Waverley 7 30 
12/05/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C) 20     GEBC B12 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures X10 40 
12/05/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10A) 12     GEBC G10 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G10 Vermont Vultures 1 27 
12/05/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12B/B2) 19     GEBC G12 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC G12 Heathmont Hornets 2 19 
12/05/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 12B/B2) 27     GEBC G12 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G12 Waverley Wildcats 1
12/05/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Girls 14B/B2) 13     GEBC G14 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC G14 Ringwood Celtics 1 27 
12/05/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14B) 21     GEBC B14 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B14 Waverley 4 50 
12/05/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C) 25     GEBC B16 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC B16 Waverley 3 21 
12/05/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16D2) 50     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def.   GEBC B16 E Bees 4 19 
14/05/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 16     WNJ X08 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ X08 Whitehorse Mustangs 1
14/05/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 2     WNJ B10 Vermont Vultures 4   def. by   WNJ B10 E Bees 2
14/05/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10B) 4     WNJ B10 Wattle Park Saints 4   def. by   WNJ B10 E Bees 1 17 
14/05/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 8     WNJ G10 Kingswood Wyverns 1   def. by   WNJ G10 Wattle Park Saints 1 27 
18/05/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 24     FNJ B12 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B12 Blackburn Vikings 1 46 
18/05/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 28     FNJ B14 Eastern Bulls 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 3 22 
18/05/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 45     FNJ B14 Waverley 2   def.   FNJ B14 Blackburn Vikings 4 17 
18/05/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 36     FNJ B16 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B16 West Philly 1 21 
18/05/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2) 26     FNJ B18 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 3 39 
19/05/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10C) 12     GEBC X10 E Bees 2   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 6 20 
19/05/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2) 11     GEBC X10 Spirit Magic 5   def.   GEBC X10 Waverley 4
19/05/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A) 9     GEBC X10 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC X10 Eastern Bulls 2 40 
19/05/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D) 18     GEBC B12 Wattle Park Saints 5   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 2 19 
19/05/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C) 22     GEBC B12 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC B12 Waverley Raiders 1 28 
19/05/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10A) GEBC G10 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G10 Eastern Bulls 2 39 
19/05/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12B/B2) 10     GEBC G12 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G12 Heathmont Hornets 2 34 
19/05/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 12D4) 10     GEBC B12 Waverley Wildcats 4   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 5 15 
19/05/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Girls 14B/B2) 16     GEBC G14 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G14 Waverley Wildcats 1 13 
19/05/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16D3) 21     GEBC B16 Waverley Raiders 5   def. by   GEBC B16 Huntingtower Heat 7 43 
19/05/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C2) 25     GEBC B16 Waverley Raiders 2   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 6 70 
19/05/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16B) 30     GEBC B16 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B16 Waverley 2 35 
19/05/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 26     GEBC G16/18 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC G16 Ashwood Wolves 2 22 
21/05/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 21     WNJ X08 Vermont Vultures 2   def.   WNJ X08 Vermont Vultures 3
21/05/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 4     WNJ B10 Vermont Vultures 5   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 4
21/05/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10B) 12     WNJ B10 Wattle Park Saints 3   def. by   WNJ B10 Heathmont Hornets 1 17 
21/05/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 6     WNJ G10 Wattle Park Saints 3   def. by   WNJ G10 Nunawading Kangas 1 32 
25/05/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 68     FNJ B12 Falcons 1   def.   FNJ B12 Wantirna South Devils 1 16 
25/05/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 34     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B14 Waverley 2 25 
25/05/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 66     FNJ B16 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 1 22 
25/05/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 13     FNJ B16 Ringwood Goats 1   def. by   FNJ B16 Ringwood Thunder 1 27 
25/05/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2) 31     FNJ B18 East Burwood Rams 1   def. by   FNJ B18 Heathmont Hornets 1 36 
26/05/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D2) 16     GEBC X10 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 6
26/05/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10A2) 27     GEBC X10 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC X10 Waverley Wildcats 1 24 
26/05/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10B2) 4     GEBC X10 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 2 21 
26/05/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D3) 28     GEBC B12 Waverley 9   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 5 24 
26/05/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C) 27     GEBC B12 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 1 15 
26/05/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10A) 4     GEBC G10 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC G10 Vermont Vultures 1 17 
26/05/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12A) 9     GEBC G12 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G12 Ashwood Wolves 2 59 
26/05/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D4) 36     GEBC B14 Waverley 10   def.   GEBC B14 Spirit Magic 6
26/05/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Girls 14B/B2) 40     GEBC G14 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G14 Waverley 5 10 
26/05/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14B2) 46     GEBC B14 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B14 Waverley 5 19 
26/05/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C2) 41     GEBC B16 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 2 31 
26/05/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16B2) 43     GEBC B16 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 57 
28/05/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 1     WNJ X08 Whitehorse Mustangs 1   def. by   WNJ X08 Vermont Vultures 2 36 
28/05/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 13     WNJ B10 E Bees 2   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 5
28/05/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10B) 21     WNJ B10 Heathmont Hornets 1   def.   WNJ B10 E Bees 1 10 
28/05/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 4     WNJ G10 Wattle Park Saints 3   def. by   WNJ G10 Vermont Vultures 1 39 
01/06/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 22     FNJ B12 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B12 Falcons 1 32 
01/06/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 35     FNJ B14 Eastern Bulls 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 4 35 
01/06/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 27     FNJ B16 Vermont Vultures 4   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 1 43 
01/06/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 62     FNJ B16 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B16 Eastern Bulls 2 33 
01/06/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 16C2) 38     FNJ B16 Waverley 1   def. by   FNJ B16 Huntingtower Heat 1 45 
02/06/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 2     GEBC X10 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC X10 Wattle Park Saints 4 18 
02/06/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10D) 8     GEBC X10 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC X10 Waverley Raiders 3 12 
02/06/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A) 32     GEBC X10 Eastern Bulls 2   def.   GEBC X10 Spirit Magic 1 12 
02/06/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D) 9     GEBC B12 Waverley Raiders 3   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 4 20 
02/06/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C) 23     GEBC B12 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC B12 Eastern Bulls 2 33 
02/06/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10C/C2) 13     GEBC G10 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC G10 Spirit Magic 2 30 
02/06/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12C/C2) 6     GEBC G12 Waverley 3   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 2
02/06/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14C2) 35     GEBC B14 Glen Iris Scorpions 1   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 6 23 
02/06/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Girls 14C/C2) 13     GEBC G14 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G14 Waverley 6 18 
02/06/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14A2) 42     GEBC B14 Vermont Vultures 3   def.   GEBC B14 Waverley 4 37 
02/06/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16B) 57     GEBC B16 Waverley 2   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 6 26 
02/06/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 27     GEBC G16/18 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC G16/18 Spirit Magic 3 15 
02/06/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 19     GEBC G16/18 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G16 St Benedicts 1 29 
04/06/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 4     WNJ X08 East Burwood Rams 1   def. by   WNJ X08 Mitcham Thunder 1 22 
04/06/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 2     WNJ B10 Wattle Park Saints 6   def. by   WNJ B10 E Bees 2
04/06/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10B) 22     WNJ B10 Heathmont Hornets 1   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 2 21 
04/06/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 16     WNJ G10 Kingswood Wyverns 1   def.   WNJ G10 Wattle Park Saints 3
08/06/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 26     FNJ B12 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B12 Blackburn Vikings 1 27 
08/06/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 25     FNJ B14 Blackburn Vikings 4   def. by   FNJ B14 Eastern Bulls 2 35 
08/06/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 39     FNJ B16 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 2 32 
08/06/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 37     FNJ B16 Vermont Vultures 6   def.   FNJ B16 Ringwood Thunder 1 35 
15/06/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 35     FNJ B12 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B12 Wantirna South Devils 1 28 
15/06/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 20     FNJ B14 Nunawading Kangas 2   def.   FNJ B14 Eastern Bulls 1 18 
15/06/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 30     FNJ B16 Vermont Vultures 2   vs   FNJ B16 Comets 1 30 
15/06/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 35     FNJ B16 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 1 53 
15/06/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2) 29     FNJ B18 Whitehorse Mustangs 1   def.   FNJ B18 Huntingtower Heat 1 13 
16/06/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 11     GEBC X10 Wattle Park Saints 4   def. by   GEBC X10 Waverley Raiders 4 13 
16/06/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10D) 20     GEBC X10 Vermont Vultures 10   def.   GEBC X10 Ashwood Wolves 3
16/06/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 13     GEBC X10 E Bees 1   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 1 32 
16/06/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Mixed X10A) 36     GEBC X10 Waverley 1   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 1 35 
16/06/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C) 24     GEBC B12 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 2 26 
16/06/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10B/B2) 36     GEBC G10 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G10 E Bees 1
16/06/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12C/C2) 10     GEBC G12 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 2 21 
16/06/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14B/B2) 8     GEBC G14 Waverley 5   def. by   GEBC G14 Huntingtower Heat 1 45 
16/06/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14C2) 41     GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B14 Glen Iris Scorpions 1 29 
16/06/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14B2) 22     GEBC B14 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 4 36 
16/06/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C2) 38     GEBC B16 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC B16 Waverley 3 29 
16/06/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18A) 17     GEBC G16/18 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC G18 Ringwood Celtics 1 38 
16/06/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Girls 16/18B/B2) 33     GEBC G16/18 Eastern Bulls 3   def.   GEBC G16/18 Waverley 1 13 
18/06/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 20     WNJ X08 Vermont Vultures 1   def.   WNJ X08 Blackburn Vikings 2 10 
18/06/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 14     WNJ B10 E Bees 2   def.   WNJ B10 Blackburn Vikings 3 12 
18/06/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10B) 23     WNJ B10 E Bees 1   def.   WNJ B10 Waverley 1 13 
18/06/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 13     WNJ G10 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ G10 Kingswood Wyverns 1 26 
22/06/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C) 24     FNJ B12 Blackburn Vikings 2   def.   FNJ B12 Vermont Vultures 2 17 
22/06/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 41     FNJ B14 Eastern Bulls 1   def.   FNJ B14 Blackburn Vikings 4 17 
22/06/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 35     FNJ B16 Blackburn Vikings 3   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 2 42 
22/06/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 38     FNJ B16 Eastside Magic 1   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 3 41 
22/06/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2) 30     FNJ B18 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B18 Waverley 1 27 
23/06/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 11     GEBC X10 Waverley 7   def. by   GEBC X10 Wattle Park Saints 4 48 
23/06/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10A2) 24     GEBC X10 Waverley 2   def. by   GEBC X10 Wattle Park Saints 1 26 
23/06/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A) 45     GEBC X10 Waverley 1   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 2 23 
23/06/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D) 16     GEBC B12 Wattle Park Saints 4   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 4 23 
23/06/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C) 35     GEBC B12 Waverley Raiders 1   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 2 33 
23/06/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10A) 31     GEBC G10 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G10 Waverley 1 21 
23/06/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12B/B2) 28     GEBC G12 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G12 Waverley 2 37 
23/06/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D3) 47     GEBC B14 Waverley 10   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 11 19 
23/06/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14C) 28     GEBC B14 E Bees 1   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 3 33 
23/06/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14D) 15     GEBC B14 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 8 13 
23/06/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C2) 46     GEBC B16 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 5 24 
23/06/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 14     GEBC G16 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G16/18 Huntingtower Heat 2 29 
25/06/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 30     WNJ X08 Vermont Vultures 1   def.   WNJ X08 Vermont Vultures 2 10 
25/06/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 12     WNJ B10 Blackburn Vikings 3   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 5
25/06/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10B) 30     WNJ B10 E Bees 1   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 3
25/06/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 15     WNJ G10 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ G10 Wattle Park Saints 3
29/06/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 37     FNJ B12 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B12 Vermont Vultures 1 20 
29/06/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 24     FNJ B14 Blackburn Vikings 4   def.   FNJ B14 Wattle Park Saints 3 20 
29/06/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16C) 37     FNJ B16 Ringwood Thunder 1   def.   FNJ B16 Wattle Park Saints 3 35 
29/06/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C2) 67     FNJ B16 West Philly 1   def.   FNJ B16 E Bees 1
29/06/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2) 24     FNJ B18 Blackburn Vikings 2   def.   FNJ B18 Whitehorse Mustangs 1 17 
30/06/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 26     GEBC X10 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC X10 Ashwood Wolves 3
30/06/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10C) 20     GEBC X10 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 4 16 
30/06/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Boys 12D2) 24     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 7 20 
30/06/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C4) 23     GEBC B12 E Bees 5   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 3 28 
30/06/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Girls 10B/B2) 1     GEBC G10 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC G10 Wattle Park Saints 1 33 
30/06/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 12B/B2) 21     GEBC G12 Waverley 2   def.   GEBC G12 Vermont Vultures 1 16 
30/06/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12C/C2) 2     GEBC G12 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G12 Ashwood Wolves 4 36 
30/06/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 12C/C2) 14     GEBC G12 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G12 Donvale Dunkers 1 18 
30/06/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14D3) 19     GEBC B14 Nunawading Kangas 9   def. by   GEBC B14 Waverley 12 28 
30/06/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14B2) 35     GEBC B14 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B14 Ringwood Celtics 1 34 
30/06/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C2) 29     GEBC B16 Huntingtower Heat 5   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 4 28 
30/06/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Boys 16C2) 39     GEBC B16 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 2 31 
30/06/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Boys 16C) 28     GEBC B16 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B16 Ringwood Celtics 1 29 
14/07/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 24     GEBC X10 Wattle Park Saints 3   def.   GEBC X10 Wattle Park Saints 4 23 
14/07/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2) 13     GEBC X10 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 5 32 
14/07/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A) 33     GEBC X10 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC X10 Ashwood Wolves 1 32 
14/07/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C4) 15     GEBC B12 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B12 Waverley 7 21 
14/07/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C) 16     GEBC B12 Waverley 6   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 2 40 
14/07/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10B/B2) 32     GEBC G10 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC G10 E Bees 1 11 
14/07/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 14D2) 17     GEBC B14 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 8 26 
14/07/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14B/B2) 23     GEBC G14 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G14 Huntingtower Heat 1
14/07/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14B) 19     GEBC B14 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 2 46 
14/07/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 16D2) 38     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def.   GEBC B16 Waverley 4 24 
14/07/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16D) 20     GEBC B16 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B16 Waverley Wildcats 3 31 
14/07/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 27     GEBC G16 St Benedicts 1   vs   GEBC G16 Ashwood Wolves 2 27 
16/07/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 14     WNJ X08 Vermont Vultures 1   def. by   WNJ X08 Blackburn Vikings 1 17 
16/07/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 9     WNJ B10 Blackburn Vikings 5   def.   WNJ B10 E Bees 2
16/07/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Girls 10B/C) WNJ G10 Blackburn Vikings 3   def. by   WNJ G10 Blackburn Vikings 2
16/07/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 22     WNJ G10 Nunawading Kangas 1   def.   WNJ G10 Wattle Park Saints 3
20/07/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 34     FNJ B12 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B12 Wantirna South Devils 1 39 
20/07/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 20     FNJ B14 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B14 Eastern Bulls 1 42 
20/07/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 33     FNJ B16 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 4 28 
20/07/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 50     FNJ B16 Wattle Park Saints 3   def.   FNJ B16 Ringwood Goats 1 25 
20/07/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2) 15     FNJ B18 Blackburn Vikings 2   def. by   FNJ B18 Blackburn Vikings 3 20 
21/07/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D2) 8     GEBC X10 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC X10 Spirit Magic 9
21/07/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2) 16     GEBC X10 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC X10 Ashwood Wolves 2 16 
21/07/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 18     GEBC X10 E Bees 1   def. by   GEBC X10 Waverley Wildcats 1 30 
21/07/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C4) 18     GEBC B12 Vermont Vultures 6   def.   GEBC B12 Waverley 7 17 
21/07/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C) 17     GEBC B12 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC B12 E Bees 3 16 
21/07/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10A) 8     GEBC G10 Waverley 1   def. by   GEBC G10 Vermont Vultures 1 20 
21/07/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12B/B2) 46     GEBC G12 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G12 Waverley Wildcats 1
21/07/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14C/C2) 16     GEBC G14 Huntingtower Heat 2   vs   GEBC G14 spirit Magic 3 16 
21/07/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Girls 14C/C2) 2     GEBC G14 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G14 Heathmont Hornets 1 41 
21/07/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14C) 26     GEBC B14 Wattle Park Saints 4   vs   GEBC B14 Donvale Dunkers 3 26 
21/07/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16D3) 17     GEBC B16 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 8 18 
21/07/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 33     GEBC G16 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G16/18 Waverley 2 25 
21/07/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Girls 16/18A) 27     GEBC G16 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC G18 Ringwood Celtics 1 50 
23/07/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 4     WNJ X08 Whitehorse Mustangs 1   def. by   WNJ X08 Vermont Vultures 1 42 
23/07/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 10     WNJ B10 Blackburn Vikings 5   def. by   WNJ B10 Blackburn Vikings 3 11 
23/07/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10A) 10     WNJ B10 Wattle Park Saints 2   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 1 37 
23/07/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 40     WNJ G10 Vermont Vultures 1   def.   WNJ G10 Wattle Park Saints 3
27/07/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 17     FNJ B12 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B12 Blackburn Vikings 1 29 
27/07/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 40     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B14 Wattle Park Saints 3 29 
27/07/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 49     FNJ B16 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 3 42 
27/07/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 31     FNJ B16 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B16 Eastern Bulls 2 33 
27/07/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2) 25     FNJ B18 East Burwood Rams 1   def.   FNJ B18 Blackburn Vikings 3 18 
28/07/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 10     GEBC X10 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC X10 Waverley Raiders 4 23 
28/07/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B) 30     GEBC X10 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC X10 Spirit Magic 3 28 
28/07/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A2) 26     GEBC X10 Waverley 2   def.   GEBC X10 E Bees 1 19 
28/07/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12D) 20     GEBC B12 Waverley 8   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 7 22 
28/07/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Girls 10C/C2) 18     GEBC G10 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC G10 Ringwood Celtics 1 16 
28/07/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10C/C2) 22     GEBC G10 Spirit Magic 2   def.   GEBC G10 Eastern Bulls 3 14 
28/07/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12C/C2) 32     GEBC G12 Ashwood Wolves 4   def.   GEBC G12 Spirit Magic 2 10 
28/07/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 14C/C2) 2     GEBC G14 Waverley 6   def. by   GEBC G14 Wattle Park Saints 2 37 
28/07/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Girls 14B/B2) 24     GEBC G14 Waverley 5   def. by   GEBC G14 Waverley Wildcats 1 26 
28/07/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14B) 24     GEBC B14 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 2 29 
28/07/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C) 29     GEBC B16 Waverley Raiders 1   def.   GEBC B16 Spirit Magic 2 28 
28/07/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 15     GEBC G16 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC G16/18 Eastern Bulls 4 16 
28/07/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 14     GEBC G16/18 Waverley 2   def. by   GEBC G16 Heathmont Hornets 1 38 
30/07/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 25     WNJ X08 Blackburn Vikings 1   def.   WNJ X08 Whitehorse Mustangs 1
30/07/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 16     WNJ B10 E Bees 2   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 6
30/07/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10B) 16     WNJ B10 Vermont Vultures 2   def.   WNJ B10 E Bees 1 14 
30/07/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 18     WNJ G10 Wattle Park Saints 3   def.   WNJ G10 Kingswood Wyverns 1 17 
03/08/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 35     FNJ B12 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B12 Blackburn Vikings 1 35 
03/08/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 41     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B14 Eastern Bulls 2 17 
03/08/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 36     FNJ B16 Blackburn Vikings 3   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 4 27 
03/08/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 24     FNJ B16 Ringwood Thunder 1   def.   FNJ B16 Ringwood Goats 1 20 
03/08/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2) 24     FNJ B18 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 2 31 
04/08/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 7     GEBC X10 Waverley 7   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 10 10 
04/08/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2) 34     GEBC X10 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 5 16 
04/08/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A) 25     GEBC X10 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC X10 Eastern Bulls 2 29 
04/08/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C4) 14     GEBC B12 E Bees 5   def. by   GEBC B12 Waverley 7 20 
04/08/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C) 47     GEBC B12 Waverley Raiders 1   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 1 33 
04/08/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10A) 14     GEBC G10 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC G10 Vermont Vultures 1 25 
04/08/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12B/B2) 19     GEBC G12 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G12 Heathmont Hornets 1 18 
04/08/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D) 34     GEBC B14 E Bees 3   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 8 36 
04/08/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14C) 29     GEBC B14 E Bees 1   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 3 35 
04/08/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14A2) 26     GEBC B14 Waverley 3   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 2 30 
04/08/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16B) 25     GEBC B16 Waverley 2   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 6 28 
04/08/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 33     GEBC G16 St Benedicts 1   def.   GEBC G16/18 Spirit Magic 4 17 
04/08/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 23     GEBC G16/18 Eastern Bulls 4   def.   GEBC G16/18 Spirit Magic 3
06/08/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 6     WNJ X08 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ X08 Vermont Vultures 2 13 
06/08/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 15     WNJ B10 Blackburn Vikings 3   def.   WNJ B10 E Bees 2 12 
06/08/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10B) 16     WNJ B10 E Bees 1   def. by   WNJ B10 Heathmont Hornets 1 26 
06/08/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 20     WNJ G10 Wattle Park Saints 1   def.   WNJ G10 Wattle Park Saints 3
10/08/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A) 25     FNJ B12 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B12 Vermont Vultures 1 51 
10/08/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2) 25     FNJ B14 Eastern Bulls 2   def. by   FNJ B14 Blackburn Vikings 4 31 
10/08/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A ) 58     FNJ B16 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 3 38 
10/08/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C) 42     FNJ B16 Wattle Park Saints 3   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 4 24 
10/08/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2) 37     FNJ B18 Whitehorse Mustangs 1   def.   FNJ B18 Nunawading Kangas 3 26 
11/08/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D) 9     GEBC X10 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC X10 Wattle Park Saints 3 20 
11/08/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2) 10     GEBC X10 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 2 20 
11/08/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A) 34     GEBC X10 Waverley 1   def.   GEBC X10 Spirit Magic 1 27 
11/08/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C) 28     GEBC B12 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B12 E Bees 3 29 
11/08/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2) 35     GEBC B12 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 2 31 
11/08/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10A) 23     GEBC G10 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G10 Waverley 1 22 
11/08/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12B/B2) 10     GEBC G12 Waverley 2   def. by   GEBC G12 Heathmont Hornets 2 23 
11/08/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D3) 41     GEBC B14 Wattle Park Saints 5   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 11
11/08/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14D2) 22     GEBC B14 Wattle Park Saints 6   def.   GEBC B14 St Benedicts 1 13 
11/08/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Girls 14C/C2) 11     GEBC G14 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G14 Ashwood Wolves 2 16 
11/08/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16D3) 16     GEBC B16 Waverley 5   def. by   GEBC B16 E Bees 4 36 
11/08/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 30     GEBC G16 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G16/18 Spirit Magic 3 21 
11/08/18 (Sat) 17:15 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2) 15     GEBC G16/18 Waverley 2   def. by   GEBC G16 St Benedicts 1 38 
13/08/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08) 16     WNJ X08 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ X08 East Burwood Rams 1
13/08/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2) 6     WNJ B10 Vermont Vultures 5   def. by   WNJ B10 Blackburn Vikings 3 24 
13/08/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10B) 12     WNJ B10 Waverley 2   def. by   WNJ B10 E Bees 1 19 
13/08/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A) 6     WNJ G10 Wattle Park Saints 3   def. by   WNJ G10 Mitcham Thunder 1 23 
17/08/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A)   FNJ B12 Blackburn Vikings 1   vs   FNJ B12 Wantirna South Devils 1  
17/08/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2)   FNJ B14 Eastern Bulls 1   vs   FNJ B14 Nunawading Kangas 2  
17/08/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A )   FNJ B16 Blackburn Vikings 3   vs   FNJ B16 Vermont Vultures 1  
17/08/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Eastside Magic 1   vs   FNJ B16 Ringwood Thunder 1  
17/08/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Nunawading Kangas 2   vs   FNJ B18 Heathmont Hornets 1  
18/08/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D)   GEBC X10 Wattle Park Saints 4   vs   GEBC X10 Waverley 7  
18/08/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Spirit Magic 5   vs   GEBC X10 Waverley 4  
18/08/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A)   GEBC X10 Ashwood Wolves 1   vs   GEBC X10 Nunawading Kangas 1  
18/08/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C)   GEBC B12 E Bees 3   vs   GEBC B12 Donvale Dunkers 1  
18/08/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C3)   GEBC B12 Vermont Vultures 8   vs   GEBC B12 Waverley Wildcats 2  
18/08/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10A)   GEBC G10 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC G10 Vermont Vultures 1  
18/08/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 12C/C2)   GEBC G12 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC G12 Donvale Dunkers 1  
18/08/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Girls 12B/B2)   GEBC G12 Vermont Vultures 1   vs   GEBC G12 Huntingtower Heat 1  
18/08/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14C)   GEBC B14 Waverley 5   vs   GEBC B14 Donvale Dunkers 3  
18/08/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Glen Iris Scorpions 1   vs   GEBC B14 Nunawading Kangas 6  
18/08/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C2)   GEBC B16 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC B16 E Bees 3  
18/08/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC G16 St Benedicts 1  
20/08/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08)   WNJ X08 Vermont Vultures 3   vs   WNJ X08 Mitcham Thunder 1  
20/08/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 E Bees 2   vs   WNJ B10 Blackburn Vikings 5  
20/08/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10B)   WNJ B10 Wattle Park Saints 4   vs   WNJ B10 Vermont Vultures 2  
20/08/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A)   WNJ G10 Wattle Park Saints 3   vs   WNJ G10 Nunawading Kangas 1  
24/08/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A)   FNJ B12 Blackburn Vikings 1   vs   FNJ B12 Vermont Vultures 1  
24/08/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2)   FNJ B14 Nunawading Kangas 2   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 3  
24/08/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A )   FNJ B16 Vermont Vultures 4   vs   FNJ B16 Vermont Vultures 1  
24/08/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B16 Eastside Magic 1  
24/08/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 East Burwood Rams 1   vs   FNJ B18 Blackburn Vikings 2  
25/08/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D)   GEBC X10 Wattle Park Saints 3   vs   GEBC X10 Vermont Vultures 10  
25/08/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Waverley 4   vs   GEBC X10 Vermont Vultures 5  
25/08/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A)   GEBC X10 Eastern Bulls 2   vs   GEBC X10 Spirit Magic 1  
25/08/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12B/B2)   GEBC B12 Waverley 3   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 2  
25/08/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C)   GEBC B12 Huntingtower Heat 2   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 4  
25/08/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 12C/C2)   GEBC G12 Huntingtower Heat 2   vs   GEBC G12 Heathmont Hornets 3  
25/08/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Waverley Raiders 3   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 11  
25/08/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D)   GEBC B14 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC B14 Spirit Magic 5  
25/08/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Girls 14B/B2)   GEBC G14 Waverley 5   vs   GEBC G14 Eastern Bulls 2  
25/08/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Waverley 3   vs   GEBC B14 Waverley 2  
25/08/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Waverley 4   vs   GEBC B16 Spirit Magic 4  
25/08/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16 Vermont Vultures 3   vs   GEBC G16 Ashwood Wolves 2  
27/08/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08)   WNJ X08 Vermont Vultures 2   vs   WNJ X08 Vermont Vultures 1  
27/08/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Blackburn Vikings 3   vs   WNJ B10 Blackburn Vikings 5  
27/08/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys 10B)   WNJ B10 Vermont Vultures 2   vs   WNJ B10 Waverley 1  
27/08/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A)   WNJ G10 Wattle Park Saints 3   vs   WNJ G10 Vermont Vultures 1  
31/08/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A)   FNJ B12 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B12 Wantirna South Devils 1  
31/08/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2)   FNJ B14 Vermont Vultures 4   vs   FNJ B14 Nunawading Kangas 2  
31/08/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A )   FNJ B16 Blackburn Vikings 3   vs   FNJ B16 Nunawading Kangas 1  
31/08/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Eastside Magic 1   vs   FNJ B16 Ringwood Goats 1  
31/08/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Huntingtower Heat 1   vs   FNJ B18 Whitehorse Mustangs 1  
01/09/18 (Sat) 08:15 (W18 GEBC Mixed X10D2)   GEBC X10 E Bees 3   vs   GEBC X10 Huntingtower Heat 4  
01/09/18 (Sat) 09:00 (W18 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC X10 Spirit Magic 5  
01/09/18 (Sat) 09:45 (W18 GEBC Mixed X10A)   GEBC X10 Waverley 1   vs   GEBC X10 Nunawading Kangas 1  
01/09/18 (Sat) 10:30 (W18 GEBC Boys 12C4)   GEBC B12 Waverley 7   vs   GEBC B12 Wattle Park Saints 3  
01/09/18 (Sat) 11:15 (W18 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 E Bees 4   vs   GEBC B12 Spirit Magic 4  
01/09/18 (Sat) 12:00 (W18 GEBC Girls 10A)   GEBC G10 Waverley 1   vs   GEBC G10 Vermont Vultures 1  
01/09/18 (Sat) 12:45 (W18 GEBC Girls 10B/B2)   GEBC G10 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC G10 Wattle Park Saints 2  
01/09/18 (Sat) 13:30 (W18 GEBC Boys 14D)   GEBC B14 Eastern Bulls 2   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 7  
01/09/18 (Sat) 14:15 (W18 GEBC Boys 14D)   GEBC B14 E Bees 3   vs   GEBC B14 Donvale Dunkers 4  
01/09/18 (Sat) 15:00 (W18 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC B14 Waverley 3  
01/09/18 (Sat) 15:45 (W18 GEBC Boys 16C2)   GEBC B16 Huntingtower Heat 5   vs   GEBC B16 Ashwood Wolves 2  
01/09/18 (Sat) 16:30 (W18 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16/18 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC G16/18 Huntingtower Heat 2  
03/09/18 (Mon) 16:15 (W18 MONDAY Mixed X08)   WNJ X08 Vermont Vultures 1   vs   WNJ X08 Vermont Vultures 3  
03/09/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Wattle Park Saints 6   vs   WNJ B10 E Bees 2  
03/09/18 (Mon) 17:45 (W18 MONDAY Boys B10C)   WNJ X10 East Burwood Rams 1   vs   WNJ B10 Vermont Vultures 3  
03/09/18 (Mon) 18:30 (W18 MONDAY Girls 10A)   WNJ G10 Kingswood Wyverns 1   vs   WNJ G10 Wattle Park Saints 3  
07/09/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12A)   FNJ B12 Wantirna South Devils 1   vs   FNJ B12 Blackburn Vikings 1  
07/09/18 (Fri) 17:45 (W18 FRIDAY Boys 14B2)   FNJ B14 Eastern Bulls 1   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 3  
07/09/18 (Fri) 18:30 (W18 FRIDAY Boys 16A )   FNJ B16 Vermont Vultures 4   vs   FNJ B16 Blackburn Vikings 3  
07/09/18 (Fri) 19:15 (W18 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Ringwood Goats 1   vs   FNJ B16 Wattle Park Saints 3  
07/09/18 (Fri) 20:00 (W18 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Blackburn Vikings 2   vs   FNJ B18 Nunawading Kangas 2  
10/09/18 (Mon) 17:00 (W18 MONDAY Girls 10B/C)   Undecided   vs   Undecided  
10/09/18 (Mon)
(Elimination Final 2)
18:00 (W18 MONDAY Boys B10C)   Undecided   vs   Undecided  
14/09/18 (Fri) 17:00 (W18 FRIDAY Boys 12B/C)   Undecided   vs   Undecided  
14/09/18 (Fri)
(Elimination Final 1)
18:00 (W18 FRIDAY Boys 14B2)   Undecided   vs   Undecided  
14/09/18 (Fri)
(Elimination Final 2)
19:00 (W18 FRIDAY Boys 16C2)   Undecided   vs   Undecided  
14/09/18 (Fri)
(Elimination Final 1)
19:00 (W18 FRIDAY Boys 16C2)   Undecided   vs   Undecided  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form