Forest Hill 2

Venue Address
Mahoneys Road

East Burwood
Map Reference
C5 62
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
26/04/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 2     FNJ B12 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B12 Eastern Bulls 2 76 
26/04/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 39     FNJ B14 Vermont Vultures 4   def.   FNJ B14 Blackburn Vikings 1 27 
26/04/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 51     FNJ B16 Blackburn Vikings 2   def.   FNJ B16 Waverley Wizards 1 47 
26/04/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18A) 40     FNJ B18 Ankle Takers 1   def.   FNJ B18 Blackburn Vikings 2 21 
26/04/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B) FNJ B23 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B23 Wattle Park Saints 2 10 
27/04/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Waverley 8   def. by   GEBC G08 Eastern Bulls 1G
27/04/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3) 4     GEBC X10 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 9 13 
27/04/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 39     GEBC X10 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 1
27/04/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3) 22     GEBC B12 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B12 E Bees 4 48 
27/04/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 17     GEBC G10 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC G10 Waverley Raiders 1
27/04/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 10     GEBC G10 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G10 Eastern Bulls 1 36 
27/04/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12A) 22     GEBC G12 Waverley 2   def.   GEBC G12 E Bees 1 14 
27/04/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 12B2) 43     GEBC B12 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B12 Eastern Bulls 1 29 
27/04/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C3) 35     GEBC G14 Waverley 4   def.   GEBC G14 Ashwood Wolves 3 25 
27/04/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C3) 7     GEBC B16 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC B16 Ashy Bulls 2 51 
27/04/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A) 27     GEBC B16 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 1 44 
27/04/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 16     GEBC G16 E Bees 1   def. by   GEBC G16 Eastside Warriors 1 32 
27/04/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18B) 51     GEBC B18 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 3 12 
27/04/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16B2) 26     GEBC B16 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 2 33 
27/04/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18B) 32     GEBC B18 Wattle Park Saints 3   def.   GEBC B18 Waverley 2 29 
29/04/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 2     WNJ X08 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ X08 Heathmont Hornets 2 16 
29/04/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 36     WNJ B10 Vermont Vultures 1   def.   WNJ B10 Ashy Jazz 1 13 
29/04/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 10     WNJ B10 Wattle Park Saints 6   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 8
03/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 62     FNJ B12 Eastern Bulls 2   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 3 10 
03/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 39     FNJ B14 Falcons 1   def.   FNJ B14 Mitcham Thunder 1 13 
03/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 66     FNJ B16 Blackburn Vikings 2   def.   FNJ B16 Waverley 3 41 
03/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B) 22     FNJ B16 Huntingtower Heat 1   vs   FNJ B16 Waverley 1 22 
03/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A) 44     FNJ B18 Syndal Storm 1   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 1 46 
03/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23A) 55     FNJ B23 The Gators 1   def.   FNJ B23 Blackburn Vikings 1 38 
04/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 3     GEBC X08 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 3 10 
04/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3) 10     GEBC X10 Nunawading Kangas 7   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 4
04/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10D3) 4     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 5 32 
04/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 27     GEBC B12 Waverley 9   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 9 34 
04/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 26     GEBC G10 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC G10 Nunawading Kangas 2 12 
04/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 33     GEBC G10 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC G10 Huntingtower Heat 1
04/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A) 47     GEBC B12 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B12 Spirit Magic 1 13 
04/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12A) 47     GEBC G12 Waverley 1   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 1 23 
04/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B) 19     GEBC B14 Waverley 4   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 1 37 
04/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C3) 10     GEBC G14 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G14 Waverley Wildcats 2 16 
04/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 11     GEBC G18 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2 24 
04/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16C3) 20     GEBC B16 Huntingtower Heat 4   def. by   GEBC B16 Waverley Raiders 2 40 
04/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 30     GEBC G16/18 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G16 E Bees 1 38 
04/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 53     GEBC B18 Vermont Vultures 5   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 2 43 
04/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C2) 40     GEBC B18 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B18 Ringwood Celtics 1 52 
04/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18D) 42     GEBC B18 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 3 63 
06/05/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 4     WNJ X08 Wattle Park Saints 1   def. by   WNJ X08 Heathmont Hornets 1 17 
06/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 27     WNJ X10 Waverley 1   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 2
06/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 8     WNJ B10 Wattle Park Saints 8   def. by   WNJ B10 Kingswood Wyverns 1 17 
10/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 17     FNJ B12 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B12 Nunawading Kangas 1 63 
10/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 30     FNJ B14 Blackburn Vikings 2   def.   FNJ B14 Wattle Park Saints 2 20 
10/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 40     FNJ B16 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 2 45 
10/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18A) 43     FNJ B18 East Burwood Rams 1   def.   FNJ B18 Wolves 2 32 
10/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A) 12     FNJ B18 Blackburn Vikings 2   def. by   FNJ B18 Syndal Storm 1 39 
10/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23A) 55     FNJ B23 The Gators 1   def. by   FNJ B23 Mitcham Thunder 1 74 
11/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 9     GEBC G08 Eastern Bulls 1G   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 3 13 
11/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3) 8     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC X10 Waverley Raiders 3 14 
11/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 27     GEBC X10 E Bees 1   def.   GEBC X10 Waverley Raiders 1 11 
11/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3) 14     GEBC B12 E Bees 4   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 2 25 
11/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10A/B) 6     GEBC G10 E Bees 1   def. by   GEBC G10 Wattle Park Saints 1 34 
11/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 8     GEBC G10 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G10 Ashwood Wolves 1 17 
11/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A) 29     GEBC B12 E Bees 1   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 1 30 
11/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12A) 6     GEBC G12 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC G12 Ashwood Wolves 1 34 
11/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C3) 2     GEBC G14 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G14 E Bees 3 51 
11/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C) 19     GEBC B16 Waverley 5   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 3 46 
11/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 25     GEBC G14 Waverley 3   def.   GEBC G14 Huntingtower Heat 2
11/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A) 49     GEBC B16 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 1 67 
11/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 28     GEBC G18 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1 41 
13/05/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 7     WNJ X08 Wattle Park Saints 1   def. by   WNJ X08 Heathmont Hornets 2 16 
13/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 19     WNJ B10 Ashy Jazz 1   def.   WNJ X10 Waverley 1 14 
13/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 1     WNJ B10 Vermont Vultures 5   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 5 28 
17/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 32     FNJ B12 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B12 St Benedicts 1 30 
17/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 26     FNJ B14 Blackburn Vikings 1   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 1 59 
17/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 22     FNJ B16 Waverley 1   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 1 47 
17/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B) 31     FNJ B16 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B16 Nunawading Kangas 3 64 
17/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A) 23     FNJ B18 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B18 Comets 1 35 
17/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 21     FNJ B23 Nunawading Kangas 2   def. by   FNJ B23 Wattle Park Saints 2 44 
18/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 46     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC X08 Waverley Raiders 1
18/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3) 14     GEBC X10 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 4
18/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C3) 48     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 4 20 
18/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 12     GEBC B12 Vermont Vultures 13   def.   GEBC B12 Waverley 11 10 
18/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 44     GEBC G10 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC G10 Ringwood Celtics 1
18/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 10     GEBC G10 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G10 Eastern Bulls 2 15 
18/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C3) 44     GEBC B14 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 5 21 
18/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14B) 44     GEBC G14 Glen Iris Scorpions 1   def.   GEBC G14 Huntingtower Heat 1 15 
18/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14C2) 41     GEBC B14 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC B14 Waverley 6 15 
18/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 26     GEBC G14 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G14 Waverley 3 38 
18/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 14B) 23     GEBC B14 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B14 Whitehorse Mustangs 1 37 
18/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2) 44     GEBC B16 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 2 39 
18/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 31     GEBC G18 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G16/18 Vermont Vultures 2 41 
18/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A2) 55     GEBC B16 Eastside Warriors 2   def.   GEBC B16 Spirit Magic 1 33 
18/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 32     GEBC B18 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC B18 Eastside Warriors 2 34 
18/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 30     GEBC B18 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC B18 Eastside Warriors 1 45 
20/05/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 8     WNJ X08 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ X08 Wattle Park Saints 1 22 
20/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 30     WNJ B10 Wattle Park Saints 1   def.   WNJ B10 Ashy Jazz 1 22 
20/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 17     WNJ B10 Wattle Park Saints 6   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 7
24/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 26     FNJ B12 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B12 Eastern Bulls 2 30 
24/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 39     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Nunawading Kangas 1 21 
24/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 18     FNJ B16 Waverley 1   def. by   FNJ B16 Nunawading Kangas 3 38 
24/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 30     FNJ B18 Waverley Kings 2   def. by   FNJ B18 Vermont Vultures 1 32 
24/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 31     FNJ B18 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B18 Ankle Takers 2 48 
24/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 20     FNJ B23 Syndal Storm 1   def. by   FNJ B23 Huntingtower Heat 1 34 
25/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 17     GEBC X08 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3 16 
25/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C) 9     GEBC X10 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC X10 Waverley 4 30 
25/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 25     GEBC X10 Vermont Vultures 3   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 2 18 
25/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 29     GEBC X10 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 1 47 
25/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 20     GEBC G10 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC G10 Waverley Raiders 1
25/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 4     GEBC G10 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G10 Wattle Park Saints 1 13 
25/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12A) 4     GEBC G12 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC G12 Vermont Vultures 1 45 
25/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14C2) 11     GEBC B14 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 3 43 
25/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 48     GEBC B14 E Bees 1   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 1 30 
25/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C) 42     GEBC B16 Ashy Vipers 1   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 2 25 
25/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 25     GEBC G14 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G14 Waverley 3 13 
25/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B2) 44     GEBC B16 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B16 Waverley 3 25 
25/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16D2) 28     GEBC B16 E Bees 3   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 8 23 
25/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16B) 26     GEBC B16 E Bees 1   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 3 42 
25/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 45     GEBC B18 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B18 Wattle Park Saints 2 20 
25/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B) 34     GEBC B18 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B18 Huntingtower Heat 1 36 
27/05/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 42     WNJ X08 Wattle Park Saints 1   def.   WNJ G08 Vermont Vultures 2G
27/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 38     WNJ B10 Wattle Park Saints 1   def.   WNJ X10 Waverley 1 12 
27/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 5     WNJ B10 Kingswood Wyverns 1   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 6
31/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 5     FNJ B12 St Benedicts 1   def. by   FNJ B12 Vermont Vultures 1 52 
31/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 22     FNJ B14 Nunawading Kangas 2   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 5 49 
31/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 20     FNJ B16 Vermont Vultures 5   def. by   FNJ B16 Joeys Boys 1 33 
31/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 34     FNJ B18 Wattle Park Saints 4   def. by   FNJ B18 Ankle Takers 2 45 
31/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23A) 43     FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1   def.   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1 25 
31/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 35     FNJ B23 Waverley Kings 1   def.   FNJ B23 Huntingtower Heat 1 34 
01/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC X08 Wattle Park Saints 1 16 
01/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3) 9     GEBC X10 Nunawading Kangas 7   vs   GEBC X10 Waverley Raiders 4
01/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12D4) 12     GEBC B12 Vermont Vultures 13   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 5 15 
01/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C4) 36     GEBC B12 Vermont Vultures 6   def.   GEBC B12 Waverley 7 21 
01/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 19     GEBC G10 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G10 Spirit Magic 2
01/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 8     GEBC G10 E Bees 1   def. by   GEBC G10 Ashwood Wolves 1 32 
01/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B) 12     GEBC G12 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC G12 Waverley 4 11 
01/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12A) 19     GEBC G12 Waverley 2   def.   GEBC G12 Wattle Park Saints 1 13 
01/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 10     GEBC G14 Waverley 4   def. by   GEBC G14 Waverley 3 31 
01/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14B) 10     GEBC G14 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G14 Heathmont Hornets 2 11 
01/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B3) 35     GEBC B16 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B16 Blackburn 1 42 
01/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 37     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC G16/18 Waverley 1 31 
01/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A) 38     GEBC B16 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 1 44 
01/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 41     GEBC B18 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B18 Waverley 1 38 
01/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 29     GEBC B16 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 7 34 
01/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C) 32     GEBC B18 Waverley 3   def. by   GEBC B18 Vermont Vultures 6 55 
03/06/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 32     WNJ X08 Heathmont Hornets 2   def.   WNJ G08 Vermont Vultures 2G
03/06/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 22     WNJ X10 Waverley 1   vs   WNJ B10 Ashy Jazz 1 22 
03/06/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 19     WNJ B10 Kingswood Wyverns 1   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 8 18 
07/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 52     FNJ B12 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B12 St Benedicts 1 22 
07/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 35     FNJ B14 Nunawading Kangas 3   def.   FNJ B14 Waverley 2 20 
07/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 35     FNJ B16 E Bees 1   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 4 31 
07/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B) 54     FNJ B16 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B16 Huntingtower Heat 1 27 
07/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B) 40     FNJ B23 Waverley Kings 1   def.   FNJ B23 Syndal Storm 1 30 
14/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 26     FNJ B12 Eastern Bulls 2   def. by   FNJ B12 Eastern Bulls 1 32 
14/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 27     FNJ B14 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B14 Nunawading Kangas 1 29 
14/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 34     FNJ B16 Eastern Bulls 1   def.   FNJ B16 Waverley 1 25 
14/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 28     FNJ B18 Waverley Kings 2   def.   FNJ B18 East Burwood Rams 1 18 
14/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A) 44     FNJ B18 Ankle Takers 1   def.   FNJ B18 Nunawading Kangas 1 39 
14/06/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C2) FNJ B18 Vermont Vultures 3   def. by   FNJ B18 Ring Dingerz 1 10 
15/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 32     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC X08 Waverley 2 19 
15/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C) 19     GEBC X10 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 2 10 
15/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10D3) 17     GEBC X10 Waverley 7   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 5 12 
15/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 21     GEBC B12 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC B12 Waverley Raiders 5 13 
15/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 1     GEBC G10 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G10 Ashwood Wolves 2 54 
15/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C) 15     GEBC G10 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC G10 Wattle Park Saints 2
15/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2) 33     GEBC B12 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 2 36 
15/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12A) 27     GEBC G12 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G12 Waverley 1 41 
15/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C3) 34     GEBC G14 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC G14 Ashwood Wolves 3 14 
15/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14B) 23     GEBC G14 E Bees 3   def.   GEBC G14 Heathmont Hornets 2 16 
15/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D2) 20     GEBC B16 Waverley 7   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 6 36 
15/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2) 40     GEBC B16 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 2 50 
15/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 38     GEBC G16 Eastside Warriors 1   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 2 27 
15/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A) 67     GEBC B16 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B16 Spirit Magic 1 53 
15/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 39     GEBC B18 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B18 Vermont Vultures 5 46 
15/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B) 39     GEBC B18 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC B18 Waverley 2 33 
17/06/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 9     WNJ X08 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ X08 Nunawading Kangas 1 10 
17/06/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 24     WNJ B10 Vermont Vultures 6   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 2 17 
17/06/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 12     WNJ B10 Wattle Park Saints 9   def.   WNJ B10 Mitcham Thunder 1 11 
21/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 8     FNJ B12 St Benedicts 1   def. by   FNJ B12 Nunawading Kangas 1 81 
21/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 35     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 8 23 
21/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 20     FNJ B16 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B16 West Philly 1 30 
21/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18A) 51     FNJ B18 Wolves 2   def.   FNJ B18 Nunawading Kangas 1 35 
21/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 16B) 42     FNJ B16 Waverley Wizards 1   def.   FNJ B16 Huntingtower Heat 1 20 
21/06/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 29     FNJ B23 Wattle Park Saints 2   def.   FNJ B23 Nunawading Kangas 3 25 
22/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC X08 Waverley 5
22/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3) 10     GEBC X10 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 5 12 
22/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 16     GEBC X10 E Bees 1   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 2 13 
22/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 6     GEBC B12 Waverley 11   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 8 64 
22/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 14     GEBC G10 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G10 Waverley Raiders 1 23 
22/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14B2) 36     GEBC B14 E Bees 2   def.   GEBC B14 Waverley Raiders 1 27 
22/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B) 12     GEBC G12 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G12 E Bees 1 35 
22/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3) 16     GEBC G14 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G14 E Bees 2 32 
22/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 18     GEBC G14 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G14 Waverley Wildcats 1 42 
22/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2) 34     GEBC B16 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B16 Ashy Bulls 2 23 
22/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 17     GEBC G14 Waverley 3   def. by   GEBC G14 Huntingtower Heat 1 24 
22/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B2) 45     GEBC B16 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 4 40 
22/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18B) 34     GEBC B18 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC B18 Wattle Park Saints 3 28 
22/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 32     GEBC B18 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B18 Wattle Park Saints 1 51 
22/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 43     GEBC B18 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 2 39 
22/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B) 15     GEBC B18 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B18 Huntingtower Heat 1 26 
24/06/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 16     WNJ X08 Waverley 1   def.   WNJ X08 Mitcham Thunder 1 10 
24/06/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 22     WNJ B10 Wattle Park Saints 1   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 1 48 
24/06/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 6     WNJ B10 Wattle Park Saints 8   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 6 24 
28/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 47     FNJ B12 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B12 Vermont Vultures 1 58 
28/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 34     FNJ B14 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 5 21 
28/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 32     FNJ B16 Ringwood Thunder 1   def. by   FNJ B16 Stingers 1 59 
28/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B) 34     FNJ B16 Blackburn Vikings 1   def. by   FNJ B16 Waverley 3 55 
28/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 39     FNJ B18 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B18 Waverley Kings 2 45 
28/06/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 22     FNJ B23 Wattle Park Saints 2   vs   FNJ B23 Nunawading Kangas 2 22 
29/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 30     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC X08 Waverley 1
29/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3) 15     GEBC X10 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 1
29/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 33     GEBC X10 E Bees 1   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 1 29 
29/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 25     GEBC B12 Vermont Vultures 12   def.   GEBC B12 E Bees 6 19 
29/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 4     GEBC G10 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC G10 Nunawading Kangas 2 16 
29/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 23     GEBC G10 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G10 Eastern Bulls 2
29/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2) 24     GEBC B12 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 2 33 
29/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12A) 7     GEBC G12 Waverley 2   def. by   GEBC G12 Vermont Vultures 1 41 
29/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 41     GEBC B14 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC B14 Waverley 3 31 
29/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C3) 31     GEBC G14 E Bees 2   def.   GEBC G14 Waverley Wildcats 2 14 
29/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 31     GEBC G14 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC G14 Waverley 4 16 
29/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 63     GEBC G16/18 Waverley 1   def.   GEBC G16 Eastern Bulls 2 37 
29/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16C) 26     GEBC B16 Ashy Vipers 1   def.   GEBC B16 Waverley 5 21 
29/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A) 35     GEBC B16 Eastside Warriors 1   def. by   GEBC B16 Ashwood Wolves 1 38 
29/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 49     GEBC B18 Eastside Warriors 2   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 5 48 
29/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B) 28     GEBC B18 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B18 Wattle Park Saints 3 37 
13/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 20     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC X08 Ashwood Wolves 2 16 
13/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3) 10     GEBC X10 Waverley 7   def. by   GEBC X10 Donvale Dunkers 1 16 
13/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 10     GEBC X10 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 4 38 
13/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 12     GEBC B12 E Bees 6   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 6 14 
13/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 18     GEBC G10 Waverley 1   def.   GEBC G10 Spirit Magic 2 14 
13/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12B) 30     GEBC G12 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC G12 Waverley 3 28 
13/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14A) 2     GEBC B14 Waverley 2   vs   GEBC B14 Vermont Vultures 1
13/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C) 37     GEBC G12 Eastern Bulls 2   def.   GEBC G12 Vermont Vultures 3
13/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 34     GEBC B14 E Bees 1   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 1 29 
13/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 14     GEBC G14 Waverley 4   def. by   GEBC G14 Spirit Magic 3 26 
13/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D) 35     GEBC B16 Timberwolves Basketball 1   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 4 32 
13/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B) 34     GEBC B16 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 2 55 
13/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 24     GEBC G18 South Camberwell Basketball Club 1   def. by   GEBC G18 Vales Basketball 1 30 
13/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 32     GEBC B18 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC B18 E Bees 1 35 
13/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18B) 13     GEBC B18 Waverley 2   def. by   GEBC B18 Heathmont Hornets 1 36 
13/07/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 16B) 44     GEBC B16 Eastside Warriors 3   def.   GEBC B16 E Bees 1 40 
15/07/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 17     WNJ X08 Heathmont Hornets 1   def.   WNJ X08 Heathmont Hornets 2 12 
15/07/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 21     WNJ B10 Ashy Jazz 1   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 1 23 
15/07/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 18     WNJ B10 Heathmont Hornets 1   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 9 12 
19/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 41     FNJ B12 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B12 Mitcham Thunder 1 38 
19/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 37     FNJ B14 Wattle Park Saints 2   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 8 25 
19/07/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 34     FNJ B16 Vermont Vultures 6   def.   FNJ B16 E Bees 2 15 
19/07/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 8     FNJ B18 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B18 Wattle Park Saints 1 52 
19/07/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A) 24     FNJ B18 Blackburn Vikings 2   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 3 38 
19/07/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 56     FNJ B23 Whitehorse Mustangs 2   def.   FNJ B23 Huntingtower Heat 1 20 
20/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Waverley 1   def. by   GEBC X08 Waverley 3 12 
20/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C) 20     GEBC X10 E Bees 2   def.   GEBC X10 Spirit Magic 4 10 
20/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 26     GEBC X10 Vermont Vultures 4   def.   GEBC X10 E Bees 1 12 
20/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 52     GEBC B12 Vermont Vultures 10   def.   GEBC B12 Waverley 11
20/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3) 24     GEBC B12 E Bees 6   def.   GEBC B12 Waverley 10 14 
20/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 36     GEBC G10 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC G10 Spirit Magic 1
20/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2) 40     GEBC B12 Waverley 3   def.   GEBC B12 Spirit Magic 1 38 
20/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 47     GEBC G14 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G14 Glen Iris Scorpions 1 19 
20/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 30     GEBC B14 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC B14 Ashwood Wolves 1 36 
20/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C) 27     GEBC B16 Waverley 4   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 4 36 
20/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 18     GEBC G14 Waverley 4   def. by   GEBC G14 Huntingtower Heat 1 31 
20/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A) 62     GEBC B16 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B16 Waverley 1 50 
20/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 28     GEBC G16/18 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G18 Vales Basketball 1 34 
20/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A) 29     GEBC B16 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 1 72 
20/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16A2) 38     GEBC B16 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 2 49 
20/07/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 40     GEBC B18 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B18 Wattle Park Saints 4 31 
22/07/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 6     WNJ X08 Heathmont Hornets 1   def.   WNJ X08 Waverley 1
22/07/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 36     WNJ X10 Waverley 1   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 1 38 
22/07/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 11     WNJ B10 Vermont Vultures 5   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 9 18 
26/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 37     FNJ B12 Wattle Park Saints 1   def. by   FNJ B12 Mitcham Thunder 1 43 
26/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 54     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 5 26 
26/07/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 34     FNJ B16 Blackburn Vikings 1   def. by   FNJ B16 Waverley Wizards 1 47 
26/07/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B) 20     FNJ B16 Monash BBB 1   def. by   FNJ B16 West Philly 1 44 
26/07/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 37     FNJ B18 Eastern Bulls 1   def.   FNJ B18 Huntingtower Heat 1 28 
26/07/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 34     FNJ B23 Whitehorse Mustangs 2   def. by   FNJ B23 Wattle Park Saints 2 38 
27/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 1 21 
27/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D2) 8     GEBC X10 Waverley 8   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 6 34 
27/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 22     GEBC B10 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 5 31 
27/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 8     GEBC B12 Waverley Raiders 5   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 7 32 
27/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10A/B) 20     GEBC G10 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G10 Spirit Magic 1 14 
27/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2) 28     GEBC G10 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G10 Ringwood Celtics 1
27/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A) 46     GEBC B12 Waverley 2   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 1 29 
27/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 12B2) 57     GEBC B12 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 2 33 
27/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 53     GEBC B14 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 1 24 
27/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 17     GEBC G14 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G14 Waverley 4 21 
27/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A2) 65     GEBC B16 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 1 34 
27/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A) 58     GEBC B16 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC B16 Waverley 1 48 
27/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A) 34     GEBC B16 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 1 55 
27/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 56     GEBC B18 Waverley 1   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 3 25 
27/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 69     GEBC B18 Vermont Vultures 2   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 5 49 
27/07/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 72     GEBC B18 Eastside Warriors 1   def.   GEBC B18 Wattle Park Saints 1 47 
29/07/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 4     WNJ X08 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ X08 Heathmont Hornets 1 32 
29/07/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 14     WNJ B10 Ashy Jazz 1   def. by   WNJ X10 Waverley 1 44 
29/07/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 26     WNJ B10 Vermont Vultures 5   def.   WNJ B10 Mitcham Thunder 1 18 
02/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A) 44     FNJ B12 Mitcham Thunder 2   def.   FNJ B12 Eastern Bulls 2 23 
02/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 32     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Wattle Park Saints 2 28 
02/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 14A) 43     FNJ B14 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B14 Waverley 1-Withdrawn 10-08-19 36 
02/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18A) 43     FNJ B18 Syndal Storm 1   def.   FNJ B18 Blackburn Vikings 1 17 
02/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 16B) 40     FNJ B16 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B16 Waverley Wizards 1 36 
02/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 35     FNJ B23 Waverley Kings 2   def.   FNJ B23 Nunawading Kangas 2 15 
03/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 17     GEBC X08 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3 14 
03/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3) GEBC X10 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 7 10 
03/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10D) 8     GEBC B10 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 7 21 
03/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 33     GEBC B12 Spirit Magic 8   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 10 12 
03/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D) 24     GEBC B12 Wattle Park Saints 5   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 6 40 
03/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 30     GEBC G10 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G10 Huntingtower Heat 1
03/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A) 69     GEBC B12 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC B12 Waverley 2 31 
03/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A) 39     GEBC B14 Waverley 2   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 1 61 
03/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B) 36     GEBC B14 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 2 44 
03/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16B3) 58     GEBC B16 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 3 19 
03/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 33     GEBC G16/18 Waverley 2   def.   GEBC G16/18 Vermont Vultures 4 21 
03/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B3) 66     GEBC B16 Blackburn 1   def.   GEBC B16 Waverley 3 37 
03/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A) 68     GEBC B16 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 1 43 
03/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 40     GEBC B18 E Bees 1   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 3 24 
03/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C) 47     GEBC B16 Ashy Vipers 1   def.   GEBC B16 Waverley 4 17 
03/08/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C) 24     GEBC B18 Waverley Kings 1   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 2 30 
05/08/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 4     WNJ X08 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ X08 Waverley 1 23 
05/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 25     WNJ B10 Vermont Vultures 1   def.   WNJ B10 Ashy Jazz 1 19 
05/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 8     WNJ B10 Wattle Park Saints 8   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 5 28 
09/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 36     FNJ B12 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 1 31 
09/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 42     FNJ B14 Vermont Vultures 5   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 6 33 
09/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 41     FNJ B16 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B16 Boom Boys 1 47 
09/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18A) 27     FNJ B18 Comets 1   def. by   FNJ B18 Syndal Storm 1 59 
09/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 16B) 40     FNJ B16 Waverley Wizards 1   def.   FNJ B16 Waverley 3 37 
09/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 28     FNJ B23 Nunawading Kangas 2   def.   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 2 24 
10/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 5 10 
10/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C) 10     GEBC X10 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 5 22 
10/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 8     GEBC X10 Waverley 3   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 5 28 
10/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 20     GEBC B12 E Bees 6   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 3 19 
10/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12B2) 36     GEBC B12 E Bees 2   def.   GEBC B12 Spirit Magic 2 32 
10/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 15     GEBC G10 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC G10 Heathmont Hornets 1
10/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C3) 17     GEBC B14 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 2 25 
10/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12A) 49     GEBC G12 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G12 Waverley 2 17 
10/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14C2) 14     GEBC B14 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B14 Waverley 5 58 
10/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C3) 32     GEBC B16 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC B16 Spirit Magic 4 15 
10/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C) 48     GEBC B16 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC B16 Eastern Bulls 1 44 
10/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 35     GEBC G16 E Bees 1   def.   GEBC G16 Eastern Bulls 2 27 
10/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16B3) 49     GEBC B16 Waverley Raiders 1   def.   GEBC B16 Blackburn 1 28 
12/08/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 26     WNJ X08 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ X08 Wattle Park Saints 1 14 
12/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 24     WNJ B10 Vermont Vultures 1   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 1 17 
12/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 20     WNJ B10 Wattle Park Saints 6   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 8 10 
16/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 29     FNJ B12 Mitcham Thunder 1   vs   FNJ B12 Wattle Park Saints 1 29 
16/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 29     FNJ B14 Vermont Vultures 5   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 2 50 
16/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 43     FNJ B16 Blackburn Vikings 1   def. by   FNJ B16 Boom Boys 1 48 
16/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18A) 29     FNJ B18 Ankle Takers 1   def.   FNJ B18 Comets 1 27 
16/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A) 27     FNJ B18 Eastside Warriors 1   def. by   FNJ B18 Syndal Storm 1 56 
16/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 33     FNJ B23 Waverley Kings 1   def. by   FNJ B23 Nunawading Kangas 3 38 
17/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 11     GEBC G08 Eastern Bulls 1G   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 4 14 
17/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3) 14     GEBC X10 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC X10 Donvale Dunkers 1 20 
17/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 33     GEBC X10 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC X10 E Bees 1 18 
17/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C2) 25     GEBC B12 Waverley 4   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 4 40 
17/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 8     GEBC G10 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC G10 Ashwood Wolves 2 19 
17/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 32     GEBC G10 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G10 Vermont Vultures 1 10 
17/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2) 37     GEBC B12 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 1 43 
17/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 13     GEBC G14 Glen Iris Scorpions 1   def. by   GEBC G14 Eastern Bulls 1 50 
17/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 29     GEBC G14 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G14 Vermont Vultures 2 18 
17/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 32     GEBC G14 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC G14 Waverley 3
17/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D2) 59     GEBC B16 Vermont Vultures 7   def.   GEBC B16 Waverley 7 34 
17/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 23     GEBC G16/18 Waverley 1   def. by   GEBC G16/18 Vermont Vultures 2 34 
17/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16B2) 19     GEBC B16 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 4 49 
17/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16C) 45     GEBC B16 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B16 Spirit Magic 3 26 
17/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 41     GEBC B18 Waverley 1   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 1 35 
19/08/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08) 14     WNJ X08 Wattle Park Saints 1   def. by   WNJ X08 Heathmont Hornets 1 20 
19/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 25     WNJ B10 Wattle Park Saints 1   def. by   WNJ B10 Ashy Jazz 1 32 
19/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 14     WNJ B10 Wattle Park Saints 8   def. by   WNJ B10 Kingswood Wyverns 1 16 
23/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12C)   FNJ B12 St Benedicts 1   vs   FNJ B12 Vermont Vultures 2  
23/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Vermont Vultures 8   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 2  
23/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B2)   FNJ B16 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B16 Nunawading Kangas 4  
23/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18A)   FNJ B18 Eastside Warriors 1   vs   FNJ B18 Ankle Takers 1  
23/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A)   FNJ B18 Wolves 2   vs   FNJ B18 Comets 1  
23/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B)   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 2   vs   FNJ B23 Syndal Storm 1  
24/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 8   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 1G  
24/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 9   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 4  
24/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Nunawading Kangas 3   vs   GEBC X10 Vermont Vultures 3  
24/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4)   GEBC B12 Waverley 11   vs   GEBC B12 Nunawading Kangas 5  
24/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Waverley 1   vs   GEBC G10 Huntingtower Heat 2  
24/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C4)   GEBC B14 Wattle Park Saints 4   vs   GEBC B14 Vermont Vultures 7  
24/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A)   GEBC B12 Waverley 2   vs   GEBC B12 E Bees 1  
24/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14A/A2)   GEBC G14 Eastern Bulls 3   vs   GEBC G14 Glen Iris Scorpions 1  
24/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A)   GEBC B14 Eastern Bulls 1   vs   GEBC B14 Waverley 2  
24/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC B14 Waverley Wildcats 1  
24/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 14C/C2)   GEBC G14 Waverley 4   vs   GEBC G14 Wattle Park Saints 1  
24/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A)   GEBC B16 Vermont Vultures 1   vs   GEBC B16 Nunawading Kangas 1  
24/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A)   GEBC B16 Ashwood Wolves 1   vs   GEBC B16 Eastside Warriors 1  
26/08/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08)   WNJ X08 Nunawading Kangas 1   vs   WNJ X08 Heathmont Hornets 2  
26/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A)   WNJ B10 Wattle Park Saints 1   vs   WNJ X10 Waverley 1  
26/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Wattle Park Saints 9   vs   WNJ B10 Wattle Park Saints 8  
30/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B)   FNJ B12 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B12 Vermont Vultures 1  
30/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Vermont Vultures 5   vs   FNJ B14 Nunawading Kangas 1  
30/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B)   FNJ B16 Waverley 3   vs   FNJ B16 Monash BBB 1  
30/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C2)   FNJ B18 Nunawading Kangas 5   vs   FNJ B18 Waverley 1  
30/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 16B)   FNJ B16 Waverley Wizards 1   vs   FNJ B16 West Philly 1  
30/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18A)   FNJ B18 Nunawading Kangas 1   vs   FNJ B18 Ankle Takers 1  
31/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Huntingtower Heat 6   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 5  
31/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3)   GEBC X10 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC X10 Waverley 7  
31/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Vermont Vultures 4   vs   GEBC X10 Waverley Wildcats 2  
31/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4)   GEBC B12 Vermont Vultures 13   vs   GEBC B12 Spirit Magic 8  
31/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC G10 Ashwood Wolves 2  
31/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B)   GEBC G10 Vermont Vultures 1   vs   GEBC G10 Heathmont Hornets 1  
31/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC G12 Huntingtower Heat 4  
31/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Waverley Wildcats 2   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 1  
31/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14A/A2)   GEBC G14 E Bees 1   vs   GEBC G14 Eastern Bulls 3  
31/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC G14 Huntingtower Heat 2  
31/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A2)   GEBC B16 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC B16 Nunawading Kangas 2  
31/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2)   GEBC B16 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC B16 West Philly 1  
31/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18A/A2)   GEBC B18 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC B18 Nunawading Kangas 3  
02/09/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08)   WNJ X08 Waverley 1   vs   WNJ X08 Wattle Park Saints 1  
02/09/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A)   WNJ X10 Waverley 1   vs   WNJ B10 Ashy Jazz 1  
02/09/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Wattle Park Saints 8   vs   WNJ B10 Mitcham Thunder 1  
06/09/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B)   FNJ B12 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B12 Mitcham Thunder 1  
06/09/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Nunawading Kangas 2   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 2  
06/09/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B)   FNJ B16 West Philly 1   vs   FNJ B16 Waverley 3  
06/09/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2)   FNJ B16 Eastern Bulls 1   vs   FNJ B16 Waverley 1  
06/09/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A)   FNJ B18 Blackburn Vikings 1   vs   FNJ B18 Comets 1  
13/09/19 (Fri)
(Elimination Final 1)
17:00 (W19 FRIDAY Boys 12C)   Undecided   vs   Undecided  
13/09/19 (Fri) 18:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   Undecided   vs   Undecided  
13/09/19 (Fri)
(Elimination Final 1)
19:00 (W19 FRIDAY Boys 16B)   Undecided   vs   Undecided  
13/09/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   Undecided   vs   Undecided  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form