Nunawading 4

Venue Address
Burwood Highway

East Burwood
Map Reference
C7 62
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
23/04/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 21     WNJ G18 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ G23 Wattle Park Saints 2 29 
23/04/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 33     WNJ G18 E Bees 2   def. by   WNJ G18 E Bees 1 59 
23/04/19 (Tue) 18:30 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 25     WNJ G23 Huntingtower Heat 1   def. by   WNJ G23 Wattle Park Saints 1 35 
24/04/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 15     WNJ G12 Nunawading Kangas 3   def. by   WNJ G12 Vermont Vultures 2 30 
24/04/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 42     WNJ G14 Wattle Park Saints 2   def.   WNJ G14 Mitcham Thunder 1 10 
26/04/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 47     FNJ B14 Waverley 2   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 9 23 
26/04/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16A) 50     FNJ B16 Ringwood Thunder 1   def.   FNJ B16 Waverley 3 40 
26/04/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 41     FNJ B16 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 2 37 
27/04/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 19     GEBC X08 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC X08 Ashwood Wolves 3
27/04/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Waverley 4   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 3 16 
27/04/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 9     GEBC X10 Waverley 3   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 3 23 
27/04/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 37     GEBC X10 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC X10 Waverley Wildcats 1 24 
27/04/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 19     GEBC G10 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC G10 Eastern Bulls 2 11 
27/04/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12A) 53     GEBC B12 Waverley 1   def.   GEBC B12 E Bees 2 25 
27/04/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14A) 19     GEBC B14 Waverley 1   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 1 20 
27/04/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2) 28     GEBC B14 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC B14 Huntingtower Heat 1 35 
27/04/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A) 28     GEBC B14 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC B14 Eastern Bulls 1 57 
27/04/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 28     GEBC G14 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G14 Eastern Bulls 2 35 
27/04/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 48     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 3   def.   GEBC G16/18 Vermont Vultures 4 16 
27/04/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A) 51     GEBC B16 Waverley 1   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 1 53 
27/04/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 12     GEBC G18 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G18 South Camberwell Basketball Club 1 23 
27/04/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 23A) 33     GEBC B23 Waverley 1   def. by   GEBC B23 Balwyn Redbacks 1 39 
27/04/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 25     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 1 32 
27/04/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B2) 36     GEBC B18 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 3 27 
27/04/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 23A) 18     FNJ B23 Syndal Storm 1   def. by   GEBC B23 Eastside Warriors 2 84 
29/04/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 10     WNJ B10 Heathmont Hornets 1   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 2 23 
29/04/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 35     WNJ B10 Wattle Park Saints 3   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 5
30/04/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 47     WNJ G23 Wattle Park Saints 2   def.   WNJ G18 E Bees 3 23 
30/04/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 26     WNJ G23 Eastern Bulls 1   def.   WNJ G18 E Bees 2 20 
01/05/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 106     WNJ G12 Nunawading Kangas 2   def.   WNJ G12 Mitcham Thunder 3
01/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 10     WNJ G14 E Bees 3   def. by   WNJ G14 Wattle Park Saints 3 45 
03/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 19     FNJ B14 Kingswood Wyverns 1   def. by   FNJ B14 Nunawading Kangas 3 39 
03/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16A) 36     FNJ B16 Stingers 1   def.   FNJ B16 Waverley Wizards 1 17 
04/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Nunawading Kangas 1G   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 4 18 
04/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 32     GEBC X08 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3
04/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 26     GEBC X10 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC X10 E Bees 1 21 
04/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 51     GEBC X10 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 1 15 
04/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 63     GEBC G10 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G10 Ringwood Celtics 1
04/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12A) 25     GEBC B12 E Bees 2   def. by   GEBC B12 E Bees 1 31 
04/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14A) 39     GEBC B14 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 1 29 
04/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14B) 16     GEBC G14 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC G14 Glen Iris Scorpions 1 25 
04/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A) 22     GEBC B14 Waverley 1   def. by   GEBC B14 Eastern Bulls 1 44 
04/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16B) 33     GEBC B16 Waverley 2   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 3 42 
04/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 29     GEBC G14 Waverley 1   def.   GEBC G14 Eastern Bulls 1 21 
04/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A) 43     GEBC B16 Waverley 1   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 1 50 
04/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 35     GEBC G18 Vales Basketball 1   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 1 15 
04/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 23A) 38     GEBC B23 Balwyn Redbacks 1   def.   GEBC B23 Vermont Vultures 1 18 
04/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 29     GEBC G16/18 Waverley 1   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 2 27 
04/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B2) 13     GEBC B18 Waverley 3   def. by   GEBC B18 Ashwood Wolves 1 48 
04/05/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 23A) 35     GEBC B23 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B23 Eastside Warriors 1 33 
06/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 19     WNJ B10 E Bees 1   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 3 20 
06/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 16     WNJ B10 Wattle Park Saints 2   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 4
07/05/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 34     WNJ G18 E Bees 3   def. by   WNJ G23 East Burwood Rams 1 36 
07/05/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 19     WNJ G23 Eastern Bulls 1   def. by   WNJ G23 Huntingtower Heat 1 26 
07/05/19 (Tue) 18:30 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 21     WNJ G18/23 Waverley Wildcats 1   def.   WNJ G18 E Bees 2 19 
08/05/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 4     WNJ G12 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ G12 Wattle Park Saints 2 29 
08/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 14     WNJ G14 Blackburn Vikings 3   def.   WNJ G14 E Bees 3 13 
10/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 55     FNJ B14 Falcons 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 9 10 
10/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 22     FNJ B16 Joeys Boys 1   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 6 13 
11/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 14     GEBC X08 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3
11/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC X08 Waverley 9 18 
11/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 19     GEBC X10 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 1 57 
11/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 63     GEBC X10 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 2 17 
11/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) GEBC G10 Waverley 1   def. by   GEBC G10 Vermont Vultures 1 62 
11/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12B2) 35     GEBC B12 Waverley 3   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 2 26 
11/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14A) 41     GEBC B14 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 1 33 
11/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 12A) 50     GEBC B12 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC B12 Spirit Magic 1 15 
11/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 18     GEBC B14 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B14 Glen Iris Scorpions 1 34 
11/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 35     GEBC G14 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G14 Vermont Vultures 1 13 
11/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 4     GEBC G16/18 Waverley 4   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 4 32 
11/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2) 26     GEBC B16 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 1 38 
11/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 37     GEBC G18 Vales Basketball 1   def. by   GEBC G16 Ashwood Wolves 1 38 
11/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16B3) 56     GEBC B16 Blackburn 1   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 2 28 
11/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 23A) 32     GEBC B23 Balwyn Redbacks 1   def. by   GEBC B23 Eastside Warriors 2 43 
11/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B2) 37     GEBC B18 Vermont Vultures 3   def.   GEBC B18 Waverley 3 36 
11/05/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18C) 32     GEBC B18 Waverley Kings 1   def.   GEBC B18 Wattle Park Saints 4 26 
13/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 14     WNJ B10 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 4 20 
13/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 34     WNJ B10 Wattle Park Saints 3   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 6 13 
14/05/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 32     WNJ G18 E Bees 2   def.   WNJ G18 St Benedicts 1 28 
14/05/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 55     WNJ G18 E Bees 1   def.   WNJ G23 Eastern Bulls 1 19 
14/05/19 (Tue) 18:30 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 48     WNJ G23 Huntingtower Heat 1   def.   WNJ G23 Wattle Park Saints 2 19 
15/05/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 26     WNJ G12 E Bees 1   def.   WNJ G12 Nunawading Kangas 1 22 
15/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 15     WNJ G14 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ G14 Nunawading Kangas 1 36 
17/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 18     FNJ B14 Kingswood Wyverns 1   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 6 23 
17/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16B) 31     FNJ B16 E Bees 3   def. by   FNJ B16 Boom Boys 1 66 
18/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC X08 Waverley Raiders 2 22 
18/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 48     GEBC X08 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC X08 Heathmont Hornets 1
18/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 12     GEBC X10 E Bees 1   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 4 17 
18/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 15     GEBC X10 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 1 17 
18/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 16     GEBC G10 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC G10 Vermont Vultures 1 25 
18/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12A) 24     GEBC B12 E Bees 2   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 1 56 
18/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14A) 30     GEBC B14 Glen Iris Scorpions 1   def. by   GEBC B14 Waverley 2 42 
18/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 12A) 28     GEBC B12 E Bees 1   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 1 34 
18/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 12A) 34     GEBC G12 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC G12 Wattle Park Saints 1
18/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14B) 31     GEBC B14 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 2 36 
18/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 14B) 22     GEBC B14 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B14 Ringwood Celtics 1 38 
18/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B3) 21     GEBC B16 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B16 Waverley Raiders 1 42 
18/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 20     GEBC G18 St Benedicts 1   def.   GEBC G16 Ashwood Wolves 2 15 
18/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18A) 33     GEBC G16/18 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G18 South Camberwell Basketball Club 1 37 
18/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 23A) 21     GEBC B23 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC B23 Eastside Warriors 1 32 
18/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 23A) 36     GEBC B23 Whitehorse Mustangs 1   def. by   GEBC B23 Eastside Warriors 2 85 
18/05/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 23A) 53     GEBC B23 Waverley 1   def.   GEBC B23 Nunawading Kangas 2 41 
20/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 13     WNJ B10 Wattle Park Saints 4   def. by   WNJ B10 E Bees 1 24 
20/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 20     WNJ B10 Vermont Vultures 4   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 2
21/05/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 37     WNJ G18/23 Waverley Wildcats 1   def.   WNJ G18/23 Waverley Wildcats 2 36 
21/05/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 27     WNJ G23 Wattle Park Saints 2   def. by   WNJ G18 E Bees 1 38 
22/05/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 30     WNJ G12 Kingswood Wyverns 1   def.   WNJ G12 Nunawading Kangas 3 23 
22/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 13     WNJ G12 Wattle Park Saints 1   def. by   WNJ G12 Nunawading Kangas 2 42 
24/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 15     FNJ B14 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B14 Mitcham Thunder 1 33 
24/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 22     FNJ B14 Vermont Vultures 10   def. by   FNJ B14 Falcons 1 31 
25/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 5     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 2 17 
25/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 1
25/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 32     GEBC X10 Vermont Vultures 4   def.   GEBC X10 Waverley Wildcats 2 16 
25/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 23     GEBC X10 Vermont Vultures 2   def.   GEBC B10 Eastern Bulls 1 18 
25/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 9     GEBC G10 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC G10 Ashwood Wolves 2
25/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12A) 28     GEBC G12 E Bees 1   def. by   GEBC G12 Waverley 1 39 
25/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2) 34     GEBC B12 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B12 Waverley 3 23 
25/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 26     GEBC G14 Glen Iris Scorpions 1   def. by   GEBC G14 Eastern Bulls 3 27 
25/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A) 24     GEBC B14 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 1 29 
25/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 32     GEBC G14 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G14 Waverley 1 26 
25/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 42     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 3   def.   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2 14 
25/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A) 23     GEBC B16 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 2 83 
25/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 29     GEBC G16/18 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G16 Ashwood Wolves 1 57 
25/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 23A) 71     GEBC B23 Eastside Warriors 1   def.   GEBC B23 Nunawading Kangas 1 40 
25/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 39     GEBC G16 E Bees 1   def.   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1 32 
25/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B2) 63     GEBC B18 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B18 Waverley 3 36 
25/05/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 23A) 41     GEBC B23 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B23 Waverley 1 37 
27/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 24     WNJ B10 Vermont Vultures 3   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 4 23 
27/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 16     WNJ B10 Vermont Vultures 6   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 4 14 
28/05/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 24     WNJ G18 E Bees 2   def. by   WNJ G18/23 Waverley Wildcats 1 28 
28/05/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 42     WNJ G18 E Bees 1   def.   WNJ G23 East Burwood Rams 1 31 
29/05/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 12     WNJ G12 Mitcham Thunder 2   def. by   WNJ G12 Wattle Park Saints 2 14 
29/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) WNJ G12 Kingswood Wyverns 1   def. by   WNJ G12 Nunawading Kangas 1 44 
31/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 28     FNJ B14 Vermont Vultures 9   def.   FNJ B14 Kingswood Wyverns 1 13 
31/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A) 25     FNJ B14 Waverley 1-Withdrawn 10-08-19   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 1 39 
01/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 5
01/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Nunawading Kangas 1G   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 4
01/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 12     GEBC X10 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC B10 Ashwood Wolves 1 16 
01/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12B2) 31     GEBC B12 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC B12 Ashwood Wolves 1 32 
01/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 8     GEBC G10 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC G10 Waverley Wildcats 2 28 
01/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C) 8     GEBC G10 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC G10 Donvale Dunkers 1 11 
01/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12A) 40     GEBC G12 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC G12 Wattle Park Saints 2
01/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12A) 28     GEBC G12 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G12 Waverley 1 20 
01/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C3) 13     GEBC G14 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G14 Waverley Wildcats 2 17 
01/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14A) 60     GEBC B14 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC B14 Glen Iris Scorpions 1 21 
01/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 2     GEBC G16/18 Waverley 4   def. by   GEBC G16/18 Waverley 3 70 
01/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18A) 41     GEBC G18 South Camberwell Basketball Club 1   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 1 19 
01/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 33     GEBC G16 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC G16 Ashwood Wolves 1 56 
01/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 36     GEBC B18 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC B18 E Bees 1 39 
01/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16A2) 51     GEBC B16 Eastside Warriors 2   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 1 27 
01/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B2) 31     GEBC B18 Spirit Magic 1   def.   GEBC B18 Ashwood Wolves 1 29 
01/06/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 23A) 40     GEBC B23 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B23 Vermont Vultures 1 17 
03/06/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 26     WNJ B10 Vermont Vultures 4   def.   WNJ B10 E Bees 1 25 
03/06/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 20     WNJ B10 Wattle Park Saints 2   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 3 36 
04/06/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 17     WNJ G18/23 Waverley Wildcats 1   def. by   WNJ G18 E Bees 3 24 
04/06/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) WNJ G18 E Bees 1   def. by   WNJ G23 Wattle Park Saints 1 10 
05/06/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) WNJ G12 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ G12 Kingswood Wyverns 1 32 
05/06/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 50     WNJ G14 Kingswood Wyverns 1   def.   WNJ G14 Vermont Vultures 3 15 
07/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 26     FNJ B14 Kingswood Wyverns 1   def. by   FNJ B14 Waverley 3 51 
07/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A) 16     FNJ B14 Wantirna South Devils 2   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 1 52 
07/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 21     FNJ B16 Blackburn Vikings 5   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 6 44 
07/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 18     FNJ B18 Waverley Kings 2   vs   FNJ B18 Vermont Vultures 1 18 
07/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B) 38     FNJ B23 Whitehorse Mustangs 2   def.   FNJ B23 Nunawading Kangas 2 16 
07/06/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 29     FNJ B23 Waverley Kings 2   def. by   FNJ B23 Wattle Park Saints 2 33 
11/06/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 44     WNJ G23 Wattle Park Saints 2   def.   WNJ G18 Stingers 1 19 
11/06/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23C) 48     WNJ G18 Vermont Vultures 1   def.   WNJ G23 Waverley 1 34 
12/06/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 30     WNJ G12 Mitcham Thunder 3   def.   WNJ G12 Vermont Vultures 3
12/06/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 32     WNJ G14 E Bees 3   def.   WNJ G14 Vermont Vultures 3
14/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 18     FNJ B12 St Benedicts 1   def. by   FNJ B12 Mitcham Thunder 1 46 
14/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 39     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 10 12 
15/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Ashwood Wolves 1   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 1G
15/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 6
15/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 2     GEBC X10 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 3 50 
15/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 13     GEBC X10 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 1 67 
15/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 24     GEBC G10 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC G10 Donvale Dunkers 1 30 
15/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12A) 46     GEBC B12 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC B12 Waverley 3 24 
15/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14A) 29     GEBC B14 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 1 33 
15/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 19     GEBC G14 Glen Iris Scorpions 1   def. by   GEBC G14 Waverley 1 32 
15/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 12A) 34     GEBC B12 Waverley 1   def.   GEBC B12 E Bees 1 15 
15/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14B) 19     GEBC G14 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC G14 Waverley 2 15 
15/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18A) 28     GEBC G16 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G16/18 Vermont Vultures 1 26 
15/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 27     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC G16/18 Waverley 2 21 
15/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 32     GEBC G18 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G18 Vales Basketball 1 41 
15/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 45     GEBC B18 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 1 44 
15/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18D) 35     GEBC B18 Waverley Kings 2   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 4
15/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B2) 29     GEBC B18 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 1 44 
15/06/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 23A) 39     GEBC B23 Eastside Warriors 2   def.   GEBC B23 Vermont Vultures 1 36 
17/06/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10A) 20     WNJ B10 Ashy Jazz 1   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 1 31 
17/06/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 15     WNJ B10 Wattle Park Saints 5   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 4 11 
18/06/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 40     WNJ G23 Wattle Park Saints 2   def.   WNJ G18/23 Waverley Wildcats 1 21 
18/06/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 24     WNJ G23 Huntingtower Heat 1   def. by   WNJ G23 Wattle Park Saints 1 26 
19/06/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 33     WNJ G12 Vermont Vultures 2   def.   WNJ G12 E Bees 1 29 
19/06/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 13     WNJ G14 E Bees 3   def. by   WNJ G14 Kingswood Wyverns 1 22 
21/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 35     FNJ B14 Waverley 2   def. by   FNJ B14 Blackburn Vikings 1 41 
21/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 36     FNJ B14 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B14 E Bees 1 43 
22/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 3 28 
22/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Waverley 4   def. by   GEBC X08 Waverley Raiders 1 38 
22/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 26     GEBC B10 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC X10 Waverley 3 16 
22/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12B2) 38     GEBC B12 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 3 43 
22/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10A/B) 30     GEBC G10 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC G10 Heathmont Hornets 1 10 
22/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12A) 19     GEBC B12 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 1 63 
22/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14A) 46     GEBC B14 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC B14 Eastern Bulls 1 50 
22/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 12A) 25     GEBC B12 Waverley 2   def. by   GEBC B12 Waverley 1 61 
22/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A) 45     GEBC B14 Spirit Magic 1   def.   GEBC B14 Waverley 1 33 
22/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 47     GEBC G14 E Bees 1   def.   GEBC G14 Eastern Bulls 2 31 
22/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 10     GEBC G16/18 Waverley 2   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 3 40 
22/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A) 53     GEBC B16 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC B16 Waverley 1 65 
22/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A) 53     GEBC B16 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 1 46 
22/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18A) 33     GEBC G16 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC G18 Vales Basketball 1 35 
22/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16A) 29     GEBC B16 Eastside Warriors 1   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 1 30 
22/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 23A) 30     GEBC B23 Eastside Warriors 2   def. by   GEBC B23 Eastside Warriors 1 47 
22/06/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 23A) 10     GEBC B23 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC B23 Nunawading Kangas 1 10 
24/06/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 23     WNJ B10 Wattle Park Saints 4   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 6
24/06/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 22     WNJ B10 Vermont Vultures 4   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 3 23 
25/06/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 25     WNJ G18 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ G18/23 Waverley Wildcats 2 37 
25/06/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 23     WNJ G23 Eastern Bulls 1   def. by   WNJ G23 Huntingtower Heat 1 31 
26/06/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 21     WNJ G12 Wattle Park Saints 2   def. by   WNJ G12 Kingswood Wyverns 1 22 
26/06/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14A) 35     WNJ G14 Vermont Vultures 1   def. by   WNJ G14 Wattle Park Saints 1 59 
28/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A) 31     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 3 38 
28/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C) 28     FNJ B16 Eastside Magic 1   def.   FNJ B16 Mitcham Thunder 1 18 
29/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 22     GEBC X08 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC X08 Waverley 7
29/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 1 12 
29/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 16     GEBC X10 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC B10 Eastern Bulls 1 32 
29/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 27     GEBC X10 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC X10 Vermont Vultures 2 27 
29/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10A/B) 8     GEBC G10 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G10 Ashwood Wolves 1 54 
29/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12A) 43     GEBC B12 E Bees 1   def.   GEBC B12 Waverley 2 19 
29/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14A) 39     GEBC B14 Nunawading Kangas 1   vs   GEBC B14 Vermont Vultures 1 39 
29/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 12A) 14     GEBC B12 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B12 Waverley 1 51 
29/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 18     GEBC G14 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G14 Waverley 1 35 
29/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14A) 49     GEBC B14 Waverley 2   def. by   GEBC B14 Eastern Bulls 1 63 
29/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 19     GEBC G16/18 Waverley 4   def. by   GEBC G18 Huntingtower Heat 3 34 
29/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2) 42     GEBC B16 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 1 39 
29/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 37     GEBC G18 South Camberwell Basketball Club 1   def.   GEBC G16/18 Vermont Vultures 1 32 
29/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18A) 60     GEBC G18 Vales Basketball 1   def.   GEBC G16 Eastern Bulls 1 34 
29/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 56     GEBC B18 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 1 36 
29/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18A/A2) GEBC B18 Eastside Warriors 1   def. by   GEBC B18 E Bees 1 10 
29/06/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 23A) 31     GEBC B23 Eastside Warriors 1   def. by   GEBC B23 Nunawading Kangas 2 47 
13/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Eastern Bulls 1   def.   GEBC X08 Ashwood Wolves 1
13/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC X08 Waverley 6 38 
13/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 26     GEBC X10 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC X10 Spirit Magic 2 25 
13/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10B2) 12     GEBC X10 E Bees 1   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 3 34 
13/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 15     GEBC B12 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 4 35 
13/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12A) 54     GEBC B12 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B12 Waverley 2 19 
13/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 10C2) 23     GEBC G10 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G10 Waverley Raiders 1
13/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 12B2) 34     GEBC B12 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 3 41 
13/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 30     GEBC B14 Waverley 3   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 1 56 
13/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14B) 52     GEBC B14 Vermont Vultures 3   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 2 16 
13/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 13     GEBC G16/18 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 3 53 
13/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 27     GEBC G16 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G18 Spirit Magic 4 11 
13/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 38     GEBC G16 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC G16/18 Vermont Vultures 1 29 
13/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 23A) 31     GEBC B23 Whitehorse Mustangs 1   def. by   GEBC B23 Vermont Vultures 1 67 
13/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 23A) 28     GEBC B23 Eastside Warriors 1   def. by   GEBC B23 Balwyn Redbacks 1 47 
13/07/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 23A) 81     GEBC B23 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B23 Nunawading Kangas 1 35 
13/07/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18B) 27     GEBC B18 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 1 38 
15/07/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 11     WNJ B10 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 2 43 
15/07/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 16     WNJ B10 Vermont Vultures 4   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 3 15 
16/07/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 18     WNJ G18/23 Waverley Wildcats 1   def. by   WNJ G18 St Benedicts 1 20 
16/07/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 39     WNJ G18 E Bees 1   def.   WNJ G23 Huntingtower Heat 1 37 
17/07/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 18     WNJ G12 Kingswood Wyverns 1   def.   WNJ G12 Mitcham Thunder 2 10 
17/07/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 14     WNJ G14 Blackburn Vikings 3   def. by   WNJ G14 Kingswood Wyverns 1 42 
19/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 18     FNJ B14 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 3 32 
19/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 12C) 12     FNJ B12 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B12 St Benedicts 1 17 
20/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 22     GEBC X08 Eastern Bulls 2   def.   GEBC X08 Waverley Raiders 2 18 
20/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC X08 Waverley Wildcats 2 32 
20/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 10     GEBC X10 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 3 67 
20/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 20     GEBC B12 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 7 30 
20/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 26     GEBC G10 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC G10 Nunawading Kangas 2 12 
20/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12B2) 25     GEBC B12 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC B12 Spirit Magic 2 23 
20/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2) 41     GEBC B12 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 3 47 
20/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14B2) 44     GEBC B14 Waverley Raiders 1   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 2 20 
20/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A) 55     GEBC B14 Waverley 2   def.   GEBC B14 Glen Iris Scorpions 1 39 
20/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14B2) 15     GEBC B14 Tornadoes 1   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 4 62 
20/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 44     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 3   def.   GEBC G16 Ashwood Wolves 2 16 
20/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18A) 47     GEBC G16 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC G16 Eastern Bulls 1 34 
20/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 8     GEBC G18 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G18 South Camberwell Basketball Club 1 49 
20/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16B3) 47     GEBC B16 Waverley Raiders 1   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 3 30 
20/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C) 24     GEBC B16 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B16 Ashy Vipers 1 25 
20/07/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B) 35     GEBC B18 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC B18 Wattle Park Saints 2 33 
20/07/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18B) 33     GEBC B18 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B18 Waverley 2 34 
22/07/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 13     WNJ B10 Vermont Vultures 4   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 4 17 
22/07/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 40     WNJ B10 Vermont Vultures 2   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 3 10 
23/07/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 28     WNJ G18 E Bees 3   def.   WNJ G18/23 Waverley Wildcats 1 22 
23/07/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 40     WNJ G23 Wattle Park Saints 1   def.   WNJ G23 Huntingtower Heat 1 36 
24/07/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 54     WNJ G12 Kingswood Wyverns 1   def.   WNJ G12 Vermont Vultures 3
24/07/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 4     WNJ G14 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ G14 Kingswood Wyverns 1 31 
26/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 12     FNJ B14 Kingswood Wyverns 1   def. by   FNJ B14 Mitcham Thunder 1 36 
26/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C) 40     FNJ B16 Joeys Boys 1   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 5 32 
27/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Eastern Bulls 2   def.   GEBC X08 Waverley 4
27/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC X08 Waverley 6
27/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 43     GEBC X10 E Bees 1   def.   GEBC X10 Waverley Wildcats 2 14 
27/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 36     GEBC X10 Waverley 1   def.   GEBC X10 Waverley Wildcats 1 23 
27/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 20     GEBC G10 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G10 Donvale Dunkers 1 17 
27/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12A) 25     GEBC G12 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC G12 Vermont Vultures 1 30 
27/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14A) 31     GEBC B14 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 1 29 
27/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 37     GEBC G14 Eastern Bulls 2   def.   GEBC G14 Glen Iris Scorpions 1 31 
27/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 42     GEBC B14 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC B14 Waverley 3 17 
27/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 7     GEBC G16/18 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 3 63 
27/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 28     GEBC G16/18 Waverley 2   def.   GEBC G16 Ashwood Wolves 2 25 
27/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18A) 32     GEBC G18 South Camberwell Basketball Club 1   def. by   GEBC G16 Ashwood Wolves 1 45 
27/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A) 45     GEBC B16 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 1 43 
27/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 23A) 60     GEBC B23 Balwyn Redbacks 1   def.   GEBC B23 Whitehorse Mustangs 1 33 
27/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 28     GEBC B18 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B18 E Bees 1 17 
27/07/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B) 37     GEBC B18 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC B18 Heathmont Hornets 1 32 
27/07/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18C2) 27     GEBC B18 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 3 51 
29/07/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 9     WNJ B10 Wattle Park Saints 4   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 2 19 
29/07/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 26     WNJ B10 Wattle Park Saints 7   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 8 11 
30/07/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 33     WNJ G23 East Burwood Rams 1   def.   WNJ G18 Nunawading Kangas 1 19 
30/07/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 22     WNJ G18 Stingers 1   def. by   WNJ G18 E Bees 3 31 
31/07/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 56     WNJ G12 Nunawading Kangas 2   def.   WNJ G12 Nunawading Kangas 1 26 
31/07/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 35     WNJ G14 Kingswood Wyverns 1   def.   WNJ G14 Blackburn Vikings 3 11 
02/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 25     FNJ B14 Waverley 3   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 7 44 
02/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 55     FNJ B16 Nunawading Kangas 6   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 4 31 
03/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC X08 Eastern Bulls 2 18 
03/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Waverley 6   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 4 14 
03/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 35     GEBC X10 Vermont Vultures 3   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 4 31 
03/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12B2) 34     GEBC B12 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 1 20 
03/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 9     GEBC G10 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC G10 Wattle Park Saints 2
03/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12A) 35     GEBC B12 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC B12 Waverley 1 47 
03/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 26     GEBC G14 Glen Iris Scorpions 1   def. by   GEBC G14 E Bees 1 36 
03/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2) 30     GEBC B14 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 1 49 
03/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A) 29     GEBC B14 Glen Iris Scorpions 1   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 1 43 
03/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 51     GEBC G14 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G14 Eastern Bulls 2 39 
03/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 23     GEBC G18 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 3 41 
03/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 24     GEBC G16/18 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G16 Ashwood Wolves 2 36 
03/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A) 53     GEBC B16 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 1 48 
03/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18B) 50     GEBC B18 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B18 Waverley 2 25 
03/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 61     GEBC B18 Waverley 1   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 1 33 
03/08/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C) 48     GEBC B18 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B18 Waverley 3 54 
03/08/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 23A) 49     GEBC B23 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC B23 Nunawading Kangas 2 55 
05/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 12     WNJ B10 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ B10 E Bees 1 41 
05/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 11     WNJ B10 Wattle Park Saints 4   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 3 13 
06/08/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 44     WNJ G23 Wattle Park Saints 2   def.   WNJ G18 Nunawading Kangas 1 20 
06/08/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 32     WNJ G23 Huntingtower Heat 1   def. by   WNJ G18 E Bees 1 36 
07/08/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 51     WNJ G12 Nunawading Kangas 2   def.   WNJ G12 E Bees 1 28 
07/08/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 18     WNJ G14 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ G14 Nunawading Kangas 1 48 
09/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A) 62     FNJ B14 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B14 Wantirna South Devils 2 22 
09/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16B) 26     FNJ B16 Monash BBB 1   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 1 58 
10/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Waverley Raiders 2   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 3 30 
10/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 9     GEBC G08 Eastern Bulls 1G   def. by   GEBC X08 Waverley 8 10 
10/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 34     GEBC X10 E Bees 1   def.   GEBC X10 Spirit Magic 6 18 
10/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 25     GEBC X10 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 1 56 
10/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 6     GEBC G10 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G10 Ashwood Wolves 2 30 
10/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12B) 29     GEBC G12 E Bees 1   def.   GEBC G12 Vermont Vultures 2 11 
10/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C4) 23     GEBC B14 Wattle Park Saints 4   def. by   GEBC B14 Waverley 8 38 
10/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2) 37     GEBC B14 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 1 32 
10/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A) 53     GEBC B14 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC B14 Waverley 2 37 
10/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14A/A2) 25     GEBC G14 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G14 E Bees 1 36 
10/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B) 29     GEBC B16 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 2 36 
10/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 36     GEBC G18 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G16 Ashwood Wolves 2
10/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 32     GEBC G16/18 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G18 South Camberwell Basketball Club 1 38 
10/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 36     GEBC B18 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC B18 E Bees 1 36 
10/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 29     GEBC B18 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 1 50 
10/08/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 23A) 49     GEBC B23 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B23 Waverley 1 55 
10/08/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18C) 38     GEBC B18 Waverley Kings 1   def. by   GEBC B18 Vermont Vultures 6 41 
12/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 34     WNJ B10 Vermont Vultures 2   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 2
12/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 31     WNJ B10 E Bees 1   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 4 18 
13/08/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 22     WNJ G18 St Benedicts 1   def. by   WNJ G18 Stingers 1 27 
13/08/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 28     WNJ G23 Huntingtower Heat 1   def. by   WNJ G23 Wattle Park Saints 1 50 
14/08/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C) 8     WNJ G12 Kingswood Wyverns 1   def. by   WNJ G12 Wattle Park Saints 2 26 
14/08/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14A) 46     WNJ G14 Wattle Park Saints 1   def.   WNJ G14 Vermont Vultures 1 31 
16/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12C) 17     FNJ B12 E Bees 2   def. by   FNJ B12 St Benedicts 1 39 
16/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 39     FNJ B16 E Bees 1   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 4 23 
17/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 26     GEBC X08 E Bees 1   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 2 11 
17/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Waverley 3   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 2 15 
17/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10D2) 16     GEBC X10 Waverley Raiders 2   def.   GEBC X10 Waverley 8 14 
17/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 9     GEBC X10 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 2 36 
17/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12B2) 50     GEBC B12 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B12 E Bees 2 59 
17/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12B2) 49     GEBC B12 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B12 Eastern Bulls 1 26 
17/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14A) 43     GEBC B14 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 1 46 
17/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A) 29     GEBC B14 Waverley 2   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 1 48 
17/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A) 29     GEBC B14 Glen Iris Scorpions 1   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 1 50 
17/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14B2) 27     GEBC B14 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B14 E Bees 2 34 
17/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 17     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 3 24 
17/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 46     GEBC G18 St Benedicts 1   def.   GEBC G16/18 Vermont Vultures 3 32 
17/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A2) 35     GEBC B16 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 2 44 
17/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 23A) 38     GEBC B23 Nunawading Kangas 1   vs   GEBC B23 Vermont Vultures 1 38 
17/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16A) 45     GEBC B16 Eastside Warriors 1   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 1 38 
17/08/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B2) 73     GEBC B18 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 3 39 
17/08/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 47     GEBC B18 Vermont Vultures 5   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 1 61 
19/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 11     WNJ B10 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 5 15 
19/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C) 19     WNJ B10 Wattle Park Saints 2   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 6 23 
20/08/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 25     WNJ G18/23 Waverley Wildcats 1   def. by   WNJ G18 St Benedicts 1 28 
20/08/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 25     WNJ G23 Eastern Bulls 1   def. by   WNJ G23 Huntingtower Heat 1 45 
21/08/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B)   WNJ G12 E Bees 1   vs   WNJ G12 Vermont Vultures 2  
21/08/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C)   WNJ G14 Vermont Vultures 3   vs   WNJ G14 E Bees 3  
23/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Waverley 2   vs   FNJ B14 Nunawading Kangas 3  
23/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Mitcham Thunder 1   vs   FNJ B14 Blackburn Vikings 1  
24/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 1   vs   GEBC X08 Waverley Raiders 1  
24/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC X08 Waverley 3  
24/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Waverley Wildcats 2   vs   GEBC X10 Donvale Dunkers 2  
24/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C)   GEBC B12 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 3  
24/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C)   GEBC G10 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC G10 Nunawading Kangas 1  
24/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Waverley 5   vs   GEBC G12 Heathmont Hornets 2  
24/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2)   GEBC B12 Eastern Bulls 1   vs   GEBC B12 Waverley 3  
24/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Waverley 3   vs   GEBC B14 Waverley Wildcats 2  
24/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A)   GEBC B14 Vermont Vultures 1   vs   GEBC B14 Nunawading Kangas 1  
24/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14A/A2)   GEBC G14 Vermont Vultures 1   vs   GEBC G14 Eastern Bulls 2  
24/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16/18 Waverley 2   vs   GEBC G18 Heathmont Hornets 1  
24/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G16 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC G18 Huntingtower Heat 3  
24/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2)   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC G16 Eastside Warriors 1  
24/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2)   GEBC G16/18 Vermont Vultures 2   vs   GEBC G16 E Bees 1  
24/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18B2)   GEBC B18 Vermont Vultures 3   vs   GEBC B18 Nunawading Kangas 2  
24/08/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 23A)   GEBC B23 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC B23 Eastside Warriors 1  
24/08/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18B)   GEBC B18 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC B18 Heathmont Hornets 1  
26/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C)   WNJ B10 Wattle Park Saints 4   vs   WNJ B10 Vermont Vultures 3  
26/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C)   WNJ B10 E Bees 1   vs   WNJ B10 Wattle Park Saints 2  
27/08/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B)   WNJ G23 East Burwood Rams 1   vs   WNJ G23 Wattle Park Saints 2  
27/08/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A)   WNJ G18 E Bees 1   vs   WNJ G23 Huntingtower Heat 1  
28/08/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C)   WNJ G12 Vermont Vultures 3   vs   WNJ G12 Kingswood Wyverns 1  
28/08/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C)   WNJ G14 Kingswood Wyverns 1   vs   WNJ G14 Vermont Vultures 3  
30/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 E Bees 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 7  
30/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16B)   FNJ B16 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B16 Blackburn Vikings 1  
31/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC X08 Waverley 5  
31/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC G08 Eastern Bulls 1G   vs   GEBC X08 Vermont Vultures 3  
31/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10D)   GEBC B10 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC X10 E Bees 4  
31/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Mixed X10A/A2)   GEBC B10 Eastern Bulls 1   vs   GEBC X10 Spirit Magic 1  
31/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C)   GEBC G10 E Bees 1   vs   GEBC G10 Donvale Dunkers 1  
31/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12A)   GEBC B12 Waverley 2   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 1  
31/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14A)   GEBC B14 Vermont Vultures 1   vs   GEBC B14 Waverley 2  
31/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12A)   GEBC G12 Ashwood Wolves 1   vs   GEBC G12 Waverley 2  
31/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14C3)   GEBC B14 E Bees 3   vs   GEBC B14 Ashwood Wolves 2  
31/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14A)   GEBC B14 Glen Iris Scorpions 1   vs   GEBC B14 Eastern Bulls 1  
31/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G18 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC G18 Spirit Magic 4  
31/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC G16 Ashwood Wolves 2  
31/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A)   GEBC G18 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC G18 Vales Basketball 1  
31/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18A/A2)   GEBC B18 Vermont Vultures 5   vs   GEBC B18 Vermont Vultures 1  
31/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C2)   GEBC B16 Heathmont Hornets 4   vs   GEBC B16 Ashy Bulls 2  
31/08/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 23A)   GEBC B23 Eastside Warriors 2   vs   GEBC B23 Waverley 1  
31/08/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 23A)   GEBC B23 Balwyn Redbacks 1   vs   GEBC B23 Eastside Warriors 1  
02/09/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C)   WNJ B10 Wattle Park Saints 4   vs   WNJ B10 Wattle Park Saints 5  
02/09/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C)   WNJ B10 Wattle Park Saints 3   vs   WNJ B10 Vermont Vultures 4  
03/09/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B)   WNJ G18 Nunawading Kangas 1   vs   WNJ G18 Stingers 1  
03/09/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23A)   WNJ G23 Wattle Park Saints 1   vs   WNJ G23 Huntingtower Heat 1  
04/09/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C)   WNJ G12 Wattle Park Saints 2   vs   WNJ G12 Vermont Vultures 3  
04/09/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C)   WNJ G14 Blackburn Vikings 3   vs   WNJ G14 Kingswood Wyverns 1  
06/09/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12C)   FNJ B12 Vermont Vultures 2   vs   FNJ B12 E Bees 2  
06/09/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Vermont Vultures 6   vs   FNJ B14 Blackburn Vikings 2  
06/09/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Rev Tens 1   vs   FNJ B16 Blackburn Vikings 4  
06/09/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B)   FNJ B16 Huntingtower Heat 1   vs   FNJ B16 Blackburn Vikings 1  
06/09/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B)   FNJ B23 Waverley Kings 2   vs   FNJ B23 Syndal Storm 1  
06/09/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18A)   FNJ B18 Blackburn Vikings 2   vs   FNJ B18 Ankle Takers 1  
09/09/19 (Mon) 16:15 (W19 MONDAY Mixed X08)   WNJ X08 Heathmont Hornets 1   vs   WNJ X08 Heathmont Hornets 2  
09/09/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C)   Undecided   vs   Undecided  
09/09/19 (Mon)
(Elimination Final 1)
18:00 (W19 MONDAY Boys 10C2)   Undecided   vs   Undecided  
10/09/19 (Tue)
(Elimination Final 2)
18:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23A)   Undecided   vs   Undecided  
11/09/19 (Wed)
(Elimination Final 2)
17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12C)   Undecided   vs   Undecided  
11/09/19 (Wed)
(Elimination Final 1)
18:00 (W19 WEDNESDAY Girls 14B)   Undecided   vs   Undecided  
13/09/19 (Fri)
(Elimination Final 2)
17:00 (W19 FRIDAY Boys 12A)   Undecided   vs   Undecided  
13/09/19 (Fri) 18:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   Undecided   vs   Undecided  
13/09/19 (Fri)
(Elimination Final 2)
19:00 (W19 FRIDAY Boys 16A)   Undecided   vs   Undecided  
13/09/19 (Fri)
(Elimination Final 1)
20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B)   Undecided   vs   Undecided  
13/09/19 (Fri)
(Elimination Final 2)
21:00 (W19 FRIDAY Boys 23A)   Undecided   vs   Undecided  
16/09/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C)   Undecided   vs   Undecided  
17/09/19 (Tue)
(Grand Final)
18:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B)   Undecided   vs   Undecided  
18/09/19 (Wed) 18:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B)   Undecided   vs   Undecided  
20/09/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   Undecided   vs   Undecided  
20/09/19 (Fri) 18:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   Undecided   vs   Undecided  
20/09/19 (Fri)
(Grand Final)
19:00 (W19 FRIDAY Boys 16B2)   Undecided   vs   Undecided  
20/09/19 (Fri)
(Grand Final)
20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B)   Undecided   vs   Undecided  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form