Field 1

Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
15/10/19 (Tue) 18:50 (19/20 Women's Open) Touch Sensitive   def. by   Everybody Loves Georgia Brown 10 
15/10/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's D Grade) 8     SAAS   def. by   Head Count
15/10/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's E Grade) 1     Significant Otters   def. by   Shufflers 12 
16/10/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 7     Anythingoes   def.   Westside Flyers
16/10/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 5     Spank   def.   Emali
17/10/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) Team Pelican   def. by   Tamz's taipan's
17/10/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 6     Red Hot Chillis   def.   Blue Steel
17/10/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 5     Touché   def.   Divinyls
22/10/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 4     St Thomas Red   def.   Adelaide Uni Rugby Club
22/10/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 1     Mitcham Primary   def. by   Raiders
22/10/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 3     Raiders   vs   Adelaide Uni Rugby Club
22/10/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's C Grade) 3     Touch 'n Go   def. by   Gen Z Untouchables
22/10/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's C Grade) 8     Bayside Cougars   vs   Pirates
22/10/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's D Grade) 5     The Football Foreys   def.   Old Blacks
23/10/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 2     Westside Flyers   def. by   The Ring-ins
23/10/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 2     Emali   def. by   Fancy a Quick Tag
24/10/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 5     Charlatans   def.   Team Pelican
24/10/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 6     Blue Steel   def. by   Touch Sensitive
24/10/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 3     Purple People Eaters   def. by   The Backhanders
29/10/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 1     St Thomas Red   def. by   Raiders
29/10/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) Raiders   def. by   West Tigers
29/10/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 5     West Tigers   def.   Adelaide Uni Rugby Club
29/10/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's D Grade) 4     Old Blacks   def.   The Cunning Stunts
29/10/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's E Grade) 2     Significant Otters   def.   Otter Nonsense
29/10/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's C Grade) 4     Touch 'n Go   def. by   Bayside Cougars
30/10/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 5     The Ring-ins   vs   Live and Let Try
30/10/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 4     Spank   def. by   Outta Breathes
31/10/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 3     Purple People Eaters   def. by   Blue Steel 10 
31/10/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 9     Red Hot Chillis   def.   The Backhanders
31/10/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 10     Hall of Shamers   def.   Falcons
05/11/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 3     Raiders   def.   Wilderness Blue
05/11/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 2     Wilderness Blue   def. by   Eels U13
05/11/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 4     Eels U13   def.   Raiders
06/11/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 6     The Touch Mahal's   def. by   Anythingoes
06/11/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 4     Outta Breathes   def.   Fancy a Quick Tag
07/11/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 2     Divinyls   def. by   Team Pelican
07/11/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 4     The Backhanders   vs   Touch Sensitive
07/11/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 1     Falcons   def. by   Hall of Shamers
12/11/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 1     Wilderness White   def. by   St Thomas Blue
12/11/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 5     St Thomas Blue   def.   Raiders
12/11/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 1     Titans   def. by   Mitcham Primary
12/11/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's C Grade) 9     Gen Z Untouchables   def.   Pirates
12/11/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's D Grade) 9     The Football Foreys   def. by   SAAS 10 
12/11/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's E Grade) 1     Gutsliders   def. by   Kangurus 11 
13/11/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 4     Touchy Feely   def. by   Outta Breathes
13/11/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed C Grade) 10     Spank   def.   Live and Let Try
14/11/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 6     Touché   def.   Charlatans
14/11/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 4     Touch Sensitive   def. by   Red Hot Chillis
14/11/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 9     Tamz's taipan's   def.   Magic Touch
19/11/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 3     Raiders   def.   Mitcham Primary
19/11/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 1     Titans   def. by   Wilderness Blue
19/11/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 2     Raiders   def. by   St Thomas Red
19/11/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's C Grade) 8     Pigs of Death   def.   Steak!
19/11/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's C Grade) 9     Randoms   def.   Sin Bins & Tins
19/11/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's D Grade) 3     Jaguarundies   def. by   The Football Foreys
21/11/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 2     Magic Touch   def. by   Charlatans 12 
21/11/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 10     The Geese   def.   Touch Sensitive
21/11/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 4     Blue Steel   def. by   Black Gold 12 
26/11/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) Titans   def. by   Raiders
26/11/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 5     West Tigers   def.   Adelaide Uni Rugby Club
26/11/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) Titans   vs   Wilderness White
26/11/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's E Grade) 3     Otter Nonsense   def. by   Piping Shrikes
26/11/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's E Grade) 2     Significant Otters   def. by   Head Count
26/11/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's C Grade) 3     Pirates   def. by   Randoms
27/11/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 4     The Ring-ins   def. by   Anythingoes
27/11/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed C Grade) 8     Live and Let Try   def.   Westside Flyers
28/11/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 4     The Backhanders   def.   Blue Steel
28/11/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 8     Touché   def.   Falcons
28/11/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 1     Purple People Eaters   def. by   Divinyls
03/12/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition)   West Tigers   vs   St Thomas Red  
03/12/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition)   Undecided   vs   Undecided  
03/12/19 (Tue) 18:20 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition)   Undecided   vs   Undecided  
03/12/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's C Grade) 8     Sin Bins & Tins   def. by   Pirates
03/12/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's D Grade) 9     Jaguarundies   def.   SAAS
03/12/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's E Grade) 7     THE CROM   def.   Significant Otters
04/12/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 3     Half-time Oranges   def. by   Gibson Gators
04/12/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 4     Anythingoes   def. by   Outta Breathes
05/12/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 7     Hall of Shamers   def.   Touché
05/12/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 1     The Yoggermullers   def. by   The Backhanders 10 
05/12/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 6     Divinyls   def.   Purple People Eaters
10/12/19 (Tue) 18:30 (19/20 Men's E Grade) 10     THE CROM   def.   YOBs
10/12/19 (Tue) 19:20 (19/20 Men's C Grade) 4     Steak!   def. by   Sin Bins & Tins
11/12/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed C Grade) 7     The Touch Mahal's   def.   Live and Let Try
11/12/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed C Grade) 5     Fancy a Quick Tag   def.   Emali
12/12/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 9     Touché   def.   Team Pelican
12/12/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 2     Charlatans   def. by   Falcons
12/12/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 5     The Yoggermullers   def. by   Blue Steel
07/01/20 (Tue) 18:30 (19/20 Men's E Grade) 2     Junior Shufflers   def. by   Piping Shrikes 11 
07/01/20 (Tue) 19:20 (19/20 Men's E Grade) 10     YOBs   def.   Significant Otters
07/01/20 (Tue) 20:10 (19/20 Men's C Grade) 2     Pigs of Death   def. by   Randoms
08/01/20 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed C Grade) 8     Live and Let Try   def.   Fancy a Quick Tag
08/01/20 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 6     Touchy Feely   def.   Half-time Oranges
14/01/20 (Tue) 18:30 (19/20 Men's C Grade) 8     Sin Bins & Tins   vs   Randoms
14/01/20 (Tue) 19:20 (19/20 Men's D Grade) 4     Old Blacks   def. by   The Football Foreys
14/01/20 (Tue) 20:10 (19/20 Men's E Grade) 5     Piping Shrikes   def.   THE CROM
15/01/20 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 2     The Ring-ins   def. by   Gibson Gators 10 
15/01/20 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed C Grade) 7     Live and Let Try   def. by   Spank 13 
16/01/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 8     Divinyls   def.   Charlatans
16/01/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 8     Hall of Shamers   def.   Magic Touch
16/01/20 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 5     Falcons   def. by   Tamz's taipan's
21/01/20 (Tue) 18:30 (19/20 Men's E Grade) 8     Significant Otters   def.   Gutsliders
21/01/20 (Tue) 19:20 (19/20 Men's C Grade) 8     The Darlings   def. by   Steak!
21/01/20 (Tue) 20:10 (19/20 Men's D Grade) 11     SAAS   def.   The Football Foreys
22/01/20 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 3     Half-time Oranges   def. by   Outta Breathes
22/01/20 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed C Grade) 5     Spank   def.   Emali
23/01/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 7     Touché   def.   Tamz's taipan's
23/01/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 8     Blue Steel   def.   Cherries
23/01/20 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 1     Black Gold   def. by   The Geese 16 
28/01/20 (Tue) 18:30 (19/20 Men's E Grade) 1     Otter Nonsense   def. by   THE CROM
28/01/20 (Tue) 19:20 (19/20 Men's D Grade) 5     The Football Foreys   def. by   Jaguarundies
28/01/20 (Tue) 20:10 (19/20 Men's C Grade) 7     Pirates   def. by   Sin Bins & Tins
29/01/20 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade)   Gibson Gators   vs   Half-time Oranges  
29/01/20 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed C Grade)   Fancy a Quick Tag   vs   Spank  
30/01/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade)   Black Gold   vs   The Yoggermullers  
30/01/20 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade)   Tamz's taipan's   vs   Team Pelican  
04/02/20 (Tue) 18:30 (19/20 Men's C Grade)   Sin Bins & Tins   vs   Steak!  
04/02/20 (Tue) 19:20 (19/20 Men's D Grade)   Kangurus   vs   The Football Foreys  
04/02/20 (Tue) 20:10 (19/20 Men's E Grade)   THE CROM   vs   Gutsliders  
05/02/20 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade)   Gibson Gators   vs   Outta Breathes  
05/02/20 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed C Grade)   Spank   vs   Westside Flyers  
06/02/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade)   Team Pelican   vs   Charlatans  
06/02/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade)   The Backhanders   vs   Red Hot Chillis  
06/02/20 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade)   Black Gold   vs   Blue Steel  
11/02/20 (Tue) 18:30 (19/20 Men's E Grade)   Junior Shufflers   vs   Gutsliders  
11/02/20 (Tue) 19:20 (19/20 Men's D Grade)   The Football Foreys   vs   Shufflers  
11/02/20 (Tue) 20:10 (19/20 Men's D Grade)   Old Blacks   vs   Touch 'n Go  
12/02/20 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade)   Anythingoes   vs   Gibson Gators  
12/02/20 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed B Grade)   Half-time Oranges   vs   Touchy Feely  
13/02/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade)   Team Pelican   vs   Hall of Shamers  
13/02/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade)   The Geese   vs   Red Hot Chillis  
13/02/20 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade)   Charlatans   vs   Tamz's taipan's  

Sydney Roosters

Thrive Physio Plus

Arkaba Hotel

Touchdowns
19/20 Men's C Grade
Send Offs
19/20 Men's C Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Send Offs
19/20 Women's Open
Send Offs
Pos Player Team SO
Send Offs
19/20 Wednesday Mixed Premier Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Touchdowns
19/20 Thursday Mixed Premier Grade
Send Offs
19/20 Thursday Mixed Premier Grade
Send Offs
Pos Player Team SO