Field 4

Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
15/10/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's C Grade) 6     Gen Z Untouchables   def.   Jaguarundies
15/10/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's D Grade) 2     Old Blacks   def. by   Randoms
15/10/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's E Grade) 4     YOBs   def. by   THE CROM
16/10/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade) 6     Multiple Scoregasms   def.   Touchy Feely
16/10/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade) 6     Funi and the Wang Wangs   vs   Madd Dogs
17/10/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 13     The Backhanders   def.   Charlatans
17/10/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed Premier Grade) 13     Dodgers Mixed   def.   Try-rannosaurus Rex
17/10/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 6     Hall of Shamers   def.   Falcons
22/10/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) West Tigers U16s   def. by   Eels Blue U16
22/10/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 6     St Thomas U16   def.   Titans U16
22/10/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) Titans U16   def. by   Eels U16
22/10/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's E Grade) 8     Shufflers   def.   YOBs
22/10/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's E Grade) 5     Gutsliders   def.   Significant Otters
22/10/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's D Grade) 8     Randoms   def.   Piping Shrikes
23/10/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade) 10     Madd Dogs   def.   Multiple Scoregasms
23/10/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade) 6     Not Fast, Just Furious   def. by   Alyse's Reinforcements 14 
24/10/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 5     Tamz's taipan's   def. by   Touché
24/10/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 5     Cherries   def. by   Red Hot Chillis 10 
24/10/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) Divinyls   def. by   The Yoggermullers 12 
29/10/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 5     St Thomas U16   def.   West Tigers U16s
29/10/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 1     Titans U16   def. by   St Thomas U16
29/10/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 1     St Thomas Red   def. by   St Thomas Blue
29/10/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's D Grade) 8     The Darlings   def.   Head Count
29/10/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's E Grade) 2     YOBs   vs   Gutsliders
29/10/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's D Grade) 4     Piping Shrikes   def. by   The Football Foreys
30/10/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade) 9     Not Fast, Just Furious   def.   Half-time Oranges
30/10/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade) 4     Multiple Scoregasms   def. by   Funi and the Wang Wangs
31/10/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed Premier Grade) 7     Try-rannosaurus Rex   def. by   Untouchables
31/10/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 8     The Yoggermullers   def.   Magic Touch
31/10/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 8     Touché   def.   Divinyls
05/11/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 7     Eels U16   def.   West Tigers U16s
05/11/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 6     St Thomas U16   def.   Raiders U16
05/11/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 4     St Thomas U16   def.   Cats
06/11/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade) 3     Half-time Oranges   def. by   Multiple Scoregasms
06/11/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade) 5     Funi and the Wang Wangs   vs   West Beach Clovers
07/11/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed Premier Grade) 6     Arab Steed Allstars   def. by   Try-rannosaurus Rex 11 
07/11/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 7     Red Hot Chillis   def.   Purple People Eaters
07/11/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 6     Cherries   def. by   Blue Steel
12/11/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) Mitcham Primary U16   def. by   St Thomas U16
12/11/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 3     West Tigers U16s   def.   Mitcham Primary U16
12/11/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) Adelaide Uni Rugby Club   def. by   Wilderness Blue
12/11/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's C Grade) 3     Jaguarundies   def. by   Bayside Cougars 12 
12/11/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's D Grade) 4     Head Count   def. by   Old Blacks
12/11/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's D Grade) The Cunning Stunts   def. by   Piping Shrikes
13/11/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade) 3     Not Fast, Just Furious   def. by   Madd Dogs
13/11/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 2     Anythingoes   def. by   Gibson Gators 10 
14/11/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 6     Black Gold   def. by   The Backhanders 12 
14/11/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 10     The Yoggermullers   def.   Cherries
14/11/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 5     Falcons   def.   Purple People Eaters
19/11/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 3     St Thomas U16   vs   Eels Blue U16
19/11/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 2     St Thomas U16   def.   Raiders U16
19/11/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition) 2     Wilderness White   def. by   Mitcham Primary
19/11/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's Premier Grade) 10     Crazy Camels   def.   Gregan's Grogans
19/11/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's D Grade) 8     Kangurus   def.   Old Blacks
21/11/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 8     Team Pelican   def.   Purple People Eaters
21/11/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 9     Red Hot Chillis   def.   The Yoggermullers
21/11/19 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 9     The Backhanders   def.   Cherries
26/11/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 1     Raiders U16   def. by   Eels U16
26/11/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 4     St Thomas U16   vs   Eels U16
26/11/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 2     Titans U16   vs   Cats
26/11/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's D Grade) 7     The Football Foreys   def. by   Kangurus
26/11/19 (Tue) 20:30 (19/20 Men's C Grade) 4     Sin Bins & Tins   def. by   Pigs of Death 10 
27/11/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed C Grade) 5     Fancy a Quick Tag   def. by   The Touch Mahal's
27/11/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade) 7     Madd Dogs   def.   Funi and the Wang Wangs
03/12/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition)   Eels U13   vs   Adelaide Uni Rugby Club  
03/12/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition)   St Thomas U16   vs   Eels Blue U16  
03/12/19 (Tue) 18:20 (2019 Under 13's Term 4 Junior Competition)   Undecided   vs   Undecided  
03/12/19 (Tue) 19:40 (19/20 Men's D Grade) 8     Touch 'n Go   def.   Old Blacks
04/12/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade) 12     Funi and the Wang Wangs   def.   Not Fast, Just Furious
04/12/19 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed C Grade) 9     Spank   def.   Fancy a Quick Tag
10/12/19 (Tue) 19:20 (19/20 Men's C Grade) 4     The Darlings   def. by   Randoms
11/12/19 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) Outta Breathes   def. by   Gibson Gators
07/01/20 (Tue) 20:10 (19/20 Men's C Grade) 5     Sin Bins & Tins   def. by   The Darlings 11 
08/01/20 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed C Grade) 11     Spank   def.   The Touch Mahal's
14/01/20 (Tue) 18:30 (19/20 Men's D Grade) 1     Shufflers   def. by   Touch 'n Go 13 
14/01/20 (Tue) 19:20 (19/20 Men's E Grade) 2     Gutsliders   def. by   YOBs
14/01/20 (Tue) 20:10 (19/20 Men's E Grade) 1     Otter Nonsense   def. by   Significant Otters
15/01/20 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade) 9     Half-time Oranges   def.   Anythingoes
15/01/20 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed C Grade) 6     Fancy a Quick Tag   def. by   Westside Flyers
21/01/20 (Tue) 18:30 (19/20 Men's E Grade) 3     Junior Shufflers   def. by   THE CROM 11 
21/01/20 (Tue) 19:20 (19/20 Men's C Grade) 6     Randoms   def. by   Pirates
21/01/20 (Tue) 20:10 (19/20 Men's D Grade) 3     Jaguarundies   def. by   Touch 'n Go 10 
22/01/20 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed C Grade) 7     The Touch Mahal's   def.   Fancy a Quick Tag
22/01/20 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade) 6     Funi and the Wang Wangs   def. by   Madd Dogs
23/01/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 6     Team Pelican   vs   Divinyls
23/01/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 3     Charlatans   def. by   Purple People Eaters 12 
23/01/20 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 1     The Yoggermullers   def. by   Red Hot Chillis
28/01/20 (Tue) 18:30 (19/20 Men's D Grade)   Old Blacks   vs   Kangurus  
28/01/20 (Tue) 19:20 (19/20 Men's E Grade)   Gutsliders   vs   Piping Shrikes  
28/01/20 (Tue) 20:10 (19/20 Men's C Grade)   The Darlings   vs   Pigs of Death  
29/01/20 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed B Grade)   The Ring-ins   vs   Touchy Feely  
29/01/20 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed C Grade)   Emali   vs   Live and Let Try  
30/01/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade)   Blue Steel   vs   Cherries  
30/01/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade)   Red Hot Chillis   vs   Touch Sensitive  
04/02/20 (Tue) 18:30 (19/20 Men's C Grade)   Randoms   vs   The Darlings  
04/02/20 (Tue) 19:20 (19/20 Men's D Grade)   Jaguarundies   vs   Old Blacks  
04/02/20 (Tue) 20:10 (19/20 Men's E Grade)   Piping Shrikes   vs   Otter Nonsense  
05/02/20 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed C Grade)   Live and Let Try   vs   The Touch Mahal's  
05/02/20 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed Premier Grade)   Multiple Scoregasms   vs   Funi and the Wang Wangs  
06/02/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade)   Touché   vs   Magic Touch  
06/02/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade)   Cherries   vs   The Yoggermullers  
06/02/20 (Thu) 19:55 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade)   Touch Sensitive   vs   The Geese  
11/02/20 (Tue) 18:30 (19/20 Men's E Grade)   Otter Nonsense   vs   Head Count  
11/02/20 (Tue) 19:20 (19/20 Men's C Grade)   Randoms   vs   Pigs of Death  
11/02/20 (Tue) 20:10 (19/20 Men's D Grade)   SAAS   vs   Jaguarundies  
12/02/20 (Wed) 18:30 (19/20 Wednesday Mixed C Grade)   Fancy a Quick Tag   vs   Live and Let Try  
12/02/20 (Wed) 19:25 (19/20 Wednesday Mixed C Grade)   The Touch Mahal's   vs   Spank  
13/02/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade)   Cherries   vs   Black Gold  
13/02/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade)   The Yoggermullers   vs   Blue Steel  

Sydney Roosters

Thrive Physio Plus

Arkaba Hotel

Touchdowns
19/20 Men's C Grade
Send Offs
19/20 Men's C Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Send Offs
19/20 Women's Open
Send Offs
Pos Player Team SO
Send Offs
19/20 Wednesday Mixed Premier Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Touchdowns
19/20 Thursday Mixed Premier Grade
Send Offs
19/20 Thursday Mixed Premier Grade
Send Offs
Pos Player Team SO