POSTPONED

Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (Grading 11th Navy)   Beachlands Maraetai AFC 11/3B Fusion   vs   Drury Utd 11/3B Dragons  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (Grading 11th Orange)   Beachlands Maraetai AFC 11/3A Real Madrid   vs   Manukau City AFC 11/1B  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Grading 11th White)   Pukekohe AFC 11/5 Green   vs   Fencibles 11/5 Liverpool  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Grading 12th Brown)   Papatoetoe United FC 12/3S Dynamos   vs   Beachlands Maraetai AFC 12/3S Goonies  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Girls Grading 13th Division 1 Town)   Beachlands Maraetai AFC G13/1 Magic   vs   Central Utd 13/2 Starlings  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Grading 12th Purple)   Beachlands Maraetai AFC 12/2A Raptors   vs   Western Springs 12/1B lightning  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:30 (Grading 15th Grade Division 3)   Metro FC 15/3 Storm   vs   Pukekohe AFC 15/3 Red  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Grading 14th Grade Division 3 North)   SAR 14/1 PANTHERS   vs   Three Kings Utd 14/4 Silver  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 2)   Manurewa AFC (M2)   vs   Bucklands Beach AFC (M2) Jefferson FC  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 6)   SAR AFC (M6) For-Play   vs   Bucklands Beach AFC (M6) Red Bulls  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:15 (AFF Mens Division 4)   Eastern Suburbs AFC (M4) Keats   vs   Bucklands Beach AFC (M4) Horses  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (19th Grade Saturday Division 1)   East Coast Bays 19 Drumm   vs   Franklin United 19/1  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 30 Group 1)   Metro FC (M30/2) Wong   vs   Western Springs M30/3 Stallions  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 35 Division 1)   Western Springs M35/1 Revolution   vs   SAR AFC (M35/1) Dreketi  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 35 Division 1)   Central Utd (M35/1)   vs   Three Kings Utd M35/1 Destroyers  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 2)   Metro FC (M40/2) Signature Homes   vs   Papatoetoe AFC (M40/2) Rewa  
01/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Seniors)   Bay Olympic (M40/3S) Misfits   vs   SAR AFC (M40/3S) Levuka  
02/04/17 (Sun)
(POSTPONED)
12:30 (AFF Womens Division 2/3 Group 2)   Onehunga Mangere (W2/3/2) Dunks   vs   SAR AFC (W2/3/2)  
02/04/17 (Sun)
(POSTPONED)
13:00 (17th Grade Conference)   Eastern Suburbs AFC 17C   vs   Hibiscus Coast AFC 17C  
08/04/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Division 4)   Lynn-Avon Utd AFC (M4) Pumaz   vs   Eastern Suburbs AFC (M4) Keats  
08/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 35 Division 1)   Fencibles Utd AFC (35/1) Cush   vs   SAR AFC (M35/1) Dreketi  
22/04/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Division 4)   Eastern Suburbs AFC (M4) Keats   vs   Manukau City AFC (M4) Mantis  
22/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 4)   Papakura City FC (M4) Bula   vs   Lynn-Avon Utd AFC (M4) Pumaz  
22/04/17 (Sat)
(Abandoned INJURY)
14:45 (AFF Mens Division 5)   Bucklands Beach AFC (M5) Muss FC   vs   Pukekohe AFC (M5) Reserves  
22/04/17 (Sat)
(POSTPONED (World Masters Games))
14:45 (AFF Mens Over 35 Division 1)   Central Utd (M35/1)   vs   SAR AFC (M35/1) Dreketi  
22/04/17 (Sat)
(POSTPONED (World Masters Games))
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 1)   Mangere United (M40/1) Rewa Masters   vs   Unimount (M40/1) HAWKS  
22/04/17 (Sat)
(POSTPONED (World Masters Games))
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 1)   Three Kings Utd M40/1 SomeKaos   vs   Western Springs M40/1 Fatboys  
22/04/17 (Sat)
(POSTPONED (World Masters Games))
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 2)   Fencibles Utd AFC (M40/2) Knaves   vs   Papatoetoe AFC (M40/2) Rewa  
22/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters)   Bay Olympic (M40/3M) Westies   vs   Eastern Suburbs AFC (M40/3M) EastSide Massive  
22/04/17 (Sat)
(POSTPONED (World Masters Games))
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters)   Onehunga Mangere (M40/3M) Bulavinaka Boys   vs   Ellerslie AFC (M40/3M) Mustangs  
23/04/17 (Sun)
(POSTPONED (World Masters Games))
11:00 (AFF Womens Division 2/3 Group 2)   Onehunga Mangere (W2/3/2) Dunks   vs   Pukekohe AFC (W2/3/2) 3rds  
23/04/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:15 (AFF Womens Division 2/3 Group 2)   Western Springs (W2) Hot Springs   vs   Metro FC (W2) Frankcom  
29/04/17 (Sat)
(POSTPONED (World Masters Games))
13:00 (AFF Mens Over 30 Group 1)   Western Springs M30/3 Stallions   vs   Fencibles Utd AFC (M30/2) New Asian  
29/04/17 (Sat)
(POSTPONED (World Masters Games))
14:45 (AFF Mens Over 35 Division 1)   Fencibles Utd AFC (35/1) Cush   vs   Central Utd (M35/1)  
29/04/17 (Sat)
(POSTPONED (World Masters Games))
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 2)   Mangere United (M40/2) Men in Black   vs   Fencibles Utd AFC (M40/2) Knaves  
29/04/17 (Sat)
(POSTPONED (World Masters Games))
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters)   Ellerslie AFC (M40/3M) Mustangs   vs   Eastern Suburbs AFC (M40/3M) Hoppers  
29/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Seniors)   Papakura City FC (M40/3S) Wanderers   vs   SAR AFC (M40/3S) ESS Lautoka Veterans  
29/04/17 (Sat)
(POSTPONED (World Masters Games))
14:45 (AFF/NFF Mens Over 40 Conference)   Fencibles Utd AFC (M40C) Dogbolters   vs   Western Springs M40C Kosmos  
29/04/17 (Sat)
(POSTPONED (World Masters Games))
14:45 (AFF/NFF Mens Over 40 Conference)   Unimount (M40C) Villa   vs   Ellerslie AFC (M40C) Metro  
29/04/17 (Sat)
(POSTPONED (World Masters Games))
16:00 (AFF Mens Over 40 Division 1)   Unimount (M40/1) HAWKS   vs   Eastern Suburbs AFC (M40/1)  
29/04/17 (Sat)
(POSTPONED)
16:45 (AFF Mens Over 40 Division 1)   Western Springs M40/1 Royal   vs   SAR AFC (M40/1) Lautoka  
13/05/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:15 (Girls 16th Premier)   Ellerslie AFC G16/P Black   vs   Forrest Hill Milford G16/P Footy Chix  
13/05/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Over 40 Division 3 Seniors)   SAR AFC (M40/3S) Levuka   vs   Papatoetoe United FC (M40/3S) Ole Roosters  
20/05/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Championship)   Central Utd (MCD) UoA   vs   Tuakau (MCD) Wanderers  
20/05/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 1)   High School Old Boys (M1) Red   vs   Eastern Suburbs AFC (M1) Iguanas  
20/05/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 2)   Papatoetoe AFC (M40/2) Rewa   vs   Mangere United (M40/2) Ba Federal  
20/05/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF/NFF Mens Conference)   Lynn Avon AFC (CL)   vs   Ranui Swanson (CL)  
03/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Girls 16th Premier)   Three Kings Utd G16/P Teal   vs   Ellerslie AFC G16/P Red  
03/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls 14th Division 1)   Pukekohe AFC G14/1 Strikers   vs   Three Kings Utd G14/1 Blue  
03/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls 16th Premier)   Forrest Hill Milford G16/P Footy Chix   vs   Norwest Utd G16/P Glory  
03/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (Girls 14th Premier Division)   Northland FC G14/P   vs   Forrest Hill Milford G14/P Hot Shots  
03/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 2) 3     SAR AFC (M2) Waiyavi Blues   def.   Ellerslie AFC (M2) Deceptively Slow
04/06/17 (Sun)
(POSTPONED)
12:00 (14th Grade Metro)   East Coast Bays 14M Elliott   vs   Western Springs 14M Firebolts  
04/06/17 (Sun)
(POSTPONED)
13:30 (17th Grade Metro)   Western Springs 17M   vs   Birkenhead Utd 17M  
04/06/17 (Sun)
(POSTPONED)
14:00 (15th Grade Conference)   Western Springs 15C Vespas   vs   Three Kings Utd 15C  
10/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 11th Grade Division 5)   Ellerslie AFC 11/5 Green   vs   Western Springs 11/5 Barcelona  
10/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 30 Division 1)   Western Springs M30/1 Go Feet   vs   Bay Olympic (M30/1) Clowns  
10/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF/NFF Mens Conference)   Warkworth AFC (CL)   vs   Ranui Swanson (CL)  
24/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (NRFL Reserves Knock Out Bowl)   Te Atatu AFC (NRFL2R)   vs   Oratia Utd (NRFL1R)  
24/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (NRFL Reserves Knock Out Bowl)   Claudelands Rovers AFC (NRFL2R)   vs   Ngongotaha AFC (NRFL2R)  
24/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (NRFL Reserves Knock Out Bowl)   Hibiscus Coast (NRFL1R)   vs   Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)  
24/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (NRFL Reserves Knock Out Shield)   Takapuna AFC (NRFL2R)   vs   Metro FC (NRFL1R)  
24/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (NRFL Reserves Knock Out Shield)   Mt Albert Ponsonby (NRFL1R)   vs   Waiheke Utd AFC (NRFL2R)  
24/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:15 (Girls 16th Premier)   Ellerslie AFC G16/P Black   vs   Ellerslie AFC G16/P Red  
24/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Over 35 Division 3) 5     Western Springs M35/3 Goldenballs   def.   SAR AFC (M/35/3) Rebels
24/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (19th Grade Saturday Division 1)   Albany Utd 19/1 Windsor   vs   Ellerslie AFC 19/1 Gold (Saturday)  
24/06/17 (Sat)
(POSTPONED)
16:45 (AFF Mens Over 40 Division 1)   Western Springs M40/1 Royal   vs   Three Kings Utd M40/1 SomeKaos  
25/06/17 (Sun)
(Abandoned)
13:00 (16th Grade Metro/Conference)   Pukekohe AFC 16C   vs   Fencibles Utd 16M  
01/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls Championship 13th Grade Division 2)   Papatoetoe United FC G13/2 Southern Stars   vs   Drury Utd G13/2 Panthers  
01/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls Championship 16th Grade Division 1)   Bucklands Beach AFC G16/1 Blue   vs   Beachlands Maraetai AFC 17/1 Girls  
01/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:00 (AFF Mens Division 2)   Ellerslie AFC (M2) Diamonds   vs   Eastern Suburbs AFC (M2) Muir  
01/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 35 Division 1)   Central Utd (M35/1)   vs   Fencibles Utd AFC (35/1) Cush  
02/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
10:45 (AFF/NFF Womens Conference Reserves)   Pukekohe AFC (WConR)   vs   Fencibles Utd (WConR)  
02/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (14th Grade Metro)   Eastern Suburbs 14M   vs   East Coast Bays 14M Elliott  
02/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (AFF Womens Division 3)   Pukekohe AFC (W2/3/2) 3rds   vs   Onehunga Mangere (W2/3/2) Dunks  
02/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
13:00 (AFF/NFF Womens Conference)   Pukekohe AFC (WCon)   vs   Fencibles Utd (WCon)  
08/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (NRFL Reserves Knock Out Bowl)   Fencibles Utd (NRFL2R)   vs   Franklin United (NRFL1R)  
08/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:15 (AFF/NFF Mens Conference Reserves)   Glen Eden Reserves (CLR)   vs   Bucklands Beach AFC (CLR) Reserves  
08/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:15 (AFF/NFF Mens Conference Reserves)   Beachlands Maraetai (CLR) Reserves   vs   Warkworth AFC Reserves (CLR)  
08/07/17 (Sat)
(to be replayed)
13:00 (AFF/NFF Mens Conference Reserves)   Unimount Bohemian Celtic (CRL)   vs   SAR AFC (CLR) Reserves  
08/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF/NFF Mens Conference)   Lynn Avon AFC (CL)   vs   West Auckland AFC (CL)  
08/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF/NFF Mens Conference)   Glen Eden Rangers (CL)   vs   Bucklands Beach AFC (CL)  
08/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF/NFF Mens Conference)   Beachlands Maraetai (CL)   vs   Warkworth AFC (CL)  
09/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
10:00 (13th Grade Conference)   Glenfield Rovers 13C   vs   Central Utd 13C  
09/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (14th Grade Metro)   Eastern Suburbs 14M   vs   Western Springs 14M Firebolts  
09/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (14th Grade Metro)   Onehunga Sports 14M   vs   East Coast Bays 14M Elliott  
09/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
12:00 (NRFL Reserves Knock Out Shield)   Tauranga City Utd (NRFL1R)   vs   Manukau City AFC (NRFL1R)  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:30 (AFF Mens Division 1)   Onehunga Sports (M1)   vs   Three Kings Utd (M1)  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 1)   Western Springs (M1) Monro   vs   Eastern Suburbs AFC (M1) Iguanas  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 2)   Manurewa AFC (M2)   vs   Ellerslie AFC (M2) Diamonds  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 3)   Western Springs (M3) Pentakosiomedimnoi   vs   Eastern Suburbs AFC (M3) Mad 11  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 6)   Pukekohe AFC (M6) 4ths   vs   Metro FC (M6) Hawthorne  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Over 35 Division 2)   Onehunga Mangere (M35/2) Hustlers   vs   Otahuhu Utd AFC (M35/2) AK BA  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (19th Grade Saturday Division 1)   Western Springs 19/1 Tevez   vs   Albany Utd 19/1 Windsor  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 1)   Drury Utd (M1) MacWeld   vs   Western Springs (M1) TYO  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 4)   Western Springs (M4) Feat Ewane   vs   Bucklands Beach AFC (M4) Horses  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 7)   Pukekohe AFC (M7) Cavaliers   vs   Drury Utd (M7) NZCTroopers  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 7)   Clevedon FC (M7) Expendables   vs   Beachlands Maraetai AFC (M7)  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 1)   Mangere United (M40/1) Rewa Masters   vs   Western Springs M40/1 Geris  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 1)   Eastern Suburbs AFC (M40/1)   vs   Unimount (M40/1) HAWKS  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 2)   SAR AFC (M40/2) Labasa   vs   Papatoetoe AFC (M40/2) Rewa  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters)   Onehunga Mangere (M40/3M) Bulavinaka Boys   vs   Bucklands Beach AFC (M40/3M) Thunderbirds  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Seniors)   Manurewa AFC (M40/3S) HACs   vs   Mangere United (M40/3S) Nadroga  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Seniors)   Papatoetoe United FC (M40/3S) Ole Roosters   vs   Onehunga Sports (M40/3S) Hunga  
15/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF/NFF Mens Over 40 Conference)   Western Springs M40C Kosmos   vs   Fencibles Utd AFC (M40C) Dogbolters  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
10:45 (AFF/NFF Womens Conference Reserves)   Central Utd (WConR)   vs   Lynn Avon (WConR)  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
10:45 (AFF/NFF Womens Conference Reserves)   Hibiscus Coast (WConR)   vs   Pukekohe AFC (WConR)  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (14th Grade Metro)   Eastern Suburbs 14M   vs   Forrest Hill Milford 14M  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (15th Grade Metro 2nd Round)   Onehunga Sports 15M   vs   North Shore Utd 15M Jetts  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (15th Grade Metro 2nd Round)   Waitakere City 15M   vs   Ellerslie AFC 15M Red  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (15th Grade Metro 2nd Round)   Bay Olympic 15M   vs   East Coast Bays 15M Poore  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (AFF Womens Division 3)   Pukekohe AFC (W2/3/2) 3rds   vs   Papatoetoe AFC (W2/3/1) Cougars and Cubs  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:15 (AFF Womens Division 2)   Bucklands Beach AFC (W2) Yellow   vs   Western Springs (W2) Hot Springs  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
12:00 (14th Grade Metro)   East Coast Bays 14M Elliott   vs   Northland FC 14M  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
12:00 (15th Grade Metro 2nd Round)   Three Kings Utd 15M   vs   Manurewa AFC 15M  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
12:00 (15th Grade Metro 2nd Round)   Fencibles Utd 15M   vs   Western Springs 15M  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
12:00 (15th Grade Metro 2nd Round)   Central Utd 15M   vs   Eastern Suburbs 15M  
16/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
13:00 (AFF/NFF Womens Conference)   Hibiscus Coast (WCon)   vs   Pukekohe AFC (WCon)  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
08:00 (Owairaka Fun Football 7th Grade)   Lynn-Avon 7 Pandas   vs   Central Utd 7 Meteors  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
08:00 (Owairaka Fun Football 7th Grade)   Lynn-Avon 7 Leopards   vs   Central Utd 7 Asteroids  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
08:30 (Tamaki 7th Grade Blue Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Dolphins   vs   St Michaels T7 Pukeko  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
08:30 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Stingrays   vs   Ellerslie AFC T7 Kakapo (Gold)  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
08:30 (Tamaki 7th Grade Red Group Fun Football)   Onehunga Sports T7 Jedis   vs   Remuera Primary T7 Hawks  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (09th Grade Division 4)   Pukekohe AFC 9/4 Blue   vs   Onehunga Mangere Utd AFC 9/4 Avengers  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (Championship 11th Grade Division 2A)   Eastern Suburbs AFC 11/2A Black   vs   Ellerslie AFC 11/2A Black  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (Championship 11th Grade Premier Division)   Central Utd 11/P Crocodiles   vs   Eastern Suburbs AFC 11/P White  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (Championship 12th Grade Division 3N)   Central Utd 12/3N (SPC) D'Souza   vs   Ellerslie AFC 12/3N Yellow  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (Girls Championship 10th Grade Division 1)   Three Kings Utd G10/G Abbott [Blue]   vs   Eastern Suburbs AFC G10/B Gold  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (Girls Championship 10th Grade Division 4)   Three Kings Utd G10/4 Birt [Red]   vs   Pukekohe AFC G10/4 Girls  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Red Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Tigers   vs   Ellerslie AFC T8 Lynx (Maroon)  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (Owairaka Fun Football 8th Grade)   Lynn-Avon Utd 8 Lizards   vs   Central Utd 8 Jackals  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (Tamaki 7th Grade Red Group Fun Football)   Onehunga Sports T7 Tornadoes   vs   Ellerslie AFC T7 Kea (Black)  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (Tamaki 9th Grade)   Onehunga Sports T9 Hurricanes   vs   St Michaels T9 Wolves  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:00 (Tamaki 9th Grade)   Onehunga Sports T9 Cyclone jokers   vs   Onehunga Sports T9 Firebirds  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
09:30 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Sports T8 Ghost Busters   vs   Onehunga Mangere Utd AFC Panthers  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (10th Grade Division 1 B)   Pukekohe AFC 10/1B Blue   vs   Fencibles 10/1B Cook  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (10th Grade Division 5)   Pukekohe AFC 10/5 Green   vs   Lynn-Avon Utd AFC 10/5 Lions  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Championship 11th Grade Division 1B)   Papatoetoe AFC 11/1B Cyclones   vs   Bay Olympic 11/1B 747s  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Championship 11th Grade Division 3A)   Manurewa AFC 11/3A Stingers   vs   Otahuhu Utd AFC 11/3A Panda Squad  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Championship 11th Grade Division 3A)   Western Springs 11/3A Bocca Juniors   vs   Ellerslie AFC 11/3A White  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Championship 11th Grade Division 5)   Western Springs 11/5 Flamencos   vs   Pukekohe AFC 11/5 Green  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Championship 12th Grade Division 1B)   Central Utd 12/1B (SPC) Searchfield   vs   Fencibles 12/1B Topham  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Championship 12th Grade Division 1B)   Pukekohe AFC 12/1B Avengers   vs   Metro FC 12/1B Wynrs  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Championship 12th Grade Division 4S)   Central Utd 12/4S (SPC) Olney   vs   Fencibles 12/4S Arsenal  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Girls Championship 11th Grade Division 1)   Three Kings Utd G11/1 Blue   vs   Eastern Suburbs AFC G11/1  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Girls Championship 11th Grade Division 1)   Western Springs G11/1 Napoli   vs   Bucklands Beach AFC G11/1 Yellow  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Girls Championship 11th Grade Division 2)   Onehunga Sports G11/2 Emeralds   vs   Papakura City FC G11/2  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Girls Championship 11th Grade Division 2)   Onehunga Mangere Utd AFC G11/2 Cyclones   vs   Fencibles G11/2 White  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 11th Grade Division 1B)   Three Kings Utd 11/1B Bolland   vs   Unimount AFC 11/1B Inspire  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 11th Grade Division 2A)   Three Kings Utd 11/2A Restall   vs   Waiuku AFC 11/2A Pythons  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 11th Grade Division 2A)   Pukekohe AFC 11/2A Blue   vs   Fencibles 11/2A Mansour  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 11th Grade Division 2B)   Onehunga Mangere Utd AFC 11/2B Ninjas   vs   Drury Utd 11/2B Falcons  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 11th Grade Premier Division)   Manurewa AFC 11/P SAE Blue   vs   Ellerslie AFC 11/P Red  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 12th Grade Division 1A)   Three Kings Utd 12/1A Blue   vs   Central Utd 12/1A Yellow  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 12th Grade Division 1B)   Western Springs 12/1B lightning   vs   Bucklands Beach AFC 12/1B White  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 12th Grade Division 2B)   Western Springs 12/2B Strikers   vs   Papakura City FC 12/2B Cavaliers  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 12th Grade Division 3N)   Ellerslie AFC 12/3N White   vs   Three Kings Utd 12/3N Teal  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 12th Grade Division 3S)   Pukekohe AFC 12/3S Red   vs   Beachlands Maraetai AFC 12/3S Goonies  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 12th Grade Division 3S)   Onehunga Mangere Utd AFC 12/3S Mustangs   vs   Papatoetoe United FC 12/3S Bula Boys  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 12th Grade Division 4N)   Western Springs 12/4N Raiders   vs   Bucklands Beach AFC 12/4N Navy  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 12th Grade Division 4N)   Lynn-Avon Utd AFC 12/4N Wizards   vs   Western Springs 12/4N Avengers  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 12th Grade Division 4S)   Papatoetoe AFC 12/4S Pumas   vs   Ellerslie AFC 12/4S Silver  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 12th Grade Premier Division)   Ellerslie AFC 12/P Red   vs   Eastern Suburbs AFC 12/P White  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 12th Grade Premier Division)   Onehunga Sports 12/P Phoenix   vs   Fencibles 12/P Brown  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 13th Grade Division 1)   Three Kings Utd 13/1 Johnson   vs   Bucklands Beach AFC 13/1 White  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 13th Grade Division 2A)   Three Kings Utd 13/2A Rigg   vs   Beachlands Maraetai AFC 13/2A Gunners  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 13th Grade Division 2A)   Bay Olympic 13/2A Falcons   vs   Fencibles 13/2A Winchester  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 13th Grade Division 2B)   Waiuku AFC 13/2B Blue   vs   Pukekohe AFC 13/2B Blue  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 13th Grade Division 3A)   SAR 13/3A TITANS   vs   Fencibles 13/3A Walsh  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 13th Grade Division 3B)   Three Kings Utd 13/3B O'Cass   vs   Ellerslie AFC 13/3B White  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 13th Grade Division 4)   Otahuhu Utd AFC 13/4   vs   Three Kings Utd 13/4 Dass  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 14th Grade Division 2)   Onehunga Mangere Utd AFC 14/2 Jedis   vs   Central Utd 14/2 Sonics  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Championship 14th Grade Division 3)   Fencibles Utd 14/3 Watt   vs   Bucklands Beach AFC 14/3 White  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Girls 13th Premier)   Forrest Hill Milford G13/P Diamonds   vs   Ellerslie AFC G13/P Red  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Girls 14th Division 1)   Pukekohe AFC G14/1 Strikers   vs   Bucklands Beach AFC G14/1 Yellow  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Girls 14th Premier Division)   Forrest Hill Milford G14/P Hot Shots   vs   Western Springs G14/P Monaco  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Girls 16th Premier)   Three Kings Utd G16/P Teal   vs   Bucklands Beach AFC G16/P Yellow  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Girls Championship 12th Grade Division 2)   Ellerslie AFC G12/2 Black   vs   Metro FC G12/2 Black  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Girls Championship 12th Grade Division 2)   Three Kings Utd G12/2 Stringer   vs   Eastern Suburbs AFC G12/2 White  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Girls Championship 12th Grade Division 3)   Three Kings Utd G12/3 Thompson   vs   Waiheke Utd AFC G12/3  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Girls Championship 12th Grade Division 3)   Pukekohe AFC G12/3 Girls   vs   Papakura City FC G12/3 Supremes  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Girls Championship 13th Grade Division 2)   Ellerslie AFC Girls G13/2 Black   vs   Eastern Suburbs AFC G13/2 Yellow  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:15 (Championship 12th Grade Division 3N)   Waiheke Utd AFC 12/3N Moose   vs   Onehunga Sports 12/3N Thunder  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:15 (Girls 14th Premier Division)   Three Kings Utd G14/P Metzger   vs   Norwest Utd G14/P Emeralds  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:30 (Championship 15th Grade Division 4)   Western Springs 15/3 West Ham   vs   Metro FC 15/3 Storm  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
11:30 (Girls Championship 16th Grade Division 2)   Ellerslie AFC Girls 16/2 White   vs   Western Springs G16/1 Dragons  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 11th Grade Division 3B)   Three Kings Utd 11/3B Treleaven   vs   Pukekohe AFC 11/3B Red  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 12th Grade Division 1A)   Bay Olympic 12/1A Panthers   vs   Ellerslie AFC 12/1A Black  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 12th Grade Division 1A)   Onehunga Sports 12/1A Arsenal   vs   Three Kings Utd 12/1A Chamberlain  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 13th Grade Division 2B)   Western Springs 13/2B Force   vs   Ellerslie AFC 13/2B Gold  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 13th Grade Division 3A)   Onehunga Mangere Utd AFC 13/3A Jets   vs   Western Springs 13/3A Lochhead  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 13th Grade Division 3A)   Western Springs 13/3A Paston   vs   Metro FC 13/3A Strikers  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 13th Grade Division 4)   Western Springs 13/4 Ajax   vs   Ellerslie AFC 13/4 Yellow  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 13th Grade Division 4)   Central Utd 13/4 (SPC) Boyle   vs   Papakura City FC 13/4 Warriors  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 14th Grade Division 1)   SAR 14/1 PANTHERS   vs   Three Kings Utd 14/1 Teal  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 14th Grade Division 1)   Papatoetoe AFC 14/1 Pumas   vs   SAR 14/1 BA JAGUARS  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 14th Grade Division 2)   Waiuku AFC 14/2 Blue   vs   Fencibles 14/2 Smith  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 14th Grade Division 2)   Bay Olympic 14/2 Buggatis   vs   Bucklands Beach AFC 14/2 Blue  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 14th Grade Division 3)   Beachlands Maraetai AFC 14/3   vs   Bay Olympic 14/3 Commodores  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Championship 14th Grade Division 4)   Western Springs 14/4 Deportivo   vs   Manukau City AFC 14/4  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls 13th Premier)   Three Kings Utd G13/P Philpot   vs   Central Utd 13/P Spirit  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls 14th Division 1)   Fencibles G14/1 Little   vs   Ellerslie AFC Girls 14/1 Red  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls 16th Premier)   Forrest Hill Milford G16/P Footy Chix   vs   Ellerslie AFC G16/P Black  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls 16th Premier)   Eastern Suburbs AFC G16/P LIlywhites   vs   Western Springs G16/P Chelsea  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls Championship 12th Grade Division 1)   Three Kings Utd G12/1 Lomax   vs   Ellerslie AFC G12/1 Red  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls Championship 12th Grade Division 3)   Bay Olympic G12/3 Whirlwinds   vs   Drury Utd G12/3 Blaze  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls Championship 13th Grade Division 2)   Onehunga Sports G13/2 Diamonds   vs   Three Kings Utd G13/2 Green  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls Championship 13th Grade Division 2)   Central Utd 13/2 Starlings   vs   Papatoetoe United FC G13/2 Southern Stars  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:00 (Girls Championship 16th Grade Division 1)   Bucklands Beach AFC G16/1 Blue   vs   Fencibles G16/2 Red  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
12:30 (NRFL Premier Reserves League)   Waitakere City FC (NRFLPR)   vs   Eastern Suburbs AFC (NRFLPR)  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 1)   Western Springs (M1) Monro   vs   Onehunga Sports (M1)  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 2)   Ellerslie AFC (M2) Diamonds   vs   Papatoetoe United FC (M2) Saanjh  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 5)   Pukekohe AFC (M5) Reserves   vs   Western Springs (M5) Hardly Athletic  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 6)   Bucklands Beach AFC (M6) Red Bulls   vs   Pukekohe AFC (M6) 4ths  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 7)   High School Old Boys (M7) Urgent Couriers Kadavu   vs   Pukekohe AFC (M7) Cavaliers  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 8)   Western Springs (M8) Dirty Houdinis   vs   Three Kings Utd (M8) Dynamo Chicken Kiev  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 8)   Three Kings Utd (M8) Roskillaz   vs   Three Kings Utd (M8) Liverpool  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Division 8)   Three Kings Utd (M8) Ramrod   vs   Eastern Suburbs AFC (M8) Kayne East)  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Over 30 Division 3)   Lynn-Avon Utd AFC (M30/3)   vs   Unimount (M30/3) Avengers  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Over 35 Division 2)   Onehunga Sports (M35/2)   vs   Eastern Suburbs AFC (M35/2) Santos  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (AFF Mens Over 40 Division 1)   Western Springs M40/1 Geris   vs   Eastern Suburbs AFC (M40/1)  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (Championship 14th Grade Division 4)   Ellerslie AFC Boys 14/4 Black   vs   Three Kings Utd 14/4 Silver  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (Championship 15th Grade Division 1)   Beachlands Maraetai AFC 15/1 Coasters   vs   Papatoetoe United FC 15/1  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (Championship 15th Grade Division 2)   Three Kings Utd 15/2 Teal   vs   Bucklands Beach AFC 15/2 Blue  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (Championship 15th Grade Division 3)   Three Kings Utd 15/3 Blue   vs   Ellerslie AFC 15/2 Black  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (Championship 15th Grade Division 4)   Waiuku AFC 15/3 Blue   vs   Fencibles Utd 15/3  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (Championship 15th Grade Division 4)   Pukekohe AFC 15/3 Red   vs   Manurewa AFC 15/3 Wolves  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (Championship 16th Grade Division 1)   Pukekohe AFC 16/1 Red   vs   Bucklands Beach AFC 16/1 Yellow  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (Championship 17th Grade Division 1)   Three Kings Utd 17/1 Malone   vs   Pukekohe AFC 17/1 Blue  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (Championship 17th Grade Division 3)   Papatoetoe United FC 17/3 Outlaws   vs   Papatoetoe AFC 17/3 Gladiators  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (Championship 17th Grade Division 3)   Western Springs 17/3 Solars   vs   Fencibles Utd AFC 17/3  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (Girls Championship 16th Grade Division 2)   Manurewa AFC G16/2 Diamonds   vs   Onehunga Mangere Utd AFC G16/2 Phoenix  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:00 (NRFL Division 1 Reserves)   Melville United AFC (NRFL1R)   vs   Oratia Utd (NRFL1R)  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:15 (Championship 16th Grade Division 1)   Bucklands Beach AFC 16/1 Blue   vs   SAR 16/1 SHAKERS  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
13:15 (Girls 14th Division 1)   Three Kings Utd G14/1 Blue   vs   Metro FC G14/1 Spirit  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:00 (Championship 15th Grade Division 2)   Fencibles 15/2   vs   Eastern Suburbs AFC 15/2 White  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (19th Grade Saturday Division 1)   Fencibles 19/1   vs   Franklin United 19/1  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Championship)   Pukekohe AFC (MCD) 1sts   vs   Waiuku AFC (MCD)  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 1)   High School Old Boys (M1) Red   vs   Drury Utd (M1) MacWeld  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 1)   Three Kings Utd (M1)   vs   SAR AFC (M1) Bullett Boyz  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 3)   Western Springs (M3) Wanderers   vs   Unimount (M3) Quiche  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 3)   Ellerslie AFC (M3) Fake Madrid   vs   Ellerslie AFC (M3) Business Time  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 4)   Lynn-Avon Utd AFC (M4) Pumaz   vs   Western Springs (M4) Feat Ewane  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Division 4)   Ellerslie AFC (M4) Shicksy   vs   Onehunga Mangere (M4) Prestige  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 30 Division 2)   Western Springs M30/2 Steamboats   vs   Western Springs M30/2 Inter Paris  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 30 Division 2)   Bay Olympic (M30/2) Originals   vs   Eastern Suburbs AFC (M30/2) Adam S  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 35 Division 3)   Fencibles Utd AFC (M35/3) Melchester   vs   Papatoetoe AFC (M35/3) Red Mist  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 1)   Three Kings Utd M40/1 Havoc   vs   SAR AFC (M40/1) Lautoka  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 2)   Papatoetoe AFC (M40/2) Rewa   vs   Western Springs M40/2 Chevaliers  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters)   Onehunga Mangere (M40/3M) Hombres de Montana   vs   Bay Olympic (M40/3M) Westies  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (Championship 17th Grade Division 2)   Papatoetoe United FC 17/2 Predators   vs   Bay Olympic 17/2 Dynamites  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (Championship 17th Grade Division 3)   Pukekohe AFC 17/3 Red   vs   Lynn-Avon Utd AFC 17/3 Jets  
22/07/17 (Sat)
(POSTPONED)
14:45 (NRFL Division 1)   Melville United AFC (NRFL1)   vs   Oratia Utd (NRFL1)  
23/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
10:45 (AFF/NFF Womens Conference Reserves)   Lynn Avon (WConR)   vs   Metro FC (WConR)  
23/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
10:45 (NRFL Womens Premier Reserves) Hamilton Wanderers (NRFLWR)   def. by   Forrest Hill Milford AFC (NRFLWR)
23/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (15th Grade Conference)   Glen Eden Rangers 15C   vs   East Coast Bays 15C  
23/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (AFF Womens Division 3)   Lynn-Avon Utd AFC (W2/3/1)   vs   Papatoetoe AFC (W2/3/1) Cougars and Cubs  
23/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (AFF Womens Division 3)   Pukekohe AFC (W2/3/2) 3rds   vs   Bay Olympic (W2/3/2) Green  
23/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
11:00 (AFF Womens Division 4)   Onehunga Mangere (W4) Rookies   vs   Tuakau Soccer Club (W4)  
23/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
12:00 (15th Grade Conference)   Hibiscus Coast AFC 15C   vs   Ranui Swanson 15C Flames  
23/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
12:00 (16th Grade Conference)   Northland FC 16C   vs   Oratia Utd 16C  
23/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
13:00 (13th Grade Conference)   Bucklands Beach AFC 13C Yellow   vs   Western Springs 13C Vipers  
23/07/17 (Sun)
(POSTPONED)
13:00 (AFF/NFF Womens Conference)   Lynn Avon (WCon)   vs   Metro FC (WCon)  
06/08/17 (Sun)
(POSTPONED)
10:45 (NRFL Womens Premier Reserves)   Eastern Suburbs AFC (NRFLWR)   vs   Claudelands Rovers (NRFLWR)  
06/08/17 (Sun)
(POSTPONED)
13:00 (NRFL Womens Premier)   Eastern Suburbs AFC (NRFLW)   vs   Claudelands Rovers (NRFLW)  
19/08/17 (Sat)
(Rescheduled)
10:00 (Championship 12th Grade Division 1A)   Three Kings Utd 12/1A Chamberlain   vs   Three Kings Utd 12/1A Blue  

What's hot in Auckland Football?

NZ Football News