Cancelled

Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
22/04/17 (Sat) 08:00 (Central Utd 6th Grade First Kicks)   Central Utd 6th Grade   vs   Central Utd 6th Grade  
29/04/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (Tamaki 9th Grade)   St Michaels T9 Wolves   vs   Onehunga Sports T9 Cyclone jokers  
12/05/17 (Fri)
(Cancelled)
15:45 (Central Utd 5th Grade First Kicks)   Central Utd 5th Grade   vs   Central Utd 5th Grade  
12/05/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 7th Grade)   Papakura City FC 7 Italy   vs   Papakura City FC 7 Spain  
12/05/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 7th Grade)   Papakura City FC 7 Liverpool   vs   Papakura City FC 7 Brazil  
12/05/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 7th Grade)   Drury UFC 7th Rattlers   vs   Drury UFC 7th Serpents  
12/05/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 7th Grade)   Clendon Utd 7th Dragons   vs   Drury UFC 7th Adders  
12/05/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Papakura City FC 8 Columbia   vs   Papakura City FC 8 Keas  
12/05/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Undecided   vs   Drury UFC 8th Pythons  
12/05/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Drury UFC 8th Anacondas   vs   Papakura City FC 8 Blue Lightning  
12/05/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Papakura City FC 8 Greece   vs   Papakura City FC 8 Croatia  
03/06/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (Tamaki 7th Grade Blue Group Fun Football)   St Michaels T7 7th Girls Swans   vs   Onehunga Mangere Utd AFC Dolphins  
03/06/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (Tamaki 7th Grade Blue Group Fun Football)   Ellerslie AFC T7 Tui (Royal Blue)   vs   Ellerslie AFC T7 Ruru (Red)  
03/06/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (Tamaki 7th Grade Blue Group Fun Football)   Onehunga Sports T7 Girls Rock   vs   St Michaels T7 Pukeko  
03/06/17 (Sat)
(CANCELLED)
10:15 (Tamaki 7th Grade Red Group Fun Football)   St Michaels T7 Moreporks   vs   Onehunga Sports T7 Tornadoes  
03/06/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (10th Grade Division 6)   Metro FC 10/6 Roar   vs   Drury Utd 10/6 Scorpions  
24/06/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (Tamaki 9th Grade)   St Michaels T9 Wolves   vs   Ellerslie AFC T9 Greyhounds (Bottle Green)  
07/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 7th Grade)   Drury UFC 7th Serpents   vs   Drury UFC 7th Rattlers  
07/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 7th Grade)   Papakura City FC 7 Spain   vs   Papakura City FC 7 Italy  
07/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 7th Grade)   Drury UFC 7th Adders   vs   Clendon Utd 7th Dragons  
07/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 7th Grade)   Papakura City FC 7 Brazil   vs   Papakura City FC 7 Liverpool  
07/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Papakura City FC 8 Croatia   vs   Papakura City FC 8 Greece  
07/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Papakura City FC 8 Keas   vs   Papakura City FC 8 Columbia  
07/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Papakura City FC 8 Blue Lightning   vs   Drury UFC 8th Anacondas  
07/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Drury UFC 8th Pythons   vs   Manurewa 8 Yellow Fever  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:00 (Owairaka Fun Football 7th Grade)   Central Utd 7 Galaxy   vs   Lynn-Avon 7 Leopards  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:00 (Owairaka Fun Football 7th Grade)   Lynn-Avon 7 Pandas   vs   Central Utd 7 Asteroids  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:00 (Owairaka Fun Football 7th Grade)   Central Utd 7 Meteors   vs   Mt Albert-Ponsonby AFC 7 Green  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:00 (Owairaka Fun Football 7th Grade)   Central Utd 7 Comets   vs   Mt Albert-Ponsonby AFC 7 Blue  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:30 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Panthers   vs   Remuera Primary T8 Titans  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:30 (Small Whites First Kicks 5th Grade)   Papakura City FC 5 Small Kiwis   vs   Papakura City FC 5 New Zealand  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:30 (Small Whites First Kicks 5th Grade)   Drury UFC 5th Typhoons   vs   Drury UFC 5th Cyclones  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:30 (Small Whites First Kicks 5th Grade)   Clendon Utd 5th Grade   vs   Papakura City FC 5 Waiau Pa  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:30 (Small Whites First Kicks 6th Grade)   Papakura City FC 6 Argentina   vs   Drury UFC 6th Tornadoes  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:30 (Small Whites First Kicks 6th Grade)   Papakura City FC 6 Netherlands   vs   Papakura City FC 6 Germany  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:30 (Small Whites First Kicks 6th Grade)   Undecided   vs   Drury UFC 6th Hurricanes  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:30 (Tamaki 6th Grade Yellow Group First Kicks )   Onehunga Sports T6 Kiwis   vs   Ellerslie AFC T6 Quartz (Light Blue)  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:30 (Tamaki 7th Grade Blue Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Dolphins   vs   St Michaels T7 7th Girls Swans  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:30 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Orcas   vs   Ellerslie AFC T7 Takahe (Black)  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:30 (Tamaki 7th Grade Yellow Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Sharks   vs   St Michaels T7 Falcons  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 1)   Central Utd 9/1 Keas   vs   Three Kings Utd 9/1 Silver  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 1)   Fencibles 9/1 White   vs   Western Springs 9/1 Racing  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 1)   Bucklands Beach AFC 9/1 Blue   vs   Ellerslie AFC Boys 9/1 Red  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 1)   Eastern Suburbs AFC 9/1 Yellow   vs   Metro FC 9/1 Sonics  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 2)   Beachlands Maraetai AFC 9/2 Coast Conquers   vs   Central Utd 9/2 Falcons  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 2)   Western Springs 9/2 Hoka   vs   Unimount AFC 9/2 Inspire  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 2)   Metro FC 9/2 Wynrs2   vs   Waiuku AFC 9/2 Pumas  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 2)   Ellerslie AFC Boys 9/2 Black   vs   Bucklands Beach AFC 9/2 Navy  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 3)   SAR 9/3 CUBS   vs   Onehunga Mangere Utd AFC 9/3 Mountainairs  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 3)   Papatoetoe AFC 9/3 Reds   vs   Metro FC 9/3 Stingers  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 4)   Drury Utd 9/4 Fury   vs   Clendon Utd 9/4 Storm  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 4)   Papatoetoe United FC 9/4 Tigers   vs   Drury Utd 9/4 Kingfishers  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 4)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/4 Avengers   vs   Beachlands Maraetai AFC 9/4 Hotshotz  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 5)   Beachlands Maraetai AFC 9/5 Falcons   vs   Ellerslie AFC Boys 9/5 Gold  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 5)   Metro FC 9/5 Slammers   vs   Manurewa AFC 9/5 Hurricanes  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 5)   Papakura City FC 9/5   vs   Papatoetoe United FC 9/5 Kings  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 6)   Papakura City FC 9/6 The Troopers   vs   Clevedon FC 9/6 Bumblebees  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 6)   Beachlands Maraetai AFC 9/6 Nike Ticks   vs   Onehunga Mangere Utd AFC 9/6 Dragons  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 6)   Lynn-Avon Utd AFC 9/6 Bears   vs   Metro FC 9/6 Raiders  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 7)   Waiuku AFC 9/7 Leopards   vs   Waiuku AFC 9/7 Tigers  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 7)   Drury Utd 9/7 Ravens   vs   Papakura City FC 9/7 Burnley  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Division 1 B)   Fencibles 10/1B Cook   vs   Fencibles 10/1B Bousader  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Tigers   vs   Bay Olympic 10/1B Hurricanes  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Division 2 A)   Fencibles 10/2A Blundell   vs   Papakura City FC 10/2A Avengers  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Division 3 A)   Papatoetoe AFC10/3A Pirates   vs   Central Utd 10/3A Dolphins  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Division 4 A)   Tuakau Soccer Club 10/4A   vs   Bay Olympic 10/4A Stormz  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Thunderbolts   vs   Onehunga Mangere Utd AFC 10/4A Minions  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Division 4 B)   Waiuku AFC 10/4B Centaurs   vs   Waiuku AFC 10/4B Pegasus  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Premier Division)   Western Springs 10/P Rebels   vs   Eastern Suburbs AFC 10/P Gold  
08/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Yellow Group Fun Football)   Ellerslie AFC T8 Bobcats (Bottle Green)   vs   Remuera Primary T8 Jedi  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (Owairaka Fun Football 8th Grade)   Central Utd 8 Foxes   vs   Central Utd 8 Coyotes  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (Owairaka Fun Football 8th Grade)   Lynn-Avon Utd 8 Spiders   vs   Lynn-Avon Utd 8 Lizards  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (Owairaka Fun Football 8th Grade)   Central Utd 8 Jackals   vs   Central Utd 8 Tigers  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (Tamaki 7th Grade Red Group Fun Football)   Onehunga Sports T7 Sharks   vs   Onehunga Sports T7 Tornadoes  
08/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (Tamaki 9th Grade)   St Michaels T9 Wolves   vs   Ellerslie AFC T9 Terriers (Royal Blue)  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:15 (10th Grade Division 1 A)   Central Utd 10/1A Stingrays   vs   Ellerslie AFC 10/1A Red  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:20 (09th Grade Division 2)   Waiheke Utd AFC 9/2 Comet/Bears   vs   Manukau City AFC 9/2  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:20 (09th Grade Division 6)   Waiheke Utd AFC 9/6 Cubs   vs   Mt Albert-Ponsonby AFC 9/6 Gold  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:20 (10th Grade Division 3 A)   Clevedon FC 10/3A Cobras   vs   Papatoetoe AFC 10/3A Pumas  
08/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:30 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Yellow Group Fun Football)   St Michaels T8 Saints   vs   Onehunga Mangere Utd AFC Leopards  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:30 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Yellow Group Fun Football)   Onehunga Sports T8 Ninjas   vs   Ellerslie AFC T8 Lions (Black)  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (09th Grade Division 1)   Three Kings Utd 9/1 Teal   vs   Central Utd 9/1 Kiwis  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (09th Grade Division 3)   Metro FC 9/3 Mavericks   vs   Papakura City FC 9/3 Barcelona  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (09th Grade Division 3)   Bay Olympic 9/3 Spit Fires   vs   Papatoetoe United FC 9/3 Avengers  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (09th Grade Division 7)   Manurewa AFC 9/7 Tornadoes   vs   Tuakau Soccer Club 9/7  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 1 A)   Papakura City FC 10/1A Papakura Pride   vs   Metro FC 10/1A Wynrs  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 1 A)   Western Springs 10/1A Liguero   vs   Unimount AFC 10/1A Contenders  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 1 B)   Ellerslie AFC 10/1B Black   vs   Pukekohe AFC 10/1B Blue  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 1 B)   Eastern Suburbs AFC 10/1B Black   vs   Western Springs 10/1B Toros  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 1 C)   Metro FC 10/1C Phoenix   vs   Papatoetoe United FC 10/1C Sharks  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 1 C)   Waiuku AFC 10/1C Dragons   vs   Eastern Suburbs AFC 10/1C Yellow  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 1 C)   Beachlands Maraetai AFC 10/1C Eagles   vs   Three Kings Utd 10/1C Hacket [Blue]  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C Watson [Silver]   vs   Three Kings Utd 10/1C McKay [Green]  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 2 A)   SAR 10/2A PRIDE   vs   Three Kings Utd 10/2A Kurzeja [Black]  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 2 A)   Three Kings Utd 10/2A Barker (White)   vs   Drury Utd 10/2A Condors  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 2 A)   Eastern Suburbs AFC 10/2A Green   vs   Ellerslie AFC 10/2A Gold  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 2 B)   Clendon Utd 10/2B Hurricanes   vs   Waiuku AFC 10/2B Phoenix  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 2 B)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/2B Incredibles   vs   Three Kings Utd 10/2B Sudhakar (Teal)  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 3 A)   Manurewa AFC 10/3A Jaguars   vs   Fencibles 10/2B All Stars  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 3 C)   Fencibles 10/3C Chelsea   vs   Manukau City AFC 10/3C South  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Lightnings   vs   Ellerslie AFC 10/3C White  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 3 C)   Pukekohe AFC 10/3C Red   vs   Metro FC 10/3C Mariners  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 4 A)   Manukau City AFC 10/4A Black   vs   Fencibles 10/4A Liverpool  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 4 A)   Drury Utd 10/4A Gators   vs   Papatoetoe United FC 10/4A  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 4 B)   Papakura City FC 10/4B Papakura Pythons   vs   Beachlands Maraetai AFC 10/4B White Knights  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 4 B)   Ellerslie AFC 10/4B Yellow   vs   Papakura City FC 10/4B  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 4 B)   Bay Olympic 10/4B Cyclones   vs   Manurewa AFC 10/4B Leopards  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 5)   Ellerslie AFC 10/5 Silver   vs   Pukekohe AFC 10/5 Green  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 5)   Lynn-Avon Utd AFC 10/5 Lions   vs   Manurewa AFC 10/5 Falcons  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 5)   Pukekohe AFC 10/5 Yellow   vs   Drury Utd 10/5 Raptors  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 6)   Drury Utd 10/6 Scorpions   vs   Papatoetoe United FC 10/6 Red Falcons  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 6)   Fencibles 10/6 Mand   vs   Fencibles 10/6 Arsenal  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 6)   Ellerslie AFC 10/6 Blue   vs   Metro FC 10/6 Roar  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Premier Division)   Eastern Suburbs AFC 10/P White   vs   Three Kings Utd 10/P Sykes [Premier 1]  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:15 (09th Grade Division 5)   Central Utd 9/5 Eagles   vs   Bucklands Beach AFC 9/5 White  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:15 (10th Grade Division 3 B)   Central Utd 10/3B Marlins   vs   Manurewa AFC 10/3B Griffins  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:20 (10th Grade Division 5)   Waiheke Utd AFC 10/5   vs   Ellerslie AFC 10/5 Green  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (09th Grade Division 4)   Manurewa AFC 9/4 Cyclones   vs   Pukekohe AFC 9/4 Blue  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (10th Grade Division 1 A)   Bucklands Beach AFC 10/1A Yellow   vs   Three Kings Utd 10/1A Solomon [Premier 2]  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (10th Grade Division 2 B)   Western Springs 10/2B Brava   vs   Eastern Suburbs AFC 10/2B Blue  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (10th Grade Division 2 B)   SAR 10/2B WILDCATS   vs   Bay Olympic 10/2B Tornadoes  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (10th Grade Division 3 A)   Western Springs 10/3A Experto   vs   Bucklands Beach AFC 10/3A  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (10th Grade Division 3 B)   Onehunga Sports 10/3B Lightning   vs   Central Utd 10/3B Orcas  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (10th Grade Division 3 B)   Beachlands Maraetai AFC 10/3B Twisters   vs   Fencibles 10/3B Werthiem  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (10th Grade Division 6)   Metro FC 10/6 Jets   vs   Fencibles 10/6 West Brom  
08/07/17 (Sat)
(Cancelled)
12:00 (10th Grade Division 3 C)   Metro FC 10/3C Glory   vs   Bay Olympic 10/3C Blizzards  
21/07/17 (Fri)
(Cancelled)
15:45 (Central Utd 5th Grade First Kicks)   Central Utd 5th Grade   vs   Central Utd 5th Grade  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
08:00 (Central Utd 6th Grade First Kicks)   Central Utd 6th Grade   vs   Central Utd 6th Grade  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
08:30 (Tamaki 6th Grade Red Group First Kicks )   Ellerslie AFC T6 Garnets (Emerald Green)   vs   Ellerslie AFC T6 Opals (Red)  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
08:30 (Tamaki 6th Grade Red Group First Kicks )   Remuera Primary T6 Pearls   vs   Remuera Primary T6 Greenstones  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
08:30 (Tamaki 6th Grade Yellow Group First Kicks )   Onehunga Sports T6 Green Ninjas   vs   St Michaels T6 Diamonds  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
08:30 (Tamaki 7th Grade Red Group Fun Football)   Remuera Primary T7 Eagles (Blue)   vs   St Michaels T7 Moreporks  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 1)   Metro FC 9/1 Sonics   vs   Central Utd 9/1 Keas  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 1)   Ellerslie AFC Boys 9/1 Red   vs   Fencibles 9/1 White  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 2)   Central Utd 9/2 Falcons   vs   Metro FC 9/2 Wynrs2  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 3)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/3 Mountainairs   vs   Metro FC 9/3 Mavericks  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 4)   Pukekohe AFC 9/4 Blue   vs   Onehunga Mangere Utd AFC 9/4 Avengers  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 5)   Ellerslie AFC Boys 9/5 Gold   vs   Metro FC 9/5 Slammers  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 6)   Mt Albert-Ponsonby AFC 9/6 Gold   vs   Lynn-Avon Utd AFC 9/6 Bears  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 6)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/6 Dragons   vs   Waiheke Utd AFC 9/6 Cubs  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 7)   Waiuku AFC 9/7 Tigers   vs   Drury Utd 9/7 Ravens  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Hurricanes   vs   Ellerslie AFC 10/1B Black  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Division 2 B)   Waiuku AFC 10/2B Phoenix   vs   SAR 10/2B WILDCATS  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Division 3 A)   Papatoetoe AFC 10/3A Pumas   vs   Western Springs 10/3A Experto  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Division 3 B)   Central Utd 10/3B Marlins   vs   Central Utd 10/3B Orcas  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (10th Grade Premier Division)   Fencibles 10/P Celtic   vs   Eastern Suburbs AFC 10/P White  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (Girls Championship 10th Grade Division 1)   Three Kings Utd G10/G Abbott [Blue]   vs   Eastern Suburbs AFC G10/B Gold  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (Girls Championship 10th Grade Division 3)   Papatoetoe United FC G10/3 Diamonds   vs   Bucklands Beach AFC G9/3 Yellow  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (Girls Championship 10th Grade Division 4)   Three Kings Utd G10/4 Birt [Red]   vs   Pukekohe AFC G10/4 Girls  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Green Group Fun Football)   Ellerslie AFC T8 9th Girls Poppies (Royal Blue)   vs   Remuera Primary T8 Ninja (Royal Blue)  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Green Group Fun Football)   Remuera Primary T8 Titans   vs   Ellerslie AFC T8 Pumas (Bottle Green)  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Yellow Group Fun Football)   Ellerslie AFC T8 Jaguars (White)   vs   Ellerslie AFC T8 Bobcats (Bottle Green)  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (Owairaka Fun Football 8th Grade)   Central Utd 8 Coyotes   vs   Central Utd 8 Tigers  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (Owairaka Fun Football 8th Grade)   Central Utd 8 Foxes   vs   Lynn-Avon Utd 8 Spiders  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Sports T7 Black Widows   vs   Onehunga Mangere Utd AFC Orcas  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (Tamaki 9th Grade)   Ellerslie AFC T9 Terriers (Royal Blue)   vs   Ellerslie AFC T9 Huskies (Yellow)  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (Tamaki 9th Grade)   Ellerslie AFC T9 Blue Heelers (Bottle Green)   vs   Ellerslie AFC T9 Bulldogs (Gold)  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:30 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Red Group Fun Football)   Remuera Primary T8 Knights   vs   Ellerslie AFC T8 Leopards (Royal Blue)  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:30 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Yellow Group Fun Football)   Remuera Primary T8 Jedi   vs   Onehunga Mangere Utd AFC Leopards  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (09th Grade Division 1)   Three Kings Utd 9/1 Silver   vs   Bucklands Beach AFC 9/1 Blue  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (09th Grade Division 1)   Central Utd 9/1 Kiwis   vs   Eastern Suburbs AFC 9/1 Yellow  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (09th Grade Division 5)   Manurewa AFC 9/5 Hurricanes   vs   Central Utd 9/5 Eagles  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 1 A)   Three Kings Utd 10/1A Solomon [Premier 2]   vs   Central Utd 10/1A Stingrays  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 1 B)   Pukekohe AFC 10/1B Blue   vs   Fencibles 10/1B Cook  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C Hacket [Blue]   vs   Waiuku AFC 10/1C Dragons  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 1 C)   Three Kings Utd 10/1C McKay [Green]   vs   Metro FC 10/1C Phoenix  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 2 A)   Ellerslie AFC 10/2A Gold   vs   Three Kings Utd 10/2A Barker (White)  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 2 B)   Eastern Suburbs AFC 10/2B Blue   vs   Clendon Utd 10/2B Hurricanes  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 3 B)   Onehunga Sports 10/3B Lightning   vs   Beachlands Maraetai AFC 10/3B Twisters  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 3 C)   Ellerslie AFC 10/3C White   vs   Metro FC 10/3C Glory  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 4 A)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/4A Minions   vs   Tuakau Soccer Club 10/4A  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 4 B)   Waiuku AFC 10/4B Pegasus   vs   Bay Olympic 10/4B Cyclones  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 5)   Pukekohe AFC 10/5 Green   vs   Lynn-Avon Utd AFC 10/5 Lions  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 5)   Ellerslie AFC 10/5 Green   vs   Pukekohe AFC 10/5 Yellow  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 6)   Fencibles 10/6 Arsenal   vs   Drury Utd 10/6 Scorpions  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (Girls Championship 10th Grade Division 3)   Central Utd G10/3 Ravens   vs   Onehunga Mangere Utd AFC G10/3 Angels  
22/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
10:15 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Yellow Group Fun Football)   Onehunga Sports T8 Ninjas   vs   St Michaels T8 Saints  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (10th Grade Division 2 A)   Three Kings Utd 10/2A Kurzeja [Black]   vs   Fencibles 10/2A Blundell  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (10th Grade Division 2 B)   Three Kings Utd 10/2B Sudhakar (Teal)   vs   Western Springs 10/2B Brava  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:30 (Championship 15th Grade Division 4)   Western Springs 15/3 West Ham   vs   Metro FC 15/3 Storm  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
12:00 (Girls Championship 10th Grade Division 3)   Three Kings Utd G10/3 White   vs   Fencibles G10/3 Fillet  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
13:00 (Championship 15th Grade Division 4)   Pukekohe AFC 15/3 Red   vs   Manurewa AFC 15/3 Wolves  
22/07/17 (Sat)
(Cancelled)
13:00 (Championship 15th Grade Division 4)   Waiuku AFC 15/3 Blue   vs   Fencibles Utd 15/3  
28/07/17 (Fri)
(Cancelled)
15:45 (Central Utd 5th Grade First Kicks)   Central Utd 5th Grade   vs   Central Utd 5th Grade  
28/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 7th Grade)   Drury UFC 7th Adders   vs   Drury UFC 7th Serpents  
28/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 7th Grade)   Papakura City FC 7 Liverpool   vs   Papakura City FC 7 Spain  
28/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 7th Grade)   Clendon Utd 7th Dragons   vs   Papakura City FC 7 Italy  
28/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 7th Grade)   Drury UFC 7th Rattlers   vs   Papakura City FC 7 Brazil  
28/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Drury UFC 8th Pythons   vs   Papakura City FC 8 Blue Lightning  
28/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Drury UFC 8th Anacondas   vs   Papakura City FC 8 Keas  
28/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Manurewa 8 Yellow Fever   vs   Papakura City FC 8 Greece  
28/07/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Papakura City FC 8 Columbia   vs   Papakura City FC 8 Croatia  
29/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 4)   Drury Utd 9/4 Fury   vs   Pukekohe AFC 9/4 Blue  
29/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 6)   Lynn-Avon Utd AFC 9/6 Bears   vs   Papakura City FC 9/6 The Troopers  
29/07/17 (Sat)
(Cancelled)
09:00 (09th Grade Division 7)   Drury Utd 9/7 Ravens   vs   Tuakau Soccer Club 9/7  
29/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (Tamaki 7th Grade Blue Group Fun Football)   Onehunga Sports T7 Girls Rock   vs   St Michaels T7 7th Girls Swans  
29/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 3 A)   Manurewa AFC 10/3A Jaguars   vs   Bucklands Beach AFC 10/3A  
29/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 4 A)   Drury Utd 10/4A Gators   vs   Bay Olympic 10/4A Stormz  
29/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 5)   Lynn-Avon Utd AFC 10/5 Lions   vs   Drury Utd 10/5 Raptors  
29/07/17 (Sat)
(Cancelled)
10:00 (10th Grade Division 6)   Drury Utd 10/6 Scorpions   vs   Metro FC 10/6 Roar  
29/07/17 (Sat)
(CANCELLED)
10:15 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Yellow Group Fun Football)   Ellerslie AFC T8 Bobcats (Bottle Green)   vs   Ellerslie AFC T8 Lions (Black)  
29/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (09th Grade Division 5)   Manurewa AFC 9/5 Hurricanes   vs   Ellerslie AFC Boys 9/5 Gold  
29/07/17 (Sat)
(Cancelled)
11:00 (10th Grade Division 4 B)   Manurewa AFC 10/4B Leopards   vs   Waiuku AFC 10/4B Pegasus  
04/08/17 (Fri)
(Cancelled)
18:30 (Small Whites Fun Football 8th Grade)   Papakura City FC 8 Blue Lightning   vs   Manurewa 8 Yellow Fever  
11/08/17 (Fri)
(Cancelled)
15:45 (Central Utd 5th Grade First Kicks)   Central Utd 5th Grade   vs   Central Utd 5th Grade  
12/08/17 (Sat)
(CANCELLED)
09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Yellow Group Fun Football)   St Michaels T8 Saints   vs   Ellerslie AFC T8 Jaguars (White)  
19/08/17 (Sat)
(Cancelled)
10:20 (11th Grade Division 4A Subsidary)   Waiheke Utd AFC 11/4A Assassins   vs   Papatoetoe AFC 11/4A Hurricanes  
19/08/17 (Sat)
(Cancelled)
13:00 (Championship 16th Grade Division 1)   SAR 16/1 SHAKERS   vs   Ellerslie AFC Boys 16/1 Black  

What's hot in Auckland Football?

NZ Football News