FFV-Metropolitan

HR Uren Reserve - Pitch 2

Venue Address:
Lalor United Junior SC/Lalor United Senior SC, Victoria Drive, Thomastown
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
14/04/19 (Sun) (Sportsmart Boys' North-West 14A) 6     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Bundoora United FC Gold
14/04/19 (Sun) 10:00 (Sportsmart Boys' North 13B) 1     Lalor United Junior SC   def.   Greenvale United SC Green
14/04/19 (Sun) 12:40 (Sportsmart Boys' North 15A) Lalor United Junior SC Yellow   def. by   Bundoora United FC
28/04/19 (Sun) 10:00 (Sportsmart Boys' North 13B) 1     Lalor United Junior SC   def. by   Coburg City FC
28/04/19 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 15A) 1     Lalor United Junior SC Yellow   def. by   Essendon Royals SC Blue
12/05/19 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North-West 14A) 4     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Point Cook SC
12/05/19 (Sun) 12:40 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) 2     Lalor United Junior SC   def. by   Yarraville FC
19/05/19 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 9 Kangaroos Red)   Lalor United Junior SC   vs   Hume City FC Silver  
19/05/19 (Sun) 10:00 (Sportsmart Boys' North 13B) 2     Lalor United Junior SC   def. by   Hume United FC
19/05/19 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 15A) 1     Lalor United Junior SC Yellow   def. by   Preston Lions FC
19/05/19 (Sun) 14:00 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Lalor United Junior SC   def. by   Essendon Royals SC 10 
26/05/19 (Sun) 12:30 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) 3     Lalor United Junior SC   def.   Kensington Junior SC
02/06/19 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 7 Joeys Yellow)   Lalor United Junior SC   vs   Epping City SC  
02/06/19 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 8 Wallabies Yellow)   Lalor United Junior SC   vs   Epping City SC - Blue  
02/06/19 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' North 13B) 4     Lalor United Junior SC   def.   FC Birrarung
02/06/19 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Lalor United Junior SC Yellow   vs   Essendon Royals SC BLUE
02/06/19 (Sun) 13:00 (Sportsmart Boys' North 15A) 2     Lalor United Junior SC Yellow   def. by   Brunswick Zebras FC Red
02/06/19 (Sun) 14:30 (Sportsmart Boys' North-West 20A) 3     Lalor United Junior SC   def. by   Keilor Park SC
16/06/19 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 7 Joeys Blue)   Lalor United Junior SC   vs   Mill Park SC  
16/06/19 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 7 Joeys Yellow)   Lalor United Junior SC   vs   Thomastown Raiders FC  
16/06/19 (Sun) 10:30 (Sportsmart Boys' North 15A) Lalor United Junior SC Yellow   def. by   Upfield SC
16/06/19 (Sun) 12:00 (ALDI Boys' Sunday North 10 Joeys Yellow)   Lalor United Junior SC   vs   Fitzroy City SC  
23/06/19 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 9 Joeys Green)   Lalor United Junior SC   vs   Roxburgh Park United SC  
23/06/19 (Sun) 10:10 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) 10     Lalor United Junior SC   def.   FC Strathmore
23/06/19 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13B) 2     Lalor United Junior SC   vs   Eltham Redbacks FC
23/06/19 (Sun) 12:30 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Lalor United Junior SC   def. by   Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
30/06/19 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 10 Wallabies Green)   Lalor United Junior SC   vs   Roxburgh Park United SC  
30/06/19 (Sun) 10:00 (ALDI Girls' Sunday North 10 Wallabies/Joeys Blue)   Lalor United Junior SC   vs   Darebin Falcons Blue  
30/06/19 (Sun) 11:00 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Lalor United Junior SC   def. by   Altona City SC Maroon
30/06/19 (Sun) 12:45 (Sportsmart Boys' North-West 14A) 2     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Hoppers Crossing SC
14/07/19 (Sun) 10:00 (ALDI Girls' Sunday North 10 Wallabies/Joeys Blue)   Lalor United Junior SC   vs   Pascoe Vale FC  
21/07/19 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 7 Joeys Blue)   Lalor United Junior SC   vs   Nillumbik SC  
21/07/19 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 8 Wallabies Yellow)   Lalor United Junior SC   vs   Brunswick Zebras FC  
21/07/19 (Sun) 10:00 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) 18     Lalor United Junior SC   def.   Brunswick Zebras FC
21/07/19 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North-West 14A) 3     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Balmoral FC
21/07/19 (Sun) 14:00 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Lalor United Junior SC   def. by   Sunbury United FC
28/07/19 (Sun) 12:00 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Lalor United Junior SC   def. by   Darebin Falcons Red
28/07/19 (Sun) 13:45 (Sportsmart Boys' North-West 16A) 2     Lalor United Junior SC   def.   Essendon Royals SC Blue
04/08/19 (Sun) 10:00 (Sportsmart Boys' North 13B) 2     Lalor United Junior SC   vs   Bundoora United FC
04/08/19 (Sun) 11:30 (Sportsmart Boys' North 15A) 1     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Thornbury Athletic FC
04/08/19 (Sun) 13:00 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) 2     Lalor United Junior SC   def.   Darebin Falcons Blue
18/08/19 (Sun) 09:00 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Lalor United Junior SC   def. by   Old Ivanhoe SC
18/08/19 (Sun) 10:10 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Lalor United Junior SC   vs   Altona City SC
18/08/19 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North-West 14A) 2     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Spring Hills FC
18/08/19 (Sun) 13:00 (Sportsmart Boys' North-West 16A) 2     Lalor United Junior SC   def.   Spring Hills FC
18/08/19 (Sun) 15:00 (Men's Metropolitan Masters North) 8     Lalor United Senior FC   def.   Whittlesea United SC
25/08/19 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 8 Wallabies Yellow)   Lalor United Junior SC   vs   Roxburgh Park United SC  
25/08/19 (Sun) 10:00 (ALDI Boys' Sunday North 7 Joeys Yellow)   Lalor United Junior SC   vs   Uni Hill Eagles FC  
25/08/19 (Sun) 11:15 (Sportsmart Boys' North 13B) 3     Lalor United Junior SC   def.   Fawkner SC Red
25/08/19 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 15A) 4     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Hume United FC
01/09/19 (Sun) 11:15 (Sportsmart Boys' North-West 14A) 4     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Sunbury United FC
01/09/19 (Sun) 12:30 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) 3     Lalor United Junior SC   def. by   Yarraville FC
01/09/19 (Sun) 14:30 (Sportsmart Boys' North-West 16A) 2     Lalor United Junior SC   def.   Keilor Park SC Eagles
08/09/19 (Sun) 10:00 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A Finals) 2     Hume City 39er’s   def. by   Fawkner SC
08/09/19 (Sun) 12:10 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A Finals) 1     Spring Hills FC   def. by   Green Gully SC
08/09/19 (Sun) 14:20 (Sportsmart Boys' 16A Finals) 1     Bundoora United FC   def. by   Glen Eira FC