FFV comp 2015

HR Uren Reserve - Pitch 2

Venue Address:
Lalor United Junior SC/Lalor United Senior SC, Victoria Drive, Thomastown
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
23/04/17 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 10 Wallabies Orange)   Lalor United Junior SC Red   vs   Whittlesea Ranges FC Blue  
23/04/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' North 13A) 2     Lalor United Junior SC Yellow   vs   Eltham Redbacks FC
23/04/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13D) 1     Lalor United Junior SC Navy   vs   Yarra Jets FC
23/04/17 (Sun) 13:00 (Sportsmart Girls' North 15-16C) 4     Lalor United Junior SC   vs   Eltham Redbacks FC
30/04/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) 3     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Bundoora United FC
30/04/17 (Sun) 11:00 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) 4     Lalor United Junior SC   def.   Mitchell Rangers SC Blue
30/04/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 14A) 3     Lalor United Junior SC   def.   Fitzroy City SC
30/04/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Boys' North 16B) 1     Lalor United Junior SC   def. by   Essendon Royals SC
07/05/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13D) 2     Lalor United Junior SC Navy   def.   Heidelberg Stars SC
07/05/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 14A) 2     Lalor United Junior SC   def.   Upfield SC
21/05/17 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 7 Kangaroos/Wallabies)   Lalor United Junior SC Yellow   vs   Northern Falcons FC Red  
21/05/17 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 7 Kangaroos/Wallabies)   Lalor United Junior SC Red   vs   Coonans Hill SC Red  
21/05/17 (Sun) 10:00 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Lalor United Junior SC   def. by   Upfield SC
21/05/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) 5     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Greenvale United SC Green
21/05/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 13A) 1     Lalor United Junior SC Yellow   def. by   Bundoora United FC
21/05/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Girls' North 15-16C) 5     Lalor United Junior SC   def.   Mitchell Rangers SC
28/05/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13D) 1     Lalor United Junior SC Navy   def. by   Heidelberg Stars SC
28/05/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 14A) 5     Lalor United Junior SC   def.   Preston Lions FC
28/05/17 (Sun) 14:00 (Sportsmart Boys' North 16B) 3     Lalor United Junior SC   def.   Preston Lions FC
04/06/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Lalor United Junior SC   def. by   Meadow Park SC
04/06/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13A) 8     Lalor United Junior SC Yellow   def.   FC Clifton Hill
04/06/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) 14     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Mill Park SC Blue
04/06/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Girls' North 15-16C) 1     Lalor United Junior SC   def.   Brunswick City SC
11/06/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' North 13D) 5     Lalor United Junior SC Navy   def.   Banyule City SC Red
11/06/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) 4     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Essendon Royals SC
11/06/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 14A) 8     Lalor United Junior SC   def.   Watsonia Heights FC
11/06/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Boys' North 16B) 1     Lalor United Junior SC   def. by   Eltham Redbacks FC
18/06/17 (Sun) 11:00 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Lalor United Junior SC   def. by   Mill Park SC Yellow
18/06/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 13A) 6     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Hume United FC
18/06/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Girls' North 15-16C) 7     Lalor United Junior SC   def.   Preston Lions FC
25/06/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13D) 2     Lalor United Junior SC Navy   vs   Craigieburn City FC
25/06/17 (Sun) 14:15 (Sportsmart Boys' North 16B) 4     Lalor United Junior SC   def.   Hume United FC
02/07/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) 1     Lalor United Junior SC   def. by   Fawkner SC Red
02/07/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) 7     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Greenvale United SC Green
02/07/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 14A) 3     Lalor United Junior SC   def.   Essendon Royals SC
02/07/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Girls' North 15-16C) 2     Lalor United Junior SC   def.   Greenvale United SC
02/07/17 (Sun) 15:30 (Sportsmart Boys' North 16B) 8     Lalor United Junior SC   def.   Brunswick Zebras FC Green
09/07/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 14A) 3     Lalor United Junior SC   def.   Fawkner SC
16/07/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' North 13A) 4     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Epping City SC 2
16/07/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13D) 3     Lalor United Junior SC Navy   def.   Yarra Jets FC
23/07/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Lalor United Junior SC   def. by   Bundoora United FC Gold
23/07/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13A) 2     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Brunswick Zebras FC Red
23/07/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) 7     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Essendon Royals SC
23/07/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Boys' North 16B) Lalor United Junior SC   def. by   Mill Park SC
30/07/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' North 13D) 3     Lalor United Junior SC Navy   def.   Coonans Hill SC
30/07/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) 1     Lalor United Junior SC Yellow   vs   Eltham Redbacks FC
30/07/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 14A) 7     Lalor United Junior SC   def.   Sporting Whittlesea FC
30/07/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Girls' North 15-16C) 4     Lalor United Junior SC   def.   Meadow Park SC
06/08/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Lalor United Junior SC   def. by   Brunswick Zebras FC Green 11 
06/08/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13A) 3     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Fawkner SC
06/08/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) 3     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Bundoora United FC
06/08/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Girls' North 15-16C) 8     Lalor United Junior SC   def.   Brunswick Zebras FC
13/08/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13D) 7     Lalor United Junior SC Navy   def.   Bundoora United FC
13/08/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 14A) 1     Lalor United Junior SC   def.   Eltham Redbacks FC A
13/08/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Boys' North 16B) Lalor United Junior SC   def. by   Brunswick Zebras FC Red
20/08/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Lalor United Junior SC   def. by   Mitchell Rangers SC Blue
20/08/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13A) 4     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Mill Park SC
20/08/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Girls' North 15-16C) 2     Lalor United Junior SC   vs   Whittlesea Ranges FC
03/09/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' North 14A) Lalor United Junior SC   def. by   Bundoora United FC Orange
03/09/17 (Sun) 14:15 (Sportsmart Boys' North 16B) 1     Lalor United Junior SC   def. by   Broadmeadows Stars SC
10/09/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) 4     Lalor United Junior SC Yellow   def.   Eltham Redbacks FC
10/09/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) 4     Lalor United Junior SC   def. by   Upfield SC
10/09/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13A) Lalor United Junior SC Yellow   def. by   Preston Lions FC
10/09/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Girls' North 15-16C) 6     Lalor United Junior SC   def.   Darebin Falcons Womens SC
17/09/17 (Sun)
(Semi Final 2)
09:00 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies Finals) 1     Templestowe United FC   def. by   FC Birrarung
17/09/17 (Sun)
(Semi Final 1: North Winner vs. West Winner)
10:30 (Sportsmart Girls' 15-16C) 1     Lalor United JSC   def.   Brimbank Stallions FC
17/09/17 (Sun)
(Semi Final 1: North Winner vs. West Winner)
12:30 (Sportsmart Boys' 13B) 1     Coburg City FC   def. by   North Sunshine Eagles SC
17/09/17 (Sun)
(Semi Final 1: North Winner vs. West Winner)
14:20 (Sportsmart Boys' 14C) 2     Greenvale United SC Green   def. by   Balmoral FC
24/09/17 (Sun)
(Final: SF1 Winner vs. SF2 Winner)
09:00 (Sportsmart Boys' 14C) 1     Balmoral FC   def. by   North Caulfield Junior FC Blue
24/09/17 (Sun)
(Final: SF1 Winner vs. SF2 Winner)
10:50 (Sportsmart Boys' 14B) 1     Western Eagles SC   def. by   Glen Eira Eagles
24/09/17 (Sun)
(Final: SF1 Winner vs. SF2 Winner)
13:40 (Sportsmart Boys' 14A) Point Cook FC   def. by   Mornington SC