FFV comp 2015

Bailey Reserve - Pitch 2

Venue Address:
East Bentleigh SC, East Boundary Road, East Bentleigh
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
23/04/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) 2     East Bentleigh Scorpions   vs   Mt Martha Red
23/04/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) 2     East Bentleigh Lightning   vs   Mt Martha Blue
23/04/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) East Bentleigh U14G Strikers   def. by   Boroondara Eagles FC (CK) 11 
23/04/17 (Sun) 12:45 (Sportsmart Boys' South 15C) 10     East Bentleigh Lightning   def.   Chelsea FC Blue
23/04/17 (Sun) 14:45 (Sportsmart Boys' South 15A) 1     East Bentleigh Strikers   def. by   Berwick City SC
30/04/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) 3     East Bentleigh U12G Strikers   def.   Glen Waverley SC Flames
30/04/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 13B) 1     East Bentleigh Strikers   def. by   Chelsea FC Chargers
30/04/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' South 16B) 4     East Bentleigh Strikers   def.   Langwarrin SC
30/04/17 (Sun) 14:30 (Women's State League 3 South) 2     East Bentleigh SW Strikers   vs   Casey Panthers SC
07/05/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) East Bentleigh U12G Strikers   def. by   Chisholm United FC
07/05/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 13D) 2     East Bentleigh Lightning   vs   Casey Comets
07/05/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) East Bentleigh U14G Strikers   vs   Casey Comets FC
07/05/17 (Sun) 13:00 (Women's State League 3 South) 3     East Bentleigh SW Strikers   def.   Knox City FC
21/05/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) 1     East Bentleigh U12G Strikers   def.   Wonga Wizards JFC
21/05/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) 1     East Bentleigh Lightning   def. by   Peninsula Strikers Junior FC
21/05/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' South 14A) 1     East Bentleigh Strikers   def.   Gippsland Football Club
21/05/17 (Sun) 12:45 (Sportsmart Boys' South 15C) East Bentleigh Lightning   def. by   Langwarrin SC
21/05/17 (Sun) 14:15 (Sportsmart Boys' South 16B) 1     East Bentleigh Strikers   def.   Doveton SC
28/05/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) 1     East Bentleigh Scorpions   def. by   South Springvale
28/05/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' South 14A) East Bentleigh Strikers   def. by   Berwick City SC
28/05/17 (Sun) 13:00 (Sportsmart Boys' South 15A) 1     East Bentleigh Strikers   vs   Endeavour United SC
04/06/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) 1     East Bentleigh Lightning   def. by   Mount Eliza Red
04/06/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 13D) 2     East Bentleigh Lightning   def.   Chelsea FC Vikings
04/06/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) East Bentleigh Sharks   def. by   Glen Eira (Panthers)
04/06/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' South 15C) 6     East Bentleigh Lightning   def.   Mt Martha Blue
04/06/17 (Sun) 14:00 (Sportsmart Boys' South 16B) 2     East Bentleigh Strikers   def.   Glen Eira (Intensity)
11/06/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) 1     East Bentleigh U12G Strikers   def.   Chisholm United FC
11/06/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) East Bentleigh U14G Strikers   def. by   Glen Waverley Girls Dynamites
11/06/17 (Sun) 11:30 (Sportsmart Boys' South 14A) East Bentleigh Strikers   def. by   Mornington SC
11/06/17 (Sun) 13:00 (Women's State League 3 South) 1     East Bentleigh SW Strikers   vs   Harrisfield Hurricanes SC
11/06/17 (Sun) 15:15 (Summerland Metropolitan League 7 South-East) 4     East Bentleigh SM Strikers (Metro7)   def. by   Collingwood City FC (CCFC) 10 
18/06/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) 1     East Bentleigh Lightning   def. by   Mornington SC Orange
18/06/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' South 13B) 3     East Bentleigh Strikers   def.   Rosebud Heart Junior SC
18/06/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' South 14D) 10     East Bentleigh Sharks   def.   Hampton JSC Hammerheads
18/06/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Boys' South 15C) 2     East Bentleigh Lightning   def.   Hampton JSC Roar
25/06/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) 3     East Bentleigh Scorpions   def.   Berwick City Lions
02/07/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) 4     East Bentleigh U12G Strikers   def.   Ashburton Utd
02/07/17 (Sun) 11:15 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) 2     East Bentleigh Sharks   vs   Casey Comets
02/07/17 (Sun) 12:45 (Sportsmart Boys' South 14A) 9     East Bentleigh Strikers   def.   Peninsula Strikers Junior FC
02/07/17 (Sun) 15:00 (Women's State League 3 South) 5     East Bentleigh SW Strikers   def.   Glen Waverley SC Women
16/07/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 13D) 1     East Bentleigh Lightning   def. by   Mt Martha Blue
16/07/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) 2     East Bentleigh U14G Strikers   def. by   North Caulfield Junior FC Green
16/07/17 (Sun) 14:15 (Sportsmart Boys' South 15C) 4     East Bentleigh Lightning   def.   Berwick City Lions
23/07/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) 4     East Bentleigh U12G Strikers   def.   Manningham United Blues FC
23/07/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) 2     East Bentleigh Sharks   def. by   Casey Panthers SC
23/07/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' South 14A) 8     East Bentleigh Strikers   def.   Casey Comets FC
23/07/17 (Sun) 12:45 (Sportsmart Boys' South 15D) 1     East Bentleigh Sharks   def. by   Skye United FC
23/07/17 (Sun) 15:15 (Sportsmart Boys' South 16B) 1     East Bentleigh Strikers   vs   Casey Panthers
30/07/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) 6     East Bentleigh U12G Strikers   def.   Monbulk Rangers SC Spells
30/07/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) 1     East Bentleigh Scorpions   def. by   Hampton JSC Shooters
30/07/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) East Bentleigh U14G Strikers   def. by   Templestowe United FC
30/07/17 (Sun) 14:00 (Women's State League 3 South) 1     East Bentleigh SW Strikers   vs   Peninsula Strikers Senior FC
06/08/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) 1     East Bentleigh Lightning   vs   Chelsea Warlocks
06/08/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) 1     East Bentleigh Sharks   def. by   Hampton Park United Sparrows FC
06/08/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' South 13D) 2     East Bentleigh Lightning   def. by   Sandringham Strikers
06/08/17 (Sun) 13:45 (Sportsmart Boys' South 16B) 5     East Bentleigh Strikers   def.   Hampton Park United Sparrows FC
13/08/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) 3     East Bentleigh Scorpions   def. by   Beaumaris Cosmos
13/08/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' South 14A) 4     East Bentleigh Strikers   def.   Sandringham SC
13/08/17 (Sun) 12:45 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) 2     East Bentleigh Strikers   def. by   Beaumaris Galaxy
13/08/17 (Sun) 14:00 (Sportsmart Boys' South 15A) 3     East Bentleigh Strikers   def. by   Glen Eira (Extreme)
20/08/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) 4     East Bentleigh U12G Strikers   def.   Brighton BK's
20/08/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 13D) 1     East Bentleigh Lightning   def. by   Hampton Park United Sparrows FC 11 
20/08/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) 1     East Bentleigh Sharks   def. by   Caulfield United Cobras SC
20/08/17 (Sun) 12:30 (Sportsmart Boys' South 14D) 13     East Bentleigh Sharks   def.   Aspendale SC
20/08/17 (Sun) 14:30 (Sportsmart Boys' South 16B) 7     East Bentleigh Strikers   def.   Langwarrin SC
02/09/17 (Sat) 09:00 (ALDI Boys' Saturday South 9 Wallabies Yellow)   East Bentleigh Lightning   vs   Hampton JSC Stingers  
02/09/17 (Sat) 15:00 (Sportsmart Boys' South 15C) 2     East Bentleigh Lightning   def.   Mornington SC
03/09/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) 3     East Bentleigh Scorpions   def.   Elwood City SC Red
03/09/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' South 14A) East Bentleigh Strikers   def. by   Glen Eira (Condors)
03/09/17 (Sun) 13:00 (Women's State League 3 South) 3     East Bentleigh SW Strikers   def.   Langwarrin SC
03/09/17 (Sun) 15:15 (Summerland Metropolitan League 7 South-East) 3     East Bentleigh SM Strikers (Metro7)   vs   Old Trinity Grammarians SC
10/09/17 (Sun) 09:00 (Sportsmart Boys' South 13D) 1     East Bentleigh Lightning   def. by   Caulfield United Cobras SC
10/09/17 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) 1     East Bentleigh Lightning   vs   Skye United FC
10/09/17 (Sun) 11:20 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) East Bentleigh U14G Strikers   def. by   Aspendale SC
10/09/17 (Sun) 12:45 (Sportsmart Boys' South 15C) East Bentleigh Lightning   def. by   Chelsea FC
10/09/17 (Sun) 14:15 (Sportsmart Boys' South 16B) 1     East Bentleigh Strikers   def. by   Doveton SC