RUS - JAC 1

Venue Address
Jackson Park
Longreef Crescent
Woodbine
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
06/04/19 (Sat) 12:15 (Under 12 Div 4) 2     RUSE UNDER 12 DIV 4   def. by   TAHMOOR UNDER 12 DIV 4
06/04/19 (Sat) 13:20 (Under 14 Div 2) 5     RUSE UNDER 14 DIV 2   def.   CAMPBELLTOWN COLLEGIANS UNDER 14 DIV 2
07/04/19 (Sun) 09:00 (Under 18 Girls Div 1) 1     RUSE UNDER 18 GIRLS DIV 1   def. by   CAMDEN TIGERS UNDER 18 GIRLS DIV 1 11 
07/04/19 (Sun) 11:00 (All Age Ladies Div 4) 1     RUSE AAL4   def.   BRADBURY AAL4
07/04/19 (Sun) 13:00 (Over 35 Div 3) 2     RUSE OVER 35 DIV 3   vs   ORAN PARK ROVERS OVER 35 DIV 3
07/04/19 (Sun) 15:00 (All Age Men Div 3) 5     RUSE AA3   def.   CAMDEN FALCONS AA3
28/04/19 (Sun) 09:00 (All Age Ladies Div 4) 1     RUSE AAL4   def. by   ST MARYS AAL4 GREEN
28/04/19 (Sun) 11:00 (All Age Men Div 7) 12     RUSE AA7   def.   ST MARYS AA7
28/04/19 (Sun) 13:00 (Over 35 Div 3) 5     RUSE OVER 35 DIV 3   def.   CAMDEN FALCONS OVER 35 DIV 3
28/04/19 (Sun) 15:00 (All Age Men Div 3) 4     RUSE AA3   def.   NARELLAN RANGERS AA3
04/05/19 (Sat) 11:00 (Under 13 Girls Div 1) 2     RUSE UNDER 13 GIRLS DIV 1   def.   ST MARYS UNDER 13 GIRLS DIV 1
04/05/19 (Sat) 12:15 (Under 12 Div 4) 3     RUSE UNDER 12 DIV 4   def.   MT ANNAN UNDER 12 DIV 4
04/05/19 (Sat) 13:20 (Under 14 Div 2) 2     RUSE UNDER 14 DIV 2   def.   ST MARYS UNDER 14 DIV 2
05/05/19 (Sun) 09:00 (Under 13 Girls Div 1) RUSE UNDER 13 GIRLS DIV 1   def. by   CAMDEN TIGERS UNDER 13 GIRLS DIV 1
05/05/19 (Sun) 10:15 (Under 14 Div 2) 1     RUSE UNDER 14 DIV 2   def. by   ESCHOL PARK UNDER 14 DIV 2
05/05/19 (Sun) 11:30 (All Age Ladies Div 5) 2     RUSE AAL5   def.   INGLEBURN AAL5
05/05/19 (Sun) 13:30 (Over 35 Div 4) RUSE OVER 35 DIV 4   vs   GUNNERS OVER 35 DIV 4 RED
18/05/19 (Sat) 11:00 (Under 12 Div 4) 3     RUSE UNDER 12 DIV 4   def. by   CAMPBELLTOWN COBRAS UNDER 12 DIV 4
18/05/19 (Sat) 12:05 (Under 14 Div 2) RUSE UNDER 14 DIV 2   def. by   NARELLAN RANGERS UNDER 14 DIV 2
18/05/19 (Sat) 13:20 (All Age Ladies Div 5) 16     RUSE AAL5   def.   ST MARYS AAL5 GREEN
19/05/19 (Sun) 09:00 (All Age Ladies Div 4) RUSE AAL4   def. by   TAHMOOR AAL4
19/05/19 (Sun) 11:00 (Over 35 Div 4) 1     RUSE OVER 35 DIV 4   def. by   MT ANNAN OVER 35 DIV 4
19/05/19 (Sun) 13:00 (Over 35 Div 3) 5     RUSE OVER 35 DIV 3   def.   CAMPBELLTOWN UNITING CHURCH OVER 35 DIV 3
19/05/19 (Sun) 15:00 (All Age Men Div 3) 3     RUSE AA3   def.   HARRINGTON UNITED AA3
25/05/19 (Sat) 10:50 (Under 13 Girls Div 1) 1     RUSE UNDER 13 GIRLS DIV 1   vs   ORAN PARK ROVERS UNDER 13 GIRLS DIV 1
25/05/19 (Sat) 12:05 (Under 14 Div 2) RUSE UNDER 14 DIV 2   def. by   CAMDEN FALCONS UNDER 14 DIV 2 BLACK
25/05/19 (Sat) 13:20 (Under 12 Div 4) 4     RUSE UNDER 12 DIV 4   def.   TAHMOOR UNDER 12 DIV 4
26/05/19 (Sun) 11:00 (Under 18 Girls Div 1) 10     RUSE UNDER 18 GIRLS DIV 1   def.   ST MARYS UNDER 18 GIRLS DIV 1
26/05/19 (Sun) 13:00 (Over 35 Div 4) RUSE OVER 35 DIV 4   def. by   HARRINGTON UNITED OVER 35 DIV 3 GREEN 10 
02/06/19 (Sun) 11:00 (Under 18 Girls Div 1) RUSE UNDER 18 GIRLS DIV 1   def. by   NARELLAN RANGERS UNDER 18 GIRLS DIV 1
02/06/19 (Sun) 13:00 (All Age Ladies Div 4) RUSE AAL4   def. by   CAMDEN TIGERS AAL4
02/06/19 (Sun) 15:00 (All Age Men Div 3) 1     RUSE AA3   def. by   MINTO AA3
15/06/19 (Sat) 11:00 (Under 12 Div 4) RUSE UNDER 12 DIV 4   def. by   MT ANNAN UNDER 12 DIV 4
15/06/19 (Sat) 12:05 (Under 14 Div 2) RUSE UNDER 14 DIV 2   def. by   CAMPBELLTOWN COLLEGIANS UNDER 14 DIV 2
15/06/19 (Sat) 13:30 (Over 35 Div 4) RUSE OVER 35 DIV 4   def.   MINTO OVER 35 DIV 4
16/06/19 (Sun) 09:00 (All Age Ladies Div 4) RUSE AAL4   def.   CAMPBELLTOWN UNITING CHURCH AAL5 WHITE
16/06/19 (Sun) 11:00 (All Age Ladies Div 5) 8     RUSE AAL5   def.   CAMPBELLTOWN UNITING CHURCH AAL5 BLUE
16/06/19 (Sun) 13:00 (Over 35 Div 3) 4     RUSE OVER 35 DIV 3   def.   NARELLAN RANGERS O35/3 RED
16/06/19 (Sun) 15:00 (All Age Men Div 3) 3     RUSE AA3   def.   CAMDEN TIGERS AA3 BLACK
22/06/19 (Sat) 12:15 (Under 12 Div 4) RUSE UNDER 12 DIV 4   def. by   MINTO UNDER 12 DIV 4
22/06/19 (Sat) 13:20 (Under 13 Girls Div 1) RUSE UNDER 13 GIRLS DIV 1   def. by   PICTON RANGERS UNDER 13 GIRLS DIV 1
29/06/19 (Sat) 09:00 (Under 13 Girls Div 1)   RUSE UNDER 13 GIRLS DIV 1   vs   DOUGLAS PARK WILTON UNDER 13 GIRLS DIV 1  
29/06/19 (Sat) 10:15 (Under 12 Div 4)   RUSE UNDER 12 DIV 4   vs   HARRINGTON UNITED UNDER 12 DIV 4  
30/06/19 (Sun) 09:00 (Under 18 Girls Div 1)   RUSE UNDER 18 GIRLS DIV 1   vs   CAMDEN TIGERS UNDER 18 GIRLS DIV 1  
30/06/19 (Sun) 11:00 (All Age Men Div 7)   RUSE AA7   vs   CAMPBELLTOWN COBRAS AA7  
30/06/19 (Sun) 13:00 (Over 35 Div 3)   RUSE OVER 35 DIV 3   vs   GUNNERS OVER 35 DIV 3  
30/06/19 (Sun) 15:00 (All Age Men Div 3)   RUSE AA3   vs   ORAN PARK ROVERS AA3  
13/07/19 (Sat) 11:00 (Under 12 Div 4)   RUSE UNDER 12 DIV 4   vs   NARELLAN RANGERS UNDER 12 DIV 4  
13/07/19 (Sat) 12:15 (Under 14 Div 2)   RUSE UNDER 14 DIV 2   vs   ESCHOL PARK UNDER 14 DIV 2  
13/07/19 (Sat) 13:30 (Under 13 Girls Div 1)   RUSE UNDER 13 GIRLS DIV 1   vs   ST MARYS UNDER 13 GIRLS DIV 1  
13/07/19 (Sat) 14:45 (Over 35 Div 4)   RUSE OVER 35 DIV 4   vs   CAMDEN FALCONS OVER 35 DIV 3  
14/07/19 (Sun) 09:00 (All Age Men Div 7)   CAMPBELLTOWN COBRAS AA7   vs   NARELLAN RANGERS AA7  
14/07/19 (Sun) 11:00 (Over 35 Div 4)   RUSE OVER 35 DIV 4   vs   ST MARYS OVER 35 DIV 4  
14/07/19 (Sun) 13:00 (Over 35 Div 3)   RUSE OVER 35 DIV 3   vs   HARRINGTON UNITED OVER 35 DIV 3 BLUE  
14/07/19 (Sun) 15:00 (All Age Men Div 3)   RUSE AA3   vs   CAMDEN TIGERS AA3 ORANGE  
21/07/19 (Sun) 09:00 (All Age Ladies Div 4)   RUSE AAL4   vs   ORAN PARK ROVERS AAL4  
21/07/19 (Sun) 11:00 (All Age Men Div 7)   RUSE AA7   vs   CAMDEN FALCONS AA7  
21/07/19 (Sun) 13:00 (Over 35 Div 3)   RUSE OVER 35 DIV 3   vs   GUNNERS OVER 35 DIV 4 RED  
21/07/19 (Sun) 15:00 (All Age Men Div 3)   RUSE AA3   vs   INGLEBURN AA3  
28/07/19 (Sun) 09:00 (Under 16 Div 3)   CAMPBELLTOWN COBRAS UNDER 16 DIV 3   vs   CAMPBELLTOWN COLLEGIANS UNDER 16 DIV 3  
28/07/19 (Sun) 11:00 (All Age Ladies Div 5)   RUSE AAL5   vs   INGLEBURN AAL5  
28/07/19 (Sun) 13:00 (Under 18 Girls Div 1)   RUSE UNDER 18 GIRLS DIV 1   vs   HARRINGTON UNITED UNDER 18 GIRLS DIV 1  
28/07/19 (Sun) 15:00 (Over 35 Div 4)   RUSE OVER 35 DIV 4   vs   INGLEBURN OVER 35 DIV 3  
03/08/19 (Sat)
(Catch Up Match)
12:00 (All Age Ladies Div 5)   RUSE AAL5   vs   HARRINGTON UNITED AAL5  
04/08/19 (Sun) 09:00 (All Age Ladies Div 5)   RUSE AAL5   vs   MT ANNAN AAL5  
04/08/19 (Sun) 11:00 (All Age Men Div 7)   RUSE AA7   vs   MINTO AA7  
04/08/19 (Sun) 13:00 (Over 35 Div 3)   RUSE OVER 35 DIV 3   vs   TAHMOOR OVER 35 DIV 3  
04/08/19 (Sun) 15:00 (All Age Men Div 3)   RUSE AA3   vs   ESCHOL PARK AA3  
11/08/19 (Sun) 09:00 (Under 18 Girls Div 1)   RUSE UNDER 18 GIRLS DIV 1   vs   NARELLAN RANGERS UNDER 18 GIRLS DIV 1  
11/08/19 (Sun) 11:00 (Under 21 Div 1)   CAMPBELLTOWN COBRAS UNDER 21 DIV 1   vs   CAMDEN FALCONS UNDER 21 DIV 1  
11/08/19 (Sun) 13:00 (All Age Ladies Div 5)   RUSE AAL5   vs   ST MARYS AAL5 GREEN  
11/08/19 (Sun) 15:00 (Over 35 Div 4)   RUSE OVER 35 DIV 4   vs   MT ANNAN OVER 35 DIV 4